Norsk Orientering

Startliste for Sørlandsgaloppen 2016

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2016
Arrangørorganisasjoner: Birkenes IL / IL Høvdingen / IL Vindbjart / Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør / Søgne og Songdalen OK
Dato: torsdag 7 juli 2016 - søndag 10 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 3Dag 4

N-åpen

1 520 m, 138 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
14151001786Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering09.00
4006200971Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)09.00
4009209619Fryling SelmaKolbotn og Skimt OL09.00
4011500400Hannah Broers DamsgaardHisøy OK09.00
40121001565Eli Signe KvaaleNOTEAM09.00
40131001566Eirik NastadNOTEAM09.00
4018206513Kristoffer NilsenBø OL09.00
4023204775Jørgen Rønning JohansenMåren OK09.00
40251001587Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering09.00
40301001594Paul Lavrans AuglandKlubbløs09.00
4044149505Gustav LorentsenVoss IL09.00
4045149522Helena LorentzenVoss IL09.00
4046149517Chris InesVoss IL09.00
40481001655Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering09.00
4051212653Lars OftedalÅlgård Orientering09.00
40541001674Jon Tore ThorsetHemsedal09.00
4058502128Ola AurebekkFredrikstad SK09.00
40611001670Isak Aronsen HæstadBUL-Tromsø09.00
40621001667Olav Aronsen HæstadBUL-Tromsø09.00
40671001681Rav EideOK Sør09.00
40741001714Leif Martin BarsnesStavanger Orienteringsklubb09.00
4080134835Simon HärterNOTEAM09.00
40861001712Lene Spilde HasaasFossum IF09.00
4090158104Christian ÅnonsenØyestad IF allianse09.00
40921001721Tuva Aurebekk UdøTorridal IL09.00
40931001718Anne Aurebekk UdøTorridal IL09.00
4095118653Aksel TorgersenHalden SK09.00
4096401198Pernille Lytskjold BakkevigHeming Orientering09.00
4098207602Eirik NastadNOTEAM09.00
4101152186Sereina SnerthammerKristiansand OK09.00
4105230096Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubb09.00
4110206452Ragne Hasaas KlaveresSandefjord OK09.00
4111159939Helle FrischkneditAlta OL09.00
4112197862Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL09.00
4117215123Astrid ThorstensenNOTEAM09.00
41181001795Frank SolåsSøgne og Songdalen OK09.00
41191001800Hege S SortedalOK Skeidi09.00
41201001802Marthe SortedalOK Skeidi09.00
4123194882Rav EideOK Sør09.00
41251001813Simen Kjenseth GlendrangeNittedal OL09.00
4128224336Mathilde KristiansenStokke IL09.00
4129223821Anna Emilie LonaWing OK09.00
41361001835Pernille LienSandefjord TIF09.00
41471001843Ellen Krohn GjessingHeming Orientering09.00
4149178382Agnes BjørkenesHisøy OK09.00
41501001828Signe ChristiansenHisøy OK09.00
4151205577Jenny BjørkenesHisøy OK09.00
4152206051Emil S. ØyreOdda OL09.00
4156187174Fabian JohannesenKristiansand OK09.00
41581001848Yehudith Bar-NathanLillomarka OL09.00
41591001850Nathan Bar-NathanLillomarka OL09.00
4167203486Siri LienSandefjord TIF09.00
4171174929Kari Elisabeth Dolve HolterKlubbløs09.00
4172174816Steffen Dolve HolterKlubbløs09.00
4175211699Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering09.00
4181182099Leif Martin BarsnesStavanger Orienteringsklubb09.00
4190200475Torjus Engen GjessingNOTEAM09.00
4191225302Lucas Engen GjesingNOTEAM09.00
4200174918Simen Kjenseth GlendrangeNittedal OL09.00
4203174582Ludvig Balchen LudvigsenIL Koll09.00
4204198045Emilie EgnerHeming Orientering09.00
4207230094Amalie SyvertsenIL Høvdingen09.00
4208174580Aksel Rikard KirkelundStavanger Orienteringsklubb09.00
5178212320Rannveig Elisa EenVoss IL09.00
1001647Gustav LorentzenVoss IL09.00
5238225105Lars BirkenesBirkenes IL11.00
5239409347Kristian Kaupang LyeLarvik OK11.00
