Norsk Orientering

Startliste for Raumar o-karusell, 7. løp

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar o-karusell, 7. løp
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 17 juni 2015

5,2 km Herrer

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
156924Knut EngenNes OL19.35.48
181054Bent SkatvedtUllensaker OL19.46.03
206542Ottar Moum LarsenUllensaker OL19.55.46
155530Carl Erik WasbergOppsal Orientering20.24.12
184248Øystein KildahlØstmarka OK20.25.43

5,2 km Damer

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203009Tiril Ruud BråtenUllensaker OL19.48.59

4,0 km Herrer

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
412490Terje BråtenUllensaker OL19.48.46
192335Geir Johan AndersenEidsvoll OL20.08.18

4,0 km Damer

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
187318Synne RappGjerdrum OL19.49.31
401116Lene KinnebergGjerdrum OL20.00.15
39215Anna PowlingNOTEAM20.01.35
39215Anna PowlingNOTEAM20.01.35
172931Nicola BlatchfordNOTEAM20.03.05
172931Nicola BlatchfordNOTEAM20.03.05

3,3 km Herrer

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
180240Anders HorveiFrogner IL19.40.38
180136Gaute FosstveitUllensaker OL19.50.40
209928Daniel GreenSiemens19.55.11
77378Ivar StrømstadUllensaker OL20.04.21
200Trond Erik HovindUllensaker OL20.30.48

3,3 km Damer

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
189018Pernille SønsterudbråtenGjerdrum OL19.36.10
156923Linda EngenNes OL19.37.14
206441Hanne RappGjerdrum OL19.39.08
179400Hedda SkatvedtUllensaker OL19.39.13
212927Thea FagerhaugGjerdrum OL19.44.34
90139Kirsti BlomdalAkershus og Oslo19.51.49

1,8 km Herrer

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203006Tor SimonsenOK Øst19.24.06
212663Kevin RommetvedtEidsvoll OL19.59.57
192333Alvin Andersen MariboEidsvoll OL19.59.59
195864Christoffer SlettenUllensaker OL20.07.56
195876Alexander SlettenUllensaker OL20.09.07

1,8 km Damer

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
200358Nanna BerganFrogner IL19.35.50

1,3 km Herrer

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213051Kristoffer EngebretsenGjerdrum OL19.20.26
209826Morten EngebretsenGjerdrum OL19.23.45
212393Aksel HøstlandØstmarka OK19.47.13
211769Brage FosstveitUllensaker OL19.47.31
180086Mathias AndreassenUllensaker OL19.48.15
79791Gunnar FosstveitUllensaker OL20.36.10

1,3 km Damer

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211850Erle FosstveitUllensaker OL19.46.27
212640Tuva HøstlandØstmarka OK19.47.11
212967Eirill Andersen MariboEidsvoll OL20.03.06

Arrangør

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Pål Kogstad NæssGjerdrum OL
2Karoline SønsterudbråtenGjerdrum OL

Annonser

IOF Eventor