Norsk Orientering

Startliste for Fjord-O vest 2016

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 3Dag 4

D -10

1 570 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
589212528Eline Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL 11.00
7341000687Olina Svarstad HeggdalMarkane IL 11.00
784220208Helene Heggheim JensenEmblem IL 11.00
785220167Silje Heggheim JensenEmblem IL 11.00
7001219202Madeleine Steinsåker VeddegjerdeIL Veten 11.00
587212338Emma DrønnesundEmblem IL 11.04
586224159Elise Heimlid ØiestadIL Veten 11.06
592217828Ingrid JørgensenLillehammer OK 11.06
593212469Marie Ramsevik TeigeneEmblem IL 11.08
590223772Sophia Johanne HolmbergVelledalen IL 11.12
606160881Tale NybergIL Veten 11.16
610219296Katrine Svarstad HeggdalMarkane IL 11.19
614212153Nora Rossvold  OtterleiByåsen IL 11.21
617209739Julie M HellandEgersund OK 11.27
616217673Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK 11.29
609224167Frida Heimlid ØiestadIL Veten 11.31
603219733Mia Vatne AaSogndal IL 11.44
600219632Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna 11.53
599219570Sanna SigvardsonBredaryds SOK 11.55
601184660Tonje RykkjeStord Orientering 11.59

D 11-12

1 880 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
549177763Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK 11.00
548200922Julie DrønnesundEmblem IL 11.05
546217724Serine JørgensenLillehammer OK 11.07
56562391Guro FemsteinevikVaregg Fleridrett 11.24
564188483Veera TurakainenHelsingin Suunistajat 11.26
563220055Alva ErssonIFK Mora OK 11.28
566210322Emma JussilaTampereen Pyrintö 11.33
555206017Anja HoleFørde IL 11.44
550219966Hanna AlsiöFalköpings AIK OK 11.49
556186069Mari AarsethNydalens SK 11.51

D 11-12N

1 570 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7221000677Johanna NordliFreidig 11.00
723220104Liv-Marie NordliFreidig 11.00
62372560Krista SturePlavinas - OSK Selijas mežs 12.00
621168488Elise NyhusNittedal OL 12.01
622184512Nathalie Vatne AaSogndal IL 12.02
619224177Beate Heimlid ØiestadIL Veten 12.03
62072570Daniela KrasovskaOSK Selijas mežs 12.04

D 13-14

2 210 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
473149102Sunniva Paulsen LimstrandBodø og Omegn IF Orientering 11.05
491199366Malene InstanesSturla, IF 11.08
507212161Serine Skogeng ReitenEmblem IL 11.11
500217670Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK 11.16
487199367Ine InstanesSturla, IF 11.21
490220045Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna 11.26
504219504Ellen SigvardsonBredaryds SOK 11.29
482171898Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb 11.31
503212200Kristin LundanesEmblem IL 11.32
489208587Martine SkjelsvikLillehammer OK 11.35
50170917Agate SicaneOSK Selijas mežs 11.56
50571142Laine OdzilevicaOSK Selijas mežs 12.01
475219939Nina ProbstOLG Bern12.04
486218707Therese NilssonOK Österåker 12.10
47970360Tabita Tina LukaOSK Selijas mežs 12.17
481207587Petra HoveidAsker Skiklubb 12.20
483212466Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK 12.23
485219188Yngvild Langedal BreivikNydalens SK 12.26
476189018Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering 12.31

D 13-16C

1 880 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
57269917Marta LangenfeldePlavinas - OSK Selijas mežs 11.52
57771825Laura Nikola PinneOSK Selijas mežs 11.54
573206112Ella SkoglundIL Veten 11.55
57472589Agita CukanovaPlavinas - OSK Selijas mežs 11.57
567194263Henrika BrinkPargas IF 12.00
568213394Therese Fetveit SundalFana IL 12.01

D 13-16N

2 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
58470381Eliza LuksaPlavinas - OSK Selijas mežs 11.04
583185969Hanne-Emilie Svanberg HelleTIF Viking 11.07

D 15-16

4 050 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224199883Maarit MyllymäkiKortesjärven Järvi-Veikot 11.05
218219968Moa AlsiöFalköpings AIK OK 11.09
221500369Venla TurakainenHelsingin Suunistajat 11.12
222221082Lotte MyklemyrEiker OL 11.18
208501776Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF 11.21
204500070Ida JussilaTampereen Pyrintö 11.27
199219922Anja ProbstOLG Bern11.29

D 17-18

4 190 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
146219499Martha Skogeng ReitenEmblem IL 11.14
182197968Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering 11.20
176166007Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF 11.26
184208746Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK 11.40
17370683Ieva IvbuleOSK Selijas mežs 11.44
168196849Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK 11.46
179219712Zuzanna MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia 11.54
150180322Vera MelkildFreidig 12.02
160219260Jenny PerersKorsnäs IF OK 12.10
151187013Hedvig VollsetHeming Orientering 12.14

D 19-20

4 250 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1141000078Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL 11.44

