Norsk Orientering

Startliste for OSI/GeoForm Rankingløp 10

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 10
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 10 juni 2015

Lang

6 100 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Bjørn GrindeOslostudentenes IK15.45.47
Hans AugedalAsker Skiklubb15.58.42
Petter ChristensenVBIL16.23.15
David EngerbergVeritas bil16.53.56
Egil Reidar OsnesPrivat17.04.04
Knut BårtveitBø OL17.10.37
Knut OnsagerIL GeoForm17.18.36
Tore KjølsethLundin17.21.49
Jon Bjørnar BremnesIL GeoForm17.22.26
Are EriksenOslostudentenes IK17.22.56
Per Morten LefdahlOEC Consulting17.23.38
Mariken HomleidIL GeoForm17.24.57
Harald Østgaard LundNasjonalbiblioteket17.34.12
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving17.36.33
Sindre GylverAsker Skiklubb17.51.04
Øyvind GrandumIL GeoForm17.52.59
Erlend Nydal NTNUI17.56.52
Ivar-Kristian WaarumIL GeoForm18.00.48
Lars Karelius NoerNRK18.01.49
Håkon BuggePrivat18.02.11
Andreas BennechHeming Orientering18.03.16
Jan Fredrik HelgakerVBIL18.16.01
Olav EideOslostudentenes IK18.18.52
Johan LundeIL Koll18.28.44
Guttorm EggeOslostudentenes IK18.30.45
Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL18.41.31
Harald IweIL GeoForm18.44.59

Mellom

4 100 m, 55 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Sondre HatleholPrivat15.48.39
Tor OmmundsenVBIL15.48.43
Eyvind AasIL GeoForm16.05.00
Sigurd HaugerudIL GeoForm16.06.52
Liv PaltielFolkehelseinstituttet16.09.40
Sturle HånesIL GeoForm16.16.28
Richard Zeiner-GundersenFossum IF16.20.16
Uno HanslienBilpost BIL16.21.50
 Nora UrsinFossum IF16.25.25
Anne DanielsenLyn16.31.07
Egil HusethKamp/Vestheim IF16.31.42
Olav NipenStatoil Oslo BIL16.36.24
Vidar ElvekrokEiker OL16.38.15
Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK16.39.05
Torgeir StrandhagenRøyken OL16.42.39
Hans Henrik FremmingMI16.44.29
Dag Rune VelleneNVE BIL16.48.41
Nina  SjueVBIL16.51.24
Jarle NilsenSiemens16.52.08
Tormod HegdalHeming Orientering16.56.25
Tor TrøanHadeland OL17.04.28
Erlend AamodtVBIL17.05.57
Pål TerkelsenPrivat17.08.02
Trude FixdalIL Koll17.09.56
Pål BenjaminsenKamp/Vestheim IF17.11.38
Justinas MiseikisOslostudentenes IK17.11.46
Jakob HaldorsenIL GeoForm17.15.20
Erik SolheimPrivat17.15.48
Hans Kristian AlvebergPrivat17.16.08
Paul SolheimPrivat17.16.53
Haakon IngvaldsenIF KIF17.19.47
Finn GangePrivat17.20.17
Bjørn  CarlssonFossum IF17.23.53
Øyvind FidjePrivat17.25.09
Per OngstadPrivat17.28.00
Espen BachPrivat17.30.52
Tormod BøeVBIL17.36.49
Terje SundbergIL GeoForm17.39.10
Selma Næss-UlsethNydalens SK17.40.31
Knut Anders LøkenFossum IF17.41.37
Aleidis LøkenHeming Orientering17.42.31
Lenny EnstrømOslostudentenes IK17.43.39
Svenja KernstockVBIL17.50.25
Øyvind GylverAsker Skiklubb17.52.29
Bjørn EgnerOslo Arkitektene17.57.19
Roar NydalAsker Skiklubb17.57.55
Morten Tandberg EriksenOUS BIL18.17.15
Olle KvickPrivat18.17.53
Ingrid TronshaugStokke IL18.18.01
Håkon BergStokke IL18.19.20
Eskil ÅsmulNydalens SK18.28.01
Sigbjørn ModalsliFossum IF18.34.45
Gunn Camilla StangOslostudentenes IK18.45.18
Undis EllevogOslostudentenes IK18.45.27
Kjell MarksetIL Koll18.47.46

Kort

2 700 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Øystein MadsenHaugerud IF15.50.32
Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim IF16.00.40
Per  GjermoAsker Skiklubb16.05.57
Kjetil JacobsenHamar OK16.07.30
Magne GrandeFBI16.17.09
Jappe BlomhoffHeming Orientering16.36.04
Geir BøyumMi Tromsø16.42.48
Ørnulf FremmingMeteorologen16.44.31
Gunnild Nordgaard HermstadPrivat17.04.07
Kristin VatlandHadeland OL17.06.24
Ingrid TrøanHadeland OL17.09.16
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK17.09.32
Liv MøklebustPrivat17.15.35
Kathy KelleyIL GeoForm17.20.25
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF17.24.48
Kyongsa RiNydalens SK17.31.56
Nora HelgelandIL Koll17.34.40
Anne NydalAsker Skiklubb17.58.07
Asel BoixOslostudentenes IK18.07.50
Rita BolstadUdi18.08.43
Christina TønnesenPrivat18.16.05
Kaare SolhjellPrivat18.22.41
Charlotte WilliksemFossum IF18.34.39

Annonser

IOF Eventor