Norsk Orientering

Startliste for Heming 100 år - KM Mellom - Trimtex-cup

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Heming 100 år - KM Mellom - Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: søndag 4 september 2016

N-åpen

1 640 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Eirik NastadNOTEAM09.00
0Synne Schei DanevadNOTEAM09.00
0Åsve UrnesNOTEAM09.00
0Erle FosstveitRaumar Orientering11.02
0Christian Berge GjellestadNydalens SK11.04
0Olaf Blom-HagenFossum IF11.06
0August Myklebust LeopolderIL Koll11.08
0Silja BerstadHeming Orientering11.10
0Jo Bogstrand IngvaldsenNydalens SK11.12
0Trygve GrønstadHeming Orientering11.12
0Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb11.16
0Astrid ReuschHeming Orientering11.18
0Amund SaugestadNydalens SK11.20
0Silje Andresen SkotteFossum IF11.22
0Ida Berge GjellestadNydalens SK11.24
0Martin JystadØstmarka OK11.26
0Anna Elisabeth RyghHeming Orientering11.28
0Elias MolundIL Tyrving11.30
0Emma Johanne RyghHeming Orientering11.34
0Ida VatlandHadeland OL11.40
0Sigurd Størmer AntonsenNydalens SK11.44
0Silje StrandLierbygda OL11.46
0August BuljoMåren OK11.48
0Selma Størmer AntonsenNydalens SK11.50
0Selma FeylingKolbotn og Skimt OL11.54
0Karoline Marie RyghHeming Orientering11.56
0Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering12.04
0David EngelvoornHeming Orientering12.06
0Stella EngelvoornHeming Orientering12.10
0Ingrid BakkehøiØstmarka OK12.12
0Martin Amlie BrennaBækkelagets SK12.12
0Aksel Nissen HellerudIL Koll12.12
0Charlotte HopsnesFossum IF12.12
0Eivind VågsnesOppsal Orientering12.12
0Marie Trøan HvamstadHadeland OL12.18

D -10

1 890 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Vivian ZwickHeming Orientering11.26
0Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11.30
0Eira Skaarer WiklundNydalens SK11.32
0Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering11.34
0Astrid YtterbøAsker Skiklubb11.36
0Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb11.40
0Una NastadAsker Skiklubb11.41
0Helene ScheeleNydalens SK11.44
0Mari KallesonOppsal Orientering11.46
0Marie Bjordal VegganOppsal Orientering11.46

D 11-12

2 230 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Hannah Syrdal ØenHeming Orientering11.49
0Inga Skaarer WiklundNydalens SK11.51
0Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb11.53
0Guro LinneboHeming Orientering11.55
0Martha WisløffAsker Skiklubb11.57
0Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering11.59
0Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering12.01
0Kathinka Zahl HagenFossum IF12.03
0Maja Mo HjelsethNydalens SK12.05
0Linnea HolstIL Tyrving12.09
0Marie ScheeleNydalens SK12.13
0Ragnhild Blom-HagenFossum IF12.15
0Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering12.17
0Helene Margarethe KristensenHeming Orientering12.19
0Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb12.21
0Marie SaugestadNydalens SK12.23
0Mari AarsethNydalens SK12.27
0Marie FinkenhavnNittedal OL12.27
0Anette MarkussenAsker Skiklubb12.27
0Sigrid NermoenØstmarka OK12.27

D 11-12N

1 650 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL11.08
0Pauline MyklebustIL Koll11.08

D 13-14

3 490 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51Netta Bar-NathanLillomarka OL11.00
52Malene JebsenHeming Orientering11.02
53Helene Bjørkvold JendalFossum IF11.04
54Yngvild Langedal BreivikNydalens SK11.06
55Amélie AamodtOppsal Orientering11.08
56Ea LunøeNydalens SK11.10
57Hanna AndersenHeming Orientering11.12
58Petra HoveidAsker Skiklubb11.14
59Maya ArnesenHeming Orientering11.16
60Oda ScheeleNydalens SK11.18
61Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK11.20
62Iris HolstIL Tyrving11.22
63Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK11.24
64Ella BerstadHeming Orientering11.26
65Ragnhild Mathea HelmersenFet OL11.28
66Luciana Maria SvadsMåren OK11.30
67Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK11.32
68Hilde Sogn HaugFossum IF11.34
69Noor Dirro-HeluMåren OK11.36
70Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering11.38
71Mari BrendeFossum IF11.40
72Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL11.42
73Ida Marie FlågenHeming Orientering11.44
74Tina KallesonOppsal Orientering11.46
76Pia Young VikNydalens SK11.50
77Live ØstvoldHeming Orientering11.52
78Kristine KravdalGjø-Vard OL11.54
79Elise Wærp HaugeNydalens SK11.56
80Marte Madslien BakkenNydalens SK11.58
81Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK12.00
82Ingrid BlindheimLillomarka OL12.02
84Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL12.06
91Janna Sofie TellesbøØstmarka OK12.20

