Norsk Orientering

Startliste for Norsk O-Festival sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival sprint
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: fredag 23 juni 2017

N-åpen

1 290 m, 73 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3001Aksel Johan SandvikHalden SK18.00
3002Erik OskalHamar OK18.00
3003Astrid ReuschHeming Orientering18.00
3004Håkon ØverbyKongsberg OL18.00
3005Eirik LestebergKongsberg OL18.00
3006Maren Sæter FlessebergKongsberg OL18.00
3007Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK18.00
3008Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK18.00
3009Peder KjøsLillehammer OK18.00
3010Olav SkjåkLillehammer OK18.00
3011Ole Einar AndresenMalvik IL18.00
3012Finn Einar BrandsenMalvik IL18.00
3013Einar GarsholMalvik IL18.00
3014Jens Anton AndresenMalvik IL18.00
3015Eirik GarsholMalvik IL18.00
3016Vårin W FinstadMelhus IL18.00
3017Leah GyllandMelhus IL18.00
3018Ingrid FarstadMelhus IL18.00
3019Julie Olsen ByeModum OL18.00
3020Christian Berge GjellestadNydalens SK18.00
3021Ida Berge GjellestadNydalens SK18.00
3022Laura HegstadOK Skøynar18.00
3023Mathias Bredland EidAsker Skiklubb18.00
3024Jakob Bredland EidAsker Skiklubb18.00
3025Lars FlaskerudOL Toten-Troll18.00
3026Robert RemmenOL Trollelg18.00
3027Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn18.00
3028Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn18.00
3029Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn18.00
3030Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn18.00
3031Erle FosstveitRaumar Orientering18.00
3032Sander Ryste OddenSarpsborg OL18.00
3033Jens Vonen SvaeSarpsborg OL18.00
3034Oskar Elias HeggesetFreidig18.00
3035Erlend GrønliFreidig18.00
3036Sverre August HeggesetFreidig18.00
3037Eira Forsbak AsplemFreidig18.00
3038Alice Skovholt BonnemaireFreidig18.00
3039Linus Fossum MalmringFreidig18.00
3040Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering18.00
3041Martine Nubdal FrøsethVerdal OK18.00
3042Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK18.00
3043Ovid Baglo BjørkengVerdal OK18.00
3044Torstein Gjedrem LundVerdal OK18.00
3045Maia Ruano StrandWing OK18.00
3046Kristine BraathenWing OK18.00
3047Lea StokkelandÅlgård Orientering18.00
3048Tea StokkelandÅlgård Orientering18.00
3049Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering18.00
3050Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering18.00
3051Mia Rossvold OtterleiByåsen IL18.00
3052Aksel Tonjer FingarsenElverum OK18.00
3053Helene Heggheim JensenEmblem IL18.00
3054Silje Heggheim JensenEmblem IL18.00
3055Emma DrønnesundEmblem IL18.00
3056Mads Rørlien JevanordFossum IF18.00
3057Fredrik GrønsethFossum IF18.00
3058Silje Andresen SkotteFossum IF18.00
3059Sivert Vie SollieFossum IF18.00
3060Odin Vie StrislandFossum IF18.00
3061Vilma DanevadFredrikstad SK18.00
3062Eline KravdalGjø-Vard OL18.00
3064Wilma KrogsrudMalvik IL18.00
3065Alva Aurora HusdalStavanger Orienteringsklubb18.00
3066Jens Hallvar NordstrandNOTEAM18.00
3067Maja AndersenNOTEAM18.00
3068Mats AndersenVarteig OL18.00
3069Ingrid Gustad StrømOK Skøynar18.00
3070Eirik Bakkedal-AndersenElverum OK18.00
3071Mads MelbyeVerdal OK18.00
3095Eline KjøsLillehammer OK18.00
3096Ole Ulseth SylteFreidig18.00
3133Astrid SchjølbergRøros IL18.00

D -10

1 320 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1869Nora Rossvold OtterleiByåsen IL18.54
1870Aurora OldertrøenTynset IF18.55
1871Nikoline MunkebyFrol IL18.56
1872Synne Kvittum NytrøenTynset IF18.57
1873Ada C StokkelandÅlgård Orientering18.58
1874Ingrid Wollan BenumByåsen IL18.59
1875Anna Emilie LonaWing OK19.00
1876Guro OttesenFredrikstad SK19.01
1877Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL19.02
1878Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL19.03
1879Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn19.04
1880Lily Alexandra MorganMalvik IL19.05
1881Helene ScheeleNydalens SK19.06
1883Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL19.08
1884Maria sæther VerdeniusVingelen IL19.09
1885Ingeborg KolstadWing OK19.10
1886Marte EgerKongsberg OL19.11
1887Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL19.12
1888Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett19.13
1889Jenny DanevadFredrikstad SK19.14
1890Karita MøllerSteinkjer OK19.15
1891Ida Joanne OldertrøenTynset IF19.16

D 11-12

1 520 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1892Ella SandstadFreidig18.40
1894Synne SandvenNotodden OL18.42
1895Anne ØstvoldHeming Orientering18.43
1896Nora HalvorsenFreidig18.44
1897Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK18.45
1898Marie KravdalGjø-Vard OL18.46
1899Tiril Ebon EspedalNydalens SK18.47
1900Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK18.48
1901Nora Sumstad HanssenByåsen IL18.49
1902Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL18.50
1903Martine Myhr ImslandFrol IL18.51
1904Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb18.52
1905Astrid Berge MjølhusOL Trollelg18.53
1906Ingrid LestebergKongsberg OL18.54
1907Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK18.55
1908Solveig Louise NissenFreidig18.56
1909Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK18.57
1910Sigrid Schmitt GranHalden SK18.58
1911Astrid YtterbøAsker Skiklubb18.59
1912Tora KittilsenFreidig19.00
1913Tonje RykkjeStord Orientering19.01
1914Silja FuglemMalvik IL19.02
1915Julie DrønnesundEmblem IL19.03
1916Anna TaksdalGanddal IL19.04
1917Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL19.05
1918Marit SvendgårdOK Skøynar19.06
1919Marie ScheeleNydalens SK19.07
1920Una KittilsenFreidig19.08
1921Marie Wollan BenumByåsen IL19.09
1922Guro SchjølbergTynset IF19.10
1923Hannah Gustad StrømOK Skøynar19.11
1924Martha WisløffAsker Skiklubb19.12
1925Roosa HeikkinenVehkalahden Veikot19.13
1926Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering19.14
1927Elma Sagli GudimIndre Østfold OK19.15
1928Malin MichelsenFossum IF19.16
1929Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering19.17
1930Maja Mo HjelsethNydalens SK19.18
1931Elise Nilsen BergFossum IF19.19
1932Maren HenriksenHalden SK19.20
1933Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb19.21
1934Maria Strømdal WikFreidig19.22
1935Guro HegstadOK Skøynar19.23
1936Pernille Nor-WollØstmarka OK19.24

D 11-12N

1 430 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1987Guro Mikkelsen StokkeTynset IF18.39
1989Anna BellingmoOL Gaula18.41
1990Tina UglemsmoSelbu OK18.42
1991Ane Kristine EidAsker Skiklubb18.43

D 13

1 500 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1036Ingvild GustafssonKongsberg OL18.56
1037Marielle MichelsenFossum IF18.57
1038Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn18.58
1039Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)18.59
1040Mathea Baglo BjørkengVerdal OK19.00
1041Hannah Syrdal ØenHeming Orientering19.01
1042Kathinka Zahl HagenFossum IF19.02
1043Eline Horten JordetVingelen IL19.03
1044Marie KvarmeSturla, IF19.04
1045Ingvild Øverli BergKongsberg OL19.05
1046Andrea sæther VerdeniusVingelen IL19.06
1047Mathea Spets StorhovFreidig19.07
1048Marie SaugestadNydalens SK19.08
1049Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb19.09
1050Marie Lien BackstrømHalden SK19.10
1051Helene Hoel JomaasFossum IF19.11

D 14

1 720 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1054June MunkebyFrol IL18.02
1055Mari BrendeFossum IF18.03
1056Mari Grøtli SvergjaKvikne IL18.04
1057Helene Bjørkvold JendalFossum IF18.05
1058Ida SolliMo OK18.06
1059Astrid RognstadHadeland OL18.07
1060Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig18.08
1061Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL18.09
1062Emma Bangstad BergersenHamar OK18.10
1063Marie Roll-TørnqvistFana IL18.11
1064Serine Skogeng ReitenEmblem IL18.12
1065Kristin Melby JacobsenLardal OL18.13
1066Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn18.14
1067Linnea MunkebyFrol IL18.15
1068Ida Marie FlågenHeming Orientering18.16
1069Mari ØverbyKongsberg OL18.17
1070Noor Dirro-HeluMåren OK18.18
1071Ida HeikkinenVehkalahden Veikot18.19
1072Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK18.20
1073Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn18.21
1074Elida Sagli GudimIndre Østfold OK18.22
1075Silje Marie NissenFreidig18.23
1076Trude MarkhusVerdal OK18.24
1077Mari EidsmoFreidig18.25
1078Martine SkjelsvikLillehammer OK18.26
1079Pia Young VikNydalens SK18.27
1080Ane Malene KolstadFreidig18.28
1081Johanne Rognerud BøeFossum IF18.29
1082Kristin LundanesEmblem IL18.30
1083Eline SchjervenLardal OL18.31
1084Johanna Sofie LongfjeldModum OL18.32
1085Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering18.33
1086Iselina Myhr ImslandFrol IL18.34

