Norsk Orientering

Startliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: søndag 25 juni 2017

N-åpen

2 030 m, 104 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3001Aksel Johan SandvikHalden SK10.00
3002Iben Nilsen HjemsæterHamar OK10.00
3003Erik OskalHamar OK10.00
3004Hanna LutnæsHamar OK10.00
3005Astrid ReuschHeming Orientering10.00
3006Martin NæveIL Leik10.00
3007Una RetteraasenIndre Østfold OK10.00
3008Helene Stenvik MoenKongsberg OL10.00
3009Maren Sæter FlessebergKongsberg OL10.00
3010Eline Maudal PettersenKongsberg OL10.00
3011Olai BisethKongsberg OL10.00
3012Mathis RenardKongsberg OL10.00
3013Erik BerganKongsberg OL10.00
3014Håkon ØverbyKongsberg OL10.00
3015Eirik LestebergKongsberg OL10.00
3016Ane BeitdokkenLillehammer OK10.00
3017Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK10.00
3018Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK10.00
3019Ingrid JørgensenLillehammer OK10.00
3020Henrik JørgensenLillehammer OK10.00
3021Peder KjøsLillehammer OK10.00
3022Olav SkjåkLillehammer OK10.00
3023Erik BeitdokkenLillehammer OK10.00
3024Ole Einar AndresenMalvik IL10.00
3025Jens Anton AndresenMalvik IL10.00
3026Finn Einar BrandsenMalvik IL10.00
3027Eirik GarsholMalvik IL10.00
3028Einar GarsholMalvik IL10.00
3029Leah GyllandMelhus IL10.00
3030Ingrid FarstadMelhus IL10.00
3031Vårin W FinstadMelhus IL10.00
3032Julie Olsen ByeModum OL10.00
3033Christian Berge GjellestadNydalens SK10.00
3034Ida Berge GjellestadNydalens SK10.00
3035Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK10.00
3036Laura HegstadOK Skøynar10.00
3037Ingrid Gustad StrømOK Skøynar10.00
3038Jakob Bredland EidAsker Skiklubb10.00
3039Mathias Bredland EidAsker Skiklubb10.00
3040Lars FlaskerudOL Toten-Troll10.00
3041Robert RemmenOL Trollelg10.00
3042Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn10.00
3043Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn10.00
3044Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn10.00
3045Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn10.00
3046Erle FosstveitRaumar Orientering10.00
3047Jens Vonen SvaeSarpsborg OL10.00
3048Alice Skovholt BonnemaireFreidig10.00
3049Erlend GrønliFreidig10.00
3050Sverre August HeggesetFreidig10.00
3051Oskar Elias HeggesetFreidig10.00
3052Emil Aleksander NolteFreidig10.00
3054Eira Forsbak AsplemFreidig10.00
3055Martine Nubdal FrøsethVerdal OK10.00
3056Ovid Baglo BjørkengVerdal OK10.00
3057Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK10.00
3058Kristine BraathenWing OK10.00
3059Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering10.00
3060Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering10.00
3061Johannes StordalByåsen IL10.00
3062Mia Rossvold OtterleiByåsen IL10.00
3063Aksel Tonjer FingarsenElverum OK10.00
3064Silje Heggheim JensenEmblem IL10.00
3065Helene Heggheim JensenEmblem IL10.00
3066Emma DrønnesundEmblem IL10.00
3067Fredrik GrønsethFossum IF10.00
3068Silje Andresen SkotteFossum IF10.00
3069Odin Vie StrislandFossum IF10.00
3070Sivert Vie SollieFossum IF10.00
3071Mads Rørlien JevanordFossum IF10.00
3072Vilma DanevadFredrikstad SK10.00
3073Jonas AlstadFrol IL10.00
3074Eline KravdalGjø-Vard OL10.00
3075Mats AndersenVarteig OL10.00
3076Linus Fossum MalmringFreidig10.00
3077Maja AndersenVarteig OL10.00
3078Eirik Bakkedal-AndersenElverum OK10.00
3079Ole Peder HusomFolldal IF10.00
3080Sander Ryste OddenSarpsborg OL10.00
3081Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL10.00
3082Hans Martin GorsetHadeland OL10.00
3083Lars Jørgen  LongfjellModum OL10.00
3084Alva Aurora HusdalStavanger Orienteringsklubb10.00
3085Sverre Øen LandstadNydalens SK10.00
3086Filip NolteFreidig10.00
3087Mads MelbyeVerdal OK10.00
3088Mia MelbyeVerdal OK10.00
3089Sindre MohusWing OK10.00
3090Wilma KrogsrudMalvik IL10.00
3091Wilma StoparIL Tyrving10.00
3092Sondre StensethByåsen IL10.00
3093Elias StensethByåsen IL10.00
3094Jens Hallvar NordstrandFreidig10.00
3095Erik MortensholmNidarøst OK10.00
3096Maja Sjøgren CarlsenFreidig10.00
3097Eline KjøsLillehammer OK10.00
3098Ingrid MortensholmNidarøst OK10.00
3099Ida Amundsen BjørkliRingerike OL10.00
3100Sigurd Wold AaldeFreidig10.00
3101Eimund Øverli BergKongsberg OL10.00
3102Sverre Fridèn JohnsenOL Trollelg10.00
3103Silje NibergFossum IF10.00
3104Una NomelandByåsen IL10.00
3133Ole Ulseth SylteFreidig10.00

D -10

2 360 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1915Lily Alexandra MorganMalvik IL11.28
1916Marte EgerKongsberg OL11.29
1917Maria sæther VerdeniusVingelen IL11.30
1918Nikoline MunkebyFrol IL11.31
1919Synne Kvittum NytrøenTynset IF11.32
1920Minna Sofie WingstedtHalden SK11.33
1921Elise RenardKongsberg OL11.34
1922Guro OttesenFredrikstad SK11.35
1923Frida HolmqvistByåsen IL11.36
1924Karita MøllerSteinkjer OK11.37
1925Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL11.38
1926Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL11.39
1927Ingeborg KolstadWing OK11.40
1928Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn11.41
1929Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett11.42
1930Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL11.43
1931Nora Rossvold OtterleiByåsen IL11.44
1932Helene ScheeleNydalens SK11.45
1933Ingrid Wollan BenumByåsen IL11.46
1934Eirin Lovise HusomFolldal IF11.47
1935Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL11.48
1936Jenny DanevadFredrikstad SK11.49
1937Sigrid HægstadByåsen IL11.50

D 11-12

2 560 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1938Ella SandstadFreidig10.40
1939Sigrid LindMo OK10.41
1940Marie KravdalGjø-Vard OL10.42
1941Astrid Berge MjølhusOL Trollelg10.43
1942Maja Mo HjelsethNydalens SK10.44
1943Guro SchjølbergTynset IF10.45
1944Juni Pape SkjærvoldFreidig10.46
1945Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb10.47
1946Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK10.48
1947Elise Nilsen BergFossum IF10.49
1948Martha WisløffAsker Skiklubb10.50
1949Julie DrønnesundEmblem IL10.51
1950Tonje RykkjeStord Orientering10.52
1951Marie Wollan BenumByåsen IL10.53
1952Anna TaksdalGanddal IL10.54
1953Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK10.55
1954Guro HegstadOK Skøynar10.56
1955Maren HenriksenHalden SK10.57
1956Tora KittilsenFreidig10.58
1957Roosa HeikkinenVehkalahden Veikot10.59
1958Malin MichelsenFossum IF11.00
1959Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK11.01
1960Anne ØstvoldHeming Orientering11.02
1961Hannah Gustad StrømOK Skøynar11.03
1962Sigrid Schmitt GranHalden SK11.04
1963Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11.05
1964Solveig Louise NissenFreidig11.06
1965Marit SvendgårdOK Skøynar11.07
1966Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL11.08
1967Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.09
1968Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering11.10
1969Maria Strømdal WikFreidig11.11
1970Pernille Nor-WollØstmarka OK11.12
1971Elma Sagli GudimIndre Østfold OK11.13
1972Ine Bohnhorst TegdanFreidig11.14
1973Ingrid LestebergKongsberg OL11.15
1974Lina Storler SnøfuglFreidig11.16
1975Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL11.17
1976Synne SandvenNotodden OL11.18
1977Tiril Ebon EspedalNydalens SK11.19
1978Nora HalvorsenFreidig11.20
1979Martine Myhr ImslandFrol IL11.21
1980Marie ScheeleNydalens SK11.22
1981Marie FinkenhavnNittedal OL11.23
1982Una KittilsenFreidig11.24
1983Astrid YtterbøAsker Skiklubb11.25
1984Mari Ovidia RanestadHamar OK11.26

D 11-12N

2 100 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2033Guro Mikkelsen StokkeTynset IF10.56
2035Tina UglemsmoSelbu OK10.58
2036Silja FuglemMalvik IL10.59
2037Anna BellingmoOL Gaula11.00
2038Sunniva HusomFolldal IF11.01
2039Ane Kristine EidAsker Skiklubb11.02
2040Juni Hagelid NorheimNydalens SK11.03

D 13

2 620 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1038Marie SaugestadNydalens SK10.58
1039Ingvild Øverli BergKongsberg OL10.59
1040Hannah Syrdal ØenHeming Orientering11.00
1041Marie Lien BackstrømHalden SK11.01
1042Mathea Spets StorhovFreidig11.02
1043Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)11.03
1044Ingvild GustafssonKongsberg OL11.04
1045Marie KvarmeSturla, IF11.05
1046Eline Horten JordetVingelen IL11.06
1047Kathinka Zahl HagenFossum IF11.07
1048Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn11.08
1049Anna Aurora NolteFreidig11.09
1050Andrea sæther VerdeniusVingelen IL11.10
1051Helene Hoel JomaasFossum IF11.11
1052Serine JørgensenLillehammer OK11.12
1053Mathea Baglo BjørkengVerdal OK11.13
1054Marielle MichelsenFossum IF11.14

