Norsk Orientering

Startliste for Tour de Orientering

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 3 oktober 2015 - søndag 4 oktober 2015

PrologMellomdistanseJaktstart

N-åpen

480 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
187043Linnea DalandKristiansand OK12.00.00
193011Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering13.50.59
212199Livar OftedalÅlgård Orientering13.50.59
212181Maren OftedalÅlgård Orientering13.51.29
212395Vebjørn OftedalÅlgård Orientering13.51.29
196763Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)13.51.59
213024Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)13.51.59
209739Julie M HellandEgersund OK13.52.29
172256Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.52.29
189158Marte K FuglestadÅlgård Orientering13.52.59
209289Karine Aarstad TorgersenEgersund OK13.52.59
91019Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering13.53.29
211906Marius RøddeGanddal IL13.53.29
127151Therese Alisa LundÅlgård Orientering13.53.59
188703Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering13.53.59
222064Morten EspedalÅlgård Orientering13.54.29
149899Ada C StokkelandÅlgård Orientering13.54.29
222530Simen EspedalÅlgård Orientering13.54.59
189114Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)13.54.59
172200Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering13.55.29
189172Lea StokkelandÅlgård Orientering13.55.59
212634Hanna VølstadÅlgård Orientering13.57.00
212714Mari VølstadÅlgård Orientering13.57.00

D -10

480 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204740Thea Beate PuntervoldEgersund OK13.44.29
188955Anna TaksdalGanddal IL13.44.29
189044Selma L.F TorpSandnes IL (Rogaland)13.55.29
212922Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)13.55.59

D 11-12

480 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
172109Ane NevlandÅlgård Orientering13.40.29
172001Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.40.29
186172Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering13.40.59
184277Alida OftedalÅlgård Orientering13.40.59
213431Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)13.41.29
186171Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering13.41.29
212121Emma GiljeÅlgård Orientering13.44.59

D 13-16N

480 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
209950Celina Iversen AaseEgersund OK13.49.59

D 17-A kort

480 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
187177Solveig EspedalBjerkreim IL12.00.00
184155Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)13.25.59
173096Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)13.26.29

C-Åpen

480 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
97798Helga AaslidEgersund OK13.44.59
170503Frode Halvor LundÅlgård Orientering13.45.29
172094Magne MælandÅlgård Orientering13.45.29
189170Solveig MælandÅlgård Orientering13.45.59

D 50-

480 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
189173Mette M NødlandÅlgård Orientering13.33.29
39208Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)13.33.29
98302Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb13.33.59
160738Ann Karin TjørhomGanddal IL13.33.59
62839May MelingStavanger Orienteringsklubb13.34.30
153826Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb13.34.30

D 60-

480 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
217120Inger Skretting OpstadEgersund OK13.30.29
170304Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb13.30.59

D 70-

480 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
157128Synnøve FuglestadÅlgård Orientering13.30.00
157189Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb13.30.00
153828Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb13.30.29

H -10

480 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
151431Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)13.39.59
132004Samuel A StokkelandÅlgård Orientering13.39.59

H 11-12

480 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192462Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)13.41.59
158631Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)13.41.59
213573Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)13.42.29
195846Øyvind LamarkGanddal IL13.42.29
192235Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering13.42.59
158630Markus RichterSandnes IL (Rogaland)13.42.59
149100Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering13.43.29
151433Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering13.43.29
261211823Jonas SandalGanddal IL13.43.59
195833Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb13.43.59

H 17-A kort

480 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
94943Tor Sverre SkåraEgersund OK13.21.59
211139Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)13.22.29
158120Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering13.22.29
185984Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL13.22.59
206298Arild SvihusGanddal IL13.22.59
173470Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)13.23.29

H 17-N

480 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80751Arild OpstadEgersund OK13.49.59

H 50-

480 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
174023Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)13.15.29
159620Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb13.15.59
195822Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb13.15.59
174874Oskar KaaløySandefjord OK13.16.30
160920Ove OalandGanddal IL13.16.30
210110Guttorm L EggeOslostudentenes IK13.16.59
184538Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb13.16.59
197848Harry BreilandÅlgård Orientering13.17.29
207628Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)13.17.29
195873Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb13.17.59
172128Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb13.17.59
67813Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)13.18.29