D 13-16N

1 650 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Andrea H. RogndokkenFet OL11.20

D 15-16

3 490 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
251Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12.14
252Mina JørgensenIL Tyrving12.16
253Carmen DirroMåren OK12.18
254Maria Rørvik HaverLillomarka OL12.20
255Karen Hoel JomaasFossum IF12.22
256Åsne Naadland HoloFossum IF12.24
257Inger RødnesOppsal Orientering12.26
258Oda Marie ColquhounLillomarka OL12.28
259Ingrid HasaasFossum IF12.30
260Ragne WiklundNydalens SK12.32
261Solveig Eline BergIL Tyrving12.34
263Linn Mei WaalerMåren OK12.38
264Ingrid G. KvålsgardFossum IF12.40
265Ada WulfsbergNydalens SK12.42
266Kristine Eide RappRaumar Orientering12.44
268Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK12.48
270Eline BryneHeming Orientering12.52
271Hedda SkatvedtRaumar Orientering12.54
272Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL12.56
273Ane Sofie KroghOppsal Orientering12.58
274Pernille KatlaFossum IF13.00
275Maren NorderudIL Tyrving13.02
290Idunn Cecilie RolfsenHeming Orientering13.32

D 17-C

2 990 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
339Hege AndersenIL Koll11.00
340Camilla FosstveitRaumar Orientering11.02

D 17-N

1 650 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Lena Cappelen EndresenIL Koll11.28

D 17-18

3 570 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Margrethe WisløffAsker Skiklubb12.41
0Åse BerganNydalens SK12.43
0Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering12.47
0Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering12.49
0Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb12.51
0Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK12.53
0Ingvil AhlsandNydalens SK12.57
0Synne SkjærsteinIL Tyrving12.59
0Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13.01
0Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb13.03
0Marie UllevålseterNydalens SK13.05
0Maiken SandbergNydalens SK13.09
0Marit Melby JacobsenLardal OL13.11
0Synne StrandAsker Skiklubb13.13

D 19-20

3 570 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL11.01
102Ragnhild HjermstadFossum IF11.03
103Sigrid BjørgenHamar OK11.05

D 21-

4 040 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
470Nina KarlsenNydalens SK11.00
471Guro HarstadHeming Orientering11.02
472Siri UlvestadNydalens SK11.04
473Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering11.06
474Audrun UtskarpenOslostudentenes IK11.08
475Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering11.10
476Laura LeibomaNydalens SK11.12
477Guro VassendFossum IF11.14
478Lisa NäsholmNydalens SK11.16
479Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL11.18
480Hanne NøvikNydalens SK11.20
481Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering11.22
482Maria JonssonNydalens SK11.24
483Marie Hammer IversenØstmarka OK11.26
484Delphine PoirotHalden SK11.28
485Marthe GløersenBækkelagets SK11.30
486Cristina LuisNydalens SK11.32
487Louise OeramBækkelagets SK11.34
490Marte NarumNydalens SK11.40

D 21B

3 610 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Laila Eriksen BlomFet OL12.25
203Heidi BjordalOppsal Orientering12.29
204Monica Renate TrøanNittedal OL12.31

D 35-

3 570 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
107Kari LundNittedal OL11.13
108Anja Berge GjellestadNydalens SK11.15
109Mila ZaharinovaOppsal Orientering11.17

D 40-

3 570 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
111Linda FredhMåren OK11.21
112Maiken Skirstad MoNydalens SK11.23
113Kari StrandLierbygda OL11.25
114Mone NastadNotodden OL11.27
115Elisabeth holmboe EggenNydalens SK11.29
116Astrid KravdalGjø-Vard OL11.31
117Elin KallesonOppsal Orientering11.33

