Norsk Orientering

Startliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 21 april 2012

N-åpen

1 950 m, 72 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
90064Synnøve EdvardsenHalden SK12.00
90065Elias AusenPorsgrunn OL12.00
90066Wilmine SkaugOppsal Orientering12.00
90067Endre EliassenSarpsborg OL12.00
90068Andreas ForsstrømGimle IF12.00
90070Marie Lien BackstrømHalden SK12.00
90071Herman Lien BackstrømHalden SK12.00
90072Jonas OlaussenHalden SK12.00
90073Emma Henning OlsenHalden SK12.00
90074Marius Solås JohansenOK Moss12.00
90075Ida Smelland NygårdseterVegårshei IL12.00
90077Maria Lillås SkogmoFossum IF12.00
90078Amalie LudvigsenSarpsborg OL12.00
90079Benjamin AAsenSarpsborg OL12.00
90080Alfred BjørnerødOK Moss12.00
90081Josefine Holm LindløvOK Moss12.00
90001123570Sigurd Saxe SandvikHalden SK12.30
90003169070Jonathan EylertsenHalden SK12.30
90004Sondre Løvseth KavlieIL Heming12.30
90005Sondre F. HoltHalden SK12.30
90006111806Tor Erling GjølsjøOK Moss12.30
90007121049Tore Herman KirkebøenHalden SK12.30
90008112658Håkon Løvseth KavlieIL Heming12.30
9000966595Liam Viggo WingstedtHalden SK12.30
90010131310Peder Aabogen HaugaardSkaukameratene OL12.30
90011158416Sigrid Schmitt GranHalden SK12.30
9001297400Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn12.30
9001467390Nora Christine HansenRøyken OL12.30
90015146368Jakob TorgersenHalden SK12.30
90016132763Oda Vaagen PaulsenNotodden OL12.30
90017128412Jakob MoOL Toten-Troll12.30
90018127189Even BordalRingsaker OK12.30
90019158093Inés Aleksandra Vivaldi HuuseBækkelagets SK12.30
90020157737Pia Young VikNydalens SK12.30
90022132828Rasmus BerglundRingerike OL12.30
90023158356Melvin FredrikssonKorsnäs IF OK12.30
9002466846Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK12.30
90025168800Sara MartiniAsker Skiklubb12.30
90026147236Dina ArntzenRaumar Orientering12.30
90027138668Monica BrevikØstmarka OK12.30
90028125579Martin Nøkleby MellingRingerike OL12.30
90029145237Silje Gåsvik NarvestadHalden SK12.30
90030149009Sverre StrandLierbygda OL12.30
9003180696Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering12.30
90032132135Oliver ØgrimHalden SK12.30
90033145397Andreas JohannesenIndre Østfold OK12.30
90034154066Caroline HarvikKonnerud IL12.30
90035158324Erik ThomassenBækkelagets SK12.30
90036169256Josefin EylertsenHalden SK12.30
90037158707Live ArntzenRaumar Orientering12.30
90039158714Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK12.30
90040157495Marie Helene HansenSarpsborg OL12.30
90042158159Ida KlaserKorsnäs IF OK12.30
90043147530Anders Gylterud KvålsgardFossum IF12.30
90044123959Peder BryggenHalden SK12.30
90045151176Silje SlungaardIL Tyrving12.30
90048145236Lars Gåsvik NarvestadHalden SK12.30
90049123962Martin BryggenHalden SK12.30
90050156941Kasper Bakken UlsethNydalens SK12.30
90051132018Karoline NøstvikHalden SK12.30
9005268556Stein Aas StræteRingerike OL12.30
9005388774Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL12.30
90054132017Julie NyborgHalden SK12.30
90055159915Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn12.30
90056158260Anette ThomassenBækkelagets SK12.30
90057158891Philip LarssonEds SK12.30
90058157496Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL12.30
90059142787Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL12.30
90060144612Adine IngesenSarpsborg OL12.30
90061158916Herman BergHalden SK12.30
90062Ragnhild Blom-HagenFossum IF12.30
90063Anna NærbySkaukameratene OL12.30

