Norsk Orientering

Startliste for NM ultralang

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM ultralang
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: søndag 20 august 2017

D 17-18

11 040 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504Anna MeenPorsgrunn OL10.00
505Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering10.03
506Sofie HallemVerdal OK10.06
507Vilde Årøen LykkeEmblem IL10.09
508Maria Rørvik HaverLillomarka OL10.12
509Ingvil AhlsandNydalens SK10.15
510Hanne DaltveitFana IL10.18
511Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular10.21
512Hedda SkatvedtRaumar Orientering10.24
513Sarah WølloKongsberg OL10.27
514Dina ReitanFreidig10.30
515Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK10.33
516Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL10.36
517Eli KolstadMo OK10.39
518Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK10.42
519Ingunn Torød BusetGneist, IL10.45
520Agnethe HasliGjø-Vard OL10.48
521Oda Marie ColquhounLillomarka OL10.51
522Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL10.54
523Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK10.57
524Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK11.00
525Karoline AuneHalden SK11.03
526Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss11.06
527Ragnhild EideByåsen IL11.09
528Helene EgerKongsberg OL11.12
529Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb11.15
530Aurora GjølsjøOK Moss11.18
531Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11.21
532Ingrid G. KvålsgardFossum IF11.24
533Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK11.27
534Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL11.30
535Thea Sildnes BaklidKonnerud IL11.33
536Ella Arentz HagenSandefjord OK11.36
537Maria Ulseth SylteFreidig11.39
538Åsne Naadland HoloFossum IF11.42
539Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering11.45
540Kristina VollHaugesund IL Orientering11.48
541Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF11.51
542Hedda Raadal BjørloHalden SK11.54
543Thea DyrkornEiker OL11.57
544Synne StrandAsker Skiklubb12.00
545Lene Berg HanssenByåsen IL12.03
546Hanne VassendPorsgrunn OL12.06
547Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK12.09
548Pernille KatlaFossum IF12.12
549Marlin HaavengenKongsberg OL12.15
550Ane DyrkornEiker OL12.18

D 19-20

12 790 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
304Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)11.31
305Åse BerganNydalens SK11.34
306Ida Johanne AadlandSamnanger IL11.37
307Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett11.40
308Tonje Aasheim NymarkAskøy OL11.43
309Marit Melby JacobsenLardal OL11.46
310Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)11.49
311Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett11.52
312Margrethe WisløffAsker Skiklubb11.55
313Emilie WestinPorsgrunn OL11.58
314Åshild KolstadFreidig12.01
315Oda J SikkelandIL Tyrving12.04
316Vilde MalmeiNTNUI12.07
317Marie OlaussenFredrikstad SK12.10
318Malin SandstadFreidig12.13
319Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb12.16
320Ingeborg EideByåsen IL12.19
321Maiken Økern HågårdKonnerud IL12.22
322Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK12.25
323Ingrid LundanesEmblem IL12.28

D 21-

15 980 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103Mariell ArntzenGneist, IL11.05
104Dagrun Daltveit SlettebøFana IL11.08
105Mariann ScheiTIF Viking11.11
106Stine BjørkevollOdda OL11.14
107Siri Sjødin DrangeVaregg Fleridrett11.17
108Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL11.20
109Lisbeth VollNydalens SK11.23
110Evine Westli AndersenLøten o-lag11.26
111Ingunn Egeberg VáriNTNUI11.29
112Ragnhild HjermstadFossum IF11.32
113Maren GrandeFrol IL11.35
114Marthe GløersenBækkelagets SK11.38
115Kristine FjellangerNTNUI11.41
116Anine AhlsandNTNUI11.44
117Delphine PoirotLillomarka OL11.47
118Eva JurenikovaHalden SK11.50
119Ingjerd MyhreKongsberg OL11.53
120Christiane TrösseVaregg Fleridrett11.56
121Anne M Hausken NordbergNydalens SK11.59
122Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett12.02
123Kristine BergliaEiker OL12.05
124Maren Jansson HaverstadNTNUI12.08
125Emilie Westli AndersenLøten o-lag12.11
126Eirin Svanøe-HafstadFrol IL12.14
127Karen Oline KolstadNTNUI12.17

