Norsk Orientering

Startliste for Tour de Orientering

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 9 april 2016 - søndag 10 april 2016

Dag 1Dag 2Dag 3

D 13-16B

2 430 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
110209950Celina Iversen ÅseEgersund OK15.20
111211863Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering15.38

D 17-A kort

2 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301184155Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb15.42

D 50-

2 880 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
357204529Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)15.06
99153826Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb15.14
98160738Ann Karin TjørhomGanddal IL15.18
10062839May MelingStavanger Orienteringsklubb15.22
94193010Kristin SkadsemGanddal IL15.26
95184113Inger Tone NygårdEgersund OK15.30
96189173Mette M NødlandÅlgård Orientering15.38

D 60-

2 880 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
102217120Inger Skretting OpstadEgersund OK15.46

D 70-

2 880 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
106170304Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb14.52
10597798Helga AaslidEgersund OK14.56

H 13-16B

2 430 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
353212108Jakob Hovland WadelGanddal IL15.02
117212826Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering15.05
116211775Thomas Barvik MælandGanddal IL15.08
115213012Elias EidsvågGanddal IL15.14
63189160Samuel KleppaÅlgård Orientering15.30
114223933Alexander HorpestadEgersund OK15.41
112195800Sindre Skeie PettersonEgersund OK15.44

H 17-A kort

3 480 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
308173470Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb15.51
305204102Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb15.54
323191378Gunnar PettersonEgersund OK15.57

H 17-B

3 480 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
330173096Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)15.48

H 50-

3 750 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
303226009Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb15.30
321185860Otte OmdalGanddal IL15.32
302195873Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb15.34
30496736Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)15.38
315221218Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)15.40
31860735Svein-Erik KvameGanddal IL15.42
319174023Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)15.44
320483738Per Ingar HadlandGanddal IL15.46
31167813Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)15.50
310197768Tor BrekkenGanddal IL15.52
313181858Arild AasheimGanddal IL15.54
309208640Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)15.56

H 60-

2 880 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
361187150Terje StokkelandÅlgård Orientering15.04
81184558Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb15.08
82207888Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb15.16
83160920Ove OalandGanddal IL15.24
86160984Kjell SvihusGanddal IL15.28
84186085Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb15.40

H 70-

2 880 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91172002Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb15.10
92181616Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb15.12
90189011Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)15.20
89204742Tormod AaslidEgersund OK15.32
87217144Magnar NerheimSuldal Orienteringslag15.36

H 13-16

3 480 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
60211766Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb15.06
54151433Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering15.09
52149100Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering15.12
58197847Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering15.15
61197866Tobias RøddeGanddal IL15.18
53204739Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OK15.21
59145059Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)15.24
51222560Martin NevlandÅlgård Orientering15.27
57188960Ole Kristian TaksdalGanddal IL15.33
62192129Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering15.36
55188800Andreas Nybak UrdalGanddal IL15.39

D 13-16

2 900 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71172001Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb15.03
78204767Julie PuntervoldEgersund OK15.06
73195677Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb15.09
76165535Marie WathneSandnes IL (Rogaland)15.12
77187177Pippa CarcasInterlopers15.15
74174736Ingrid LamarkGanddal IL15.18
75187124Janne Tjørhom AasheimGanddal IL15.21

H 17-

4 630 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
158001Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering15.00
14211735Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb15.04
20222286Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering15.06
19203411Ørjan RavndalÅlgård Orientering15.08
16184260Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL15.10
21210151Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)15.12
17188699Kim RichterSandnes IL (Rogaland)15.16
18188954Morten Bjerga SundliGanddal IL15.18
7159317Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)15.20
2197802Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb15.22
3147077Fredrik SandalGanddal IL15.24
571864Sondre Taugbøl LomelandÅlgård Orientering15.26
4195729Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)15.28
10197767Per Ivar StoklandGanddal IL15.30
6197727Oddvar TaksdalGanddal IL15.32
12204741Nils Tore PuntervoldEgersund OK15.34
8172270Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering15.36
11126640Kenneth MydlandEgersund OK15.38
9207017Torgeir NevlandÅlgård Orientering15.40
1360595Sturla StokkelandÅlgård Orientering15.42
15205576Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering15.44

D 17-

3 750 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
37146952Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL14.58
26174788Aud Hognestad TaksdalGanddal IL15.02
35123949Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb15.06
32188831Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL15.08
34193888Kristina VollHaugesund IL Orientering15.10
31172000Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb15.12
27197968Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering15.14
28207629Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)15.16
33174734Vibeke LamarkGanddal IL15.18
38188456Randi EngløkkHaugesund IL Orientering15.20
30173321Jorunn HadlandEgersund OK15.22
36206193Trine BolstadGanddal IL15.24
39197856Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering15.28

B åpen

2 430 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
64705Torbjørn RavndalÅlgård Orientering14.58
35294943Tor Sverre SkåraEgersund OK15.00
124213110Maria NilssonGanddal IL15.11
120206298Arild SvihusGanddal IL15.17
125207822Olav HellandEgersund OK15.23
122206300Tore RøddeGanddal IL15.29
123170503Frode Halvor LundÅlgård Orientering15.32
12161787Per Inge EspedalÅlgård Orientering15.35
224213Kjetil TorgersenEgersund OK15.39
35989572Rune LodeÅlgård Orientering15.50

Annonser

IOF Eventor