D -10

2 040 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80037136969Sofie BergstrømGimle IF13.02
80038139438Åsne HaavengenKongsberg OL13.04
80039134790Sunniva VienaRingerike OL13.06
80040141008Marte Madslien BakkenNydalens SK13.08
80041488244Marieluise Schmitt GranHalden SK13.10
80042149162Konstanse MoholthKongsberg OL13.12
8004498048Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb13.16
80045147379Nina PedersenSarpsborg OL13.18
80046149175Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL13.20
80047147520Ina MartiniAsker Skiklubb13.22

D 11-12

2 570 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80064158118Ane Sofie KroghOppsal Orientering13.17
80065144106Thea Charlotte HansenRøyken OL13.19
80066137328Hanna NysæterSkien OK13.21
8006788804Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL13.23

D 11-12N

2 010 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8000696157Ida Aabogen HaugaardSkaukameratene OL12.30
80007158049Alba Sunniva Vivaldi HuuseBækkelagets SK12.30
80008131309Maren GulliksenSkaukameratene OL12.30
80009120839Live SkattumFossum IF12.30
80010168893Stine ForstrømGimle IF12.30
80012127159Marie Fupeng Lindløv JensenSarpsborg OL12.30
80013146421Anna Austad SveenRaumar Orientering12.30
8001498375Hanne OpsethRingerike OL12.30
80015156904Kristine Bondø HuuseBækkelagets SK12.30

D 13-14

3 090 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8018868052Ingeborg Fallbakken BergeLøten OL13.03
80189139946Julie NærestadIF Trauma13.05
80190146582Andrea Willkommen EikenKongsberg OL13.07
80191412930Katrine GjestrumHedrum OL13.09
80192408844Eline Lund WestgaardOppsal Orientering13.11
80193129524Helena ÅsbergSarpsborg OL13.13
80194127091Karine VestølVegårshei IL13.15
80195158201Maria ErikssonEds SK13.17
80196167602Marie BergstrømGimle IF13.19
80197112842Vilde Årøen LykkeEmblem IL13.21
8019894239Ingvild C. FleisjeNittedal OL13.23

D 13-16C

2 830 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80068Margrete KrageSarpsborg OL12.30
80069Siri PedersenSarpsborg OL12.30
80073168242Anne-Sofie KristiansenFredrikstad SK12.30
8007486884Ingrid Vaagen PaulsenNotodden OL12.30
80075151417Marte BergslandTrøsken IL12.30
80076153992Anette BjorvattenVegårshei IL12.30
80077166625Ingrid HoltePorsgrunn OL12.30
80078147715May Kihle AndersenModum OL12.30
80079170303Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK12.30
80080158177Sofia GustafssonEds SK12.30
80081161767Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering12.30
80082154293Linn Hege RosoLardal OL12.30
80083127045Margit Elise TveitenVegårshei IL12.30
8008492330Kristine FjeldRingsaker OK12.30
80085480175Silje Marie NordvikAsker Skiklubb12.30

D 15-16

3 470 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80267116447Hanna E. AndersenEiker OL12.38
80268112720Ingrid LundanesEmblem IL12.39
80269136949Hege Ynn JødalBækkelagets SK12.40
80270132082Astrid BjørgulHalden SK12.41
80271409036Julie HjortlandLarvik OK12.42
80272132892Alexandria JensenIndre Østfold OK12.43
80273159011Lovise FremstadLarvik OK12.44
8027496384Ingunn RognsvågFana IL12.45
80276167020Nora Hui AndersenHamar OK12.47

