Norsk Orientering

Startliste for Tour de Orientering

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 3 oktober 2015 - søndag 4 oktober 2015

PrologMellomdistanseJaktstart

N-åpen

1 140 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
130193011Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering15.00.00
187043Linnea DalandKristiansand OK15.00.00
184386Lars OftedalÅlgård Orientering15.00.00
131316Sjur UndheimÅlgård Orientering15.00.00
212634Hanna VølstadÅlgård Orientering15.00.00
212714Mari VølstadÅlgård Orientering15.00.00
151222064Morten EspedalÅlgård Orientering15.02.59
148189114Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)15.08.59
149189172Lea StokkelandÅlgård Orientering15.11.59
147222530Simen EspedalÅlgård Orientering15.17.59
145149899Ada C StokkelandÅlgård Orientering15.20.59
144172200Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering15.23.59
133212181Maren OftedalÅlgård Orientering15.27.00
131196763Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)15.29.59
132212199Livar OftedalÅlgård Orientering15.32.59
134212395Vebjørn OftedalÅlgård Orientering15.36.00
135213024Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)15.38.59
139127151Therese Alisa LundÅlgård Orientering15.41.59
137189158Marte K FuglestadÅlgård Orientering15.45.00
140172256Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb15.47.59
138211906Marius RøddeGanddal IL15.50.59
142188703Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering15.53.59
13691019Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering15.59.59
141209739Julie M HellandEgersund OK16.02.59

D -10

1 770 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212922Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)14.47.59
189044Selma L.F TorpSandnes IL (Rogaland)14.51.00
121204740Thea Beate PuntervoldEgersund OK15.53.59
143209289Karine Aarstad TorgersenEgersund OK15.54.00
120188955Anna TaksdalGanddal IL15.56.59

D 11-12

1 770 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
262212121Emma GiljeÅlgård Orientering14.53.59
259184277Alida OftedalÅlgård Orientering15.05.59
105172001Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb15.08.59
256186171Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering15.11.59
257172109Ane NevlandÅlgård Orientering15.14.59
258213431Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)15.18.00
106186172Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering15.20.59

D 13-16N

1 740 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
129209950Celina Iversen AaseEgersund OK15.02.59

D 17-A kort

2 690 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301173096Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)15.13.59
300184155Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)15.15.59

C-Åpen

1 770 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
189163Annika T EspedalBjerkreim IL15.00.00
189177Solveig EspedalBjerkreim IL15.00.00
125172094Magne MælandÅlgård Orientering15.59.59
126189170Solveig MælandÅlgård Orientering16.02.59
12297798Helga AaslidEgersund OK16.05.59
123170503Frode Halvor LundÅlgård Orientering16.08.59

D 50-

2 950 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
100160738Ann Karin TjørhomGanddal IL15.27.59
99153826Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb15.29.59
10162839May MelingStavanger Orienteringsklubb15.31.59
9898302Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb15.33.59
96189173Mette M NødlandÅlgård Orientering15.36.00
9739208Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)15.37.59

D 60-

2 950 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500217120Inger Skretting OpstadEgersund OK15.00.00
253170304Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb15.07.59

D 70-

2 950 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
199153828Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb15.01.59
254157189Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb15.03.59
255157128Synnøve FuglestadÅlgård Orientering15.05.59

H -10

1 770 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
260151431Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)15.00.00
103132004Samuel A StokkelandÅlgård Orientering15.02.59

H 11-12

1 770 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
261211823Jonas SandalGanddal IL14.56.59
118149100Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering15.23.59
116195833Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb15.27.00
252192462Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)15.29.59
117151433Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering15.32.59
198158631Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)15.36.00
112213573Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)15.41.59
114192235Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering15.45.00
113158630Markus RichterSandnes IL (Rogaland)15.47.59
115195846Øyvind LamarkGanddal IL15.50.59

H 17-A kort

3 050 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203173470Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)15.24.59
205206298Arild SvihusGanddal IL15.27.00
20194943Tor Sverre SkåraEgersund OK15.28.59
200158120Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering15.30.59
202211139Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)15.32.59
204185984Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL15.33.59

H 17-N

1 740 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
12780751Arild OpstadEgersund OK15.00

