Norsk Orientering

Startliste for Norsk O-Festival, Eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival, Eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellom - lørdagLang - søndag

D 17-18 E

2 280 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
106Marthe RamstadFet OL17.45
107Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett17.46
108Emilie WestinPorsgrunn OL17.47
109Oda Q FossumFreidig17.48
110Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving17.49
111Martine TopstadOL Tønsberg og omegn17.50
112Anine HallénNydalens SK17.51
113Lotte Eriksen ReitanBodø og Omegn IF Orientering17.52
114Karine VestølVegårshei IL17.53
116Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK17.55
117Jonna HalonenFjärås AIK17.56
118Margrete KrageSarpsborg OL17.57
119Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK17.58
120Tyra ChristophersonOUSA17.59
121Hedda VonenLillomarka OL18.00
122Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)18.01
123Marie DaleSteinkjer OK18.02
124Emma WaddingtonDontGetLost Adventure Running18.03
125Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering18.04
126Fride SørensenSturla, IF18.05
127Stine NjåsteinIL Tyrving18.06
128Synne Eide RappRaumar Orientering18.07
130Johanne Øderud VatneBækkelagets SK18.09
131Benedicte PedersenSarpsborg OL18.10
132Maren Roll PaulsenFredrikstad SK18.11
133Stine Frogner TømmervoldHamar OK18.12
134Kristin Helland-HansenIL Tyrving18.13
135Linn Hege RosoLardal OL18.14
136Ellen Marie AriansenLillomarka OL18.15
137Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering18.16
139Isabel BryantOUSA18.18
140Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)18.19
141Merel DirksenKOVZ18.20
142Elise UllernIL Tyrving18.21
143Idunn HaavengenKongsberg OL18.22
144Silje HaugeHisøy OK18.23
145Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering18.24
146Margrethe WisløffAsker Skiklubb18.25
147Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering18.26
148Ingvild C. FleisjeLillomarka OL18.27
149Oda SikkelandIL Tyrving18.28
150Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)18.29
151Anniken Helland-HansenIL Tyrving18.30
152Tonje Aasheim NymarkAskøy OL18.31
153Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK18.32
154Line SølbergOL Trollelg18.33
155Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering18.34
156Siri MoholthKongsberg OL18.35
157Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)18.36
158Anne Willkommen EikenKongsberg OL18.37
159Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)18.38
160Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb18.39
161Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering18.40
162Astrid FiskumIL Tyrving18.41
163Line Wegner HodtFossum IF18.42
164Kristin OttesenFredrikstad SK18.43
165Julie NærestadVegårshei IL18.44
166Gina GranstedtHalden SK18.45
167Ingeborg EideByåsen IL18.46
168Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb18.47
169Sigrid BjørgenHamar OK18.48
170Marie OlaussenFredrikstad SK18.49
171Åshild KolstadMo OK18.50
172Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb18.51
173Åshild Faller RåheimFet OL18.52

D 19-20 E

2 510 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
305Åsne Skram TrømborgKongsberg OL17.37
306Mana NakamuraTeam Japan17.38
307Maja MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia17.39
308Amanda JohanssonOUSA17.40
309Mami OruiTeam Japan17.41
310Pia BlakeYukon O Association17.42
312Naomi SuzukiTeam Japan17.44
313Lene Therese MyrlandNotodden OL17.45
314Angelika MaciejewskaUKS Traper Z¿ocieniec17.46
315Evalin BrautigamOUSA17.47
317Melanie SergievOUSA17.49
318Nastuki YamagishiTeam Japan17.50
319Karen BjergaardNydalens SK17.51
320Ragnhild LøvliAsker Skiklubb17.52
321Marte Hoff HagenByåsen IL17.53
322Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb17.54
323Nora Hui AndersenHamar OK17.55
324Silje ArntzenAsker Skiklubb17.56
325Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering17.57
326Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg17.58
327Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)17.59
328Ragnhild HjermstadFossum IF18.00
329Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)18.01
330Julie HjortlandLarvik OK18.02
331Ingvild WangLillomarka OL18.03
332Anine AhlsandNydalens SK18.04
333Frida SætherFreidig18.05
334Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb18.06
335Tonje VassendPorsgrunn OL18.07
336Synnøve BråtenVegårshei IL18.08
337Karen Oline KolstadFreidig18.09
338Evine Westli AndersenLøten o-lag18.10
339Sigrid AlexandersenFossum IF18.11

