Norsk Orientering

Startliste for KM Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Sørreisa OL
Dato: lørdag 6 juni 2015

N-åpen

760 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Astrid Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
0Eline Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
0Pia FurøySørreisa OL
0Susanne FurøySørreisa OL
0Håkon StangnesOK Silsand
92Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø
95Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL

D -10

990 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
90Friederike BieSørreisa OL12.00
91Lise MarcussenSørreisa OL12.02

D 11-12

1 180 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø12.00
82Nanna Agersborg MoanSørreisa OL12.01
83Julie Helena Møller JørgensenSørreisa OL12.03
85Hanne MarcussenSørreisa OL12.07

D 13-14

1 950 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
68Idunn StrandIL BUL-Tromsø12.00
69Malin Kristina Møller JørgensenSørreisa OL12.02
70Anna Jacobsen-GaskiBardu IL12.04

D 15-16

2 480 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø12.01
51Ellinor Agersborg MoanSørreisa OL12.03
52Tora IndregardIL BUL-Tromsø12.05
53Ida UrsetIL BUL-Tromsø12.07

D 17-20

2 870 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
27Ingvild Margrete OfstadIL BUL-Tromsø12.02

D 21-

3 550 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
11Torun AnkjellNordreisa IL12.01
12Ingvild Blomseth HelgesenSørreisa OL12.03
13Margrete GaskiBardu IL12.05
14Anne UrsetIL BUL-Tromsø12.07
15Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø12.09

D 35-

2 870 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsø12.08

D 45-

2 480 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
60Lill-Grete BieSørreisa OL12.21
61Eli Charlotte NordmoMellembygd OL12.23

D 55-

1 950 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
81Kari LofthusIL BUL-Tromsø12.05

D 65-

1 950 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
74Anne-Marie PedersenBjerkvik IF12.20
75Åse FlydalIL BUL-Tromsø12.22

H 11-12

1 180 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
86Kasper Ankjell HolmöyNordreisa IL12.13
87Hans UrsetIL BUL-Tromsø12.15

H 13-14

1 950 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71Vegard StangnesOK Silsand12.10
72Jesper LundinIL BUL-Tromsø12.12
73Ferdinand BieSørreisa OL12.14

H 15-16

2 480 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
55Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø12.11
56Erling StangnesOK Silsand12.13

H 17-C

1 950 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79Vegard StakkevoldSørreisa OL10.00
77Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø12.36

H 17-20

3 550 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
17Yngve Blomseth HelgesenSørreisa OL10.00
18Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø12.15
19Maximilian BieSørreisa OL12.17
20Mats Jørgen Nordmo IngdalMellembygd OL12.19

H 21-

4 270 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Børge HarveyIL BUL-Tromsø12.00
2Håvard Krey HansenOK Silsand12.02
3Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø12.04
4Thomas JohnsenIL BUL-Tromsø12.06
5Rasmus Rørholt TheisenNTNUI12.08
6Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL12.10
7Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø12.12
8Odd-Ivan LorentsenOK Silsand12.14

H 35-

3 550 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
24Ola BratlieIL BUL-Tromsø12.27
25Mats LundinIL BUL-Tromsø12.29

H 45-

2 870 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40Hans-Martin VaengSørreisa OL10.00
46Jon Helge VaengSørreisa OL10.00
33Jonny I HansenIL BUL-Tromsø12.14
34Roar JørgensenSørreisa OL12.16
35Ingemar EriksenMålselv IL12.18
37Håkon BrynjulfsenOK Silsand12.22
38Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL12.24
39Svein Harald HansenOK Silsand12.26
41Atle IversenIL BUL-Tromsø12.30
42Morten BieSørreisa OL12.32
43Per Arne EngstadIL BUL-Tromsø12.34
44Axel Juell TheisenMellembygd OL12.36
45Bengt HaugenIL BUL-Tromsø12.38
47Arild IngdalMellembygd OL12.42

H 65-

2 480 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
63Roar FlydalIL BUL-Tromsø12.35
64Asgaut LøkseSørreisa OL12.37
65Knut EngstadIL BUL-Tromsø12.39
66Jan LøvlundNordreisa IL12.41
67Gunnar KvaalStorsteinnes IL12.43

H 75-

1 950 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
76Gerhard BrandseggIL Kampen12.28

Annonser

IOF Eventor