H 50-

3 560 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
104174874Oskar KaaløySandefjord OK14.45.59
110172128Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb15.45.59
107207628Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)15.47.59
109195873Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb15.49.59
108197848Harry BreilandÅlgård Orientering15.51.59
102159620Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb15.53.59
111174023Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)15.55.59
197195822Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb16.01.59
196184538Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb16.03.59
250160920Ove OalandGanddal IL16.05.59
251210110Guttorm L EggeOslostudentenes IK16.07.59
67813Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)16.09.59

H 60-

2 950 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
95158624Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb15.21.59
94184558Svein Leonard EliassenVaulen Orienteringsklubb15.23.59
93187150Terje StokkelandÅlgård Orientering15.25.59

H 70-

2 950 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91181616Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb15.09.59
92147451Tor Øystein Håkon NilsenVaulen Orienteringsklubb15.11.59
90176298Jan VærpSøgne og Songdalen OK15.13.59
87172002Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb15.15.59
88157129Arnulf FuglestadÅlgård Orientering15.17.59
89204742Tormod AaslidEgersund OK15.19.59

H 13-16

3 050 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
70184085Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)14.56.59
67197767Per Ivar StoklandGanddal IL15.00.00
6868532Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)15.02.59
63153170Martin NevlandÅlgård Orientering15.05.59
69197866Tobias RøddeGanddal IL15.08.59
62192129Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering15.11.59
66188960Ole Kristian TaksdalGanddal IL15.14.59
61145059Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)15.17.59
64211766Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb15.20.59
65197847Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering15.23.59

D 13-16

2 690 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
86212332Marie WathneSandnes IL (Rogaland)14.56.59
82174736Ingrid LamarkGanddal IL15.00.00
84200631Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)15.02.59
85204767Julie PuntervoldEgersund OK15.05.59
83187124Janne Tjørhom AasheimGanddal IL15.08.59
81195677Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb15.11.59

H 17-

4 460 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
23205576Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering14.55.59
28147077Fredrik SandalGanddal IL14.57.59
1203411Ørjan RavndalÅlgård Orientering15.00.00
402531Per Olav HaarGanddal IL15.00.00
173226Njål Helge VølstadÅlgård Orientering15.00.00
22184260Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL15.01.59
2561787Per Inge EspedalÅlgård Orientering15.03.59
1760595Sturla StokkelandÅlgård Orientering15.07.59
19188954Morten Bjerga SundliGanddal IL15.09.59
24159328Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering15.11.59
26169769Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb15.13.59
20204741Nils Tore PuntervoldEgersund OK15.15.59
27197954Mathieu McGuireStavanger Orienteringsklubb15.18.00
3195729Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)15.19.59
5197802Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb15.21.59
6193125Andreas Segadal BreilandÅlgård Orientering15.23.59
2197727Oddvar TaksdalGanddal IL15.25.59
8158001Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering15.27.59
4200550Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)15.29.59
11188699Kim RichterSandnes IL (Rogaland)15.33.59
10207017Torgeir NevlandÅlgård Orientering15.36.00
1393939Thorbjørn VærpKristiansand OK15.37.59
14126640Kenneth MydlandEgersund OK15.39.59
9197870Per Martin StoklandGanddal IL15.41.59
18181677Sebastian DalandKristiansand OK15.43.59
15184425Trond LamarkGanddal IL15.45.59
12172254Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb15.47.59
16195788Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)15.49.59

D 17-

3 560 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
45181468Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)15.00.00
42172000Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb15.01.59
33209949Jane M HellandEgersund OK15.03.59
48181678Linn Carina DalandKristiansand OK15.05.59
53174788Aud Hognestad TaksdalGanddal IL15.07.59
32206521Anita SælevikHaugesund IL Orientering15.09.59
37195740Audrun UtskarpenOslostudentenes IK15.11.59
41196743Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)15.13.59
44158076Brit NilsenVaulen Orienteringsklubb15.17.59
36143224Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)15.19.59
40174809Vibeke LamarkGanddal IL15.21.59
50207629Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)15.23.59
49188456Randi EngløkkHaugesund IL Orientering15.25.59
46158088Anne Marie GauselGanddal IL15.27.59
38145700Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)15.29.59
51195678Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb15.31.59
35193027Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering15.33.59
43197968Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering15.36.00
31207630Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)15.37.59
39197977Anita Glenne KallhovdEgersund OK15.39.59
3467793Kari ChristiansenSandefjord OK15.41.59
52146952Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL15.43.59
54131315Ane OftedalÅlgård Orientering15.57.59

Annonser

IOF Eventor