Norsk Orientering

Startliste for Fossumløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Fossumløpet
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: lørdag 28 mai 2016

N-åpen

1 500 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Odin FismenFossum IF11.00
0Jørgen ForfjordFossum IF11.00
0Ruben LangerødFossum IF11.00
0Odin Vie StrislandFossum IF11.00
1006Henrik Elias SebjørnsenFossum IF14.06
1007Simon HernesFossum IF14.07
1008Jacob Finstad LandIL Tyrving14.08
1009Anne Victoria BirkelandFossum IF14.09
1010Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL14.10
1011Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb14.11
1012Anders HeitmannFossum IF14.12
1013Elise Hedemark NelsonBerger og Svelvik OL14.13
1014Aksel KlausenSturla, IF14.14
1015Olaf Blom-HagenFossum IF14.15
1016Jonas SanneRøyken OL14.16
1017Erlend BakkeFossum IF14.17
1018Astrid ReuschHeming Orientering14.18
1019Elias MolundIL Tyrving14.19
1020Mats JohnsenRøyken OL14.20
1021Silje Andresen SkotteFossum IF14.21
1022Hanna SpangbergKonnerud IL14.22
1023Håkon ØverbyKongsberg OL14.23
1024Guro BrændenLillomarka OL14.24
1025Johanne Hedemark NelsonBerger og Svelvik OL14.25
1026Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb14.26
1027Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL14.27
1028Max Alexander NybråtenIL Tyrving14.28
1029Charlotte HopsnesFossum IF14.29

D -10

1 990 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1053Elise Nilsen BergFossum IF14.11
1054Sofia ØhlckersIL Tyrving14.12
1055Johanna WidmaierFossum IF14.13
1056Malin MichelsenFossum IF14.14
1057Erle Elise WoldOK Moss14.15

D 11-12

1 940 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1069Signe HoloFossum IF13.45
1062Ingvild Berner MyhreFossum IF14.00
1063Anna Mæhre TorjussenFossum IF14.01
1064Elise ThorsengFossum IF14.02
1065Marie KvarmeRøyken OL14.03
1066Ragnhild Blom-HagenFossum IF14.04
1068Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb14.06
1070Helene Margarethe KristensenHeming Orientering14.08
1071Mina Akiko JohnsenRøyken OL14.09
1072Nora SørbergRaumar Orientering14.10
1073Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering14.11
1074Julie Sophie WoldOK Moss14.12
1075Emilie Pedersen VoldLillomarka OL14.13
1076Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb14.14
1077Marie SaugestadNydalens SK14.15
1078Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF14.16
1079Andrea Kirkenes FjellRøyken OL14.17
1080Kathinka Zahl HagenFossum IF14.18
1081Ingvild Øverli BergKongsberg OL14.19

D 11-12N

1 500 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1000Oda Kirstine AanestadFossum IF14.00
1001Marthe Graff-WiikRøyken OL14.01
1002Nora Margrethe FurfjordFossum IF14.02
1003Anne ØstvoldHeming Orientering14.03
1004Tiril Lødeng NilsenOK Moss14.04
1005Shannon Bruvold DinneenFossum IF14.05
0Ylva KlausenSturla, IF14.06

D 13-14

2 470 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1246Malene JebsenHeming Orientering14.10
1248Live ØstvoldHeming Orientering14.12
1249Helene Bjørkvold JendalFossum IF14.13
1250Maya Jones ArnesenHeming Orientering14.14
1251Mari BrendeFossum IF14.15

D 15-16B

2 470 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1262Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb14.26

D 15-16

2 930 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1302Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving14.15
1303Anna Trindade EriksenNydalens SK14.16
1304Ragne NorrudFossum IF14.17
1307Ane Sofie KroghOppsal Orientering14.20
1308Linn Mei WaalerMåren OK14.21
1309Mina JørgensenIL Tyrving14.22
1310Solveig Eline BergIL Tyrving14.23
1311Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL14.24
1313Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL14.26

