Norsk Orientering

Startliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 24 juni 2017

N-åpen

1 410 m, 98 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3001Aksel Johan SandvikHalden SK11.00
3002Iben Nilsen HjemsæterHamar OK11.00
3003Eivind LutnæsHamar OK11.00
3004Hanna LutnæsHamar OK11.00
3005Erik OskalHamar OK11.00
3006Astrid ReuschHeming Orientering11.00
3007Una RetteraasenIndre Østfold OK11.00
3008Eirik LestebergKongsberg OL11.00
3009Mathis RenardKongsberg OL11.00
3010Helene Stenvik MoenKongsberg OL11.00
3011Erik BerganKongsberg OL11.00
3012Eline Maudal PettersenKongsberg OL11.00
3013Olai BisethKongsberg OL11.00
3014Håkon ØverbyKongsberg OL11.00
3015Maren Sæter FlessebergKongsberg OL11.00
3016Henrik JørgensenLillehammer OK11.00
3017Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK11.00
3018Ingrid JørgensenLillehammer OK11.00
3019Olav SkjåkLillehammer OK11.00
3020Peder KjøsLillehammer OK11.00
3021Ane BeitdokkenLillehammer OK11.00
3022Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK11.00
3023Erik BeitdokkenLillehammer OK11.00
3024Ole Einar AndresenMalvik IL11.00
3025Jens Anton AndresenMalvik IL11.00
3026Finn Einar BrandsenMalvik IL11.00
3027Einar GarsholMalvik IL11.00
3028Vårin W FinstadMelhus IL11.00
3029Ingrid FarstadMelhus IL11.00
3030Leah GyllandMelhus IL11.00
3031Julie Olsen ByeModum OL11.00
3032Kaja Staff ValstadNittedal OL11.00
3033Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK11.00
3034Ida Berge GjellestadNydalens SK11.00
3035Laura HegstadOK Skøynar11.00
3036Ingrid Gustad StrømOK Skøynar11.00
3037Lars FlaskerudOL Toten-Troll11.00
3038Robert RemmenOL Trollelg11.00
3039Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn11.00
3040Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn11.00
3041Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn11.00
3042Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn11.00
3043Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn11.00
3044Erle FosstveitRaumar Orientering11.00
3045Jens Vonen SvaeSarpsborg OL11.00
3046Sander Ryste OddenSarpsborg OL11.00
3047Oskar Elias HeggesetFreidig11.00
3048Emil Aleksander NolteFreidig11.00
3049Alice Skovholt BonnemaireFreidig11.00
3050Linus Fossum MalmringFreidig11.00
3051Eira Forsbak AsplemFreidig11.00
3052Sverre August HeggesetFreidig11.00
3053Erlend GrønliFreidig11.00
3054Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering11.00
3055Torstein Gjedrem LundVerdal OK11.00
3056Kristine BraathenWing OK11.00
3057Maia Ruano StrandWing OK11.00
3058Jonas Fuglem KorsvoldWing OK11.00
3059Lea StokkelandÅlgård Orientering11.00
3060Tea StokkelandÅlgård Orientering11.00
3061Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering11.00
3062Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering11.00
3063Sondre StensethByåsen IL11.00
3064Elias StensethByåsen IL11.00
3065Johannes StordalByåsen IL11.00
3066Una NomelandByåsen IL11.00
3067Aksel Tonjer FingarsenElverum OK11.00
3068Silje Heggheim JensenEmblem IL11.00
3069Emma DrønnesundEmblem IL11.00
3070Helene Heggheim JensenEmblem IL11.00
3071Odin Vie StrislandFossum IF11.00
3072Silje Andresen SkotteFossum IF11.00
3073Mads Rørlien JevanordFossum IF11.00
3074Fredrik GrønsethFossum IF11.00
3075Sivert Vie SollieFossum IF11.00
3076Vilma DanevadFredrikstad SK11.00
3077Jonas AlstadFrol IL11.00
3078Eline KravdalGjø-Vard OL11.00
3081Ole Ulseth SylteFreidig11.00
3082Johanna NordliNOTEAM11.00
3083Eline KjøsLillehammer OK11.00
3084Liv Marie NordliNOTEAM11.00
3085Filip NolteFreidig11.00
3086Sverre Øen LandstadNydalens SK11.00
3087Eirik GrasholMalvik IL11.00
3088Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK11.00
3089Alva Aurora HusdalStavanger Orienteringsklubb11.00
3090Jens Hallvar NorsstrandFreidig11.00
3091Eimund Øverli BergKongsberg OL11.00
3092Martine FrøsethVerdal OK11.00
3093Mads MelbyeVerdal OK11.00
3094Sigurd Wold AaldeFreidig11.00
3126Maja Sjøgren CarlsenFreidig11.00
3135Eirik Bakkedal AndersenElverum OK11.00
3136Mats AndersenVarteig OL11.00
3137Maja AndersenVarteig OL11.00
3149Linus Fossum MalmringNOTEAM11.00
3150Ovid Baglo BjørkengVerdal OK11.00

D -10

2 280 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1934Lily Alexandra MorganMalvik IL12.24
1935Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn12.25
1936Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL12.26
1937Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL12.27
1938Marte EgerKongsberg OL12.28
1939Nikoline MunkebyFrol IL12.29
1940Synne Kvittum NytrøenTynset IF12.30
1941Ingeborg KolstadWing OK12.31
1942Ada C StokkelandÅlgård Orientering12.32
1943Elise RenardKongsberg OL12.33
1944Helene ScheeleNydalens SK12.34
1945Karita MøllerSteinkjer OK12.35
1946Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett12.36
1947Anna Emilie LonaWing OK12.37
1948Minna Sofie WingstedtHalden SK12.38
1949Eline Rød FeragenTynset IF12.39
1950Jenny DanevadFredrikstad SK12.40
1951Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL12.41

D 11-12

2 430 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1952Astrid Berge MjølhusOL Trollelg11.00
1953Ella SandstadFreidig11.01
1954Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK11.02
1955Pernille Nor-WollØstmarka OK11.03
1956Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL11.04
1957Astrid YtterbøAsker Skiklubb11.05
1958Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering11.06
1959Malin MichelsenFossum IF11.07
1960Ine Bohnhorst TegdanFreidig11.08
1961Martha WisløffAsker Skiklubb11.09
1962Marit SvendgårdOK Skøynar11.10
1963Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.11
1964Elma Sagli GudimIndre Østfold OK11.12
1965Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL11.13
1966Maria Strømdal WikFreidig11.14
1967Martine Myhr ImslandFrol IL11.15
1968Juni Pape SkjærvoldFreidig11.16
1969Tiril Ebon EspedalNydalens SK11.17
1970Marie FinkenhavnNittedal OL11.18
1971Elise Nilsen BergFossum IF11.19
1972Marie KravdalGjø-Vard OL11.20
1973Solveig Louise NissenFreidig11.21
1974Maja Mo HjelsethNydalens SK11.22
1975Lina Storler SnøfuglFreidig11.23
1976Julie DrønnesundEmblem IL11.24
1977Tora KittilsenFreidig11.25
1978Anna TaksdalGanddal IL11.26
1979Synne SandvenNotodden OL11.27
1980Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb11.28
1981Roosa HeikkinenVehkalahden Veikot11.29
1982Maren HenriksenHalden SK11.30
1983Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering11.31
1984Fanny Staff ValstadNittedal OL11.32
1985Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11.33
1986Guro SchjølbergTynset IF11.34
1987Ingrid LestebergKongsberg OL11.35
1988Una KittilsenFreidig11.36
1989Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK11.37
1990Hannah Gustad StrømOK Skøynar11.38
1991Sigrid Schmitt GranHalden SK11.39
1992Nora HalvorsenFreidig11.40
1993Anne ØstvoldHeming Orientering11.41
1994Guro HegstadOK Skøynar11.42
1995Marie ScheeleNydalens SK11.43
1996Tonje RykkjeStord Orientering11.44

D 11-12N

2 330 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2048Guro Mikkelsen StokkeTynset IF11.48
2050Tina UglemsmoSelbu OK11.50
2051Mari Ovidia RanestadHamar OK11.51
2052Silja FuglemMalvik IL11.52
2053Anna BellingmoOL Gaula11.53

D 13

3 210 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1003Marie KvarmeSturla, IF11.02
1004Ingvild GustafssonKongsberg OL11.03
1005Marie SaugestadNydalens SK11.04
1006Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn11.05
1007Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)11.06
1008Serine JørgensenLillehammer OK11.07
1009Marie Lien BackstrømHalden SK11.08
1010Mathea Spets StorhovFreidig11.09
1011Kathinka Zahl HagenFossum IF11.10
1012Anna Aurora NolteFreidig11.11
1013Marielle MichelsenFossum IF11.12
1014Eline Horten JordetVingelen IL11.13
1015Mathea Baglo BjørkengVerdal OK11.14
1016Helene Hoel JomaasFossum IF11.15
1017Ingvild Øverli BergKongsberg OL11.16
1018Hannah Syrdal ØenHeming Orientering11.17

D 14

3 270 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1130Emma Bangstad BergersenHamar OK12.15
1131Mari Grøtli SvergjaKvikne IL12.16
1132Mari ØverbyKongsberg OL12.17
1133Johanne Rognerud BøeFossum IF12.18
1134Eline SchjervenLardal OL12.19
1135Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12.20
1136Ida Marie FlågenHeming Orientering12.21
1137Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn12.22
1138Ane Malene KolstadFreidig12.23
1139Marie Roll-TørnqvistFana IL12.24
1140Pia Young VikNydalens SK12.25
1141Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK12.26
1142Elida Sagli GudimIndre Østfold OK12.27
1143Astrid RognstadHadeland OL12.28
1144Linnea MunkebyFrol IL12.29
1145Martine SkjelsvikLillehammer OK12.30
1146Kristin LundanesEmblem IL12.31
1147Silje Marie NissenFreidig12.32
1148Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12.33
1149Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL12.34
1150June MunkebyFrol IL12.35
1151Mari BrendeFossum IF12.36
1152Trude MarkhusVerdal OK12.37
1153Iselina Myhr ImslandFrol IL12.38
1154Helene Bjørkvold JendalFossum IF12.39
1155Johanna Sofie LongfjeldModum OL12.40
1156Ida SolliMo OK12.41
1157Ida HeikkinenVehkalahden Veikot12.42
1158Mari EidsmoFreidig12.43
1159Serine Skogeng ReitenEmblem IL12.44
1160Noor Dirro-HeluMåren OK12.45
1161Kristin Melby JacobsenLardal OL12.46