D 45-

3 390 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb11.00
0Kristin FalkFossum IF11.02
0Anne Borgen SturødNydalens SK11.04
0Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering11.06
0Heidi ØstliRaumar Orientering11.08
0Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.10
0Jorun RuudAsker Skiklubb11.12
0Kjersti Holt HanssenMåren OK11.14
0Hege FeiringIL Tyrving11.16
0Arnhild KroghOppsal Orientering11.18
0Berit Sofie WiklundNydalens SK11.20
0Monica FeylingKolbotn og Skimt OL11.22
0Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb11.24
0Kathrine LunøeNydalens SK11.26
0Nora SkauenIL Tyrving11.28
0Else Kari ScheeleNydalens SK11.30
0Solveig BerganNydalens SK11.36

D 50-

3 390 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marianne HjermstadFossum IF11.40
0Trude FixdalIL Koll11.42
0Helena StubberudNydalens SK11.44
0Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL11.46
0May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering11.48
0Marianne NjåsteinIL Tyrving11.50
0Alix Young VikNydalens SK11.52
0Marianne ArnesenAsker Skiklubb11.58
0Anne DahlNydalens SK12.00
0Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK12.04
0Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb12.06
0Anne DanielsenNydalens SK12.08
0Tone BakkenLillomarka OL12.10
0Maria PerssonAsker Skiklubb12.12
0Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering12.14
0Margrete EngzeliusAsker Skiklubb12.16
0Anne Kristine NorderudIL Tyrving12.20

D 55-

2 790 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Unni RyeAsker Skiklubb11.01
0Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL11.03
0Grete BerntsenMåren OK11.05
0Kirsti Grundnes BergIL Tyrving11.07
0Anne Grethe RustadRaumar Orientering11.09
0Heidi FalckIL Tyrving11.11
0Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering11.13
0Berit BergeIL Tyrving11.15
0Toril HallanLillomarka OL11.17

D 60-

2 790 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Wenche HultgreenIL Tyrving11.29

D 65-

2 590 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
310Liv HaugliHeming Orientering11.03
311Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL11.05
312Aud I SpjelkavikIL Tyrving11.07

D 70-

2 590 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
315Inger Lise BjordalOppsal Orientering11.13
316Kjersti ThoStabæk IF11.15
317Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL11.17
318Birgitte BekkelundRøyken OL11.19

D 75-

2 590 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
321Unni DrageHaugerud IF11.25

H -10

1 890 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Mathias LinløkkenØstmarka OK11.00
0Magnus MolundIL Tyrving11.04
0Theo Winsents SæterMåren OK11.06
0Mathias BirkelundAsker Skiklubb11.08
0Ask Felland SætnanFossum IF11.10
0Sondre OlaussenOppsal Orientering11.14
0Frikk FinsrudAsker Skiklubb11.16

H 11-12

2 230 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Eirik Vie StrislandFossum IF11.01
0Marius E. AamodtOppsal Orientering11.03
0Jakob A. GjedeboOppsal Orientering11.07
0Martin Størmer-AntonsenNydalens SK11.09
0Mikael BirkelundAsker Skiklubb11.11
0Philip RomørenFossum IF11.13
0Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb11.15
0Eirik NæssAsker Skiklubb11.17
0Fridtjof ReuschHeming Orientering11.19
0Jonas KroghOppsal Orientering11.21
0Sondre NæssAsker Skiklubb11.23
0Christian Fredrik BorgIL Koll11.25
0Sindre Vie StrislandFossum IF11.27
0Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering11.29
0Axel AaldeNydalens SK11.33
0Eskil KolshusOppsal Orientering11.35
0Ask OlaussenOppsal Orientering11.37
0Simen Gløgård StensrudNittedal OL11.39

H 11-12N

1 650 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Martin Christoffer BorgIL Koll11.34
0Brage FosstveitRaumar Orientering11.36
0Paul Jone OpheimIL Koll11.38
0Otto Endresen Ulltveit-MoeIL Koll11.40
0Eirik Røhne SkoftelandIL Koll11.42
0Jørund Tolleshaug SkaugenIL Koll11.44
0Shameel Saheer TennegedaraIL Koll11.46
0Johannes Salvesen-LundeIL Koll11.46