D 17-

4 260 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8043691587Dagny I. LysakerRaumar Orientering12.31
80483129921Kari StrandLierbygda OL13.18
80484151171Mathilde RundhaugMo OK13.19
80485111920Tone E LyeIL Tyrving13.20
80486110752Tina HærenTrøsken IL13.21
80487170780Ingvild BrekkeLillomarka OL13.22
80488170437Elise StordalOL Tønsberg og omegn13.23
80489159625Magnhild FrydenlundIF Sturla13.24
8049262220Aurora FossøyLia IL13.27
80494170687Julie Marie KinnebergIL Tyrving13.29
80495153702Randi WoldNotodden OL13.30
8049698598Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK13.31
80497116517Oda WennemoHalden SK13.32
80498148163Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK13.33
80500488030Hannele TonnaFinland13.35
80501117728Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering13.36
80502146697Léa VercellottiHalden SK13.37
80503159545Karen Oline KolstadFreidig13.38
8050460937Caroline BerbyTrøsken IL13.39
8050562496Lisa JørandliGjø-Vard OL13.40
80506123901Ingvild Oxaas WieMo OK13.41
80507145328Eldbjørg NarumOL Vallset/Stange13.42
8050887599Synnøve BråtenVegårshei IL13.43
8050962495Belinda Østvik JørandliGjø-Vard OL13.44
80510473786Stine AustadRaumar Orientering13.45
80499110667Selma Beate LysakerEiker OL13.46

D 17-C

2 830 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80070Edith FahreHisøy OK12.30
80072Kristin FalkFossum IF12.30
80099151645Kirsti RogstadKongsberg OL12.30
80100161015Anne Berg GjølbergLarvik OK12.30
80101158016Marit VinjeOppsal Orientering12.30
80102412689Kristin Kihle AndersenModum OL12.30
80104127198Hilde MoholthKongsberg OL12.30
8010539544Kristin GrimsrudSkaukameratene OL12.30
80106167094Åse NysæterSkien OK12.30
80107128465Elin LauritsenHamar OK12.30
80108126639Guro MoOL Toten-Troll12.30
80109131408Marit-Elin IdenOK Moss12.30
80110141062Ann-Karin LestebergKongsberg OL12.30
80111146604Inger KammerudRingerike OL12.30
80112158099May-lill DammTIF Viking12.30
8011398483Ann Mari StudsrudHisøy OK12.30
8011484214Oda Ellegaard MelbyHamar OK12.30
8011589717Gudrun LillekrokenOK Moss12.30
80116158161Cathrine ThomassenBækkelagets SK12.30
8011796656Anne Karin ElisenbergHamar OK12.30
80118143337Lene FlessebergKongsberg OL12.30
80119153589Sølvi Skilbrei MartiniAsker Skiklubb12.30
80120402682Else StordalOL Tønsberg og omegn12.30
80121400931Trude HansenBerger og Svelvik OL12.30
8012487615Marte LundSkaukameratene OL12.30
80125125578Karin Synnøve LundRingerike OL12.30

D 40-

3 760 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80336Siv Johanne MoenNydalens SK12.36
80348118578Berit MidttunFossum IF12.48
80349156903Anne Kristin HuuseBækkelagets SK12.49
80350144107Ida SyversenRøyken OL12.50
80351124954Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb12.51
80352128420Vanja StaffOL Toten-Troll12.52
80353139575Kari MadslienNydalens SK12.53
80354127201Eli Bonden KjørsvikKongsberg OL12.54
80355153996Gerd Karin VestølVegårshei IL12.55
80356145886Wenche GjesdalVaregg Fleridrett12.56
80357165080Kjersti NarumOL Vallset/Stange12.57
80358158044Arnhild KroghOppsal Orientering12.58
8035974131Ragnhild SævigLøten OL12.59
80360154870Barbara Willkommen EikenKongsberg OL13.00
8036192235Anne-Guri JevneHamar OK13.01
80362158278Lotta JungåkerKorsnäs IF OK13.02
8036389481Alix Young VikNydalens SK13.03
8036471555Anne LofthusLillehammer OK13.04
8036586124Ingvild FossøyLia IL13.05
80366161766Heidi SønsterudbråtenRaumar Orientering13.06
80367174665Marianne ArnesenAsker Skiklubb13.07
80368134847Elise GisholtFossum IF13.08
80370174994May Bente BrurbergÅs-UMB Orientering13.10
80371172936Anne-Grete AustadRaumar Orientering13.11
80372112659Idunn Løvseth KavlieIL Heming13.12
8037368196Anne Margrete HammerØstmarka OK13.13
80374158255Helena ErikssonEds SK13.14
8037592322Anne Marit BordalRingsaker OK13.15
80376Kari ChristiansenSandefjord OK13.16
8037787596Arnhild U. BråtenVegårshei IL13.17
80378134795Ellen GrønlundRingerike OL13.18
80380400254Kjersti Holt HanssenMåren OK13.20
8038196474May Toril MoenOL Trollelg13.21
80383158206Heli MarjomaStigsökarna13.23
8038588624Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK13.25

