Norsk Orientering

Startliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal. Løp 4

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal. Løp 4
Arrangørorganisasjoner: OK Fjell / Ålen IL
Dato: søndag 3 juli 2016

N-åpen

1 800 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9Amund Hagberg SolumRond OL11.00
62Erlend GrønliFreidig11.00
156Helene ScheeleNydalens SK11.00
254Tina KulsetSelbu OK11.00
342Martin Sæther LevinFreidig11.00
366Marit Kvithammer FlakneTydal IL11.00
367Malva KvithammerTydal IL11.00

D -10

2 400 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Aurora OldertrøenTynset IF11.00
3Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11.00
5Ida Joanne OldertrøenTynset IF11.00
7Synne Kvittum NytrøenTynset IF11.00
8Eira Skaarer WiklundNydalens SK11.00
9Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL11.00

D 11-12

3 160 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35Inga Skaarer WiklundNydalens SK11.00
37Eline Horten JordetVingelen IL11.00
38Ida HøsøienTynset IF11.00
39Marie ScheeleNydalens SK11.00
42Anna TaksdalGanddal IL11.00
44Anna Aurora NolteFreidig11.00
45Andrea sæther VerdeniusVingelen IL11.00
46Maren HenriksenHalden SK11.00

D 13-14

4 100 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
96Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK11.00
98Oda ScheeleNydalens SK11.00
99Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK11.00
101Mari Grøtli SvergjaKvikne IL11.00
102Maren VikenByåsen IL11.00
104Mari EidsmoFreidig11.00
106Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering11.00

D 15-16

6 270 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
111Kristine Gjersvold HaugFreidig11.00
325Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF11.00
331Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL11.00
332Lene Berg HanssenByåsen IL11.00
333Malin KristianssonTrollhättans SOK11.00
334Hanne Grøtli SvergjaKvikne IL11.00

D 17-C

3 160 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
54Elisabeth EspelandTynset IF11.00
58Kristin Stubban HygenØstmarka OK11.00
62Sissel BolstadTynset IF11.00

D 17-18

7 190 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
394Karoline AuneHalden SK11.00
396Ida KristianssonTrollhättans SOK11.00
400Andrine VikenByåsen IL11.00
401Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11.00
403Maiken Økern HågårdKonnerud IL11.00
404Vera MelkildFreidig11.00
406Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering11.00
556Gina NygårdTynset IF11.00
570Hedda Raadal BjørloHalden SK11.00

D 19-20

7 190 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
408Anna KristianssonTrollhättans SOK11.00

D 21-

8 430 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
446Sara ProforsFrol IL11.00
447Mari jensen AasÅs-NMBU Orientering11.00
450Ingrid UrsethVingelen IL11.00
451Elisabeth FriesUmeå OK11.00
452Ingvild GjessingVang OL11.00
457Solveig VassendenStjørdals-Blink Orientering11.00
546Sabine RothaugHalden SK11.00
553Bodil HelgerudHalden SK11.00
560Ingrid BergeNTNUI11.00
584Marit Rønning SkoglundNTNUI11.00

D 40-

6 270 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
336Birgit Økern JensenKonnerud IL11.00
337Mette Resell NolteFreidig11.00
339Aud Hognestad TaksdalGanddal IL11.00
343Anne Mette GrøtliNord-Østerdal OK11.00
344Anne UrsetIL BUL-Tromsø11.00
345Valborg MadslienLillehammer OK11.00
550Mari Angell-PetersenFreidig11.00

D 45-

5 830 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
222Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering11.00
224Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF11.00
225Tone AlmåsIL Leik11.00
228Sigrid MelkildFreidig11.00
231Mai Iren AlmåsIL Leik11.00

D 50-

5 830 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
235Anne Marit BjergaardNydalens SK11.00
236Dagrun MelkildHeming Orientering11.00
237Nina-Beate LiabakkByåsen IL11.00
240Hilde Sofie HansenMo OK11.00
241Ingrid GjersvoldÅlen IL11.00
242Liv MeliIL Nansen11.00
244Randi JensenFrol IL11.00
245Margrete EngzeliusAsker Skiklubb11.00
247Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering11.00
248Mona Høiås SætherFreidig11.00
250Ragnhild DåsnesOs IL11.00
251Rine HanssenByåsen IL11.00
252Anne Marit BordalRingsaker OK11.00
253Lena ErikssonElfsborg SOK11.00
555Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen11.00

