Norsk Orientering

Startliste for Høydepunktet med Trimtex-Cup

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Høydepunktet med Trimtex-Cup
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: lørdag 18 juni 2016

N-åpen

1 600 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
956Even Tangen AsplinIL Koll11.00
958Eirik LestebergKongsberg OL11.00
959Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn11.00
961Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK11.00
962Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb11.00
963Nene Mariama Holt DialloØstmarka OK11.00
964Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb11.00
965Astrid ReuschHeming Orientering11.00
966Ole Ulseth SylteFreidig11.00
967Maja Kalleson RøedOppsal Orientering11.00
968Elias MolundIL Tyrving11.00
969Mari KallesonOppsal Orientering11.00
970Jonas HirschBækkelagets SK11.00
971Linea Kalleson RøedOppsal Orientering11.00
972Helene ScheeleNydalens SK11.00
973Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb11.00
974Nov Bar-NathanLillomarka OL11.00
0Frikk FinsrudAsker Skiklubb12.00
0Jonas Kortner VogtØstmarka OK12.00

D -10

1 900 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
864Ingrid LestebergKongsberg OL12.03
866Astrid YtterbøAsker Skiklubb12.05
867Pernille Nor-WollØstmarka OK12.06
868Hanne Wærp HaugeNydalens SK12.07
869Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK12.08
870Sofia ØhlckersIL Tyrving12.09

D 11-12

1 900 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
896Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering12.25
897Mina JohnsenRøyken OL12.26
898Marie KvarmeRøyken OL12.27
900Kathinka Zahl HagenFossum IF12.29
901Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb12.30
904Gina BrevikØstmarka OK12.33
905Mina VistAsker Skiklubb12.34
907Martha WisløffAsker Skiklubb12.36
909Annika Jarstadmarken PriceØstmarka OK12.38
910Marie SaugestadNydalens SK12.39
911Anne ØstvoldHeming Orientering12.40
912Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb12.41
913Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering12.42
916Signe HoloFossum IF12.43

D 11-12N

1 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
944Marthe Graff-WiikRøyken OL12.00

D 13-14

2 700 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Blindheim IngridLillomarka OL12.00
2Hilde Sogn HaugFossum IF12.02
3Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK12.04
4Ea LunøeNydalens SK12.06
5Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK12.08
6Ragnhild Mathea HelmersenFet OL12.10
7Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK12.12
8Oda ScheeleNydalens SK12.14
9Tina KallesonOppsal Orientering12.16
12Ella BerstadHeming Orientering12.22
13Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering12.24
14Yngvild Langedal BreivikNydalens SK12.26
15Helene Bjørkvold JendalFossum IF12.28
16Live ØstvoldHeming Orientering12.30
17Frida SolsrudNydalens SK12.32
18Kristine KravdalGjø-Vard OL12.34
19Ida Marie FlågenHeming Orientering12.36
20Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL12.38
21Petra HoveidAsker Skiklubb12.40
22Pia Young VikNydalens SK12.42
23Maya Jones ArnesenHeming Orientering12.44
24Marte Madslien BakkenNydalens SK12.46
25Amélie AamodtOppsal Orientering12.48
26Elise Wærp HaugeNydalens SK12.50
27Netta Bar-NathanLillomarka OL12.52
28Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL12.54
0Janna Sofie TellesbøØstmarka OK12.56

D 13-16C

2 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
828Matilde HolenØstmarka OK12.54

D 15-16

3 300 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
202Ingeborg KvarmeRøyken OL12.04
203Ada WulfsbergNydalens SK12.06
204Mina JørgensenIL Tyrving12.08
205Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL12.10
206Kamilla LomeHamar OK12.12
207Solveig Eline BergIL Tyrving12.14
208Frida Bakken UlsethNydalens SK12.16
209Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb12.18
210Ane Sofie KroghOppsal Orientering12.20
211Ingrid HasaasFossum IF12.22
212Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving12.24
213Monica BrevikØstmarka OK12.26
214Åsne HoloFossum IF12.28
215Linn Mei WaalerMåren OK12.30
216Karen Hoel JomaasFossum IF12.32
217Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL12.34
218Ingrid G. KvålsgardFossum IF12.36

D 17-B

2 700 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
813Gerd Berit RekveFossum IF12.57
814Marianne ArnesenAsker Skiklubb12.58
815Heidi BernerFossum IF12.59
816Gunhild MyhrAsker Skiklubb13.00
817Laila Eriksen BlomFet OL13.01