5240224819Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL11.00
5241157215Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11.00
5155176509Eline DalandKristiansand OK11.01
5160204355Jon Felix Eckhoff GjermestadEgersund OK11.03
4272200942Frøydis EkelandOddersjaa SSK11.12
5156176836Linea DalandKristiansand OK11.12
5159194470Astrid ReuschHeming Orientering11.15
5158211880Sindre FurlandSandefjord OK11.16
5177203792Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb11.18
5161175251Markus A KaarvaagStatoil BIL11.19
192421Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL11.20
5157212614Una NastadAsker Skiklubb11.21
51621001501Andreas SommerbakkStatoil BIL11.22
5231174921Brage BjorvandOddersjaa SSK11.26
5237217447Jørgen FlatenVegårshei IL11.27
5232203291Elena Rosseland SkadbergBirkenes IL11.28
5230212395Vebjørn OftedalÅlgård Orientering11.29
5228206068Harald Solheim EideOdda OL11.31
5236502094Jo Bogstrand IngvaldsenNydalens SK11.32
523479005Ida Amundsen BjørkliRingerike OL11.34
5227157214Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11.35
5235224874Ingeborg ÅneslandBirkenes IL11.36
5229203225Kristoffer KatlaFossum IF11.37
5233224356Eline KravdalGjø-Vard OL11.38
5182229420Vilma DanevadFredrikstad SK11.39
520787009Frida RichterSandnes IL (Rogaland)11.40
5184203465Emil S MolenaarModum OL11.41
5181197821Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering11.42
5223172256Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.43
5219501267Mari RichterSandnes IL (Rogaland)11.44
520584747Kamilla Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb11.45
5212212199Livar OftedalÅlgård Orientering11.46
5209221401Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL11.47
5204212786Marie Haga NesseHaugesund IL Orientering11.48
5194209289Markus M. HellandEgersund OK11.49
5226211958Ingvild RingheimLarvik OK11.50
5193212912Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering11.51
5195225066Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)11.52
5222193091Jenny DanevadFredrikstad SK11.53
5191209739Julie M HellandEgersund OK11.54
5185211749Elvira Solberg DalseggSkien OK11.55
5187212692Stine KleppaÅlgård Orientering11.56
5225223942Oliver Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb11.57
5216196856Jarand GustafssonKongsberg OL11.58
5217221136Olav BerganVegårshei IL11.59
5201203466Filip MolenaarModum OL12.00
5203212181Maren OftedalÅlgård Orientering12.01
5196201074Solveig Sandvand OmfjordOddersjaa SSK12.02
5183226022Aksel ErvikOK Skeidi12.03
52111001151Sandra Sofie TømtIL Imås12.04
5208174815Øyvind Haga NesseHaugesund IL Orientering12.05
5213211683Lily Alexandra MorganMalvik IL12.07
5197213061Leo Benjamin MorganMalvik IL12.08
5202177485Olaf Blom-HagenFossum IF12.09
5189212842Niklas MolenaarModum OL12.10
5206193011Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering12.11
5186209391Vilde PuntervoldEgersund OK12.12
5200212360Gudrun Fidje GrytingGjerstad IL12.13
5190217664Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering12.14
5220211850Erle FosstveitRaumar Orientering12.15
518080357Marie SundsdalBirkenes IL12.16
521479813Anne Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb12.17
52181001122Lars VigreÅlgård Orientering12.18
5188221492Eline BerganVegårshei IL12.19
5224225171Fredrik GrønsethFossum IF12.20
5221224124Sofie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb12.21
5215224459Maja WangNydalens SK12.22
521084723Liv Jorunn Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb12.23
5199212887Katia MolenaarModum OL12.24
5192224844Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)12.25
5198213112Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)12.26

