Norsk Orientering

Startliste for Foll-O-karusellen #4

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #4
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: onsdag 2 september 2015

D 11-12

1 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
176228Christine KureÅs-NMBU Orientering18.23.11
193097Tiril LilleheierÅs-NMBU Orientering18.26.00
207729Synnøve ArnesenKolbotn og Skimt OL18.28.12
211707Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL18.29.25

D 13-14

1 900 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
193099Maria BertelsenKolbotn og Skimt OL18.14.37
197150Maiken LangliKolbotn og Skimt OL18.14.39
176048Marthe LundqvistÅs-NMBU Orientering18.29.10
197160Synnøve Arnesen 2Kolbotn og Skimt OL18.54.26

D 13-16N

1 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
97673Selma DæhlenKolbotn og Skimt OL18.12.10
186006Celine YtternesKolbotn og Skimt OL18.41.00

D 15-16

2 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212721Linn Mei WaalerMåren OK18.23.09
183811Kjersti LundqvistÅs-NMBU Orientering18.27.16
192116Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL18.34.18

D 17-

2 400 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206914Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering18.16.23
207669Ingrid LøsetRingerike OL18.18.15
203459Mari jensen AasNord-Østerdal OK18.21.19
207590Ragnhild LøvliAsker Skiklubb18.22.24
91574Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering18.24.25
197922Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering18.27.02
184147Linda FredhMåren OK18.33.32

D 40-

2 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
94052Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering18.36.18
98613Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL19.02.23

D 50-

2 200 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91573Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering18.14.00
400598Grete BerntsenMåren OK18.20.44
400784Gro Hege LudvigsenMåren OK18.23.55
485352Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering18.24.40
174994May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering18.32.30
480224Ellen Christine KorenÅs-NMBU Orientering18.44.13

D 60-

2 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79793Unni SandbekkKolbotn og Skimt OL17.52.22
165646Marit VaagsnesKolbotn og Skimt OL18.30.42
92537Ingeborg BakkenMåren OK

D 70-

1 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204594Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL18.03.33

H 11-12

1 500 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211576Magnus EndresenMåren OK18.13.12
207776Torbjørn Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering18.22.07
197814Andreas GjetangerMåren OK18.22.32
211836David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL18.27.40
89684Simen Rønning JohansenMåren OK18.33.50
186907Anselm ReichenbachOppsal Orientering18.34.37
192432Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK18.35.42
209824Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering

H 13-14

1 900 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192756Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering18.26.36
184396Nils TveiteÅs-NMBU Orientering18.27.52

H 13-16N

1 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204776Isak Kråkevik ÅbergMåren OK18.20.08

H 15-16

2 400 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
62292Sebastian FeylingKolbotn og Skimt OL18.17.33
204777Lukas Bjelde FossheimMåren OK18.42.10
186874Markus MoenMåren OK18.44.04

H 17-

3 000 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
70471Arturs PutninsÅs-NMBU Orientering18.11.52
153308Linus OlhansÅs-NMBU Orientering18.15.55
92145Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orientering18.16.45
157500Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering18.17.55
208419Morten TangenMåren OK18.19.59
187185Endre AaenStjørdals-Blink Orientering18.21.03
207777Andreas Stenstad Oppsal Orientering18.24.59
177948Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering18.30.22
170776Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL18.33.53

H 40-

2 400 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
197300Erlend RehnKolbotn og Skimt OL18.31.09
196745Martin ReichenbachOppsal Orientering18.34.45
80098Audun BjerknesMåren OK18.36.13
190562Andreas LundqvistÅs-NMBU Orientering18.37.58
174879Lars Petter EndresenMåren OK18.43.23

H 50-

2 400 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91600Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering18.19.51
400006Morten KarlsenMåren OK18.30.11
199744Ove MartinsenHauketo IF18.36.57
180932Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering18.46.33
77361Petter FureOppsal Orientering18.51.18

H 60-

2 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
190254Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering18.23.27
89526Jon FredriksenHauketo IF18.35.15
312743Stein TurtumøygardMåren OK

H 70-

2 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
78632Magnar NilsenKolbotn og Skimt OL18.09.23
204607Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL18.30.38
160730Carl-Fred. KolderupStabæk IF18.39.35

D -12N

1 100 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
178359Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering18.10.10
213106Malin GjetangerMåren OK18.22.42
204597Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL18.25.28
483400Hanna RehnKolbotn og Skimt OL18.28.48
91586Kaja Christine Wæhler-DelpMåren OK18.49.32
212544Alva Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering

H -12N

1 100 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
191110Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering18.07.55
191207Magnus Kvarme GangnæsÅs-NMBU Orientering18.08.19
175844Thor KvåleÅs-NMBU Orientering18.09.00
204774Håvard EndresenMåren OK18.14.04
197165Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering18.15.30
91344Arthur SævareidKolbotn og Skimt OL18.18.50
97636Philip BerglieKolbotn og Skimt OL18.18.55
185899Bjørn Emil DamlienMåren OK18.30.14
97865Jørgen Rønning JohansenMåren OK18.42.04

Åpen B

1 900 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
197023Jan SævareidKolbotn og Skimt OL18.19.03
131319Espen DelpMåren OK18.50.36
157163Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL18.52.25
181702Kjetil JacobsenHamar OK

LangLett

2 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
193685Stina G Karlsen 18.22.01
191198Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering18.30.07
190635Svein KvåleÅs-NMBU Orientering18.42.27

Annonser

IOF Eventor