Norsk Orientering

Startliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: IL Alvidra
Dato: mandag 11 mai 2015

H17- Lang

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Åge NesseBergens TF17.56.05
Martin Kvamme KalnesIL Alvidra18.16.54
Ståle LeirenHordvik18.30.41
Per Ove OppedalHordvik18.31.57
Ole CorneliussenKvernbit IL18.35.17

H50- Lang

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Sigfred JohansenIL Alvidra17.51.34
Ingvald GjesdalLindås17.58.17

H17- Minilang

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Tobias DyngelandKnarvik IL17.57.20

H50- Minilang

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
John JørgenvikLindås17.36.17
Harald KrugerIL Alvidra17.45.25
Robert MjøsManger17.58.22
Knut E DyngelandKnarvik IL17.59.49
Thore AndersenKnarvik IL18.01.14
Kjell-Rune StandalKvernbit IL18.06.10
Leiv EidsnesEikanger IL18.28.01

H13-16 Minilang

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Nils Ola StandalAlversund18.06.12

D17- Minilang

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Hilde Langeland JohansenIL Alvidra18.39.02

H17- Mellom

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Hogne BrunborgIL Alvidra17.31.25
Øyvind SeljelidIL Alvidra

H50- Mellom

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Sverre JohansenIL Alvidra18.36.02

H13-16 Mellom

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Mathias S NesseNoTeam17.47.50
Kollbjørn KjekaIL Alvidra18.26.30

H-10 Mellom

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Henrik BrunborgIL Alvidra17.31.15
Emil SeljelidIL Alvidra17.31.21
Vegard BrunborgIL Alvidra17.31.22
Frikk Lodin BogetvedtIL Alvidra17.38.22
Jimmy SellevoldIL Alvidra17.38.27
Oscar KvammeIL Alvidra17.38.34
Phillip MorkenIL Alvidra18.09.09
Hallvard KjekaIL Alvidra18.26.33
Håvard Langeland JohansenIL Alvidra18.33.55
Magnus Langeland JohansenIL Alvidra18.34.01
Elias StorheimIL Alvidra

D17- Mellom

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Linda FongaardIL Alvidra17.31.13
Birgit HøyvikIL Alvidra17.31.29
Siv BogetvedtIL Alvidra17.38.35
Sæbjørg H. KjekaIL Alvidra18.26.29
Linda KvammeIL Alvidra18.32.10

D50- Mellom

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Wenche MedaasNoTeam18.23.47

D13-16 Mellom

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Synnøve StandalKvernbit IL17.41.11
Emma HansenAKS-7717.52.23
Maren Konstanse Svellingen SvendsenAKS-7717.52.35
Judith DyngelandKnarvik IL17.52.36

D-10 Mellom

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Solveig BrunborgIL Alvidra17.31.12
Selma SeljelidIL Alvidra17.31.17
Emma Kvamme KalnesIL Alvidra18.32.10

H17- Kort

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Thomas JohannesenIL Alvidra17.59.53

H-10 Kort

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Otto Johan OppedalHordvik17.55.12
Kristian JohannesenIL Alvidra17.59.51
Ørjan GrungHordvik18.01.35
Martin RyssdalsnesHordvik18.02.00
Ola RyssdalsnesHordvik18.02.05

D17- Kort

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Torill RyssdalsnesHordvik18.01.58

D-10 Kort

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ingeborg HervikManger17.53.15
Kristine HervikManger17.53.18
Anna MyrtveitManger17.53.20
Jessica LaubscherHordvik17.55.08
Lina RyssdalsnesHordvik18.01.56
Line E. SørvikHordvik18.13.15
Ida Eide SørvikHordvik18.13.18

Annonser

IOF Eventor