D 15

1 740 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1254Alexandra AngvollFredrikstad SK18.02
1255Kristine KravdalGjø-Vard OL18.03
1256Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL18.04
1257Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering18.05
1258Marieluise Schmitt GranHalden SK18.06
1259Nora Småge HilsenKonnerud IL18.07
1260Oda Isnes TyseEiker OL18.08
1261Oda ScheeleNydalens SK18.09
1262Vilde Lereim StorliFreidig18.10
1263Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL18.11
1264Yngvild Langedal BreivikNydalens SK18.12
1265Berthe TesloHadeland OL18.13
1266Vilde RetteraasenIndre Østfold OK18.14
1267Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL18.15
1268Karoline TorøKongsberg OL18.16
1269Nina PedersenSarpsborg OL18.17
1270Åsne HaavengenKongsberg OL18.18
1271Live ØstvoldHeming Orientering18.19
1272Tale Tannvik SkeiFreidig18.20
1273Alexandra LinløkkenØstmarka OK18.21
1274Maren VikenByåsen IL18.22
1275Maya ArnesenHeming Orientering18.23
1276Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular18.24
1277Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK18.25
1278Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb18.26
1279Stine AuneNidarøst OK18.27

D 16

1 770 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1282Tale StrandKongsberg OL18.02
1283Malin HaugeHisøy OK18.03
1284Tora Aasheim NymarkTIF Viking18.04
1285Ida MonsenEgersund OK18.05
1286Anna Vangen LunåsmoTynset IF18.06
1287Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK18.07
1288Jenny BaklidKonnerud IL18.08
1289Julie EikelandOL Tønsberg og omegn18.09
1290Marte Karine LarsenKongsberg OL18.10
1291Thea LandKonnerud IL18.11
1292Marie LilandNydalens SK18.12
1293Kamilla LomeHamar OK18.13
1294Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL18.14
1295Karen Hoel JomaasFossum IF18.15
1296Mari Kilskar GrevskottFrol IL18.16
1297Ingeborg RognstadHadeland OL18.17
1298Ada WulfsbergNydalens SK18.18
1299Anniken RanvikKonnerud IL18.19
1300Ane Sofie KroghOppsal Orientering18.20
1301Matilde MunkebyFrol IL18.21
1302Andrea RanvikKonnerud IL18.22
1303Emma DanevadFredrikstad SK18.23
1304Christine HoenEiker OL18.24
1305Ingvild LangeggenKongsberg OL18.25
1306Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb18.26
1307Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL18.27
1308Solveig LetmolieEiker OL18.28
1309Janne Tjørhom AasheimGanddal IL18.29
1310Hanne Eide RappRaumar Orientering18.30
1311Tonje-Malin RhrichKonnerud IL18.31
1312Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL18.32
1313Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)18.33
1314Carmen DirroMåren OK18.34
1315Hanne Helmine RogstadNidarøst OK18.35
1316Elise AusenPorsgrunn OL18.36
1317Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering18.37
1318Kristine Eide RappRaumar Orientering18.38
1319Mari Strømme LidTIF Viking18.39
1320Ingeborg KvarmeSturla, IF18.40
1321Karoline BjørnerødOK Moss18.41
1322Mari Landro SvingheimKonnerud IL18.42

D 15-16B

1 750 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1364Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL19.11
1365Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF19.12
1366Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering19.13
1367Hege HallanOK Skøynar19.14
1368Martine JægtvikKonnerud IL19.15
1369Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn19.16
1370Silje CarlsenSturla, IF19.17

D 13-16C

1 590 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1998Tiril KihleKonnerud IL18.47
2000Tiril HolenKonnerud IL18.49
2001Emilie SchärerKvikne IL18.50
2002Nora GrønsethFossum IF18.51
2003Oda Kjellevold MaldeIL Gular18.52

D 13-16N

1 540 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2009Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK18.56

D 17-B

1 750 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1342Juliette Delforge-MeliaBay Area Orienteering Club18.40
1343Tanja Carmen SkjåkLillehammer OK18.41
1344Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL18.42
1345Ina BlågestadIndre Østfold OK18.43
1346Gunhild MyhrAsker Skiklubb18.44
1347Ann-Karin LestebergKongsberg OL18.45
1348Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll18.46
1349Tora VollsetHeming Orientering18.47
1350Ingrid Lundin BerganKongsberg OL18.48
1351Anne Moian NydalAsker Skiklubb18.49
1352Berit BergsetIL Veten18.50
1353Mirjam HalvorsrudMelhus IL18.51
1354Anna Linnea SwärdHadeland OL18.52
1355Celine Vik OlsenLarvik OK18.53
1356Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering18.54
1357Kristin GjølsjøOK Moss18.55
1358Anne Lise NyengenIndre Østfold OK18.56
1359Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering18.57
1360Merete MasdalVelledalen IL18.58
1361Marianne MichelsenFossum IF18.59

D 17-C

1 640 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2023Lill BirkelundPorsgrunn OL19.20
2024Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IK19.21
2025Mari BraathenWing OK19.22
2026Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering19.23
2027Margrethe FarstadMelhus IL19.24
2028Anne-Grete OlsenByåsen IL19.25
2029May Britt DrønnesundEmblem IL19.26
2030Anne SkjærsteinIL Tyrving19.27
2031Wenche EideWing OK19.28
2032Marianne Halmstad AndersenGjø-Vard OL19.29
2033Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL19.30

D 17-20

2 080 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1614Anna Isnes TyseEiker OL19.00
1615Siri PedersenSarpsborg OL19.01
1616Lisa JenssenHalden SK19.02
1617Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK19.03
1618Martha Skogeng ReitenEmblem IL19.04
1619Kristiane RogstadKongsberg OL19.05
1621Kristin OttesenFredrikstad SK19.07
1622Ingrid LetmolieEiker OL19.08
1623Solveig SæternesByåsen IL19.09

D 21-

2 200 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1383Anne Marthe PeveriEiker OL18.23
1384Ingvild GjessingVang OL18.24
1385Julie ArnesenNTNUI18.25
1386Marianne BakkenNydalens SK18.26
1387Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett18.27
1388Nina KarlsenNydalens SK18.28
1389Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering18.29
1390Sunniva Nergaard BergStokke IL18.30
1391Maria NovokovichSRD SK18.31
1392Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb18.32
1393Eva TesarovaWing OK18.33
1394Hanne Maria VisterOslostudentenes IK18.34
1395Meghan RanceDont Get Lost18.35
1396Kajsa Stina SandstadNTNUI18.36
1397Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL18.37
1398Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg18.38
1399Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF18.39
1400Marit OwrenNydalens SK18.40
1401Marie StyrvoldNTNUI18.41
1402Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL18.42
1403Kristin ÅstebølWing OK18.43
1404Ina Charlotte MoeSandefjord OK18.44
1405Sølvi FossøyEiker OL18.45
1406Line Hovdenak LyngNidarøst OK18.46
1407Sandra KarnagelSV Robotron Dresden18.47
1408Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK18.48
1409Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering18.49
1410Marie Hammer IversenØstmarka OK18.50
1411Ingunn SandbakkByåsen IL18.51
1412Kine Sofie SandstadFrol IL18.52

D 35-

2 200 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1415Kristin Melander VieFossum IF19.05
1416Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn19.06
1418Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn19.08
1419Mie SkovholtFreidig19.09
1420Maja BergerByåsen IL19.10
1421Randi WærnesOrkanger IF19.11
1422Anja Berge GjellestadNydalens SK19.12
1423Randi Marie MohusWing OK19.13
1424Guri Stenseth KjøsLillehammer OK19.14
1425Jenny PerssonByåsen IL19.15

