Norsk Orientering

Startliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 22 april 2012

N-åpen

2 570 m, 74 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3069Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL09.30
3070Jonathan EylertsenHalden SK09.30
3071Josefin EylertsenHalden SK09.30
3072Mathilde AasenPorsgrunn OL09.30
3073Emma AasenPorsgrunn OL09.30
3074Ida synnøve KristiansenFredrikstad SK09.30
3075Julie BrenåsVarteig OL09.30
3076Ingrid Bogen ArenthIF Sturla09.30
3077Eivind Bogen ArenthIF Sturla09.30
3078Juni BrasethGimle IF09.30
3079Marius Solås JohansenOK Moss09.30
3080Lars NarvestadHalden SK09.30
1064Ann Mari StudsrudHisøy OK11.00
3001158889Felix HerlandIndre Østfold OK11.00
3002158416Sigrid Schmitt GranHalden SK11.00
3004158159Ida KlaserKorsnäs IF OK11.00
3006142787Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL11.00
3008125579Martin Nøkleby MellingRingerike OL11.00
3009165269Håkon Sæl SteenFossum IF11.00
301097400Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn11.00
3011170812Alfred BjørnerødOK Moss11.00
301296156Theodor HolterSkaukameratene OL11.00
3014109341Amalie LudvigsenSarpsborg OL11.00
3015154292Mina SchjervenLardal OL11.00
3016154241Sindre Sæl SteenFossum IF11.00
3017167070Oskar BaklidKonnerud IL11.00
3018132763Oda Vaagen PaulsenNotodden OL11.00
3019148658Mikkel KatlaFossum IF11.00
3020152754Per Ingvar TollehaugEiker OL11.00
3021144612Adine IngesenSarpsborg OL11.00
3024165213Kristin Melby JacobsenLardal OL11.00
3025409382Birk ThorstensenOppsal Orientering11.00
3026128412Jakob MoOL Toten-Troll11.00
3027149009Sverre StrandLierbygda OL11.00
3028147457Mathias BerganFet OL11.00
3029156941Kasper Bakken UlsethNydalens SK11.00
303066595Liam Viggo WingstedtHalden SK11.00
3032112658Håkon Løvseth KavlieIL Heming11.00
3033154066Caroline HarvikKonnerud IL11.00
3034151176Silje SlungaardIL Tyrving11.00
3035143170Sebastian AldárTrøsken IL11.00
3036158324Erik ThomassenBækkelagets SK11.00
3037145263Mats LindaasElverum OK11.00
303888774Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL11.00
3039145397Andreas JohannesenIndre Østfold OK11.00
3040168439Frida AakreKongsberg OL11.00
3041158260Anette ThomassenBækkelagets SK11.00
3042166983Dorthe MartinussenFossum IF11.00
3043132828Rasmus BerglundRingerike OL11.00
3044131310Peder Aabogen HaugaardSkaukameratene OL11.00
304568556Stein Aas StræteRingerike OL11.00
3046Vida Helland-HansenIL Tyrving11.00
3047157141Ella BerstadLillomarka OL11.00
3048154638Hanna BystrømIndre Østfold OK11.00
3049111806Tor Erling GjølsjøOK Moss11.00
3050132711Gaute LindaasElverum OK11.00
3051158356Melvin FredrikssonKorsnäs IF OK11.00
3052154639Sander BystrømIndre Østfold OK11.00
3053153172Kaja GrandalIL Tyrving11.00
305466846Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK11.00
3055123570Sigurd Saxe SandvikHalden SK11.00
3056145093Noor DirroMåren OK11.00
3057135154Marius BakkeFossum IF11.00
3058147236Dina ArntzenRaumar Orientering11.00
3060138668Monica BrevikØstmarka OK11.00
3061127189Even BordalRingsaker OK11.00
3062151430Ola Sander MartinsenTrøsken IL11.00
3063165265Eline SchjervenLardal OL11.00
3064147530Anders Gylterud KvålsgardFossum IF11.00
306575939Bo Utseth BøhlerengenØstmarka OK11.00
3066169108Mille MartinussenFossum IF11.00
3067152415Marie KvarmeRøyken OL11.00
3068Anna NærbySkaukameratene OL11.00
145237Siljd NarvestadHalden SK11.00

D -10

2 670 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1153Stella HolmboeIL Tyrving11.20
1154134790Sunniva VienaRingerike OL11.22
1155157156Ea LunøeNydalens SK11.24
1156147379Nina PedersenSarpsborg OL11.26
1157161011Tiril elisabeth EggenNydalens SK11.28
1158139438Åsne HaavengenKongsberg OL11.30
1159166936Marie NysæterSkien OK11.32
1160123961Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb11.34
1161408272Ingrid BlindheimLillomarka OL11.36
116298048Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb11.38
1163149162Konstanse MoholthKongsberg OL11.40
1164488244Marieluise Schmitt GranHalden SK11.42
1165141008Marte Madslien BakkenNydalens SK11.44
1169149175Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL11.52

D 11-12

2 840 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1066Marie Helene HansenSarpsborg OL11.00
1112160946Carolina Hernandez VråleKonnerud IL12.32
1113124882Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb12.34
1114111554Ingrid G. KvålsgardFossum IF12.36
1116173015Mari Landro SvingheimKonnerud IL12.40
1118139576Frida Bakken UlsethNydalens SK12.44
1119145094Carmen DirroMåren OK12.46
1120137390Vilja Solberg OhrvikKonnerud IL12.48
1122413055Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12.52
1124124708Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL12.56
1125159033Hanna MoumHalden SK12.58
1126143363Kathinka RogstadKongsberg OL13.00
1127149245Hanne VassendPorsgrunn OL13.02
1128153567Hanne Eide RappRaumar Orientering13.04
1129158118Ane Sofie KroghOppsal Orientering13.06
1130412748Julie Henriette ArnesenKonnerud IL13.08
1131167402Marlin HaavengenKongsberg OL13.10
1132413007Rachel Marøy BårdsenHeming Orientering13.12
1133124787Tuva Aas StræteRingerike OL13.14
11341509901Martine Sogn-LarssenHeming Orientering13.16
1135126675Karianne Olsvik DengerudNydalens SK13.18
1136173216Jenny BaklidKonnerud IL13.20
1137413026Ragne WiklundNydalens SK13.22
1138124869Kristine Eide RappRaumar Orientering13.24
1139154062Andrea RanvikKonnerud IL13.26
1140134150Pernille KatlaFossum IF13.28
1141142796Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb13.30
1142154061Anniken RanvikKonnerud IL13.32
1143137328Hanna NysæterSkien OK13.34
1144408477Ingvild HøydalNydalens SK13.36
1145145251Karoline BjørnerødOK Moss13.38
114668596Elise AusenPorsgrunn OL13.40
1147141067Hedda Raadal BjørloHalden SK13.42
1148144660Åsne HoloFossum IF13.44

D 11-12N

2 510 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1024Eline BryneIL Heming11.00
1026Kaisa AntonsenFredrikstad SK11.00
103588804Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL11.00
1036120839Live SkattumFossum IF11.00
103767403Ingeborg KvarmeRøyken OL11.00
1038146421Anna Austad SveenRaumar Orientering11.00
103996157Ida Aabogen HaugaardSkaukameratene OL11.00
1041141079Kjersti EdlandLardal OL11.00
1042411874Aurora GjølsjøOK Moss11.00
104398375Hanne OpsethRingerike OL11.00
1044147458Andrine BerganFet OL11.00
1045131309Maren GulliksenSkaukameratene OL11.00
104671543Selma DalbyHalden SK11.00
1047149010Emma DanevadFredrikstad SK11.00
1048137123Ingrid Marie WølnebergIL Tyrving11.00
1049168438Marit AakreKongsberg OL11.00
1050151314Idunn Cecilie RolfsenHeming Orientering11.00