D 15

4 500 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1249Berthe TesloHadeland OL12.01
1250Marieluise Schmitt GranHalden SK12.03
1251Åsne HaavengenKongsberg OL12.05
1252Live ØstvoldHeming Orientering12.07
1253Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular12.09
1254Tale Tannvik SkeiFreidig12.11
1255Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK12.13
1256Yngvild Langedal BreivikNydalens SK12.15
1257Nora Småge HilsenKonnerud IL12.17
1258Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL12.19
1259Oda Isnes TyseEiker OL12.21
1260Vilde Lereim StorliFreidig12.23
1261Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering12.25
1262Nina PedersenSarpsborg OL12.27
1263Alexandra AngvollFredrikstad SK12.29
1264Maya ArnesenHeming Orientering12.31
1265Karoline TorøKongsberg OL12.33
1266Maren VikenByåsen IL12.35
1267Vilde RetteraasenIndre Østfold OK12.37
1268Stine AuneNidarøst OK12.39
1269Oda ScheeleNydalens SK12.41
1270Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12.43
1271Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL12.45
1272Alexandra LinløkkenØstmarka OK12.47
1273Kristine KravdalGjø-Vard OL12.49
1274Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL12.51

D 16

4 760 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1277Mari Kilskar GrevskottFrol IL11.05
1278Christine HoenEiker OL11.07
1279Matilde MunkebyFrol IL11.09
1280Julie EikelandOL Tønsberg og omegn11.11
1281Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.13
1282Hanne Eide RappRaumar Orientering11.15
1283Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL11.17
1284Tale StrandKongsberg OL11.19
1285Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL11.21
1286Ingeborg KvarmeSturla, IF11.23
1287Emma DanevadFredrikstad SK11.25
1288Ane Sofie KroghOppsal Orientering11.27
1289Andrea RanvikKonnerud IL11.29
1290Marie LilandNydalens SK11.31
1291Kamilla LomeHamar OK11.33
1292Mari Landro SvingheimKonnerud IL11.35
1293Ingeborg RognstadHadeland OL11.37
1294Ada WulfsbergNydalens SK11.39
1295Marte Karine LarsenKongsberg OL11.41
1296Thea LandKonnerud IL11.43
1297Ida MonsenEgersund OK11.45
1298Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering11.47
1299Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11.49
1300Kristine Eide RappRaumar Orientering11.51
1301Anna Vangen LunåsmoTynset IF11.53
1302Carmen DirroMåren OK11.55
1303Mari Strømme LidTIF Viking11.57
1304Elise AusenPorsgrunn OL11.59
1305Jenny BaklidKonnerud IL12.01
1306Karoline BjørnerødOK Moss12.03
1307Karen Hoel JomaasFossum IF12.05
1308Janne Tjørhom AasheimGanddal IL12.07
1309Solveig LetmolieEiker OL12.09
1310Hanne Helmine RogstadNidarøst OK12.11
1311Anniken RanvikKonnerud IL12.13
1312Tora Aasheim NymarkTIF Viking12.15
1313Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK12.17
1314Ingvild LangeggenKongsberg OL12.19
1315Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)12.21
1316Malin HaugeHisøy OK12.23

D 15-16B

3 530 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1378Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn12.47
1379Silje CarlsenSturla, IF12.48
1380Tonje-Malin RhrichKonnerud IL12.49
1381Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering12.50
1382Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF12.51
1383Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL12.52
1384Hege HallanOK Skøynar12.53
1385Martine JægtvikKonnerud IL12.54

D 13-16C

3 010 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2065Tiril KihleKonnerud IL12.12
2066Oda Kjellevold MaldeIL Gular12.13
2067Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL12.14
2068Tiril HolenKonnerud IL12.15
2069Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig12.16
2070Emilie SchärerKvikne IL12.17
2071Nora GrønsethFossum IF12.18
2072Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12.19

D 13-16N

2 580 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2079Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK12.07

D 17-B

3 530 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3342Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett11.00
1349Hanne BrendeFossum IF12.04
1350Juliette Delforge-MeliaBay Area Orienteering Club12.05
1351Ann-Karin LestebergKongsberg OL12.06
1352Kristin GjølsjøOK Moss12.07
1353Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll12.08
1354Berit BergsetIL Veten12.09
1355Elise GisholtFossum IF12.10
1356Anne Moian NydalAsker Skiklubb12.11
1357Ina BlågestadIndre Østfold OK12.12
1358Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett12.13
1359Marianne MichelsenFossum IF12.14
1360Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering12.15
1361Anne Lise NyengenIndre Østfold OK12.16
1362Mirjam HalvorsrudMelhus IL12.17
1363Mette BjerveMo OK12.18
1364Merete MasdalVelledalen IL12.19
1365Elin GravningenStokke IL12.20
1366Lene FlessebergKongsberg OL12.21
1367Tora VollsetHeming Orientering12.22
1368Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL12.23
1369Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering12.24
1370Gunhild MyhrAsker Skiklubb12.25
1371Anna Linnea SwärdHadeland OL12.26
1372Siri SpjelkavikIL Tyrving12.27
1373Cecilie Christin KvermeFossum IF12.28
1374Celine Vik OlsenLarvik OK12.29
1375Bodil HulløenKristiansand OK12.30

D 17-C

3 340 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2095Mari BraathenWing OK12.32
2096Line NordhaugKonnerud IL12.33
2097Liv TennesWing OK12.34
2098Ingunn SandbakkByåsen IL12.35
2099Turid WilliksenFossum IF12.36
2101Mette MaudalKongsberg OL12.38
2102Anne-Grete OlsenByåsen IL12.39
2103Lill BirkelundPorsgrunn OL12.40
2104Grete SkotteFossum IF12.41
2105Wenche EideWing OK12.42
2106Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL12.43
2107Margrethe FarstadMelhus IL12.44
2108Marte Kvittum TangenTynset IF12.45
2109Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering12.46
2110Ragnhild Marie BøeFana IL12.47

D 17-20

5 050 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1648Benedicte PedersenSarpsborg OL12.30
1649Martha Skogeng ReitenEmblem IL12.31
1650Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL12.32
1651Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12.33
1652Helena ÅsbergSarpsborg OL12.34
1653Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK12.35
1655Solveig SæternesByåsen IL12.37
1656Anna Isnes TyseEiker OL12.38
1657Kristiane RogstadKongsberg OL12.39
1658Kristin OttesenFredrikstad SK12.40
1659Siri PedersenSarpsborg OL12.41
1660Ingrid LetmolieEiker OL12.42

D 21-

5 350 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1401Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett11.46
1402Marie Hammer IversenØstmarka OK11.47
1403Marianne BakkenNydalens SK11.48
1404Frida SætherFreidig11.49
1405Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK11.50
1406Anne Marthe PeveriEiker OL11.51
1407Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering11.52
1408Julie ArnesenNTNUI11.53
1409Helene Lund-JohansenIL Tyrving11.54
1410Katharina RogstadEmblem IL11.55
1411Elen Katrine SkjerveFrol IL11.56
1412Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering11.57
1413Lene Godager KaasBækkelagets SK11.58
1414Pauline Røstum BellingmoNTNUI11.59
1415Mariann UlvestadBækkelagets SK12.00
1416Marianne DæhliHalden SK12.01
1417Celine RenardKongsberg OL12.02
1418Sandra KarnagelSV Robotron Dresden12.03
1419Eva TesarovaWing OK12.04
1420Sølvi FossøyEiker OL12.05
1421Maria NovokovichSRD SK12.06
1422Malin EijsinkNydalens SK12.07
1423Kari SvingheimLillehammer OK12.08
1424Ingvild Maalen-JohansenNTNUI12.09
1425Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF12.10
1426Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering12.11
1427Marie StyrvoldNTNUI12.12
1428Guro TorpeFrol IL12.13
1429Line Hovdenak LyngNidarøst OK12.14
1430Anette JuveliKonnerud IL12.15
1431Ingvild GjessingVang OL12.16
1432Marianne Opsahl BredesenNTNUI12.17
1433Ina Charlotte MoeSandefjord OK12.18
1434Kine Hallan SteiwerHalden SK12.19
1435Nina KarlsenNydalens SK12.20
1436Kine Sofie SandstadFrol IL12.21
1437Meghan RanceDont Get Lost12.22
1438Live Bredholt JørgensenNTNUI12.23
1439Hanne Maria VisterOslostudentenes IK12.24
1440Inger Anita TollehaugEiker OL12.25
1441Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL12.26
1442Ida TiltnesIL Tyrving12.27

D 21 Kort

3 980 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2131Hege HegstadOK Skøynar11.00
2133Marit OwrenNydalens SK11.00
2134Tone FridénOL Trollelg11.00
2135Sunniva Nergaard BergStokke IL11.00
2136Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg11.00
2137Hanne VefsnmoByåsen IL11.00
2138Lene OskalHamar OK11.00
2139Kari LundNittedal OL11.00
2140Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn11.00
2141Kristin Melander VieFossum IF11.00
2142Kristin ÅstebølWing OK11.00
2143Sofie SjåholmMolde og Omegn IF11.00
2144Marte GammelsæterNydalens SK11.00
2145Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL11.00
2146Julie StørmerFossum IF11.00
2147Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb11.00
2148Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn11.00

D 35-

5 350 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1445Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll12.28
1446Guri Stenseth KjøsLillehammer OK12.29
1447Jenny PerssonByåsen IL12.30
1448Anja WingstedtHalden SK12.31
1449Anja Berge GjellestadNydalens SK12.32
1450Mie SkovholtFreidig12.33
1451Maja BergerByåsen IL12.34
1452Randi Marie MohusWing OK12.35
1453Randi WærnesOrkanger IF12.36

D 40-

5 050 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1621Ingjerd SommerstadKongsberg OL11.02
1622Kristin Nergaard BergFossum IF11.03
1623Aud Hognestad TaksdalGanddal IL11.04
1624Linda FredhOK Moss11.05
1625Lene SandvikHalden SK11.06
1626Valborg MadslienLillehammer OK11.07
1627Sara MathisenPorsgrunn OL11.08
1628Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK11.09
1629Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK11.10
1630Anne Mette GrøtliKvikne IL11.11
1631Sigrid Melander VieFossum IF11.12
1632Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn11.13
1633Monica BerglundRingerike OL11.14
1634Linda RykkjeStord Orientering11.15
1635Audrun UtskarpenOslostudentenes IK11.16
1636Liv SchjervenLardal OL11.17
1637Kari StrandKongsberg OL11.18
1638Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering11.19
1639Ingvild EckdahlOK Horten11.20
1640Trude HansenBerger og Svelvik OL11.21
1641Maiken Skirstad MoNydalens SK11.22
1642Ida Christine ParnemoOslostudentenes IK11.23
1643Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF11.24
1644Astrid KravdalGjø-Vard OL11.25
1645Kari Solem AuneByåsen IL11.26

