Norsk Orientering

Startliste for Publikumsløp til Hovedløpet Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Publikumsløp til Hovedløpet Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 9 august 2015

D14

3 240 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
69Torun DyrkornEiker OL13.45
85Arne GreiskottFrol IL13.45
7Hanne HagsethMolde og Omegn IF13.47
8Einar TesloHadeland OL13.48
10Berthe TesloHadeland OL13.50
12Anette JuveliKonnerud IL13.52
50Kristin HaugskottOL Trollelg13.58

D15

3 780 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
23Hilde VassendPorsgrunn OL13.45
70Tor Ove HallemVerdal OK13.45
71Øystein RappRaumar Orientering13.45
72Ove Gunnar StokkeStokke IL13.45
73Elisabeth HellevikKongsberg OL13.45
82Alne Lene Bakken UlsethNydalens SK13.45
86Arne KnutzenGneist, IL13.45
24Eli Marie WiigPorsgrunn OL13.46
25Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL13.47
26Per Øivind EgerKongsberg OL13.48
27Helge RyenHamar OK13.49
28Atle Nikolai WølloKongsberg OL13.50
29Sven Arne GylterudFossum IF13.51
30Jane RødderKongsberg OL13.52
31Hilde Tvedt RyenHamar OK13.53
32Kristin EgerKongsberg OL13.54
33Atle WølloKongsberg OL13.55
34Olav HasaasFossum IF13.56
35Johan EgerKongsberg OL13.57
36Gudbrand LienHamar OK13.58

D16

4 440 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5Erik SaugerudKonnerud IL13.45
54Hilde RosenvoldPorsgrunn OL13.45
83Gjermund RørenEiker OL13.45
88Maiken HågardStjørdals-Blink Orientering13.45
57Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering13.48
58Torunn Spets StorhovFreidig13.49
60Henning Bratland CarlsenOK Moss13.51
62Marte Hoff HagenByåsen IL13.53

H14

3 750 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Alfred BjørnerødOK Moss13.45
63Thor EdvardsenLarvik OK13.45
81Johannes HalvorsenNydalens SK13.45
87Ingvild EkdahlOK Horten13.45
2Astrid BjørnerødOK Moss13.46
3Jon SkriubakkenPorsgrunn OL13.47
4Vetle DrageKongsberg OL13.48

H15

4 570 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
13Lasse ArnesenHeming Orientering13.45
65Maria TorgersenBækkelagets SK13.45
66Helge NysæterBergens TF13.45
67Gisle NysæterSkien OK13.45
68Magne MathisenPorsgrunn OL13.45
74Geir Holm GundersenSturla, IF13.45
75Frode NysætherSkien OK13.45
76Sara MathisenPorsgrunn OL13.45
77Tobias MathisenPorsgrunn OL13.45
14Signe A.  ArnesenHeming Orientering13.46
15Arne  TorgersenBækkelagets SK13.47
16Øyvind DrageKongsberg OL13.48
18Mathias BenjaminsenLillomarka OL13.50
20Knut HagenByåsen IL13.52
21Anita Sørensen DrageKongsberg OL13.53

H16

5 410 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
37Marta UlvensøenNTNUI13.45
78Ragnhild HjelmstadFossum IF13.45
79Thore KornmoPorsgrunn OL13.45
84Borger MelsomFossum IF13.45
89Håvard HågardStjørdals-Blink Orientering13.45
90Arild AndersenFossum IF13.45
91Per GrandeVerdal OK13.45
38Lars HjetinstadFossum IF13.46
39Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn13.47
40Odd StrandKongsberg OL13.48
42Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL13.50
44Frode HaugskottOL Trollelg13.52
46Leif StørmerFossum IF13.54
47Jens Even StorhovFreidig13.55
48Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn13.56
51Terje MelsomFossum IF13.59
52Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn14.00
53Tore KolstadMo OK14.01

Annonser

IOF Eventor