Norsk Orientering

Startliste for Klubbmesterskap Sarpsborg orienteringslag

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Sarpsborg orienteringslag
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: lørdag 10 oktober 2015

N-åpen

1 500 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL15.00
2Jens Vonen SvaeSarpsborg OL15.00
3Sigrid HaugeSarpsborg OL15.00
7Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL15.00
12Eskil SkivdalSarpsborg OL15.00
13Lukas HentzeSarpsborg OL15.00
14Ask SkivdalSarpsborg OL15.00
17Martin BysveenSarpsborg OL15.00
18Pål-Steinar KureSarpsborg OL15.00

D 11-12

2 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
19Jenny HaugeSarpsborg OL15.00

D 17-

2 600 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50Helena ÅsbergSarpsborg OL14.59
30Margrete KrageSarpsborg OL15.05
31Wenche LindløvSarpsborg OL15.06
34Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL15.09
39Benedicte PedersenSarpsborg OL15.14
45Cathrine LillestrandTrøsken IL15.20

D 50-

2 600 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
33Elsie BrenneVarteig OL15.08
42Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL15.17

H 17-

2 600 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
26Jonas OlsengSarpsborg OL15.01
28Espen SvaeSarpsborg OL15.03
35Ole IngesenSarpsborg OL15.10
47Finn Henry LillestrandTrøsken IL15.22

H 50-

2 600 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
32Hans HusebySarpsborg OL15.07
36Øystein JensenSarpsborg OL15.11
37Kjell Einar AndersenVarteig OL15.12
40Per Olaf KlemsdalVarteig OL15.15
44Bjørn ÅstorpSarpsborg OL15.19
49Dag BrennåsVarteig OL15.24

D13-16

2 600 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
25Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL15.02
29Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL15.04
38Siri PedersenSarpsborg OL15.13
41Pernille SvaeSarpsborg OL15.16
43Nina PedersenSarpsborg OL15.18

H13-16

2 600 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
46Benjamin AasenSarpsborg OL15.21
51Amund KorsæthTrøsken IL15.26

Annonser

IOF Eventor