D 45-

4 740 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1663Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK11.22
1664Isa HeggedalKonnerud IL11.23
1665Anne Guro NøklebyRingerike OL11.24
1666Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering11.25
1667Line Skjevik ArnevikRingerike OL11.26
1668Hanne Lerche RaadalHalden SK11.27
1669Barbara Willkommen EikenKongsberg OL11.28
1670Hilde GrønengLillehammer OK11.29
1671Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.30
1672Britt Vangen SandvoldTynset IF11.31
1673Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb11.32
1674Hilde PoppeFredrikstad SK11.33
1675Marianne ReuschHeming Orientering11.34
1676Tone Karina IngesenSarpsborg OL11.35
1677Solveig BerganNydalens SK11.36
1678Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering11.37
1679Ragnhild BalsvikOsterøy IL11.38
1680Heidi MyklemyrEiker OL11.39
1681Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering11.40
1682Marit B. EithunNittedal OL11.41
1683Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK11.42
1684Mai Britt BjørkSandefjord OK11.43
1685Tone AlmåsIL Leik11.44
1686Hilde VassendPorsgrunn OL11.45
1687Anita StensethSnertingdal IF Orientering11.46
1688Marianne HaugeHisøy OK11.47
1689Else Kari ScheeleNydalens SK11.48
1690Runa Lien BackstrømHalden SK11.49
1691Hanne StaffNittedal OL11.50
1692Arnhild U. BråtenVegårshei IL11.51
1693Mona LomeHamar OK11.52
1694Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK11.53
1695Tone SkramRøyken OL11.54
1696Ingrid Eide RappRaumar Orientering11.55
1697Marian KjellevoldIL Gular11.56
1698Aud Ellen BrevikSturla, IF11.57
1699Arnhild KroghOppsal Orientering11.58
1700Randi EngløkkHaugesund IL Orientering11.59
1701Anne-Kristin KvammeRingerike OL12.00
1702Hege SolerødGjø-Vard OL12.01
1703Ingrid KvistadKongsberg OL12.02
1704Anne Mia OlsenModum OL12.03
1705Katrine BakkeFossum IF12.04
1706Ina Cecilie LandroKonnerud IL12.05
1707Lill-Kristin EngerModum OL12.06
1708Janita SkogengEmblem IL12.07
1709Stine ArntzenSandefjord OK12.08
1710Ane BjørnsgaardLillehammer OK12.09
1711Kristin SandvenNotodden OL12.10
1712Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb12.11
1713Karianne StrømmeTIF Viking12.12
1714Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering12.13
1715Anniina HeikkinenVehkalahden Veikot12.14
1716Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF12.15
1717Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)12.16
1718Frauke Schmitt GranHalden SK12.17
1719Kristin EgerKongsberg OL12.18
1720Birgitte TorbjørnsenIL Gular12.19
1721Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering12.20
1722Gøril EideByåsen IL12.21
1723Ann Elin FlågenHeming Orientering12.22
1724Doris Stien KaspersenMo OK12.23

D 45 Kort

3 980 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2150Hilde ForbordMalvik IL11.00
2151Gunn Elin RudiHadeland OL11.00
2152Anne-Lise BratsbergWing OK11.00
2154Torild MyrliTIF Viking11.00
2155Hildegunn GrønsethFossum IF11.00
2156Anne Margrete HammerØstmarka OK11.00
2157Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)11.00
2158Mai Iren AlmåsIL Leik11.00
2159Christina RambergØstmarka OK11.00
2160Kari Tønset GuttvikWing OK11.00
2161Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn11.00
2162Trude KyrkjebøTIF Viking11.00

D 50-

4 490 m, 59 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2207Anita Sørensen DrageKongsberg OL12.03
2208Eirin MathiesenRingerike OL12.04
2209Kari ChristiansenSandefjord OK12.05
2210Hilda ØfsthusAsker Skiklubb12.06
2211Randi JensenFrol IL12.07
2212Anne Marit BjergaardNydalens SK12.08
2213Randi HaugskottFrol IL12.09
2214Åse Rita EllingsenWing OK12.10
2215Jane MeliaBay Area Orienteering Club12.11
2216Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK12.12
2217Astrid BjørnerødOK Moss12.13
2218Jartrud SteinsliØstmarka OK12.14
2219Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb12.15
2220Anne Berit EidNydalens SK12.17
2221Hege Solhjem MelhuusMelhus IL12.17
2222Hege MårtenssonModum OL12.18
2223Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering12.19
2224Margrete EngzeliusAsker Skiklubb12.20
2225Kirsti RogstadKongsberg OL12.21
2226Tove HeimdalKonnerud IL12.22
2227Torill VisterIndre Østfold OK12.23
2228Marianne ArnesenAsker Skiklubb12.24
2229Nina-Beate LiabakkByåsen IL12.25
2230Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering12.26
2231Unn Hilde HeggedalKongsberg OL12.27
2232Kari MadslienNydalens SK12.28
2233Elisabeth HetlevikKongsberg OL12.29
2234Hilde TellesbøNittedal OL12.30
2235Monica NordbrødenHalden SK12.31
2236Hilde KløvstadSandefjord OK12.32
2237Kjersti StræteRingerike OL12.33
2238Linda HanssenØstmarka OK12.34
2239Rine HanssenByåsen IL12.35
2240Heidi SchatvetNotodden OL12.36
2241Inger Tone NygårdEgersund OK12.37
2242Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb12.38
2243Gry AhlsandNydalens SK12.39
2244Signe Astrup ArnesenHeming Orientering12.40
2245Tove AasheimAskøy OL12.41
2246Hanne Løver ThonModum OL12.42
2247Marianne MyklebustHamar OK12.43
2248Kristin FleisjeNittedal OL12.44
2249Anne DahlNydalens SK12.45
2250Heidi BørstadSarpsborg OL12.46
2251Lill-Ann TorpSandefjord OK12.47
2252Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering12.48
2253Kjersti HovFossum IF12.49
2254Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering12.50
2255May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering12.51
2256Wenche LindløvSarpsborg OL12.52
2257Maria JonssonNydalens SK12.53
2258 -NOTEAM12.54
2259Solveig KongsrudModum OL12.55
2260Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL12.56
2261Kristin NilssenMo OK12.57
2262Jane RødderKongsberg OL12.58
2263Trine OlaussenFredrikstad SK12.59
2264Eirin LodgaardByåsen IL13.00
2265Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange13.01

D 55-

4 280 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2320Grete S B HoviSkien OK12.14
2321Åshild BergstølKongsberg OL12.15
2322Magnhild T. MølnvikFossum IF12.16
2323Vigdis HeimlyByåsen IL12.17
2324Inger SchibstedRøyken OL12.18
2325Berit BergeIL Tyrving12.19
2326Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL12.20
2327Gunhild HennumLierbygda OL12.21
2328Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK12.22
2329Anna-Karin SundqvistTullinge SK12.23
2330Kjersti RønningHamar OK12.24
2331Marit Sylte LundanesEmblem IL12.25
2332Heidi FalckIL Tyrving12.26
2333Cathrine NorvikRøyken OL12.27
2334Helena StubberudNydalens SK12.28
2335Penelope SmirthwaiteMoravian OC12.29
2336Turid GiilRond OL12.30
2337Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF12.31
2338Barbro KarlssonKatrineholms OK12.32
2339Marit Hæreid SandstadFrol IL12.33
2340Berit DanielsenIL Tyrving12.34
2341Toril HallanLillomarka OL12.35
2342Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF12.36
2343Guri BjørndalByåsen IL12.37
2344Hilde StorløkkenKongsberg OL12.38
2345Dagrun MelkildHeming Orientering12.39
2346Ann Karin TjørhomGanddal IL12.40
2347Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb12.41
2348Ragna BrenneVarteig OL12.42
2349Marianne HjermstadFossum IF12.43
2350Eli Tufte HanssenEiker OL12.44
2351Mette RogneVaregg Fleridrett12.45
2352Sidsel NørstebøIL Tyrving12.46
2353Hege FjellbirkelandIL Gular12.47
2354Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb12.48
2355Ingrid Lien JohnsenByåsen IL12.49
2356Anne Mette NormannTynset IF12.50
2357Gerd FossestølNittedal OL12.51
2358Kristina HammarfalkÖstersunds OK12.52
2359Turid ArnesenByåsen IL12.53
2360Kjersti SkantzeIL Tyrving12.54
2361Anna Weckner WestlundOK Tyr12.55
2362Helene RustenTynset IF12.56
2363May MelingStavanger Orienteringsklubb12.57
2364Kottonen AnnariittaLynx12.58
2365Lindsey KnoxRoxburgh Reivers12.59

D 60-

3 700 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2410Helga HaverstadLierbygda OL12.35
2411Sue StevensAIRE GB12.36
2412Nina SoligardBergens TF12.37
2413Liv Inger PrangerødTistedalen FL12.38
2414Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange12.39
2415Kjellrun SporildMalvik IL12.40
2416Magnhild ForsethFrol IL12.41
2417Anne Kjersti DaltveitFana IL12.42
2418Gro RypdalByåsen IL12.43
2419Gerd BjørsethKrokstadøra IL12.44
2420Kari OsmoenOs IL12.45
2421Anne SørumRingsaker OK12.46
2422Sirpa LiljaModum OL12.47
2423Gro SolnørdalRudsbygd IL12.48
2424Inger NergaardStokke IL12.49
2425Elle M. MelbyeHeming Orientering12.50
2426Margrete JørandliGjø-Vard OL12.51
2427Sunniva Johaug RyenOs IL12.52
2428Live Joronn YtrehusRingerike OL12.53
2429Bente GrøndalenHamar OK12.54
2430Karin GalaaenSelbu OK12.55
2431Jorunn SanderudNydalens SK12.56
2432Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL12.57
2433Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn12.58
2434Anne Lise AndreassenSandefjord OK12.59

D 65-

3 070 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2468Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange12.14
2469Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK12.15
2470Elisabeth RødAndebu IL12.16
2471Marit TyldumRudsbygd IL12.17
2472Berit HegdalBergens TF12.18
2473Marianne SellgrenSigtuna OK12.19
2474Kari StrandeRingerike OL12.20
2475Kari NatåsBergens TF12.21
2476Herdis AlvheimFana IL12.22
2477Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL12.23
2478Aud I SpjelkavikIL Tyrving12.24
2479Anne Marie TimenesHadeland OL12.25
2480Linda VerdeSturla, IF12.26
2481Eva TaraldrudIndre Østfold OK12.27
2482Stina ElfvingByåsen IL12.28
2483Kari Halvorsen MelbyeVerdal OK12.29
2484Liv Hol VaajeMolde og Omegn IF12.30
2485Anne StensethByåsen IL12.31
2486Inger TiltnesIL Tyrving12.32
2487Sidsel Graff-IversenFossum IF12.33
2488Bjørg MostaulBø OL12.34
2489Helga PeveriEiker OL12.35
2490Yvonne GalborgenEds SK12.36

