Norsk Orientering

Startliste for TRIMTEX-KARUSELLEN 2015 3.runde

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: TRIMTEX-KARUSELLEN 2015 3.runde
Arrangørorganisasjon: Os IL
Dato: onsdag 10 juni 2015

N-åpen

1 640 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
125Sander RøsetTynset IF18.15
251Mads Berg jrIL Nansen18.15
126Mohamed MosabekovTynset IF18.17
127Martine Rød FeragenTynset IF18.19
128Tim FremstadOs IL18.21
129Emil FremstadOs IL18.23
130Svanhild RyenOs IL18.25
131Astrid SchjølbergRøros IL18.27
132Ida Joanne OldertrøenTynset IF18.29
133Miriam HeidtmannOs IL18.31
134Guro SchjølbergTynset IF18.33
136Emma HeidtmannOs IL18.37
137Synne Kvittum NytrøenTynset IF18.39
139Ida HøsøienTynset IF18.43
140Amund RyenOs IL18.45
141Andrine Helander RøsetTynset IF18.47

D 11-12

2 090 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103Andrea Sæther VerdeniusVingelen IL18.19
117Mari Grøtli SvergjaKvikne IL18.47
121Eline Horten JordetVingelen IL18.55

D 13-14

3 590 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
90Inga SkjevdalRøros IL18.21

D 13-16C

2 090 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
123Helene Møller MoeRøros IL18.17

D 15-16

3 880 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
49Hilde Moan BjørsholKvikne IL18.21
50Jorun BækkenOs IL18.23
51Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF18.25

H 11-12

2 090 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
109Vetle Meli NarjordOs IL18.31
110Eirik Dæhli RyenVingelen IL18.33
111Truls LunåsmoTynset IF18.35
112Bennet SauerOs IL18.37
113Sebastian Rød FeragenTynset IF18.39
114Petter Solhaug SæterOs IL18.41
115Lars Horten JordetVingelen IL18.43
118Jørgen LangbekkheiOs IL18.49
119Vetle Bondhus OftenTynset IF18.51
120Sverre Prøsch-MoenRøros IL18.53
122Lukas KortOs IL18.57

H 13-14

3 590 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
96Asgeir EspelandTynset IF18.33
97Gaute Kvittum NytrøenTynset IF18.35
98Jakob HøsøienTynset IF18.37
99Jørgen SchjølbergTynset IF18.39

H 15-16

4 680 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
24Jørgen Solhaug SæterOs IL18.21
26Thomas KortOs IL18.25

H 17-20|

5 660 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Øyvind BergIL Nansen18.15
3Anders RønningVingelen IL18.19
4Erlend Kvittum NytrøenTynset IF18.21
5Ivar Aukrust OsmoenOs IL18.23

N lang

3 770 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
54Olaf PiekarskiOs IL18.19
34Kjersti SimensenOs IL18.29

D 15-20B

3 590 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
93Hanne Grøtli SvergjaKvikne IL18.27

Annonser

IOF Eventor