H 13-14

3 610 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
151Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.01
152Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11.03
153Ferdinand FremmingHeming Orientering11.05
154Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering11.07
156Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11.11
157Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb11.13
158Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb11.15
159Rolf Andreas BergNydalens SK11.17
160Vebjørn Blom-HagenFossum IF11.19
161Martin BirkelundAsker Skiklubb11.21
162Paul Johan SlungaardHeming Orientering11.23
163Anselm ReichenbachOppsal Orientering11.25
164Gustav Andresen SkotteFossum IF11.27
166Kristian ØstermannHeming Orientering11.31
167Gaute BerganNydalens SK11.33
168Sondre Zahl HagenFossum IF11.35
169Kasper Bakken UlsethNydalens SK11.37
170Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb11.39
171Birk Felland SætnanFossum IF11.41
172August Syrdal ØenHeming Orientering11.43
173Sondre YtterbøAsker Skiklubb11.45
174Mikkel KatlaFossum IF11.47
175Felix FinsrudAsker Skiklubb11.49
177Birk ThorstensenOppsal Orientering11.53
178Henrik ReuschHeming Orientering11.55
179Nils TveiteÅs-NMBU Orientering11.57
180Elias StubberudNydalens SK11.59
181Eilev KvaaleAsker Skiklubb12.01
182Gaute FosstveitRaumar Orientering12.03
183Anders Håvard LarsenNydalens SK12.05
184Tobias EspedalNydalens SK12.07

H 13-16C

1 890 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Magnus JystadØstmarka OK11.52

H 13-16N

1 650 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Lasse GulheimKolbotn og Skimt OL11.24

H 15-16

3 690 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
391Eirik Høst FossgardLillomarka OL09.00
351Audun BerganNydalens SK12.00
353Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering12.04
354Per Clemet WisløffAsker Skiklubb12.06
356Lars Young VikNydalens SK12.10
357Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering12.12
358Petter Astrup ArnesenHeming Orientering12.14
359Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb12.16
360Peter GisholtFossum IF12.18
361Isak JonssonNydalens SK12.20
363Erik Hæstad BjørnstadFossum IF12.24
364Jens Johan BrekkeLillomarka OL12.26
365Kristoffer BryneHeming Orientering12.28
366Håkon SturødNydalens SK12.30
367Andreas RambergØstmarka OK12.32
368Vegard LøvliAsker Skiklubb12.34
369Sivert Sande KvermeFossum IF12.36
370Eivind Berner MyhreFossum IF12.38
371Sander ArntzenAsker Skiklubb12.40
372Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK12.42
373Elias Skjolden SørensenLillomarka OL12.44

H 15-20B

3 060 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering11.24

H 17-C

2 990 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
343Gunnar FosstveitRaumar Orientering11.08

H 17-N

1 650 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Stian LillegårdLillomarka OL11.56

H 17-18

4 040 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
492Axel HoveidAsker Skiklubb11.44
493Jostein TandbergNydalens SK11.46
494Martin Andresen SkotteFossum IF11.48
495Einar MelsomFossum IF11.50
496Jørgen WulfsbergNydalens SK11.52
497August Asheim BirkelandHalden SK11.54
498Øyvind HjermstadFossum IF11.56
499Ole Martin EdstrømOppsal Orientering11.58
501Sander Hildebrand RogndokkenNydalens SK12.02
502Audun Rognerud BøeFossum IF12.04
503Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb12.06
504Erling HjermstadFossum IF12.08
505Eirik Langedal BreivikNydalens SK12.10
506Lavran ThorstensenOppsal Orientering12.12
507Sam LunøeNydalens SK12.14
508Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK12.16
509Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb12.18
510Elias JonssonNydalens SK12.20
511Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF12.22
512Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK12.24
513Bjørnar LøvliAsker Skiklubb12.26

H 19-20

4 270 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
438Karl FremstadHalden SK11.01
439Are WigaardOppsal Orientering11.03
440Ludvig RødnesOppsal Orientering11.05
441Henrik EijsinkNydalens SK11.07

H 21-

5 070 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
402Sigur HeggedalNydalens SK11.00
403Morten TangenMåren OK11.02
404Håvard HagaNydalens SK11.04
405Per WiréhnAsker Skiklubb11.06
406Vetle ChristiansenBækkelagets SK11.08
407Tim RobertsonFossum IF11.10
408Pål SkogedalAsker Skiklubb11.12
410Haakon IngvaldsenNydalens SK11.16
411Eirik RustadRaumar Orientering11.18
412Carl Godager KaasBækkelagets SK11.20
413Daniel FløtreNydalens SK11.22
414Ove SætraHadeland OL11.24
416Audun WeltzienIL Tyrving11.28
417Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering11.30
418Emil AhlbäckFossum IF11.32
419Øyvind EngerNydalens SK11.34
420Bjørn EkebergIL Tyrving11.36
421Sverre Waaler KaasNydalens SK11.38
422Sindre SandvenFossum IF11.40
423Simen A BjøringsøyNydalens SK11.42
424Ulf BrennaBækkelagets SK11.44
425Borger MelsomFossum IF11.46
426Henning RøbergNittedal OL11.48
427Kyongsa RiNydalens SK11.50
428Sigve VågsnesOppsal Orientering11.52
429Alan CherryVaregg Fleridrett11.54
430Sondre Sande GullordNydalens SK11.56
432Eskil Sande GullordRaumar Orientering12.00
434Einar TommelstadNydalens SK12.04