D 40-

2 080 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1582Anne Mette GrøtliKvikne IL18.02
1583Linda RykkjeStord Orientering18.03
1584Linda FredhOK Moss18.04
1585Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn18.05
1586Valborg MadslienLillehammer OK18.06
1587Liv SchjervenLardal OL18.07
1588Ellen GustafssonKongsberg OL18.08
1589Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK18.09
1590Hege HegstadOK Skøynar18.10
1591Trude HansenBerger og Svelvik OL18.11
1592Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK18.12
1593Ida Christine ParnemoOslostudentenes IK18.13
1594Aud Hognestad TaksdalGanddal IL18.14
1595Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF18.15
1596Kristin Nergaard BergFossum IF18.16
1597Kari Solem AuneByåsen IL18.17
1598Monica BerglundRingerike OL18.18
1599Sara MathisenPorsgrunn OL18.19
1600Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll18.20
1601Kari StrandKongsberg OL18.21
1602Elisabeth EspelandTynset IF18.22
1603Ingjerd SommerstadKongsberg OL18.23
1604Lene SandvikHalden SK18.24
1605Kristin Stubban HygenØstmarka OK18.25
1606Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegn18.26
1607Sigrid Melander VieFossum IF18.27
1608Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering18.28
1609Audrun UtskarpenOslostudentenes IK18.29
1610Astrid KravdalGjø-Vard OL18.30
1611Elin GravningenStokke IL18.31

D 45-

1 940 m, 61 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1626Kristin SandvenNotodden OL18.42
1627Marianne HaugeHisøy OK18.43
1628Solveig BerganNydalens SK18.44
1629Tone SkramRøyken OL18.45
1630Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering18.46
1631Ina Cecilie LandroKonnerud IL18.47
1632Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering18.48
1633Mai Iren AlmåsIL Leik18.49
1634Anne Guro NøklebyRingerike OL18.50
1635Hilde VassendPorsgrunn OL18.51
1636Anniina HeikkinenVehkalahden Veikot18.52
1637Tone Karina IngesenSarpsborg OL18.53
1638Marit B. EithunNittedal OL18.54
1639Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering18.55
1640Stine ArntzenSandefjord OK18.56
1641Birgitte TorbjørnsenIL Gular18.57
1642Marianne ReuschHeming Orientering18.58
1643Janita SkogengEmblem IL18.59
1644Anne Mia OlsenModum OL19.00
1645Ane BjørnsgaardLillehammer OK19.01
1646Isa HeggedalKonnerud IL19.02
1647Hilde PoppeFredrikstad SK19.03
1648Tone AlmåsIL Leik19.04
1649Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering19.05
1650Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb19.06
1651Cecilie Christin KvermeFossum IF19.07
1652Barbara Willkommen EikenKongsberg OL19.08
1653Hanne Lerche RaadalHalden SK19.09
1654Lill-Kristin EngerModum OL19.10
1655Doris Stien KaspersenMo OK19.11
1656Runa Lien BackstrømHalden SK19.12
1657Trude KyrkjebøTIF Viking19.13
1658Arnhild U. BråtenVegårshei IL19.14
1659Kristin EgerKongsberg OL19.15
1660Else Kari ScheeleNydalens SK19.16
1661Hilde GrønengLillehammer OK19.17
1662Frauke Schmitt GranHalden SK19.18
1663Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb19.19
1664Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering19.20
1665Gøril EideByåsen IL19.21
1666Kari Tønset GuttvikWing OK19.22
1667Aud Ellen BrevikSturla, IF19.23
1668Heidi MyklemyrEiker OL19.24
1669Hege SolerødGjø-Vard OL19.25
1670Katrine BakkeFossum IF19.26
1671Ragnhild BalsvikOsterøy IL19.27
1672Anita StensethSnertingdal IF Orientering19.28
1673Karianne StrømmeTIF Viking19.29
1674Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK19.30
1675Mai Britt BjørkSandefjord OK19.31
1676Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering19.32
1677Elise GisholtFossum IF19.33
1678Randi EngløkkHaugesund IL Orientering19.34
1679Ann Elin FlågenHeming Orientering19.35
1680Marian KjellevoldIL Gular19.36
1681Anne-Kristin KvammeRingerike OL19.37
1682Monica SyrdalHeming Orientering19.38
1683Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb19.39
1684Ingrid KvistadKongsberg OL19.40
1685Liv TennesWing OK19.41
1686Ingrid Eide RappRaumar Orientering19.42

D 50-

1 960 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2074Anita Sørensen DrageKongsberg OL18.40
2075Hilde KløvstadSandefjord OK18.41
2076Wenche LindløvSarpsborg OL18.42
2077Heidi SchatvetNotodden OL18.43
2078Rine HanssenByåsen IL18.44
2079Kari ChristiansenSandefjord OK18.45
2080Hege MårtenssonModum OL18.46
2081Kristin FleisjeNittedal OL18.47
2082Åse Rita EllingsenWing OK18.48
2083Marianne ArnesenAsker Skiklubb18.49
2084Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett18.50
2085Hege Solhjem MelhuusMelhus IL18.51
2086Solveig KongsrudModum OL18.52
2087Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK18.53
2088Hilde TellesbøNittedal OL18.54
2089Torill VisterIndre Østfold OK18.55
2090Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL18.56
2091Elisabeth HetlevikKongsberg OL18.57
2092Anne DahlNydalens SK18.58
2093Jartrud SteinsliØstmarka OK18.59
2094Jane RødderKongsberg OL19.00
2095Tove HeimdalKonnerud IL19.01
2096Gry AhlsandNydalens SK19.02
2097Trine OlaussenFredrikstad SK19.03
2098Signe Astrup ArnesenHeming Orientering19.04
2099Kirsti RogstadKongsberg OL19.05
2100Marianne MyklebustHamar OK19.06
2101Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering19.07
2102Eirin LodgaardByåsen IL19.08
2103Hilda ØfsthusAsker Skiklubb19.09
2104Unn Hilde HeggedalKongsberg OL19.10
2105Jane MeliaBay Area Orienteering Club19.11
2106Hanne Løver ThonModum OL19.12
2107Inger Tone NygårdEgersund OK19.13
2108Heidi BørstadSarpsborg OL19.14
2109Cathrine ThorhusVerdal OK19.15
2110Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering19.16
2111Anne-Lise BratsbergWing OK19.17
2112Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering19.18
2113Astrid BjørnerødOK Moss19.19
2114Kari MadslienNydalens SK19.20
2115Margrete EngzeliusAsker Skiklubb19.21
2116Lill-Ann TorpSandefjord OK19.22
2117Torild MyrliTIF Viking19.23
2118Nina-Beate LiabakkByåsen IL19.24
2119Tove AasheimAskøy OL19.25
2120Anniken AusenPorsgrunn OL19.26
2121Kjersti StræteRingerike OL19.27
2122Turid WilliksenFossum IF19.28
2123Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)19.29
2124Kjersti HovFossum IF19.30
2125Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering19.31
2126Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb19.32
2127Randi JensenFrol IL19.33

D 55-

1 900 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2171Hilde StorløkkenKongsberg OL18.43
2172Barbro KarlssonKatrineholms OK18.44
2173Anna-Karin SundqvistTullinge SK18.45
2174Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb18.46
2175Inger SchibstedRøyken OL18.47
2176Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF18.48
2177Eli Tufte HanssenEiker OL18.49
2178Marit Hæreid SandstadFrol IL18.50
2179Penelope SmirthwaiteMoravian OC18.51
2180Guri BjørndalByåsen IL18.52
2181Helena StubberudNydalens SK18.53
2182Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL18.54
2183Marianne HjermstadFossum IF18.55
2184Ann Karin TjørhomGanddal IL18.56
2185Dagrun MelkildHeming Orientering18.57
2186Berit BergeIL Tyrving18.58
2187Cathrine NorvikRøyken OL18.59
2188Hege FjellbirkelandIL Gular19.00
2189Kottonen AnnariittaLynx19.01
2190Karin StrutzEds SK19.02
2191Gunhild HennumLierbygda OL19.03
2192Vigdis HeimlyByåsen IL19.04
2193Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb19.05
2194Kjersti SkantzeIL Tyrving19.06
2195Grete S B HoviSkien OK19.07
2196Torun DyrkornEiker OL19.08
2197May MelingStavanger Orienteringsklubb19.09
2198Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF19.10
2199Turid ArnesenByåsen IL19.11
2200Marit Sylte LundanesEmblem IL19.12
2201Ingrid Lien JohnsenByåsen IL19.13
2202Berit DanielsenIL Tyrving19.14
2203Anna Weckner WestlundOK Tyr19.15
2204Sidsel NørstebøIL Tyrving19.16
2205Mette RogneVaregg Fleridrett19.17
2206Kjersti RønningHamar OK19.18
2207Turid GiilRond OL19.19
2208Åshild BergstølKongsberg OL19.20
2209Magnhild T. MølnvikFossum IF19.21