D 13-14

3 990 m, 69 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Vendula Klechova/ Ida Marie Næss Bjørgul/Halden SK elite09.30
2151Julie BakkenFossum IF11.08
2152Martine GustavsenSandefjord OK11.10
2153139946Julie NærestadIF Trauma11.12
2154167602Marie BergstrømGimle IF11.14
2155157998Ella Arentz HagenSandefjord OK11.16
2156128464Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK11.18
2157149323Emilie WestinPorsgrunn OL11.20
2158412693Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn11.22
2159119289Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK11.24
2160141072Anniken Helland-HansenIL Tyrving11.26
2161Jenny PerersKorsnäs IF OK11.28
2162131406Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss11.30
2163412930Katrine GjestrumHedrum OL11.32
2164155768Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK11.34
2165Frida FredrikssonKorsnäs IF OK11.36
2166147339Karoline AuneHalden SK11.38
2167147246Alma KvisgaardFredrikstad SK11.40
2168167389Idunn HaavengenKongsberg OL11.42
2169150884Margrethe WisløffAsker Skiklubb11.44
2170152214Elise Kaland OddenPorsgrunn OL11.46
2171130384Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11.48
2172158007Solveig Hernandez VråleKonnerud IL11.50
2173127091Karine VestølVegårshei IL11.52
2174112842Vilde Årøen LykkeEmblem IL11.54
2175124694Silje OpsethRingerike OL11.56
2176413250Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering11.58
2177132844Heidi Therese WiestOL Vallset/Stange12.00
2178Jonna JungåkerKorsnäs IF OK12.02
2179154312Marit Melby JacobsenLardal OL12.04
2180132153Maria OlsbøØstmarka OK12.06
2181137331Oda SikkelandIL Tyrving12.08
2182120629Marie TreekremÅs-UMB Orientering12.10
2183411508Louise Marøy BårdsenHeming Orientering12.12
2184129524Helena ÅsbergSarpsborg OL12.14
2Ronja JungåkerKorsnäs IF OK12.16
2186413290Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12.18
2187141081Henriette SmebyNydalens SK12.20
2188119522Thea Sildnes BaklidKonnerud IL12.22
2189139396Astrid StyrvoldPorsgrunn OL12.24
2190144611Rikke IngesenSarpsborg OL12.26
2191117733Maiken SandbergNydalens SK12.28
2192143362Kristiane RogstadKongsberg OL12.30
2193123980Thea Feiring HaltiaIL Tyrving12.32
2194146420Tilla Farnes HennumLierbygda OL12.34
2195146582Andrea Willkommen EikenKongsberg OL12.36
2197160762Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb12.40
2198Lova KlaserKorsnäs IF OK12.42
2199141068Nora TorgersenHalden SK12.44
2200129922Synne StrandLierbygda OL12.46
2201136923Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett12.48
2202Emmy FredrikssonKorsnäs IF OK12.50
2203168342Ingrid AaslundFet OL12.52
220468052Ingeborg Fallbakken BergeLøten OL12.54
2205124866Synne Eide RappRaumar Orientering12.56
2206146581Anne Willkommen EikenKongsberg OL12.58
2207147945Kristin OttesenFredrikstad SK13.00
2208408844Eline Lund WestgaardOppsal Orientering13.02
2209170756Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett13.04
2210155540Aurora MoholthKongsberg OL13.06
2211153842Åshild Faller RåheimOK Øst13.08
2212130686Sofie SæthrePorsgrunn OL13.10
2213119354Constance StorvestreVaregg Fleridrett13.12
2214Maria PrestbøenSandefjord OK13.14
2215123913Amalie Fjæstad AmundsenKonnerud IL13.16
2216160973Stine NjåsteinIL Tyrving13.18
2217161760Kornelia Lønning BrurbergIF Sturla13.20
2218151174Hanne GrandalIL Tyrving13.22
2219145431Synne HaugenPorsgrunn OL13.24

D 13-16C

3 270 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1256121634Margrete KrageSarpsborg OL11.00
1258151417Marte BergslandTrøsken IL11.00
125961056Kaisa VienaRingerike OL11.00
1260168242Anne-Sofie KristiansenFredrikstad SK11.00
1261111815Henriette Milla F KarlsenOK Moss11.00
126292256Julia FarkasØstmarka OK11.00
1263153992Anette BjorvattenVegårshei IL11.00
1264147378Siri PedersenSarpsborg OL11.00
1265154293Linn Hege RosoLardal OL11.00
1266145092Fanny OddenMåren OK11.00
1268Tessa OddenMåren OK11.00
1269132136Johanne Marie NorstedHalden SK11.00
127092330Kristine FjeldRingsaker OK11.00
1271127045Margit Elise TveitenVegårshei IL11.00
1273480175Silje Marie NordvikAsker Skiklubb11.00

D 13-16N

2 510 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1058141075Malin EdlandLardal OL11.00
105986884Ingrid Vaagen PaulsenNotodden OL11.00
1060131271Jenny Foss GulliksenSkaukameratene OL11.00

D 17-AK

4 920 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
149879860Elise JakobsenFredrikstad SK12.26
1499160975Eline Hjellup HorneIL Tyrving12.28
150067716Hege Ask-HenriksenKonnerud IL12.30
1501160316Thea KleivenRingerike OL12.32
150262530Marianne DæhliNTNUI12.34
1503170437Elise StordalOL Tønsberg og omegn12.36
1506130306Henriette AldarTrøsken IL12.42
1507483009Henrikke EmilssonOppsal Orientering12.44
1508Jorid ØdegårdTrøsken IL12.46
150987615Marte LundSkaukameratene OL12.48
1510408481Marte Eline UlvestadHeming Orientering12.50
1511145366Hege Hennig LundeFossum IF12.52
1512110752Tina HærenTrøsken IL12.54
1513400069Kristin Ask-HenriksenKonnerud IL12.56
1514159625Magnhild FrydenlundIF Sturla12.58
1515151356Una Glende JansonKristiansand OK13.00
1516124753Ingrid LøsetRingerike OL13.02
1518157738Silje KristiansenKristiansand OK13.06
1519153303Mona HoltePorsgrunn OL13.08
152162496Lisa JørandliGjø-Vard OL13.12
1522153702Randi WoldNotodden OL13.14
1523116466Inga Ekeberg SchjerveLøten OL13.16
152498031Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK13.18
1525147342Paula BerstadLillomarka OL13.20

D 17-C

3 270 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1179Gro EllegaardHamar OK11.00
1198144981Anne MyhrNydalens SK11.00
1200131313Torill LundSkaukameratene OL11.00
120289717Gudrun LillekrokenOK Moss11.00
1203146604Inger KammerudRingerike OL11.00
1204143337Lene FlessebergKongsberg OL11.00
1205131408Marit-Elin IdenOK Moss11.00
1206138623Kathrine TollehaugEiker OL11.00
1207126639Guro MoOL Toten-Troll11.00
1208127198Hilde MoholthKongsberg OL11.00
1209473786Stine AustadRaumar Orientering11.00
1210158099May-lill DammTIF Viking11.00
1211112859Hege PrestrudAsker Skiklubb11.00
1212139607Jorunn Skram TrømborgKongsberg OL11.00
1213408069Line Telje HøydalNydalens SK11.00
1215158161Cathrine ThomassenBækkelagets SK11.00
1216413187Edith FahreHisøy OK11.00
1217402682Else StordalOL Tønsberg og omegn11.00
121889104Tone Sølie LysnesHedrum OL11.00
1219123767Solveig SælFossum IF11.00
1220400931Trude HansenBerger og Svelvik OL11.00
122197966Annemarie RanvikKonnerud IL11.00
122294083Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb11.00
1223141545Kirsti RogstadKongsberg OL11.00
1224157157Kathrine LunøeNydalens SK11.00
1225116845Cecilie BerganFet OL11.00
2369Eva FredrikssonKorsnäs IF OK11.00

D 17-N

2 510 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1065136998Ida GranskogenGimle IF11.00

D 21-

6 130 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2086Julie BøbbelNydalens SK11.21
2087Ida Arnesen  TiltnesNTNUI11.23
2123168345Katja Ekroll JahrenBækkelagets SK12.35
2124Henriette RuudNTNUI12.37
212562495Belinda Østvik JørandliGjø-Vard OL12.39
2126153833Anne Kamstrup HovindRaumar Orientering12.41
2127147095Marianne Solheim SandbergModum OL12.43
2128155083Nina SmestadLøten OL12.45
212986375Julie Strømman BerteigFossum IF12.47
213066594Ellen MoenNydalens SK12.49
2131136852Gunn Camilla StangOslostudentenes IK12.51
213296257Mari Jellum HelgerudKongsberg OL12.53
2133170785Cristina LuisNydalens SK12.55
2134148997Elin KrogstadLillomarka OL12.57
2135136889Undis EllevogOslostudentenes IK12.59
2136132150Jenni Hesselberg IndbyBækkelagets SK13.01
2137129539Dana B. SteneNydalens SK13.03
2138144104Hege Holth JohannessenNTNUI13.05
2139483514Anne Marie BlekenBækkelagets SK13.07
2140412055Marianne Mellbye LarsenAsker Skiklubb13.09
2141157511Maria JonssonNydalens SK13.11
2142110693Oda IndgaardFrol IL13.13
2143405577Vigdis HobølOppsal Orientering13.15
2145161012Siri VilbergLillomarka OL13.19
2146159516Cassie TrewinIL Tyrving13.21

