Norsk Orientering

Startliste for Tour de Orientering

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 3 oktober 2015 - søndag 4 oktober 2015

PrologMellomdistanseJaktstart

N-åpen

1 010 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Lars OftedalÅlgård Orientering00.00.00
Sjur UndheimÅlgård Orientering00.00.00
175178Jone BreilandÅlgård Orientering12.00.00
187040Linnea DalandKristiansand OK12.00.00
212720Stine GiljeÅlgård Orientering12.00.00
193011Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering12.00.00
189163Mari RichterSandnes IL (Rogaland)12.00.00
212634Hanna VølstadÅlgård Orientering12.00.00
212714Mari VølstadÅlgård Orientering12.00.00
91019Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering12.02.59
188703Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering12.05.59
209739Julie M HellandEgersund OK12.09.00
211906Marius RøddeGanddal IL12.11.59
127151Therese Alisa LundÅlgård Orientering12.14.59
189158Marte K FuglestadÅlgård Orientering12.18.00
172256Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.20.59
172200Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering12.27.00
222530Simen EspedalÅlgård Orientering12.29.59
149899Ada C StokkelandÅlgård Orientering12.36.00
189172Lea StokkelandÅlgård Orientering12.38.59
222064Morten EspedalÅlgård Orientering12.41.59
189114Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)12.47.59
212181Maren OftedalÅlgård Orientering12.50.59
212395Vebjørn OftedalÅlgård Orientering12.54.00
213024Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)12.56.59
196763Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)12.59.59
212199Livar OftedalÅlgård Orientering13.03.00

D -10

1 930 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
189044Selma L.F TorpSandnes IL (Rogaland)11.00
188955Anna TaksdalGanddal IL11.54
204740Thea Beate PuntervoldEgersund OK11.57
212922Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)12.00
209289Karine Aarstad TorgersenEgersund OK12.03

D 11-12

1 930 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212121Emma GiljeÅlgård Orientering11.02
186171Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11.06
186172Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11.09
172109Ane NevlandÅlgård Orientering11.12
172001Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.15
213431Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)11.18
184277Alida OftedalÅlgård Orientering11.21

D 13-16N

1 530 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
209950Celina Iversen AaseEgersund OK11.06

D 17-A kort

2 820 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
171173096Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)11.25.00
172184155Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)11.42.18

C-Åpen

1 930 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
187043Annika T EspedalBjerkreim IL12.00.00
187177Solveig EspedalBjerkreim IL12.00.00
189170Solveig MælandÅlgård Orientering12.59.59
97798Helga AaslidEgersund OK13.03.00
170503Frode Halvor LundÅlgård Orientering13.05.59
172094Magne MælandÅlgård Orientering13.12.00

D 50-

2 960 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181160738Ann Karin TjørhomGanddal IL11.50.00
182189173Mette M NødlandÅlgård Orientering12.03.10
18339208Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)12.04.35
18462839May MelingStavanger Orienteringsklubb12.10.00
18598302Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb12.10.00
153826Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb12.10.00

D 60-

2 960 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201217120Inger Skretting OpstadEgersund OK11.25.00
202170304Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb11.42.12

D 70-

2 960 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211153828Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb11.15.00
212157128Synnøve FuglestadÅlgård Orientering11.23.14
213157189Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb11.25.26

H -10

1 930 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
132004Samuel A StokkelandÅlgård Orientering11.03
151431Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)11.36

H 11-12

1 930 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211823Jonas SandalGanddal IL10.57
158630Markus RichterSandnes IL (Rogaland)11.24
195846Øyvind LamarkGanddal IL11.27
192235Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering11.30
213573Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)11.33
195833Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11.36
151433Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering11.39
149100Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering11.42
192462Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)11.48
158631Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)11.51

H 17-A kort

3 240 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101211139Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)11.00.00
10294943Tor Sverre SkåraEgersund OK11.00.25
103173470Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)11.00.25
104158120Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering11.06.45
105206298Arild SvihusGanddal IL11.12.01
106185984Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL11.20.00

H 17-N

1 530 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80751Arild OpstadEgersund OK11.00