D 14

2 830 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1057Serine Skogeng ReitenEmblem IL10.02
1058Elida Sagli GudimIndre Østfold OK10.03
1059Kristin LundanesEmblem IL10.04
1060Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK10.05
1061Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering10.06
1062Eline SchjervenLardal OL10.07
1063Mari ØverbyKongsberg OL10.08
1064Martine SkjelsvikLillehammer OK10.09
1065Johanne Rognerud BøeFossum IF10.10
1066Astrid RognstadHadeland OL10.11
1067Marie Roll-TørnqvistFana IL10.12
1068Mari BrendeFossum IF10.13
1069Silje Marie NissenFreidig10.14
1070Linnea MunkebyFrol IL10.15
1071Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn10.16
1072Noor Dirro-HeluMåren OK10.17
1073Trude MarkhusVerdal OK10.18
1074Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn10.19
1075Pia Young VikNydalens SK10.20
1076Helene Bjørkvold JendalFossum IF10.21
1077Johanna Sofie LongfjeldModum OL10.22
1078Ida Marie FlågenHeming Orientering10.23
1079Ida HeikkinenVehkalahden Veikot10.24
1080Mari Grøtli SvergjaKvikne IL10.25
1081Iselina Myhr ImslandFrol IL10.26
1082Emma Bangstad BergersenHamar OK10.27
1083Kristin Melby JacobsenLardal OL10.28
1084Ane Malene KolstadFreidig10.29
1085Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL10.30
1086Mari EidsmoFreidig10.31
1087June MunkebyFrol IL10.32
1088Ida SolliMo OK10.33

D 15

2 850 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1253Live ØstvoldHeming Orientering10.04
1254Nora Småge HilsenKonnerud IL10.06
1255Vilde RetteraasenIndre Østfold OK10.08
1256Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL10.10
1257Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL10.12
1258Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb10.14
1259Tale Tannvik SkeiFreidig10.16
1260Oda Isnes TyseEiker OL10.18
1261Oda ScheeleNydalens SK10.20
1262Åsne HaavengenKongsberg OL10.22
1263Marieluise Schmitt GranHalden SK10.24
1264Berthe TesloHadeland OL10.26
1265Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK10.28
1266Alexandra AngvollFredrikstad SK10.30
1267Maya ArnesenHeming Orientering10.32
1268Alexandra LinløkkenØstmarka OK10.34
1269Vilde Lereim StorliFreidig10.36
1270Yngvild Langedal BreivikNydalens SK10.38
1271Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL10.40
1272Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering10.42
1273Maren VikenByåsen IL10.44
1274Nina PedersenSarpsborg OL10.46
1275Stine AuneNidarøst OK10.48
1276Kristine KravdalGjø-Vard OL10.50
1277Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular10.52
1278Karoline TorøKongsberg OL10.54

D 16

2 990 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1279Mari Strømme LidTIF Viking10.50
1281Ida MonsenEgersund OK10.54
1282Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK10.56
1283Ingvild LangeggenKongsberg OL10.58
1284Marie Sisjord NyvollFossum IF11.00
1285Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)11.02
1286Thea LandKonnerud IL11.04
1287Karen Hoel JomaasFossum IF11.06
1288Hanne Eide RappRaumar Orientering11.08
1289Christine HoenEiker OL11.10
1290Mari Landro SvingheimKonnerud IL11.12
1291Hanne Helmine RogstadNidarøst OK11.14
1292Ingeborg RognstadHadeland OL11.16
1293Julie EikelandOL Tønsberg og omegn11.18
1294Mari Kilskar GrevskottFrol IL11.20
1295Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.22
1296Janne Tjørhom AasheimGanddal IL11.24
1297Kamilla LomeHamar OK11.26
1298Carmen DirroMåren OK11.28
1299Anniken RanvikKonnerud IL11.30
1300Tale StrandKongsberg OL11.32
1301Andrea RanvikKonnerud IL11.34
1302Ingeborg KvarmeSturla, IF11.36
1303Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11.38
1304Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL11.40
1305Marte Karine LarsenKongsberg OL11.42
1306Marie LilandNydalens SK11.44
1307Anna Vangen LunåsmoTynset IF11.46
1308Solveig LetmolieEiker OL11.48
1309Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL11.50
1310Elise AusenPorsgrunn OL11.52
1311Jenny BaklidKonnerud IL11.54
1312Emma DanevadFredrikstad SK11.56
1313Kristine Eide RappRaumar Orientering11.58
1315Matilde MunkebyFrol IL12.02
1316Malin HaugeHisøy OK12.04
1317Ane Sofie KroghOppsal Orientering12.06
1318Ada WulfsbergNydalens SK12.08
1319Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering12.10
1320Tora Aasheim NymarkTIF Viking12.12
1321Karoline BjørnerødOK Moss12.14

D 15-16B

2 940 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1377Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF11.42
1378Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering11.43
1379Martine JægtvikKonnerud IL11.44
1380Silje CarlsenSturla, IF11.45
1381Hege HallanOK Skøynar11.46
1382Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL11.47
1383Tonje-Malin RhrichKonnerud IL11.48
1384Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn11.49

D 13-16C

2 500 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2052Tiril KihleKonnerud IL11.12
2053Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb11.13
2054Tiril HolenKonnerud IL11.14
2055Vilde HolmqvistByåsen IL11.15
2056Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL11.16
2057Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig11.17
2058Nora GrønsethFossum IF11.18
2059Oda Kjellevold MaldeIL Gular11.19

D 17-B

2 940 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1347Bodil HulløenKristiansand OK10.56
1348Juliette Delforge-MeliaBay Area Orienteering Club10.57
1349Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll10.58
1350Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett10.59
1351Ina BlågestadIndre Østfold OK11.00
1352Berit BergsetIL Veten11.01
1354Ann-Karin LestebergKongsberg OL11.03
1355Tora VollsetHeming Orientering11.04
1356Kristin GjølsjøOK Moss11.05
1357Elise GisholtFossum IF11.06
1358Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering11.07
1359Mirjam HalvorsrudMelhus IL11.08
1360Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering11.09
1361Ingrid Lundin BerganKongsberg OL11.10
1362Cecilie Christin KvermeFossum IF11.11
1363Lene FlessebergKongsberg OL11.12
1364Celine Vik OlsenLarvik OK11.13
1365Hanne BrendeFossum IF11.14
1366Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11.15
1367Gunhild MyhrAsker Skiklubb11.16
1368Anne Lise NyengenIndre Østfold OK11.17
1369Elin GravningenStokke IL11.18
1370Anne Moian NydalAsker Skiklubb11.19
1371Marianne MichelsenFossum IF11.20
1372Liv TennesWing OK11.21
1373Merete MasdalVelledalen IL11.22
1374Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IK11.23

D 17-C

2 840 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2078Marte Kvittum TangenTynset IF11.40
2079Anne-Grete OlsenByåsen IL11.41
2080Marianne Halmstad AndersenGjø-Vard OL11.42
2081Grete SkotteFossum IF11.43
2082Mari BraathenWing OK11.44
2083Ragnhild Marie BøeFana IL11.45
2084Margrethe FarstadMelhus IL11.46
2085Lill BirkelundPorsgrunn OL11.47
2086May Britt DrønnesundEmblem IL11.48
2087Wenche EideWing OK11.49
2088Mette MaudalKongsberg OL11.50
2089Turid WilliksenFossum IF11.51
2090Ingunn SandbakkByåsen IL11.52
2091Anne SkjærsteinIL Tyrving11.53
2092Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering11.54
2093Ledig StartnrNOTEAM11.55

D 17-20

3 330 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1639Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK11.34
1640Martha Skogeng ReitenEmblem IL11.35
1642Anna Isnes TyseEiker OL11.37
1643Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb11.38
1644Sofie SjåholmMolde og Omegn IF11.39
1645Lisa JenssenHalden SK11.40
1646Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL11.41
1647Ingrid LetmolieEiker OL11.42
1648Kristin OttesenFredrikstad SK11.43
1649Siri PedersenSarpsborg OL11.44
1650Kristiane RogstadKongsberg OL11.45

D 21-

3 450 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1399Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL11.05
1400Line Hovdenak LyngNidarøst OK11.06
1401Frida SætherFreidig11.07
1402Ingvild GjessingVang OL11.08
1403Nina KarlsenNydalens SK11.09
1404Hanne Maria VisterOslostudentenes IK11.10
1405Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett11.11
1406Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF11.12
1407Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering11.13
1408Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering11.14
1409Sølvi FossøyEiker OL11.15
1410Kine Sofie SandstadFrol IL11.16
1411Inger Anita TollehaugEiker OL11.17
1412Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL11.18
1413Maria NovokovichSRD SK11.19
1414Julie ArnesenNTNUI11.20
1415Katharina RogstadEmblem IL11.21
1416Celine RenardKongsberg OL11.22
1417Mariann UlvestadBækkelagets SK11.23
1418Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK11.24
1419Marie Hammer IversenØstmarka OK11.25
1420Marie StyrvoldNTNUI11.26
1421Marianne BakkenNydalens SK11.27
1422Sandra KarnagelSV Robotron Dresden11.28
1423Meghan RanceDont Get Lost11.29
1424Anne Marthe PeveriEiker OL11.30
1425Ina Charlotte MoeSandefjord OK11.31
1426Pauline Røstum BellingmoNTNUI11.32

D 21 Kort

3 010 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2106Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn10.12
2107Kristin Melander VieFossum IF10.13
2108Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb10.14
2109Kajsa Stina SandstadNTNUI10.15
2110Marit OwrenNydalens SK10.16
2111Kristin ÅstebølWing OK10.17
2112Marte GammelsæterNydalens SK10.18
2113Marit Irene KvittemFreidig10.19
2114Tone FridénOL Trollelg10.20
2115Hanne VefsnmoByåsen IL10.21
2116Sunniva Nergaard BergStokke IL10.22
2117Heidi JensenNTNUI10.23
2118Lene OskalHamar OK10.24
2119Siri SpjelkavikIL Tyrving10.25
2120Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn10.26

D 35-

3 450 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1429Jenny PerssonByåsen IL11.55
1430Eva LutnæsHamar OK11.56
1431Maja BergerByåsen IL11.57
1432Randi WærnesOrkanger IF11.58
1433Randi Marie MohusWing OK11.59
1434Anja WingstedtHalden SK12.00
1435Anja Berge GjellestadNydalens SK12.01
1436Guri Stenseth KjøsLillehammer OK12.02
1437Mie SkovholtFreidig12.03