D 55-

5 830 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
256Grete Berge OwrenFreidig11.00
258Kjersti SkantzeIL Tyrving11.00
260Monica KnutssonSävedalens AIK11.00
261Mona HesselbergLøten o-lag11.00
262Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF11.00
263May Jorunn RognlienModum OL11.00
264Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb11.00
265Berit DanielsenIL Tyrving11.00
266Ingrid RavnanOL Toten-Troll11.00
267Turid RøsandNidarøst OK11.00
272Berit BergeIL Tyrving11.00
273Kari OsmoenOs IL11.00
275Karin GalaaenSelbu OK11.00

D 60-

3 450 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
151Eldbjørg RyenTynset IF11.00
152Reidun Fallan SmaavikFreidig11.00
153Gerd BjørsethKrokstadøra IL11.00
154Gro SolnørdalRudsbygd IL11.00
155Sunniva Johaug RyenOs IL11.00
157Wenche BjørnstadRingsaker OK11.00
270Inger Lise PettersenKorgen IL11.00

D 65-

3 450 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
165Aud I SpjelkavikIL Tyrving11.00
168Marit TyldumRudsbygd IL11.00

D 70-

3 450 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
173Tea ForbergRond OL11.00
174Odbjørg NordengRudsbygd IL11.00
175Birgitte BekkelundRøyken OL11.00
176Hjørdis ØvreåsBotne SK11.00
178Katharina Mo BergeFreidig11.00
179Aase Tove GoldenMåren OK11.00
180Torid KvaalFreidig11.00
181Brita Eilertsen GrønliFørde IL11.00

D 75-

3 450 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
183Marit Økern JensenBærums Skiklub11.00
187Grete UrsetVingelen IL11.00

H -10

2 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
17Sivert Sæther LevinFreidig11.00
19Erlend OtterleiØstmarka OK11.00

H 11-12

3 160 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
64Andreas KorstadStjørdals-Blink Orientering11.00
66Eskil KulsetSelbu OK11.00
67Mathias LinløkkenØstmarka OK11.00
69Lars Horten JordetVingelen IL11.00
548Lukas KortStor-Elvdal SK11.00
551Emil GrønliFreidig11.00
578Kristoffer LerliMelhus IL11.00

H 11-12N

2 400 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
23Håkon GrønliFørde IL11.00

H 13-14

4 100 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
116Simen GravningenStokke IL11.00
118Ole Kristian TaksdalGanddal IL11.00
120Hans UrsetIL BUL-Tromsø11.00
121Mats LindaasElverum OK11.00
122John OtterleiØstmarka OK11.00
124Jakob HøsøienTynset IF11.00
125Even BordalRingsaker OK11.00

H 13-16C

3 160 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
73Jonas HylenKvikne IL11.00
77Gaute LindaasElverum OK11.00

H 15-16

7 190 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
411Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK11.00
412Lars SandstadFreidig11.00
413Gaute Kvittum NytrøenTynset IF11.00
414Mats EidsmoFreidig11.00
415Petter Liabakk EriksenByåsen IL11.00
417Vegard KittilsenFreidig11.00
418Asgeir EspelandTynset IF11.00
420Even LindaasVang OL11.00
421Linus KristianssonTrollhättans SOK11.00
424Even GravningenStokke IL11.00
425Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering11.00
549Jonas GrønliFreidig11.00

H 17-C

3 160 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80Torbjørn DalløkkenIL GeoForm11.00
82Thor VollsetHeming Orientering11.00
84Arne Gunnar BarfloLøten o-lag11.00

H 17-18

8 430 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
459Adrian OpheimFreidig11.00
461Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK11.00
463Kjetil MølnvikFreidig11.00
466Erlend BrendstuenHalden SK11.00
468Thomas KortNord-Østerdal OK11.00
469Oskar Spets StorhovFreidig11.00
471Oscar LyngenFrol IL11.00
472Ole Wanvik HaugenFreidig11.00
474Sverre NarumOL Vallset/Stange11.00
545Olav Milian Schmitt GranHalden SK11.00
563Alexander Skaug YtterbølHalden SK11.00
565Niels Christian HellerudHalden SK11.00
569Anders HaugskottOL Trollelg11.00
576Johannes BordalRingsaker OK11.00
582Jonas UnsgårdIL Leik11.00