D 35-

5 850 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1586168175Monica BerglundRingerike OL11.10
158779215Kine Dirro BøhlerengenØstmarka OK11.12
1588131323Mila ZaharinovaOppsal Orientering11.14
1589158103Kari StrandKongsberg OL11.16
1590129921Kari StrandLierbygda OL11.18
15919628827Anne Sofie KlavestadFredrikstad SK11.20
1592153849Hanne KobernusLillomarka OL11.22
159382130Liv SchjervenLardal OL11.24
1594134152Karianne KatlaFossum IF11.26

D 40-

5 160 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1462Mona StensholdtSandefjord OK11.14
153187530Anne Guro NøklebyRingerike OL11.41
1532145794Hege Marie WølnebergIL Tyrving11.43
1533159318Ingrid KvistadKongsberg OL11.45
153460613Kari Jussie LønningIF Sturla11.47
1535157991Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb11.49
1536146585Mette Eline HeimstadRingerike OL11.51
153787596Arnhild U. BråtenVegårshei IL11.53
1538153648Torunn Økern JensenRingerike OL11.55
1539144976Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL11.57
154082193Jorunn BlindheimLillomarka OL11.59
154182212Hege H FeiringIL Tyrving12.01
154278998Anne-Kristin KvammeRingerike OL12.03
1543124954Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb12.05
1544153300Hilde VassendPorsgrunn OL12.07
1545129266Stine ArntzenSandefjord OK12.09
1546168298Trine OldernesLillomarka OL12.11
154792307Lenka WestinPorsgrunn OL12.13
1548158432Aud Ellen BrevikIF Sturla12.15
1549125659Eva Lill KvisleAsker Skiklubb12.17
1550127201Eli Bonden KjørsvikKongsberg OL12.19
155239005Milda ØhlckersIL Tyrving12.23
155339541Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK12.25
155487054Berit Sofie WiklundNydalens SK12.27
1555154870Barbara Willkommen EikenKongsberg OL12.29
1556130684Torunn Fossli SæthrePorsgrunn OL12.31
1557135346Marit EgnerAsker Skiklubb12.33
1558110715Ingrid Eide RappRaumar Orientering12.35

D 45-

4 920 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1460480155Hilde TellesbøNittedal OL11.10
1461168803Margrete EngzeliusAsker Skiklubb11.12
1465128420Vanja StaffOL Toten-Troll11.20
146697716Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK11.22
1467158278Lotta JungåkerKorsnäs IF OK11.24
1468139575Kari MadslienNydalens SK11.26
1469158206Heli MarjomaStigsökarna11.28
1470145230Turid BertelsenPorsgrunn OL11.30
147116899Anita Sørensen DrageKongsberg OL11.32
147298503Sissel SkovlyRingerike OL11.34
1473165080Kjersti NarumOL Vallset/Stange11.36
1474485347Hilda ØfsthusAsker Skiklubb11.38
147591550Maria TorgersenBækkelagets SK11.40
147679007Kjersti StræteRingerike OL11.42
1477480224Ellen-Christine KorenÅs-UMB Orientering11.44
147879876Kjersti HovFossum IF11.46
1479124692Ingjerd OwrenFet OL11.48
1480152458Marianne NjåsteinIL Tyrving11.50
1481127058Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11.52
148292322Anne Marit BordalRingsaker OK11.54
148367569Kari ChristiansenSandefjord OK11.56
1484141691Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb11.58
1485165455Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn12.00
1486160811Maria PerssonAsker Skiklubb12.02
1488111782Grethe K. LøvaldAsker Skiklubb12.06
148994332Unn Hilde HeggedalKongsberg OL12.08
149087531Eirin MathiesenRingerike OL12.10
149180667Torill VisterIndre Østfold OK12.12
149271555Anne LofthusLillehammer OK12.14
1493136883Signe Astrup ArnesenHeming Orientering12.16
149491446Beth NicolaysenKongsberg OL12.18
1495401013Else GrandalIL Tyrving12.20
1496156903Anne Kristin HuuseBækkelagets SK12.22
1497174994May Bente BrurbergÅs-UMB Orientering12.24

D 50-

4 540 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185383996Anne Berit EidNydalens SK12.30
185496152Bodil Heen DegnesSkaukameratene OL12.32
185587045Kjersti SkantzeIL Tyrving12.34
1856127302Magnhild T. MølnvikFossum IF12.36
1857172977Ragnhild HaldKristiansand OK12.38
185888608Mari HernandezOL Toten-Troll12.40
1859135159Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK12.42
1860128466Inger Johanne EikelandNydalens SK12.44
1861165784Karin EriksenOL Tønsberg og omegn12.46
1862145309Grete Synnøve Borge HoviSkien OK12.48
1863124682Heidi FalckIL Tyrving12.50
186488365Anne Grethe RustadRaumar Orientering12.52
186798609Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL12.58
186891403Hilde StorløkkenKongsberg OL13.00
1869153562Mette RogneVaregg Fleridrett13.02
1870149006Berit BergeIL Tyrving13.04
1871130592Nan KarlssonAsker Skiklubb13.06
1872132555Bente LineSkaukameratene OL13.08
1873400264Enikø BertalanAsker Skiklubb13.10
1874159Sidsel NørstebøIL Tyrving13.12
1875126676Ellen OlsvikNydalens SK13.14
187789472Anne C TurterNydalens SK13.18
187871915Toril HallanLillomarka OL13.20
1880158429Runa SkyttersæterHeming Orientering13.24

D 55-

3 570 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1325Torill AndersenOppsal Orientering11.03
1376132157Wenche HultgreenIL Tyrving11.55
1377407180Gabriella AxelssonIdefjordens SK11.57
1378172452Sirpa LiljaModum OL11.59
1380129726Helga HaverstadLierbygda OL12.03
138184465Unni Strand KarlsenFredrikstad SK12.05
1382480062Lis DæhliLøten OL12.07
138379862Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK12.09
1384400979Margrete JørandliGjø-Vard OL12.11

D 60-

3 570 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1385159520Nina KolbergIL Tyrving12.13
1386151418Sigrun SvartedalTrøsken IL12.15
1387156966Eva TaraldrudIndre Østfold OK12.17
138887520Kari StrandeRingerike OL12.19
138998007Anne Karin JørgensenLia IL12.21
139087124Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb12.23
1316Aud I SpjelkavikIL Tyrving12.25

D 65-

2 860 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
130379924Inger LindløvOK Moss11.59
1304168675Kirsten BakkeGjø-Vard OL12.01
130580459Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK12.03
1307412217Inger Lise BjordalOppsal Orientering12.07
130879922Tordis Rytter JakobsenOK Moss12.09
130978546Grete VestbyVarteig OL12.11
1310144979Birgitte BekkelundRøyken OL12.13
1311151640Inger HalckMåren OK12.15
131269017Tea ForbergRond OL12.17
131367454Ella BjerketvedtTrøsken IL12.19
1314132187Thorunn Aamodt OvesenLardal OL12.21

D 70-

2 860 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1281127285Aud Margret KirkhornMåren OK11.15
1282408501Elin DahlenGjø-Vard OL11.17
128387021Onelma BlomhoffHeming Orientering11.19
1284136967Asbjørg BjørloGimle IF11.21
1285152194Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb11.23
1286117729Johanna YtterbølGimle IF11.25
1288120625Aase Tove GoldenMåren OK11.29

D 75-

2 860 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
129097448Inger E. VamnesHamar OK11.33
1291408172Unni Dirro BøhlerengenMåren OK11.35

H -10

2 670 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1170Olav Kristian LundKongsberg OL11.54
1171175981Ferdinand FremmingHeming Orientering11.56
1172130753Henrik KnudsenOppsal Orientering11.58
1173155551Lauritz Sogn-LarssenHeming Orientering12.00
1174146531Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL12.02
117589044Martin AusenPorsgrunn OL12.04
1176139509Vetle DrageKongsberg OL12.06
1177154403Sondre YtterbøAsker Skiklubb12.08
1178121049Tore Herman KirkebøenHalden SK12.10