H 60-

480 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184558Svein Leonard EliassenVaulen Orienteringsklubb13.32.29
187150Terje StokkelandÅlgård Orientering13.32.59
158624Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb13.32.59

H 70-

480 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
157129Arnulf FuglestadÅlgård Orientering13.30.59
204742Tormod AaslidEgersund OK13.31.29
172002Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb13.31.29
147451Tor Øystein Håkon NilsenVaulen Orienteringsklubb13.31.59
176298Jan VærpSøgne og Songdalen OK13.31.59
181616Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb13.32.29

H 13-16

480 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
70184085Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)13.18.29
61145059Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)13.19.59
62192129Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering13.19.59
63153170Martin NevlandÅlgård Orientering13.20.29
64211766Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb13.20.29
65197847Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering13.20.59
66188960Ole Kristian TaksdalGanddal IL13.20.59
67197767Per Ivar StoklandGanddal IL13.21.29
6868532Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)13.21.29
69197866Tobias RøddeGanddal IL13.21.59

D 13-16

480 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
189163Annika T EspedalBjerkreim IL12.00.00
81195677Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb13.24.59
82174736Ingrid LamarkGanddal IL13.24.59
83187124Janne Tjørhom AasheimGanddal IL13.25.29
84200631Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)13.25.29
85204767Julie PuntervoldEgersund OK13.25.59
86212332Marie WathneSandnes IL (Rogaland)13.26.29

H 17-

480 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
173226Njål Helge VølstadÅlgård Orientering12.00.00
1203411Ørjan RavndalÅlgård Orientering12.59.59
2197727Oddvar TaksdalGanddal IL12.59.59
3195729Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)13.00.29
4200550Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)13.00.29
5197802Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb13.00.59
6193125Andreas Segadal BreilandÅlgård Orientering13.00.59
8158001Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering13.01.29
27197954Mathieu McGuireStavanger Orienteringsklubb13.01.29
9197870Per Martin StoklandGanddal IL13.01.59
10207017Torgeir NevlandÅlgård Orientering13.01.59
11188699Kim RichterSandnes IL (Rogaland)13.02.29
12172254Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.02.29
1393939Thorbjørn VærpKristiansand OK13.02.59
14126640Kenneth MydlandEgersund OK13.02.59
15184425Trond LamarkGanddal IL13.03.29
16195788Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)13.03.29
1760595Sturla StokkelandÅlgård Orientering13.03.59
18181677Sebastian DalandKristiansand OK13.03.59
19188954Morten Bjerga SundliGanddal IL13.04.29
20204741Nils Tore PuntervoldEgersund OK13.04.29
21165754Kristian Frafjord HaarrGanddal IL13.04.59
22184260Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL13.04.59
23205576Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering13.05.29
24159328Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering13.05.29
2561787Per Inge EspedalÅlgård Orientering13.05.59
26169769Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb13.05.59
28147077Fredrik SandalGanddal IL13.06.29
7402531Per Olav HaarrGanddal IL13.58.59

D 17-

480 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ane OftedalÅlgård Orientering12.00.00
31207630Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)13.09.59
32206521Anita SælevikHaugesund IL Orientering13.09.59
33209949Jane M HellandEgersund OK13.10.29
3467793Kari ChristiansenSandefjord OK13.10.29
35193027Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering13.10.59
36143224Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)13.10.59
37195740Audrun UtskarpenOslostudentenes IK13.11.29
38145700Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)13.11.29
39197977Anita Glenne KallhovdEgersund OK13.11.59
40174809Vibeke LamarkGanddal IL13.11.59
41196743Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)13.12.29
42172000Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.12.29
43197968Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering13.12.59
44158076Brit NilsenVaulen Orienteringsklubb13.12.59
45181468Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)13.13.29
46158088Anne Marie GauselGanddal IL13.13.29
48181678Linn Carina DalandKristiansand OK13.13.59
49188456Randi EngløkkHaugesund IL Orientering13.14.29
50207629Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)13.14.29
51195678Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb13.14.59
52146952Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL13.14.59
53174788Aud Hognestad TaksdalGanddal IL13.15.29

Annonser

IOF Eventor