D 60-

1 550 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2246Magnhild ForsethFrol IL18.52
2247Sirpa LiljaModum OL18.53
2248Elle M. MelbyeHeming Orientering18.54
2249Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL18.55
2250Lise HørtvedtKongsberg OL18.56
2251Anne SørumRingsaker OK18.57
2252Helga HaverstadLierbygda OL18.58
2253Sue StevensAIRE GB18.59
2254Bente GrøndalenHamar OK19.00
2255Sunniva Johaug RyenOs IL19.01
2256Karin GalaaenSelbu OK19.02
2257Kjellrun SporildMalvik IL19.03
2258Gro SolnørdalRudsbygd IL19.04
2259Margrete JørandliGjø-Vard OL19.05
2260Anne Kjersti DaltveitFana IL19.06
2261Kari OsmoenOs IL19.07
2262Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange19.08
2263Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn19.09
2264Gerd BjørsethKrokstadøra IL19.10
2265Inger NergaardStokke IL19.11
2266Liv Inger PrangerødTistedalen FL19.12
2267Jorunn SanderudNydalens SK19.13
2268Live Joronn YtrehusRingerike OL19.14

D 65-

1 540 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2298Kari NatåsBergens TF18.35
2299Marit TyldumRudsbygd IL18.36
2300Berit HegdalBergens TF18.37
2301Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL18.38
2302Eva TaraldrudIndre Østfold OK18.39
2303Sidsel Graff-IversenFossum IF18.40
2304Karin KittilsenStokke IL18.41
2305Kari StrandeRingerike OL18.42
2306Linda VerdeSturla, IF18.43
2307Anne StensethByåsen IL18.44
2308Herdis AlvheimFana IL18.45
2309Stina ElfvingByåsen IL18.46
2310Elisabeth RødAndebu IL18.47
2311Helga PeveriEiker OL18.48
2312Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK18.49
2313Yvonne GalborgenEds SK18.50
2314Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange18.51

D 70-

1 540 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2317Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL18.59
2318Anne FuruholtOL Trollelg19.00
2319Margareta BrynhildsenStokke IL19.01
2320Eli KlovningPorsgrunn OL19.02
2321Randi HellandWing OK19.03
2322Else Lerche RaadalFana IL19.04
2323Marta StangModum OL19.05
2324Hanne BræckKongsberg OL19.06
2325Tea ForbergRond OL19.07
2326Edel SlettemarkStord Orientering19.08
2327Randi KisteNidarøst OK19.09
2328Bjørg KocbachBergens TF19.10
2329Ingvill VoldFana IL19.11
2330Liv FeiringHamar OK19.12
2331Sidsel SandelienHeming Orientering19.13
2332Anne-Lise BrenneOL Trollelg19.14

D 75-

1 340 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2347Torunn Hege FrøvollSturla, IF18.35
2348Odbjørg NordengRudsbygd IL18.36
2349Elin DahlenRingerike OL18.37
2350Aase Tove GoldenMåren OK18.38

D 80-

1 340 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2353Unni Dirro BøhlerengenMåren OK18.51
2354Oddveig Johanne LienOrkanger IF18.52
2355Inger E. VamnesHamar OK18.53

H -10

1 320 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1847Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange18.02
1848Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL18.03
1849Jarand GustafssonKongsberg OL18.04
1850Nikolai TesloHadeland OL18.05
1851Mathias LeroyerFreidig18.06
1852Jan Olav BerganKongsberg OL18.07
1853Ask Felland SætnanFossum IF18.08
1854Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL18.09
1855Sondre KornmoPorsgrunn OL18.10
1856Jonas AlstadFrol IL18.11
1857Ole Magnus StoremyrIL Hauken18.12
1858Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK18.13
1859Leo Benjamin MorganMalvik IL18.14
1860Dagfinn StenvikByåsen IL18.15
1861Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL18.16
1862Jon StrandKongsberg OL18.17
1863Magnus Rørlien JevanordFossum IF18.18
1864Anders Berge MjølhusOL Trollelg18.19
1865Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK18.20
1866Mikkel MichelsenFossum IF18.21

H 11-12

1 580 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1939Alexander Ganc-PetersenFossum IF18.02
1940Eskil KulsetSelbu OK18.03
1941Lukas Jones ArnesenHeming Orientering18.04
1942Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb18.05
1943Johan SkjåkLillehammer OK18.06
1944Simen Gløgård StensrudNittedal OL18.07
1945Tristan HalvorsenFreidig18.08
1946Amund FlaskerudOL Toten-Troll18.09
1947Peder NybergIL Veten18.10
1948Jørgen AuneByåsen IL18.11
1949Samuel A StokkelandÅlgård Orientering18.12
1951Erlend BakkeFossum IF18.14
1952Einar ØstvoldHeming Orientering18.15
1953Martin TorøKongsberg OL18.16
1954Magnus AlstadFrol IL18.17
1955Henrik Repstad StoremyrIL Hauken18.18
1956Vegard Lereim StorliFreidig18.19
1957Oskar HeksemFana IL18.20
1958Håkon HallanOK Skøynar18.21
1959Hallvard HellevikFreidig18.22
1960Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL18.23
1961Kristoffer Strømdal WikFreidig18.24
1962Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL18.25
1963Ole Andreas VeskeOK Skøynar18.26
1964Gaute NysæterSkien OK18.27
1965Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn18.28
1966Johannes HalvorsrudMelhus IL18.29
1967Jørgen Holm GrønengLillehammer OK18.30
1968Martin Christoffer BorgIL Koll18.31
1969Mathias LinløkkenØstmarka OK18.32
1970Eivind NæveIL Leik18.33
1971Alf Petter LynumFreidig18.34
1972Borgar SkjelbredKongsberg OL18.35
1973Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)18.36
1974Sverre SandvikHalden SK18.37
1975Rasmus BerglundRingerike OL18.38
1976Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll18.39
1977Alexander SlettenRaumar Orientering18.40
1978Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn18.41
1979Simen Hansæl-NergaardKvikne IL18.42
1980Johannes Salvesen-LundeIL Koll18.43

H 11-12N

1 430 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1983Eivind ImrikFredrikstad SK18.02
1984Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK18.03
1985Brage FosstveitRaumar Orientering18.04
1986Vebjørn RøhjellFolldal IF18.05

H 13

1 500 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1003Herman Lien BackstrømHalden SK18.02
1004Emil GrønliFreidig18.03
1005Sigurd VatnFrol IL18.04
1006Martin Nøkleby MellingRingerike OL18.05
1007Alfred BjørnerødOK Moss18.06
1008Arne BerganKongsberg OL18.07
1009Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb18.08
1010Sondre LadimOK Moss18.09
1011Halvor LøkenKongsberg OL18.10
1012Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb18.11
1013Emil LeroyerFreidig18.12
1014Tidemann LierIndre Østfold OK18.13
1015Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL18.14
1016Brage Bell LysakerFana IL18.15
1017Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK18.16
1018Magne GuttvikWing OK18.17
1019Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL18.18
1020Iver Dalsaune ThunFreidig18.19
1021Jonas KroghOppsal Orientering18.20
1022Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb18.21
1023Børge Nilsen BergFossum IF18.22
1024Sigurd BraathenWing OK18.23
1025Theodor BjørkSandefjord OK18.24
1026Mathias NyhaugAsker Skiklubb18.25
1027Fridtjof ReuschHeming Orientering18.26
1028Sverre HellevikFreidig18.27
1029Christian Fredrik BorgIL Koll18.28
1030Axel AaldeNydalens SK18.29
1031Kristoffer LerliMelhus IL18.30
1032Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb18.31
1033Sindre Vie StrislandFossum IF18.32
1114Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK19.02