D 40-

3 330 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1608Audrun UtskarpenOslostudentenes IK10.22
1609Ingvild EckdahlOK Horten10.23
1610Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegn10.24
1611Valborg MadslienLillehammer OK10.25
1612Linda FredhOK Moss10.26
1613Mette Resell NolteFreidig10.27
1614Monica BerglundRingerike OL10.28
1615Sara MathisenPorsgrunn OL10.29
1616Liv SchjervenLardal OL10.30
1617Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK10.31
1618Ingjerd SommerstadKongsberg OL10.32
1619Kristin Nergaard BergFossum IF10.33
1620Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering10.34
1621Lene SandvikHalden SK10.35
1622Kari Solem AuneByåsen IL10.36
1623Trude HansenBerger og Svelvik OL10.37
1624Anne Mette GrøtliKvikne IL10.38
1625Sigrid Melander VieFossum IF10.39
1626Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn10.40
1627Ellen GustafssonKongsberg OL10.41
1628Hege HegstadOK Skøynar10.42
1630Astrid KravdalGjø-Vard OL10.44
1631Aud Hognestad TaksdalGanddal IL10.45
1632Linda RykkjeStord Orientering10.46
1633Kari StrandKongsberg OL10.47
1634Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF10.48
1635Maiken Skirstad MoNydalens SK10.49
1636Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK10.50

D 45-

3 050 m, 60 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1653Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering10.12
1654Katrine BakkeFossum IF10.13
1655Janita SkogengEmblem IL10.14
1656Hilde PoppeFredrikstad SK10.15
1657Lill-Kristin EngerModum OL10.16
1658Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)10.17
1659Tone Karina IngesenSarpsborg OL10.18
1660Mai Britt BjørkSandefjord OK10.19
1661Tone SkramRøyken OL10.20
1662Hilde GrønengLillehammer OK10.21
1663Ingrid Eide RappRaumar Orientering10.22
1664Runa Lien BackstrømHalden SK10.23
1665Anne Guro NøklebyRingerike OL10.24
1666Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK10.25
1667Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF10.26
1668Line Skjevik ArnevikRingerike OL10.27
1669Doris Stien KaspersenMo OK10.28
1670Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb10.29
1671Marianne ReuschHeming Orientering10.30
1672Gunn Elin RudiHadeland OL10.31
1673Hanne Lerche RaadalHalden SK10.32
1674Ragnhild BalsvikOsterøy IL10.33
1675Marianne HaugeHisøy OK10.34
1676Kristin EgerKongsberg OL10.35
1677Else Kari ScheeleNydalens SK10.36
1678Gøril EideByåsen IL10.37
1679Birgitte TorbjørnsenIL Gular10.38
1680Randi EngløkkHaugesund IL Orientering10.39
1681Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK10.40
1682Mona LomeHamar OK10.41
1683Frauke Schmitt GranHalden SK10.42
1684Hege SolerødGjø-Vard OL10.43
1685Ina Cecilie LandroKonnerud IL10.44
1686Marit B. EithunNittedal OL10.45
1687Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering10.46
1688Tone AlmåsIL Leik10.47
1689Kristin SandvenNotodden OL10.48
1690Anniina HeikkinenVehkalahden Veikot10.49
1691Anne Berit BredholtSandefjord OK10.50
1692Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK10.51
1693Ann Elin FlågenHeming Orientering10.52
1694Arnhild U. BråtenVegårshei IL10.53
1695Karianne StrømmeTIF Viking10.54
1696Heidi MyklemyrEiker OL10.55
1697Marian KjellevoldIL Gular10.56
1698Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering10.57
1699Anita StensethSnertingdal IF Orientering10.58
1700Aud Ellen BrevikSturla, IF10.59
1701Ingrid KvistadKongsberg OL11.00
1702Hilde VassendPorsgrunn OL11.01
1703Stine ArntzenSandefjord OK11.02
1704Arnhild KroghOppsal Orientering11.03
1705Ane BjørnsgaardLillehammer OK11.04
1706Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb11.05
1707Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering11.06
1708Anne Mia OlsenModum OL11.07
1709Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb11.08
1710Anne-Kristin KvammeRingerike OL11.09
1711Isa HeggedalKonnerud IL11.10
1712Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering11.11

D 45 Kort

3 010 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2122Hilde ForbordMalvik IL10.28
2124Inger SvalandOL Vallset/Stange10.30
2125Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)10.31
2126Hildegunn GrønsethFossum IF10.32
2127Mai Iren AlmåsIL Leik10.33
2128Solveig BerganNydalens SK10.34
2129Kristin KornmoPorsgrunn OL10.35
2130Trude KyrkjebøTIF Viking10.36
2131Christina RambergØstmarka OK10.37
2132Kari Tønset GuttvikWing OK10.38

D 50-

3 050 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2177Anita Sørensen DrageKongsberg OL10.59
2179Monica NordbrødenHalden SK11.01
2180Lill-Ann TorpSandefjord OK11.02
2181May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering11.03
2182Kjersti HovFossum IF11.04
2183Eirin LodgaardByåsen IL11.05
2184Signe Astrup ArnesenHeming Orientering11.06
2185Torild MyrliTIF Viking11.07
2186Marianne ArnesenAsker Skiklubb11.08
2187Tove AasheimAskøy OL11.09
2188Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn11.10
2189Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb11.11
2190Jane RødderKongsberg OL11.12
2191Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11.13
2192Kjersti StræteRingerike OL11.14
2193Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering11.15
2194Kari MadslienNydalens SK11.16
2195Heidi SchatvetNotodden OL11.17
2196Eirin MathiesenRingerike OL11.18
2197Solveig KongsrudModum OL11.19
2198Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering11.20
2199Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering11.21
2200Trine OlaussenFredrikstad SK11.22
2201Tove HeimdalKonnerud IL11.23
2202Maria JonssonNydalens SK11.24
2203Anniken AusenPorsgrunn OL11.25
2204Gry AhlsandNydalens SK11.26
2205Jartrud SteinsliØstmarka OK11.27
2206Anne DahlNydalens SK11.28
2207Hilda ØfsthusAsker Skiklubb11.29
2208Anne Berit EidNydalens SK11.30
2209Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange11.31
2210Torill VisterIndre Østfold OK11.32
2211Hege WangLillomarka OL11.33
2212Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK11.34
2213Margrete EngzeliusAsker Skiklubb11.35
2215Cathrine ThorhusVerdal OK11.37
2216Marianne MyklebustHamar OK11.38
2217Linda HanssenØstmarka OK11.39
2218Hege MårtenssonModum OL11.40
2219Hilde TellesbøNittedal OL11.41
2220Kari ChristiansenSandefjord OK11.42
2221Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering11.43
2222Kristin FleisjeNittedal OL11.44
2223Hanne Løver ThonModum OL11.45
2224Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering11.46
2225Åse Rita EllingsenWing OK11.47
2226Inger Tone NygårdEgersund OK11.48
2227Nina-Beate LiabakkByåsen IL11.49
2228Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb11.50
2229Jane MeliaBay Area Orienteering Club11.51
2230Elisabeth HetlevikKongsberg OL11.52
2231Hege Solhjem MelhuusMelhus IL11.53
2232Wenche LindløvSarpsborg OL11.54
2233Anne Marit BjergaardNydalens SK11.55
2234Astrid BjørnerødOK Moss11.56
2235Heidi BørstadSarpsborg OL11.57
2236Unn Hilde HeggedalKongsberg OL11.58
2237Randi JensenFrol IL11.59
2238Rine HanssenByåsen IL12.00
2239Kristin NilssenMo OK12.01
2240Kirsti RogstadKongsberg OL12.02

D 55-

2 820 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2294Anna-Karin SundqvistTullinge SK11.18
2295Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK11.19
2296Kjersti SkantzeIL Tyrving11.20
2297Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb11.21
2298Åshild BergstølKongsberg OL11.22
2299Ann Karin TjørhomGanddal IL11.23
2300Anna Weckner WestlundOK Tyr11.24
2301Lindsey KnoxRoxburgh Reivers11.25
2302Dagrun MelkildHeming Orientering11.26
2303Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL11.27
2304Ingrid Lien JohnsenByåsen IL11.28
2305Gerd FossestølNittedal OL11.29
2306Cathrine NorvikRøyken OL11.30
2307Gunhild HennumLierbygda OL11.31
2308Eli Tufte HanssenEiker OL11.32
2309Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF11.33
2310Kottonen AnnariittaLynx11.34
2311Penelope SmirthwaiteMoravian OC11.35
2312Marit Hæreid SandstadFrol IL11.36
2313Vigdis HeimlyByåsen IL11.37
2314Helena StubberudNydalens SK11.38
2315Karin StrutzEds SK11.39
2316Kjersti RønningHamar OK11.40
2317Inger SchibstedRøyken OL11.41
2318Mette RogneVaregg Fleridrett11.42
2319Berit DanielsenIL Tyrving11.43
2320Kristina HammarfalkÖstersunds OK11.44
2321Turid GiilRond OL11.45
2322Grete S B HoviSkien OK11.46
2323Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb11.47
2324Barbro KarlssonKatrineholms OK11.48
2325Hege FjellbirkelandIL Gular11.49
2326Magnhild T. MølnvikFossum IF11.50
2327Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF11.51
2328Marianne HjermstadFossum IF11.52
2329Turid ArnesenByåsen IL11.53
2330Toril HallanLillomarka OL11.54
2331Berit BergeIL Tyrving11.55
2332Guri BjørndalByåsen IL11.56
2333May MelingStavanger Orienteringsklubb11.57
2334Sidsel NørstebøIL Tyrving11.58
2335Marit Sylte LundanesEmblem IL11.59
2336Hilde StorløkkenKongsberg OL12.00
2337Heidi FalckIL Tyrving12.01