D 17-C

2 330 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1114Kristine ThorsengFossum IF14.10
1115Kari-Ann Victoria BirkelandFossum IF14.11
1116Tale Mæhre TorjussenFossum IF14.12
1117Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering14.13
1118Nina KlausenSturla, IF14.14
1119Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering14.15
1120Tanja AppenzellerFossum IF14.16
1121Annica HernesFossum IF14.17

D 17-N

1 990 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1060Kristin MortensenIL Koll14.18

D 17-18

3 870 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1333Åse BerganNydalens SK14.00
1334Thea Sildnes BaklidKonnerud IL14.01
1335Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK14.02
1336Maiken Økern HågårdKonnerud IL14.03
1337Ane DyrkornEiker OL14.04
1338Synne SkjærsteinIL Tyrving14.05
1339Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering14.06
1340Ingrid HasaasFossum IF14.07
1341Anne Willkommen EikenKongsberg OL14.08
1343Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering14.10
1344Heidi Therese WiestVang OL14.11
1345Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb14.12
1346Thea DyrkornEiker OL14.13
1347Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK14.14
1348Marie UllevålseterNydalens SK14.15

D 19-20

4 460 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1397Christine Williksen HøilandFossum IF14.14
1398Siri MoholthKongsberg OL14.15

D 21-

4 460 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1383Ida SvanbergRøyken OL14.00
1384Anne M Hausken NordbergNydalens SK14.01
1385Camilla StridsklevIL Tyrving14.02
1386Karoline AndersenAsker Skiklubb14.03
1387Hege Holth RekaaRøyken OL14.04
1388Synnøve BråtenVegårshei IL14.05
1389Ina WesterlundNydalens SK14.06
1390Marita Lilja GrønhovdModum OL14.07
1392Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering14.09
1393Mari Jellum HelgerudIL Tyrving14.10
1391Cassie TrewinIL Tyrving15.03

D 21B

2 470 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1255Ida Margrethe UllernIL Tyrving14.19
1256Hanne WoldOK Moss14.20
1258Gro EllegaardVang OL14.22

D 40-

3 870 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1375Audrun UtskarpenOslostudentenes IK14.42
1376Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering14.43
1377Birgit Økern JensenKonnerud IL14.44
1378Milda ØhlckersIL Tyrving14.45
1379Barbara Willkommen EikenKongsberg OL14.46
1380Berit HerstadBækkelagets SK14.47

D 45-

2 850 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1165Isa HeggedalKonnerud IL14.00
1166Hilda ØfsthusAsker Skiklubb14.01
1167Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK14.02
1168Arnhild KroghOppsal Orientering14.03
1169Mette SpangbergKonnerud IL14.04
1170Solveig BerganNydalens SK14.05
1171Marianne ReuschHeming Orientering14.06
1172Jorun RuudAsker Skiklubb14.07
1173Signe Astrup ArnesenHeming Orientering14.08
1174Ina Cecilie LandroKonnerud IL14.09
1175Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb14.10
1176Jorunn BlindheimLillomarka OL14.11
1177Hanne Lerche RaadalHalden SK14.12

D 50-

2 850 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1180Anna GöhlmanIL Tyrving14.15
1181Jane RødderKongsberg OL14.16
1182Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb14.17
1183Siw SolstadIL Tyrving14.18
1184Gøril Skyttersæter JonesRocky Mountain Orienteering Cl14.19
1185Else GrandalIL Tyrving14.20
1186Dagrun MelkildHeming Orientering14.21
1187Maria PerssonAsker Skiklubb14.22
1188Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL14.23
1189Tove StrandMåren OK14.24
1190Unn Hilde HeggedalKongsberg OL14.25
1191Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering14.26
1192Marianne ArnesenAsker Skiklubb14.27
1193Alix Young VikNydalens SK14.28
1194Wenhe LindløvSarpsborg OL14.29

D 55-

2 850 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1195Kirsti Grundnes BergIL Tyrving14.30
1196Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL14.31
1197Berit BergeIL Tyrving14.32
1198Inger SchibstedRøyken OL14.33
1199Unni RyeAsker Skiklubb14.34
1200Kjersti SkantzeIL Tyrving14.35
1201Cathrine NorvikRøyken OL14.36
1202Runa SkyttersæterHeming Orientering14.37
1203Berit DanielsenIL Tyrving14.38
1204Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb14.39
1205Heidi FalckIL Tyrving14.40

