Norsk Orientering

Startliste for Klubbmesterskap Sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Sprint
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: torsdag 3 september 2015

D 11-12

1 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
243Marlene SkramdalHedrum OL17.30
244Karoline FjæreHedrum OL17.31

D 13-14

1 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
143Hanna JohanssonHedrum OL17.30
154Gunnhild Mørk MoenHedrum OL17.41

D 17-20

2 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Susanne StrømHedrum OL17.30

D 21-

2 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
12Torill Hynne FjæreHedrum OL17.41

D 40-

2 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
94Kari Reppesgård HoltHedrum OL17.40
95Tone Sølie LysnesHedrum OL17.41
96Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL17.42
97Kristin JohanssonHedrum OL17.43
98May-Britt SkramdalHedrum OL17.44

D 50-

2 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
109May NordkveldeHedrum OL17.55

D 60-

1 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
155Anne Marit NaufHedrum OL18.00

H 13-14

1 700 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
196Ulrik Andre StrømHedrum OL18.23
197Marius Sæther MydlandHedrum OL18.24
198Kristoffer FjæreHedrum OL18.25
199Kristian Juel JohannessenHedrum OL18.26
200Henrik R HoltHedrum OL18.27

H 15-16

2 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
23Robin ThorkildsenHedrum OL17.52
24Sindre R HoltHedrum OL17.53
25Ludvig JohnsenHedrum OL17.54

H 17-20

2 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
37Erlend GjestrumHedrum OL18.06

H 40-

2 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
58Ingar AasestadHedrum OL18.27
59Anders Kristian HoltHedrum OL18.28
60Jørgen FjæreHedrum OL18.29

H 50-

2 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71Per Einar StrømHedrum OL18.40
72Asle JohnsenHedrum OL18.41
73Jan Ivar GundersenHedrum OL18.42

H 60-

2 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
120Per Dag NordkveldeHedrum OL18.06

H 65-

2 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
131Martin NaufHedrum OL18.17
132Bjørn Helge CeebergHedrum OL18.18

H 70-

1 700 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211Anton LommeHedrum OL18.38
212Tormod FjæreHedrum OL18.39
222Tor BjørvikHedrum OL18.49

Åpen N

1 200 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
265Ludvig SkramdalHedrum OL17.30
273Terese Pérez RønnildHedrum OL17.38
274Ida Pérez RønnildHedrum OL17.39
275Teo Pérez RønnildHedrum OL17.40

Annonser

IOF Eventor