D 70-

3 070 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2493Randi KisteNidarøst OK12.49
2494Brit FridénOL Trollelg12.50
2495Tea ForbergRond OL12.51
2496Sidsel SandelienHeming Orientering12.52
2497Liv FeiringHamar OK12.53
2498Margareta BrynhildsenStokke IL12.54
2499Randi HellandWing OK12.55
2500Ingvill VoldFana IL12.56
2501Anne-Lise BrenneOL Trollelg12.57
2502Else Lerche RaadalFana IL12.58
2503Eli KlovningPorsgrunn OL12.59
2504Åse Eng MusumOL Trollelg13.00
2505Edel SlettemarkStord Orientering13.01
2506Marta StangModum OL13.02
2507Hanne BræckKongsberg OL13.03
2508Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL13.04
2509Bjørg KocbachBergens TF13.05

D 75-

2 080 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2525Odbjørg NordengRudsbygd IL12.11
2526Aase Tove GoldenMåren OK12.12
2527Elin DahlenRingerike OL12.13
2528Astrid VigenstadLillehammer OK12.14
2529Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb12.15

D 80-

2 080 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2532Malene SylteMolde og Omegn IF12.38
2533Oddveig Johanne LienOrkanger IF12.39
2534Inger E. VamnesHamar OK12.40
2535Unni Dirro BøhlerengenMåren OK12.41

H -10

2 280 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1911Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL11.32
1912Ole Magnus StoremyrIL Hauken11.33
1913Nikolai TesloHadeland OL11.34
1914Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL11.35
1915Christian Berge GjellestadNydalens SK11.36
1916Jon StrandKongsberg OL11.37
1917Mikkel MichelsenFossum IF11.38
1918Dagfinn StenvikByåsen IL11.39
1919Jan Olav BerganKongsberg OL11.40
1921Magnus Rørlien JevanordFossum IF11.42
1922Jarand GustafssonKongsberg OL11.43
1923Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL11.44
1924Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK11.45
1925Ask Felland SætnanFossum IF11.46
1926Leo Benjamin MorganMalvik IL11.47
1927Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange11.48
1928Emil Ganc-PetersenFossum IF11.49
1929Ville Emil WingstedtHalden SK11.50
1930Sondre KornmoPorsgrunn OL11.51
1931Arne BisethKongsberg OL11.52

H 11-12

2 360 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1999Ådne StordalByåsen IL11.34
2000Johan SkjåkLillehammer OK11.35
2001Magnus AlstadFrol IL11.36
2002Hallvard HellevikFreidig11.37
2003Alexander SlettenRaumar Orientering11.39
2004Sverre SandvikHalden SK11.39
2005Einar ØstvoldHeming Orientering11.40
2006Vegard Lereim StorliFreidig11.41
2007Peder NybergIL Veten11.42
2008Samuel A StokkelandÅlgård Orientering11.43
2009Simen Gløgård StensrudNittedal OL11.44
4000Borgar SkjelbredKongsberg OL11.45
2011Alexander Ganc-PetersenFossum IF11.46
2012Simen Hansæl-NergaardKvikne IL11.47
2013Johannes HalvorsrudMelhus IL11.48
2014Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn11.49
2015Kristoffer Strømdal WikFreidig11.50
2016Johannes Salvesen-LundeIL Koll11.51
2017Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll11.52
2018Martin TorøKongsberg OL11.53
2019Henrik Repstad StoremyrIL Hauken11.54
2020Oskar HeksemFana IL11.55
2021Tristan HalvorsenFreidig11.56
2022Mathias LinløkkenØstmarka OK11.57
2023Eivind NæveIL Leik11.58
2024Amund FlaskerudOL Toten-Troll11.59
2025Liam Viggo WingstedtHalden SK12.00
2026Erlend BakkeFossum IF12.01
2027Martin Christoffer BorgIL Koll12.02
2028Eskil KulsetSelbu OK12.03
2029Lukas Jones ArnesenHeming Orientering12.04
2030Ole Andreas VeskeOK Skøynar12.05
2031Rasmus BerglundRingerike OL12.06
2032Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL12.07
2033Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12.08
2034Jørgen Holm GrønengLillehammer OK12.09
2035Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL12.10
2036Alf Petter LynumFreidig12.11
2037Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)12.12
2038Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb12.13
2039Gaute NysæterSkien OK12.14
2040Håkon HallanOK Skøynar12.15

H 11-12N

2 330 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2043Eivind ImrikFredrikstad SK11.02
2044Brage FosstveitRaumar Orientering11.03
2045Erlend OtterleiØstmarka OK11.04
2046Håvard EikGjerdrum OL11.05
2047Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK11.06

H 13

3 210 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1020Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering11.40
1021Theodor BjørkSandefjord OK11.41
1022Emil GrønliFreidig11.42
1023Sondre LadimOK Moss11.43
1024Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb11.44
1025Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11.45
1026Martin Nøkleby MellingRingerike OL11.46
1027Alfred BjørnerødOK Moss11.47
1028Magne GuttvikWing OK11.48
1029Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb11.49
1030Tidemann LierIndre Østfold OK11.50
1031Sindre Vie StrislandFossum IF11.51
1032Sigurd VatnFrol IL11.52
1033Arne BerganKongsberg OL11.53
1034Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL11.54
1035Sverre HellevikFreidig11.55
1036Mathias NyhaugAsker Skiklubb11.56
1037Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL11.57
1038Axel AaldeNydalens SK11.58
1039Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb11.59
1040Herman Lien BackstrømHalden SK12.00
1041Tord RomundstadNidarøst OK12.01
1042Christian Fredrik BorgIL Koll12.02
1043Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn12.03
1044Børge Nilsen BergFossum IF12.04
1045Halvor LøkenKongsberg OL12.05
1046Emil LeroyerFreidig12.06
1047Brage Bell LysakerFana IL12.07
1048Truls LunåsmoTynset IF12.08
1049Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK12.09
1050Sigurd BraathenWing OK12.10
1051Kristoffer LerliMelhus IL12.11
1052Fridtjof ReuschHeming Orientering12.12
1053Iver Dalsaune ThunFreidig12.13
1054Jonas KroghOppsal Orientering12.14

H 14

3 270 m, 71 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1057Birk Felland SætnanFossum IF11.02
1058Sjur Holm GrønengLillehammer OK11.03
1059Tord SølvbergIL Veten11.04
1060Gaute BerganNydalens SK11.05
1061Stein Aas StræteRingerike OL11.06
1062Andreas AagesenMelhus IL11.07
1063Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett11.08
1064Adam ConwayKongsberg OL11.09
1065Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL11.10
1066Sondre BataldenFana IL11.11
1067Kasper Bakken UlsethNydalens SK11.12
1068Lars-Børge StrømsvikMeløy OK11.13
1069Vegard Holm JohannesenKongsberg OL11.14
1070Petter Andreas LonaWing OK11.15
1071Teodor Mo HjelsethNydalens SK11.16
1072August Hopstad NykvistWing OK11.17
1073Edvin Skauby grønningSelbu OK11.18
1074August MaskeFreidig11.19
1075Hans UrsetIL BUL-Tromsø11.20
1076Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering11.21
1077Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn11.22
1078Martin AuneMelhus IL11.23
1079Vegard RanestadHamar OK11.24
1080Gaute LindaasElverum OK11.25
1081Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig11.26
1082Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering11.27
1083Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK11.28
1084Oskar StorlerMelhus IL11.29
1085Lars Erik UglemsmoSelbu OK11.30
1086Tor Erling GjølsjøOK Moss11.31
1087Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering11.32
1088Magnus JystadØstmarka OK11.33
1089Jonas MyhrAsker Skiklubb11.34
1090Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering11.35
1091Ørjan SæterMelhus IL11.36
1092Andreas DaleBergens TF11.37
1093Tobias MathisenPorsgrunn OL11.38
1094Joakim Solberg QvenildMelhus IL11.39
1095Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb11.40
1096Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK11.41
1097Vegard Ulseth SylteFreidig11.42
1098Atle Nikolai WølloKongsberg OL11.43
1099Simen GravningenStokke IL11.44
1100Vemund MølnvikFreidig11.45
1101Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK11.46
1102Martin Vehus SkjerveVerdal OK11.47
1103Karri StevanderKuortaneen Kunto11.48
1104Mats LindaasElverum OK11.49
1105Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK11.50
1106Mikkel BerglundRingerike OL11.51
1107Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering11.52
1108Erlend AuneByåsen IL11.53
1109Antonius Herskedal AmundsenFreidig11.54
1110Espen KarlsenMelhus IL11.55
1111Gustav Andresen SkotteFossum IF11.56
1112Vetle Grønvik EkraFreidig11.57
1113Peter Prytz JensenMelhus IL11.58
1114Rolf Andreas BergNydalens SK11.59
1115Sivert PoppeFredrikstad SK12.00
1116Johan EgerKongsberg OL12.01
1117Magnus Strømme LidTIF Viking12.02
1118Sigurd Saxe SandvikHalden SK12.03
1119Simen KolbergsrudRøyken OL12.04
1120Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering12.05
1121Erlend LangeggenKongsberg OL12.06
1122Elias StubberudNydalens SK12.07
1123Fredrik MøllerSteinkjer OK12.08
1124Sebastian Rød FeragenTynset IF12.09
1125Sander Tonjer FingarsenElverum OK12.10
1126Jørgen WesterheimStord Orientering12.11
1127Erik Tofte jrMelhus IL12.12

