Norsk Orientering

Startliste for NM-natt

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM-natt
Arrangørorganisasjoner: Ganddal IL / Sandnes IL (Rogaland) / Stavanger Orienteringsklubb / Ålgård Orientering
Dato: fredag 23 september 2016

D 17-18 E

5 390 m, 53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL21.08
106Ellen Marie AriansenLillomarka OL21.10
107Oda SikkelandIL Tyrving21.12
108Julie NærestadVegårshei IL21.14
109Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)21.16
110Synne Malene BrækkeHalden SK21.18
111Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering21.20
112Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering21.22
113Heidi Therese WiestVang OL21.24
114Andrea DrangsholtKristiansand OK21.26
115Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering21.28
117Idunn HaavengenKongsberg OL21.32
118Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering21.34
119Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)21.36
120Emilie WestinPorsgrunn OL21.38
121Nora TorgersenHalden SK21.40
122Pernille OpheimFreidig21.42
123Kristina VollHaugesund IL Orientering21.44
124Maria Ulseth SylteFreidig21.46
125Ida Johanne AadlandSamnanger IL21.48
126Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett21.50
127Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering21.52
129Karoline AuneHalden SK21.56
130Åse BerganNydalens SK21.58
131Anne Willkommen EikenKongsberg OL22.00
132Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss22.02
133Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb22.04
134Vera MelkildFreidig22.06
135Tonje Aasheim NymarkAskøy OL22.08
136Aurora MoholthKongsberg OL22.10
137Thea DyrkornEiker OL22.12
138Ingvild C. FleisjeLillomarka OL22.14
139Ella Arentz HagenSandefjord OK22.16
140Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett22.18
141Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)22.20
142Silje HaugeHisøy OK22.22
143Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK22.24
144Maria PrestbøenSandefjord OK22.26
145Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK22.28
146Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK22.30
147Margrethe WisløffAsker Skiklubb22.32
148Ingvil AhlsandNydalens SK22.34
149Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK22.36
150Anine LomeHamar OK22.38
151Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF22.40
152Ane DyrkornEiker OL22.42
153Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)22.44
154Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb22.46
155Ragnhild EideByåsen IL22.48
156Maiken Økern HågårdKonnerud IL22.50
157Synne StrandAsker Skiklubb22.52
158Malin SandstadFreidig22.54
159Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK22.56

D 19-20 E

6 190 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204Ingunn Egeberg VáriNTNUI21.13
205Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering21.15
206Gina GranstedtHalden SK21.17
207Ingunn Moss RognsvågVaregg Fleridrett21.19
208Siri MoholthKongsberg OL21.21
209Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)21.23
210Julie HjortlandLarvik OK21.25
212Marie OlaussenFredrikstad SK21.29
213Martine TopstadLarvik OK21.31
215Dorte NarumHamar OK21.35
217Ragnhild HjermstadFossum IF21.39
218Åshild KolstadFreidig21.41
219Evine Westli AndersenLøten o-lag21.43
220Marte Hoff HagenNTNUI21.45
221Åsne Skram TrømborgKongsberg OL21.47
222Ingrid LundanesEmblem IL21.49
223Ingeborg EideByåsen IL21.51

D 21-E

7 750 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
303Tone WigemyrBækkelagets SK21.05
304Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK21.07
305Kristin ÅstebølByåsen IL21.09
306Ingrid GulbrandsenNTNUI21.11
307Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK21.13
308Fredrikke Nohr MothNTNUI21.15
309Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering21.17
311Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK21.21
312Jorunn HadlandEgersund OK21.23
313Karen Oline KolstadFreidig21.25
314Marta UlvensøenNTNUI21.27
316Lene Godager KaasBækkelagets SK21.31
317Marjo LiikanenGanddal IL21.33
318Marte NarumNydalens SK21.35
319Marthe GløersenBækkelagets SK21.37
320Eirin Svanøe-HafstadFrol IL21.39
321Kine GulliksenBækkelagets SK21.41
322Gøril Rønning SundFrol IL21.43
323Emilie Westli AndersenLøten o-lag21.45
324Christiane TrösseVaregg Fleridrett21.47
325Ida Marie Næss BjørgulHalden SK21.49
326Marianne AndersenKristiansand OK21.51
327Lone BrochmannBækkelagets SK21.53
328Maren Jansson HaverstadNTNUI21.55
330Anne M Hausken NordbergNydalens SK21.59

