Norsk Orientering

Startliste for Sjusjørennet mellom

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sjusjørennet mellom
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 13 desember 2015

D 17-

4 570 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
401Carolina OlssonIFK Mora OK10.02
402Ingvil AhlsandNydalens SK10.04
403Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF10.06
404Sofia BerglundIFK Mora OK10.08
405Elin FjellströmIFK Mora OK10.10
406Heidi Therese WiestVang OL10.12
408Synne StrandLierbygda OL10.16
409Elin HållHJS Vansbro OK10.18
410Guro JordheimHemsedal IL10.20
411Åse BerganNydalens SK10.22
412Ellen Marie AriansenLillomarka OL10.24
413Anna HerbertTäby OK10.26
414Maiken Økern HågårdKonnerud IL10.28
415Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering10.30
416Margrethe WisløffAsker Skiklubb10.32
417Idunn HaavengenKongsberg OL10.34
418Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb10.36
419Marit Melby JacobsenLardal OL10.38
420Elsa AnderssonDomnarvets GoIF10.40
421Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb10.42
422Emilie Westli AndersenLøten o-lag10.44
423Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK10.46
424Åsne Skram TrømborgKongsberg OL10.48
425Sarah PerssonÅtvidabergs IF10.50
426Anne Willkommen EikenKongsberg OL10.52
427Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb10.54
428Anine AhlsandNydalens SK10.56
429Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb10.58
431Stefania CorradiniItaly11.02
432Ragnhild HjermstadFossum IF11.04
433Ellen SarenmarkLeksands OK11.06
434Alica VenturaItaly11.08
435Zsuzsa FeyAsker Skiklubb11.10
436Johanka ŠimkováIFK Mora OK11.12
437Evine Westli AndersenLøten o-lag11.14
439Tiia TallilaValkeakosken Haka11.18
440Marta UlvensøenNTNUI11.20

H 17-

6 780 m, 48 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
333Christian HohlWing OK10.03
302Håkon LundKongsberg OL10.05
303Axel HoveidAsker Skiklubb10.07
304Jørgen WulfsbergNydalens SK10.09
305Jørgen BaklidKonnerud IL10.11
306Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF10.13
307Elias JonssonNydalens SK10.15
308Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb10.17
309Erling HjermstadFossum IF10.19
310Sander Hildebrand RogndokkenFet OL10.21
311Olle GrywenzOK Linné10.23
312Emil ArvidssonSäterbygdens OK10.25
314Martin GranbergPiteå IF10.29
315Edvin NordströmTäby OK10.31
316Tord StrandKongsberg OL10.33
317Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering10.35
318Emil AnderssonHaninge SOK10.37
319Linus MoodIFK Mora OK10.39
320Oliver AngelsiööOK Linné10.41
321Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK10.43
322Kasper FosserHeming Orientering10.45
323Joar OldernesLillomarka OL10.47
324Simen Åmodt AmundsenLardal OL10.49
325Erlend BrendstuenHalden SK10.51
326Sondre Ruud BråtenNydalens SK10.53
327Fransesco CorradinoItaly10.55
329Vegard MyklemyrEiker OL10.59
330Hallvard Arntzen FossSandefjord OK11.01
331Filip BergströmKvarnsvedens GoIF OK11.03
332Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb11.05
334Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.09
335Gustaf BerglundIFK Mora OK11.11
336Aksel MadslienNydalens SK11.13
338Adrian DahlströmIFK Mora OK11.17
339Rimmo RõõmOK Ilves11.19
340Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK11.21
341Lukas DeiningerIFK Mora OK11.23
343Audun HeimdalKonnerud IL11.27
344Jonas Madslien BakkenNTNUI11.29
345Øyvind WiggenByåsen IL11.31
346Klaus CsucsIFK Mora OK11.33
347Bjørnar KvåleHadeland OL11.35
348Jørgen MadslienNTNUI11.37
349Ove SætraHadeland OL11.39
350Øyvind WatterdalHadeland OL11.41
351Hans Jørgen KvåleHadeland OL11.43
352Lars Hol MoholdtWing OK11.45
353Stanimir BelomazhevHadeland OL11.47

D 10-12

2 350 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
196Astrid YtterbøAsker Skiklubb10.14
197Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL10.15
198Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb10.16
215Marie KravdalGjø-Vard OL10.17