H 11-12

2 840 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1067Jonas Rolfsen HaugmoHeming Orientering11.02
1070Alexander SmebyNydalens SK11.08
1072145796Niels Christian HellerudHalden SK11.12
1074411763Jens Johan BrekkeLillomarka OL11.16
1075132468Isak JonssonNydalens SK11.18
1076Sondre NordgårdLillomarka OL11.20
1077159325Ole Johan BråtenVang OL11.22
1078141078Audun Melby JacobsenLardal OL11.24
1079127087Henrik NærestadIF Trauma11.26
1080168816Sander ArntzenLierbygda OL11.28
108180043Eskil FrøislandVang OL11.30
1082150635Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering11.32
1083167600Ole Øivind NorstedHalden SK11.34
1084120710Njaal Ellegaard MelbyHamar OK11.36
1086127099Olav TorgersenOppsal Orientering11.40
1087165804Eirik HeirNydalens SK11.42
1088Mathias Pedersen VoldLillomarka OL11.44
1089146369Even LundeVarteig OL11.46
1090151428Fredrik LillestrandTrøsken IL11.48
1091138469Andreas RambergØstmarka OK11.50
1093127089Anders VestølVegårshei IL11.54
1094132784Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK11.56
1095155811Andreas BergslandTrøsken IL11.58
1096154376Jonatan AuneHalden SK12.00
1097147537Bendik EliassenSarpsborg OL12.02
1098Eirik Høst FossgardLillomarka OL12.04
1100144278Petter Astrup ArnesenHeming Orientering12.08
1101124693Fredrik GrønlundRingerike OL12.10
1102120726Emil StørmerFossum IF12.12
1103146334Tobias FremmingHeming Orientering12.14
1104168808Vegard LøvliAsker Skiklubb12.16
1105134793Kristian KammerudRingerike OL12.18
1107156965Eirik BlågestadIndre Østfold OK12.22
1108116956Even LindaasElverum OK12.24
1109146587Oskar ArnevikRingerike OL12.26
1110136789Sondre OttesenFredrikstad SK12.28
1111123873Frikk DukefossLillehammer OK12.30

H 11-12N

2 510 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1025Kristoffer BryneIL Heming11.00
1027Truls Solås JohaansenOK Moss11.00
1029165919Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL11.00
1030165214Sivert Åmodt AmundsenLardal OL11.00
1031173014Nicolai HarvikKonnerud IL11.00
1032120800Henrik Hjellup HorneIL Tyrving11.00
1033160314Cornelius KlevjerRingerike OL11.00
1034127239Simon Berggren NilsenTrøsken IL11.00
1071Edvard MortensenKonnerud IL11.10

H 13-14

4 260 m, 64 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Olav LundanesHalden SK elite09.30
1882Guttorn S HoltetIndre Østfold OK11.01
1886Kasper FosserHeming Orientering11.09
1887172203Jostein TandbergNydalens SK11.11
1888137166Tord StrandKongsberg OL11.13
1889117696Oskar GrevstadFossum IF11.15
1890159019Ola Løvald BråtenAsker Skiklubb11.17
1891119547Einar MelsomFossum IF11.19
1892411075Joar OldernesLillomarka OL11.21
1893118538Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb11.23
189489084Martin NordviGrue IL11.25
1895411523Sebastian EidemHeming Orientering11.27
1896118730Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn11.29
1897146522Sam LunøeNydalens SK11.31
1898483020Trym Løvseth KavlieIL Heming11.33
1899129035Anders LøsetRingerike OL11.35
1900154327Sverre NarumOL Vallset/Stange11.37
1902123597Øyvind HjermstadFossum IF11.41
1903127172Bjørn Anders FlågenHeming Orientering11.43
190491447Gard DahlenKongsberg OL11.45
1905168821Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.47
1906129391Håkon LundKongsberg OL11.49
1908Isak ÅbergKorsnäs IF OK11.53
1909146609Rikard KammerudRingerike OL11.55
1910145612Martin Andresen SkotteFossum IF11.57
1911170819Erlend BrendstuenHalden SK11.59
1912153168Erik Rolfsen HaugmoHeming Orientering12.01
1913130756Jørgen BaklidKonnerud IL12.03
1914151054Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK12.05
1915412980Lavran ThorstensenOppsal Orientering12.07
1916159945Jørgen VisterIndre Østfold OK12.09
1917165512Børge BrenåsVarteig OL12.11
191888630Anders HagaRaumar Orientering12.13
1919118577Martin Borge HeirFossum IF12.15
1920111646Jonas MoOL Toten-Troll12.17
1921111457Hallvard Arntzen FossSandefjord OK12.19
1922158013Tore HeirNydalens SK12.21
1923167095Simon NysæterSkien OK12.23
1924145054Emil LøwengreenSarpsborg OL12.25
1925132770Peder Stenberg-NilsenNydalens SK12.27
1926148488Håvard Landro SvingheimKonnerud IL12.29
1927145086Sjur KvisleAsker Skiklubb12.31
1928132859Emil Morgenlie SkeiNydalens SK12.33
1929146246Sander ClaussenFana IL12.35
1930121652Erling HjermstadFossum IF12.37
193192337Johannes BordalRingsaker OK12.39
1932170683Alf Gabriel Krohn GjessingHeming Orientering12.41
1933175867Anders LangaasNydalens SK12.43
1935145201August Asheim BirkelandHalden SK12.47
1936172769Elias JonssonNydalens SK12.49
1937145385Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.51
193887545Sander ArnevikRingerike OL12.53
1939Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett12.55
1940154457Sindre Rolfsen HaugmoHeming Orientering12.57
1941158398Halvor ØyenAsker Skiklubb12.59
1942168591Olav Schmitt GranHalden SK13.01
1943480173Alexander Skeppland HoleNydalens SK13.03
1944145228Henrik BertelsenPorsgrunn OL13.05
1945159626Sturla FrydenlundIF Sturla13.07
1946117730Alexander Skaug YtterbølHalden SK13.09
1947131241Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK13.11
1948168824Bjørnar LøvliAsker Skiklubb13.13
1949145718Fredrik Ramstad HoffFossum IF13.15
1950138470Magnus RambergØstmarka OK13.17

H 13-16C

3 270 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1180Fredrik StudsrudHisøy OK11.00
1181Andreas Hammer HåversenØstmarka OK11.00
1227Stian AndresenOK Moss11.00
1228158174Karl FredrikssonKorsnäs IF OK11.00
1229165264Simen Åmodt AmundsenLardal OL11.00
1230160315Håvard BakkeRingerike OL11.00
1231407060Karl Kristian GjølsjøOK Moss11.00
123488771Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL11.00
1236138667Anders BrevikØstmarka OK11.00
1237145125Ole Jørgen Bogen ArenthIF Sturla11.00
1238412249Sveinung UlsteinHisøy OK11.00
1240158171Jon KlaserKorsnäs IF OK11.00
1241147825Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn11.00
1242158015Andreas VaageBækkelagets SK11.00
1243111814Thomas TubbehaugenOK Moss11.00
1245167755Simen Walbækken TangenRingerike OL11.00
1248145398Haakon JohannesenIndre Østfold OK11.00
124976196Anders EspenesVarteig OL11.00
125198373Olav EngenRingerike OL11.00
1252120889Sindre Vestengen LianLillomarka OL11.00
1253127042Sindre BråtenVegårshei IL11.00
1254411357Einar Moe TandbergModum OL11.00
1255156947Erlend GjestrumHedrum OL11.00

H 13-16N

2 510 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105139232Lars Vegard FosserSkaukameratene OL11.00
1052160313Carl August KlevjerRingerike OL11.00
1053124840Halvor NærbySkaukameratene OL11.00
1054160312Axel CarlsenRingerike OL11.00
1055132532Martin GrimsrudSkaukameratene OL11.00
1056124937Martin Berggren NilsenTrøsken IL11.00
1057147488Martin Hjemaas SvindalFet OL11.00
4001Benjamin AasenSarpsborg OL11.00

H 17-AK

6 130 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2088400891Bjørnar SyverstadTrøsken IL11.25
2090147527Henrik KrogsæterFossum IF11.29
2091147714Henrik MårtenssonModum OL11.31
2092132185Martin BråthenOK Øst11.33
2093400911Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL11.35
209482351Kristian DalbyHalden SK11.37
2096137308Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL11.41
209894059Kristian KullerudKonnerud IL11.45
2100118380Truls FjeldstadPorsgrunn OL11.49
2101129737Ove SætraAsker Skiklubb11.51
2102157221Stian OverskeidIndre Østfold OK11.53
2103412972Leiv Inge KjemperudRingerike OL11.55
210491001Eirik Holth JohannessenRøyken OL11.57
2106132202Rune Kristian MorkNotodden OL12.01
2108137274Fredrik LarsenIndre Østfold OK12.05
2109134869Jakob Skovly FjeldstadRingerike OL12.07
2110171885Marius MartinsenSandefjord OK12.09
2111408991Rudi B OlsenLillomarka OL12.11
2112132861Petter HallerbyLøten OL12.13
2113485681Kjetil DahlOppsal Orientering12.15
211479826Morten FismenNydalens SK12.17
211568258Frode BakkehøiØstmarka OK12.19
211797558Ole Underthun JohansenIL Tyrving12.23
2118124697Halvor EngenRingerike OL12.25
2119159624Snorre FrydenlundIF Sturla12.27
2121148156Simen Kjær HaugbergNydalens SK12.31