H 21B

3 060 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jarle RogndokkenFet OL11.00
0Jo Ulltveit-MoeIL Koll11.02
0Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL11.04
0Erlend IsachsenAsker Skiklubb11.06
0Martin ReichenbachOppsal Orientering11.08
0Kjetil JacobsenHamar OK11.12
0Torbjørn DalløkkenIL GeoForm11.14
0Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL11.14
0Thor NorderudIL Tyrving11.14

H 35-

4 270 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
446Jon KjensethHeming Orientering11.17
447Bernt GjellestadNydalens SK11.19
448Robert BanfiÅs-NMBU Orientering11.21

H 40-

4 270 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
454Kyrre GranFet OL11.33
455Torstein HoleNydalens SK11.35
456Morten MoslandOppsal Orientering11.37
457Bjørn HaugeNydalens SK11.39
458Torbjørn Blom-hagenFossum IF11.41
459Gard LindsethNydalens SK11.43
460Runar ThorstensenOppsal Orientering11.45
461Jan Anders IstadAsker Skiklubb11.47
462Knut Jostein SætnanFossum IF11.49
463Knut AaldeNydalens SK11.51
465Frode BakkehøiØstmarka OK11.55
466Odin sr. TellesbøØstmarka OK11.57
467Jens Erik MortensenAsker Skiklubb11.59

H 45-

4 040 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
517Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL12.34
518Kjetil MolundIL Tyrving12.36
519Tor BrennaNittedal OL12.38
520Tommy JauhojärviAsker Skiklubb12.40
521Øystein RappRaumar Orientering12.42
522Ståle HeitmannFossum IF12.44
523Pål WinsentsMåren OK12.46
524Olav HasaasFossum IF12.48
525Jan Erik AalbergBækkelagets SK12.50
526Frode StrislandFossum IF12.52
528Eirik JørgensenIL Tyrving12.56
529Eilert AamodtOppsal Orientering12.58
530Christian JomaasFossum IF13.00
532Dag StrislandKolbotn og Skimt OL13.04

H 50-

3 570 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
120Mons Kr. LøvfaldNydalens SK11.39
121Arild AndresenFossum IF11.41
122Jan Richard EriksenAsker Skiklubb11.43
123Are NjåsteinIL Tyrving11.45
124Jon Iver BakkenNydalens SK11.47
125Bjørn HallanLommedalens IL11.49
126Ottar WiklundNydalens SK11.51
127Dag Håvard LarsenNydalens SK11.53
128Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)11.55
129Øyvind HelmersenFet OL11.57
130Terje LinløkkenØstmarka OK11.59
131Nils BerganNydalens SK12.01
132Kim Farnes HansenLierbygda OL12.03
133Håkon JendalFossum IF12.05
135Olav BakkenLillomarka OL12.09
136Erik BorgIL Koll12.11
137Stein H. HagenFossum IF12.13
140Øystein HoloFossum IF12.19
141Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering12.21
142Guttorm L EggeOslostudentenes IK12.23
143Bjørn Henning GrandalIL Tyrving12.25
146Lars-Ivar AarsethNydalens SK12.31
149Kjetil EspedalNydalens SK12.37

H 55-

3 390 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
216Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)12.24
217Hallvard FjærLillomarka OL12.26
218Per SandbergNydalens SK12.28
219Jan SævigLøten o-lag12.30
220Sindre LangaasNydalens SK12.32
221Morten DueMåren OK12.34
222Petter FureOppsal Orientering12.36
223Richard Zeiner-GundersenFossum IF12.38
224Morten KongsbergIL Tyrving12.40
225Arne FossheimAsker Skiklubb12.42
226Lars HjermstadFossum IF12.44
227Yngvar ChristiansenBækkelagets SK12.46
228Martin GranlyLillomarka OL12.48
229Hallvard BergIL Tyrving12.50
231Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL12.54
232Sigbjørn ModalsliFossum IF12.56
233Morten KarlsenMåren OK12.58
234Terje BrendeFossum IF13.00
236Bjørn ChristensenØstmarka OK13.04
237Per KaarbyFossum IF13.06