D 60-

2 630 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1159Wenche HultgreenIL Tyrving14.41
1161Randi NilstadIL Tyrving14.43
1162Sirpa LiljaModum OL14.44
1163Bjørg SvanbergRøyken OL15.06

D 65-

2 630 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1156Anne Elvsaas MoRøyken OL14.38
1157Aud I SpjelkavikIL Tyrving14.39

D 70-

2 630 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1139Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL14.21
1140Birgitte BekkelundRøyken OL14.22
1141Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL14.23

D 75-

2 630 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1135Marit Økern JensenBærums Skiklub14.17
1136Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb14.18
1137Hjørdis EgnerHeming Orientering14.19

H -10

1 990 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Håvard Rekve LianFossum IF11.00
1042Martin TorøKongsberg OL14.00
1044Christoffer ÅnensenOppsal Orientering14.02
1045Håkon Sæl SteenFossum IF14.03
1046Frikk FinsrudAsker Skiklubb14.04
1047Lukas Jones ArnesenHeming Orientering14.05
1048Magnus MolundIL Tyrving14.06

H 11-12

1 940 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1086Knut Kolltveit SørlieFossum IF14.24
1087Eirik Vie StrislandFossum IF14.25
1088Mikael BirkelundAsker Skiklubb14.26
1089Sindre Vie StrislandFossum IF14.27
1090Even RennemoAsker Skiklubb14.28
1091Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL14.29
1092Håvard BirkelandFossum IF14.30
1093Alexander HernesFossum IF14.31
1094Eskil BrændenLillomarka OL14.32
1097Philip RomørenFossum IF14.35
1098Simen Rønning JohansenMåren OK14.36
1099Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb14.37
1100Børge Nilsen BergFossum IF14.38
1101Kristoffer ØhlckersIL Tyrving14.39
1102Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb14.40
1103Oliver NilsenFossum IF14.41
0Simen Gløgård StensrudNittedal OL14.42

H 13-14

2 870 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1265David VenkerFossum IF14.10
1266Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering14.11
1267Vebjørn Blom-HagenFossum IF14.12
1268Olav BirkelandFossum IF14.13
1269Martin BirkelundAsker Skiklubb14.14
1270Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering14.15
1271Sondre Zahl HagenFossum IF14.16
1272Andreas LerøFossum IF14.17
1273Gustav Andresen SkotteFossum IF14.18
1274Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb14.19
1275Jonas AarsethNydalens SK14.20
1276Marius BakkeFossum IF14.21
1277Tobias Mikael EspedalNydalens SK14.22
1278Erlend BørliFossum IF14.23
1279August Syrdal ØenHeming Orientering14.24
1280Bram LangerødFossum IF14.25
1281Felix FinsrudAsker Skiklubb14.26
1282Gaute BerganNydalens SK14.27
1283Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb14.28

H 13-16C

2 330 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1110Simen KolbergsrudRøyken OL14.06
1111Eivind LahnsteinFossum IF14.07

H 13-16N

1 990 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1059Lars Mikkel Lødeng NilsenOK Moss14.17

H 15-16

3 440 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1318Sivert Sande KvermeFossum IF14.15
1319Audun Uglenes BerganNydalens SK14.16
1320Knut SelstadFossum IF14.17
1321Vegard LøvliAsker Skiklubb14.18
1322Torjus UllernIL Tyrving14.19
1323Emil StørmerFossum IF14.20
1324Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL14.21
1325Eivind Berner MyhreFossum IF14.22
1326Eirik Høst FossgardLillomarka OL14.23
1327Peter GisholtFossum IF14.24
1328Mathias Pedersen VoldLillomarka OL14.25

H 17-C

2 330 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1125Erik LahnsteinFossum IF14.21
1126Roger ØstvoldHeming Orientering14.22
1127Trond LangerødFossum IF14.23
1128Dag Otter JohansenAsker Skiklubb14.24
1129Per SørbergRaumar Orientering14.25
1130Torodd KolbergsrudRøyken OL14.26

