Norsk Orientering

Startliste for Testløp junior VM - lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Testløp junior VM - lang
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: søndag 5 juni 2016

D 17-20 E

7 000 m, 67 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
507Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb10.33
508Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering10.35
509Evine Westli AndersenLøten o-lag10.37
510Anne Willkommen EikenKongsberg OL10.39
512Margrethe WisløffAsker Skiklubb10.43
513Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK10.45
514Åse BerganNydalens SK10.47
515Ingrid Nytun NergårdLillomarka OL10.49
516Kristina VollHaugesund IL Orientering10.51
517Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering10.53
518Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF10.55
519Thea DyrkornEiker OL10.57
520Ella Arentz HagenSandefjord OK10.59
521Emilie WestinPorsgrunn OL11.01
522Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)11.03
523Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK11.05
524Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK11.07
525Aurora MoholthKongsberg OL11.09
528Martine TopstadLarvik OK11.15
529Ingvil AhlsandNydalens SK11.17
530Silje HaugeHisøy OK11.19
531Kristin OttesenFredrikstad SK11.21
533Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)11.25
534Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11.27
535Emma Eithun PaulsenLillomarka OL11.29
537Ellen Marie AriansenLillomarka OL11.33
538Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering11.35
539Ida AurebekkKristiansand OK11.37
540Nora TorgersenHalden SK11.39
541Anniken Helland-HansenIL Tyrving11.41
542Siri MoholthKongsberg OL11.43
543Ane Holm GrønengLillehammer OK11.45
544Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss11.47
545Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)11.49
546Maria PrestbøenSandefjord OK11.51
547Marit Melby JacobsenLardal OL11.53
549Ingvild C. FleisjeLillomarka OL11.57
550Thea Sildnes BaklidKonnerud IL11.59
551Tonje VassendFossum IF12.01
552Marte Hoff HagenNTNUI12.04
553Kristin Helland-HansenFossum IF12.07
554Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL12.10
555Ane DyrkornEiker OL12.13
556Synne StrandAsker Skiklubb12.16
557Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK12.19
558Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb12.22
559Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)12.25
560Frida SætherFreidig12.28
561Maiken Økern HågårdKonnerud IL12.31
562Åshild KolstadFreidig12.34
563Tonje Aasheim NymarkAskøy OL12.37
564Åsne Skram TrømborgKongsberg OL12.40
565Julie HjortlandLarvik OK12.43
566Nina Asheim BirkelandHalden SK12.46
567Vera MelkildFreidig12.49
568Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb12.52
569Emma ArnesenByåsen IL12.55
570Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)12.58
571Ragnhild HjermstadFossum IF13.01
572Malin SandstadFreidig13.04
573Ingeborg EideByåsen IL13.07
574Anine AhlsandNydalens SK13.10
575Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13.13
576Ragnhild EideByåsen IL13.16
578Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett13.22
579Ingrid LundanesEmblem IL13.25
580Anine LomeHamar OK13.28

H 17-20 E

10 450 m, 93 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
610Rein Helle MårdalenFreidig09.38
611Martin Borge HeirFossum IF09.40
612Torkel ReinhartsenKristiansand OK09.42
613Håkon GrandeVerdal OK09.44
615Steinar KollerudLillomarka OL09.48
616Lavran ThorstensenOppsal Orientering09.50
617Sam LunøeNydalens SK09.52
618Mathias VindalFreidig09.54
619Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering09.56
620Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF09.58
621Eirik Langedal BreivikNydalens SK10.00
623Lars SolliMo OK10.04
624Anders HaugskottOL Trollelg10.06
625Vegard MyklemyrEiker OL10.08
626Håkon KornmoPorsgrunn OL10.10
627Audun Rognerud BøeFossum IF10.12
628August Asheim BirkelandHalden SK10.14
629Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering10.16
630Tobias KristensenLarvik OK10.18
631Vebjørn TandbergNydalens SK10.20
632Stian SundsvikFrol IL10.22
633Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb10.24
634Sander Hildebrand RogndokkenFet OL10.26
635Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb10.28
636Adrian OpheimFreidig10.30
637Trygve Kristoffer LøvliHalden SK10.32
638Jørgen WulfsbergNydalens SK10.34
639Sturla FrydenlundSturla, IF10.36
640Are WigaardOppsal Orientering10.38
641Olav Milian Schmitt GranHalden SK10.40
643Tarjei HoloFossum IF10.44
644Ole Jakob OlsrødStokke IL10.46
645Erlend Nilsen SandnesEmblem IL10.48
647Sverre Bang StøengHamar OK10.52
648Bjørnar LøvliAsker Skiklubb10.54
649Kjetil MølnvikFreidig10.56
650Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn10.58
651Mathias HermstadFreidig11.00
652Sverre NarumOL Vallset/Stange11.02
653Trygve HeggedalKongsberg OL11.04
654Håkon Østraat SævareidHalden SK11.06
655Knut AasheimOppsal Orientering11.08
656Linus OlhansÅs-NMBU Orientering11.10
659Jostein TandbergNydalens SK11.16
660Olav Andreas RemmenOL Trollelg11.18
661Hallvard Arntzen FossSandefjord OK11.20
662Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering11.22
663Ole Wanvik HaugenFreidig11.24
664Marius PyttenKristiansand OK11.26
665Erlend BrendstuenHalden SK11.28
666Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett11.30
667Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF11.32
668Jørgen VisterHalden SK11.34
669Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK11.36
670Ole Martin EdstrømOppsal Orientering11.38
671Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK11.40
672Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb11.42
673Bjørn Anders FlågenHeming Orientering11.44
674Styrk Hundseid KamsvågFossum IF11.46
675Even-Johan KaspersenMo OK11.48
676Per Ivar StoklandGanddal IL11.50
677Håvard IrgensKristiansand OK11.52
678Sindre R HoltHedrum OL11.54
679Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn11.56
680Axel HoveidAsker Skiklubb11.58
681Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg12.00
682Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK12.03
683Herman Aarstrand KirsteSkien OK12.06
684Einar EkelandOddersjaa SSK12.09
685Erling HjermstadFossum IF12.12
686Dag BlandkjennKristiansand OK12.15
687Elias JonssonNydalens SK12.18
688Oskar Spets StorhovFreidig12.21
689Oscar LyngenFrol IL12.24
690Peter NordbrødenHalden SK12.27
691Lukas LilandNydalens SK12.30
692Håkon Raadal BjørloHalden SK12.33
693Johannes Bakke AashamarKristiansand OK12.36
694Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering12.39
695Anders HagaRaumar Orientering12.42
696Matias Hodne HanischKristiansand OK12.45
698Karl FremstadHalden SK12.51
699Øyvind WiggenByåsen IL12.54
701Kasper FosserHeming Orientering13.00
702Elias T. MølnvikFossum IF13.03
703Vegard Jarvis WestergårdHalden SK13.06
704Einar MelsomFossum IF13.09
705Audun HeimdalKonnerud IL13.12
706Oskar StørmerFossum IF13.15
707Håvard EidsmoFreidig13.18
708Jørgen BaklidKonnerud IL13.21
709Olai Stensland LillevoldFossum IF13.24
710Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett13.27

Annonser

IOF Eventor