H 60-

3 390 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
238Øyvind GylverAsker Skiklubb13.08
239Are EriksenOslostudentenes IK13.10
240Bård NatvigNittedal OL13.12
241Morten JohannessenRøyken OL13.14
242Eirik Næss-UlsethNydalens SK13.16
243Torgeir StrandhagenRøyken OL13.18
244Einar JensenNydalens SK13.20
245Jon Arvid FossumAsker Skiklubb13.22
246Stein TurtumøygardMåren OK13.24
247Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering13.26

H 65-

2 790 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Nils-Petter WiikDriv IL11.35
0Øyvind HoveidAsker Skiklubb11.37
0Bernt TollefsenIL GeoForm11.39
0Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb11.41
0Peter KlavenessMåren OK11.43

H 70-

2 790 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0John Thomas PetersenNittedal OL11.47
0Jon FærdenKolbotn og Skimt OL11.49
0Bjørn SpjelkavikIL Tyrving11.51
0Erik Johan GrorudHaslum IL11.53
0Trond FeiringHamar OK11.55
0Tore LangaardOppsal Orientering11.57
0Jørgen HolmboeIL Tyrving11.59
0Geir TrøanKolbotn og Skimt OL12.01
0Hasse BergstrømIL Tyrving12.03
0Roar BjordalOppsal Orientering12.05

H 75-

2 590 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
328Øystein MadsenHaugerud IF11.39
0Jon C. FougnerHeming Orientering11.41

H 80-

2 590 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
332Tor E. HenriksenLillomarka OL11.47
333Carl-Fred. KolderupStabæk IF11.49
334Tor DrageHaugerud IF11.51
335Arne Chr. ScheieØstmarka OK11.53
336Kjell H. EriksenFossum IF11.55

Direkte A

4 070 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Frode KamsvågIL Tyrving09.00
0Mats NordbrødenHalden SK09.00
0Erling SommerfeldtNOTEAM09.00
0Ragnhild SævigTrysilgutten09.00
0Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering09.00
0Bent SkatvedtRaumar Orientering11.00
0Marit IsachsenAsker Skiklubb11.02
0Anders ØpstadAsker Skiklubb11.04
0Fredrik SaugestadNydalens SK11.06
0Rune RystadNydalens SK11.08
950Maren Kaarby RodemNydalens SK11.10
0Nicole RagvinNydalens SK11.12
0Øystein RodemNydalens SK11.14
0Nina BirkelundAsker Skiklubb11.16
0Hans Olav HygenØstmarka OK11.18
0Karianne KatlaFossum IF11.20
0Tord Erik SkyrudFossum IF11.40
0Espen MesselIL Koll12.00
98Kjersti UrnesNOTEAM12.34

Direkte B

3 060 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Magne AasAsker Skiklubb09.00
0Vincent EijshinkÅs-NMBU Orientering09.00
0Anders FinsrudAsker Skiklubb09.00
0Torleif GaltelandAsker Skiklubb09.00
0Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering09.00
0Bent KvermeFossum IF09.00
0Hege MelbyLardal OL09.00
0Dag Otter JohansenAsker Skiklubb09.00
0Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering09.00
0Sjur LangedalNydalens SK11.00
0Ingunn SkeiÅs-NMBU Orientering11.22
0Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK11.32
0Assaf Bar-NathanLillomarka OL11.34
0Haakon DolvenAsker Skiklubb11.38
0Heidi BernerFossum IF11.42
0Lene ColquhounNittedal OL11.42
0Yngve FinkenhavnNittedal OL11.42
0Ola NilsenOppsal Orientering11.42
527Jens Christian HolstIL Tyrving12.54

Direkte C

2 990 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kristine KolshusOppsal Orientering09.00
0Lotta MyhreIL Koll09.00
0Anders Næss UllsethHeming Orientering09.00
0Gun Lisbeth OpheimIL Koll09.00
0Finn Gunnar SkoftelandIL Koll09.00
0June HerredsvelaØstmarka OK11.14
0Vera HalsaaAsker Skiklubb11.16
0Siv Susanne JystadØstmarka OK11.18
0Sonja AamodtOppsal Orientering11.20
0Merete SaugestadNydalens SK11.26
0Åse Helen Myklebust LeopolderIL Koll11.37

Annonser

IOF Eventor