H 17-18

4 460 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1401Axel HoveidAsker Skiklubb14.18
1402Jørgen BaklidKonnerud IL14.19
1403Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb14.20
1404Linus OlhansÅs-NMBU Orientering14.21
1405Joar GjerdahlKonnerud IL14.22
1407Håvard Landro SvingheimKonnerud IL14.24
1409Anders HagaRaumar Orientering14.26
1410Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK14.27

H 19-20

4 990 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1630Karl FremstadHalden SK14.30
1631Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering14.31
1632Håkon Raadal BjørloHalden SK14.32
1633Kaspar LiljaModum OL14.33
1634Vegard Jarvis WestergårdHalden SK14.34
1635Audun HeimdalKonnerud IL14.35
1636Trygve HeggedalKongsberg OL14.36

H 21-

4 990 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1600Gard LindsethNydalens SK14.00
1601Hallvard KorenOK Moss14.01
1602Morten Jarvis WestergårdHalden SK14.02
1603Sverre Waaler KaasNydalens SK14.03
1604Magnus SvingheimRaumar Orientering14.04
1605Håkon Nergaard BergStokke IL14.05
1606Øystein PettersenNydalens SK14.06
1607Eirik Holth JohannessenRøyken OL14.07
1608Jim Øystein NybråtenIL Tyrving14.08
1609Kjetil BjørloHalden SK14.09
1610Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK14.10
1611Jan Richard EriksenAsker Skiklubb14.11
1612Sigur HeggedalNydalens SK14.12
1613Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK14.13
1614Bojan BlumensteinNydalens SK14.14
1615Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK14.15
1616Emil JönssonIL Tyrving14.16
1617Mathias BenjaminsenLillomarka OL14.17
1618Morten Nilstad PettersenIL Tyrving14.18
1619Gunnar A FiskumNTNUI14.19
1620Håkon HeggedalNydalens SK14.20
1621Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK14.21
1622Inge LindsethNydalens SK14.22
1623Erik ThorssonTurun Metsänkävijät14.23
1624Stefan RingOK Löftan14.24
1625Kristian DalbyFredrikstad SK14.25
1626Lars-Ivar AarsethNydalens SK14.26
1627Kenneth SandvoldEiker OL14.27
1628Per WirehnAsker Skiklubb14.28

H 21B

2 870 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anders FinsrudAsker Skiklubb11.00
0Sverre WisløffAsker Skiklubb11.00
1290Espen Ekholt BergKongsberg OL14.35
1291Boehlke HenrikFossum IF14.36
1292Torleif GaltelandAsker Skiklubb14.37
1293Lars Rønning JohansenMåren OK14.38
1294Roar HernesFossum IF14.39
1295Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL14.40
1296Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL14.41
1297Kjetil JacobsenHamar OK14.42
1298Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL14.43
1299Pål Espen NordhaugKonnerud IL14.44

H 35-

4 990 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1638Robert BanfiÅs-NMBU Orientering14.38
1639Stian OverskeidIndre Østfold OK14.39
1640Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL14.40
1641Sören JonssonNydalens SK14.41

H 40-

4 460 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Torbjørn Blom-HagenFossum IF11.00
1413Espen BekhusFredrikstad SK14.30
1414Tom BerganFet OL14.31
1415Torstein HoleNydalens SK14.32
1416Johs HjelmstadBækkelagets SK14.33
1417Håvard TelstøEtnedal IL14.34
1418Thomas OlsenAsker Skiklubb14.35
1420Thomas LieFredrikstad SK14.37
1421Bjørn HaugeNydalens SK14.38
1422Fredrik LarsenIndre Østfold OK14.39
1423Charles HalaasFossum IF14.40
1419Tore Grønlund MoenGimle IF14.42
0Trond MyhreFossum IF15.10