H 17-18E

2 570 m, 68 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
202Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett18.01
203Kjetil MølvikFreidig18.02
204Jørgen Kjos BarkenæsFet OL18.03
205Håvard Landro SvingheimKonnerud IL18.04
206Håvard UlsakerHemsedal IL18.05
207John RundeKristiansand OK18.06
208Sander Hildebrand RogndokkenFet OL18.07
209Albin LarssonKatrineholms OK18.08
211Thomas TubbehagenOK Moss18.10
212Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK18.11
213Tobias KristensenLarvik OK18.12
214Olav Milian Schmitt GranHalden SK18.13
215Ludvig RødnesOppsal Orientering18.14
216Adrian OpheimFreidig18.15
217Raku KunisawaTeam Japan18.16
218Addison BosleyOUSA18.17
219Trygve LægranSteinkjer OK18.18
220Even Lindstad BørresenHamar OK18.19
221Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn18.20
222Brage JørumByåsen IL18.21
223Olav Andreas RemmenOL Trollelg18.22
224Asger KirkegaardCopenhagenO18.23
225Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering18.24
226Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering18.25
227Emil LøwengreenFredrikstad SK18.26
229Petter MarkhusVerdal OK18.28
230Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering18.29
231Ole Jakob OlsrødStokke IL18.30
232Marius Landsem MelhusSteinkjer OK18.31
233Go InamoriTeam Japan18.32
234Kristoffer NygårdVaregg Fleridrett18.33
235Vegard MyklemyrEiker OL18.34
236Ole Martin EdstrømOppsal Orientering18.35
237Jørgen VisterIndre Østfold OK18.36
239Jarle LysnesHedrum OL18.38
240Sondre LorentsenOK Silsand18.39
241Jan Erik NaessChicago Area Orienteering Club18.40
242Simen Åmodt AmundsenLardal OL18.41
243Lars SolliMo OK18.42
244Audun Midttun SystadLyn Ski18.43
245Håkon Østraat SævareidHalden SK18.44
246Johannes BordalRingsaker OK18.45
247Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett18.46
248Sturla FrydenlundSturla, IF18.47
249Trygve HeggedalKongsberg OL18.48
250Tarjei HoloFossum IF18.49
251Magnus WølnebergIL Tyrving18.50
252Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb18.51
253Torkel ReinhartsenKristiansand OK18.52
254Sam LunøeNydalens SK18.53
255Ole KostølKristiansand OK18.54
256Ivar Jevne ArnesenHamar OK18.55
257Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering18.56
258Hallvard Arntzen FossSandefjord OK18.57
259Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn18.58
261Erlend Kvittum NytrøenTynset IF19.00
262Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn19.01
263Petter Vangen LunåsmoTynset IF19.02
265Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering19.04
266Anders HagaRaumar Orientering19.05
267Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK19.06
268Trygve Kristoffer LøvliHalden SK19.07
269Håvard EidsmoFreidig19.08
270Johannes Bakke AashamarKristiansand OK19.09
271Audun HeimdalKonnerud IL19.10
272Peter NordbrødenHalden SK19.11
273Sverre Bang StøengHamar OK19.12
274Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK19.13

H 19-20E

2 560 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
404Erland KvisleAsker Skiklubb17.32
405Michael LaraiaOUSA17.33
406Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering17.34
407Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering17.35
408Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL17.36
409Andreas AlvemNTNUI17.37
411Krzysztof WolowczykUNTS Warszawa17.39
412Takaya SakanashiTeam Japan17.40
413Ola JordheimHemsedal IL17.41
414Lars TreekremHeming Orientering17.42
416Martin PonevUzana17.44
417Niall McCarthyUniversity College Dublin OC17.45
418Karl FremstadKongsberg OL17.46
419Claus MartinsenHeming Orientering17.47
420Malthe GaarsdalHalden SK17.48
421Joe WoodleyLillomarka OL17.49
422Dylan BarryTEAM SA17.50
423Ole-Kristian KaspersenMo OK17.51
424Takatsugu KobayashiTeam Japan17.52
425Timothy ChambersTEAM SA17.53
426Matej SeboOUSA17.54
427Taiki TanakaTeam Japan17.55
428Sigurd MelsomFossum IF17.56
429Rados¿aw PiotrowskiTäby OK17.57
431Roark RobinsonTEAM SA17.59
432Erik Olsvik DengerudNydalens SK18.00
433Austin FowlerOUSA18.01
434Apostol AtanasovStora Tuna OK18.02
435Will HubschOUSA18.03
436Harald Astrup ArnesenHeming Orientering18.04
437Jonas RessemFrol IL18.05
438Rein Helle MårdalenFreidig18.06
439Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering18.07
440Krzysztof RzencaRaumar Orientering18.08
441Tord HaflanNydalens SK18.09
442Henrik UpsalKristiansand OK18.10
443Tim RobertsonFossum IF18.11
444Vetle ChristiansenRaumar Orientering18.12
445Bjørn André AaslundFet OL18.13
446Magne JutulstadNTNUI18.14
447Are Smeland NygårdseterVegårshei IL18.15
448Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK18.16
449Simen BordalFossum IF18.17
451Øyvind WiggenByåsen IL18.19
452Matias Hodne HanischKristiansand OK18.20
453Steinar KollerudLillomarka OL18.21
454Morten JørgensenKristiansand OK18.22
455Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn18.23
456Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett18.24
457Andreas SølbergOL Trollelg18.25
458Oskar StørmerFossum IF18.26
459Dag BlandkjennKristiansand OK18.27
460Håvard IrgensFossum IF18.28
461Markus HolterHalden SK18.29
462Elias T. MølnvikFossum IF18.30
463Anders Felde OlaussenHalden SK18.31
464Olai Stensland LillevoldFossum IF18.32