D 21-

4 540 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53169675Camilla StridsklevIL Tyrving 11.03
54187195Synnøve LofthusNTNUI11.08
78219742Anna MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia 11.25
81219529Moa EnmarkGöteborg Majorna OK 11.28
72114964Karolina BorankovaUSK Prague 11.33
71180000Elin BjervaLarvik OK 11.36
8081130Evelina WickbomVittjärvs IK 11.42
75181664Audhild Bakken RognstadNTNUI11.51
77158822Bodil HelgerudHalden SK 11.59
7369497Amanda HolmgrenVittjärvs IK 12.05
68220080Linda LindkvistLeksands OK 12.10
65173069Elen Katrine SkjerveFrol IL 12.13
61219827Josefine WallenhammarHagaby GoIF 12.16
6067578Gøril FristadHalden SK 12.22
59218768Lisa CarlssonOK Linné 12.28
6981132Andrea WickbomVittjärvs IK 12.42

D 35-

4 250 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
92501274Pernille Ibsen LervågVelledalen IL 11.06
137219282Caroline WestbomOK Österåker 11.24
11940248Marie Elise FredIF Femman 11.28
133208904Sirkka-Liisa LauronenTampereen Pyrintö 11.58
110219237Charlotte LindkvistLeksands OK 12.22
103219835Lucia TurcanuAttunda OK 12.24

D 40-

4 050 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
198211512Anne Marthe LimstrandBodø og Omegn IF Orientering 11.02
223182160Valborg MadslienLillehammer OK 11.04
216226658Tanja InstanesSturla, IF 11.08
62776040Jorunn Aa AlbretsenSogndal IL 11.22

D 45-

3 130 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
273219716Therese AchermannOLK Piz Hasi 11.01
236155726Ane BjørnsgaardLillehammer OK 11.04
263500510Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen 11.09
268173452Heidi MyklemyrEiker OL 11.11
270208739Stine ArntzenSandefjord OK 11.21
283192223Birgitte TorbjørnsenIL Gular11.23
28579898Marianne NummedalFana IL 11.25
282183465Maria BrinkPargas IF 11.29
265158432Aud Ellen BrevikSturla, IF 11.34
27247009Kirsi BoströmLynx11.38
267211903Kirsti LysakerFana IL 11.44
277219888Karin AnderssonIF Hagen 11.48
443181948Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering 11.51
253130705Astrid RuudNittedal OL 11.58
246159614Merete UndelandSturla, IF 12.01
258186189Hege FeiringIL Tyrving 12.07
252216707Eirin LodgaardByåsen IL 12.09
251199658Marianne LykkeEmblem IL 12.11
245487927Åshild Sætren BøeMarkane IL 12.15
24978998Anne-Kristin KvammeRingerike OL 12.17
255201657Irene TurakainenHelsingin Suunistajat 12.19
247211655Sigrid MelkildFreidig 12.21
243222541Irene Felde OlaussenHalden SK 12.27

D 50-

2 810 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
287211629Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering 11.00
290182063Anne LofthusLillehammer OK 11.01
337198723Grethe K. LøvaldAsker Skiklubb 11.10
318222337May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering 11.13
32548106Eija SipponenPaimion Rasti 11.14
345216985Hilde StorløkkenKongsberg OL 11.15
346187205Hege HeibergHadeland OL 11.20
348160811Maria PerssonAsker Skiklubb 11.27
331219650Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK 11.30
329225944Betty De MeyerTrol 11.31
319211219Eirin MathiesenRingerike OL 11.32
344156917Ingrid HernesØstmarka OK 11.44
32386974Anja HeggemKongsberg OL 11.47
335203515Linda HanssenØstmarka OK 11.48
312197758Dagrun MelkildHeming Orientering 12.01
29672257Hilde ForbordMalvik IL 12.02
301221102Pia MolnarMariefors Skidklubb 12.09
291400534Tove StrandMåren OK 12.12
310186201Ingrid GjersvoldÅlen IL12.26
316219285Marie HögstrandMarkbygdens OK 12.37
298219498Åsa AlsiöFalköpings AIK OK 12.40
29972598Daina LukinaOSK Selijas mežs 12.43
31398503Sissel SkovlyRingerike OL 12.44

D 55-

2 810 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
289152557Karen Clementsen KayserFana IL 11.03
32771080Gundega JuraneOSK Selijas mežs 11.17
343190571Bente LineIndre Østfold OK 11.22
32483165Tove BakkenLillehammer OK 11.26
336184266Gro Birkeland SøvikGneist, IL 11.34
326214847Liv Inger PrangerødTistedalen FL 11.39
34176105Ingrid RavnanOL Toten-Troll 11.41
321220726Berit DanielsenIL Tyrving 11.43
33462311Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag 11.58
300218624Olaug BergsetNordreisa IL 12.14
294186157Kjersti SkantzeIL Tyrving 12.16
30370377Dace LukševicaOSK Selijas mežs 12.23
302137253Aslaug Thingnes BøMarkane IL 12.25
29786541Grete ZachariassenMarkane IL 12.32
295197716Elisabeth Meum JohansenOK Moss 12.34
304219501Jeanette FrischherzIL Veten 12.36

D 60-

2 360 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36689661Gunn BotnenBø OL11.03
42072583Daina ZolbergaOSK Selijas mežs 11.17
406209838Linda VerdeSturla, IF 11.29
418222047Randi NilstadIL Tyrving 11.36
408217014Nina SoligardBergens TF 11.44
400216699Elle M. MelbyeHeming Orientering 11.46
42887058Inger TiltnesIL Tyrving 11.54
39586999Herdis AlvheimFana IL 11.58
38770078Dace StagiteOSK Selijas mežs 12.04
376211515Siren GreveBergens TF 12.24
390500607Anne SørumRingsaker OK 12.32