D 17-C

2 300 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
852Ann Christin KramerØstmarka OK13.05
853Ann-Karin LestebergKongsberg OL13.06
854Hege AndersenIL Koll13.07
855Cecilie Christin KvermeFossum IF13.08

D 17-18

4 100 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
559Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb12.03
560Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering12.04
562Julie BakkeFossum IF12.06
563Ane DyrkornEiker OL12.07
565Thea DyrkornEiker OL12.09
566Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK12.10
567Anine LomeHamar OK12.11

D 19-

4 300 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
426Kristin SletnerRøyken OL12.59
427Merla KubliOLG Basel13.00
428Maria JonssonNydalens SK13.01
429Audrun UtskarpenOslostudentenes IK13.02
430Line Drange RuudRøyken OL13.03
431Dana B. SteneNydalens SK13.04

D 40-

4 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
574Elin KallesonOppsal Orientering12.15
575Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering12.16
577Astrid KravdalGjø-Vard OL12.18

D 45-

3 000 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
609Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb12.13
610Solveig BerganNydalens SK12.14
611Katrine BakkeFossum IF12.15
612Anne Borgen SturødNydalens SK12.16
613Marianne ReuschHeming Orientering12.17
614Marit B. EithunNittedal OL12.18
615Heidi ØstliRaumar Orientering12.19
616Signe Astrup ArnesenHeming Orientering12.20
617Hege FeiringIL Tyrving12.21
618Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb12.22
619Ann Elin FlågenHeming Orientering12.23
621Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb12.25
622Tone Karina IngesenSarpsborg OL12.26
624Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL12.28

D 50-

3 000 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
634Eva SyversenRøyken OL12.32
635Kari MadslienNydalens SK12.33
637Åshild FlatebakkenIL Tyrving12.35
638Nina Elise JørgensenNittedal OL12.36
639Wenche LindløvSarpsborg OL12.37
640Alix Young VikNydalens SK12.38
641Maria PerssonAsker Skiklubb12.39
642Helena StubberudNydalens SK12.40

D 55-

3 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
654Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange12.44
655Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb12.45
656Grete BerntsenMåren OK12.46
657Frøy GrøndahlLillomarka OL12.47
658Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb12.48
659Lena GottfridssonNittedal OL12.49

D 65-

2 800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
713Gunn Kari HygenFreidig12.04

D 75-

2 800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
718Unni DrageHaugerud IF12.07

H -10

1 900 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
879Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK12.13
880Mathias LinløkkenØstmarka OK12.14
881Markus HirschBækkelagets SK12.15
882Christoffer ÅnensenOppsal Orientering12.16
883Oskar HoltvedtBækkelagets SK12.17
884Håvard Rekve LianFossum IF12.18
885Erlend OtterleiØstmarka OK12.19
886Olaf Blom-HagenFossum IF12.20
887Alexander SlettenRaumar Orientering12.21
888Erlend BakkeFossum IF12.22
889Lukas Jones ArnesenHeming Orientering12.23
890Magnus MolundIL Tyrving12.24

H 11-12

1 900 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
919Einar ØstvoldHeming Orientering12.46
920Kristoffer ØhlckersIL Tyrving12.47
921Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb12.48
922Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn12.49
924Jonas KroghOppsal Orientering12.51
925Kristoffer NomelandØstmarka OK12.52
927Christian Fredrik BorgIL Koll12.54
928Andreas SandernesØstmarka OK12.55
929Marius E. AamodtOppsal Orientering12.56

H 11-12N

1 600 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
948Sigurd Tangen  AsplinIL Koll12.00
949Johannes Salvesen-LundeIL Koll12.00
950Martin Christoffer BorgIL Koll12.00