H 50-

3 790 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
111172128Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb11.50.00
11267813Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)11.51.03
113197848Harry BreilandÅlgård Orientering11.59.13
114195822Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb11.59.31
115210110Guttorm L EggeOslostudentenes IK12.01.24
116174023Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)12.03.27
117207628Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)12.10.00
118159620Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb12.10.00
119184538Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb12.10.00
120160920Ove OalandGanddal IL12.10.00
174874Oskar KaaløySandefjord OK12.10.00
195873Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb12.10.00

H 60-

2 960 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
141158624Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb11.25
142184558Svein Leonard EliassenVaulen Orienteringsklubb11.45
143187150Terje StokkelandÅlgård Orientering11.45

H 70-

2 960 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
161204742Tormod AaslidEgersund OK11.00.00
162157129Arnulf FuglestadÅlgård Orientering11.06.41
163176298Jan VærpSøgne og Songdalen OK11.07.10
164147451Tor Øystein Håkon NilsenVaulen Orienteringsklubb11.20.00
165172002Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb11.20.00
181616Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb11.20.00

H 13-16

3 240 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
81211766Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb11.50.00
82153170Martin NevlandÅlgård Orientering11.50.07
83197767Per Ivar StoklandGanddal IL11.51.08
84184085Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)11.57.18
85197847Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.57.50
86145059Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)12.02.37
87188960Ole Kristian TaksdalGanddal IL12.09.41
88197866Tobias RøddeGanddal IL12.10.00
8968532Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)12.10.00
90192129Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering12.10.00

D 13-16

2 820 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31187124Janne Tjørhom AasheimGanddal IL11.00.00
32200631Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)11.08.28
33174736Ingrid LamarkGanddal IL11.11.33
34212332Marie WathneSandnes IL (Rogaland)11.20.00
35204767Julie PuntervoldEgersund OK11.20.00
195677Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12.00.00

H 17-

4 690 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
27203411Ørjan RavndalÅlgård Orientering08.10.00
1207017Torgeir NevlandÅlgård Orientering11.50.00
2159328Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering11.50.46
3181677Sebastian DalandKristiansand OK11.55.24
4205576Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering11.56.19
5158001Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering11.58.34
6195788Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)11.59.28
147077Fredrik SandalGanddal IL12.00.00
7184260Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL12.01.12
8402531Per Olav HaarGanddal IL12.03.59
9173226Njål Helge VølstadÅlgård Orientering12.04.08
10195729Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)12.04.12
11188954Morten Bjerga SundliGanddal IL12.04.40
12126640Kenneth MydlandEgersund OK12.04.47
1361787Per Inge EspedalÅlgård Orientering12.05.11
14197727Oddvar TaksdalGanddal IL12.08.01
15197870Per Martin StoklandGanddal IL12.09.14
16193125Andreas Segadal BreilandÅlgård Orientering12.09.25
1760595Sturla StokkelandÅlgård Orientering12.10.00
18204741Nils Tore PuntervoldEgersund OK12.10.00
19169769Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb12.10.00
20184425Trond LamarkGanddal IL12.10.00
21197954Mathieu McGuireStavanger Orienteringsklubb12.10.00
2293939Thorbjørn VærpKristiansand OK12.10.00
23172254Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.10.00
24200550Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)12.10.00
25197802Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb12.10.00
26188699Kim RichterSandnes IL (Rogaland)12.10.00
165754Kristian HaarrGanddal IL12.10.00

D 17-

3 790 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51174788Aud Hognestad TaksdalGanddal IL11.00.00
52181468Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)11.01.40
53145700Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)11.02.51
54196743Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)11.06.08
55143224Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)11.08.45
56207630Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)11.09.33
57195740Audrun UtskarpenOslostudentenes IK11.09.48
58197968Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.10.25
59209949Jane M HellandEgersund OK11.11.30
60172000Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.11.49
61158076Brit NilsenVaulen Orienteringsklubb11.18.22
62197977Anita Glenne KallhovdEgersund OK11.18.59
63146952Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL11.20.00
64206521Anita SælevikHaugesund IL Orientering11.20.00
65158088Anne Marie GauselGanddal IL11.20.00
66174809Vibeke LamarkGanddal IL11.20.00
67181678Linn Carina DalandKristiansand OK11.20.00
68193027Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11.20.00
69207629Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)11.20.00
70188456Randi EngløkkHaugesund IL Orientering11.20.00
67793Kari ChristiansenSandefjord OK11.20.00
195678Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb11.20.00
131315Ane OftedalÅlgård Orientering11.20.00

Annonser

IOF Eventor