D 65-

2 360 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36564308Siri Wilberg AabelBækkelagets SK 11.00
364180863Stina ElfvingByåsen IL 11.02
435215429Berit HegdalBergens TF 11.04
41087520Kari StrandeRingerike OL 11.06
411204751Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø 11.07
401188850Aud I SpjelkavikIL Tyrving 11.19
414203320Inger FinstadRaumar Orientering 11.27
424226167Eva KrzywinskiBergens TF 11.32
403199391Kari SecherBergens TF 11.47
421207689Edel SlettemarkStord Orientering 11.53
385209743Kari NatåsBergens TF 12.01
394224483Lill Ramberg SkappelLillehammer OK 12.07
384480128Astri Ese HoleBergens TF 12.08
369480130Ingjerd SognnæsBergens TF 12.16
381501778Kari PedersenIL Tyrving 12.23
37596677Astrid OrmbergFana IL 12.31
396127304Anne Berit MoeRaumar Orientering 12.33

D 70-

2 150 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
45294045Berit Louise EskerudLillehammer OK 11.00
45178496Randi HellandWing OK 11.02
463208014Audny TotlandFana IL 11.04
465184556Else Lerche RaadalFana IL 11.12
469172855Sidsel SandelienHeming Orientering 11.14
464221319Inger Lise BjordalOppsal Orientering 11.16
46183055Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag 11.18
47188960Bjørg GårdhammerFossekallen IL 11.24
459201694Elin DahlenRingerike OL 11.30
453181516Katharina Mo BergeFreidig 11.32
455401037Torid KvaalFreidig 11.36
458199289Brita Eilertsen GrønliFørde IL 11.40
454221257Hjørdis ØvreåsBotne SK 11.42

D 75-

2 150 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
460160343Unni DrageHaugerud IF 11.07
462175841Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb 11.10

D 80-

2 150 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
467192922Ingrid RollFana IL 11.26

H -10

1 570 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Andreas Nilssen LandeEmblem IL 00.00
630189133Ole Magnus StoremyrIL Hauken 11.00
634166960Jens Vonen SvaeSarpsborg OL 11.00
715483339Oskar Elias HeggsetFreidig 11.00
791220118Andreas Nilssen LandeEmblem IL 11.00
588212557Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL 11.02
5911000288Emil Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL 11.10
604213437Iver AarsethNydalens SK 11.14
607165269Håkon Sæl SteenFossum IF 11.23
60572565Nauris PinneOSK Selijas mežs 11.25
611217672Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK 11.33
613219479Tarjei Tøfte HeimlidIL Veten 11.35
608220109Markus M. HellandEgersund OK 11.37
618132915Jakob UlvedalIL Veten 11.40
5981000287Bjørnar Tøfte HeimlidIL Veten 11.42
597224179Haakon UlvedalIL Veten 11.47
595100318Gitle FemsteinevikVaregg Fleridrett 11.49
596206027Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL 11.51
602223930Eirik UlvedalIL Veten 11.57

H 11-12

1 880 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
547204534Mathias NyhaugAsker Skiklubb 11.03
561220095Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb 11.10
557219287Linus NilssonOK Österåker 11.13
559217671Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK 11.16
56271087Kristians LipskisOSK Selijas mežs 11.19
560191280Brage Bell LysakerFana IL 11.22
558224692Sindre Sæl SteenFossum IF 11.31
552219110Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna 11.36
553500665Jo Randar HolmøyHadeland OL 11.40
554212561Oskar BaklidKonnerud IL 11.42
629213460Henrik Repstad StoremyrIL Hauken 11.45
551160880Peder NybergIL Veten 11.47

H 11-12N

1 570 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
612218947Hugo BergenfurIK Vikings OK 11.17
615225536Håkon GrønliFørde IL 11.38
5941000303Arnar Tøfte HeimlidIL Veten 11.45

H 13-14

2 210 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
474177762Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK 11.00
625157000Vegard Aa AlbretsenSogndal IL 11.07
508186936Henrik R HoltHedrum OL 11.13
498500217Kristian BoströmLynx11.37
495212038Leif-Inge JevnlidIL Veten 11.42
497208676Ulrik HellenTIF Viking 11.44
499156783Sven Bergset LangvikIL Veten 11.46
488219181Johan HedmanIF Hagen 11.50
480228404Jonas AarsethNydalens SK 12.12
477206016Vegar HoleFørde IL 12.14
624224173Håkon Aa AlbretsenSogndal IL 12.20
478211313Birk Bell LysakerFana IL 12.28
484223064Oscar David Broman JensenTisvilde Hegn OK 12.33

H 13-16C

1 880 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
63670998Fridis Martins LuksOSK Selijas mežs 11.00
578197834Jørgen WesterheimStord Orientering 11.53
57580643Jakob RolfsnesFitjar IL 11.56
576412452Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering 11.58
57172316Helmuts VitolsPlavinas - OSK Selijas mežs 11.59
56980642Daniel RolfsnesFitjar IL 12.02
57070981Renars LucijanovsOSK Selijas mežs 12.03

H 13-16N

2 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
579224002Andreas NakkenVelledalen IL 11.02
582223767Sivert NakkenVelledalen IL 11.03
585212635Runar Tøfte HeimlidIL Veten 11.05