H 45-

4 460 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ola GjessingHeming Orientering11.00
0Carl Henrik BjørsethOTO14.41
1426Svein NygårdLillomarka OL14.43
1427Harald Eide-FredriksenHeming Orientering14.44
1428Kjetil MolundIL Tyrving14.45
1429Svein-Olav TorøKongsberg OL14.46
1430Kimme ArnesenHeming Orientering14.47
1431Atle WølloKongsberg OL14.48
1432Johan JebsenHeming Orientering14.49
1433Lars Audun VoldLillomarka OL14.50
1434Hans Otto ØverbyKongsberg OL14.51
1435Gunnar Engen VikNydalens SK14.52
1436Terje BlindheimLillomarka OL14.53
1437Anders GustafssonSturla, IF14.54
1438Gjermund GravirAsker Skiklubb14.55
1439Eirik JørgensenIL Tyrving14.56
1440Peter CarlsenRøyken OL14.57
1441Tommy JauhojärviAsker Skiklubb14.58
1442Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL14.59
1443Christian ReuschHeming Orientering15.00
1445Tor RingstadHedrum15.02

H 50-

3 870 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1355Knut Erling ØenHeming Orientering14.22
1357Magne BrændenLillomarka OL14.24
1358Guttorm L EggeOslostudentenes IK14.25
1360Bjørn Henning GrandalIL Tyrving14.27
1361Kjetil EspedalNydalens SK14.28
1362Lasse ArnesenHeming Orientering14.29
1363Håkon LøvliAsker Skiklubb14.30
1364Terje Ulla EikenKongsberg OL14.31
1365Gunnar PedersenAsker Skiklubb14.32
1366Njål SvingheimKonnerud IL14.33
1367Roar ByeModum OL14.34
1369Nils BerganNydalens SK14.36
1370Phil ConwayKongsberg OL14.37
1371Vegard HaldenNydalens SK14.38
1372Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb14.39
1373Øystein JensenSarpsborg OL14.40
1374Knut HellandØstmarka OK14.41

H 55-

2 850 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1231Egil EideIL Tyrving15.06
1232Martin GranlyLillomarka OL15.07
1233Hallvard BergIL Tyrving15.08
1234Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL15.09
1235Sigbjørn ModalsliFossum IF15.10
1236Christian SchibstedRøyken OL15.11
1237Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering15.12
1238Richard Zeiner-GundersenFossum IF15.13
1239Donald SkantzeIL Tyrving15.14
1240Tov Arne BondalNotodden OL15.15
1241Ove MartinsenHauketo IF15.16
1242Lars-Erik FiskumIL Tyrving15.17
1243Hallvard FjærLillomarka OL15.18
1244Arne FossheimAsker Skiklubb15.19
1245Harald SørensenLillomarka OL15.20

H 60-

2 850 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1215Reidar FossumAsker Skiklubb14.50
1216Morten JohannessenRøyken OL14.51
1217Per Kristian EkebergIL Tyrving14.52
1218Stein TurtumøygardMåren OK14.53
1219Erik LindströmModum OL14.54
1220Jon Arvid FossumAsker Skiklubb14.55
1221Øyvind SørlieHadeland OL14.56
1222Kjell RønnebergRøyken OL14.57
1223Alf PettersenIL Tyrving14.58
1224Ola BroxOL Toten-Troll14.59
1225Magne VollenOslostudentenes IK15.00
1227Geir Holm GundersenSturla, IF15.02
1228Are EriksenOslostudentenes IK15.03
1229Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering15.04

H 65-

2 850 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1207Øyvind HoveidAsker Skiklubb14.42
1208Vidar BerteigFossum IF14.43
1209Petter NæssOppsal Orientering14.44
1210Ragnar Niemi BergStokke IL14.45
1211Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb14.46
1212Christian BuggeRøyken OL14.47
1213Hans O AugedalAsker Skiklubb14.48

H 70-

2 630 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1150Bjørn SpjelkavikIL Tyrving14.32
1151Olav MoRøyken OL14.33
1152Roar BjordalOppsal Orientering14.34
1154Hasse BergstrømIL Tyrving14.36

H 75-

2 630 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1143Bjørn EgnerHeming Orientering14.25
1144Erling TidemannLommedalens IL14.26
1145Jon C. FougnerHeming Orientering14.27
1146Bjørn GunnerødAsker Skiklubb14.28
1147Per MeilandLommedalens IL14.29
1148Kåre KnudsenIL GeoForm14.30

H 80-

2 630 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1133Carl-Fred. KolderupStabæk IF14.15

Annonser

IOF Eventor