Norsk Orientering

Startliste for Blodslitet eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

D 17-18 E

12 825 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
601Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)11.15
602Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK11.15
603Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)11.15
604Kristin Helland-HansenIL Tyrving11.15
605Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK11.15
606Elise UllernIL Tyrving11.15
608Anniken Helland-HansenIL Tyrving11.15
610Siri MoholthKongsberg OL11.15
611Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering11.15
612Tonje Aasheim NymarkAskøy OL11.15
613Marit Melby JacobsenLardal OL11.15
614Oda SikkelandIL Tyrving11.15
615Ronja BjörklundBjursås OK11.15
616Marie OlaussenFredrikstad SK11.15
617Ida AurebekkTorridal IL11.15
618Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering11.15
619Maiken SandbergNydalens SK11.15
620Kristine FjeldRingsaker OK11.15
621Maria ErikssonEds SK11.15
622Johanne Øderud VatneBækkelagets SK11.15
623Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)11.15
624Ingvild C. FleisjeLillomarka OL11.15
625Åshild KolstadMo OK11.15
626Kristin OttesenFredrikstad SK11.15
627Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering11.15
628Elin PetterssonIFK Göteborg11.15
629Ingrid LundanesEmblem IL11.15
630Anne Willkommen EikenKongsberg OL11.15
631Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb11.15
632Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering11.15
633Andrea DrangsholtTorridal IL11.15
634Gina GranstedtHalden SK11.15
635Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)11.15
636Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving11.15
637Margrete KrageSarpsborg OL11.15
638Ellen Marie AriansenLillomarka OL11.15
639Maren Roll PaulsenFredrikstad SK11.15
640Julie NærestadVegårshei IL11.15
641Martine TopstadLarvik OK11.15
642Margrethe WisløffAsker Skiklubb11.15
643Anine HallénNydalens SK11.15
644Silje HaugeHisøy OK11.15
645Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK11.15
646Åse BerganNydalens SK11.15

D 19-20 E

13 950 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
701Tonje VassendFossum IF10.45
702Synnøve BråtenVegårshei IL10.45
703Sigrid AlexandersenFossum IF10.45
704Åsne Skram TrømborgKongsberg OL10.45
705Julie HjortlandLarvik OK10.45
706Anine AhlsandNydalens SK10.45
708Miri Thrane ØdumOK Pan Århus10.45
709Aleksandra HornikOK Kolmården10.45
710Silje ArntzenAsker Skiklubb10.45
711Arianna TauferNydalens SK10.45
712Stina NilssonUmeå OK10.45
713Ragnhild HjermstadFossum IF10.45
714Nina Asheim BirkelandHalden SK10.45
715Ingrid GulbrandsenNTNUI10.45
716Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering10.45

D 21-E

15 825 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
402Gitte BromanderFredrikstad SK11.00
403Marianne DæhliHalden SK11.00
404Ane LindeDansk Orienterings-Forbund11.00
406Bodil HelgerudHalden SK11.00
407Laura RobertsonHutt valley11.00
409Jo ShepherdHalden SK11.00
410Maja AlmDansk Orienterings-Forbund11.00
411Lone BrochmannBækkelagets SK11.00
412Kirsi NurmiIFK Göteborg11.00
413Beata FalkHagaby GoIF11.00
414Sofia AdolfssonIFK Lidingö SOK11.00
416Helena JanssonOK Ravinen11.00
417Anna ForsbergGöteborg Majorna OK11.00
418Frida BakkmanIFK Lidingö SOK11.00
421Maren Jansson HaverstadNTNUI11.00
422Mari FastingHalden SK11.00
423Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK11.00
425Kamilla OlaussenFredrikstad SK11.00
426Kine GulliksenBækkelagets SK11.00
427Alice HugossoIFK Lidingö SOK11.00
428Emilie Westli AndersenLøten o-lag11.00

H 17-18E

15 600 m, 60 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Peter NordbrødenHalden SK10.30
202Jens Didrik BergLarvik OK10.30
203Emil LøwengreenFredrikstad SK10.30
204Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK10.30
206Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering10.30
207Lars SolliMo OK10.30
208Trygve HeggedalKongsberg OL10.30
209Håvard EidsmoFreidig10.30
211Jonas GustafssonOK Kåre10.30
212Magnus WølnebergIL Tyrving10.30
213Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb10.30
214Eirik Langedal BreivikNydalens SK10.30
215Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn10.30
217Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving10.30
218Olle NilssonOK Linné10.30
219Torkel ReinhartsenKristiansand OK10.30
220Tarjei HoloFossum IF10.30
221Ole Martin EdstrømOppsal Orientering10.30
222Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK10.30
223Martin MörsellOK Kåre10.30
224Einar LundKongsberg OL10.30
225Peter Martinus Freyborg UranGimle IF10.30
226Johannes Bakke AashamarKristiansand OK10.30
227Martin Borge HeirFossum IF10.30
228Bjørnar LøvliAsker Skiklubb10.30
229Simon SchusterVallentuna-Össeby OL10.30
230Sverre Bang StøengHamar OK10.30
231Jørgen VisterIndre Østfold OK10.30
232Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn10.30
233André AnderssonVästerbergslagens OL10.30
234Albin LarssonKatrineholms OK10.30
235Håkon Østraat SævareidHalden SK10.30
236Alex CarcasOK Ravinen10.30
237Nils AlexanderssonStora Tuna OK10.30
238Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK10.30
239Jesper SvenskStora Tuna OK10.30
240Ole Jakob OlsrødStokke IL10.30
241Audun HeimdalKonnerud IL10.30
242Laurits Bidstrup MøllerOK Pan Århus10.30
244Sturla FrydenlundSturla, IF10.30
245Fredrik MoeSandefjord OK10.30
247Trygve Kristoffer LøvliHalden SK10.30
248Tobias KristensenLarvik OK10.30
249Anders HagaRaumar Orientering10.30
250Håvard Landro SvingheimKonnerud IL10.30
252Marius PyttenKristiansand OK10.30
253Ivar Jevne ArnesenHamar OK10.30
254Isac von KrusenstiernaOK Kåre10.30
255Kjetil MølnvikFreidig10.30
256Amadeus HanssonGotlands Bro OK10.30
257Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn10.30
258Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL10.30
259Håkon Raadal BjørloHalden SK10.30
260Johannes RidefeltOK Linné10.30
262Victor ImarkTullinge SK10.30
263Olav Milian Schmitt GranHalden SK10.30
264Simon ImarkTullinge SK10.30
265Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering10.30
266John RundeKristiansand OK10.30
267Lars Eliseussen-SkallHarstad Ol10.30