D 50-

3 470 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80263Torill AndersenOppsal Orientering12.34
80310400784Gro Hege LudvigsenMåren OK13.21
80311128466Inger Johanne EikelandNydalens SK13.22
80312145309Grete Synnøve Borge HoviSkien OK13.23
8031376186Cathrine NorvikRøyken OL13.24
8031688608Mari HernandezOL Toten-Troll13.27
80317153562Mette RogneVaregg Fleridrett13.28
80318135159Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK13.29
80319400979Margrete JørandliGjø-Vard OL13.30
8032061051Live Joronn YtrehusRingerike OL13.31
8032197361Bente AckenhausenKonnerud IL13.32
80322127302Magnhild T. MølnvikFossum IF13.33
80323145136Åse BrødholtIndre Østfold OK13.34
80324146384Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange13.35
8032584212Gro EllegaardHamar OK13.36
80326407180Gabriella AxelssonIdefjordens SK13.37
80327480062Lis DæhliLøten OL13.38
80328132555Bente LineSkaukameratene OL13.39
80329400598Grete BerntsenMåren OK13.40

D 60-

2 720 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80203Inger SkaugOppsal Orientering12.34
80241150384Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL13.12
80242143174Astrid GjelstadSandefjord OK13.13
80243480226Eva Marie GranOK Øst13.14
80244400901Sidsel SandelienHeming Orientering13.15
80245144060Gry Bruland VråleIF Sturla13.16
8024679924Inger LindløvOK Moss13.17
8024766589Kari PedersenIL Tyrving13.18
80248111445Kari BergLarvik OK13.19
8025180459Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK13.22
80252168675Kirsten BakkeGjø-Vard OL13.23
80253131313Torill LundSkaukameratene OL13.24
8025469017Tea ForbergRond OL13.25
8025698007Anne Karin JørgensenLia IL13.27
8025787038Ildiko HorvatiIL Tyrving13.28
80259132187Thorunn Aamodt OvesenLardal OL13.30

D 70-

2 720 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80210408501Elin DahlenGjø-Vard OL12.41
80211136967Asbjørg BjørloGimle IF12.42
80212120625Aase Tove GoldenMåren OK12.43
80214158693Gro BakkenStigsökarna12.45
8021597448Inger E. VamnesHamar OK12.46
80216117729Johanna YtterbølGimle IF12.47

D 80-

2 720 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80204158173Elvy FredinStigsökarna12.35

H -10

2 040 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80025Olav Kristian LundKongsberg OL12.38
80026145433Halvard KornmoPorsgrunn OL12.40
80027130753Henrik KnudsenOppsal Orientering12.42
80028175981Ferdinand FremmingHeming Orientering12.44
80029147529Sindre GisholtFossum IF12.46
80030139270Vetle DrageKongsberg OL12.48
8003189044Martin AusenPorsgrunn OL12.50
80032154403Sondre YtterbøAsker Skiklubb12.52
80033155551Lauritz Sogn-LarssenHeming Orientering12.54
80034146531Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL12.56

H 11-12

2 570 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80057165804Eirik HeirNydalens SK12.20
80052151429Fredrik LillestrandTrøsken IL12.53
80054120710Njaal Ellegaard MelbyHamar OK12.57
80055159029William Saintenoy-JohansenHalden SK12.59
80056146369Even LundeVarteig OL13.01
80058127089Anders VestølVegårshei IL13.05
80060147537Bendik EliassenSarpsborg OL13.09
80061123873Frikk DukefossLillehammer OK13.11
80062155811Andreas BergslandTrøsken IL13.13

H 11-12N

2 010 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80001Truls  Solås-JohansenOK Moss12.30