H 15

5 190 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1163Vetle DrageKongsberg OL12.12
1164Sondre Zahl HagenFossum IF12.14
1165August Syrdal ØenHeming Orientering12.16
1166Ole Kristian TaksdalGanddal IL12.18
1167Birk Bell LysakerFana IL12.20
1168Simen HegstadOK Skøynar12.22
1169Olav LundKongsberg OL12.24
1170Nils TveiteÅs-NMBU Orientering12.26
1171Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL12.28
1172Erlend BørliFossum IF12.30
1173John OtterleiØstmarka OK12.32
1174Trym Nergård RønningOK Skøynar12.34
1175Marius BakkeFossum IF12.36
1176Håvard SingsaasFreidig12.38
1177Kristian ØstermannHeming Orientering12.40
1178Einar EideByåsen IL12.42
1179Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK12.44
1180Vebjørn Blom-HagenFossum IF12.46
1181Jørgen SchjølbergTynset IF12.48
1182Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK12.50
1183Mikkel HoltFreidig12.52
1184Sondre YtterbøAsker Skiklubb12.54
1185Cornelius BjørkSandefjord OK12.56
1186Martin Wold StavrumFrol IL12.58
1187Gaute FosstveitRaumar Orientering13.00
1188Nikolai RenolenWing OK13.02
1189Tormod Kristian GevingFreidig13.04
1190Theodor LierIndre Østfold OK13.06
1191Håkon SæternesByåsen IL13.08
1192Sven Bergset LangvikIL Veten13.10
1193Christoffer SlettenRaumar Orientering13.12
1194Henrik GudimØstmarka OK13.14
1195Aksel VeskeOK Skøynar13.16
1196Ferdinand FremmingHeming Orientering13.18
1197Håvard VeieOK Skøynar13.20
1198Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering13.22
1199Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn13.24
1200Iver RingheimLarvik OK13.26
1201Henrik ReuschHeming Orientering13.28
1202Halvard KornmoPorsgrunn OL13.30
1203Ulrik HellenTIF Viking13.32
1204Christopher LadimOK Moss13.34
1205Hallvar HallanOK Skøynar13.36
1206Jostein RøFreidig13.38
1207Tobias AlstadFrol IL13.40

H 16

5 350 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1209Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering11.02
1210Vegard KittilsenFreidig11.04
1211Kenneth KjelaasMalvik IL11.06
1212David RundeKristiansand OK11.08
1213Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn11.10
1214Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK11.12
1215Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering11.14
1216Øystein MoltumyrMalvik IL11.16
1217Håkon HolstadFreidig11.18
1218Marius MøllerSteinkjer OK11.20
1219Eivind Berner MyhreFossum IF11.22
1220Egil FrydenlundSturla, IF11.24
1221Isak JonssonNydalens SK11.26
1222Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn11.28
1223Lars SandstadFreidig11.30
1224Sivert Sande KvermeFossum IF11.32
1225Matias NissenFreidig11.34
1226Jonas VindalWing OK11.36
1227Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett11.38
1228Jonas GrønliFreidig11.40
1229Lars Young VikNydalens SK11.42
1230Runar Saur ModahlFredrikstad SK11.44
1231Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.46
1232Sondre OttesenFredrikstad SK11.48
1233Jo Even KolstadFreidig11.50
1234Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL11.52
1235Simen Spets StorhovFreidig11.54
1236Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK11.56
1237Eirik BlågestadIndre Østfold OK11.58
1238Tore MarkhusVerdal OK12.00
1239Johannes LangaasNidarøst OK12.02
1240Anders HorveiRaumar Orientering12.04
1241Bendik EliassenFredrikstad SK12.06
1242Elias BergsetIL Veten12.08
1243Eirik ImrikFredrikstad SK12.10
1244Gaute Kvittum NytrøenTynset IF12.12
1245Petter Liabakk EriksenByåsen IL12.14
1246Even GravningenStokke IL12.16

H 15-16B

3 530 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1336Brage AsplemFreidig11.35
1337Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL11.36
1338Sindre GisholtFossum IF11.37
1339Jens Husby AftretMalvik IL11.38
1340Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb11.39
1341Mathias Enebak IversenFreidig11.40
1342Jonas HylenKvikne IL11.41
1343Eskild MyrvangMelhus IL11.42
1344Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb11.43
1346Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK11.45

H 13-16C

3 010 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2054Tiril KihleKonnerud IL11.30
2056Even Amundsen BjørkliRingerike OL11.32
2057Iver Gjedrem LundVerdal OK11.33
2058Sigurd Paulsen AskLierbygda OL11.34
2059Knut HageMelhus IL11.35
2060Vetle ImrikFredrikstad SK11.36
2061Per Ingvar TollehaugEiker OL11.37
2062Martin AusenPorsgrunn OL11.38
2063Sindre TusetSteinkjer OK11.39

H 13-16N

2 580 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2075Olav Gjedrem LundVerdal OK11.12
2076Andrè IversenEgersund OK11.13

H 17-B

3 530 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1318Roar SkoglundIL Veten11.01
1319Kristoffer Eriksen NylundEiker OL11.02
1320Kjetil JacobsenHamar OK11.03
1321Harald BerganKongsberg OL11.04
1322Sondre ØstbyeElverum OK11.05
1323Morten HelminsenFredrikstad SK11.06
1324Martin KaspersenMo OK11.07
1325Espen Ekholt BergKongsberg OL11.08
1326Per Anders YtterbøAsker Skiklubb11.09
1327Torbjørn DalløkkenIL GeoForm11.10
1328Magne AasAsker Skiklubb11.11
1329Jon MoholthKongsberg OL11.12
1330Pål Espen NordhaugKonnerud IL11.13
1331Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL11.14
1332Kjetil SkjåkLillehammer OK11.15
1333Arild NyhaugAsker Skiklubb11.16

H 17-C

3 340 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2086Mateusz BalonVelledalen IL11.22
2087Arne GuttvikWing OK11.23
2088Tor Idar LillekrokenFolldal IF11.24
2089Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn11.25
2090Frank DrønnesundEmblem IL11.26
2091Torbjørn BarikmoKongsberg OL11.27
2092Petter LyngNidarøst OK11.28

H 17-20

5 350 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1388Pyry StevanderKuortaneen Kunto11.02
1389Ole Johan BråtenVang OL11.03
1390John RundeKristiansand OK11.04
1391Morten SvendgårdOK Skøynar11.05
1392Vegard LøvliAsker Skiklubb11.06
1393Fredrik SveenVang OL11.07
1394Isak A SæternesByåsen IL11.08
1395Sivert BellingmoOL Gaula11.09
1396Bjørnar LøvliAsker Skiklubb11.10
1397Håvard Støen GussiåsMolde og Omegn IF11.11
1398Peter Martinus Freyborg UranNTNUI11.12
1399Oskar ArnevikRingerike OL11.13
1400Magnus RambergØstmarka OK11.14

H 21-

8 460 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1456Tord HaflanNTNUI11.02
1457Morten TangenOK Moss11.03
1458Damien RenardKongsberg OL11.04
1459Jørgen VisterHalden SK11.05
1460Lars-Inge ArnevikRingerike OL11.06
1461Andreas AlvemNTNUI11.07
1462Bjørn HaavengenKongsberg OL11.08
1463Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering11.09
1464Martin GerberNTNUI11.10
1465Morten Taraldsten BrunesModum OL11.11
1466Rudi B OlsenLillomarka OL11.12
1467Pål SkogedalAsker Skiklubb11.13
1468Øystein HaugFrol IL11.14
1469Vebjørn RøtvoldKongsberg OL11.15
1470Gunnar A FiskumIL Tyrving11.16
1471Ole Morten FrøsethVerdal OK11.17
1472Erik Feyling HaareKonnerud IL11.18
1473Carl Henrik BjørsethOL Tønsberg og omegn11.19
1474Mathias Stensland LillevoldNTNUI11.20
1475Sturla StokkelandÅlgård Orientering11.21
1476Mikhail RaerSRD SK11.22
1477Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL11.23
1478Sergey SeleznevSRD SK11.24
1479Kristian Opsahl BredesenFrol IL11.25
1480Per-Olav FlatholmMolde og Omegn IF11.26
1481Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb11.27
1482Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL11.28
1483Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb11.29

H 21 Kort

6 090 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1499Kim Aleksander Åserød IversenØstmarka OK11.00
1500Tom André AlstadsætherEiker OL11.00
1501Erik StoraasWing OK11.00
1502Snorre HansenByåsen IL11.00
1503Kristian Bernhard NilsenFossum IF11.00
1504Håkon Nergaard BergStokke IL11.00
1505Simen OskalHamar OK11.00
1506Ola LestebergKongsberg OL11.00
1507Trond FlaskerudOL Toten-Troll11.00
1508Geir HeksemFana IL11.00

H 35-

8 460 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1486Arild NomelandByåsen IL11.32
1487Agnar RenolenWing OK11.33
1488Lacho IlievHalden SK11.34
1489Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering11.35
1490Ove Ingebrigtsvoll FeragenTynset IF11.36
1491Nicholas MorganMalvik IL11.37
1492Gregoire BonnemaireFreidig11.38
1493Asle Heide VaskinnMelhus IL11.39
1494Hans Olav KjøsLillehammer OK11.40
1495Joakim Blix PrestmoWing OK11.41
1496Sverre Berg LutnæsHamar OK11.42

H 40-

6 380 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1511Anthony Covey-CrumpJesus OK11.02
1512Lars BerglundRingerike OL11.03
1513Trond RetteraasenIndre Østfold OK11.04
1514Kurt Ove MelbyeVerdal OK11.05
1515Thomas LieFredrikstad SK11.06
1516Geir SchjølbergTynset IF11.07
1517Skjalg StordalByåsen IL11.08
1519Thomas BedinIndre Østfold OK11.10
1520Jesper Melin Ganc-PetersenFossum IF11.11
1521David LøverModum OL11.12
1522Espen RøsteKongsberg OL11.13
1523Thomas JørgensenLillehammer OK11.14
1524André JægtvikKonnerud IL11.15
1525Bernt GjellestadNydalens SK11.16
1526Jørgen TegdanOL Trollelg11.17
1527Harald GrønningSelbu OK11.18
1528Are BisethKongsberg OL11.19
1529Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)11.20
1530Johan MichelsenFossum IF11.21
1531Jørgen LerfallStjørdals-Blink Orientering11.22
1532Henning Bratland CarlsenOK Moss11.23
1533Torbjørn KravdalGjø-Vard OL11.24
1534Joar SvendgårdOK Skøynar11.25
1535Even Angell-PetersenNydalens SK11.26
1536Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)11.27