H 13-14

2 900 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
140Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb12.03
101Henrik GudimØstmarka OK12.05
103Ole Martin NomelandØstmarka OK12.09
104Vebjørn Blom-HagenFossum IF12.11
105Tobias Mikael EspedalNydalens SK12.13
107Erlend BørliFossum IF12.17
108Kasper Bakken UlsethNydalens SK12.19
109Sondre Zahl HagenFossum IF12.21
110Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering12.23
111Ole Jakob FrankrigNydalens SK12.25
112Gustav Andresen SkotteFossum IF12.27
113Jonas MyhrAsker Skiklubb12.29
114Magnus JystadØstmarka OK12.31
115Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb12.33
116Teodor Mo HjelsethNydalens SK12.35
117Mikkel KatlaFossum IF12.37
118Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering12.39
119Henrik SturødNydalens SK12.41
120Sondre YtterbøAsker Skiklubb12.43
121Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK12.45
122Lars Øderud VatneBækkelagets SK12.47
123Ådne SkjærsteinIL Tyrving12.49
124Henrik ReuschHeming Orientering12.51
125Eirik Thunshelle ØvstedalNydalens SK12.53
126Nils TveiteÅs-NMBU Orientering12.55
127John OtterleiØstmarka OK12.57
128Christoffer SlettenRaumar Orientering12.59
129Kristian ØstermannHeming Orientering13.01
130Elias StubberudNydalens SK13.03
131Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb13.05
132Gaute BerganNydalens SK13.07
133Marius BakkeFossum IF13.09
135Felix FinsrudAsker Skiklubb13.13
136Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering13.15
137Vegard Ulseth SylteFreidig13.17
138Birk ThorstensenOppsal Orientering13.19
139Simen FritznerNittedal OL13.21
141Anselm ReichenbachOppsal Orientering13.25

H 13-16C

2 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
833Martin JystadØstmarka OK12.57

H 15-16

3 600 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
302Herman BrunborgNittedal OL12.56
303Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb12.58
304Håkon SturødNydalens SK13.00
305Peter GisholtFossum IF13.02
306Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK13.04
307Sivert Sande KvermeFossum IF13.06
308Isak JonssonNydalens SK13.08
309Emil StørmerFossum IF13.10
310Trygve MyhrAsker Skiklubb13.12
311Audun BerganNydalens SK13.14
312Sander ArntzenAsker Skiklubb13.16
313Andreas RambergØstmarka OK13.18
314Oliver Wallin HigginsIL Tyrving13.20
315Per Clemet WisløffAsker Skiklubb13.22
316Eivind Berner MyhreFossum IF13.24

H 15-16B

2 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
753Tor Magnus GrøstadØstmarka OK12.06

H 17-C

2 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
843Claus FritznerNittedal OL13.01
845Morten EngebretsenRaumar Orientering13.03

H 17-N

1 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
939Stian LillegårdLillomarka OL12.00

H 17-18

4 300 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
437Sam LunøeNydalens SK12.44
438Martin Andresen SkotteFossum IF12.45
439Eirik Langedal BreivikNydalens SK12.46

H 19-

5 500 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
411Henrik Drange RuudRøyken OL12.00
405Mats NordbrødenHalden SK13.00
406Inge LindsethNydalens SK13.02
407Anders HagaRaumar Orientering13.04
408Stefan RingOK Löftan13.06
409Per Øyvind SteneNydalens SK13.08
410Stian Stærkeby JelstadModum OL13.10
412Lars BredalenNittedal OL13.14
413Thomas NipenNydalens SK13.16
414Pål SkogedalAsker Skiklubb13.18
415Gard LindsethNydalens SK13.20
416Morten TangenMåren OK13.22
417Jostein TandbergNydalens SK13.24

H 40-

4 300 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
447Morten MoslandOppsal Orientering12.48
450Kyrre GranFet OL12.51
451Jens Erik MortensenAsker Skiklubb12.52
452Morten MoeFet OL12.53
453Torbjørn Blom-hagenFossum IF12.54
454Tom BerganFet OL12.55

H 45-

4 300 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
458Øyvind SolliFet OL13.07
459Christian JomaasFossum IF13.08
460Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL13.09
461Harald BakkeFossum IF13.10
462Rolf WüstenhagenOLG St. Gallen/Appenzell13.11
463Sverre WisløffAsker Skiklubb13.12
464Jon SolsrudNydalens SK13.13
465Andreas SylteFreidig13.14
466Eilert AamodtOppsal Orientering13.15
467Einar GisholtFossum IF13.16
468Christian ReuschHeming Orientering13.17
469Roar MathisenOL Tønsberg og omegn13.18
470Anders FlågenHeming Orientering13.19
471Jan Erik AalbergBækkelagets SK13.20
472Olav HasaasFossum IF13.21
473Gunnar Engen VikNydalens SK13.22
474Gjermund GravirAsker Skiklubb13.23
475Harald Eide-FredriksenHeming Orientering13.24