H 19-20

10 340 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
503Aksel MadslienNydalens SK11.00
504Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering11.00
506Rein Helle MårdalenFreidig11.00
509Karl FremstadHalden SK11.00
561Peter NordbrødenHalden SK11.00
562Håkon Raadal BjørloHalden SK11.00
585Olav Andreas RemmenOL Trollelg11.00

H 21-

13 610 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Erlend NydalNTNUI11.00
515Marius WikstrømRingsaker OK11.00
516Håvard VassendenFrol IL11.00
517Simen BordalFossum IF11.00
520Pål StenbergVang OL11.00
521Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering11.00
522Ola KeiseråsIL Leik11.00
523Jakob Kalvig SkoganNTNUI11.00
524Anders SkjesetVang OL11.00
526Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø11.00
527Matthew SpeakeLillomarka OL11.00
529Jon Aukrust OsmoenNTNUI11.00
530Ulf Forseth IndgaardFrol IL11.00
533Håvard LucasenFredrikstad SK11.00
534Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK11.00
535Stian OverskeidIndre Østfold OK11.00
557Erlend Kvittum NytrøenTynset IF11.00

H 40-

10 340 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
510Tomas EidsmoFreidig11.00
513Dag Arne LierIndre Østfold OK11.00
554Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen11.00

H 45-

8 430 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
475Pål KittilsenFreidig11.00
479Torger HøsøienTynset IF11.00
481Oddvar TaksdalGanddal IL11.00
482Hans Olav HygenØstmarka OK11.00
483Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering11.00
484Johan IvarssonFreidig11.00
485Johan HallgrenBjursås OK11.00
488Björn KristianssonTrollhättans SOK11.00
489Rune ScheeleNydalens SK11.00
490Ståle RuudIndre Østfold OK11.00
492Robert OtterleiByåsen IL11.00
493Gunnar VatnFrol IL11.00
494Håvard HågårdKonnerud IL11.00
495Per Olav AndersenHalden SK11.00
498Hans Arild SkjevdalRøros IL11.00
499Harald StorrønningByåsen IL11.00
500Gerard KortStor-Elvdal SK11.00

H 50-

7 190 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
342John SvergjaNord-Østerdal OK11.00
427Terje LinløkkenØstmarka OK11.00
429Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering11.00
431Øystein WiggenByåsen IL11.00
432Rune StræteWing OK11.00
434Ottar WiklundNydalens SK11.00
439Sturla SætherFreidig11.00
566Geir ArnesenFreidig11.00
568Frode HaugskottOL Trollelg11.00
571Kjell BaardsgaardOL Trollelg11.00
581Svein UnsgårdIL Leik11.00

H 55-

6 270 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
346Onno VerberneOL Toten-Troll11.00
347Per EngebakkenNord-Østerdal OK11.00
348Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb11.00
353Donald SkantzeIL Tyrving11.00
354Geir OwrenFreidig11.00
355Roar NydalAsker Skiklubb11.00
357Rolf Helge RøsandNidarøst OK11.00
359Harald ØstbyeElverum OK11.00
573Lars FremstadLarvik OK11.00
577John LerliMelhus IL11.00

H 60-

5 830 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
277Kjell MaroniByåsen IL11.00
278Torgeir StrandhagenRøyken OL11.00
279Leif S. ThingsrudØstmarka OK11.00
280Gunnar BrattliMo OK11.00
281Per Kristian EkebergIL Tyrving11.00
283Øyvind GylverAsker Skiklubb11.00
284Helge RustadFreidig11.00
285Ottar RyenOs IL11.00
287Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar11.00
288Helge SundbergRøros IL11.00
290Øivind FadumSande Sportsklubb11.00
291Helge EriksenByåsen IL11.00
292Clas FriesUmeå OK11.00
293Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering11.00
294Per Hermann KrøgerMåren OK11.00
350Morten SkoglundByåsen IL11.00