H 17-C

3 270 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1182125658Vegard KvisleAsker Skiklubb11.00
1183132149Lars BergerudIL Tyrving11.00
1184146381Steinar HagenRaumar Orientering11.00
1185168427Simen Sogn-LarssenHeming Orientering11.00
1186156905Haakon BondøBækkelagets SK11.00
1187400980Jan Vegard RudsengenGjø-Vard OL11.00
1188135140Runar ThorstensenOppsal Orientering11.00
118939630Øyvind LarsenIndre Østfold OK11.00
119083146Roy Roger EspenesVarteig OL11.00
119197978Åge BøenSandefjord OK11.00
119239635Karl Vidar DegnesSkaukameratene OL11.00
1193165920Sven Gjermund ArnesenKonnerud IL11.00
1194165202Egil AmundsenLardal OL11.00
1195170909Sjur GrindstuenKrigsskolen IL11.00
1197158917Fred ThomassenBækkelagets SK11.00

H 17-N

2 510 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1061155074Espen HansenGimle IF11.00
1062411992Stian LillegårdLillomarka OL11.00

H 21-

9 130 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1004407431Jan Tore LudvigsenNydalens SK11.36
1005172963Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK11.38
1007157488Jostein AndersenKristiansand OK11.42
1008154257Rune RystadNydalens SK11.44
1009Karolis LazdauskasKristiansand OK11.46
101171521Sigurd FandangoOppsal Orientering11.50
101291177Brynjar FredheimLillomarka OL11.52
101361149Eivind ResserKongsberg OL11.54
1015408307Truls KvaaseBækkelagets SK11.58
1018116463Halvor SaunesNydalens SK12.04
101961947Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK12.06
1020173899Federico BacciNydalens SK12.08
1021400119David LøverModum OL12.10
1022129538Per Øyvind SteneNydalens SK12.12

H 35-

7 440 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1779141026Torstein HoleNydalens SK11.41
1780158269Robert BanfiÅs-UMB Orientering11.43
1781157188Erik PaulsrudIL Koll11.45
1783411313Thomas BedinIndre Østfold OK11.49
178467792Endre StoksethNydalens SK11.51
178661168Arve PaulsenNotodden OL11.55

H 40-

7 440 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
178779095Espen DanevadFredrikstad SK11.57
1788158182Jon Gerhard GuttormsenBrandval/Kongsvinger OK11.59
178998554Jon Arne SkroveRingerike OL12.01
1790161007Geir HoffIL Tyrving12.03
1791130745Jørn Helge DahlHamar OK12.05
179261949Henrik OttesenFredrikstad SK12.07
1793413165Pål WinsentsBrandval/Kongsvinger OK12.09
1794Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK12.11
179589043Dag AusenPorsgrunn OL12.13
1796152442Jon-Anders BordalRingsaker OK12.15
1797127247Kjartan HaugerOppsal Orientering12.17
1798160742Henning MartinsenFredrikstad SK12.19
1799410848Espen BergstrømGimle IF12.21
180069872Gard AntonsenFredrikstad SK12.23
180177444Esten KorenNydalens SK12.25
1802483755Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK12.27
180389475Harald BakkeFossum IF12.29
1804146586Stig MellingRingerike OL12.31
1805485677Espen WigaardOppsal Orientering12.33
1806411372Bjørn HaugeFet OL12.35
1807124868Øystein RappRaumar Orientering12.37
1808400732Lars-Inge ArnevikRingerike OL12.39
1809400553Dag Helland-HansenIL Tyrving12.41
1810128421Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll12.43
1811112855Kjetil SteenFossum IF12.45
1812145390Odd StrandKongsberg OL12.47
1813116846Tom BerganFet OL12.49
1815137336Frode NysæterSkien OK12.53
1816166666Tommy JauhojärviAsker Skiklubb12.55
1817147832Erling KatlaFossum IF12.57
1818Ulf FredrikssonKorsnäs IF OK12.59
1819160438Tor BrennaBækkelagets SK13.01
1820400294Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK13.03
1821148610Per Erik LarsenSandefjord OK13.05
1822408323Sven Arne GylterudFossum IF13.07

H 45-

7 090 m, 64 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1701Terje MelsomFossum IF11.00
1702Kjetil DammTIF Viking11.02
1706146392Jarl ØvstedalNydalens SK11.10
1707409441Kjetil KarlsenOK Moss11.12
170887040Jonas HaltiaIL Tyrving11.14
1709141100Snorre LægranNydalens SK11.16
171060614Nils Inge BrurbergIF Sturla11.18
171184741Hallvard KorenOK Moss11.20
1712168320Stein BlomsethLillomarka OL11.22
171379573Per OlaussenFredrikstad SK11.24
171461943Tore BjørnerødOK Moss11.26
1715132013Håkon DanevadÅs-UMB Orientering11.28
1716153844Ola EngelsenIL BUL-Tromsø11.30
1717132381Roar ByeModum OL11.32
171892696Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett11.34
1719485338Gjermund GravirAsker Skiklubb11.36
1720158715Ulf DanielssonÅmåls OK11.38
1721165513Dag BrenåsVarteig OL11.40
1722149104Arne BujordetKristiansand OK11.42
1723172191Jo WiklundNydalens SK11.44
172469803Sven SimonsenFredrikstad SK11.46
1725411539Anders FlågenHeming Orientering11.48
1726132658Jon Iver BakkenNydalens SK11.50
1728145176Lars KrügerNydalens SK11.54
1729159509Nils Petter FremmingHeming Orientering11.56
1730112638Svein GranerudAsker Skiklubb11.58
1731145386Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.00
1732169008Vidar StrandLierbygda OL12.02
1733409001Per Olav NærestadIF Trauma12.04
173580018Gunnar TengeÅs-UMB Orientering12.08
173682205Svein NygårdLillomarka OL12.10
1738138666Håvar BrevikØstmarka OK12.14
1739170788Gaute LangaasNydalens SK12.16
174081268Guttorm L EggeOslostudentenes IK12.18
1741154006Njål SvingheimKonnerud IL12.20
1742146523Einar LunøeNydalens SK12.22
174338368Arne TorgersenBækkelagets SK12.24
1744166984Frode MartinussenFossum IF12.26
1745170441Sverre OttesenVaregg Fleridrett12.28
1746138430Jørn MoeFet OL12.30
1747155831Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering12.32
1748158065Jan Erik ClaussenFana IL12.34
174972370Jan Ola PedersenVang OL12.36
175062775Morten HeirFossum IF12.38
175191537Finn Henry LillestrandTrøsken IL12.40
175261055Juha VienaRingerike OL12.42
175339227Pål TveterIndre Østfold OK12.44
175489556Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb12.46
1755123986Tore HoffIL Tyrving12.48
1756118382Per Ola UlsethNydalens SK12.50
1757136881Lasse ArnesenHeming Orientering12.52
175897629Arne ØyenAsker Skiklubb12.54
1759168589Geir BråtenVegårshei IL12.56
1760400949Egil FuruaBerger og Svelvik OL12.58
1761172095Odd FuglestadÅlgård Orientering13.00
176282370Arne Håkon JørgensenSandefjord OK13.02
1763127052Svein Helge HøydalNydalens SK13.04
1764145800Jørn MyrlandNotodden OL13.06
1765137306Jan Richard EriksenAsker Skiklubb13.08
1766123829Ove Kristian JødalBækkelagets SK13.10
176768195Håkon HåversenØstmarka OK13.12
176997401Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn13.16
1770157168Lars BaklidKonnerud IL13.18
1772123476Jan Tore HenriksenNydalens SK13.22