D -10

1 720 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50131000012Ragne KlavenesSandefjord OK12.18
5008202157Astrid YtterbøAsker Skiklubb12.19
5005174578Iselin HøivoldKongsberg OL12.20
5011Ledig StartnummerNOTEAM12.21
5003150791Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK12.22
5007211053Sigrid Øhlenschlæger NielsenSilkeborg OK12.23
5004212783Sofia ØhlckersIL Tyrving12.24
5006212310Pernille ZagarLarvik OK12.25
5009224852Synne Skeie PettersonEgersund OK12.26
5012188816Kristina KleppaÅlgård Orientering12.27
5010223941Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering12.28

D 11-12

1 720 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5032160978Vida Helland-HansenIL Tyrving11.33
5060207894Nora Arentz HagenSandefjord OK11.34
5059212419Sigrid NermoenØstmarka OK11.35
5042180714Iril RingheimLarvik OK11.36
5055184277Alida OftedalÅlgård Orientering11.37
5045191374Ingvild Berner MyhreFossum IF11.38
5044186299Maria StødleKristiansand OK11.39
5034211944Synne SandvenNotodden OL11.40
5050184481Helene Hoel JomaasFossum IF11.41
5039137184Tonje JohnsenØyestad IF allianse11.42
5052213167Hannah Syrdal ØenHeming Orientering11.43
5056201972Marie KravdalGjø-Vard OL11.44
5054184262Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn11.45
5037204740Thea Beate PuntervoldEgersund OK11.46
5049182028Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb11.47
5053212325Ragnhild Blom-HagenFossum IF11.48
5040181460Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)11.49
5036197921Anne ØstvoldHeming Orientering11.50
5033207601Martha WisløffAsker Skiklubb11.51
5043212433Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)11.52
5057198036Maria KostølKristiansand OK11.53
5038204756Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL11.54
5058208752Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)11.55
5035191202Ingvild Øverli BergKongsberg OL11.56
50461000047Flora HänselSV Lengefeld11.57
5047206417Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering11.58
5048206369Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi11.59
5051223924Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb12.00
5041203004Ingvild GustafssonKongsberg OL12.01

D 13-14

1 800 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1301224455Pia Young VikNydalens SK12.00.00
1302201989Kristine KravdalGjø-Vard OL12.00.49
1303210112Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL12.03.40
29204667Malene JebsenHeming Orientering12.04.00
9207587Petra HoveidAsker Skiklubb12.07.00
26186172Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering12.08.00
3189018Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering12.09.00
1304195677Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12.09.57
19186171Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering12.10.00
1305189015Mia HirschIF Trauma12.12.38
16221419Fanny SkindloIF Trauma12.15.02
23192334Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular12.17.49
7209884Ida Sofie HjortlandLarvik OK12.18.23
5171152Maya Jones ArnesenHeming Orientering12.19.36
4158320Alexandra LinløkkenØstmarka OK12.25.00
6203326Ada Helene OlsenIF Trauma12.25.00
10172001Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.25.00
13181518Live ØstvoldHeming Orientering12.25.00
14155652Selma HøivoldKongsberg OL12.25.00
15196903Ida Marie FlågenHeming Orientering12.25.00
17222169Julie ChristiansenKristiansand OK12.25.00
18229983Anna BudskaSCM/TSM Jestedska oblast12.25.00
20153714Dina Marie SalvesenAsker Skiklubb12.25.00
22192918Marie Roll-TørnqvistFana IL12.25.00
24213410Kristine Bog VikaneFana IL12.25.00
27413030Oda Kjellevold MaldeIL Gular12.25.00
28186113Netta Bar-NathanLillomarka OL12.25.00

D 13-16C

1 580 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36180902Andrea SortedalOK Skeidi11.03
45180901Viktoria TinderholtOK Skeidi11.04
441000084Victoria Lund JensenOddersjaa SSK11.08
37224800Ingrid MosfjellBirkenes IL11.10
35202107Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK11.11
43193094Victoria Roll-ToftFana IL11.13
31177707Julie EikelandOL Tønsberg og omegn11.16
34174924Anna Trindade EriksenNydalens SK11.17
32207890Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK11.18
46156976Åsta Firing SimonsenAndebu IL11.21
39Ledig StartnummerNOTEAM11.24
40207643Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL11.26
42187025Silje Berner MyhreFossum IF11.27
41160721Silje JohnsenØyestad IF allianse11.28
33181848Maren KjøstvedtIL Høvdingen11.29