H 13-14

3 090 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8017489084Martin NordviGrue IL12.35
8017588771Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL12.37
80176154327Sverre NarumOL Vallset/Stange12.39
8017892337Johannes BordalRingsaker OK12.43
80179145054Emil LøwengreenSarpsborg OL12.45
80180138470Magnus RambergØstmarka OK12.47
80182132726Jørgen Kjos BarkenæsFet OL12.51
80185111646Jonas MoOL Toten-Troll12.57
80187158718Joakim EriksenEds SK13.01

H 13-16C

2 830 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80086412226Fredrik StudsrudHisøy OK12.30
80087411357Einar Moe TandbergModum OL12.30
80089158015Andreas VaageBækkelagets SK12.30
80090127042Sindre BråtenVegårshei IL12.30
80091158174Karl FredrikssonKorsnäs IF OK12.30
80092132800Sander Hildebrand RogndokkenFet OL12.30
80095165264Simen Åmodt AmundsenLardal OL12.30
8009679196Anders EspenesVarteig OL12.30
80097138667Anders BrevikØstmarka OK12.30
80098412249Sveinung UlsteinHisøy OK12.30

H 15-16

3 760 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80337123874Erik DukefossLillehammer OK12.37
8033882242Kaspar LiljaModum OL12.38
8033996777Børge StyrvoldPorsgrunn OL12.39
80340124859Magnus SandvenNotodden OL12.40
8034196450Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL12.41
80342160339Runar BjørhovdeBækkelagets SK12.42
80343127197Sondre DammTIF Viking12.43
80346136878Ivar Jevne ArnesenHamar OK12.46
80347408242Vebjørn Fallbakken BergeLøten OL12.47

H 17-

5 190 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80582Sigurd StensvikByåsen IL12.30
80583Torbjørn Blom-HagenFossum IF12.32
80584Ole Kristian BlekenHadeland OL12.34
8058572370Jan Ola PedersenVang OL12.36
80586134238Jon NilsenVegårshei IL12.38
8058795847Célestin CrespinRajamaen Rykmentti12.40
8058884836Finn-Eivind EskøyFossum IF12.42
80589134226Olav VestølVegårshei IL12.44
80590141061Ola LestebergKongsberg OL12.46
80591160885Markus HolterIndre Østfold OK12.48
80592134595Pierre ChambenoitFossum IF12.50
80593134575Gard LindsethNydalens SK12.52
80594130382Anders Felde OlaussenHalden SK12.54
8059579508Ola SingsdalGimle IF12.56
80596152699Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering12.58
80597409194Snorre HansenByåsen IL13.00
80599170744Halvard KværnaØstmarka OK13.04
8060082205Svein NygårdLillomarka OL13.06
80601132185Martin BråthenOK Øst13.08
80602412482Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL13.10
8060397558Ole Underthun JohansenIL Tyrving13.12
80604408323Sven Arne GylterudFossum IF13.14
80605146537Håkon SandvenFana IL13.16
80607158269Robert BanfiÅs-UMB Orientering13.20
80608407153Håkon KindemGimle IF13.22
80609125621Lars Petter LundRingerike OL13.24
8061085010Tord BjørnsenIL Express13.26
80611137274Fredrik LarsenIndre Østfold OK13.28
80612146699Magne ThibautRajamaen Rykmentti13.30
80613124697Halvor EngenRingerike OL13.32
80614123905Sigurd Oxaas WieMo OK13.34
80615124727Rasmus Rørholt TheisenIL BUL-Tromsø13.36
80616124808Espen RognsvågFana IL13.38
80618153993Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL13.42
80619130720Jørgen ElisenbergHamar OK13.44
80620146642Vincent CoupatHalden SK13.46
80622113246Andreas MoanFossum IF13.50
8062378630Henning JordheimVang OL13.52

H 17-C

2 830 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80126124830Tor Arne AndersenHamar OK12.30
80129158917Fred ThomassenBækkelagets SK12.30
8013039630Øyvind LarsenIndre Østfold OK12.30
8013183146Roy Roger EspenesVarteig OL12.30
80132411992Stian LillegårdLillomarka OL12.30
80133400980Jan Vegard RudsengenGjø-Vard OL12.30
80134168427Simen Sogn-LarssenHeming Orientering12.30
80135112884Jarle RogndokkenFet OL12.30