H 50-

4 100 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
584Jan Richard EriksenAsker Skiklubb12.22
585Jarl ØvstedalNydalens SK12.23
586Arild AndresenFossum IF12.24
587Rolv Anders SystadLyn Ski12.25
588Øyvind HelmersenFet OL12.26
589Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL12.27
590Kjetil EspedalNydalens SK12.28
591Torkjel NesheimIL Tyrving12.29
592Stein H. HagenFossum IF12.30
593Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb12.31
595Einar LunøeNydalens SK12.33
596Guttorm L EggeOslostudentenes IK12.34
597Øystein HoloFossum IF12.35
598Øystein JensenSarpsborg OL12.36

H 55-

3 000 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
694Halvor JutulstadBækkelagets SK13.14
695Petter FureOppsal Orientering13.15
696Tore KjølsethNydalens SK13.16
697Johan MattssonLillomarka OL13.17
698Petter GullikstadRøros IL13.18
699Morten DueMåren OK13.19
700Johan LundeIL Koll13.20
701Peer StiansenNydalens SK13.21
702Morten KarlsenMåren OK13.22
703Roy GjerdingOK Moss13.23
704Terje HenriksenAsker Skiklubb13.24
706Terje BrendeFossum IF13.26

H 60-

3 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
684Per Kristian EkebergIL Tyrving13.05
685Jon Arvid FossumAsker Skiklubb13.06
686Torgeir StrandhagenRøyken OL13.07
687Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering13.08
688Stein TurtumøygardMåren OK13.09
689Reidar FossumAsker Skiklubb13.10

H 65-

3 000 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
669Hans O AugedalAsker Skiklubb12.53
670Nils-Petter WiikDriv IL12.54
671Bernt TollefsenIL GeoForm12.55
672Petter NæssOppsal Orientering12.56
673Per ØhlckersIL Tyrving12.57
674Øyvind HoveidAsker Skiklubb12.58
675Thor PalmgrenHalden SK12.59
676Georg KapperudOppsal Orientering13.00
677Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb13.01

H 70-

2 800 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
734John Thomas PetersenNittedal OL12.21
735Klaus EngenEidskog OL12.22
736Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering12.23
737Henning GaarderKonnerud IL12.24
738Helge RevhaugRingerike OL12.25

H 75-

2 800 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
728Jon C. FougnerHeming Orientering12.15
729Steinar RuudKonnerud IL12.16
730Bjørn EgnerHeming Orientering12.17

H 80-

2 800 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
723Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK12.10
724Tor DrageHaugerud IF12.11
725Hans LarsenRaumar Orientering12.12

Direkte N

1 600 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Hilde SalvesenIL Koll09.00
0Sonja AamodtOppsal Orientering12.00
0FredriK GrønsethNOTEAM12.00
0Hildegunn GrønssethFossum IF12.00

Direkte C

2 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jenni ByvaldPrivat09.00
0Terje  ThrondsenNittedal OL09.00

Direkte B

2 900 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Yngve  BøeNydalens SK09.00
0Kjersti Holt-HanssenMåren OK09.00
0Jakob HygenFreidig09.00
0Runa KallesonOppsal Orientering09.00
0Tom RådahlIL Tyrving09.00
0Brynjar VistAsker Skiklubb09.00
0Elena GrandNydalens SK12.00
0Karl GustavsenØstmarka OK12.00
0Vibeke WøienAsker Skiklubb12.00
801Roger ØstvoldHeming Orientering12.00
802Stine AarstadÅs-NMBU Orientering12.00
803Alexander RødstenHeming Orientering12.00
804Kirsti Grundnes BergIL Tyrving12.00

Direkte A

4 300 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kimme ArnesenHeming Orientering09.00
0Bent KvermeFossum IF09.00
0Trond BrevikFossum IF12.00
0Michael  DähnnNydalens SK12.00
0Anders FærdenKolbotn og Skimt OL12.00
0Gjermund HaldenNOTEAM12.00
0Pär JohanssonNOTEAM12.00
0Marit NerstenFossum IF12.00
521Hallvard BergIL Tyrving12.00
522Anders ØpstadAsker Skiklubb12.00
523Egil EideIL Tyrving12.00
525Roger WiikRøyken OL12.00
527Fredrik SaugestadNydalens SK12.00

Annonser

IOF Eventor