H 15-16

4 190 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
14396318Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL 11.00
7756191208Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK 11.00
141180851Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF 11.06
139188775Øystein MoltumyrMalvik IL 11.10
165161002Jonas VindalWing OK 11.22
177207688Stian RykkjeStord Orientering 11.24
175144063Johan Kristian UndelandSturla, IF 11.28
170218929Elias BergenfurIK Vikings OK 11.36
178213681Alexander Repstad StoremyrIL Hauken 11.42
169132217Trygve Nummedal OsFørde IL 11.48
166197847Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering 11.50
16196747Magnar SlagstadFjellhug/Vereide IL 12.04
159219140Per HedmanIF Hagen 12.12
162229749Elias BergsetIL Veten 12.18
148100325Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett 12.20
15396754Magnus EideFjellhug/Vereide IL 12.22
15796838Egil FrydenlundSturla, IF 12.28

H 17-18

4 250 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
88203283Sindre R HoltHedrum OL 11.04
135219164Olle HedmanIF Hagen 11.14
134186941Hallvard Arntzen FossSandefjord OK 11.32
11872562Aivars LucijanovsOSK Selijas mežs 11.36
116220057Albin AlsiöIF Hagen 11.50
115219320Hannes BergenfurIK Vikings OK 11.56
95114963Michal BoránekUSK Prague 12.28
104227567Eirik Langedal BreivikNydalens SK 12.30
105192295Vegard MyklemyrEiker OL 12.40

H 19-20

4 540 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
56181995Einar LofthusHamar OK 11.00
79203389Jarle LysnesHedrum OL 11.53
85211449Håvard Nummedal OsFørde IL 12.07
64200551Tarjei VollsetHeming Orientering 12.36

H 21-

5 370 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4222251Morten Nilstad PettersenIL Tyrving 11.00
5225930Isak BergsetNTNUI11.02
2191591Sindre Jansson HaverstadNTNUI11.04
113220801Knut KyrkjebøTIF Viking 11.05
662763Robert FredriksenNotodden OL 11.06
3208002Dag LofthusNTNUI11.08
8211514Jan Erik PaulsenBodø og Omegn IF Orientering 11.10
1402538Olli-Jussi KorpinenAnttolan Urheilijat 11.12
46193116Daniel FløtreNydalens SK 11.12
7180756Håvard VassendenFrol IL 11.14
37221404Magne JutulstadNTNUI11.16
34400062Per CarlborgLinköpings OK 11.18
50208052Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen 11.20
39152659Lars Hol MoholdtWing OK 11.22
5173575Emil KaleredOK Denseln 11.24
41219674Joakim SvenskStora Tuna OK 11.26
48218613Erik PetterssonOK Denseln 11.28
31220012Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK 11.30
30500231Anton SjökvistStora Tuna OK 11.32
33199164Andreas HaugFørde IL 11.34
40219323Anton SundgrenLånghundra IF 11.36
4340595Timo HuusariLahden Suunnistajat -37 11.38
42220766Markus GladNydalens SK 11.40
47219090Oskar LjungqvistIK Hakarpspojkarna 11.42
32157187Dag Steinar RagvinBø OL11.44
44219732Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn Orientering 11.46
45216944Kenneth MydlandEgersund OK 11.48
36220161Janis MalcansEmblem IL 11.50
49207805Øyvind HelgerudHalden SK 11.52
38219533Jacek MorawskiUNTS Warszawa 11.56
3573576Olle KaleredOK Denseln 11.58
15115016Jan ShanelK.O.B. Chocen 12.00
19204849Lars-Ivar AarsethNydalens SK 12.02
29115015Ondrej PesekK.O.B. Chocen 12.04
181000387Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn Orientering 12.06
20214402Asgeir ÅrdalFørde IL 12.08
2483166Øyvind Bakken RognstadLillehammer OK 12.10
12170408Toon MelisHamok12.12
9192947Magnus KyrkjebøNTNUI12.14
27181953Pål SkogedalAsker Skiklubb 12.16
21219746Austris KrastinsBriksnis SK 12.18
17115021Michal PatekK.O.B. Chocen 12.20
11219668Erik BlomgrenStora Tuna OK 12.22
26182103Håkon Raadal BjørloHalden SK 12.24
16219862Bernhard KoiserHSV OL Wiener Neustadt 12.26
13197686Jere SipponenPaimion Rasti 12.28
14227726Erlend Nilsen SandnesEmblem IL 12.30
25195952Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL 12.32
28219670Nils AlexanderssonStora Tuna OK 12.34
10205770Rasmus Rørholt TheisenNTNUI12.36
23204300Kristian Opsahl BredesenFrol IL 12.38
22195811Halvor SaunesNydalens SK 12.40

H 35-

4 540 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
55226521Jari JaakkolaMaarian Mahti 11.05
84206491Dag Jarle AaSogndal IL 11.22
8640230Pontus FredIF Femman 11.30

H 40-

4 540 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
57191312Thomas JørgensenLillehammer OK 11.11
58219975Mads IngvardsenFIF Hillerød Orientering 11.14
509160771Arild NyhaugAsker Skiklubb 11.17
52401180Jens Erik MortensenAsker Skiklubb 11.20
76219317Tomas AlbinssonOK Österåker 11.39
87219829Niklas HenrikssonAttunda OK 11.48
74223065Jesper David JensenTisvilde Hegn OK 11.56
82219865Tomas HenrikssonAttunda OK 12.02
62876041Karl Helge AlbretsenSogndal IL 12.12
70209843Stig InstanesSturla, IF 12.19
63204959Petteri LauronenLynx12.25
67115019Pavel SvadlenaK.O.B. Chocen 12.34
62159035Jørn SundbyLarvik OK 12.39