H 40-

4 260 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80441472046Rune NielsenIndre Østfold OK12.36
80442410848Espen BergstrømGimle IF12.37
8044469803Sven SimonsenFredrikstad SK12.39
80445146392Jarl ØvstedalNydalens SK12.40
80446158731Thomas KlaserKorsnäs IF OK12.41
80447118579Petter SkattumFossum IF12.42
80448412253Vidar AndersenModum OL12.43
80449408229Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett12.44
8045180097Jon Gerhard GuttormsenBrandval/Kongsvinger OK12.46
80452158115Roar PedersenOppsal Orientering12.47
80454128421Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll12.49
80455140992Bjørn MartiniAsker Skiklubb12.50
80456123476Jan Tore HenriksenNydalens SK12.51
80457159624Snorre FrydenlundIF Sturla12.52
80458153844Ola EngelsenIL BUL-Tromsø12.53
80459145386Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.54
80460123829Ove Kristian JødalBækkelagets SK12.55
80462176302Thor Ingvar HuuseBækkelagets SK12.57
80463138666Håvar BrevikØstmarka OK12.58
80466480067Svein GodagerLøten OL13.01
80467400911Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL13.02
80468409001Per Olav NærestadIF Trauma13.03
80469172095Odd FuglestadÅlgård Orientering13.04
8047062775Morten HeirFossum IF13.05
80471129376Ole Morten WieMo OK13.06
80472124215Gunnar Engen VikNydalens SK13.07
80473141045Oskar KaaløySandefjord OK13.08
8047478387Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL13.09
80475400949Egil FuruaBerger og Svelvik OL13.10
80476168589Geir BråtenVegårshei IL13.11
8047787040Jonas HaltiaIL Tyrving13.12
80478160317Per Erik OpsethRingerike OL13.13
8047976216Kjetil DammTIF Viking13.14
80481170788Gaute LangaasNydalens SK13.16
80482413165Pål WinsentsBrandval/Kongsvinger OK13.17

H 50-

3 760 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80387402824Geir Holm GundersenIF Sturla13.27
80388146569Ivar LindsethRingerike OL13.28
8038979861Einar Kristian LundeVarteig OL13.29
80390412988Richard Zeiner-GundersenFossum IF13.30
8039192228Arne ArnesenHamar OK13.31
80392401134Nils HæstadFossum IF13.32
8039382099Geir RognsvågFana IL13.33
80394144108Øyvind Roger HansenRøyken OL13.34
80395409333Tormod ØvergaardVestre Akers SK13.35
80396480030Terje BråtenRaumar Orientering13.36
8039891357Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK13.38
80399152688Per Olaf KlemsdalVarteig OL13.39
80400158202Gunnar VeastadLillehammer OK13.40
80402410794Øyvind SørlieHadeland OL13.42
80403141686Herman BakkeLøten OL13.43
80404123808Tore RambølIndre Østfold OK13.44
80405132186Jan-Ove BråthenOK Øst13.45
80406172937Jan SveenRaumar Orientering13.46
80407400006Morten KarlsenMåren OK13.47
80408119401Bent GalborgenSkaukameratene OL13.48
80409150404Finn KinnebergIL Tyrving13.49
80410412221Roy GjerdingOK Moss13.50
80411487974Sjur GjestvangOL Toten-Troll13.51
8041289086Kjell Magne NordviGrue IL13.52
80413401116Aslak KInnebergRaumar Orientering13.53
80415160741Anton PlaianAsker Skiklubb13.55
80416146576Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL13.56
8041774130Jan SævigLøten OL13.57
8041884978Per KaarbyFossum IF13.58
8041984429Ove MartinsenHauketo IF13.59
80420129068Jostein AlvestadWing OK14.00
80421147545Per Hermann KrøgerMåren OK14.01
80422168980Tron Erik HovindRaumar Orientering14.02
80424159334Trond OlsenLøten OL14.04
80425141011Frode KamsvågIL Tyrving14.05
8042694483Anders FjogstadOppsal Orientering14.06
80428400519Arve OpheimMåren OK14.08
80429487977Nils Harald StaffOL Toten-Troll14.09
80430159926Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering14.10
80433408928Lars HjermstadFossum IF14.13
80434111385Dag SulheimLillehammer OK14.14
8043567551Per OsenVestre Akers SK14.15