D 60-

2 300 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2380Kjellrun SporildMalvik IL11.33
2381Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL11.34
2382Elle M. MelbyeHeming Orientering11.35
2383Margrete JørandliGjø-Vard OL11.36
2384Liv Inger PrangerødTistedalen FL11.37
2385Gerd BjørsethKrokstadøra IL11.38
2386Sunniva Johaug RyenOs IL11.39
2387Anne SørumRingsaker OK11.40
2388Lise HørtvedtKongsberg OL11.41
2389Live Joronn YtrehusRingerike OL11.42
2390Inger NergaardStokke IL11.43
2391Anne Kjersti DaltveitFana IL11.44
2392Helga HaverstadLierbygda OL11.45
2393Kari OsmoenOs IL11.46
2394Jorunn SanderudNydalens SK11.47
2395Nina SoligardBergens TF11.48
2396Sue StevensAIRE GB11.49
2397Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn11.50
2398Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange11.51
2399Magnhild ForsethFrol IL11.52
2400Gro SolnørdalRudsbygd IL11.53
2401Karin GalaaenSelbu OK11.54
2402Sirpa LiljaModum OL11.55
2403Anne Lise AndreassenSandefjord OK11.56

D 65-

2 170 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2437Inger TiltnesIL Tyrving10.54
2438Elisabeth RødAndebu IL10.55
2439Kari NatåsBergens TF10.56
2440Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange10.57
2441Marit TyldumRudsbygd IL10.58
2442Helga PeveriEiker OL10.59
2443Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK11.00
2444Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL11.01
2445Stina ElfvingByåsen IL11.02
2446Kari StrandeRingerike OL11.03
2447Yvonne GalborgenEds SK11.04
2448Anne StensethByåsen IL11.05
2449Berit HegdalBergens TF11.06
2450Linda VerdeSturla, IF11.07
2451Bjørg MostaulBø OL11.08
2452Eva TaraldrudIndre Østfold OK11.09
2453Kari Halvorsen MelbyeVerdal OK11.10
2454Marianne SellgrenSigtuna OK11.11
2455Karin KittilsenStokke IL11.12
2456Anne Marie TimenesHadeland OL11.13
2457Sidsel Graff-IversenFossum IF11.14
2458Aud I SpjelkavikIL Tyrving11.15
2459Herdis AlvheimFana IL11.16

D 70-

2 170 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2462Anne-Lise BrenneOL Trollelg11.39
2463Liv FeiringHamar OK11.40
2464Siri Wilberg AabelBækkelagets SK11.41
2465Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL11.42
2466Edel SlettemarkStord Orientering11.43
2467Solveig VingelenVingelen IL11.44
2468Randi HellandWing OK11.45
2469Eli KlovningPorsgrunn OL11.46
2470Ingvill VoldFana IL11.47
2471Tea ForbergRond OL11.48
2472Else Lerche RaadalFana IL11.49
2473Marta StangModum OL11.50
2474Sidsel SandelienHeming Orientering11.51
2475Bjørg KocbachBergens TF11.52
2476Hanne BræckKongsberg OL11.53
2477Margareta BrynhildsenStokke IL11.54

D 75-

2 060 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2492Elin DahlenRingerike OL11.15
2493Torunn Hege FrøvollSturla, IF11.16
2494Astrid VigenstadLillehammer OK11.17
2495Aase Tove GoldenMåren OK11.18
2496Odbjørg NordengRudsbygd IL11.19
2497Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb11.20

D 80-

2 060 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2500Inger E. VamnesHamar OK11.43
2501Unni Dirro BøhlerengenMåren OK11.44
2502Oddveig Johanne LienOrkanger IF11.45

H -10

2 360 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1886Joachim LindMo OK10.20
1888Jarand GustafssonKongsberg OL10.22
1889Brage Lyder HusomFolldal IF10.23
1890Mathias LeroyerFreidig10.24
1891Arne BisethKongsberg OL10.25
1892Ole Magnus StoremyrIL Hauken10.26
1893Mikkel MichelsenFossum IF10.27
1894Leo Benjamin MorganMalvik IL10.28
1895Magnus Rørlien JevanordFossum IF10.29
1896Jørgen RøhjellFolldal IF10.30
1897Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange10.31
1898Jan Olav BerganKongsberg OL10.32
1899Anders Berge MjølhusOL Trollelg10.33
1900Jon StrandKongsberg OL10.34
1901Eivind LutnæsHamar OK10.35
1902Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL10.36
1903Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL10.37
1905Ask Felland SætnanFossum IF10.39
1906Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK10.40
1907Nikolai TesloHadeland OL10.41
1908Ville Emil WingstedtHalden SK10.42
1909Sondre KornmoPorsgrunn OL10.43
1910Emil Ganc-PetersenFossum IF10.44
1911Dagfinn StenvikByåsen IL10.45
1912Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL10.46

H 11-12

2 750 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1986Ludvig SnøfuglFreidig10.01
1987Rasmus BerglundRingerike OL10.02
1988Mathias LinløkkenØstmarka OK10.03
1989Johannes Salvesen-LundeIL Koll10.04
1990Henrik Repstad StoremyrIL Hauken10.05
1991Amund FlaskerudOL Toten-Troll10.06
1992Martin TorøKongsberg OL10.07
1993Håkon HallanOK Skøynar10.08
1994Kristoffer Strømdal WikFreidig10.09
1995Liam Viggo WingstedtHalden SK10.10
1996Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn10.11
1997Simen Hansæl-NergaardKvikne IL10.12
1998Lukas Jones ArnesenHeming Orientering10.13
1999Eivind NæveIL Leik10.14
2000Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn10.15
2001Erlend BakkeFossum IF10.16
2002Gaute NysæterSkien OK10.17
2003Alf Petter LynumFreidig10.18
2004Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb10.19
2005Martin Christoffer BorgIL Koll10.20
2006Jørgen Holm GrønengLillehammer OK10.21
2007Sverre SandvikHalden SK10.22
2008Johannes HalvorsrudMelhus IL10.23
2009Tristan HalvorsenFreidig10.24
2010Einar ØstvoldHeming Orientering10.25
2011Simen Gløgård StensrudNittedal OL10.26
2012Alexander SlettenRaumar Orientering10.27
2013Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)10.28
2014Borgar SkjelbredKongsberg OL10.29
2015Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL10.30
2016Oskar HeksemFana IL10.31
2017Peder NybergIL Veten10.32
2018Ole Andreas VeskeOK Skøynar10.33
2019Hallvard HellevikFreidig10.34
2020Jørgen AuneByåsen IL10.35
2021Eivind ImrikFredrikstad SK10.36
2022Ådne StordalByåsen IL10.37
2023Magnus AlstadFrol IL10.38
2024Johan SkjåkLillehammer OK10.39
2025Vegard Lereim StorliFreidig10.40
2026Alexander Ganc-PetersenFossum IF10.41
2027Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll10.42

H 11-12N

2 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2030Brage FosstveitRaumar Orientering10.02
2031Erlend OtterleiØstmarka OK10.03
2032Vebjørn RøhjellFolldal IF10.04

H 13

2 620 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1002Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering10.21
1003Martin Nøkleby MellingRingerike OL10.22
1004Halvor LøkenKongsberg OL10.23
1005Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn10.24
1006Sverre HellevikFreidig10.25
1007Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb10.26
1008Fridtjof ReuschHeming Orientering10.27
1009Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb10.28
1010Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb10.29
1011Alfred BjørnerødOK Moss10.30
1012Arne BerganKongsberg OL10.31
1013Mathias NyhaugAsker Skiklubb10.32
1014Sigurd VatnFrol IL10.33
1015Christian Fredrik BorgIL Koll10.34
1016Børge Nilsen BergFossum IF10.35
1017Iver Dalsaune ThunFreidig10.36
1018Truls LunåsmoTynset IF10.37
1019Axel AaldeNydalens SK10.38
1020Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL10.39
1021Sindre Vie StrislandFossum IF10.40
1022Theodor BjørkSandefjord OK10.41
1023Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK10.42
1024Emil LeroyerFreidig10.43
1025Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL10.44
1026Emil GrønliFreidig10.45
1027Magne GuttvikWing OK10.46
1028Brage Bell LysakerFana IL10.47
1029Tidemann LierIndre Østfold OK10.48
1030Kristoffer LerliMelhus IL10.49
1031Sigurd BraathenWing OK10.50
1032Herman Lien BackstrømHalden SK10.51
1033Sondre LadimOK Moss10.52
1034Jonas KroghOppsal Orientering10.53
1035Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb10.54

H 14

2 830 m, 71 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1090Lars-Børge StrømsvikMeløy OK10.46
1091Sigurd Saxe SandvikHalden SK10.47
1092Vegard Holm JohannesenKongsberg OL10.48
1093Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering10.49
1094Andreas AagesenMelhus IL10.50
1095Hans UrsetIL BUL-Tromsø10.51
1096Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig10.52
1097Sondre BataldenFana IL10.53
1098Ørjan SæterMelhus IL10.54
1099Mats LindaasElverum OK10.55
1100Birk Felland SætnanFossum IF10.56
1101Magnus JystadØstmarka OK10.57
1102Per Ingvar TollehaugEiker OL10.58
1103Mikkel BerglundRingerike OL10.59
1104Kasper Bakken UlsethNydalens SK11.00
1105Stein Aas StræteRingerike OL11.01
1106August Hopstad NykvistWing OK11.02
1107Lars Erik UglemsmoSelbu OK11.03
1108Vemund MølnvikFreidig11.04
1109Karri StevanderKuortaneen Kunto11.05
1110Espen KarlsenMelhus IL11.06
1111Rolf Andreas BergNydalens SK11.07
1112Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK11.08
1113Tor Erling GjølsjøOK Moss11.09
1114Gaute BerganNydalens SK11.10
1115Simen GravningenStokke IL11.11
1116Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb11.12
1117Sivert PoppeFredrikstad SK11.13
1118Oskar StorlerMelhus IL11.14
1119Atle Nikolai WølloKongsberg OL11.15
1120Fredrik MøllerSteinkjer OK11.16
1121Antonius Herskedal AmundsenFreidig11.17
1122Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering11.18
1123Vegard RanestadHamar OK11.19
1124Andreas DaleBergens TF11.20
1125Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering11.21
1126Tord SølvbergIL Veten11.22
1127Erlend AuneByåsen IL11.23
1128Erik Tofte jrMelhus IL11.24
1129Gustav Andresen SkotteFossum IF11.25
1130Joakim Solberg QvenildMelhus IL11.26
1131Vegard Ulseth SylteFreidig11.27
1132Johan EgerKongsberg OL11.28
1133Martin Vehus SkjerveVerdal OK11.29
1134Teodor Mo HjelsethNydalens SK11.30
1135Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn11.31
1136Petter Andreas LonaWing OK11.32
1137Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett11.33
1138Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK11.34
1139Peter Prytz JensenMelhus IL11.35
1140Erlend LangeggenKongsberg OL11.36
1141August MaskeFreidig11.37
1142Gaute LindaasElverum OK11.38
1143Edvin Skauby grønningSelbu OK11.39
1144Jonas MyhrAsker Skiklubb11.40
1145Sander Tonjer FingarsenElverum OK11.41
1146Martin AuneMelhus IL11.42
1147Sjur Holm GrønengLillehammer OK11.43
1148Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering11.44
1149Adam ConwayKongsberg OL11.45
1150Magnus Strømme LidTIF Viking11.46
1151Jørgen WesterheimStord Orientering11.47
1152Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering11.48
1153Tobias MathisenPorsgrunn OL11.49
1154Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK11.50
1155Simen KolbergsrudRøyken OL11.51
1156Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK11.52
1157Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL11.53
1159Vetle Grønvik EkraFreidig11.55
1160Elias StubberudNydalens SK11.56
1161Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering11.57