H 50-

6 440 m, 49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1643160802Kristian KalagerAsker Skiklubb11.35
164491357Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK11.37
164686977Svein-Erik SøgårdKongsberg OL11.41
164888252Axel BromanderFredrikstad SK11.45
1649483036Bjørn Henning GrandalIL Tyrving11.47
1650159334Trond OlsenLøten OL11.49
1651125620Knut AasRingerike OL11.51
1652487949Hallvard FjærLillomarka OL11.53
1653148158Jens HetlandNydalens SK11.55
1654138624Thor Inge TollehaugEiker OL11.57
1655123981Per SlungaardIL Tyrving11.59
165678306Halvor JutulstadBækkelagets SK12.01
1657412581Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL12.03
1658114137Terje DengerudNydalens SK12.05
1659159926Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering12.07
1661168998Øyvind DrageKongsberg OL12.11
166278646Jens Olav KløvrudLillomarka OL12.13
1663118725Ove SannaFredrikstad SK12.15
1664174738Morten KongsbergIL Tyrving12.17
1665160741Anton PlaianAsker Skiklubb12.19
166669209Stein MartinsenSandefjord OK12.21
1667132186Jan-Ove BråthenOK Øst12.23
1668Mikael PerersKorsnäs IF OK12.25
1669407229Sigbjørn ModalsliFossum IF12.27
1670400519Arve OpheimMåren OK12.29
1671401116Aslak KInnebergRaumar Orientering12.31
1672161008Eivind HoffIL Tyrving12.33
1673400006Morten KarlsenMåren OK12.35
1675165099Gunnar VeastadLillehammer OK12.39
1676172846Leif ErikssonModum OL12.41
1677139435Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK12.43
167886867Jørgen MårtenssonModum OL12.45
167987606Sture OttesenSkaukameratene OL12.47
168086219Christopher SchiveOK Moss12.49
168379068Martin GranlyLillomarka OL12.55
168496544Donald SkantzeIL Tyrving12.57
1686119524Trond BaklidKonnerud IL13.01
168783150Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb13.03
1688168795Kim Farnes HansenLierbygda OL13.05
1689158175Mats JönssonKorsnäs IF OK13.07
1691166690Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL13.11
1692138485Øystein KildahlØstmarka OK13.13
1693132500Egil RundbergetNydalens SK13.15
1694312848Jon BjørgumKristiansand OK13.17
1695123960Håkon LøvliAsker Skiklubb13.19
1697413359Ivar MaalenÅs-UMB Orientering13.23
1698487977Nils Harald StaffOL Toten-Troll13.25
1699412988Richard Zeiner-GundersenFossum IF13.27
170088765Thor BjørnstadBerger og Svelvik OL13.29

H 55-

5 850 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1595159501Per Kristian EkebergIL Tyrving11.28
1596147545Per Hermann KrøgerMåren OK11.30
159779000Fredrik SteiwerLillomarka OL11.32
159887533Frode LøsetRingerike OL11.34
1599123774Arve GlittumOK Skeidi11.36
160078416Ole Hans ØieLøten OL11.38
160194483Anders FjogstadOppsal Orientering11.40
160279861Einar Kristian LundeVarteig OL11.42
1603127047Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK11.44
160467551Per OsenVestre Akers SK11.46
1605160441Øystein RuudFredrikstad SK11.48
1606168980Tron Erik HovindRaumar Orientering11.50
160767804Karl Aasmund ErøyOK Moss11.52
1608144695Øyvind GylverAsker Skiklubb11.54
1609142778Bjørn WilladssenHeming Orientering11.56
1610146584Morten DåsnesRingerike OL11.58
161269028Are EriksenOslostudentenes IK12.02
1613139741Knut SaueIL Tyrving12.04
1614146380Petter F. JohannessenIF Sturla12.06
1615487974Sjur GjestvangOL Toten-Troll12.08
161679098Leif ThingsrudØstmarka OK12.10
161797951Stian FalckIL Tyrving12.12
1619159515Alf PettersenIL Tyrving12.16
162089054Harald ThonIF Sturla12.18
162178999Per Gunnar DahlRingerike OL12.20
1622480106Kjell WestinPorsgrunn OL12.22
1623144105Morten JohannessenRøyken OL12.24
162489086Kjell Magne NordviGrue IL12.26
1626483010Torgeir StrandhagenRøyken OL12.30
1627410794Øyvind SørlieHadeland OL12.32
1628132503Håvard SteinsholtÅs-UMB Orientering12.34
1629123808Tore RambølIndre Østfold OK12.36
1630402824Geir Holm GundersenIF Sturla12.38
1631405915Rune BergeIL Tyrving12.40
1632408928Lars HjermstadFossum IF12.42
1633412221Roy GjerdingOK Moss12.44
163564749Stein KlyveOK Moss12.48
1636129068Jostein AlvestadWing OK12.50
1637157510Sören JonssonNydalens SK12.52
1638157198Trond RønnebergAsker Skiklubb12.54
163980717Dagfinn TorpePorsgrunn OL12.56
1640Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK12.58

H 60-

5 160 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1530Lars KlyveOppsal Orientering11.39
155968379Torodd OsFørde IL12.37
1560111781Olav Frode BråtenAsker Skiklubb12.39
1561127238Jimmy NordliTrøsken IL12.41
1562165144Arne TiltnesIL Tyrving12.43
156389115Frode SandersenNittedal OL12.45
1564136924Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett12.47
1567158010Svein S JacobsenIL Tyrving12.53
1568312743Stein TurtumøygardMåren OK12.55
156994086Tom A. KarlsenFredrikstad SK12.57
1570153302Atle RemmePorsgrunn OL12.59
1571151427Per Ove LindemarkTrøsken IL13.01
1572174032Per Oskar LarsenIndre Østfold OK13.03
157368388Jostein FredlyFørde IL13.05
1574412049Ola BroxOL Toten-Troll13.07
1575146441Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL13.09
1576410853Helge ScheiFørde IL13.11
1577127107Harald AasheimOppsal Orientering13.13
1578165829Bjørn GrindeOslostudentenes IK13.15
1579156593Øyvind HoveidAsker Skiklubb13.17
158078995Leif Roger HultgreenRingerike OL13.19

H 65-

4 810 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1425Hasse BergstrømIL Tyrving12.05
1426411895Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn12.07
142768301Erik Johan GrorudHaslum IL12.09
143071709Tore StubbeNord-Østerdal OK12.15
143187037György HorvatiIL Tyrving12.17
143262575Jørgen KvilhaugBotne SK12.19
1434407487Hans StordalOL Tønsberg og omegn12.23
1435129303John Ivar KjellevoldModum OL12.25
143679164Geir TrøanKolbotn og Skimt OL12.27
143879227Per Anders FlesjøOK Moss12.31
1439151180Roar ForbordMalvik IL12.33
144079925Knut LindløvOK Moss12.35
1441139664Kjell StenstadvoldIL Tyrving12.37
1443137273Tore AabergIndre Østfold OK12.41
1444132939Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL12.43
144539631Kristen LundSkaukameratene OL12.45
1446165454Lars Åge SeimGimle IF12.47
1447100291Per Reidulf HolmOK Moss12.49
144884126Leif BokerødIdd Sportsklubb12.51
1449172237Kjell RøkkeIL Tyrving12.53
1450159027Ingar HåkonsenKongsberg OL12.55
1451158082Per FosserIndre Østfold OK12.57
1452118339Trond WettergreenDriv IL12.59
1453168381Harald BakkeGjø-Vard OL13.01
1454147728Roar BjordalOppsal Orientering13.03

H 70-

3 570 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1293Kjell MichelsenFredrikstad SK11.39
1391149201Tormod DahlenGjø-Vard OL12.25
1392156918Bjørn W. LudvigsenIF Sturla12.27
139339557Svein BakkenStigsökarna12.29
1394167917Gunnar ØsterbøFreidig12.31
1395156910Anton LommeHedrum OL12.33
1396113190Odd KletteliBækkelagets SK12.35
1397174779Steinar RuudKonnerud IL12.37
1398129372Kåre KnudsenGeoForm IL12.39
1399153621Thor EdvardsenLarvik OK12.41
140078193Trygve FosseGimle IF12.43
1401150895Harald LundhaugOK Moss12.45
1402153171Johan Arnt JohansenNord-Østerdal OK12.47
1403132535Roger TorperSkaukameratene OL12.49
1404156916Einar HemLillomarka OL12.51
140576160Sigurd HaugerudGeoForm IL12.53
1406412580Bjørn GunnerødAsker Skiklubb12.55
140786237Bjørn JakobsenOK Moss12.57
1408132890Anders TaraldrudIndre Østfold OK12.59
1409154905Åge ThorjussenOK Skeidi13.01
1410121601Ronald MalcolmLarvik OK13.03
1411168443Jon C. FougnerHeming Orientering13.05
1412483762Per Øystein AndersenLarvik OK13.07
1413141643Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange13.09
1414145319Magnar ØvreåsBotne SK13.11
1415146497Knut HangeraasGeoForm IL13.13
1416480203Harald WibyeOK Moss13.15
1418136968Thorbjørn Johan BjørloGimle IF13.19
141989499Knut JacobsenSandefjord TIF13.21
142094503Oddvar GjelstadSandefjord OK13.23
142187022Jappe BlomhoffHeming Orientering13.25
142262038Svein SolerødOL Toten-Troll13.27

