Norsk Orientering

Startliste for Finn Skedsmos minneløp 2016

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Finn Skedsmos minneløp 2016
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: lørdag 24 september 2016

N-åpen

2 600 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Liv SimonsenOK Øst11.35.29
2Tor SimonsenOK Øst11.35.36
1Nikolai TesloHadeland OL13.15.00

D 17-20

9 800 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering12.00
5Maiken SandbergNydalens SK12.00

D 21-

9 800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6Mari JøranliTorpa OL12.00

D 40-

9 800 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll12.00
9Kirsti KringhaugRingerike OL12.00

D 50-

7 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10Trude FixdalIL Koll12.00
11Grete S B HoviSkien OK12.00
12Vanja StaffOL Toten-Troll12.00
13Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering12.00

D 60-

7 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
14Live Joronn YtrehusRingerike OL12.00
15Anne SørumRingsaker OK12.00

H 17-20

12 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
16Anders HagaRaumar Orientering12.00
17Håvard Landro SvingheimKonnerud IL12.00

H 21-

12 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
19Magnus HaakestadNittedal OL12.00

H 40-

12 200 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20Pål SkogedalAsker Skiklubb12.00
21Robert FredriksenNotodden OL12.00
22Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll12.00
23Bjørn BergeHadeland OL12.00
24Øyvind LienGjø-Vard OL12.00
25Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering12.00
26Geir NilsenViul Orienteringsklubb12.00
27Einar TesloHadeland OL12.00
82Lars-Inge ArnevikRingerike OL12.00
83Anders SollienOL Toten-Troll12.00

H 50-

9 800 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
29Guttorm L EggeOslostudentenes IK12.00
30Stein H. HagenFossum IF12.00
31Njål SvingheimKonnerud IL12.00
32Sindre LangaasNydalens SK12.00
33Martin GranlyLillomarka OL12.00
34Sture OttesenIndre Østfold OK12.00
36Håkon JendalFossum IF12.00
37Nils Harald StaffOL Toten-Troll12.00
38Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL12.00
39Egil RundbergetNydalens SK12.00
40Trond RønnebergAsker Skiklubb12.00
41Bjarte LindstadOL Toten-Troll12.00
42Per SandbergNydalens SK12.00
43Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering12.00
66Hallvard FjærLillomarka OL12.00
70Knut EegAsker Skiklubb12.00
78Jan Richard EriksenAsker Skiklubb12.00
79Tore KjølsethNydalens SK12.00

H 60-

9 800 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
44Are EriksenOslostudentenes IK12.00
45Øyvind SørlieHadeland OL12.00
47Arnfinn PedersenGjø-Vard OL12.00
48Terje WikstrømRingsaker OK12.00
65Sjur GjestvangOL Toten-Troll12.00

H 70-

7 000 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50Helge RevhaugRingerike OL12.00
51Hasse BergstrømIL Tyrving12.00
52John Thomas PetersenNittedal OL12.00
53Klaus EngenEidskog OL12.00
54Jan JansenOK Moss12.00
55Knut Erik ØstengenThales12.00
72Geir TrøanKolbotn og Skimt OL12.00

D 13-16

4 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
56Kathinka Zahl HagenFossum IF12.00
57Mari Landro SvingheimKonnerud IL12.00
58Helene Bjørkvold JendalFossum IF12.00
59Karoline BjørnerødOK Moss12.00
77Johanne Rognerud BøeFossum IF12.00

Trim

4 500 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
49Jon Vegard LundeLillehammer OK12.00
61Tov Arne BondalNotodden OL12.00
62Harald AulieIL Koll12.00
63Ina Cecilie LandroKonnerud IL12.00
64Petter FureOppsal Orientering12.00
67Audrun UtskarpenOslostudentenes IK12.00
68Iver RognstadHadeland OL12.00
69Erik HasliSnertingdal IF Orientering12.00
71Jens-Henrik SimonsenOK Øst12.00
73Alfred BjørnerødOK Moss12.00
74Tore BjørnerødOK Moss12.00
75Astrid BjørnerødOK Moss12.00
76Anne NilsenÅs-NMBU Orientering12.00
80Lars LienGjø-Vard OL12.00
81Guro MoOL Toten-Troll12.00

Annonser

IOF Eventor