H 15

2 940 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1162Vetle DrageKongsberg OL10.01
1164Hallvar HallanOK Skøynar10.05
1165Theodor LierIndre Østfold OK10.07
1166Henrik GudimØstmarka OK10.09
1167Martin Wold StavrumFrol IL10.11
1168Christoffer SlettenRaumar Orientering10.13
1169Sven Bergset LangvikIL Veten10.15
1170Ole Kristian TaksdalGanddal IL10.17
1171Jostein RøFreidig10.19
1172August Syrdal ØenHeming Orientering10.21
1173Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn10.23
1174Håvard SingsaasFreidig10.25
1175Aksel VeskeOK Skøynar10.27
1176Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb10.29
1177Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL10.31
1178Halvard KornmoPorsgrunn OL10.33
1179Gaute FosstveitRaumar Orientering10.35
1180Henrik ReuschHeming Orientering10.37
1181Iver RingheimLarvik OK10.39
1182Erlend BørliFossum IF10.41
1183Ferdinand FremmingHeming Orientering10.43
1184Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK10.45
1185Henrik BraathenWing OK10.47
1186Ulrik HellenTIF Viking10.49
1187Nikolai RenolenWing OK10.51
1188Marius BakkeFossum IF10.53
1189Nils TveiteÅs-NMBU Orientering10.55
1190Christopher LadimOK Moss10.57
1191Simen HegstadOK Skøynar10.59
1192Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11.01
1193Mikkel HoltFreidig11.03
1194Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb11.05
1195Vebjørn Blom-HagenFossum IF11.07
1196Einar EideByåsen IL11.09
1197Grunde IsaksætreGrue IL11.11
1198Ådne SkjærsteinIL Tyrving11.13
1199Olav LundKongsberg OL11.15
1200Jørgen SchjølbergTynset IF11.17
1201Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11.19
1202Cornelius BjørkSandefjord OK11.21
1203Håvard VeieOK Skøynar11.23
1204Tormod Kristian GevingFreidig11.25
1205Kristian ØstermannHeming Orientering11.27
1206Tobias AlstadFrol IL11.29
1207John OtterleiØstmarka OK11.31
1208Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL11.33
1209Birk Bell LysakerFana IL11.35
1210Trym Nergård RønningOK Skøynar11.37
1211Sondre Zahl HagenFossum IF11.39
1212Sondre YtterbøAsker Skiklubb11.41

H 16

3 170 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1214Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering10.43
1215Sondre OttesenFredrikstad SK10.45
1216Matias NissenFreidig10.47
1217Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett10.49
1218Jo Even KolstadFreidig10.51
1219Isak JonssonNydalens SK10.53
1220Anders HorveiRaumar Orientering10.55
1221Simen Spets StorhovFreidig10.57
1222Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn10.59
1223Tore MarkhusVerdal OK11.01
1224Lars SandstadFreidig11.03
1225Marius MøllerSteinkjer OK11.05
1226Elias BergsetIL Veten11.07
1227Gaute Kvittum NytrøenTynset IF11.09
1228Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.11
1229Eivind Berner MyhreFossum IF11.13
1230Jonas GrønliFreidig11.15
1231Eirik ImrikFredrikstad SK11.17
1232Petter Liabakk EriksenByåsen IL11.19
1233Eirik BlågestadIndre Østfold OK11.21
1234Jonas VindalWing OK11.23
1235Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK11.25
1236Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL11.27
1237Kenneth KjelaasMalvik IL11.29
1238Sivert Sande KvermeFossum IF11.31
1239Bendik EliassenFredrikstad SK11.33
1240Vegard KittilsenFreidig11.35
1241David RundeKristiansand OK11.37
1242Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn11.39
1243Runar Saur ModahlFredrikstad SK11.41
1244Håkon HolstadFreidig11.43
1245Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering11.45
1246Egil FrydenlundSturla, IF11.47
1247Øystein MoltumyrMalvik IL11.49
1248Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK11.51
1249Even GravningenStokke IL11.53
1250Lars Young VikNydalens SK11.55

H 15-16B

2 940 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1337Brage AsplemFreidig10.31
1338Jens Husby AftretMalvik IL10.32
1339Mathias Enebak IversenFreidig10.33
1340Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK10.34
1342Sindre GisholtFossum IF10.36
1343Eskild MyrvangMelhus IL10.37
1344Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL10.38

H 13-16C

2 500 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2043Sigurd Paulsen AskLierbygda OL10.12
2044Vetle ImrikFredrikstad SK10.13
2045Ask HægstadByåsen IL10.14
2046Martin AusenPorsgrunn OL10.15
2047Even Amundsen BjørkliRingerike OL10.16
2048Sindre TusetSteinkjer OK10.17
2049Knut HageMelhus IL10.18
2050Emil Solan GorsetHadeland OL10.19

H 13-16N

2 910 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2062Andrè IversenEgersund OK10.32

H 17-B

2 940 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1324Kjetil JacobsenHamar OK10.02
1325Magne AasAsker Skiklubb10.03
1326Espen Ekholt BergKongsberg OL10.04
1327Per Anders YtterbøAsker Skiklubb10.05
1328Morten HelminsenFredrikstad SK10.06
1329Kristoffer Eriksen NylundEiker OL10.07
1330Roar SkoglundIL Veten10.08
1331Jon MoholthKongsberg OL10.09
1332Arild NyhaugAsker Skiklubb10.10
1333Sondre ØstbyeElverum OK10.11
1334Torbjørn DalløkkenIL GeoForm10.12

H 17-C

2 840 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2071Arne GuttvikWing OK10.42
2072Tor Idar LillekrokenFolldal IF10.43
2073Petter LyngNidarøst OK10.44
2074Mateusz BalonVelledalen IL10.45
2075Torbjørn BarikmoKongsberg OL10.46

H 17-20

3 450 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1387Isak A SæternesByåsen IL10.32
1388Pyry StevanderKuortaneen Kunto10.33
1389Ole Johan BråtenVang OL10.34
1390Morten SvendgårdOK Skøynar10.35
1391John RundeKristiansand OK10.36
1392Fredrik SandnesFreidig10.37
1393Sivert BellingmoOL Gaula10.38
1394Magnus RambergØstmarka OK10.39
1395Peter Martinus Freyborg UranNTNUI10.40
1396Håvard Støen GussiåsMolde og Omegn IF10.41

H 21-

5 030 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1440Morten TangenOK Moss10.02
1441Kristian Opsahl BredesenFrol IL10.03
1442Andreas AlvemNTNUI10.04
1443Pål SkogedalAsker Skiklubb10.05
1444Tord HaflanNTNUI10.06
1445Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb10.07
1446Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL10.08
1447Vebjørn RøtvoldKongsberg OL10.09
1448Morten Taraldsten BrunesModum OL10.10
1449Jørgen VisterHalden SK10.11
1450Rudi B OlsenLillomarka OL10.12
1451Sergey SeleznevSRD SK10.13
1452Tom André AlstadsætherEiker OL10.14
1453Erik Feyling HaareKonnerud IL10.15
1454Bjørn HaavengenKongsberg OL10.16
1455Per-Olav FlatholmMolde og Omegn IF10.17
1456Mikhail RaerSRD SK10.18
1457Ole Morten FrøsethVerdal OK10.19
1458Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb10.20
1459Martin GerberNTNUI10.21

H 21 Kort

3 660 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1474Simen OskalHamar OK10.00
1475Snorre HansenByåsen IL10.00
1476Håkon Nergaard BergStokke IL10.00
1477Ola LestebergKongsberg OL10.00
1478Erik StoraasWing OK10.00
1479Kim Aleksander Åserød IversenØstmarka OK10.00

H 35-

5 030 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1461Morten LindMo OK11.23
1462Asle Heide VaskinnMelhus IL11.24
1463Øivind AunøienOK Fjell11.25
1464Arild NomelandByåsen IL11.26
1465Gregoire BonnemaireFreidig11.27
1466Sverre Berg LutnæsHamar OK11.28
1467Bernt GjellestadNydalens SK11.29
1468Hans Olav KjøsLillehammer OK11.30
1469Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering11.31
1470Nicholas MorganMalvik IL11.32
1471Geir HeksemFana IL11.33

H 40-

3 830 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1482Kurt Ove MelbyeVerdal OK10.32
1483Thomas Berge MjølhusOL Trollelg10.33
1484Johan MichelsenFossum IF10.34
1485Even Angell-PetersenNydalens SK10.35
1486Thomas JørgensenLillehammer OK10.36
1487Torbjørn KravdalGjø-Vard OL10.37
1488Jesper Melin Ganc-PetersenFossum IF10.38
1489Lars BerglundRingerike OL10.39
1490Joar SvendgårdOK Skøynar10.40
1491André JægtvikKonnerud IL10.41
1492Nils Kristian SkjærvoldFreidig10.42
1493Henning Bratland CarlsenOK Moss10.43
1494Are BisethKongsberg OL10.44
1495Thomas BedinIndre Østfold OK10.45
1496Trond FlaskerudOL Toten-Troll10.46
1497Jørgen TegdanOL Trollelg10.47
1498Thomas LieFredrikstad SK10.48
1499Harald GrønningSelbu OK10.49
1500Pål HusomFolldal IF10.50
1501Geir SchjølbergTynset IF10.51
1502David LøverModum OL10.52
1503Eivind LonaWing OK10.53
1504Espen RøsteKongsberg OL10.54
1505Kristian Bernhard NilsenFossum IF10.55
1506Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)10.56
1507Trond RetteraasenIndre Østfold OK10.57
1508Øystein BraathenWing OK10.58
1509Skjalg StordalByåsen IL10.59
1510Anthony Covey-CrumpJesus OK11.00
1511Kjetil SkjåkLillehammer OK11.01
1512Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)11.02
1513Børge RøhjellFolldal IF11.03