H 45-

4 250 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91155727Jan LenndinLillehammer OK 11.00
90180207Lars Erik StrømsnesMalvik IL 11.08
120219179Mats HedmanIF Hagen 11.10
131219660Lars HenrikssonSundsvalls OK 11.12
124501666Stig DahleMolde og Omegn IF 11.16
123211615Asbjørn RoeLarvik OK 11.18
122402908Sveinung RykkjeStord Orientering 11.20
138215576Kjetil DammTIF Viking 11.22
129192222Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL11.26
121222573Truls KvaaseBækkelagets SK 11.30
117219171Erik ErssonIFK Mora OK 11.34
132208567Bjart Are HellenTIF Viking 11.38
13647004Arto MuhonenKalevan rasti 11.42
127197944Kenneth WesterheimStord Orientering 11.46
126158032Vidar SireÅl IL11.48
13070383Jurijs NarelsOSK Selijas mežs 11.52
125219600Martin SvenssonMarkbygdens OK 11.54
97194035Anders BrinkPargas IF 12.02
111220872Lars BaklidKonnerud IL 12.04
94219353Niclas NilssonOK Österåker 12.06
106219394Mats BergenfurIK Vikings OK 12.08
101219972Marc ProbstOLG Bern12.10
102155867Mikael BoströmLynx12.12
108219283Rickard LindkvistLeksands OK 12.14
99219603Per SigvardsonBredaryds SOK 12.16
100203559Kjetil SteenFossum IF 12.18
93206921Tore BredalenNittedal OL 12.20
109218982Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna 12.26
112200390Ole MyklemyrEiker OL 12.32
107114960Petr BoránekUSK Prague 12.34
96216356Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering 12.36
98500010Kari JussilaTampereen Pyrintö 12.38
128212238Robert OtterleiByåsen IL 12.42

H 50-

4 190 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
142219519Christer MikaelssonHusums IF OK 11.02
14480808Einar LundVerdal OK 11.04
14092119Anders BergsetIL Veten 11.08
145203462Eivind MorstølMolde og Omegn IF 11.12
174219737Stig BratsbergMolde og Omegn IF 11.16
164190765Bjarte DyngjelandFana IL 11.18
171161004Jon VindalWing OK 11.30
18394926Tord Bell MykingFana IL 11.32
17264353Karl VervoortTrol 11.34
180229529Erlend RåheimOK Øst11.38
167159624Snorre FrydenlundSturla, IF 11.52
163183826Geir FrøytlogEgersund OK 11.56
18178377Leif Kåre BessebergEiker OL 11.58
152218795Hans-Olof LindgrenOK Skogshjortarna 12.00
149179391Geir PaulsenOL Trollelg 12.06
154402944Kristian StorsveenLøten o-lag 12.08
15598502Lars D. FjeldstadRingerike OL 12.16
633205945Yngve NymarkAskøy O-lag12.22
147483556Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett 12.24
158160321Kristian KihleRingerike OL 12.26
15670283Justs LukinsOSK Selijas mežs 12.30

H 55-

4 050 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
196182058Gunnar VeastadLillehammer OK 11.00
19791370Ingvar BraatenModum OL 11.01
230186156Donald SkantzeIL Tyrving 11.03
220219854Gerhard KoiserHSV OL Wiener Neustadt 11.06
213221022Morten JohansenOK Moss 11.07
229211518Jan HauglandÅrstad IL 11.10
2251000478Bjørn ØdegårdIL Veten 11.11
215403010Torgeir StrandFana IL 11.13
227219780Ingar HalsSogndal IL 11.14
228220888Øivind MyhreKongsberg OL 11.15
214220022Lennart EkvallTrollhättans SOK 11.16
21948110Matti SipponenPaimion Rasti 11.17
226167045Tommy SævareidOs Orienteringsklubb 11.19
21782159Jan Magne HerstadIL Tambarskjelvar 11.20
209206429Terje GudbrandsenHamar OK 11.22
206110873Geza MolnarMariefors Skidklubb 11.23
207207674Onno VerberneOL Toten-Troll 11.24
211197818Johan MagerøyFørde IL 11.25
21078999Per Gunnar DahlRingerike OL 11.26
200216306Sture OttesenIndre Østfold OK 11.28
20389792Ivar BergsetIL Veten 11.30
20566846Halvor JutulstadBækkelagets SK 11.31
21291423Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL 11.32
202215084Knut Anders LøkenFossum IF 11.33
201192394Frode LøsetRingerike OL 11.34

H 60-

3 130 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
237170925Jarle BotnenBø OL11.00
7500211292Gunnar GytriFørde IL 11.00
239207632Ragnar KayserFana IL 11.02
26240598Hannu HuusariLahden Suunnistajat -37 11.15
280208641Ørjan Eirik ValestrandFana IL 11.17
264219592Carl Johan HögstrandMarkbygdens OK 11.32
28171038Aivars DruvenieksOSK Selijas mežs 11.36
276501773Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar 11.41
284149178Arvid MydlandEgersund OK 11.46
279186085Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb 11.50
24879098Leif S. ThingsrudØstmarka OK 11.53
244198537Morten DåsnesRingerike OL 11.55
256209837Harald ThonSturla, IF 12.04
242222468Alf PettersenIL Tyrving 12.13
25783163Kjell Joar RognstadLillehammer OK 12.23
254211555Per Kristian EkebergIL Tyrving 12.25