H 45-

6 000 m, 80 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1538Trond AaldeOppdal IL11.21
1539Kimme ArnesenHeming Orientering11.22
1540Jan HageIL Leik11.23
1541Ole MyklemyrEiker OL11.24
1542Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering11.25
1543Per Olav AndersenHalden SK11.26
1544Espen DanevadFredrikstad SK11.27
1545Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL11.28
1546Hans JevanordFossum IF11.29
1547Christian ReuschHeming Orientering11.30
1548Rune BlågestadIndre Østfold OK11.31
1549Tore SandvikHalden SK11.32
1550Trond MyhreFossum IF11.33
1551Torgeir AuneByåsen IL11.34
1552Thore KornmoPorsgrunn OL11.35
1553Øyvind ThømtIndre Østfold OK11.36
1554Dag AusenPorsgrunn OL11.37
1555Kjetil EckdahlOK Horten11.38
1556Frode StrislandFossum IF11.39
1557Are StrandlieGjø-Vard OL11.40
1558Bjørn Axel GranHalden SK11.41
1559Pål AngvollFredrikstad SK11.42
1560Oddvar TaksdalGanddal IL11.43
1561Per Olav GulbrandsenLarvik OK11.44
1562Sveinung RykkjeStord Orientering11.45
1563Roar ReitenEmblem IL11.46
1564Hans Olav HygenØstmarka OK11.47
1565Tom KristensenLarvik OK11.48
1567Anders SollienOL Toten-Troll11.50
1568Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering11.51
1569Lars StrømOK Skøynar11.52
1570Inge RambergØstmarka OK11.53
1571Jon RøstumOL Gaula11.54
1572Hans Helmer SæternesByåsen IL11.55
1573Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL11.56
1574Øystein SkjelbredKongsberg OL11.57
1575Knut Jostein SætnanFossum IF11.58
1576Kenneth WesterheimStord Orientering11.59
1577Knut LandstadNydalens SK12.00
1578Dag Arne LierIndre Østfold OK12.01
1579Gisle NysæterSkien OK12.02
1580Tormod KleppaLillehammer OK12.03
1581Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett12.04
1582Christian GløgårdNittedal OL12.05
1583Lars Erik GjeinFossum IF12.06
1584Ingebrigt FuglemMalvik IL12.07
1585Odd StrandKongsberg OL12.08
1586Audun BakkMelhus IL12.09
1587Øivind FrøislandVang OL12.10
1588Hans Christian MeenPorsgrunn OL12.11
1589Harald BakkeFossum IF12.12
1590Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø12.13
1591Sverre WisløffAsker Skiklubb12.14
1592Bjart Are HellenTIF Viking12.15
1593Per Arne AadlandSamnanger IL12.16
1594Per Øivind EgerKongsberg OL12.17
1595Jørn-Are LongfjeldModum OL12.18
1596Ronny RykkjeVaregg Fleridrett12.19
1597Stig MellingRingerike OL12.20
1598Tor BrennaNittedal OL12.21
1599Jarkko HeikkinenVehkalahden Veikot12.22
1600Henning MartinsenFredrikstad SK12.23
1601Kjetil BjørloHalden SK12.24
1602Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL12.25
1603Robert OtterleiByåsen IL12.26
1604Håkon BørliFossum IF12.27
1605Torodd KolbergsrudRøyken OL12.28
1606Peter CarlsenSturla, IF12.29
1607Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL12.30
1608Svein-Olav TorøKongsberg OL12.31
1609Odd-Ivan LorentsenOK Silsand12.32
1610Christian JomaasFossum IF12.33
1611Tommy JauhojärviAsker Skiklubb12.34
1612Gunnar VatnFrol IL12.35
1613Henrik OttesenFredrikstad SK12.36
1614Hans Arild SkjevdalRøros IL12.37
1615Trond EvensenOL Tønsberg og omegn12.38
1616Kjell Petter SmågeKonnerud IL12.39
1617Fredrik SaugestadNydalens SK12.40
1618Asle Sagli GudimIndre Østfold OK12.41

H 45 Kort

3 980 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2113Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL11.00
2114Christer JensenEmblem IL11.00
2115Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF11.00
2116Håvard Sandvoll AskLierbygda OL11.00
2117Tor Sverre GravningenStokke IL11.00
2118Espen SvaeSarpsborg OL11.00
2119Rune StrømsvikMeløy OK11.00
2120Trond SletnerByåsen IL11.00
2121Kristian HolmLillehammer OK11.00
2122Øystein HusbyMalvik IL11.00
2123Roar MathisenOL Tønsberg og omegn11.00
2124Arnstein DaleOL Vallset/Stange11.00
2125Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering11.00
2126Arne Inge KolstadWing OK11.00
2127Even ErlienGjø-Vard OL11.00
2128Roar PedersenOppsal Orientering11.00
3253Kjetil ÅstebølOppsal Orientering11.00

H 50-

5 210 m, 109 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1727Jan Petter HansenIL Gular11.02
1728Oskar KaaløySandefjord OK11.03
1729Tor Ove HallemVerdal OK11.04
1730Harald SvergjaKvikne IL11.05
1731Geir PaulsenOL Trollelg11.06
1732Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett11.07
1733Ivar MølnvikFossum IF11.08
1734Børge HarveyIL BUL-Tromsø11.09
1735Egil HustvedtWing OK11.10
1736Dag WangLillomarka OL11.11
1737Bjørn Richard KirsteSkien OK11.12
1738Rune StræteWing OK11.13
1739Jon Erik KvarmeSturla, IF11.14
1740Jim OlaussenHalden SK11.15
1741Rune S. NielsenIndre Østfold OK11.16
1742Harald KvisliNotodden OL11.17
1743Øystein JensenSarpsborg OL11.18
1744Per Ola UlsethNydalens SK11.19
1745Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL11.20
1746Stein MarkhusVerdal OK11.21
1747Sjur LangedalNydalens SK11.22
1748Svein UnsgårdIL Leik11.23
1749Stig WiestVang OL11.24
1750Syver LøkenKongsberg OL11.25
1751Inge HafstadVerdal OK11.26
1752Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb11.27
1753Jon VindalWing OK11.28
1754Leif StørmerFossum IF11.29
1755Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK11.30
1756Erling ByeByåsen IL11.31
1757Ole Christian BangHamar OK11.32
1758Dag SyversenSarpsborg OL11.33
1759Terje MelsomFossum IF11.34
1760Snorre FrydenlundSturla, IF11.35
1761Ole IngesenSarpsborg OL11.36
1762Atle WølloKongsberg OL11.37
1763Lars KrügerNydalens SK11.38
1764Trond BrevikFossum IF11.39
1765Otto Richard EideByåsen IL11.40
1766Einar GisholtFossum IF11.41
1767Terje LinløkkenØstmarka OK11.42
1768Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn11.43
1769Vegard HaldenNydalens SK11.44
1770Hallvard KorenOK Moss11.45
1771Terje Ulla EikenKongsberg OL11.46
1772Geir BråtenVegårshei IL11.47
1773Phil ConwayKongsberg OL11.48
1774Ole TørnqvistFana IL11.49
1775Lasse ArnesenHeming Orientering11.50
1776Frank LøwengreenFredrikstad SK11.51
1777Håkon BrynjulfsenOK Silsand11.52
1778Hans Otto ØverbyKongsberg OL11.53
1779Atle PedersenMelhus IL11.54
1780Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)11.55
1781Arne Håkon JørgensenSandefjord OK11.56
1782Anders FlågenHeming Orientering11.57
1783Nils BerganNydalens SK11.58
1784Roar ByeModum OL11.59
1785Anders BergsetIL Veten12.00
1786Arild AndresenFossum IF12.01
1787Kjell BaardsgaardOL Trollelg12.02
1788Sigmund VisterIndre Østfold OK12.03
1789Øystein WiggenByåsen IL12.04
1790Jon SkriubakkenPorsgrunn OL12.05
1791Knut Erling ØenHeming Orientering12.06
1792Arild AasheimGanddal IL12.07
1793Børge PedersenNydalens SK12.08
1794Tord Bell MykingFana IL12.09
1795Bjørn P. LøvåsNidarøst OK12.10
1796Gjermund GravirAsker Skiklubb12.11
1797Arne GrevskottFrol IL12.12
1798Øyvind HyllesethSkien OK12.13
1799Øystein ØstermannHeming Orientering12.14
1800Stein Ivar FossMelhus IL12.15
1801Stein H. HagenFossum IF12.16
1802Einar TesloHadeland OL12.17
1803Lars Erik StrømsnesMalvik IL12.18
1804Håkon JendalFossum IF12.19
1805Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering12.20
1806Per OlaussenFredrikstad SK12.21
1807Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL12.22
1808Sigurd EiknerFana IL12.23
1809Jon Iver BakkenNydalens SK12.24
1810Guttorm L EggeOslostudentenes IK12.25
1811Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb12.26
1812Einar LundVerdal OK12.27
1813Lars LodgaardRaufoss IL Orientering12.28
1814Erik SaugerudKonnerud IL12.29
1815Anton BjartnesVerdal OK12.30
1816Tore BjørnerødOK Moss12.31
1817Arild LarsenKongsberg OL12.32
1818Bjørnar ValstadNittedal OL12.33
1819Bjørn JohannesenKongsberg OL12.34
1820Morten StrandWing OK12.35
1821Jan LenndinLillehammer OK12.36
1822Ola TellesbøHadeland OL12.37
1823Bent SkatvedtRaumar Orientering12.38
1824Pierre DelforgeBay Area Orienteering Club12.39
1825John SvergjaKvikne IL12.40
1826Roger Andre VaneboKongsberg OL12.41
1827Tore NymarkAskøy OL12.42
1828Stig BratsbergMolde og Omegn IF12.43
1829Kjetil EspedalNydalens SK12.44
1830Vidar SkjerveVerdal OK12.45
1831Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering12.46
1832Njål SvingheimKonnerud IL12.47
1833Jan Erik LedalOL Trollelg12.48
1834Snorre SæternesByåsen IL12.49
1835Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb12.50