H 60-

3 470 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80264Hasse BergstrømIL Tyrving12.35
80277136924Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett12.48
8027887037György HorvatiIL Tyrving12.49
80279407487Hans StordalOL Tønsberg og omegn12.50
80280168381Harald BakkeGjø-Vard OL12.51
8028188994Gunnar HarstadKolbotn og Skimt OL12.52
8028279925Knut LindløvOK Moss12.53
80283126073Hans Lyder HaareKonnerud IL12.54
8028495777Atle Hugo SøvikIL Tyrving12.55
80285410853Helge ScheiFørde IL12.56
80288151427Per Ove LindemarkTrøsken IL12.59
80289100291Per Reidulf HolmOK Moss13.00
8029068388Jostein FredlyFørde IL13.01
80291146441Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL13.02
80292174032Per Oskar LarsenIndre Østfold OK13.03
8029361050Torbjørn NørbechRingerike OL13.04
80294132939Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL13.05
80295312743Stein TurtumøygardMåren OK13.06
8029768379Torodd OsFørde IL13.08
80298127238Jimmy NordliTrøsken IL13.09
80299411895Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn13.10
80300172294Bjørn SandelienHeming Orientering13.11
80301129303John Ivar KjellevoldModum OL13.12
8030289115Frode SandersenNittedal OL13.13
80304147450Lasse VråleIF Sturla13.15
80305151180Roar ForbordMalvik IL13.16
80307412049Ola BroxOL Toten-Troll13.18
8030878995Leif Roger HultgreenRingerike OL13.19

H 70-

2 720 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8021739557Svein BakkenStigsökarna12.48
8021876197Finn VestbyVarteig OL12.49
80220153171Johan Arnt JohansenNord-Østerdal OK12.51
80221160324Helge KvaaseBækkelagets SK12.52
80222136968Thorbjørn Johan BjørloGimle IF12.53
8022366718Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL12.54
80224149201Tormod DahlenGjø-Vard OL12.55
80225160730Carl-Fred. KolderupStabæk IF12.56
8022680731Per MeilandLommedalens IL12.57
80227113190Odd KletteliBækkelagets SK12.58
80228168393Kjell MichelsenFredrikstad SK12.59
80229141643Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange13.00
80230124931Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn13.01
80231156918Bjørn W. LudvigsenIF Sturla13.02
8023262038Svein SolerødOL Toten-Troll13.03
80233480203Harald WibyeOK Moss13.04
80235100460Egil RyghOL Tønsberg og omegn13.06
80236167917Gunnar ØsterbøFreidig13.07
80237154905Åge ThorjussenOK Skeidi13.08
80238174779Steinar RuudKonnerud IL13.09
8023978193Trygve FosseGimle IF13.10
80240150895Harald LundhaugOK Moss13.11

H 80-

2 720 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8020567794Ivar ChristiansenSandefjord OK12.36
8020680025Bjarne SmaadahlKolbotn og Skimt OL12.37
8020768266Kjell TeiglandØstmarka OK12.38
80208124014Kjell AndersenVarteig OL12.39
80209146608Birger GarbergRingerike OL12.40

D 13-N

2 010 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80019124963Tiril ArntzenRaumar Orientering12.30
80020131271Jenny Foss GulliksenSkaukameratene OL12.30

H 13-N

2 010 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80016124840Halvor NærbySkaukameratene OL12.30
8001739232Lars Vegard FosserSkaukameratene OL12.30
80018132532Martin GrimsrudSkaukameratene OL12.30