H 75-

2 860 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
129264074Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn11.37
1294152372Tor KaurinMåren OK11.41
1295123834Einar HoffIL Tyrving11.43
129666718Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL11.45
1297149002Per LundLarvik OK11.47
1298160324Helge KvaaseBækkelagets SK11.49
129976197Finn VestbyVarteig OL11.51
1300160446Helge HalvorsenLarvik OK11.53
1302160730Carl-Fred. KolderupStabæk IF11.57

H 80-

2 860 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1276169252Helge TvedtenLarvik OK11.05
1277124014Kjell AndersenVarteig OL11.07
127867794Ivar ChristiansenSandefjord OK11.09
127968266Kjell TeiglandØstmarka OK11.11
1280146608Birger GarbergRingerike OL11.13

D 15

4 710 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ida Marie N. Bjørgul/ Kajsa Nilsson/Halden SK elite09.30
1951Kristin BrekkeLillomarka11.30
1989112203Maren Roll PaulsenFredrikstad SK12.46
1991146385Dorte NarumOL Vallset/Stange12.50
199267693Martine TopstadOL Tønsberg og omegn12.52
1993142798Ingvild ChristensenAsker Skiklubb12.54
1994141101Johanne LægranNydalens SK12.56
1995129566Siri MoholthKongsberg OL12.58
199696384Ingunn RognsvågFana IL13.00
1997408273Kristin BlindheimLillomarka OL13.02
1998174970Astrid FiskumIL Tyrving13.04
1999141102Oda LægranNydalens SK13.06
2000141074Kristin Helland-HansenIL Tyrving13.08
2001167480Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL13.10
2002147245Hanna TorjusenFredrikstad SK13.12
2003Erica EdmanKorsnäs IF OK13.14
2004131283Marie OlaussenFredrikstad SK13.16
2005174765Emilie Johanne HagenRaumar Orientering13.18
2006158113Benedicte PedersenSarpsborg OL13.20
2007112720Ingrid LundanesEmblem IL13.22
2008157134Caroline BergmanKonnerud IL13.24
2009141009Stine Madslien BakkenNydalens SK13.26
2010145284Siri GrandalIL Tyrving13.28

D 16

4 710 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kajsa NilssonHalden SK elite09.30
1956157480Ragnhild HjermstadFossum IF11.40
1957154308Kristiane E. OttesenVaregg Fleridrett11.42
1959141069Ingvild TorgersenHalden SK11.46
1960157005Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg11.48
1961134870Ingvild Skovly FjeldstadRingerike OL11.50
1962119288Vilde Bredholt JørgensenSandefjord OK11.52
196368597Kristine AusenPorsgrunn OL11.54
1964168791Silje ArntzenLierbygda OL11.56
1965159024Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb11.58
1966149243Tonje VassendPorsgrunn OL12.00
1968Lina FredrikssonKorsnäs IF OK12.04
1969117702Christine Williksen HøilandFossum IF12.06
1970145229Emilie BertelsenPorsgrunn OL12.08
1971132767Marian DirroMåren OK12.10
1972158123Marthe KristensenSarpsborg OL12.12
1973159011Lovise FremstadLarvik OK12.14
1974158423Nina Asheim BirkelandHalden SK12.16
1975167020Nora Hui AndersenHamar OK12.18
1976132892Alexandria JensenIndre Østfold OK12.20
1977139609Åsne Skram TrømborgKongsberg OL12.22
1978158428Ingvild WangLillomarka OL12.24
1979400271Julia PlaianAsker Skiklubb12.26
1980134805Ida RongvedRingerike OL12.28
1981114843Evine Westli AndersenLøten OL12.30
1982129120Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubb12.32
1983409036Julie HjortlandLarvik OK12.34
1984136949Hege Ynn JødalBækkelagets SK12.36
1985116806Sara Angell BakkeLillomarka OL12.38
1986114069Martine LøwengreenSarpsborg OL12.40
1987159664Ingunn Egeberg VáriIF Sturla12.42
1988127160Anneli GrindstadSarpsborg OL12.44

H 15

5 440 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anders NordbergHalden SK elite09.30
2012Even PrestbøenSandefjord OK11.47
2013Sondre DammTIF Viking11.49
2014408171Torkel ReinhartsenKristiansand OK11.51
2015172774Jakob EiknerFana IL11.53
2016135330Amund HoelRaumar Orientering11.55
2017412254Audun HeimdalKonnerud IL11.57
2019132009Åsmund Aamodt ResellNydalens SK12.01
2020160715Are WigaardOppsal Orientering12.03
2021132724Håkon BlågestadIndre Østfold OK12.05
2022121647Håkon Raadal BjørloHalden SK12.07
2024158203Adrian DahlströmÅmåls OK12.11
202571956Trygve HeggedalKongsberg OL12.13
2028148659Karsten MartinussenFossum IF12.19
2030155095Erlend Nilsen SandnesEmblem IL12.23
2031136882Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering12.25
2032142858Ole KostølKristiansand OK12.27
2033137124Magnus WølnebergIL Tyrving12.29
203491171Petter Norsted KildeboHalden SK12.31
203592397Fredrik MoeSandefjord OK12.33
2036146532Sigurd Bonden KjørsvikKongsberg OL12.35
2037165618Knut AasheimOppsal Orientering12.37
2038141670Kristian Nilsen SandnesEmblem IL12.39
2039132021Peter NordbrødenHalden SK12.41

H 16

5 820 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Emil WingstedtHalden SK elite09.30
2040Vebjørn Fallbakken BergeLøten OL11.00
2041Claus MartinsenHeming Orientering11.02
2042Einar LofthusLillehammer OK11.04
2044Torgeir SulheimLillehammer OK11.08
2045151139Sigurd MelsomFossum IF11.10
2046112882Herman MoeFet OL11.12
204782242Kaspar LiljaModum OL11.14
2048487807Elias WiklundNydalens SK11.16
2049160358Asgeir RistesundFredrikstad SK11.18
2050408102Endre WigaardOppsal Orientering11.20
2051154702Håvard IrgensBodø og Omegn IF Orientering11.22
2052158637Matias Hodne HanischKristiansand OK11.24
2053170914Olav EkrheimFana IL11.26
2054123874Erik DukefossLillehammer OK11.28
2055165174Steinar KollerudLillomarka OL11.30
2056134227Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering11.32
2057165996Ola BrendeFossum IF11.34
2058411077Jørgen WingereiPorsgrunn OL11.36
2059407534Oskar StørmerFossum IF11.38
2060412234Henrik UpsalKristiansand OK11.40
2061136872Ask Kleist GodalBodø og Omegn IF Orientering11.42
2062141653Are Årøen LykkeEmblem IL11.44
2063136160Erland KvisleAsker Skiklubb11.46
2064154163Olai Stensland LillevoldÅs-UMB Orientering11.48
206584034Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett11.50
2066160339Runar BjørhovdeBækkelagets SK11.52
2067145288Jørgen WeidemannNydalens SK11.54
206838394Lasse SimonsenFredrikstad SK11.56
206992336Henrik BordalRingsaker OK11.58
2070134794Lars GrønlundRingerike OL12.00
2072168831Andreas MarcussenAsker Skiklubb12.04
2073100382Håkon F ChristiansenOL Tønsberg og omegn12.06
2074142667Dzmitry KarpenkaAsker Skiklubb12.08
2075157755Vebjørn TandbergNydalens SK12.10
2076124859Magnus SandvenNotodden OL12.12
2077168343Bjørn André AaslundFet OL12.14
2078129346Karsten Hervik HansenHaugesund IL Orientering12.16
2079126072Kristian Lampe GjemdalHeming Orientering12.18
2080Emil ÅbergKorsnäs IF OK12.20
208196450Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL12.22
2082157056Elias T. MølnvikFossum IF12.24

