Norsk Orientering

Startliste for Høstkarusellen 2015 - Løp 3

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Høstkarusellen 2015 - Løp 3
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 12 desember 2015

Damer - kort løype

2 400 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marianne JohnsenAftenbladet BIL13.00
0Therese Immerstein NorabergMulticonsult ASA13.00
0Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb13.00

Damer - mellomlang løype

3 900 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anna BerthelsenStavanger kommune BIL13.00
0Sarah DenieulJWC BIL13.00
0Ingrid O. FossStavanger kommune BIL13.00
0Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)13.00
0Ingrid W. HestnessStavanger kommune BIL13.00
0Synnøve LangvikNOTEAM13.00
0Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)13.00
0Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb13.00
0Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb13.00
0Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb13.00
0Ingunn kanne RisaStavanger Orienteringsklubb13.00
0Irene RummelhoffVaulen Orienteringsklubb13.00
0Kristin SkadsemGanddal IL13.00
0Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.00
0Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb13.00

Damer - lang løype

5 400 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb13.00
0Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb13.00
0Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti13.00
0May MelingStavanger Orienteringsklubb13.00
0Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb13.00
0Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb13.00
0Grethe StoklandGanddal IL13.00

Herrer - kort løype

2 400 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Erlend BremnesGanddal IL13.00
0Aksel DommersnesGanddal IL13.00
0Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb13.00
0Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb13.00

Herrer - mellomlang løype

3 900 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb13.00
0Bruce ChalmersSandnes IL (Rogaland)13.00
0Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb13.00
0Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb13.00
0Stein Arve FinnestadCapgemini BIL13.00
0Bjarne GimreGanddal IL13.00
0Per Ingar HadlandGanddal IL13.00
0Ole Petter HaukaasNOTEAM13.00
0Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb13.00
0Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb13.00
0Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb13.00
0Kjell M. LangvikVaulen Orienteringsklubb13.00
0Per Marthon MælandAftenbladet BIL13.00
0Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)13.00
0Øystein NilsenVaulen Orienteringsklubb13.00
0Anders NorabergNOTEAM13.00
0Paul Andreas PaulsenStavanger kommune BIL13.00
0Stian RummelhoffVaulen Orienteringsklubb13.00
0Arnfinn RømuldStatoil BIL13.00
0Knut SkjævelandGanddal IL13.00
0Arvid ThorsenAftenbladet BIL13.00
0John ThorsnæsNational Oilwell Varco BIL13.00
0Nils John VestølNOTEAM13.00
0Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb13.00
3888738887 U1 Ukjent løper38887NOTEAM13.00

Herrer - lang løype

5 400 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Andreas Segadal BreilandÅlgård Orientering13.00
0Tor BrekkenGanddal IL13.00
0Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb13.00
0Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)13.00
0Bertrand DenieulJWC BIL13.00
0Joar EilevstjønnGanddal IL13.00
0Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb13.00
0Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb13.00
0Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)13.00
0Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb13.00
0Ivar KnudsenNOTEAM13.00
0Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb13.00
0Espen Fyhn NilsenSandnes IL (Rogaland)13.00
0Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb13.00
0Øyvind RummelhoffVaulen Orienteringsklubb13.00
0Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb13.00
0Per Ivar StoklandGanddal IL13.00
0Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)13.00
0Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.00
0Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)13.00
0Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb13.00
0Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb13.00
0Jan Einar ØvremoÅlgård Orientering13.00

Nybegynnerløype

1 900 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anne LangmyrGanddal IL13.00
0Tallak LangmyrGanddal IL13.00
0Amelie NebellNOTEAM13.00
0Oliver NebellNOTEAM13.00
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.00

Annonser

IOF Eventor