H 14

1 720 m, 71 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1089Atle Nikolai WølloKongsberg OL18.37
1090Birk Felland SætnanFossum IF18.38
1091Vegard Holm JohannesenKongsberg OL18.39
1092Vegard Ulseth SylteFreidig18.40
1093Fredrik MøllerSteinkjer OK18.41
1094Teodor Mo HjelsethNydalens SK18.42
1095Tobias MathisenPorsgrunn OL18.43
1096Sivert PoppeFredrikstad SK18.44
1097Sigurd Saxe SandvikHalden SK18.45
1098Mats LindaasElverum OK18.46
1099Karri StevanderKuortaneen Kunto18.47
1100Joakim Solberg QvenildMelhus IL18.48
1101Gaute BerganNydalens SK18.49
1102Per Ingvar TollehaugEiker OL18.50
1103Sjur Holm GrønengLillehammer OK18.51
1104Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL18.52
1105Edvin Skauby grønningSelbu OK18.53
1106Jonas MyhrAsker Skiklubb18.54
1107Petter Andreas LonaWing OK18.55
1108Johan EgerKongsberg OL18.56
1109Iver Gjedrem LundVerdal OK18.57
1110Mikkel BerglundRingerike OL18.58
1111Espen KarlsenMelhus IL18.59
1112Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn19.00
1113Vegard RanestadHamar OK19.01
1115Rolf Andreas BergNydalens SK19.03
1116Vemund MølnvikFreidig19.04
1117Erik Tofte jrMelhus IL19.05
1118Elias StubberudNydalens SK19.06
1119Martin AusenPorsgrunn OL19.07
1120Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering19.08
1121Hans UrsetIL BUL-Tromsø19.09
1122Simen KolbergsrudRøyken OL19.10
1123Lars-Børge StrømsvikMeløy OK19.11
1124Sindre TusetSteinkjer OK19.12
1125Antonius Herskedal AmundsenFreidig19.13
1126Tor Erling GjølsjøOK Moss19.14
1127Sander Tonjer FingarsenElverum OK19.15
1128Adam ConwayKongsberg OL19.16
1129Magnus Strømme LidTIF Viking19.17
1130Oskar StorlerMelhus IL19.18
1131Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig19.19
1132Martin AuneMelhus IL19.20
1133Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering19.21
1134Vetle Grønvik EkraFreidig19.22
1136Olav Gjedrem LundVerdal OK19.24
1137Andreas AagesenMelhus IL19.25
1138Stein Aas StræteRingerike OL19.26
1139August MaskeFreidig19.27
1140Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett19.28
1141August Hopstad NykvistWing OK19.29
1142Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb19.30
1143Sondre BataldenFana IL19.31
1144Peter Prytz JensenMelhus IL19.32
1145Erlend AuneByåsen IL19.33
1146Knut HageMelhus IL19.34
1147Lars Erik UglemsmoSelbu OK19.35
1148Kasper Bakken UlsethNydalens SK19.36
1149Gaute LindaasElverum OK19.37
1150Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering19.38
1151Erlend LangeggenKongsberg OL19.39
1152Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK19.40
1153Simen GravningenStokke IL19.41
1154Martin Vehus SkjerveVerdal OK19.42
1155Tord SølvbergIL Veten19.43
1156Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK19.44
1157Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering19.45
1158Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK19.46
1159Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering19.47
1160Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering19.48
1161Ørjan SæterMelhus IL19.49

H 15

1 800 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1162Vetle DrageKongsberg OL18.45
1164Einar EideByåsen IL18.47
1165Halvard KornmoPorsgrunn OL18.48
1166Tobias AlstadFrol IL18.49
1167Theodor LierIndre Østfold OK18.50
1168Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn18.51
1169Sondre Zahl HagenFossum IF18.52
1170Hallvar HallanOK Skøynar18.53
1171Olav LundKongsberg OL18.54
1172Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb18.55
1173Henrik BraathenWing OK18.56
1174Kristian ØstermannHeming Orientering18.57
1175Simen HegstadOK Skøynar18.58
1176Gaute FosstveitRaumar Orientering18.59
1177Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering19.00
1178Aksel VeskeOK Skøynar19.01
1179Ferdinand FremmingHeming Orientering19.02
1180Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL19.03
1181Ådne SkjærsteinIL Tyrving19.04
1182Vebjørn Blom-HagenFossum IF19.05
1183Håvard VeieOK Skøynar19.06
1184Jostein RøFreidig19.07
1185Nikolai RenolenWing OK19.08
1186Christopher LadimOK Moss19.09
1187Iver RingheimLarvik OK19.10
1188Mathias Enebak IversenFreidig19.11
1189Nils TveiteÅs-NMBU Orientering19.12
1190Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL19.13
1191Birk Bell LysakerFana IL19.14
1192Henrik ReuschHeming Orientering19.15
1193Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb19.16
1194Håkon SæternesByåsen IL19.17
1195Cornelius BjørkSandefjord OK19.18
1196Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK19.19
1197Mikkel HoltFreidig19.20
1198Sondre YtterbøAsker Skiklubb19.21
1199Trym Nergård RønningOK Skøynar19.22
1200Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK19.23
1201Christoffer SlettenRaumar Orientering19.24
1202Erlend BørliFossum IF19.25
1203Tormod Kristian GevingFreidig19.26
1204Marius BakkeFossum IF19.27
1205Martin Wold StavrumFrol IL19.28
1206Jørgen SchjølbergTynset IF19.29
1207Sindre GisholtFossum IF19.30
1208Brage AsplemFreidig19.31
1209Ole Kristian TaksdalGanddal IL19.32
1210Sven Bergset LangvikIL Veten19.33
1211August Syrdal ØenHeming Orientering19.34
1212Ulrik HellenTIF Viking19.35

H 16

1 810 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1214Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering18.01
1215Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL18.02
1216Jo Even KolstadFreidig18.03
1217David RundeKristiansand OK18.04
1218Gaute Kvittum NytrøenTynset IF18.05
1219Håkon HolstadFreidig18.06
1220Anders HorveiRaumar Orientering18.07
1221Jonas GrønliFreidig18.08
1222Asgeir EspelandTynset IF18.09
1223Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett18.10
1224Elias BergsetIL Veten18.11
1225Eirik ImrikFredrikstad SK18.12
1226Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering18.13
1227Petter Liabakk EriksenByåsen IL18.14
1228Simen Spets StorhovFreidig18.15
1229Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK18.16
1230Tore MarkhusVerdal OK18.17
1231Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn18.18
1232Matias NissenFreidig18.19
1233Isak JonssonNydalens SK18.20
1234Vegard KittilsenFreidig18.21
1235Egil FrydenlundSturla, IF18.22
1236Eirik BlågestadIndre Østfold OK18.23
1237Øystein MoltumyrMalvik IL18.24
1238Lars Young VikNydalens SK18.25
1239Bendik EliassenFredrikstad SK18.26
1240Marius MøllerSteinkjer OK18.27
1241Sivert Sande KvermeFossum IF18.28
1242Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK18.29
1243Jonas VindalWing OK18.30
1244Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn18.31
1245Lars SandstadFreidig18.32
1246Kenneth KjelaasMalvik IL18.33
1247Eivind Berner MyhreFossum IF18.34
1248Runar Saur ModahlFredrikstad SK18.35
1249Even GravningenStokke IL18.36
1250Sondre OttesenFredrikstad SK18.37
1251Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering18.38

H 15-16B

1 750 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1334Jonas HylenKvikne IL18.21
1335Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK18.22
1336Eskild MyrvangMelhus IL18.23
1337Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL18.24
1339Jens Husby AftretMalvik IL18.26

H 13-16C

1 590 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1994Emil Solan GorsetHadeland OL18.12
1995Sigurd Paulsen AskLierbygda OL18.13
1996Even Amundsen BjørkliRingerike OL18.14
1997Vetle ImrikFredrikstad SK18.15

H 13-16N

1 540 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2006Andrè IversenEgersund OK18.22

H 17-B

1 750 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1325Kjetil JacobsenHamar OK18.02
1326Jon MoholthKongsberg OL18.03
1327Roar SkoglundIL Veten18.04
1328Torbjørn DalløkkenIL GeoForm18.05
1329Sondre ØstbyeElverum OK18.06
1330Espen Ekholt BergKongsberg OL18.07
1331Martin KaspersenMo OK18.08

H 17-C

1 640 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2016Torbjørn BarikmoKongsberg OL18.32
2017Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn18.33
2018Tor Idar LillekrokenFolldal IF18.34
2019Mateusz BalonVelledalen IL18.35
2020Petter LyngNidarøst OK18.36

H 17-20

2 200 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1371Jens Johan BrekkeLillomarka OL18.00
1373Pyry StevanderKuortaneen Kunto18.02
1374Ole Johan BråtenVang OL18.03
1375John RundeKristiansand OK18.04
1376Morten SvendgårdOK Skøynar18.05
1377Fredrik SandnesFreidig18.06
1378Peter Martinus Freyborg UranNTNUI18.07
1380Sivert BellingmoOL Gaula18.09

H 21-

2 220 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1428Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb18.02
1429Sturla StokkelandÅlgård Orientering18.03
1430Morten TangenOK Moss18.04
1431Ole Morten FrøsethVerdal OK18.05
1432Sergey SeleznevSRD SK18.06
1433Håkon Nergaard BergStokke IL18.07
1434Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb18.08
1435Rudi B OlsenLillomarka OL18.09
1436Andreas AlvemNTNUI18.10
1437Martin GerberNTNUI18.11
1438Kim Aleksander Åserød IversenØstmarka OK18.12
1439Erik Feyling HaareKonnerud IL18.13
1440Mikhail RaerSRD SK18.14
1441Kristian Opsahl BredesenFrol IL18.15
1442Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL18.16
1443Vebjørn RøtvoldKongsberg OL18.17
1444Tom André AlstadsætherEiker OL18.18
1445Erik StoraasWing OK18.19
1446Morten Taraldsten BrunesModum OL18.20
1447Per-Olav FlatholmMolde og Omegn IF18.21
1448Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg18.22