D 40-AK

3 570 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1323Katrine BakkeFossum IF11.01
1324Hanna VigIF Sturla11.02
1326Siv Johanne MoenNydalens SK11.04
1345112197Hege WangLillomarka OL11.23
1346118578Berit MidttunFossum IF11.24
1347154005Ina Cecilie LandroKonnerud IL11.25
1349111413Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK11.27
135068196Anne Margrete HammerØstmarka OK11.28
1351132145Anna GöhlmanIL Tyrving11.29
1352412051Anette Bjordal WigaardOppsal Orientering11.30
1353153996Gerd Karin VestølVegårshei IL11.31
1354167094Åse NysæterSkien OK11.32
135596474May Toril MoenOL Trollelg11.33
1356172936Anne-Grete AustadRaumar Orientering11.34
1357134795Ellen GrønlundRingerike OL11.35
135884832Tonje VråleKonnerud IL11.36
1359141073Toril WiigIL Tyrving11.37
1360145886Wenche GjesdalVaregg Fleridrett11.38
1361149101Tove HeimdalKonnerud IL11.39
136291536Cathrine LillestrandTrøsken IL11.40
1364412451Veslemøy SolbergKonnerud IL11.42
136587529Trine OpsethRingerike OL11.43
136686124Ingvild FossøyLia IL11.44
1367116441Pernille SchjønsbyØstmarka OK11.45
1368174665Marianne ArnesenAsker Skiklubb11.46
1369157987Solveig SikkelandIL Tyrving11.47
1370Ann Louise KlaserKorsnäs IF OK11.48
1371413225Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering11.49
1372159025Line Skjevik ArnevikRingerike OL11.50
1373160976Kristine Hjellup HorneIL Tyrving11.51
1374112659Idunn Løvseth KavlieIL Heming11.52
1375158044Arnhild KroghOppsal Orientering11.53
1319Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL12.31
1320Kristin DahlSandefjord OK12.33

D 50-AK

2 860 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1274Marianne HjermstadFossum IF11.01
1275Trude KlyveOppsal Orientering11.03
1318152689Elsie BrenneVarteig OL12.29
1322480036Kari Kamstrup HovindRaumar Orientering12.37

H 40-AK

4 540 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1827Oskar KaaløySandefjord OK11.38
1828159947Roy FundingsrudIndre Østfold OK11.40
1829138471Inge RambergØstmarka OK11.42
183078387Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL11.44
183191329Roger LysnesHedrum OL11.46
1833124543Trond FossSandefjord OK11.50
1834141686Herman BakkeLøten OL11.52
183571508Jon Erik KvarmeRøyken OL11.54
1837117706Anders GrevstadFossum IF11.58
1838145095Sigbjørn OddenMåren OK12.00
1839114236Reidar StensengKonnerud IL12.02
1840118579Petter SkattumFossum IF12.04
184166842Boye Dirro BøhlerengenØstmarka OK12.06
1842160317Per Erik OpsethRingerike OL12.08
1843109323Jon SkriubakkenPorsgrunn OL12.10
1844120729Hans Olav KrogsæterFossum IF12.12
1845150593Are NjåsteinIL Tyrving12.14
1846158115Roar PedersenOppsal Orientering12.16
1847111412Vegard HaldenNydalens SK12.18
1848116817Mads LillevoldÅs-UMB Orientering12.20
1849408229Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett12.22
1851480067Svein GodagerLøten OL12.26

H 50-AK

3 570 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1328146228Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn11.06
133082099Geir RognsvågFana IL11.08
1331483008Bo EmilssonOppsal Orientering11.09
1332412558Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn11.10
1333152690Kjell Einar AndersenVarteig OL11.11
1334146576Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL11.12
1335146370Bjørn SlåtterøGimle IF11.13
1337146569Ivar LindsethRingerike OL11.15
1338160439Per Einar PedersliOL Trollelg11.16
1339174776Klaus HorneIL Tyrving11.17
1341Trygve TveteråsFredrikstad SK11.19
1342172937Jan SveenRaumar Orientering11.20
1343152688Per Olaf KlemsdalVarteig OL11.21

DIR-AL

6 290 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2220Severin BergliaEiker OL11.00
2221Stein Arne NegårdVang OL11.00
2222Tor TrøanHadeland OL11.00
2223Birgit KorvaldNydalens SK11.00
2224Dag SulheimLillehammer OK11.00
2225Øivind WatterdalHadeland OL11.00
2226Sigurd DæhliLøten OL11.00
2227Arnstein AndreassenRaumar Orientering11.00
2228Ivar MølnvikFossum IF11.00
2229Roger MostueOppsal Orientering11.00
2230Olena StrugalonaKristiansand OK11.00
2231Arild AndresenFossum IF11.00
2232Martin SchälliBækkelagets SK11.00
2233Even NordslettenNydalens SK11.00
2234Andreas ResellNydalens SK11.00
2235Christer BeckIdefjordens SK11.00
2236Ole Petter HaugenNydalens SK11.00
2237Øystein AlvestadWing OK11.00
2238Øystein HoloFossum IF11.00
2239Johs. HjelmstadBækkelagets SK11.00
2276151426Fredrik MartinsenTrøsken IL11.00
227782194Terje BlindheimLillomarka OL11.00
2278132937Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK11.00
2279138763Erlend RåheimOK Øst11.00
2352Daniel HatcherKlubbløs11.00

DIR-AK

4 050 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2280Ole Martin WieMo OK11.00
2281Ann Kristin StrømHamar OK11.00
2282Vidar BenjaminsenLillomarka OL11.00
2283Eivind  GjemdalHeming Orientering11.00
2284ZsuZsa FeyIL Tyrving11.00
2285Lene KinnebergRaumar Orientering11.00
2286Georg KapperudOppsal Orientering11.00
2287Martin GlomsrødGimle IF11.00
2288Stig H.M. WiestOL Vallset/Stange11.00
2289Ann Kjersti UhlenÅs-UMB Orientering11.00
2290Kjerst S JuveliLillomarka11.00
2291Astrid BjørnerødOK Moss11.00
2292Johanne Klavestad AalyFredrikstad SK11.00
2293Nanna AabyFredrikstad SK11.00
2294Per-Arne RøstadsandNydalens SK11.00
2295Marit BergerRaumar Orientering11.00
2296Henrik VaageBækkelagets SK11.00
2297Per-Arne MartinsenIndre Østfold OK11.00
2298Robin LarssonRaumar Orientering11.00
2299Dag WangLillomarka OL11.00
2300Elin Cathrine Hagen-TafjordHalden SK11.00
2301Kristian RuudBækkelagets SK11.00
2302Bjørnar ValstadNittedal OL11.00
2303Jørgen HolmboeIL Tyrving11.00
2304Rolf FastingOK Moss11.00
2305Tonje HolmOK Moss11.00
2306Helge SimonsenMåren OK11.00
2307Fredrik TorjusenFredrikstad SK11.00
2308Monica WigemyrOddersjaa SSK11.00
233379005Unn Disch KihleRingerike OL11.00
2334123799Erlend AamodtNydalens SK11.00
2336158304Karin PerersKorsnäs IF OK11.00
2337173407Bjørn BaklidKonnerud IL11.00
2338168380Helge Johan SlotterøGimle IF11.00
2339143171Terje AldárTrøsken IL11.00

DIR-C

3 230 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1272Ingrid HoltePorsgrunn OL11.00
2340Sivert BøenNydalens SK11.00
2341Jan Erik PockarndtFredrikstad SK11.00
2342Lars Audun VoldLillomarka11.00
2343Siri SpjelkavikIL Tyrving11.00
2344Silje Uhlen MaursetÅs-UMB Orientering11.00
2345Anine LampeHeming Orientering11.00
2346Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OL11.00
2347Åse Marit R. KorenNydalens SK11.00
2348Magne BekkelundRøyken OL11.00
2349Andre JensenIndre Østfold OK11.00
2350Sturle HånesGeoForm IL11.00
2351Brit I DanielsenOddersjaa SSK11.00
2353Arild KirkebøenHalden SK11.00
2354Adrian LarsenNOTEAM11.00
2355Anne Kleven AndersenHalden SK11.00
2356Berit HerstadNOTEAM11.00
2357Alf Reidar LundeFossum IF11.00
2358Pål  HellerudHalden SK11.00
2370Lorant FarkasØstmarka OK11.00
2371150403Liv Irene KinnebergIL Tyrving11.00
2372170760Mette StorvestreVaregg Fleridrett11.00
237363222Fredrik GudmestadFredrikstad SK11.00
2374158153Anna FredrikssonKorsnäs IF OK11.00
2375168193Haakon KinnebergIL Tyrving11.00

Annonser

IOF Eventor