H 65-

2 810 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
286231205Ove Gunnar JacobsenStokke IL 11.05
288412934Bjørn BergerByåsen IL 11.07
349211431Torodd OsFørde IL 11.09
320219781Sverre AasenSogndal IL 11.12
338221142Frank FinstadRaumar Orientering 11.19
322192427Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL 11.24
332188720Arne TiltnesIL Tyrving 11.29
328219114Jørn TorgersenTIF Viking 11.36
34080354Bjørn SteenBø OL11.46
347410853Helge ScheiFørde IL 11.52
33996183Tor TrøanHadeland OL 11.54
330221244Jan HoldhusIL Gular 11.56
333206349Svein Jarl HansenVoss IL 12.00
306170836Magnus NatåsBergens TF 12.04
315171167Dag Rønning JensenOL Trollo 12.06
311211500Atle BergsethVaregg Fleridrett 12.08
308221422Atle AlvheimFana IL 12.11
305181250Jan Olav OrmbergFana IL 12.18
292199757Kurt GrønliFørde IL 12.21
293185426Atle StøyvaBreimsbygda IL 12.28
317153672Lars Helge WesterheimStord Orientering 12.30
307156593Øyvind HoveidAsker Skiklubb 12.39
314206901Terje MalmHamar OK 12.42

H 70-

2 360 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
632151180Roar ForbordMalvik IL 11.00
388172294Bjørn SandelienHeming Orientering 11.07
426211181Kjell StenstadvoldIL Tyrving 11.09
42562992Geir HusdalTIF Viking 11.11
423211544Sigvald RobberstadHalsnøy OL 11.14
430219820Solmund HelleAskvoll og Holmedal IL 11.16
436159326Harald RisnesFana IL 11.21
412181033Stig BergeFreidig 11.23
40460821Hans Jørgen LoeFossekallen IL 11.25
415195881Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking 11.31
427207977Svein - Erik HeggenesVoss IL 11.34
402201917Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL 11.39
419220842Per VoldFana IL 11.41
437214964Helge RevhaugRingerike OL 11.43
434202135Trond FeiringHamar OK 11.50
433480111Knut SkipleVoss IL 11.52
383184640Magne RaadalFana IL 11.57
373142842Gunnar J. AlsakerÅrstad IL 12.00
378186281Magnar ØvreåsBotne SK 12.03
370183833Roar BjordalOppsal Orientering 12.06
391146401Egil RepvikOL Trollelg 12.10
382221464Kjell MeenPorsgrunn OL 12.12
367203797Einar SkåreNittedal OL 12.14
389186215Geir TrøanKolbotn og Skimt OL 12.22
379207797Steinar SlettemarkStord Orientering 12.30
371216755Dagfinn HoleBergens TF 12.35
386217272Helge BjaalandHeming Orientering 12.39
399186015Bjørn SpjelkavikIL Tyrving 12.41

H 75-

2 360 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
363180706Leif EngenNidarøst OK 11.01
42267744Per HauglandÅrstad IL 11.05
429203224Roger TorperIndre Østfold OK 11.12
413192660Jon Vegard LundeLillehammer OK 11.18
417211450Egil NestandeFørde IL 11.26
431219358Alfred SteinerOLC Kapreolo 11.28
407184553Per Olaf TangenFana IL 11.35
416208016Olav TotlandFana IL 11.37
40571619Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag 11.45
432221409Per VikaneFana IL 11.48
409215633Svein SolerødOL Toten-Troll 11.55
392179416Anders LaugloOL Trollelg 12.15
374152194Arne ØfsthusAsker Skiklubb 12.17
380181218Gunnar ØsterbøFreidig 12.18
377211376Tormod DahlenRingerike OL 12.19
368226420Trygve FosseGimle IF 12.20
397203598Magnar ReppesgårdHedrum OL 12.27
372480203Harald WibyeOK Moss 12.28
393197827Ingolf DybvikStord Orientering 12.36
398226166Jan R LienBergens TF 12.37

H 80-

2 150 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
466487955Hans LarsenRaumar Orientering 11.20
468157981Tor DrageHaugerud IF 11.22
470221114Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK 11.28
457180915Axel IngvaldsenTIF Viking 11.34
45666718Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL 11.38

H17AK

4 190 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
186157067Steinar KvaaleBø OL12.31
185170110Simon HillNTNUI12.32
19191559Anders Tønnessen RødFana IL 12.33
195220043Erik Bäcklund EkvallTrollhättans SOK 12.34
192227723Lars Danielsen HolenMarkane IL 12.35
194221075Lars BredalenNittedal OL 12.36
19368487Tormod KleppaLillehammer OK 12.37
187501071Anders HvasshovdKongsberg OL 12.38
190160981Fredrik DanielsenIL Tyrving 12.39
189205714Daniel MolnarMariefors Skidklubb 12.40
188186183Vemund HansenTIF Viking 12.41

H45AK

3 130 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
238146560Erik Utne VieHaugesund IL Orientering 11.05
235204853Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF 11.06
240182119Roger LysnesHedrum OL 11.07
26691575Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering 11.26
278670621Stig SønsterudbråtenLillomarka OL 11.27
261410900Arild HeggesetFreidig 11.30
269218718Gunnar GjeldvikMolde og Omegn IF 11.39
275500241Jørn MyrlandNotodden OL 11.42
271500165Trond SletnerByåsen IL 11.51
250224484Rolf Atle RolfsnesFitjar IL 11.56
260144608Espen SvaeSarpsborg OL 11.59
259182126Anders Kristian HoltHedrum OL 12.02
241205484Trond FossSandefjord OK 12.05