H 45-

3 640 m, 91 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1515Trond AaldeOppdal IL10.01
1516Roar MathisenOL Tønsberg og omegn10.02
1517Morten LøbergOK Fjell10.03
1518Henrik OttesenFredrikstad SK10.04
1519Ole MyklemyrEiker OL10.05
1520Frank DrønnesundEmblem IL10.06
1521Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering10.07
1522Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL10.08
1523Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø10.09
1524Per Olav AndersenHalden SK10.10
1525Jonas HolmqvistByåsen IL10.11
1526Gisle NysæterSkien OK10.12
1527Hans Olav HygenØstmarka OK10.13
1528Torodd KolbergsrudRøyken OL10.14
1529Anders SollienOL Toten-Troll10.15
1530Lars Erik GjeinFossum IF10.16
1531Dag AusenPorsgrunn OL10.17
1532Øystein SkjelbredKongsberg OL10.18
1533Ingebrigt FuglemMalvik IL10.19
1534Trond SletnerByåsen IL10.20
1535Bjart Are HellenTIF Viking10.21
1536Christian ReuschHeming Orientering10.22
1537Lars-Inge ArnevikRingerike OL10.23
1538Trond MyhreFossum IF10.24
1539Henning MartinsenFredrikstad SK10.25
1540Hans JevanordFossum IF10.26
1541Trond BenumByåsen IL10.27
1542Leif Arne NytrøenTynset IF10.28
1543Fredrik SaugestadNydalens SK10.29
1544Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering10.30
1545Odd StrandKongsberg OL10.31
1546Tormod KleppaLillehammer OK10.32
1547Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF10.33
1548Roar ReitenEmblem IL10.34
1549Jørn-Are LongfjeldModum OL10.35
1550Tommy JauhojärviAsker Skiklubb10.36
1551Kenneth WesterheimStord Orientering10.37
1552Bjørn Axel GranHalden SK10.38
1553Kimme ArnesenHeming Orientering10.39
1554Frode StrislandFossum IF10.40
1555Knut LandstadNydalens SK10.41
1556Rune BlågestadIndre Østfold OK10.42
1557Svein OtterleiØstmarka OK10.43
1558Trond EvensenOL Tønsberg og omegn10.44
1559Per Olav GulbrandsenLarvik OK10.45
1560Christian GløgårdNittedal OL10.46
1561Ronny RykkjeVaregg Fleridrett10.47
1562Svein-Olav TorøKongsberg OL10.48
1563Jon RøstumOL Gaula10.49
1564Sverre WisløffAsker Skiklubb10.50
1565Even ErlienGjø-Vard OL10.51
1566Kjetil EckdahlOK Horten10.52
1567Per Øivind EgerKongsberg OL10.53
1568Jarkko HeikkinenVehkalahden Veikot10.54
1569Stig MellingRingerike OL10.55
1570Torgeir AuneByåsen IL10.56
1571Rune ScheeleNydalens SK10.57
1572Kjetil BjørloHalden SK10.58
1573Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering10.59
1574Are StrandlieGjø-Vard OL11.00
1575Kjell Petter SmågeKonnerud IL11.01
1576Sveinung RykkjeStord Orientering11.02
1577Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering11.03
1578Dag Arne LierIndre Østfold OK11.04
1579Øystein RappRaumar Orientering11.05
1580Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL11.06
1581Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL11.07
1582Jan HageIL Leik11.08
1583Espen SvaeSarpsborg OL11.09
1584Peter CarlsenSturla, IF11.10
1585Robert OtterleiByåsen IL11.11
1586Lars StrømOK Skøynar11.12
1587Håkon BørliFossum IF11.13
1588Espen DanevadFredrikstad SK11.14
1589Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL11.15
1590Gunnar VatnFrol IL11.16
1591Christian JomaasFossum IF11.17
1592Asle Sagli GudimIndre Østfold OK11.18
1593Per Arne AadlandSamnanger IL11.19
1594Knut Jostein SætnanFossum IF11.20
1595Thore KornmoPorsgrunn OL11.21
1596Øyvind ThømtIndre Østfold OK11.22
1597Tore SandvikHalden SK11.23
1598Knut AaldeNydalens SK11.24
1599Tom KristensenLarvik OK11.25
1600Harald BakkeFossum IF11.26
1601Hans Christian MeenPorsgrunn OL11.27
1602Kristian HolmLillehammer OK11.28
1603Oddvar TaksdalGanddal IL11.29
1604Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett11.30
1605Odd-Ivan LorentsenOK Silsand11.31

H 45 Kort

3 010 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2096Roar PedersenOppsal Orientering10.02
2097Tor Sverre GravningenStokke IL10.03
2098Håvard Sandvoll AskLierbygda OL10.04
2099Arne Inge KolstadWing OK10.05
2100Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL10.06
2101Øystein HusbyMalvik IL10.07
2102Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering10.08
2103Christer JensenEmblem IL10.09

H 50-

3 520 m, 105 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1715Øyvind HyllesethSkien OK10.02
1716Ole Christian BangHamar OK10.03
1717Egil HustvedtWing OK10.04
1718Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK10.05
1719Leif StørmerFossum IF10.06
1720Petri StevanderKuortaneen Kunto10.07
1721Ola TellesbøHadeland OL10.08
1722Rune StræteWing OK10.09
1723Jon Iver BakkenNydalens SK10.10
1724Sigurd EiknerFana IL10.11
1725Dag SyversenSarpsborg OL10.12
1726Anders BergsetIL Veten10.13
1727Arild AndresenFossum IF10.14
1728Vidar SkjerveVerdal OK10.15
1729Børge HarveyIL BUL-Tromsø10.16
1730Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett10.17
1731Stein Ivar FossMelhus IL10.18
1732Dag WangLillomarka OL10.19
1733Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb10.20
1734Stein H. HagenFossum IF10.21
1735Atle PedersenMelhus IL10.22
1736Arild LarsenKongsberg OL10.23
1737Einar TesloHadeland OL10.24
1738Trond BrevikFossum IF10.25
1739Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb10.26
1740Håkon BrynjulfsenOK Silsand10.27
1741Andreas BolstadOK Skøynar10.28
1742Jon SkriubakkenPorsgrunn OL10.29
1743Arne GrevskottFrol IL10.30
1744Guttorm L EggeOslostudentenes IK10.31
1745Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL10.32
1746Lars LodgaardRaufoss IL Orientering10.33
1747Geir BråtenVegårshei IL10.34
1748Tore NymarkAskøy OL10.35
1749Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering10.36
1750Nils BerganNydalens SK10.37
1751Jan LenndinLillehammer OK10.38
1752Are KristiansenIL Tyrving10.39
1753Bjørn P. LøvåsNidarøst OK10.40
1754Oskar KaaløySandefjord OK10.41
1755Ole IngesenSarpsborg OL10.42
1756Snorre SæternesByåsen IL10.43
1757Lars Erik StrømsnesMalvik IL10.44
1758Vegard HaldenNydalens SK10.45
1759Erik SaugerudKonnerud IL10.46
1760Stein MarkhusVerdal OK10.47
1761Kjetil EspedalNydalens SK10.48
1762Ivar MølnvikFossum IF10.49
1763Øystein ØstermannHeming Orientering10.50
1764Arild AasheimGanddal IL10.51
1765Terje LinløkkenØstmarka OK10.52
1766Hans Otto ØverbyKongsberg OL10.53
1767Njål SvingheimKonnerud IL10.54
1768Per OlaussenFredrikstad SK10.55
1769Ole TørnqvistFana IL10.56
1770Kjell BaardsgaardOL Trollelg10.57
1771Phil ConwayKongsberg OL10.58
1772Geir PaulsenOL Trollelg10.59
1773Rune S. NielsenIndre Østfold OK11.00
1774Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering11.01
1775Stig DahleMolde og Omegn IF11.02
1776Jan Erik LedalOL Trollelg11.03
1777Terje MelsomFossum IF11.04
1778Sjur LangedalNydalens SK11.05
1779Otto Richard EideByåsen IL11.06
1780Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL11.07
1781Hallvard KorenOK Moss11.08
1782Anders FlågenHeming Orientering11.09
1783Svein UnsgårdIL Leik11.10
1784Harald KvisliNotodden OL11.11
1785Stig BratsbergMolde og Omegn IF11.12
1786Jon Inge BreenÅlen IL11.13
1787Per Ola UlsethNydalens SK11.14
1788Harald SvergjaKvikne IL11.15
1789Tord Bell MykingFana IL11.16
1790Tor Ove HallemVerdal OK11.17
1791Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb11.18
1792Øystein WiggenByåsen IL11.19
1793Øystein JensenSarpsborg OL11.20
1794Roar ByeModum OL11.21
1795Einar GisholtFossum IF11.22
1796John SvergjaKvikne IL11.23
1797Jan Petter HansenIL Gular11.24
1798Sigmund VisterIndre Østfold OK11.25
1799Inge HafstadVerdal OK11.26
1800Børge PedersenNydalens SK11.27
1801Lasse ArnesenHeming Orientering11.28
1802Bjørn Richard KirsteSkien OK11.29
1803Lars KrügerNydalens SK11.30
1804Snorre FrydenlundSturla, IF11.31
1805Atle WølloKongsberg OL11.32
1806Erling ByeByåsen IL11.33
1807Gjermund GravirAsker Skiklubb11.34
1808Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering11.35
1809Frank LøwengreenFredrikstad SK11.36
1810Tore BjørnerødOK Moss11.37
1811Pierre DelforgeBay Area Orienteering Club11.38
1812Håkon JendalFossum IF11.39
1813Knut Erling ØenHeming Orientering11.40
1814Arne Håkon JørgensenSandefjord OK11.41
1815Bent SkatvedtRaumar Orientering11.42
1816Roger Andre VaneboKongsberg OL11.43
1817Jon VindalWing OK11.44
1818Syver LøkenKongsberg OL11.45
1819Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)11.46