H 65-

5 830 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
295Tore Angell-PetersenFreidig11.00
296Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering11.00
297Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg11.00
299Kurt GrønliFørde IL11.00
300Ole LienLøten o-lag11.00
302John Birger SkansenRudsbygd IL11.00
304Rolf WærnesOrkanger IF11.00
306Stefan MillegårdSävedalens AIK11.00
308Tor TrøanHadeland OL11.00
311Jan Gaute BuvikKorgen IL11.00
312Stein NordviElverum OK11.00
313Svein Endre HoveByåsen IL11.00
316Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering11.00
317Sture GrytheimElfsborg SOK11.00
318Terje MalmHamar OK11.00
320Knut SkjesetVang OL11.00
322Svein GrønhovdModum OL11.00
323Steinar AasvangWing OK11.00
559Simen KalbækkenTynset IF11.00
567Nils Olav VennevikFreidig11.00

H 70-

3 450 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
189Jakob KløverødPorsgrunn OL11.00
192Magnar ØvreåsBotne SK11.00
193Roar ForbordMalvik IL11.00
194Bjørn Ivar RyenVingelen IL11.00
195Øistein ÅsmulOL Trollelg11.00
196Olav HøiåsVang OL11.00
197Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering11.00
199Per Anders FlesjøOK Moss11.00
201Bjørn SpjelkavikIL Tyrving11.00
202Helge RevhaugRingerike OL11.00
203Per (Jakob) KjusRøyken OL11.00
205Per VoldVang OL11.00
206Finn Faye KnudsenOL Trollelg11.00
207Kjell GrønhovdModum OL11.00
208Lars ButtingsrudVingelen IL11.00
209Hans CarlstedtSävedalens AIK11.00
558Tore StubbeNord-Østerdal OK11.00
574Annar VangenTynset IF11.00

H 75-

3 450 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
210Henry SundsetvikOL Trollelg11.00
212Jon TyldumRudsbygd IL11.00
213Stig Arild HaugskottOL Trollelg11.00
216Sturle HånesIL GeoForm11.00
218Gunnar ØsterbøFreidig11.00
219Anders LaugloOL Trollelg11.00
220Reidar MyliusÅlen IL11.00
575Erland LilleøksethLøten o-lag11.00
583Oddvar ErlienVingelen IL11.00

H 80-

3 160 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
86Hans LarsenRaumar Orientering11.00
88Arnfinn LangelandByåsen IL11.00

H 85-

3 160 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
90Mads BergNord-Østerdal OK11.00
92Brynjulf ForsethOL Trollelg11.00

D15-20B

4 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
113Jorun BækkenOs IL11.00

Trim/ Direkte A

6 270 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
22Håkon Nergaard BergStokke IL11.00
112Tore LindaasElverum OK11.00
115Sindre Engzelius GylverNTNUI11.00
124Leif Arne NytrøenTynset IF11.00
293Joakim Blix PrestmoWing OK11.00
321Jan Jacob VerdeniusVingelen IL11.00
356Daniel Moe BlomNydalens SK11.00
363Magnus FriesNOTEAM11.00
364Svein OtterleiØstmarka OK11.00
368Sebastian KvithammerWing OK11.00
375Leik FemundshyttenRøros IL11.00

Trim/ Direkte B

4 100 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
56Marleen KortStor-Elvdal SK11.00
78Arild HeggesetFreidig11.00
174Jan HageIL Leik11.00
185Elin GravningenStokke IL11.00
215Leif JordetVingelen IL11.00
216Bente HortenVingelen IL11.00
231Rune MoianAsker Skiklubb11.00
244Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange11.00
250Helge BrynestadRingsaker OK11.00
303Tor Sverre GravningenStokke IL11.00
312Anne Moian NydalAsker Skiklubb11.00
357Lene Moe BlomNydalens SK11.00
358Ellen NielsenStjørdals-Blink Orientering11.00
359Henriette OlsenNOTEAM11.00
360Martin MunkebyNOTEAM11.00
361Kent OddvikNOTEAM11.00
362Karianne HjortlandNOTEAM11.00
365Anne Mette NormannTynset IF11.00
369Anita BodinGallstadbydens SOK11.00
370Kurt BodinGallstadbydens SOK11.00
371Frida OpheimFreidig11.00
372Frida AamodtNOTEAM11.00
373Brage KeiseråsLeik IL11.00
374Nina LevinFreidig11.00

Annonser

IOF Eventor