Norsk Orientering

Startliste for Publikumsløp til Hovedløpet sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Publikumsløp til Hovedløpet sprint
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: lørdag 8 august 2015

D14

1 900 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
52Erik SaugerudKonnerud IL14.00
53Tina KallesonOppsal Orientering14.00
62Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn14.00
63Tone Sølie LysnesHedrum OL14.00
64Åsne HaavengenKongsberg OL14.00
65Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK14.00
66Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL14.00
67Elin BordøyHedrum OL14.00
68Frida HaugskottOL Trollelg14.00

D15

1 990 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80Johan EgerKongsberg OL14.00
82Atle WølloKongsberg OL14.00
84Sven Arne GylterudFossum IF14.00
85Hilde VassendPorsgrunn OL14.00
86Jane RødderKongsberg OL14.00
88Olav HasaasFossum IF14.00
89Atle Nikolai WølloKongsberg OL14.00

D16

2 060 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
100Henning Bratland CarlsenOK Moss14.00
101Torun DyrkornEiker OL14.00
102Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering14.00
103Marte Hoff HagenByåsen IL14.00
104Sindre UlsakerHemsedal IL14.00

H15

2 340 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
12Øyvind DrageKongsberg OL14.00
13Magne MathisenPorsgrunn OL14.00
14Gisle NysæterSkien OK14.00
22Roar MyhreKristiansand OK14.00
23Knut HagenByåsen IL14.00
24Knut AurebekkTorridal IL14.00
25Martin SkytterenGrue IL14.00
26Siri Thortveit MyhreKristiansand OK14.00

H16

2 340 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Vetle DrageKongsberg OL14.00
2Ådne SkjærstenIL Tyrving14.00
27Jon SkriubakkenPorsgrunn OL14.00
38Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn14.00
39Kristin HaugskottOL Trollelg14.00
40Thore KornmoPorsgrunn OL14.00
42Jon Terje EkelandOddersjaa SSK14.00
43Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL14.00
44Frode HaugskottOL Trollelg14.00
45Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett14.00
48Espen JohnsenHedrum OL14.00
49Oskar KaaløySandefjord OK14.00
50Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn14.00
51Emil AhlbäckFossum IF14.00

Annonser

IOF Eventor