H17C

2 260 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
540129314Bernt Are LervågVelledalen IL 11.21
545216665Thor VollsetHeming Orientering 11.22
543400186Lars-Erik ØsterudEiker OL 11.23
544114852Sten Øivind BjerkeLarvik OK 11.24
541187234Morten AndresenOK Skeidi 11.25
542207822Olav HellandEgersund OK 11.26

H17N

2 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
581219627Svein NakkenVelledalen IL 11.00
580219534Ole-Peder Kristian HolmbergVelledalen IL 11.01

D17AK

2 810 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
631219548Siv Elin ØdegårdIL Veten 11.00
63570285Olita ZnotinaPlavinas - OSK Selijas mežs 11.00
786219218Kristel KôivoVärska OK Peko11.00
89219511Julie IngvardsenFIF Hillerød Orientering 11.02
525209949Jane M HellandEgersund OK 11.20
35962312Ingvild Rud SkjærstadLøten o-lag 11.47
350217270Guro TorpeFrol IL 12.45
35172000Marita Weierud KvaaleRøyken OL 12.46
358149000Karianne RuudLillehammer OK 12.47
357183837Sigrid SøvikGneist, IL 12.48
361222093Tora VollsetHeming Orientering 12.49
362170531Sofie AarnesNydalens SK 12.50
360100200Linda RykkjeStord Orientering 12.52
353189019Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering 12.53
355219597Monika Gajda-MorawskaUNTS Warszawa 12.54
354179828Ingunn SandbakkNTNUI12.55
35283675Julianna MolnarMariefors Skidklubb 12.56
356169106Lene Therese MyrlandNotodden OL 12.57

D45AK

2 360 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
309208566Torild MyrliTIF Viking 12.19
43892120Irene Kroken BergsetIL Veten 12.42
448219048Eva-Lill BergenfurIK Vikings OK 12.43
446220770May-lill DammTIF Viking 12.44
445198645Unn Disch KihleRingerike OL 12.45
450400943Elin NyhusNittedal OL 12.46
447187288Kari Reppesgård HoltHedrum OL 12.47
444213415Annhild FetveitFana IL 12.48
449182120Tone Sølie LysnesHedrum OL 12.49
442170700Trude KyrkjebøTIF Viking 12.50
440212813Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb 12.51
439157137Ylva Svanberg HelleTIF Viking 12.53
441219921Irene ProbstOLG Bern12.54

D17C

2 260 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
521219539Torild HoleVelledalen IL 11.00
519219567Christina Linnea HolmbergVelledalen IL 11.01
522223609Emma Olin HolmbergVelledalen IL 11.02
53168040Marta RingheimVoss IL 11.04
533213442Tiril ReksnesHadeland OL 11.06
534186982Hilde Gunn HellenesOK Skeidi 11.07
532500044Anne-Grete OlsenByåsen IL 11.08
535188869Siri SpjelkavikIL Tyrving 11.09
536501070Eli StensliLøten o-lag 11.10
53897618Else Margrethe LarsenFjellhug/Vereide IL 11.11
537229618Anne Marie SvarstadMarkane IL 11.13
524195958Gry Sveri LierTIF Viking 11.14
52779751Karin LoeFossekallen IL 11.17
526195609Tiina Ala-NissiläMS Parma 11.18
523116820Olaug F MydlandEgersund OK 11.19
342114854Anne Gro ReppesgårdLarvik OK 11.50

D17N

2 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
529149177Tordis FrøytlogEgersund OK 11.15

Direkte A

4 050 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Henrik PetersonOK Denseln 00.00
701216201Lars Gustav RogneNittedal OL 11.00
703220227JP LandeRocky Mountain Orienteering Cl11.00
706207793Sindre Løver HovdenStord Orientering 11.00
707197817Råmund Løver HovdenStord Orientering 11.00
70891147Åge HovdenStord Orientering 11.00
709114868Anne LøverStord Orientering 11.00
7101000654Sindre HoffFørde IL 11.00
712208461Camilla ÖhmanNTNUI11.00
717220108Stefan KarlssonFalköpings AIK OK 11.00
720206275Nils HeggdalMarkane IL 11.00
72461610Fredrik KarlsonGöteborg Majorna OK 11.00
72561601Bertil KarlssonHjobygdens OK11.00
72661609Johanna KarlsenPan-Kristianstad11.00
727220121Audun HelleAskvoll og Holmedal IL 11.00
730501118Gøril FristadHalden SK 11.00
731220079Yiching HuangTPZ Orienteering11.00
732220074Peichi ChuangTPZ Orienteering11.00
733113171Aasmund FemsteinvikTPZ Orienteering11.00
737208714Per FosserIndre Østfold11.00
74069495Simon NordlundVittjärvs IK 11.00
74163107Jim OlaussenHalden SK 11.00
746203614Bjørnar OlsrødStokke IL 11.00
747148143Tiia TallilaValkeakosken Haka11.00
749Erlend SolvangFaaborg OK11.00
75097110Marit ValaOppsal Orientering 11.00
751220192Olav DeelstraOppsal Orientering 11.00
752177948Henrik EijsinkNydalens SK 11.00
755146577Benjamin LangebekkIL Veten 11.00
762203849Bjørn MartiniAsker Skiklubb 11.00
764219735Emil AlexanderssonStora Tuna OK 11.00
768220127Amelie WallenhammarHagaby GoIF 11.00
781221273Marianne DæhlieHalden SK 11.00
783219978Moa LarssonNOTEAM11.00
787212093Sølvi  BergsetIL Veten 11.00
788212047Kjell BergsetIL Veten 11.00
789187963Eirik AabelBækkelagets SK 11.00
790220176Emil AlexanderssonStora Tuna OK 11.00
794226032Svein Grotli SkogenFreidig 11.00
233214134Olli TurakainenHelsingin Suunistajat 11.36
231219494Lita DudeleBriksnis SK 11.37
234501669Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF 11.37