H 35-

2 220 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1451Geir HeksemFana IL18.55
1452Lacho IlievHalden SK18.56
1453Nicholas MorganMalvik IL18.57
1454Bernt GjellestadNydalens SK18.58
1455Asle Heide VaskinnMelhus IL18.59
1456Arild NomelandByåsen IL19.00
1457Gregoire BonnemaireFreidig19.01
1458Hans Olav KjøsLillehammer OK19.02

H 40-

2 320 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1461Henning Bratland CarlsenOK Moss18.37
1462Joar SvendgårdOK Skøynar18.38
1463Espen RøsteKongsberg OL18.39
1464Lars BerglundRingerike OL18.40
1465Øystein BraathenWing OK18.41
1466Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)18.42
1467Kurt Ove MelbyeVerdal OK18.43
1468Jesper Melin Ganc-PetersenFossum IF18.44
1469Trond RetteraasenIndre Østfold OK18.45
1470David LøverModum OL18.46
1471Kjetil SkjåkLillehammer OK18.47
1472Johan MichelsenFossum IF18.48
1473Thomas BedinIndre Østfold OK18.49
1474Svein Anders MelhusSteinkjer OK18.50
1475Jørgen LerfallStjørdals-Blink Orientering18.51
1476André JægtvikKonnerud IL18.52
1477Petter Andreas BerghMalvik IL18.53
1478Harald GrønningSelbu OK18.54
1479Torbjørn KravdalGjø-Vard OL18.55
1480Geir SchjølbergTynset IF18.56
1481Are RogstadNidarøst OK18.57
1482Eivind LonaWing OK18.58
1483Kristian Bernhard NilsenFossum IF18.59
1484Thomas LieFredrikstad SK19.00
1485Thomas Berge MjølhusOL Trollelg19.01
1486Anthony Covey-CrumpJesus OK19.02

H 45-

2 250 m, 91 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1489Christian JomaasFossum IF18.02
1490Øystein HusbyMalvik IL18.03
1491Per Øivind EgerKongsberg OL18.04
1492Roar MathisenOL Tønsberg og omegn18.05
1493Roar ReitenEmblem IL18.06
1494Christian GløgårdNittedal OL18.07
1495Tor Sverre GravningenStokke IL18.08
1496Sverre WisløffAsker Skiklubb18.09
1497Torodd KolbergsrudRøyken OL18.10
1498Peter CarlsenSturla, IF18.11
1499Rune StrømsvikMeløy OK18.12
1500Dag AusenPorsgrunn OL18.13
1501Anders SollienOL Toten-Troll18.14
1502Henrik OttesenFredrikstad SK18.15
1503Trond EvensenOL Tønsberg og omegn18.16
1504Hans JevanordFossum IF18.17
1505Frank DrønnesundEmblem IL18.18
1506Tommy JauhojärviAsker Skiklubb18.19
1507Bjørn Axel GranHalden SK18.20
1508Espen SvaeSarpsborg OL18.21
1509Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering18.22
1510Espen DanevadFredrikstad SK18.23
1511Kimme ArnesenHeming Orientering18.24
1512Arild NyhaugAsker Skiklubb18.25
1513Kenneth WesterheimStord Orientering18.26
1514Kristian HolmLillehammer OK18.27
1515Tore SandvikHalden SK18.28
1516Rune BlågestadIndre Østfold OK18.29
1517Tormod KleppaLillehammer OK18.30
1518Robert OtterleiByåsen IL18.31
1519Jon RøstumOL Gaula18.32
1520Asle Sagli GudimIndre Østfold OK18.33
1521Hans Arild SkjevdalRøros IL18.34
1522Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL18.35
1523Even ErlienGjø-Vard OL18.36
1524Knut LandstadNydalens SK18.37
1525Morten LøbergOK Fjell18.38
1526Trond BenumByåsen IL18.39
1527Hans Olav HygenØstmarka OK18.40
1528Are StrandlieGjø-Vard OL18.41
1529Stig MellingRingerike OL18.42
1530Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø18.43
1531Fredrik SaugestadNydalens SK18.44
1532Christian ReuschHeming Orientering18.45
1533Oddvar TaksdalGanddal IL18.46
1534Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL18.47
1535Tom KristensenLarvik OK18.48
1536Ingebrigt FuglemMalvik IL18.49
1537Øystein SkjelbredKongsberg OL18.50
1538Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett18.51
1539Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering18.52
1540Håvard Sandvoll AskLierbygda OL18.53
1541Odd-Ivan LorentsenOK Silsand18.54
1542Trond SletnerByåsen IL18.55
1543Øystein RappRaumar Orientering18.56
1544Ole MyklemyrEiker OL18.57
1545Gunnar VatnFrol IL18.58
1546Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL18.59
1547Frode StrislandFossum IF19.00
1548Per Olav AndersenHalden SK19.01
1549Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL19.02
1550Harald BakkeFossum IF19.03
1551Bjart Are HellenTIF Viking19.04
1552Per Olav GulbrandsenLarvik OK19.05
1553Ronny RykkjeVaregg Fleridrett19.06
1554Roger ØstvoldHeming Orientering19.07
1555Odd StrandKongsberg OL19.08
1556Magne AasAsker Skiklubb19.09
1557Leif Arne NytrøenTynset IF19.10
1558Per Arne AadlandSamnanger IL19.11
1559Lars StrømOK Skøynar19.12
1560Jørn-Are LongfjeldModum OL19.13
1561Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL19.14
1562Håkon BørliFossum IF19.15
1563Pål AngvollFredrikstad SK19.16
1564Dag Arne LierIndre Østfold OK19.17
1565Kjell Petter SmågeKonnerud IL19.18
1566Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering19.19
1567Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering19.20
1568Torgeir AuneByåsen IL19.21
1569Lars Erik GjeinFossum IF19.22
1570Kjetil BjørloHalden SK19.23
1571Henning MartinsenFredrikstad SK19.24
1572Gisle NysæterSkien OK19.25
1573Jarkko HeikkinenVehkalahden Veikot19.26
1574Anton BjartnesVerdal OK19.27
1575Knut Jostein SætnanFossum IF19.28
1576Thore KornmoPorsgrunn OL19.29
1577Jan HageIL Leik19.30
1578Sveinung RykkjeStord Orientering19.31
1579Trond MyhreFossum IF19.32

H 50-

2 010 m, 92 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1689Hallvard KorenOK Moss18.02
1690Oskar KaaløySandefjord OK18.03
1691Atle WølloKongsberg OL18.04
1692Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL18.05
1693Harald KvisliNotodden OL18.06
1694Bent SkatvedtRaumar Orientering18.07
1695Roger Andre VaneboKongsberg OL18.08
1696Jon Erik KvarmeSturla, IF18.09
1697Sigurd EiknerFana IL18.10
1698Ole IngesenSarpsborg OL18.11
1699Bjørn P. LøvåsNidarøst OK18.12
1700Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb18.13
1701Lasse ArnesenHeming Orientering18.14
1702Ole Christian BangHamar OK18.15
1703Roar PedersenOppsal Orientering18.16
1704Njål SvingheimKonnerud IL18.17
1705Roar ByeModum OL18.18
1706Tor Ove HallemVerdal OK18.19
1707Tore BjørnerødOK Moss18.20
1708Anders FlågenHeming Orientering18.21
1709Rune S. NielsenIndre Østfold OK18.22
1710Øystein WiggenByåsen IL18.23
1711Jan Petter HansenIL Gular18.24
1712Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering18.25
1713Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb18.26
1714Terje MelsomFossum IF18.27
1715Pierre DelforgeBay Area Orienteering Club18.28
1716Trond BrevikFossum IF18.29
1717Ola TellesbøHadeland OL18.30
1718Øystein ØstermannHeming Orientering18.31
1719Vidar SkjerveVerdal OK18.32
1720Rune StræteWing OK18.33
1721Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering18.34
1722Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering18.35
1723Harald SvergjaKvikne IL18.36
1724Frank LøwengreenFredrikstad SK18.37
1725Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL18.38
1726Sigmund VisterIndre Østfold OK18.39
1727Arild AndresenFossum IF18.40
1728Erik SaugerudKonnerud IL18.41
1729Terje Ulla EikenKongsberg OL18.42
1730Stig WiestVang OL18.43
1731Gjermund GravirAsker Skiklubb18.44
1732Øystein JensenSarpsborg OL18.45
1733Jan LenndinLillehammer OK18.46
1734Tord Bell MykingFana IL18.47
1735Håkon BrynjulfsenOK Silsand18.49
1736Kjetil EspedalNydalens SK18.49
1737Hans Otto ØverbyKongsberg OL18.50
1738Børge HarveyIL BUL-Tromsø18.51
1739Knut Erling ØenHeming Orientering18.52
1740Tommy SæterKongsberg OL18.53
1741Tore NymarkAskøy OL18.54
1742Guttorm L EggeOslostudentenes IK18.55
1743Leif StørmerFossum IF18.56
1744Erik BorgIL Koll18.57
1745Dag SyversenSarpsborg OL18.58
1746Are KristiansenIL Tyrving18.59
1747Einar GisholtFossum IF19.00
1748John SvergjaKvikne IL19.01
1749Stein Ivar FossMelhus IL19.02
1750Stein H. HagenFossum IF19.03
1751Stein MarkhusVerdal OK19.04
1752Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)19.05
1753Bjørn JohannesenKongsberg OL19.06
1755Sjur LangedalNydalens SK19.08
1756Geir PaulsenOL Trollelg19.09
1757Lars Erik StrømsnesMalvik IL19.10
1758Atle PedersenMelhus IL19.11
1759Jon VindalWing OK19.12
1760Ole TørnqvistFana IL19.13
1761Arne GrevskottFrol IL19.14
1762Ivar MølnvikFossum IF19.15
1763Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett19.16
1764Stig DahleMolde og Omegn IF19.17
1765Egil HustvedtWing OK19.18
1766Arild AasheimGanddal IL19.19
1767Vegard HaldenNydalens SK19.20
1768Jon SkriubakkenPorsgrunn OL19.21
1769Arne Håkon JørgensenSandefjord OK19.22
1770Lars KrügerNydalens SK19.23
1771Bjørn Richard KirsteSkien OK19.24
1772Anders BergsetIL Veten19.25
1773Jan Erik LedalOL Trollelg19.26
1774Terje LinløkkenØstmarka OK19.27
1775Per Anders YtterbøAsker Skiklubb19.28
1776Jon Iver BakkenNydalens SK19.29
1777Geir BråtenVegårshei IL19.30
1778Phil ConwayKongsberg OL19.31
1779Lars LodgaardRaufoss IL Orientering19.32
1780Snorre FrydenlundSturla, IF19.33
1781Inge HafstadVerdal OK19.34