D 13-14

2 940 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
163Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK10.38
164Kristin Melby JacobsenLardal OL10.39
165Marte Madslien BakkenNydalens SK10.40
166Kristine KravdalGjø-Vard OL10.41
167Åsne HaavengenKongsberg OL10.42

D 15-16

2 940 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
125Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL10.00
126Jenny HaakstadNydalens SK10.01
127Helene EgerKongsberg OL10.02
128Andrea RanvikKonnerud IL10.03
129Ada WulfsbergNydalens SK10.04
130Tale StrandKongsberg OL10.05
131Ane Sofie KroghOppsal Orientering10.06
132Maren NorderudIL Tyrving10.07
133Åsne HoloFossum IF10.08
134Jenny BaklidKonnerud IL10.09
135Hedda Raadal BjørloHalden SK10.10
136Marlin HaavengenKongsberg OL10.11
137Anniken RanvikKonnerud IL10.12
138Solveig Eline BergIL Tyrving10.13
139Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb10.14
140Andrea VaneboKongsberg OL10.15
141Lotte MyklemyrEiker OL10.16
142Emelie BrudinIFK Mora OK10.17
143Ingvild LangeggenKongsberg OL10.18
144Ingrid MadslienNydalens SK10.19
145Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb10.20

D 40-

2 940 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
172Hilda ØfsthusAsker Skiklubb10.47
173Hanne Lerche RaadalHalden SK10.48
174Signe Astrup ArnesenHeming Orientering10.49
176Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll10.51

D 50-

2 940 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
168Kari MadslienNydalens SK10.43
169Tove HeimdalKonnerud IL10.44
170Anne MadslienNydalens SK10.45
171Hege HeibergHadeland OL10.46

H 10-12

2 350 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
188Lauritz BrunborgNittedal OL10.06
189Lars LienGjø-Vard OL10.07
190Jo Randar HolmøyHadeland OL10.08
191Martin Nøkleby MellingRingerike OL10.09
192Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL10.10

H 13-14

2 940 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
146Arthur BrunborgNittedal OL10.21
148Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK10.23
149Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb10.24
150Kasper Bakken UlsethNydalens SK10.25
151Erlend BørliFossum IF10.26
152Jonas MyhrAsker Skiklubb10.27
153Gaute BerganNydalens SK10.28
154Grunde IsaksætreGrue IL10.29
155Johan EgerKongsberg OL10.30
156Birk Felland SætnanFossum IF10.31
157Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL10.32
158Sondre YtterbøAsker Skiklubb10.33
159Teodor Mo HjelsethNydalens SK10.34
160Mats LindaasElverum OK10.35
162Vebjørn Blom-HagenFossum IF10.37

H 15-16

4 570 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501Audun Uglenes BerganNydalens SK11.22
502Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange11.23
503Lars Young VikNydalens SK11.24
504Trygve MyhrAsker Skiklubb11.25
505Njaal Ellegaard MelbyVang OL11.26
507Ole Johan BråtenVang OL11.28
508Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK11.29
509Eskil FrøislandVang OL11.30
510Håvard GjestvangOL Toten-Troll11.31
511Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb11.32
512Erik Hæstad BjørnstadFossum IF11.33
513Jonas GrønliFreidig11.34
514Isak JonssonNydalens SK11.35
515Aslak HeimdalKonnerud IL11.36
516Fredrik SveenVang OL11.37
517Vegard Øverli BergKongsberg OL11.38
518Per Clemet WisløffAsker Skiklubb11.39
519Even LindaasElverum OK11.40
520Niels Christian HellerudHalden SK11.41

H 40-

4 570 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
551Øyvind LienGjø-Vard OL11.43
552Knut Jostein SætnanFossum IF11.44
553Erlend SlokvikNydalens SK11.45
554Stig MellingRingerike OL11.46
556Jon Iver BakkenNydalens SK11.48
557Even ErlienGjø-Vard OL11.49

H 50-

2 940 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179Nils BerganNydalens SK10.54
180Stig WiestVang OL10.55
181Geir Holm GundersenSturla, IF10.56
182Ole Petter HaugenNydalens SK10.57
183Torleif AhlsandKjelsås IL10.58
184Øystein WiggenByåsen IL10.59
185Lasse ArnesenHeming Orientering11.00
186Terje HenriksenAsker Skiklubb11.01

Annonser

IOF Eventor