Direkte B

2 210 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Åse BergsetHalsa00.00
Ola Frode BråtenAsker Skiklubb 00.00
Ragnhild B ElvestadIL BUL-Tromsø 00.00
Ragnhild Bergset ElvestadIL BUL-Tromsø 00.00
Jon Arvid HaugFreidig 00.00
Stein Olav  HaugFreidig 00.00
Stefan KarlssonFalköpings AIK OK 00.00
Susanne MikaelsenHusums IF OK 00.00
Alfons PetersonOK Denseln 00.00
704502120Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar 11.00
71492332Erik HaugenRingsaker OK 11.00
7199Sissel SvarstadMarkane IL 11.00
729Svein Olav HaugFreidig 11.00
738208713Gaute SkjelsvikLillehammer OK 11.00
74494042Åse BergsetHalsa11.00
7481000709Kristina BergsetIL Veten 11.00
754219492Moa LarssonNOTEAM11.00
760196973Ina MartiniAsker Skiklubb 11.00
761207594Sølvi MartiniAsker Skiklubb 11.00
763183333Olav Frode BråtenAsker Skiklubb 11.00
766227458Anne BreivikNydalens SK 11.00
767176112Sjur LangedalNydalens SK 11.00
769220174Ragnhild Bergset ElvestadBUL Tromsø11.00
774219952Svein Olav  HaugeFreidig 11.00
775220096Jon Arvid HaugFreidig 11.00
7761000780Svein Grotli SkogenFreidig 11.00
777220076Susann MikaelsonHusums IF OK 11.00
780219363Lena NilsonOK Österåker 11.00
7715206287Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK 11.00
7716155126Helge BrynestadRingsaker OK 11.00
7717191209Aase RanheimRingsaker OK 11.00
232177799Tiina JussilaTampereen Pyrintö 11.35
83217374Roar SkoglundIL Veten 11.45
517211179Knut Even HoleFørde IL 12.34
516219993Eva BäcklundTrollhättans SOK 12.35
51891688Ketil NummedalFana IL 12.36
514217864Øystein SkappelLillehammer OK 12.37
515123767Solveig SælFossum IF 12.38
513159310Øistein PaulsenBergens TF 12.39
510219977Åsa EskilssonIK Hakarpspojkarna 12.40
511165580Geir NilsenEmblem IL 12.41
512213621Tom RådahlIL Tyrving 12.42

Direkte C

2 260 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Elis PetersonOK Denseln 00.00
Svein Grotli SkogenFreidig 00.00
520220102Jan Magne SolibakkeEmblem IL 11.00
702501592Anita E. HoleFørde IL 11.00
70561117Ellen RolfsnesFitjar IL 11.00
71167741Anne FjeldstadÅrstad IL 11.00
716220155Tord SølvbergIL Veten 11.00
718206382Anders Svarstad HoleMarkane IL 11.00
735220147Håvard NordengenNOTEAM11.00
736500058Harald AasenBergen Kommune11.00
739220179Kirsti Danielsen HolenMarkane IL 11.00
745183346Erik BryschMS Parma 11.00
757197856Åsmund VieHaugesund IL Orientering 11.00
758219365Lena NilssonOK Österåker 11.00
759168800Sara MartiniAsker Skiklubb 11.00
792219258Tina  WilliamsMalvik IL 11.00
793211873Torunn MoltumyrMalvik IL 11.00
530209851Rune SvihusKlepp Kommune BIL 11.05
539215170Trine SelvikvågKlepp Kommune BIL 11.12
274206384Idar HolenMarkane IL 11.13
528780823Beate MoldestadSkanska Norge 11.16

Direkte N

2 200 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
728220150Wenixa WengAskvoll og Holmedal IL 11.00
742220141Mari HageVikane IL11.00
74394043Peder BotnHalsa11.00
778217373Gleditsch KristofferIL Tyrving 11.00
1000783Kristoffer GleditschIL Tyrving 11.00

D 15-16B

2 210 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
472204616Sofie SjåholmMolde og Omegn IF 11.02
49269140Kristine Gjersvold HaugFreidig 11.18
493219611Olea GjeldvikMolde og Omegn IF 11.58

H 15-16B

2 210 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
506213178Halvor Fetveit SundalFana IL 11.40
502212854Petter Stensli ForsethLøten o-lag 11.53

D 17-20B

2 210 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
494159663Nina Marie UndelandSturla, IF 11.48

H 17-20B

2 210 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
49694932Erling Bell LysakerFana IL 11.23
626224175Eirik Andreas AlbretsenSogndal IL 12.03

Annonser

IOF Eventor