H 55-

2 010 m, 63 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1782Øyvind DrageKongsberg OL18.00
1783Bjørn GussgardFolldal IF18.01
1784Arne JohannesenIL Gular18.02
1785Bjørn Erik JohnsenByåsen IL18.04
1786Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb18.04
1787Petter GullikstadRøros IL18.05
1788Lars Roger LundanesEmblem IL18.06
1789Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø18.07
1790Torgeir BrandalKongsberg OL18.08
1791Tommy SævareidOs Orienteringsklubb18.09
1792Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL18.10
1793Øivind MyhreKongsberg OL18.11
1794Frode SjøvoldRøros IL18.12
1795Terje HenriksenAsker Skiklubb18.13
1796Dag StenersenNidarøst OK18.14
1797Nils HæstadFossum IF18.15
1798John HofossHadeland OL18.16
1799Sigbjørn ModalsliFossum IF18.17
1800Helge StubberudNydalens SK18.18
1801Martin GranlyLillomarka OL18.19
1802Jens Kr KoplandModum OL18.20
1803Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK18.21
1804Per StedjeØstmarka OK18.22
1805Roar NydalAsker Skiklubb18.23
1806Torgeir StrandFana IL18.24
1807Sture OttesenIndre Østfold OK18.25
1808Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn18.26
1809Øystein NytrøByåsen IL18.27
1810Terje RønningOK Skøynar18.28
1811Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb18.29
1812Erik NæssØstmarka OK18.30
1813Richard Zeiner-GundersenFossum IF18.31
1814Kjell Einar AndersenVarteig OL18.32
1815Roar TønnessenKongsberg OL18.33
1816Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering18.34
1817Kjetil KløvstadSandefjord OK18.35
1818Trond BaklidKonnerud IL18.36
1819Bjørn Victor LarsenKongsberg OL18.37
1820Per Einar PedersliOL Trollelg18.38
1821Onno VerberneOL Toten-Troll18.39
1822Terje SchjølbergRøros IL18.40
1823Herman BakkeLøten o-lag18.41
1824Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering18.42
1825Jack BjørnsenKristiansand OK18.43
1826Donald SkantzeIL Tyrving18.44
1827Johan LundeIL Koll18.45
1828Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb18.46
1829Steve SmirthwaiteMoravian OC18.47
1830Mikael SundqvistTullinge SK18.48
1831Ivar BergsetIL Veten18.49
1832Frode BergersenHamar OK18.50
1833Thor Inge TollehaugEiker OL18.51
1834Andreas HuberHamar OK18.52
1835Arne OkkenhaugVerdal OK18.53
1836Jørgen MårtenssonModum OL18.54
1837Haakon ArnesenByåsen IL18.55
1838Leif Kåre BessebergEiker OL18.56
1839Kim Farnes HansenLierbygda OL18.57
1840Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)18.58
1841Håkon LøvliAsker Skiklubb18.59
1842Svein-Erik SøgårdKongsberg OL19.00
1843Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering19.01
1844John LerliMelhus IL19.02

H 60-

1 960 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2036Bjarne GimreGanddal IL18.02
2037Vidar ElvekrokEiker OL18.03
2038Per Kristian EkebergIL Tyrving18.04
2039Fritjof SandstadFrol IL18.05
2040Harald ThonSturla, IF18.06
2041Frode LøsetRingerike OL18.07
2042Harald HoviSkien OK18.08
2043Øyvind GylverAsker Skiklubb18.09
2044Per Hermann KrøgerMåren OK18.10
2045Are EriksenOslostudentenes IK18.11
2046Ørjan Eirik ValestrandFana IL18.12
2047Eivind BakkMelhus IL18.13
2048Einar JensenNydalens SK18.14
2049Erik HasliSnertingdal IF Orientering18.15
2050Bjørn Gunnar AasenRøyken OL18.16
2051Per Olaf KlemsdalVarteig OL18.17
2052Bo KarlssonKatrineholms OK18.18
2053Torbjørn SirumFrol IL18.19
2054Reidar FossumAsker Skiklubb18.20
2055Nikolay KrupnovIL Tyrving18.21
2056Edvard DahlOL Vallset/Stange18.22
2057Lars HjermstadFossum IF18.23
2058Dagfinn TorpePorsgrunn OL18.24
2059Hannu KottonenLynx18.25
2060Einar Kristian LundeVarteig OL18.26
2061Geir Holm GundersenSturla, IF18.27
2062Torgeir StrandhagenRøyken OL18.28
2063Arnfinn PedersenGjø-Vard OL18.29
2064Morten DåsnesRingerike OL18.30
2065Sixten WestlundOK Tyr18.31
2066Svein Harald HansenOK Silsand18.32
2067Harald ØstbyeElverum OK18.33
2068Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn18.34
2069Per Gunnar DahlRingerike OL18.35
2070Erik GrøndalenHamar OK18.36
2071Carl-Göran StrutzEds SK18.37
2072Rune LaurantsenSkien OK18.38

H 65-

1 900 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2130Ernst KläyOLG Huttwil18.02
2131Kristian J. FougnerNidarøst OK18.03
2132Rolf WærnesOrkanger IF18.04
2133Hans Lyder HaareKonnerud IL18.05
2134Per Oskar LarsenIndre Østfold OK18.06
2135Sveinung RekaaNotodden OL18.07
2136Harald AasheimOppsal Orientering18.08
2137Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering18.09
2138Geir NilsenEmblem IL18.10
2139Hans Roar BakkenEiker OL18.11
2140Bjørn BergerByåsen IL18.12
2141Lars SkrøvsethWing OK18.13
2142Ove Gunnar JacobsenStokke IL18.14
2143Rolf LundeEiker OL18.15
2144Torodd OsFørde IL18.16
2145Øivind FadumSande Sportsklubb18.17
2146Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb18.18
2147Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering18.19
2148Torbjørn NørbechRingerike OL18.20
2149Helge ScheiFørde IL18.21
2150Bård StangModum OL18.22
2151Harald BakkenFrol IL18.23
2152Paul Martin BergRudsbygd IL18.24
2153Jiri UrvalekPorsgrunn OL18.25
2154Tor TrøanHadeland OL18.26
2155Svein S JacobsenIL Tyrving18.27
2156Harry BreilandÅlgård Orientering18.28
2157Ragnar Niemi BergStokke IL18.29
2158Atle RemmePorsgrunn OL18.30
2159Karl Arne MelbyeVerdal OK18.31
2160Ottar RyenOs IL18.32
2161Elling AakreAndebu IL18.33
2162Atle AlvheimFana IL18.34
2163Ola BroxOL Toten-Troll18.35
2164Tor GjermstadWing OK18.36
2165Frank BjarkøWing OK18.37
2166Arvid GalborgenEds SK18.38
2167Paul SkjakerHadeland OL18.39
2168Tom BuggeByåsen IL18.40