H 17-18E

7 170 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
404Sturla FrydenlundSturla, IF21.06
405Alex CarcasHalden SK21.08
406Jostein TandbergNydalens SK21.10
407Jens Didrik BergLarvik OK21.12
408Ole Wanvik HaugenFreidig21.14
409Erlend BrendstuenHalden SK21.16
410Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF21.18
411Sverre NarumOL Vallset/Stange21.20
412Ole Martin EdstrømOppsal Orientering21.22
413Sam LunøeNydalens SK21.24
414Simen BallangrudRaufoss IL Orientering21.26
415Håkon LundKongsberg OL21.28
416Joar OldernesLillomarka OL21.30
417Sander H. RogndokkenNydalens SK21.32
418Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering21.34
419Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK21.36
420Bjørnar LøvliAsker Skiklubb21.38
421Lars SolliMo OK21.40
422Axel HoveidAsker Skiklubb21.42
423Lavran ThorstensenOppsal Orientering21.44
424Mathias HermstadFreidig21.46
425Anders HaugskottOL Trollelg21.48
426Martin Andresen SkotteFossum IF21.50
427Hallvard Arntzen FossSandefjord OK21.52
428Håkon KornmoPorsgrunn OL21.54
429Alexander Skaug YtterbølHalden SK21.56
430Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn21.58
431Øyvind HjermstadFossum IF22.00
432Mathias VindalFreidig22.02
433Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb22.04
434Tarjei HoloFossum IF22.06
435Adrian OpheimFreidig22.08
436Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering22.10
437Per Ivar StoklandGanddal IL22.12
438Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK22.14
439Oscar LyngenFrol IL22.16
440Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK22.18
441Sebastian DalandKristiansand OK22.20
442Styrk Hundseid KamsvågFossum IF22.22
443Jørgen WulfsbergNydalens SK22.24
444Oskar Spets StorhovFreidig22.26
445Marius PyttenKristiansand OK22.28
446Even-Johan KaspersenMo OK22.30
447Kjetil MølnvikFreidig22.32
448Trygve Kristoffer LøvliHalden SK22.34
449Tord StrandKongsberg OL22.36
450Olav Milian Schmitt GranHalden SK22.38
451Sindre R HoltHedrum OL22.40
452Bjørn Anders FlågenHeming Orientering22.42
453Tobias KristensenLarvik OK22.44
454Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb22.46
455August Asheim BirkelandHalden SK22.48
456Einar EkelandOddersjaa SSK22.50
457Martin Borge HeirFossum IF22.52
458Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn22.54
459Erling HjermstadFossum IF22.56
460Eirik Langedal BreivikNydalens SK22.58
461Einar MelsomFossum IF23.00
462Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb23.02
463Håvard EidsmoFreidig23.04
464Elias JonssonNydalens SK23.06
465Kasper FosserHeming Orientering23.08
466Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK23.10
467Jørgen BaklidKonnerud IL23.12
468Lukas LilandNydalens SK23.14

H 19-20E

9 010 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn21.07
505Johan Otto MunkebyFrol IL21.09
506Steinar KollerudLillomarka OL21.11
507Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)21.13
508Henrik UpsalNTNUI21.15
509Ludvig RødnesOppsal Orientering21.17
510Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb21.19
511Ivar Aukrust OsmoenNTNUI21.21
512Are WigaardOppsal Orientering21.23
513Sigurd MelsomFossum IF21.25
516Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI21.31
518Erlend Nilsen SandnesEmblem IL21.35
519Øyvind WiggenByåsen IL21.37
520Olav Andreas RemmenOL Trollelg21.39
521Peter NordbrødenHalden SK21.41
522Kristian Nilsen SandnesEmblem IL21.43
523Johannes Bakke AashamarKristiansand OK21.45
525Matias Hodne HanischKristiansand OK21.49
526Henrik EijsinkNydalens SK21.51
527Olai Stensland LillevoldFossum IF21.53
528Karl FremstadHalden SK21.55
529Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering21.57
530Audun HeimdalKonnerud IL21.59
531Vegard Jarvis WestergårdHalden SK22.01
532Håvard IrgensKristiansand OK22.03
533Stian SundsvikFrol IL22.05
534Håkon Raadal BjørloHalden SK22.07
536Elias T. MølnvikFossum IF22.11

H 21-E

11 070 m, 53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
604Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL21.03
605Tore NymarkAskøy OL21.04
607Jakob Kalvig SkoganNTNUI21.06
608Thor MellaOppsal Orientering21.07
609Tom Eirik EikangerIL Gular21.08
610Kenneth WesterheimStord Orientering21.09
611Thomas HadlandEgersund OK21.10
613Stein BlomsethLillomarka OL21.12
614John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering21.13
615Bjarthe WesterheimStord Orientering21.14
616Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering21.15
617Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb21.16
618Erik StoraasByåsen IL21.17
620Per Arne AadlandSamnanger IL21.19
621Mats NordbrødenHalden SK21.20
622Sturle NordeideGneist, IL21.21
623Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK21.22
624Mathias BenjaminsenLillomarka OL21.23
625Øystein Garsrud TvedtÅs-NMBU Orientering21.24
626Kjetil BjørloHalden SK21.25
627Andreas G. PoldenGneist, IL21.26
628Jonas Madslien BakkenNTNUI21.27
629Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett21.28
630Anders NordbergNydalens SK21.29
631Anders TiltnesIL Tyrving21.30
632Sverre Turter SandvoldNTNUI21.31
633Anders Felde OlaussenHalden SK21.32
634Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL21.33
637Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett21.36
638Sindre Østgulen DeiszNTNUI21.37
639Øystein SørensenNydalens SK21.38
640Gaute FriestadKristiansand OK21.39
641Rune NygaardIL Gular21.40
642Tim RobertsonFossum IF21.41
643Ståle GjelstenKristiansand OK21.42
644Espen FiskumHalden SK21.43
645Thore KornmoPorsgrunn OL21.44
646Magne JutulstadNTNUI21.45
647Emil AhlbäckFossum IF21.46
648Markus HolterHalden SK21.47
650Eirik Kamstrup HovindHalden SK21.49
651Andreas SølbergOL Trollelg21.50
652Morten Jarvis WestergårdHalden SK21.51
653Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett21.52
654Anders VisterNydalens SK21.53
655Matthew SpeakeLillomarka OL21.54
656Bojan BlumensteinNydalens SK21.55
658Borger MelsomFossum IF21.57
659Hans Petter MathisenFredrikstad SK21.58
661Bjørn EkebergIL Tyrving22.00
663Carl Godager KaasBækkelagets SK22.02
665Olav LundanesHalden SK22.04
666Rasmus Rørholt TheisenNTNUI22.05

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival