Norsk Orientering

Startliste for NM Ultralang

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM Ultralang
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: søndag 19 august 2012

D 17-18 E

9 900 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
508132098Kristin Faye EriksenFossum IF10.26
509170780Ingvild BrekkeLillomarka OL10.29
510133218Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering10.32
511153894Kari Nødland FuglestadÅlgård Orientering10.35
512111675Tora Green MatbergFrol IL10.38
513128504Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK10.41
514168334Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF10.44
515116824Marie Wold StavrumFrol IL10.47
516181961Hedvig ÅstebølOppsal Orientering10.50
51798598Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK10.53
519149164Ingvild Lindaas BringedalHaugesund IL Orientering10.59
520128484Astrid LægranSteinkjer OK11.02
52162220Aurora FossøyLia IL11.05
522145885Johanne RaknerVaregg Fleridrett11.08
523177697Marianne Opsahl BredesenFossum IF11.11
524129400Eirin Mari FossøyNotodden OL11.14
525159545Karen Oline KolstadFreidig11.17
526157521Solveig Hegstad KrügerNydalens SK11.20
527149244Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn11.23
52897462Jorunn KvaklandFreidig11.26
530128485Eirin Svanøe-HafstadSteinkjer OK11.32
531114842Emilie Westli AndersenLøten OL11.35
532148163Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK11.38
533165890Camilla HengebølFossum IF11.41
53486888Ingrid NygårdNotodden OL11.44
536179370Synnøve BråtenVegårshei IL11.50
537170783Andrine BenjaminsenLillomarka OL11.53
538159035Runa FremstadKonnerud IL11.56
539181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering11.59
540158102Sigrid AlexandersenFredrikstad SK12.02
541151171Mathilde RundhaugMo OK12.05
542146230Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb12.08
544144663Gunvor Hov HøydalFossum IF12.14

D 19-20 E

12 200 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
308160413Marte Fallbakken BergeLøten OL10.01
309177536Marit Rønning SkoglundByåsen IL10.04
310139495Sigrid Anna JermstadSteinkjer OK10.07
311149322Kjersti Adéla WestinKristiansand OK10.10
31297984Solveig BlandkjennNTNUI10.13
313154249Linn Kristine GjesdalLillomarka OL10.16
314136905Katharina RogstadNTNUI10.19
315156878Ida Mari Borge HoviKristiansand OK10.22
316177961Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL10.25
31771775Gunhild Rogne HallandNTNUI10.28
318103739Marie Hammer HåversenRaumar Orientering10.31
320123591Julie StørmerFossum IF10.37
321147827Anna UlvensøenOL Tønsberg og omegn10.40
323158634Anneke Hald BjørgumKristiansand OK10.46
324157200Kristine FjellangerVaregg Fleridrett10.49
326147824Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn10.55
327181231Oda WennemoHalden SK10.58
329152511Ingjerd MyhreKongsberg OL11.04
330129073Malin EijsinkÅs-UMB Orientering11.07

D 21-E

16 510 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
109123579Hanne VefsnmoNTNUI10.24
111116467Jenny PerssonNTNUI10.30
112170785Cristina LuisNydalens SK10.33
113171883Marit IsachsenAsker Skiklubb10.36
114168285Sara ProforsFrol IL10.39
115152468Kristin ÅstebølNTNUI10.42
116153681Lone BrochmannEiker OL10.45
117149011Helen PalmerWing OK10.48
118116543Hanna Haugen NordbrødenNTNUI10.51
119172332Jessica OrrKonnerud IL10.54
120132972Audhild Bakken RognstadNTNUI10.57
121158822Bodil HolmströmHalden SK11.00
122129739Emma JohanssonNTNUI11.03
123129450Heidi Østlid BagstevoldBækkelagets SK11.06
125159016Kine GulliksenBækkelagets SK11.12
12663829Hanne SandstadFreidig11.15
127152513Mari FastingHalden SK11.18
128182032Therese HaareKonnerud IL11.21
130160867Gøril Rønning SundFrol IL11.27

H 17-18E

13 950 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
409116492Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett09.39
410137056Lars Hole MikalsenSandnes IL (Rogaland)09.42
411160777Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb09.45
412142727Håkon SelmerFreidig09.48
413152371Anders BergumGjø-Vard OL09.51
414160506Ola KeiseråsIL Leik09.54
416145207Mattis HoltFreidig10.00
418176981Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb10.06
419170809Martin Susort KvaleHaugesund IL Orientering10.09
420116828Johannes OkkenhaugFrol IL10.12
421176008Sigurd StenvikByåsen IL10.15
422157730Sigve Wanvik KrogstadmoSelbu OK10.18
424168830Erlend Engzelius GylverAsker Skiklubb10.24
42562310Paul Martin RemmePorsgrunn OL10.27
42685010Tord BjørnsenIL Express10.30
427165237Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb10.33
428168801Erlend IsachsenAsker Skiklubb10.36
429152271Nils Anders JermstadSteinkjer OK10.39
430158397Andreas StenerudOL Tønsberg og omegn10.42
432176236Håkon KindemGimle IF10.48
43392331Erlend FjeldRingsaker OK10.51
434160505Geir Inge KeiseråsIL Leik10.54
435153898Thorstein WangLillomarka OL10.57
436153993Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL11.00
437178275Hallvard HaugenFossum IF11.03
43863825Sebastian TorgersenBækkelagets SK11.06
439171808Vegard RessemFrol IL11.09
440157763Lars Harald AasheimBækkelagets SK11.12
441181922Ove BaardsgaardOL Trollelg11.15
442172717Simen Eid NielsenNydalens SK11.18
443159017Magne JutulstadBækkelagets SK11.21
444170861Brage SætherFreidig11.24
445152386Jonas RessemFrol IL11.27
44792339Simen BordalRingsaker OK11.33
448125653Gaute FriestadKristiansand OK11.36
449124727Rasmus Rørholt TheisenIL BUL-Tromsø11.39
450157150Jørgen MadslienNydalens SK11.42
451134226Olav VestølVegårshei IL11.45
452148485Håvard MyhreKongsberg OL11.48
453136880Harald Astrup ArnesenHeming Orientering11.51
454126674Erik Olsvik DengerudNydalens SK11.54
455137007Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett11.57
456160476Andreas SølbergOL Trollelg12.00
458151138Borger MelsomFossum IF12.06
459131410Thomas SchiveBækkelagets SK12.09
460134238Jon NilsenVegårshei IL12.12
461173084Paul SirumFrol IL12.15
462160440Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg12.18
463179305Sigur HeggedalKongsberg OL12.21
464130382Anders Felde OlaussenHalden SK12.24
465159009Mathias DrageKongsberg OL12.27