H 70-

1 550 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2212Bjørn HafskjoldOL Trollelg18.02
2213Leif RøhjellByåsen IL18.03
2214Steinar SlettemarkStord Orientering18.04
2215Trond FeiringHamar OK18.05
2216Pål SkybergNidarøst OK18.06
2217Magne RaadalFana IL18.07
2218Edgar FuruholtOL Trollelg18.08
2219Runar KittilsenStokke IL18.09
2220Torleif StephansenNidarøst OK18.10
2221Hasse BergstrømIL Tyrving18.11
2222Ingar HåkonsenKongsberg OL18.12
2223Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg18.13
2224Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering18.14
2225Chris HirtOLC Kapreolo18.15
2226Roar ForbordMalvik IL18.16
2227Tore KisteNidarøst OK18.17
2228Magnus NatåsBergens TF18.18
2229Terje MalmHamar OK18.19
2230Tom WahlgrenSarpsborg OL18.20
2231John Birger SkansenRudsbygd IL18.21
2232Geir HusdalTIF Viking18.22
2233Øistein ÅsmulOL Trollelg18.23
2234Per VoldFana IL18.24
2235Bjørn SandelienHeming Orientering18.25
2236Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking18.26
2237John Thomas PetersenNittedal OL18.27
2238Kjell GrønhovdModum OL18.28
2239Lars Martin GjeinStokke IL18.29
2240Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving18.30
2241Gunnar MosevollSkien OK18.31
2242Roar StensethByåsen IL18.32
2243Helge RevhaugRingerike OL18.33

H 75-

1 540 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2271Leif EngenNidarøst OK18.02
2272Helge BjaalandHeming Orientering18.03
2273Anders LaugloOL Trollelg18.04
2274Svein SolerødOL Toten-Troll18.05
2275Elling FrøvollSturla, IF18.06
2276Jon TyldumRudsbygd IL18.07
2277Magne KlovningPorsgrunn OL18.08
2278Tore BrurokNidarøst OK18.09
2279Olav HøiåsVang OL18.10
2280Alfred SteinerOLC Kapreolo18.11
2281Tormod DahlenRingerike OL18.12
2282Ingolf DybvikStord Orientering18.13
2283Ivar Louis BergSturla, IF18.14
2284Asbjørn BræckKongsberg OL18.15
2285Henry SundsetvikOL Trollelg18.16
2286Bjørn W. LudvigsenSturla, IF18.17
2287Leidulv VinjeNidarøst OK18.18
2288Eigil SørliMalvik IL18.19
2289Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering18.20
2290Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange18.21
2291Stig Arild HaugskottOL Trollelg18.22
2292Anders TaraldrudIndre Østfold OK18.23
2293Jon Vegard LundeLillehammer OK18.24
2294Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering18.25
2295Jardar SandstadSelbu OK18.26

H 80-

1 340 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2335Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL18.02
2336Axel IngvaldsenTIF Viking18.03
2337Arne SvalundØyer-Tretten IF18.04
2338Arnfinn LangelandByåsen IL18.05
2339Tore S. RasmussenTIF Viking18.06

H 85-

1 340 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2342Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK18.20
2343Mads BergNord-Østerdal OK18.21
2344Paul ForsethOL Trollelg18.22

Direkte A

2 250 m, 49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3151Lene OskalHamar OK18.00
3152Simen OskalHamar OK18.00
3153Egil Petter StræteLånke IL18.00
3154Lars LangdalTrondheim triatlonklubb18.00
3155Ola LestebergKongsberg OL18.00
3156Anders HvasshovdKongsberg OL18.00
3157Magne SvareLillehammer OK18.00
3158Anna Karine SvareLillehammer OK18.00
3159Dag WangLillomarka OL18.00
3160Christian Andre AndresenMalvik IL18.00
3161Elena GrandNydalens SK18.00
3162Trond FlaskerudOL Toten-Troll18.00
3163Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering18.00
3164Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK18.00
3165Anders SkjesetVang OL18.00
3166Jørgen StenvikByåsen IL18.00
3167Børge LeirenByåsen IL18.00
3168Gun Irene MonsenEgersund OK18.00
3169Audun FingarsenElverum OK18.00
3170Anna-Thekla TonjerElverum OK18.00
3171Christer JensenEmblem IL18.00
3172Børge RøhjellFolldal IF18.00
3173Hildegunn GrønsethFossum IF18.00
3174Øystein SnuggerudGjø-Vard OL18.00
3175Gunn Elin RudiHadeland OL18.00
3176Anthony BossardNOTEAM18.00
3177Jérôme SoulardNOTEAM18.00
3178Ragnhild UstumoNord-Østerdal OK18.00
3179Hanna Haugen NordbrødenHalden SK18.00
3180Trond FossSandefjord OK18.00
3181Gustav Andresen SkotteNOTEAM18.00
3182Dag Steinar RagnBø o-lag18.00
3183Qyvind HyllsethSkien OK18.00
3184Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF18.00
3185Anders-Kristian HoltHedrum O-lag18.00
3186Karl K. GjølsjøOK Moss18.00
3187Kjersti JuveliLierbygda OL18.00
3188Hans Helmer SæternesByåsen IL18.00
3189Bjørn OwrenRambøll18.00
3190Martin LøvåsNidarøst OK18.00
3191Gunvor Hov HøydalFossum IF18.00
3192Henrik GrytbakRindal18.00
3193Øystein RønningNydalens SK18.00
3194Marianne Berge MjølhusOL Trollelg18.00
3245Mikael OlaussonOslostudentenes IK18.00
3246Rune MoianAsker Skiklubb18.00
3247Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL18.00
3248Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL18.00
3283Kristine AusenNTNUI18.00

Direkte B

1 840 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3301Einar LundHamar OK18.00
3302Kristin SølbergIL Leik18.00
3303Mona Dalegård LøkenKongsberg OL18.00
3304Hilde MoholthKongsberg OL18.00
3305Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL18.00
3306Hege WangLillomarka OL18.00
3307Vorin BottenOslostudentenes IK18.00
3308Marion AmundsenRingerike OL18.00
3309Jon Roar OddenSarpsborg OL18.00
3310Ingunn GåsoddenSkien OK18.00
3311Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering18.00
3312Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18.00
3313Øystein MelbyVang OL18.00
3314Gro EllegaardVang OL18.00
3315Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett18.00
3316Bente HortenVingelen IL18.00
3317Siv Susanne JystadØstmarka OK18.00
3318Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL18.00
3319Randi Wold StavrumFrol IL18.00
3320Bård AndersenVarteig OL18.00
3321Per GustavssonKongsberg OL18.00
3322Magnus JystadØstmarka OK18.00
3323Helle Svare LorentzenNydalens SK18.00
3324Øyvind Svare LorentsenNydalens SK18.00
3325Lene LangeggenKongsberg OL18.00
3326John KjørenSkanska Aktiv18.00
3327Nicolai GranlyLillomarka OL18.00
3328Rolf BergNydalens SK18.00
3329Linnea EvensenTønsberg og Omeng18.00
3369Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK18.00
3370Hjørdis ØvreåsBotne SK18.00
3371Magnar ØvreåsBotne SK18.00
3372Emma StubberudNydalens SK18.00
3373Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering18.00
3374Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL18.00
3389Elisabeth StørsethSelbu OK18.00

Direkte C

1 630 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3401Tone FlægstadOK Skøynar18.00
3402Lise Tuset GustadOK Skøynar18.00
3403Gunnar FosstveitRaumar Orientering18.00
3404Camilla FosstveitRaumar Orientering18.00
3405Nanna BerganRaumar Orientering18.00
3406Hans Gøran BjørkSandefjord OK18.00
3407Anna Maria Ryste OddenSarpsborg OL18.00
3408Mona SveenVang OL18.00
3409Mari Anne DyrlieVarteig OL18.00
3410Ledig StartnrNOTEAM18.00
3411Ingar WollØstmarka OK18.00
3412Ellen Sofie RuudEiker OL18.00
3413Anna van der ZwaagNOTEAM18.00
3414Gunnar SmistadOL Trollelg18.00
3415Martine HenningGIMLE IF18.00
3416Synne VonenSarpsborg OL18.00
3417Line NordhaugKonnerud IL18.00
3418Ragnhild NesternFossum IF18.00
3419Ladislav KochbachBT18.00
3421Inger Hegstad KrugerNydalens SK18.00

Direkte N

1 410 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3451Martin JystadØstmarka OK18.00
3452Sissel GrønningSelbu OK18.00
3470Conrad ScharenKvikne IL18.00

Annonser

IOF Eventor