Norsk Orientering

Startliste for Kjempesprekken

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Kjempesprekken
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 19 september 2015

Nybegynner (4 km)

4 200 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Jonas AmundsenOSSL12.00.00
Gordon BauerOslostudentenes IK12.00.00
Jillian NeveOslostudentenes IK12.00.00
Ronja RøeIL Snøhetta20.17.32
Henrik ReuschHeming Orientering20.50.45
Kristian ØstermannHeming Orientering20.53.19

Damer - kort (6 km)

6 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Anne DanielsenLyn12.00

Damer - mellomlang (12 km)

11 200 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Carmen  DirroMåren OK12.00
Anna-Thekla TonjerElverum OK12.00
Selma TonjerNydalens SK12.00
Linn Mei WaalerMåren OK12.00
Noor Dirro-HeluMåren OK
Kine OddenØstmarka OK

Damer - lang (18 km)

17 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Hanne  NøvikNydalens SK12.00
Louise OramNydalens SK12.00

Herrer - kort (6 km)

6 200 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Axel Boix EscolanOslostudentenes IK12.00.00
Aksel EideBækkelagets SK12.00.00
Olav EideOslostudentenes IK12.00.00
Lenny EnstrømOslostudentenes IK12.00.00
Ola Peter GjessingHeming Orientering20.12.26
Christian ReuschHeming Orientering20.14.26
Kent Roger BjørklundKjelsås IL20.31.08
Erik NæssLørenskog skiklubb20.31.48
Petter NæssOppsal IF20.32.28
Eivind RuthVeritas BIL20.35.22
Tord Erik SkyrudFossum IF20.35.22

Herrer - mellomlang (12 km)

11 200 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Håkon AmundsenOSSL12.00.00
Harald AulieIL Koll12.00.00
Gunhild BekkenKlubbløs12.00.00
Hans BerulfsenOslostudentenes IK12.00.00
Martin BerulfsenOL Tønsberg og omegn12.00.00
Bjørn CarlssonFossum IF12.00.00
Sander Tonjer FingarsenElverum OK12.00.00
Trude FixdalIL Koll12.00.00
Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK12.00.00
Jens-Morten HansenKlubbløs12.00.00
Gunnar HopeModum OL12.00.00
Ida HopeOslostudentenes IK12.00.00
May Ingela HopeModum OL12.00.00
Harald Østgaard LundIL GeoForm12.00.00
Per-Ole MoenOslo Spektrum12.00.00
Lars OnstadOslostudentenes IK12.00.00
Per OsenVestre Akers SK12.00.00
Christian RøeIL Snøhetta12.00.00
Per-Arne RøstadsandNydalens SK12.00.00
Ingrid SkaarerNydalens SK12.00.00
Erik Mathias SørhaugVeritas BIL12.00.00
Arne  TorgersenBækkelagets SK12.00.00
Maria TorgersenBækkelagets SK12.00.00
Francisco VelázquezOslostudentenes IK12.00.00
Ottar WiklundNydalens SK12.00.00
Erik StordalAsker Skiklubb19.48.11
Johan SjögrenNydalens SK21.02.28

Herrer - lang (18 km)

17 400 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Bjørn GrindeOslostudentenes IK12.00
Bjørn HemMSK. Moss Skiklubb12.00
Harald IweIL GeoForm12.00
Sindre LangaasNydalens SK12.00
Mikael Løvik OlaussonOslostudentenes IK12.00
Egil RundbergetNydalens SK12.00
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK12.00

Annonser

IOF Eventor