H 19-20E

17 300 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208156787Isak BergsetIL Veten09.46
210157727Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK09.52
21180796Espen SundsvikFrol IL09.55
212156913Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering09.58
213160360Eskil Sande GullordGjø-Vard OL10.01
214160790Harald KalagerAsker Skiklubb10.04
215173135Terje Magnus Bakken SørensenFreidig10.07
216158400Johannes NarumHamar OK10.10
218123601Sverre Turter SandvoldNydalens SK10.16
21988629Håvard HagaRaumar Orientering10.19
22091457Sindre GodagerGjø-Vard OL10.22
221158035Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering10.25
222154253Oskar RøenVaregg Fleridrett10.28
223132943Fredrik RaastadNydalens SK10.31
224142811Simen AamodtNTNUI10.34
225181939Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering10.37
226155829Carl Petter LyngenFrol IL10.40
227144862Anders VisterRaumar Orientering10.43
228145310Sindre RønningFrol IL10.46
229142773Jon Aukrust OsmoenNTNUI10.49
230154250Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett10.52
231174969Dag LofthusHamar OK10.55
232152431Eskil KinnebergRaumar Orientering10.58
233127654Emil AhlbäckFossum IF11.01
234123574Mathias Stensland LillevoldNTNUI11.04
235181671Simen Jevne ArnesenHamar OK11.07

H 21-E

24 310 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
692348Martin HammerOK Skøynar09.00
7181664Asgeir Bakken RognstadNTNUI09.03
8151333Jørgen FiskumFrol IL09.06
9168502Roar SkulbørstadOL Trollelg09.09
10159002Marius ØieLøten OL09.12
12136568Alf Johan LimaGanddal IL09.18
1379235Rasmus Korvald SkaareNTNUI09.21
1486967Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK09.24
15153566Eirik AalNTNUI09.27
16176276Anders Opsahl BredesenNTNUI09.30
17169009Kyongsa RiBækkelagets SK09.33
18153852Glenn Tore LølandGanddal IL09.36
1991577Jon SivertsenVerdal OK09.39
2067421Brynjar Larssen BakkenNTNUI09.42
2163830Johan IvarssonFreidig09.45
22123578Snorre HansenByåsen IL09.48
23152517Kristian Opsahl BredesenNTNUI09.51
24165322Ole Petter KjerkreitSteinkjer OK09.54
25176173Bård SmestadWing OK09.57
26118351Anton BjartnesVerdal OK10.00
27176226Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orientering10.03
28165329Svein Anders MelhusSteinkjer OK10.06
2989871Sigurd HynneÅs-UMB Orientering10.09
3080812Svein Inge YdseVerdal OK10.12
31175947Hans Petter MathisenNTNUI10.15
32157187Dag Steinar RagvinSkien OK10.18
3383152Halvor Eid NielsenNTNUI10.21
34159508Morten Severin SaueIL Tyrving10.24
36174702Stig AlvestadGanddal IL10.30
37152469Asgeir MjösundMS Parma10.33
39157743Vegard Brun SagaNTNUI10.39
40180124Yngve SkogstadFrol IL10.42
41172140Øyvind StoksethHalden SK10.45
42161762Håvard TveiteÅs-UMB Orientering10.48
43132700Kjetil OkkenhaugNTNUI10.51
4482357Andreas MagerøyFrol IL10.54
45145317Stig Rune HolbergOK Skøynar10.57
46176282Vegard Blomseth JohnsenNTNUI11.00
4763697Ivar HaugenKristiansand OK11.03
48152515Øystein Kvaal ØsterbøWing OK11.06
49158614Mats DahlénKristiansand OK11.09
50155055Ivar LundanesFrol IL11.12
5180133Sverre Waaler KaasNydalens SK11.15
52144277Øyvind HelgerudHalden SK11.18
53158615Christian Wiig BøenKristiansand OK11.21
54158089Fredrik EliassonHalden SK11.24
57181105Olav LundanesHalden SK11.33
58143024Espen FiskumNTNUI11.36
59160833Håvard LucasenÅs-UMB Orientering11.39
60170705Hans Gunnar OmdalKristiansand OK11.42
61170550Carl Waaler KaasBækkelagets SK11.45
62181111Bjørn EkebergIL Tyrving11.48
63170599Ulf Forseth IndgaardFrol IL11.51
64157774Magne DæhliHalden SK11.54
65139661Torbjørn SagbergIL Tyrving11.57
66180924Jo Forseth IndgaardFrol IL12.00

Annonser

IOF Eventor