H 17-18

13 600 m, 61 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
404Styrk Hundseid KamsvågFossum IF10.00
405Elias Skjolden SørensenLillomarka OL10.03
406Kristian Fredrik LynumFreidig10.06
407Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL10.09
408Kristian RykkjeVaregg Fleridrett10.12
409Audun Melby JacobsenLardal OL10.15
410Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering10.18
411Mathias RosenlundVaregg Fleridrett10.21
412Joar GjerdahlKonnerud IL10.24
413Kristian PyttenKristiansand OK10.27
414Njaal Ellegaard MelbyVang OL10.30
415Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL10.33
416Elias ØhmanGjø-Vard OL10.36
417Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF10.39
418Mathias HermstadFreidig10.42
419Petter Astrup ArnesenHeming Orientering10.45
420Stian RykkjeVaregg Fleridrett10.48
421Jostein Svaland DaleVang OL10.51
422Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular10.54
423Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK10.57
424Skjalg NysæterSkien OK11.00
425Even LindaasVang OL11.03
426Audun BerganNydalens SK11.06
427Rasmus MathisenPorsgrunn OL11.09
428Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering11.12
429Mathias VindalFreidig11.15
430Eirik Høst FossgardLillomarka OL11.18
431Trym B IslandOL Tønsberg og omegn11.21
432Øyvind HjermstadFossum IF11.24
433Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL11.27
434Scott JuvikIL Gular11.30
435Knut KyrkjebøTIF Viking11.33
436Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering11.36
437Mats EidsmoFreidig11.39
438Einar EkelandOddersjaa SSK11.42
439Håkon KornmoPorsgrunn OL11.45
440Niels Christian HellerudHalden SK11.48
441Jørgen WulfsbergNydalens SK11.51
442Sindre R HoltHedrum OL11.54
443Bjørn Anders FlågenHeming Orientering11.57
444Erik Hæstad BjørnstadFossum IF12.00
445Aslak HeimdalKonnerud IL12.03
446Lukas LilandNydalens SK12.06
447Even-Johan KaspersenMo OK12.09
448Per Clemet WisløffAsker Skiklubb12.12
449Eskil FrøislandVang OL12.15
450Erlend BrendstuenHalden SK12.18
451Jens Johan BrekkeLillomarka OL12.21
452Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb12.24
453Anders HaugskottOL Trollelg12.27
454Håkon LundKongsberg OL12.30
455Axel HoveidAsker Skiklubb12.33
456Jørgen BaklidKonnerud IL12.36
457Marius AurebekkKristiansand OK12.39
458Oskar Spets StorhovFreidig12.42
460Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb12.48
461Elias JonssonNydalens SK12.51
462Kasper FosserHeming Orientering12.54
463Einar MelsomFossum IF12.57
464Sebastian DalandKristiansand OK13.00
465Erling HjermstadFossum IF13.03

H 19-20

17 510 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204Lars SolliMo OK10.49
205Adrian OpheimFreidig10.52
206Sander H. RogndokkenNydalens SK10.55
207Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb10.58
208Thomas TubbehaugenOK Moss11.01
209Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn11.04
210Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett11.07
211Vegard MyklemyrEiker OL11.10
213Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett11.16
214Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering11.19
215Erlend Nilsen SandnesEmblem IL11.22
216Håvard EidsmoFreidig11.25
217Olav Milian Schmitt GranHalden SK11.28
218Olav Andreas RemmenOL Trollelg11.31
219Håkon Raadal BjørloHalden SK11.34
220Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK11.37
221Audun HeimdalKonnerud IL11.40
222Knut AasheimHalden SK11.43
223Kristian Nilsen SandnesEmblem IL11.46
224Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb11.49
225Eirik Langedal BreivikNydalens SK11.52
226Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering11.55
227Tobias KristensenLarvik OK11.58
228Marius PyttenKristiansand OK12.01

H 21-

21 980 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4Kasper ValestrandVaregg Fleridrett10.02
5Bjart Are HellenTIF Viking10.05
6Anders DaltveitFana IL10.08
7Kjetil DammTIF Viking10.11
8Andreas G. PoldenGneist, IL10.14
9Anders Tønnessen RødFana IL10.17
10Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett10.20
11Eirik BjørkevollOdda OL10.23
12Erlend GjestemoenBergens TF10.26
14Magne KnudsenGneist, IL10.32
15Øyvind Macody LundVaregg Fleridrett10.35
16Trygve BuanesTIF Viking10.38
17Oskar RøenVaregg Fleridrett10.41
18Helge NysæterBergens TF10.44
19Espen RognsvågOs Orienteringsklubb10.47
20Fredrik SandalGanddal IL10.50
21Bjarthe WesterheimStord Orientering10.53
22Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL10.56
23Helge HaugenIL Gular10.59
24Steinar KollerudLillomarka OL11.02
25Kenneth WesterheimStord Orientering11.05
26Martin FemsteinevikVaregg Fleridrett11.08
27Mattis HoltFreidig11.11
28Gaute FriestadKristiansand OK11.14
29Øyvind HelgerudHalden SK11.17
30Emil JönssonIL Tyrving11.20
31Rune NygaardIL Gular11.23
32Dag BlandkjennKristiansand OK11.26
33Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett11.29
34Øyvind WiggenByåsen IL11.32
35Dag Steinar RagvinBø OL11.35
36Petter Marki ErichsenKristiansand OK11.38
37Håvard LucasenFredrikstad SK11.41
38Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK11.44
39Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett11.47
40Alan CherryNydalens SK11.50
41Emil AhlbäckFossum IF11.53
42Anders NordbergNydalens SK11.56
43Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett11.59
44Fredrik EliassonHalden SK12.02
45Espen Hultgreen WeltzienIL Tyrving12.05
46Sindre Østgulen DeiszNTNUI12.08
47Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart12.11
48Håvard HagaNydalens SK12.14
49Ivar LundanesEmblem IL12.17
51Andreas SølbergOL Trollelg12.23
52Eirik Kamstrup HovindHalden SK12.26
53Torgeir NørbechIL Tyrving12.29
54Rasmus Rørholt TheisenNTNUI12.32
55Bjørn EkebergIL Tyrving12.35
56Jo Forseth IndgaardFrol IL12.38

Annonser

IOF Eventor