H 55-

3 300 m, 66 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1820Øyvind DrageKongsberg OL10.20
1821Leif Kåre BessebergEiker OL10.21
1822Mikael SundqvistTullinge SK10.22
1823John LerliMelhus IL10.23
1824Haakon ArnesenByåsen IL10.24
1825Jack BjørnsenKristiansand OK10.25
1826Kjell Einar AndersenVarteig OL10.26
1827Arne OkkenhaugVerdal OK10.27
1828Hallvard FjærLillomarka OL10.28
1829Steve SmirthwaiteMoravian OC10.29
1830Morten HulløenKristiansand OK10.30
1831Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering10.31
1832Jens Kr KoplandModum OL10.32
1833Trygve RognstadHadeland OL10.33
1834Torgeir StrandFana IL10.34
1835Donald SkantzeIL Tyrving10.35
1836Sigbjørn ModalsliFossum IF10.36
1837Roar NydalAsker Skiklubb10.37
1838Onno VerberneOL Toten-Troll10.38
1839Jens Olav KløvrudLillomarka OL10.39
1840Johan LundeIL Koll10.40
1841Martin GranlyLillomarka OL10.41
1842Svein-Erik SøgårdKongsberg OL10.42
1843Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)10.43
1844Sture OttesenIndre Østfold OK10.44
1845Bjørn GussgardFolldal IF10.45
1846Øistein BøeFana IL10.46
1847Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb10.47
1848Andreas HuberHamar OK10.48
1849Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering10.49
1850Anton BjartnesVerdal OK10.50
1851Trond BaklidKonnerud IL10.51
1852Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb10.52
1853Torgeir BrandalKongsberg OL10.53
1854Frode BergersenHamar OK10.54
1855Terje HenriksenAsker Skiklubb10.55
1856Thor Inge TollehaugEiker OL10.56
1857Øivind MyhreKongsberg OL10.57
1858Richard Zeiner-GundersenFossum IF10.58
1859Ivar BergsetIL Veten10.59
1860Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø11.00
1861Bjørn Erik JohnsenByåsen IL11.01
1862Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb11.02
1863John HofossHadeland OL11.03
1864Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn11.04
1865Vidar BenjaminsenLillomarka OL11.05
1866Per StedjeØstmarka OK11.06
1867Knut AasRingerike OL11.07
1868Tommy SævareidOs Orienteringsklubb11.08
1869Bjørn Victor LarsenKongsberg OL11.09
1870Lars Roger LundanesEmblem IL11.10
1871Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL11.11
1872Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering11.12
1873Dag StenersenNidarøst OK11.13
1874Øystein NytrøByåsen IL11.14
1875Kim Farnes HansenLierbygda OL11.15
1876Terje RønningOK Skøynar11.16
1877Jørn NordbrødenHalden SK11.17
1878Arne JohannesenIL Gular11.18
1879Helge StubberudNydalens SK11.19
1880Nils HæstadFossum IF11.20
1881Håkon LøvliAsker Skiklubb11.21
1882Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering11.22
1883Jørgen MårtenssonModum OL11.23
1884Roar TønnessenKongsberg OL11.24
1885Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK11.25

H 60-

3 050 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2135Kjell WestinPorsgrunn OL10.02
2136Rune LaurantsenSkien OK10.03
2137Vidar ElvekrokEiker OL10.04
2138Harald HoviSkien OK10.05
2139Jan SteinegerGneist, IL10.06
2140Per Kristian EkebergIL Tyrving10.07
2141Vidar AunøienOK Fjell10.08
2142Ørjan Eirik ValestrandFana IL10.09
2143Bo KarlssonKatrineholms OK10.10
2144Arnfinn PedersenGjø-Vard OL10.11
2145Per Gunnar DahlRingerike OL10.12
2146Nikolay KrupnovIL Tyrving10.13
2147Sören JonssonNydalens SK10.14
2148Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn10.15
2149Reidar FossumAsker Skiklubb10.16
2150Svein Harald HansenOK Silsand10.17
2151Harald ThonSturla, IF10.18
2152Edvard DahlOL Vallset/Stange10.19
2153Erik LindstrømModum OL10.20
2154Gunnar GytriFørde IL10.21
2155Bjarne GimreGanddal IL10.22
2156Frode LøsetRingerike OL10.23
2157Morten DueMåren OK10.24
2158Erik HasliSnertingdal IF Orientering10.25
2159Dagfinn TorpePorsgrunn OL10.26
2160Fritjof SandstadFrol IL10.27
2161Carl-Göran StrutzEds SK10.28
2162Harald ØstbyeElverum OK10.29
2163Einar JensenNydalens SK10.30
2164Jostein AlvestadWing OK10.31
2165Per Hermann KrøgerMåren OK10.32
2166Eivind BakkMelhus IL10.33
2167Torbjørn SirumFrol IL10.34
2168Geir Holm GundersenSturla, IF10.35
2169Hannu KottonenLynx10.36
2170Morten DåsnesRingerike OL10.37
2171Einar Kristian LundeVarteig OL10.38
2172Torgeir StrandhagenRøyken OL10.39
2173Are EriksenOslostudentenes IK10.40
2174Lars HjermstadFossum IF10.41
2175Sixten WestlundOK Tyr10.42
2176Øyvind GylverAsker Skiklubb10.43

H 65-

2 820 m, 49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2243Tom BuggeByåsen IL10.12
2244Ola BroxOL Toten-Troll10.13
2245Ove Gunnar JacobsenStokke IL10.14
2246Bjørn BergerByåsen IL10.15
2247Harald AasheimOppsal Orientering10.16
2248Per StensethFredrikstad SK10.17
2249Tor TrøanHadeland OL10.18
2250Arne TiltnesIL Tyrving10.19
2251Hans Lyder HaareKonnerud IL10.20
2252Elling AakreAndebu IL10.21
2253Jiri UrvalekPorsgrunn OL10.22
2254Steinar AasvangWing OK10.23
2255Hans Roar BakkenEiker OL10.24
2256Geir NilsenEmblem IL10.25
2257Ragnar Niemi BergStokke IL10.26
2258Knut HaugOL Vallset/Stange10.27
2259Harald BakkenFrol IL10.28
2260Torbjørn NørbechRingerike OL10.29
2261Svein S JacobsenIL Tyrving10.30
2262Atle RemmePorsgrunn OL10.31
2263Lars SkrøvsethWing OK10.32
2264Kristian J. FougnerNidarøst OK10.33
2265Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb10.34
2266Lars StrinnholmÖstersunds OK10.35
2267Per Oskar LarsenIndre Østfold OK10.36
2268Atle AlvheimFana IL10.37
2269Torodd OsFørde IL10.38
2270Sveinung RekaaNotodden OL10.39
2271Gotfred RyghModum OL10.40
2272Tor GjermstadWing OK10.41
2273Arvid GalborgenEds SK10.42
2274Steinar SkoglundFossum IF10.43
2275Bernt TollefsenIL GeoForm10.44
2276Helge ScheiFørde IL10.45
2277Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg10.46
2278Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering10.47
2279Karl Arne MelbyeVerdal OK10.48
2280Ottar RyenOs IL10.49
2281Ernst KläyOLG Huttwil10.50
2282Rolf WærnesOrkanger IF10.51
2283Øivind FadumSande Sportsklubb10.52
2284Paul SkjakerHadeland OL10.53
2285Frank BjarkøWing OK10.54
2286Rolf LundeEiker OL10.55
2287Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering10.56
2288Bård StangModum OL10.57
2289Einar LundHamar OK10.58
2290Petter NæssOppsal Orientering10.59
2291Paul Martin BergRudsbygd IL11.00

H 70-

2 300 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2340John Birger SkansenRudsbygd IL10.22
2341Roar ForbordMalvik IL10.23
2342Trond FeiringHamar OK10.24
2343Per VoldFana IL10.25
2344Anders SellgrenSigtuna OK10.26
2345Helge RevhaugRingerike OL10.27
2346Geir HusdalTIF Viking10.28
2347Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering10.29
2348Kjell WintherOppsal Orientering10.30
2349Runar KittilsenStokke IL10.31
2350Svein Endre HoveByåsen IL10.32
2351Torleif StephansenNidarøst OK10.33
2352Hasse BergstrømIL Tyrving10.34
2353Leif RøhjellByåsen IL10.35
2354Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg10.36
2355Kjell GrønhovdModum OL10.37
2356Bjørn HafskjoldOL Trollelg10.38
2357Chris HirtOLC Kapreolo10.39
2358Magnus NatåsBergens TF10.40
2359Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving10.41
2360Bjørn SandelienHeming Orientering10.42
2361Tom WahlgrenSarpsborg OL10.43
2362Bjørn SpjelkavikIL Tyrving10.44
2363Magne RaadalFana IL10.45
2364Roar StensethByåsen IL10.46
2365Pål SkybergNidarøst OK10.47
2366Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking10.48
2367Kjell StenstadvoldIL Tyrving10.49
2368Øivind Magne RogndalenByåsen IL10.50
2369Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL10.51
2370Lars Martin GjeinStokke IL10.52
2371Egil RepvikOL Trollelg10.53
2372Bjørn Ivar RyenVingelen IL10.54
2373Steinar SlettemarkStord Orientering10.55
2374John Thomas PetersenNittedal OL10.56
2375Terje MalmHamar OK10.57
2376Øistein ÅsmulOL Trollelg10.58
2377Ingar HåkonsenKongsberg OL10.59

