Norsk Orientering

Startliste for Raumar o-karusell, 9. løp

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar o-karusell, 9. løp
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 26 august 2015

D 10-12

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212927Thea FagerhaugGjerdrum OL18.16.35
203318Nora SørbergFrogner IL18.54.53

D 15-16

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179400Hedda SkatvedtUllensaker OL

D 17

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
88365Anne Grethe RustadGjerdrum OL18.09.38
71638Hanne SørensenGjerdrum OL18.16.56
203009Tiril Ruud BråtenUllensaker OL18.20.44
153833Anne Kamstrup HovindUllensaker OL18.24.32

D 50

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
156922Ida EngenNes OL18.20.14

H 10-12

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213586Stian Moseide SørlieGjerdrum OL18.14.38

H 13-14

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
180240Anders HorveiFrogner IL18.21.24
195864Christoffer SlettenUllensaker OL18.21.33
171151Even Nygaard ØstrengGjerdrum OL18.35.47

H 17

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
129688Eirik RustadGjerdrum OL18.05.46
152653Erik SedinUllensaker OL18.11.53
156915Andreas SedinUllensaker OL18.12.37
217459Tommy SkårbøUllensaker OL18.12.53
74968Tor StrandEidsvoll OL18.14.03
411529Tor-Arve StrandEidsvoll OL18.15.12
206542Ottar Moum LarsenUllensaker OL18.16.19
483399Ståle SønsterudbråtenGjerdrum OL18.17.17
161304Karoline SønsterudbråtenGjerdrum OL18.17.20
156924Knut EngenNes OL18.17.55
97617Pål StensletPrivat18.19.23
159004Robin LarssonUllensaker OL18.22.47
195480Anders HagaGjerdrum OL18.38.27
213717Kristian RyenUllensaker OL

H 50

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
215058Per ØsterengGjerdrum OL18.31.19
211190Pål Kogstad NæssGjerdrum OL18.39.45

H 60

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
97289Jan Tore GundersenEidsvoll OL18.07.21
97842Odd GundersenEidsvoll OL18.10.53
172937Jan SveenUllensaker OL18.40.16

H 80

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
127105Ove WernerEidsvoll OL18.00.20
487955Hans LarsenGjerdrum OL18.13.37
67586Jan LøvliHurdal OL18.34.21

Mosjon K

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
188895Inger DøhlenGjerdrum OL18.06.26
217116Bente AarhusNes OL18.08.15
206548Tina BjørnstadEidsvoll OL18.11.26
203377Emil Bjørnstad StrandEidsvoll OL18.11.29
124907Ivar MonsrudNes OL18.11.59
211358Simen ElvhaugGjerdrum OL18.17.37
186058Alexander SlettenUllensaker OL18.26.15
212994Camilla FosstveitUllensaker OL18.29.22
203427Per SørbergFrogner IL18.54.09
212626Simen Dehli SaxhaugEidsvoll OL

Arrangør

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4Jon Tore BeitnesUllensaker OL
1Terje BråtenUllensaker OL
2Gunnar FosstveitUllensaker OL
3Kari Kamstrup HovindUllensaker OL

Tour d o

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
175899Liv Isabelle GullbrandsenUllensaker OL18.01.58
175935Terje EllefsenUllensaker OL18.02.03
211710Erik Dehli SaxhaugEidsvoll OL18.03.40
213466Sigrid SkaramyrenUllensaker OL18.07.31
211605Emma BøyesenUllensaker OL18.07.33
201889Wilma Bekkemoen TorbjørnssonUllensaker OL18.08.34
211850Erle FosstveitUllensaker OL18.25.12
192333Alvin Andersen MariboEidsvoll OL18.27.14
212967Eirill Andersen MariboEidsvoll OL18.27.14
211769Brage FosstveitUllensaker OL18.29.18

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival