Norsk Orientering

Startliste for NM ultralang

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM ultralang
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: søndag 20 august 2017

H 17-18

13 600 m, 61 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
404Styrk Hundseid KamsvågFossum IF10.00
405Elias Skjolden SørensenLillomarka OL10.03
406Kristian Fredrik LynumFreidig10.06
407Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL10.09
408Kristian RykkjeVaregg Fleridrett10.12
409Audun Melby JacobsenLardal OL10.15
410Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering10.18
411Mathias RosenlundVaregg Fleridrett10.21
412Joar GjerdahlKonnerud IL10.24
413Kristian PyttenKristiansand OK10.27
414Njaal Ellegaard MelbyVang OL10.30
415Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL10.33
416Elias ØhmanGjø-Vard OL10.36
417Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF10.39
418Mathias HermstadFreidig10.42
419Petter Astrup ArnesenHeming Orientering10.45
420Stian RykkjeVaregg Fleridrett10.48
421Jostein Svaland DaleVang OL10.51
422Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular10.54
423Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK10.57
424Skjalg NysæterSkien OK11.00
425Even LindaasVang OL11.03
426Audun BerganNydalens SK11.06
427Rasmus MathisenPorsgrunn OL11.09
428Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering11.12
429Mathias VindalFreidig11.15
430Eirik Høst FossgardLillomarka OL11.18
431Trym B IslandOL Tønsberg og omegn11.21
432Øyvind HjermstadFossum IF11.24
433Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL11.27
434Scott JuvikIL Gular11.30
435Knut KyrkjebøTIF Viking11.33
436Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering11.36
437Mats EidsmoFreidig11.39
438Einar EkelandOddersjaa SSK11.42
439Håkon KornmoPorsgrunn OL11.45
440Niels Christian HellerudHalden SK11.48
441Jørgen WulfsbergNydalens SK11.51
442Sindre R HoltHedrum OL11.54
443Bjørn Anders FlågenHeming Orientering11.57
444Erik Hæstad BjørnstadFossum IF12.00
445Aslak HeimdalKonnerud IL12.03
446Lukas LilandNydalens SK12.06
447Even-Johan KaspersenMo OK12.09
448Per Clemet WisløffAsker Skiklubb12.12
449Eskil FrøislandVang OL12.15
450Erlend BrendstuenHalden SK12.18
451Jens Johan BrekkeLillomarka OL12.21
452Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb12.24
453Anders HaugskottOL Trollelg12.27
454Håkon LundKongsberg OL12.30
455Axel HoveidAsker Skiklubb12.33
456Jørgen BaklidKonnerud IL12.36
457Marius AurebekkKristiansand OK12.39
458Oskar Spets StorhovFreidig12.42
460Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb12.48
461Elias JonssonNydalens SK12.51
462Kasper FosserHeming Orientering12.54
463Einar MelsomFossum IF12.57
464Sebastian DalandKristiansand OK13.00
465Erling HjermstadFossum IF13.03

Annonser

IOF Eventor