H 55-

4 900 m, 72 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1836Øyvind DrageKongsberg OL11.20
1837Erik NæssØstmarka OK11.21
1838Herman BakkeLøten o-lag11.22
1839Petter GullikstadRøros IL11.23
1840Knut AasRingerike OL11.24
1841Torgeir BrandalKongsberg OL11.25
1842Jens Olav KløvrudLillomarka OL11.26
1843Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb11.27
1844Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn11.28
1845Leif Kåre BessebergEiker OL11.29
1846Dag StenersenNidarøst OK11.30
1847Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering11.31
1848Kim Farnes HansenLierbygda OL11.32
1849Richard Zeiner-GundersenFossum IF11.33
1850Svein-Erik SøgårdKongsberg OL11.34
1851Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)11.35
1852Trond BaklidKonnerud IL11.36
1853Helge StubberudNydalens SK11.37
1854Sigbjørn ModalsliFossum IF11.38
1855Hallvard FjærLillomarka OL11.39
1856Terje HenriksenAsker Skiklubb11.40
1857Arne OkkenhaugVerdal OK11.41
1858Arne JohannesenIL Gular11.42
1859Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL11.43
1860Donald SkantzeIL Tyrving11.44
1861Thor Inge TollehaugEiker OL11.45
1862Frode BergersenHamar OK11.46
1863Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering11.47
1864Øystein NytrøByåsen IL11.48
1865Bjørn Victor LarsenKongsberg OL11.49
1866Mikael SundqvistTullinge SK11.50
1867Jørn NordbrødenHalden SK11.51
1868Jens Kr KoplandModum OL11.52
1869Bjørn Erik JohnsenByåsen IL11.53
1870Kjetil KløvstadSandefjord OK11.54
1871Terje SchjølbergRøros IL11.55
1872Håkon LøvliAsker Skiklubb11.56
1873Øistein BøeFana IL11.57
1874Martin GranlyLillomarka OL11.58
1875Terje RønningOK Skøynar11.59
1876Øivind MyhreKongsberg OL12.00
1877Tommy SævareidOs Orienteringsklubb12.01
1878Ivar BergsetIL Veten12.02
1879Bjørn GussgardFolldal IF12.03
1880John LerliMelhus IL12.04
1881Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb12.05
1882Morten HulløenKristiansand OK12.06
1883Frode SjøvoldRøros IL12.07
1884Jørgen MårtenssonModum OL12.08
1885Per StedjeØstmarka OK12.09
1886Steve SmirthwaiteMoravian OC12.10
1887Per Einar PedersliOL Trollelg12.11
1888Roar TønnessenKongsberg OL12.12
1889Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb12.13
1891Bjørn-Inge SkageGneist, IL12.15
1892Jack BjørnsenKristiansand OK12.16
1893John HofossHadeland OL12.17
1894Kjell Einar AndersenVarteig OL12.18
1895Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK12.19
1896Nils HæstadFossum IF12.20
1897Torgeir StrandFana IL12.21
1898Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering12.22
1899Onno VerberneOL Toten-Troll12.23
1900Lars Roger LundanesEmblem IL12.24
1901Roar NydalAsker Skiklubb12.25
1902Johan LundeIL Koll12.26
1903Andreas HuberHamar OK12.27
1904Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø12.28
1905Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering12.29
1906Haakon ArnesenByåsen IL12.30
1907Sture OttesenIndre Østfold OK12.31
1908Vidar BenjaminsenLillomarka OL12.32

H 60-

4 490 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2165Morten DåsnesRingerike OL11.02
2166Nikolay KrupnovIL Tyrving11.03
2167Per Gunnar DahlRingerike OL11.04
2168Einar Kristian LundeVarteig OL11.05
2169Hannu KottonenLynx11.06
2170Rune LaurantsenSkien OK11.07
2171Svein Harald HansenOK Silsand11.08
2172Are EriksenOslostudentenes IK11.09
2173Ørjan Eirik ValestrandFana IL11.10
2174Erik LindstrømModum OL11.11
2175Jan SteinegerGneist, IL11.12
2176Harald ØstbyeElverum OK11.13
2177Arnfinn PedersenGjø-Vard OL11.14
2178Gunnar GytriFørde IL11.15
2179Sixten WestlundOK Tyr11.16
2180Per Kristian EkebergIL Tyrving11.17
2181Geir Holm GundersenSturla, IF11.18
2182Einar JensenNydalens SK11.19
2183Vidar ElvekrokEiker OL11.20
2184Dagfinn TorpePorsgrunn OL11.21
2185Kjell-Arne HenninenByåsen IL11.22
2186Frode LøsetRingerike OL11.23
2187Bo KarlssonKatrineholms OK11.24
2188Per Hermann KrøgerMåren OK11.25
2189Øyvind GylverAsker Skiklubb11.26
2190Lars HjermstadFossum IF11.27
2191Eivind BakkMelhus IL11.28
2192Jostein AlvestadWing OK11.29
2193Terje SkjeggedalNTNUI11.30
2194Bjørn Gunnar AasenRøyken OL11.31
2195Harald ThonSturla, IF11.32
2196Torgeir StrandhagenRøyken OL11.33
2197Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn11.34
2198Edvard DahlOL Vallset/Stange11.35
2199Carl-Göran StrutzEds SK11.36
2200Bjarne GimreGanddal IL11.37
2201Morten SkoglundByåsen IL11.38
2202Erik GrøndalenHamar OK11.39
2203Reidar FossumAsker Skiklubb11.40
2204Kjell WestinPorsgrunn OL11.41
2205Harald HoviSkien OK11.42

H 65-

4 280 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2268Lars SkrøvsethWing OK11.12
2269Sveinung RekaaNotodden OL11.13
2270Ragnar Niemi BergStokke IL11.14
2271Tom BuggeByåsen IL11.15
2272Torbjørn NørbechRingerike OL11.16
2273Karl Arne MelbyeVerdal OK11.17
2274Øivind FadumSande Sportsklubb11.18
2275Gotfred RyghModum OL11.19
2276Helge ScheiFørde IL11.20
2277Atle RemmePorsgrunn OL11.21
2278Bård StangModum OL11.22
2279Steinar SkoglundFossum IF11.23
2280Hans Roar BakkenEiker OL11.24
2281Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering11.25
2282Knut HaugOL Vallset/Stange11.26
2283Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg11.27
2284Harald BakkenFrol IL11.28
2285Jiri UrvalekPorsgrunn OL11.29
2286Rolf WærnesOrkanger IF11.30
2287Per Oskar LarsenIndre Østfold OK11.31
2288Arvid GalborgenEds SK11.32
2289Arne TiltnesIL Tyrving11.33
2290Kristian J. FougnerNidarøst OK11.34
2291Frank BjarkøWing OK11.35
2292Harry BreilandÅlgård Orientering11.36
2293Harald AasheimOppsal Orientering11.37
2294Per StensethFredrikstad SK11.38
2295Elling AakreAndebu IL11.39
2296Ottar RyenOs IL11.40
2297Einar LundHamar OK11.41
2298Svein S JacobsenIL Tyrving11.42
2299Ernst KläyOLG Huttwil11.43
2300Steinar AasvangWing OK11.44
2301Petter NæssOppsal Orientering11.45
2302Atle AlvheimFana IL11.46
2303Tor GjermstadWing OK11.47
2304Ove Gunnar JacobsenStokke IL11.48
2305Lars StrinnholmÖstersunds OK11.49
2306Rolf LundeEiker OL11.50
2307Bjørn BergerByåsen IL11.51
2308Paul Martin BergRudsbygd IL11.52
2309Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb11.53
2310Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering11.54
2311Tor TrøanHadeland OL11.55
2312Torodd OsFørde IL11.56
2313Paul SkjakerHadeland OL11.57
2314Hans Lyder HaareKonnerud IL11.58
2315Bernt TollefsenIL GeoForm11.59
2316Ola BroxOL Toten-Troll12.00
2317Geir NilsenEmblem IL12.01

H 70-

3 700 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2368Per VoldFana IL11.22
2369Bjørn SpjelkavikIL Tyrving11.23
2370Roar ForbordMalvik IL11.24
2371Øivind Magne RogndalenByåsen IL11.25
2372Kjell WintherOppsal Orientering11.26
2373Hasse BergstrømIL Tyrving11.27
2374Leif RøhjellByåsen IL11.28
2375Øistein ÅsmulOL Trollelg11.29
2376Terje MalmHamar OK11.30
2377Kjell StenstadvoldIL Tyrving11.31
2378Steinar SlettemarkStord Orientering11.32
2379Geir HusdalTIF Viking11.33
2380Anders SellgrenSigtuna OK11.34
2381Tore KisteNidarøst OK11.35
2382Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking11.36
2383Gunnar MosevollSkien OK11.37
2384Kjell GrønhovdModum OL11.38
2385Runar KittilsenStokke IL11.39
2386Torleif StephansenNidarøst OK11.40
2387Magne RaadalFana IL11.41
2388Bjørn SandelienHeming Orientering11.42
2389Bjørn HafskjoldOL Trollelg11.43
2390John Birger SkansenRudsbygd IL11.44
2391Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg11.45
2392Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering11.46
2393Helge RevhaugRingerike OL11.47
2394Frode StensrudOL Trollelg11.48
2395Tom WahlgrenSarpsborg OL11.49
2396Egil RepvikOL Trollelg11.50
2397Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL11.51
2398Ingar HåkonsenKongsberg OL11.52
2399Roar StensethByåsen IL11.53
2400Trond FeiringHamar OK11.54
2401Lars Martin GjeinStokke IL11.55
2402Magnus NatåsBergens TF11.56
2403John Thomas PetersenNittedal OL11.57
2404Svein Endre HoveByåsen IL11.58
2405Chris HirtOLC Kapreolo11.59
2406Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving12.00
2407Pål SkybergNidarøst OK12.01

H 75-

3 070 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2437Henry SundsetvikOL Trollelg11.32
2438Tore BrurokNidarøst OK11.33
2439Jon Vegard LundeLillehammer OK11.34
2440Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering11.35
2441Anders TaraldrudIndre Østfold OK11.36
2442Ingolf DybvikStord Orientering11.37
2443Eivind HagenHadeland OL11.38
2444Leif EngenNidarøst OK11.39
2445Magne KlovningPorsgrunn OL11.40
2446Tormod DahlenRingerike OL11.41
2447Odd MusumOL Trollelg11.42
2448Arne ØfsthusAsker Skiklubb11.43
2449Anders LaugloOL Trollelg11.44
2450Alfred SteinerOLC Kapreolo11.45
2451Asbjørn BræckKongsberg OL11.46
2452Bjørn W. LudvigsenSturla, IF11.47
2453Svein SolerødOL Toten-Troll11.48
2454Paul BisethKongsberg OL11.49
2455Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange11.50
2456Stig Arild HaugskottOL Trollelg11.51
2457Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering11.52
2458Per LøvaasOL Trollelg11.53
2459Leidulv VinjeNidarøst OK11.54
2460Jardar SandstadSelbu OK11.55
2461Eigil SørliMalvik IL11.56
2462Helge BjaalandHeming Orientering11.57
2463Olav HøiåsVang OL11.58
2464Jon TyldumRudsbygd IL11.59
2465Ivar Louis BergSturla, IF12.00

H 80-

2 080 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2512Axel IngvaldsenTIF Viking11.17
2513Arnfinn LangelandByåsen IL11.18
2514Arne SvalundØyer-Tretten IF11.19
2515Tore S. RasmussenTIF Viking11.20
2516Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL11.21

H 85-

2 080 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2519Brynjulf ForsethOL Trollelg11.45
2520Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK11.46
2521Paul ForsethOL Trollelg11.47
2522Mads BergNord-Østerdal OK11.48