H 75-

2 170 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2406Leif EngenNidarøst OK10.02
2407Ingolf DybvikStord Orientering10.03
2408Stig Arild HaugskottOL Trollelg10.04
2409Jon TyldumRudsbygd IL10.05
2410Per LøvaasOL Trollelg10.06
2411Olav HøiåsVang OL10.07
2412Leidulv VinjeNidarøst OK10.08
2413Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering10.09
2414Svein SolerødOL Toten-Troll10.10
2415Eivind HagenHadeland OL10.11
2416Asbjørn BræckKongsberg OL10.12
2417Magne KlovningPorsgrunn OL10.13
2418Bjørn W. LudvigsenSturla, IF10.14
2419Helge BjaalandHeming Orientering10.15
2420Tore BrurokNidarøst OK10.16
2421Ivar Louis BergSturla, IF10.17
2422Paul BisethKongsberg OL10.18
2423Tormod DahlenRingerike OL10.19
2424Anders LaugloOL Trollelg10.20
2425Jardar SandstadSelbu OK10.21
2426Eigil SørliMalvik IL10.22
2427Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering10.23
2428Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange10.24
2429Arne ØfsthusAsker Skiklubb10.25
2430Henry SundsetvikOL Trollelg10.26
2431Alfred SteinerOLC Kapreolo10.27
2432Anders TaraldrudIndre Østfold OK10.28
2433Jon Vegard LundeLillehammer OK10.29
2434Elling FrøvollSturla, IF10.30

H 80-

2 060 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2480Axel IngvaldsenTIF Viking10.22
2481Arnfinn LangelandByåsen IL10.23
2482Arne SvalundØyer-Tretten IF10.24
2483Tore S. RasmussenTIF Viking10.25

H 85-

2 060 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2486Brynjulf ForsethOL Trollelg10.49
2487Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK10.50
2488Mads BergNord-Østerdal OK10.51
2489Paul ForsethOL Trollelg10.52

Direkte A

3 610 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3151Erik GrøndalenHamar OK10.00
3153Jon Erik KvarmeSturla, IF10.00
3154Egil Petter StræteLånke IL10.00
3155Lars LangdalTrondheim triatlonklubb10.00
3156Pirjo LuchsingerKongsberg OL10.00
3157Terje Ulla EikenKongsberg OL10.00
3158Barbara Willkommen EikenKongsberg OL10.00
3159Anders HvasshovdKongsberg OL10.00
3160Magne SvareLillehammer OK10.00
3161Ledig StartnrNOTEAM10.00
3162Christian Andre AndresenMalvik IL10.00
3163Frida AamotNydalens SK10.00
3164Elena GrandNydalens SK10.00
3165Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn10.00
3166Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL10.00
3167Svein Anders MelhusSteinkjer OK10.00
3168Anders SkjesetVang OL10.00
3169Inge RambergØstmarka OK10.00
3171Audun FingarsenElverum OK10.00
3172Anna-Thekla TonjerElverum OK10.00
3173Anthony BossardNOTEAM10.00
3174Jérôme SoulardNOTEAM10.00
3175Pål Martin EidNOTEAM10.00
3177Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll10.00
3178Kristine AusenNTNUI10.00
3180Karl GjølsjøOK Moss10.00
3181Brage KeiseråsIL Leik10.00
3182Trine RannemSteinkjer OK10.00
3183Bård MoumHalden SK10.00
3184Ole-Arthur JuveliLierbygda OL10.00
3185Gløer GløersenOTO10.00
3186Pål BackstrømHalden SK10.00
3187Irene Felde OlaussenHalden SK10.00
3188Agnar RenolenWing OK10.00
3189Erlend NydalNTNUI10.00
3190Henrik GrytbakkRindal10.00
3191Håkon Støen GussiåsMolde og Omegn IF10.00
3192Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL10.00
3193Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL10.00
3194Per EngebakkenNord-Østerdal OK10.00
3195Arve LægranSteinkjer OK10.00
3196Bjørn OwrenRambøll10.00
3197Gina MølnvikFreidig10.00
3198Kornelius Kriszat-LøvfaldNOTEAM10.00
3203Arnstein DaleOL Vallset/Stange10.00

Direkte A Kort

2 930 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3152Roger ØstvoldHeming Orientering10.00
3179Rune MoianAsker Skiklubb10.00
3201Ola BeitdokkenLillehammer OK10.00
3202Rune StrømsvikMeløy OK10.00
3204Marion AmundsenRingerike OL10.00
3205Bård AndersenVarteig OL10.00
3206Elsie BrenneVarteig OL10.00
3207Jørgen StenvikByåsen IL10.00
3208Gun Irene MonsenEgersund OK10.00
3209Torun DyrkornEiker OL10.00
3210Pål AngvollFredrikstad SK10.00
3211Camilla ImrikFredrikstad SK10.00
3212Elise Taylor SpetsFrol IL10.00
3213Øystein SnuggerudGjø-Vard OL10.00
3215Kjersti JuveliLierbygda OL10.00
3217Sara ProforsFrol IL10.00
3218Anja StevanderKuortaneen Kunto10.00
3219Per Øyvind HusbyVaregg Fleridrett10.00
3220Per GustavssonKongsberg OL10.00
3221Ole Gunnar SølbergIL Leik10.00
3222Trond FossSandefjord OK10.00
3223Øystein GrøvlenNidarøst OK10.00
3224Hanna Haugen NordbrødenHalden SK10.00
3225Ketil ÅstebølOppsal Orientering10.00
3226Lucie StørmerFossum IF10.00
3227Nina Hansen-MøllerudKongsberg OL10.00
3228Astrid WaalerHeming Orientering10.00
3289Jon DaleBergens TF10.00
2123Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn10.29

Direkte B

2 820 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3301Margrethe NilsenHamar OK10.00
3302Bente GrøndalenHamar OK10.00
3303Monica SyrdalHeming Orientering10.00
3304Anne Kari StubsjøenIL Leik10.00
3305Ledig StartnrNOTEAM10.00
3306Kristin SølbergIL Leik10.00
3307Svein Olav ÅmotIL Leik10.00
3308Mona Dalegård LøkenKongsberg OL10.00
3309Hilde MoholthKongsberg OL10.00
3310Pål Espen NordhaugKonnerud IL10.00
3311Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL10.00
3312Line NordhaugKonnerud IL10.00
3313Ledig StartnrNOTEAM10.00
3314Line BjørnåsKonnerud IL10.00
3315Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK10.00
3316Yngve FinkenhavnNittedal OL10.00
3317Ellen LadimOK Moss10.00
3318Are RogstadNidarøst OK10.00
3319Vorin BottenOslostudentenes IK10.00
3320Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL10.00
3321Ingunn GåsoddenSkien OK10.00
3322Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering10.00
3323Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering10.00
3324Gro EllegaardVang OL10.00
3325Øystein MelbyVang OL10.00
3326Inger BjergaVaregg Fleridrett10.00
3327Bente HortenVingelen IL10.00
3328Kristin Stubban HygenØstmarka OK10.00
3329Siv Susanne JystadØstmarka OK10.00
3330Vemund ImrikFredrikstad SK10.00
3331Laila HelminsenFredrikstad SK10.00
3332Linnea EvensenTønnsberg10.00
3333Harald LaugloOL Trollelg10.00
3334Even HolteFreidig10.00
3335Jon Roar  OddenSarpsborg OL10.00
3336Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering10.00
3337Anthony LeroyerFreidig10.00
3338John Olav NæveLeik10.00
3339Gunn-Marit WanvikSelbu OK10.00
3340Jan  MulstadGjø-Vard OL10.00
3341Laila Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering10.00
3342Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL10.00
3343Rolf BergNydalens SK10.00
3344Helle Svare LorentzenNydalens SK10.00
3345Øyvind Svare LorentzenNydalens SK10.00
3346Wenche Falck-LarssenMalvik IL10.00
3347John KjørenSkanska Aktiv10.00
3349Ingeborg BakkenMåren OK10.00
3350Harry BrandsenMalvik IL10.00
3351Fredrik WulfsbergKoll10.00
3352Simon Laresen MikaaelsenByåsen IL10.00
3353Ragnhild Elisabeth Alnes NedlandHamar OK10.00
3354Simen KalbækkenTynset IF10.00
3355Anna Karine SvareLillehammer OK10.00
3371Janne TomtumVelledalen IL10.00
3373John Petter GåsvikNidarøst OK10.00
3374Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL10.00
3376Randi Wold StavrumFrol IL10.00
3377Jonas HylenKvikne IL10.00
3388Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett10.00
3389Elisabeth StørsethSelbu OK10.00
3400Øystein PaulsenBergens TF10.00

Direkte C

2 830 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3401Marte P. H AndresenMalvik IL10.00
3402Lise Tuset GustadOK Skøynar10.00
3403Nanna BerganRaumar Orientering10.00
3404Camilla FosstveitRaumar Orientering10.00
3405Gunnar FosstveitRaumar Orientering10.00
3406Ingvil SnøfuglFreidig10.00
3407Mona SveenVang OL10.00
3408Mari Anne DyrlieVarteig OL10.00
3409Ingvild Brenne AndersenVarteig OL10.00
3410Ingar WollØstmarka OK10.00
3411Ellen Sofie RuudEiker OL10.00
3412Anna van der ZwaagNOTEAM10.00
3413Martine HennigGimle10.00
3414Ragnhild NerstenFossum IF10.00
3415Synnøve VonenSarpsborg OL10.00
3416Vibeke Svendsen MathisenOTO10.00
3417Tanja Carmen  SkjåkLillehammer OK10.00
3418Hele KartomtenVang OL10.00
3419Tone FlægstadOK Skøynar10.00
3420Gunnar SmistadOL Trollelg10.00
3421Kari-Anne Steffensen GorsetHadeland OL10.00
3422Odd SlettenRaumar Orientering10.00
3423Anne SørlienGjø-Vard OL10.00
3424Hilde BellingmoGaula10.00
3425Erik Williams StrømsnesMalvik IL10.00
3426Eskil KulsetSelbu OK10.00
3427Karoline B. HjelmenOL Trollelg10.00
3428Eskil KulsetSelbu OK10.00
3429Jakob KrogsrudMalvik IL10.00
3430Torunn MoltumyrMalvik IL10.00
3431Mikael UllerøNobil10.00
3439Emma B. HjelmenOL Trollelg10.00

Direkte N

2 570 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3451Martin JystadØstmarka OK10.00
3452Martin KindemGimle10.00
3454Sissel Skauby GrønningSelbu OK10.00
3524Beata ZajacVelledalen IL10.00
3539Ronny JohansenVelledalen IL10.00

Annonser

IOF Eventor