Norsk Orientering

Startliste for NM ultralang

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM ultralang
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: søndag 20 august 2017

D 17-18

11 040 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504Anna MeenPorsgrunn OL10.00
505Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering10.03
506Sofie HallemVerdal OK10.06
507Vilde Årøen LykkeEmblem IL10.09
508Maria Rørvik HaverLillomarka OL10.12
509Ingvil AhlsandNydalens SK10.15
510Hanne DaltveitFana IL10.18
511Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular10.21
512Hedda SkatvedtRaumar Orientering10.24
513Sarah WølloKongsberg OL10.27
514Dina ReitanFreidig10.30
515Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK10.33
516Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL10.36
517Eli KolstadMo OK10.39
518Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK10.42
519Ingunn Torød BusetGneist, IL10.45
520Agnethe HasliGjø-Vard OL10.48
521Oda Marie ColquhounLillomarka OL10.51
522Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL10.54
523Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK10.57
524Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK11.00
525Karoline AuneHalden SK11.03
526Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss11.06
527Ragnhild EideByåsen IL11.09
528Helene EgerKongsberg OL11.12
529Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb11.15
530Aurora GjølsjøOK Moss11.18
531Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11.21
532Ingrid G. KvålsgardFossum IF11.24
533Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK11.27
534Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL11.30
535Thea Sildnes BaklidKonnerud IL11.33
536Ella Arentz HagenSandefjord OK11.36
537Maria Ulseth SylteFreidig11.39
538Åsne Naadland HoloFossum IF11.42
539Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering11.45
540Kristina VollHaugesund IL Orientering11.48
541Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF11.51
542Hedda Raadal BjørloHalden SK11.54
543Thea DyrkornEiker OL11.57
544Synne StrandAsker Skiklubb12.00
545Lene Berg HanssenByåsen IL12.03
546Hanne VassendPorsgrunn OL12.06
547Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK12.09
548Pernille KatlaFossum IF12.12
549Marlin HaavengenKongsberg OL12.15
550Ane DyrkornEiker OL12.18

Annonser

IOF Eventor