H 21E

2 590 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
603Leif StørmerFossum IF18.53
604Petter FureOppsal Orientering18.54
605Simen SmestadBækkelagets SK18.55
606Stig DalsørenKristiansand OK18.56
607Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)18.57
608Magnus SvingheimRaumar Orientering18.58
609Ola Marius PedersenOppsal Orientering18.59
610Ola BergerByåsen IL19.00
612Erik PerssonOppsal Orientering19.02
614Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering19.04
615Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering19.05
617Yasar Ismet DemirözNEO DSK19.07
618Jørgen FrøydLarvik OK19.08
619Leon Russell - KeelyLillomarka OL19.09
621Anders BjergaardNTNUI19.11
622Jonas Klausen EspedalNTNUI19.12
623Paul SirumFrol IL19.13
624Espen WeltzienJärla Orientering19.14
625Mats NordbrødenJärla Orientering19.15
626Mattis HoltFreidig19.16
627Sindre SandvenFossum IF19.17
629Dane BlomquistLillomarka OL19.19
630Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK19.20
631Eskil Sande GullordRaumar Orientering19.21
632Mathias BenjaminsenLillomarka OL19.22
633Kjetil OkkenhaugNTNUI19.23
634Jim Øystein NybråtenIL Tyrving19.24
635Sjur HoviKristiansand OK19.25
636Sondre Sande GullordNTNUI19.26
638Eirik RustadRaumar Orientering19.28
639Vegard RuttenborgNTNUI19.29
640Simen Jevne ArnesenVaregg Fleridrett19.30
641Øyvind StoksethHalden SK19.31
642Vegard DanielsenKristiansand OK19.32
643Jørgen FiskumFrol IL19.33
644Jakob Kalvig SkoganNTNUI19.34
645Ståle GjelstenKristiansand OK19.35
646Borger MelsomFossum IF19.36
647Sindre JohannessenFreidig19.37
648Sindre RønningFossum IF19.38
649Carl Petter LyngenFrol IL19.39
650Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering19.40
651Eirik Kamstrup HovindNTNUI19.41
652Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL19.42
653Halvor Eid NielsenNTNUI19.43
654Bjørn LundanesNTNUI19.44
655Martin HosetNTNUI19.45
656Ethan ChildsOUSA19.46
657Térence RisseNydalens SK19.47
658Dag LofthusNTNUI19.48
659Miko¿aj DutkowskiUKS ARKADY Raszków19.49
660Simen AamodtNTNUI19.50
662Hans Petter MathisenNTNUI19.52
664Jon Aukrust OsmoenNTNUI19.54
665Matthew SpeakeLillomarka OL19.55
666Emil AhlbäckFossum IF19.56
667Nicholas OskarssonLillomarka OL19.57

D 21E

2 490 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501Live LindemarkAsker Skiklubb18.46
504Kine GulliksenBækkelagets SK18.49
505Jenny Andreassen MoeOppsal Orientering18.50
506Hedvig ÅstebølNTNUI18.51
507Marit IsachsenAsker Skiklubb18.52
508Kjersti Adéla WestinKristiansand OK18.53
510Julie BøbelNydalens SK18.55
511Aurora FossøyNTNUI18.56
512Åsta Venås FlægstadNTNUI18.57
513Julie StørmerNTNUI18.58
514Dagrun Daltveit SlettebøFana IL18.59
515Katharina RogstadNTNUI19.00
516Gry GranstedtNTNUI19.01
517Hanne SandstadFreidig19.02
518Britt Ingunn NydalNTNUI19.03
519Marie Hammer HåversenØstmarka OK19.04
520Gunhild Rogne HallandNTNUI19.05
521Runa FremstadLarvik OK19.06
523Tone E LyeIL Tyrving19.08
524Emilie Westli AndersenLøten o-lag19.09
525Elise EgsethNydalens SK19.10
526Heidi StoksethHalden SK19.11
527Camilla ØhmanNTNUI19.12
528Ida Mari Borge HoviKonnerud IL19.13
530Guro VassendFossum IF19.15
531Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering19.16
532Siri KollerudLillomarka OL19.17
533Hanna Haugen NordbrødenHalden SK19.18
534Marie Nordbye NybøKonnerud IL19.19
535Marta UlvensøenNTNUI19.20
536Marianne DæhliNTNUI19.21
537Therese HaareKonnerud IL19.22
538Kristine FjeldboNTNUI19.23
539Anna UlvensøenNTNUI19.24
540Maren Jansson HaverstadNTNUI19.25
541Laurina NeumannBendigo Orienteers19.26
542Anette JuveliKonnerud IL19.27
543Linn HokholtNTNUI19.28
544Kristine FjellangerNTNUI19.29
545Iliana IlievaHalden SK19.30
547Lone BrochmannBækkelagets SK19.32
550Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering19.35

Annonser

IOF Eventor