Direkte A

7 560 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3151Lars LangdalTrondheim triatlonklubb11.00
3152Anders HvasshovdKongsberg OL11.00
3153ledig StartnrNOTEAM11.00
3154Magne SvareLillehammer OK11.00
3155ledig startnrNOTEAM11.00
3156Rune ScheeleNydalens SK11.00
3157Kristine AusenNTNUI11.00
3158Svein Anders MelhusSteinkjer OK11.00
3159Anders SkjesetVang OL11.00
3160Audun FingarsenElverum OK11.00
3161Anna-Thekla TonjerElverum OK11.00
3162Lars Sandstad SkjesetFrol IL11.00
3163Jérôme SoulardNOTEAM11.00
3164Anthony BossardNOTEAM11.00
3165Ole-Arthur JuveliLierbygda OL11.00
3166aNDERS jUVELILierbygda OL11.00
3167linn HokoltIL Tyrving11.00
3168Anders Kristian HoltHedrum OL11.00
3169Mika AholaNavi11.00
3170Ola StensethByåsen IL11.00
3177Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL11.00
3179Erlend NydalNTNUI11.00
3189Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF11.00
3200Karl GjølsjøOK Moss11.00

Direkte A Kort

4 350 m, 59 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2153Kristin KornmoPorsgrunn OL11.00
3201Mats NordbrødenHalden SK11.00
3202Roger ØstvoldHeming Orientering11.00
3203Egil Petter StræteLånke IL11.00
3204Ole Gunnar SølbergIL Leik11.00
3205Pirjo LuchsingerKongsberg OL11.00
3206Ola BeitdokkenLillehammer OK11.00
3207Stig DahleMolde og Omegn IF11.00
3208Elena GrandNydalens SK11.00
3209Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn11.00
3210Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering11.00
3211Marion AmundsenRingerike OL11.00
3212Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK11.00
3213Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL11.00
3214Elsie BrenneVarteig OL11.00
3215Eivind LonaWing OK11.00
3216Svein OtterleiØstmarka OK11.00
3217Jørgen StenvikByåsen IL11.00
3218Gun Irene MonsenEgersund OK11.00
3219Torun DyrkornEiker OL11.00
3220Elise Taylor SpetsFrol IL11.00
3221Øystein SnuggerudGjø-Vard OL11.00
3222Morten KorsvoldWing OK11.00
3223Knut AaldeNydalens SK11.00
3224Irene Felde OlaussenHalden SK11.00
3225Pål BackstrømHalden SK11.00
3226Gløer GløersenOTO11.00
3227Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering11.00
3228Kjersti JuveliLierbygda OL11.00
3229pER gUSTAFSSONKongsberg OL11.00
3230Torild WisløffAsker Skiklubb11.00
3231Trine RannemSteinkjer OK11.00
3232Bård ModumHalden SK11.00
3233Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL11.00
3234Frida AamotNydalens SK11.00
3235Trond FossSandefjord OK11.00
3236Bjørn OwrenRambøll11.00
3237Astrid Waaler KaasHeming Orientering11.00
3238Øystein GrøvlenNidarøst OK11.00
3239Per Øyvind HusbyVaregg Fleridrett11.00
3240Øyvind Svare LorentzenNydalens SK11.00
3241Bård AndersenVarteig OL11.00
3242Sara ProforsFrol IL11.00
3243Anna Karine SvareLillehammer OK11.00
3244John KjørenSkanska aktiv11.00
3245Nina Hansen MøllerudKongsberg OL11.00
3246Iliana IlievaHalden SK11.00
3247Marte NarumNydalens SK11.00
3248Henrik GrytbakRindal11.00
3249Mons LøvfaldNydalens SK11.00
3250Brage KeiseråsIL Leik11.00
3251Anne-Berit BredholtSandefjord OK11.00
3252Knut SkjesolWing OK11.00
3254Jonas WaeflerNOTEAM11.00
3272Haakon JohannesenIndre Østfold OK11.00
3273Rune MoianAsker Skiklubb11.00
3274Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF11.00
3289Jon DaleBergens TF11.00
3300Øystein  RønningNydalens SK11.00

Direkte B

2 740 m, 61 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3301Eva LutnæsHamar OK11.00.00
3302Monica SyrdalHeming Orientering11.00.00
3303Siren HoplandGneist, IL11.00.00
3304Anne Kari StubsjøenIL Leik11.00.00
3305Kristin SølbergIL Leik11.00.00
3306Hilde MoholthKongsberg OL11.00.00
3307Lise HørtvedtKongsberg OL11.00.00
3308Mona Dalegård LøkenKongsberg OL11.00.00
3309Line BjørnåsKonnerud IL11.00.00
3310Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL11.00.00
3311Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK11.00.00
3312Hege WangLillomarka OL11.00.00
3313Christian Andre AndresenMalvik IL11.00.00
3314Jørill GjeitnesMolde og Omegn IF11.00.00
3315Ingeborg BakkenMåren OK11.00.00
3316Yngve FinkenhavnNittedal OL11.00.00
3317Ellen LadimOK Moss11.00.00
3318Mona Lund VeieOK Skøynar11.00.00
3319Vorin BottenOslostudentenes IK11.00.00
3320Jon Roar OddenSarpsborg OL11.00.00
3321Ingunn GåsoddenSkien OK11.00.00
3322Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering11.00.00
3323Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering11.00.00
3324Gina NygårdTynset IF11.00.00
3325Leif Arne NytrøenTynset IF11.00.00
3326Øystein MelbyVang OL11.00.00
3327Gro EllegaardVang OL11.00.00
3328Inger BjergaVaregg Fleridrett11.00.00
3329Bente HortenVingelen IL11.00.00
3330Siv Susanne JystadØstmarka OK11.00.00
3331Kristin Stubban HygenØstmarka OK11.00.00
3332Camilla ImrikFredrikstad SK11.00.00
3333Vemund ImrikFredrikstad SK11.00.00
3334Laila HelminsenFredrikstad SK11.00.00
3335Randi Wold StavrumFrol IL11.00.00
3336Fritjof SandstadFrol IL11.00.00
3337Torbjørn SirumFrol IL11.00.00
3338Harald LaugloOL Trollelg11.00.00
3339Trygve RognstadHadeland OL11.00.00
3340John Olav NævøIL Leik11.00.00
3341Ove Bjørnar GrøfteIL Leik11.00.00
3344Rolf BergNydalens SK11.00.00
3345May Toril MoenOL Trollelg11.00.00
3346Helle Svare LorentzenNydalens SK11.00.00
3347Lisa JenssenHalden SK11.00.00
3348Even  HolteFreidig11.00.00
3349Øistein PaulsenBergens TF11.00.00
3350Marianne LøvåsNidarøst OK11.00.00
3351Lucie StørmerFossum IF11.00.00
3352Ladislav KocbackNOTEAM11.00.00
3368Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK11.00.00
3369Rolf AlstadFrol IL11.00.00
3370Janne TomtumVelledalen IL11.00.00
3371Hjørdis ØvreåsBotne SK11.00.00
3372Magnar ØvreåsBotne SK11.00.00
3373Emma StubberudNydalens SK11.00.00
3386Emma StubberudNydalens SK11.00.00
3389John Petter GåsvikNidarøst OK11.00.00
3399Linnea EvensenTønsberg11.00.00
3400Irene LangørgenKongsberg OL11.00.00
3343Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL11.33.30

Direkte C

3 040 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3401Hanne Millenaar JørgensenLillehammer OK11.00
3402Marte P. H AndresenMalvik IL11.00
3403Lise Tuset GustadOK Skøynar11.00
3404Gunnar FosstveitRaumar Orientering11.00
3405Nanna BerganRaumar Orientering11.00
3406Camilla FosstveitRaumar Orientering11.00
3407Hans Gøran BjørkSandefjord OK11.00
3408Anna Maria Ryste OddenSarpsborg OL11.00
3409Ingvil SnøfuglFreidig11.00
3410Mona SveenVang OL11.00
3411Mari Anne DyrlieVarteig OL11.00
3413Ingvild Brenne AndersenVarteig OL11.00
3414Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK11.00
3415Ingar WollØstmarka OK11.00
3416Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL11.00
3417Ellen Sofie RuudEiker OL11.00
3418Anna van der ZwaagNOTEAM11.00
3419Martine HenningGimle IF11.00
3420Vibeke Svendsen MathisenOTO11.00
3421tANJA cARMEN sKJÅKLillehammer OK11.00
3422Helene KartomtenVang OL11.00
3423Hilde BellingmoGaula11.00
3424Gunnar SmistadOL Trollelg11.00
3425Gunhild KvålsgardFossum IF11.00
3426Margit BrenneVarteig OL11.00
3427Oda Kristin BjerkesetVarteig OL11.00
3428Isak Hagaseth MydskeFredrikstad SK11.00
3429Elise Brenne BrustugunVarteig OL11.00
3430Eirik Williams StrømsnesMalvik IL11.00
3431Ellen ÅsbergSarpsborg OL11.00
3432Tina WilliamsMalvik IL11.00
3436Synnøve VonenSarpsborg OL11.00
3437Ragnhild NerstenFossum IF11.00
3438INGRID gRUEKvikne IL11.00
3439Elisabeth StørsethSelbu OK11.00
3450Anna Marie Ryste OddenSarpsborg OL11.00

Direkte N

2 330 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3451Martin JystadØstmarka OK11.00
3452Karin StrutzEds SK11.00
3453Torill FinkirkenFredrikstad SK11.00
3454Sissel Skauby GrønningSelbu OK11.00
3455Gabriel SundbergTynset IF11.00
3456Idunn RyeNOTEAM11.00
3457Ledig StartnrNOTEAM11.00
3477Olga DecykVelledalen IL11.00
3489Ronny JohansenVelledalen IL11.00

Challenge 5 Damer

4 660 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3541Margrethe NilsenHamar OK11.00
3542Magnhild Fjøsne BredesenNittedal OL11.00
3543Kari-Anne Steffensen GorsetHadeland OL11.00
3544Inger Hegstad KrugerNydalens SK11.00

Challenge 5 Herrer

4 660 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3531Are RogstadNidarøst OK11.00
3532Jabus De VaalFreidig11.00

Challenge 10 Damer

9 100 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3516Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering11.00
3517Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IK11.00
3518Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering11.00
3519Laila Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering11.00

Challenge 10 Herrer

9 100 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3501Nikolai NordhaugKonnerud IL11.00
3502Henrik BraathenWing OK11.00
3503Øystein BraathenWing OK11.00
3504Børge LeirenByåsen IL11.00
3505Emil Solan GorsetHadeland OL11.00
3506Erik BredesenPrivat/Nittedal Banquet Racers11.00
3507Endre DahlenBatnfjord IL11.00
3508Ledig StartnrNOTEAM11.00
3509Mihael UllerNoBIL11.00

Annonser

IOF Eventor