DIR-A

4 260 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
90086Ingrid RappRaumar Orientering00.00
90084Johs HjelmstadBækkelagets SK12.00
80161Jan Erik PockrandtFredrikstad SK12.30
80511Stein Arne NegårdVang OL12.30
80512Magnar ØvreåsBotne SK12.30
80513Anders  JensenIndre østfold12.30
80514Marianne Opsahl BredesenFossum12.30
80515Camilla HengebølFossum12.30
80516Ole Gunnar SolbergLeik IL12.30
80518Jan RingheimHorten OK12.30
80519Tom-Vegard FeltstykketHadeland OL12.30
80520Vegard HaldenNydalens SK12.30
80521Berit-Kristine LimaKristiansand OK12.30
80522Alf Johan LimaGandal IL12.30
80523Øystein AlvestadWing OK12.30
80524Simen Jevne ArnesenHamar OK12.30
80525Liv PrangerødTFL12.30
80526Mayna NossenTFL12.30
80527Vendula SkramkovaNydalens SK12.30
80528Kjell Einar AndersenVarteig OL12.30
80529Emil AhlbackFossum12.30
80530Harald BergeLøten OL12.30
80531Georg KapperudOppsal Orientering12.30
80532Sigurd DæhliLøten OL12.30
80533Even NordslettenNydalens SK12.30
80534Anders ResellNydalens SK12.30
80535Robin LarsonRaumar Orientering12.30
80536Marie Wold StavrumFrol IL12.30
80537Bengt  KarlsonIdefjordens SK12.30
80538Christer BechIdefjordens SK12.30
80539Thomas SchiveBækkelagets SK12.30
80540Gunvor Hov HøydalFossum12.30
80541Julie StørmerFossum12.30
80542Siri KullerudLillomarka OL12.30
80543Andrine BenjaminsenLillomarka OL12.30
80544Maria TorgenenBækkelagets SK12.30
80545Marianne M LarsenAsker Skiklubb12.30
80546Morten Vilbo SørumRaumar Orientering12.30
80547Inga Ekeberg SchervenLøten OL12.30
80548Rhine HolumOK Moss12.30
80549Tonje HolmOK Moss12.30
80550Leif StørmerFossum12.30
80553Arne TorgersenBækkelagets SK12.30
80556Ledig StartnrKristiansand OK12.30
80557Kristian KihleRingerike OL12.30
8057188614Trond BrevikFossum IF12.30
80572131323Mila ZaharinovaOppsal Orientering12.30
80574158319Hans LarssonEds SK12.30
80575123799Erlend AamodtNydalens SK12.30
80576138471Inge RambergØstmarka OK12.30
8057780098Audun BjerknesHauketo IF12.30
80578165904Arild AndresenFossum IF12.30
80579169002Elisabeth BergstrømGimle IF12.30
80580171868Lene Therese MyrlandPorsgrunn OL12.30

DIR-C

2 830 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Larsen AdrianNOTEAM12.00
0Daniel HatcherNOTEAM12.00
80146Ingrid LøsetRingerike OL12.00
90082Hege Resvoll SkaugOppsal Orientering12.00
90083Øyvind EriksenOK Øst12.00
90087 ThronsenNittedal OL12.00
158238Anne MyhrNydalens SK12.00
80138Sara Roberg GhabdiTrollo12.30
80141Kristin AlexandersenFredrikstad SK12.30
80142Helge SlåtterøGimle IF12.30
80144Morten LømoNydalens SK12.30
80148Arild KirkebøenHalden SK12.30
80149Marit BergerRaumar Orientering12.30
80153Amine LampeHeming Orientering12.30
80154Pål HellerudHalden SK12.30
80155Astrid BrevikRaumar Orientering12.30
80160150403Liv Irene KinnebergIL Tyrving12.30
8016363222Fredrik GudmestadFredrikstad SK12.30
80165136998Ida GranskogenGimle IF12.30
80166168193Haakon KinnebergIL Tyrving12.30
80168158252Ingerlise EriksenEds SK12.30
80169155074Espen HansenGimle IF12.30
80170158334Eva FredrikssonKorsnäs IF OK12.30
80171170760Mette StorvestreVaregg Fleridrett12.30
80143Bjørn SlåtterøGimle IF14.11

Annonser

IOF Eventor