H 19-20E

16 725 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501Sigur HeggedalKongsberg OL10.00
502Malthe GaarsdalHalden SK10.00
503Dane BlomquistLillomarka OL10.00
505Markus HolterHalden SK10.00
506Oskar SandbergSäterbygdens OK10.00
507Will RiggOK Ravinen10.00
508Endre AaenStjørdals-Blink Orientering10.00
509Vegard Jarvis WestergårdHalden SK10.00
511Ola SingsdalGimle IF10.00
512Magnus DewettDansk Orienterings-Forbund10.00
513Filip IvarssonOK Hammaren10.00
515Anders Felde OlaussenHalden SK10.00
516Emil GranqvistOK Ravinen10.00
517Riccardo ScaletLillomarka OL10.00
518Andreas SølbergOL Trollelg10.00
520Elias T. MølnvikFossum IF10.00
521Vetle ChristiansenBækkelagets SK10.00
522Øyvind WiggenByåsen IL10.00
523Harald LarssonHagaby GoIF10.00
524Andreas AlvemNTNUI10.00
526Dag BlandkjennKristiansand OK10.00
527Jens RönnolsTäby OK10.00
528Erik AnderssonOK Orion10.00

H 21-E

23 325 m, 59 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Filip DahlgrenIFK Lidingö SOK10.45
2Håvard HagaNydalens SK10.45
4Mikael OlaussonOslostudentenes IK10.45
5Giacomo FrattariOK Pan Århus10.45
6Fredric PortinHalden SK10.45
7Kyongsa RiNydalens SK10.45
8Mathias DrageKongsberg OL10.45
9Jacob LindstamOK Ravinen10.45
10Anton SjökvistStora Tuna OK10.45
11Fredrik BakkmanIFK Lidingö SOK10.45
12Olav LundanesHalden SK10.45
13Martin AhlbergerHestra IF10.45
14Erik Feyling HaareKonnerud IL10.45
15Daniel BlomsterVaregg Fleridrett10.45
16Sindre RønningFossum IF10.45
17Ola LestebergKongsberg OL10.45
18Julian DentIFK Lidingö SOK10.45
19Ola Marius PedersenOppsal Orientering10.45
20Gustav BergmanOK Ravinen10.45
21Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL10.45
22Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK10.45
23Eirik Kamstrup HovindHalden SK10.45
24Rasmus Palmqvist AslaksenJärfälla OK10.45
25Robert FredriksenNotodden OL10.45
26Øyvind HelgerudHalden SK10.45
27Jo Forseth IndgaardFrol IL10.45
29Johan RunessonGöteborg Majorna OK10.45
30Niklas SerranderIFK Lidingö SOK10.45
31Espen JakobsenIL Tyrving10.45
32Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering10.45
33Tue LassenDansk Orienterings-Forbund10.45
34Niklas OlofssonOK Pan Kristianstad10.45
35Erik SagvoldenNydalens SK10.45
36Kalle BergmanOK Ravinen10.45
37Bjørn EkebergIL Tyrving10.45
38Martin RegbornHagaby GoIF10.45
39Simon HodlerIFK Mora OK10.45
40Andreas HøyeFredrikstad SK10.45
42Torben Christian WendlerFredrikstad SK10.45
43Bojan BlumensteinNydalens SK10.45
45Emil JönssonIL Tyrving10.45
47Mårten BoströmIFK Lidingö SOK10.45
49Vegard Brun SagaIL Tyrving10.45
50Tiago AiresHalden SK10.45
51Andreas RüedlingerLeksands OK10.45
52Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn Orientering10.45
53Anders NordbergNydalens SK10.45
54Andreas Hougaard BoesenDansk Orienterings-Forbund10.45
56Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK10.45
57Victor MansnerOK Pan Århus10.45
58Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK10.45
59Markus LivingUlricehamns OK10.45
60Anders VisterNydalens SK10.45
61Bryan KeelyBendigo Orienteers10.45
62Assar HellströmOK Ravinen10.45
63Erik PerssonOppsal Orientering10.45
64Nicholas OskarssonLillomarka OL10.45
65Simen A. BjøringsøyNydalens SK10.45
67Martin LarssonHestra IF10.45

Annonser

IOF Eventor