D 13-16N

1 890 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
47212604Karoline StudsrudHisøy OK11.02
49204434Ingrid TrøanKolbotn og Skimt OL11.07
50203633Ingvild JohnsenHedrum OL11.08
51225132Nora GrønsethFossum IF11.12
48185969Hanne-Emilie Svanberg HelleTIF Viking11.15

D 15-16

2 330 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1501154062Andrea RanvikKonnerud IL11.29.24
1502200631Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)11.30.00
150377435Marketa PavlikovaSCM/TSM Jestedska oblast11.31.05
1504152441Karen Hoel JomaasFossum IF11.32.51
61217479Maren NorderudIL Tyrving11.34.00
1505203471Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK11.34.30
77212879Malin HaugeHisøy OK11.36.43
57221435Silje KregnesKristiansand OK11.36.53
78208730Emma DanevadFredrikstad SK11.39.33
67192291Christine HoenEiker OL11.42.38
76191341Pernille KatlaFossum IF11.43.00
75184062Rose RibySCM/TSM Jestedska oblast11.44.33
80211180Sigrid EkelandOddersjaa SSK11.44.50
63201976Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK11.44.58
65221130Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK11.45.00
70195946Ingrid HasaasFossum IF11.46.00
74203003Carmen DirroMåren OK11.46.40
62198019Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11.48.21
53204767Julie PuntervoldEgersund OK11.55.00
54161016Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK11.55.00
56207662Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11.55.00
64154535Ada WulfsbergNydalens SK11.55.00
66168568Katerina DolejsiSCM/TSM Jestedska oblast11.55.00
68179999Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubb11.55.00
69186700Sofie Fenger-GrønOK Snab11.55.00
71186309Inga StødleKristiansand OK11.55.00
73500063Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL11.55.00
79201437Hanna NysæterSkien OK11.55.00
81154061Anniken RanvikKonnerud IL11.55.00

D 17-A kort

2 120 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
135230093Ingrid TrøanHadeland OL11.05
143199431Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK11.16
139217006Kristin VatlandHadeland OL11.19
144221139Anette Fidje BerganVegårshei IL11.20
12897790Vilde Brabrand UrfjellIL Imås11.21
1401000174Mie ZagarLarvik OK11.24
142199270Tone Fidje GrytingGjerstad IL11.28
141216970Celine Vik OlsenLarvik OK11.30
137193028Heidi Fidje AndersenOK Sør11.36
145184182Solveig SletnerRøyken OL11.38
138180157Otilie OftedalÅlgård Orientering11.41
136158240Kari LundNittedal OL11.43
133157738Silje BøenKristiansand OK11.47
134157081Susan BøbelIL Imås11.48
132480108Benedikte BøenPorsgrunn OL11.50
127217585Alise KløvstadSandefjord OK11.57
13086339Margrete Omdal HildebrandtIL Vindbjart12.00
131169106Lene Therese MyrlandNotodden OL12.02

D 17-B

1 790 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
169501599Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11.07
164184416Liv Bente H FriestadKristiansand OK11.08
163186275Line Bar-NathanLillomarka OL11.10
170175248Oddbjørg MoeKristiansand OK11.14
152181843Anne Margrete MyhrmoenIL Høvdingen11.16
15039114Gerd Berit RekveFossum IF11.17
471204354Sophie Christin Eckhoff GjermestadEgersund OK11.19
153145291Anne Marie EkelandOddersjaa SSK11.21
168182117Monica Renate TrøanNittedal OL11.22
15484212Gro EllegaardVang OL11.25
15886124Ingvild Møretrø FossøyØyestad IF allianse11.29
148216691Ingunn Lysaker NorbomKonnerud IL11.30
159209949Jane M HellandEgersund OK11.35
166220077Marianne ArnesenAsker Skiklubb11.40
171184505Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)11.43
175176292Anja DyrkolbotnBø OL11.44
157186982Hilde Gunn HellenesOK Skeidi11.45
173192462Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)11.47
151203399Anne Kari BirkelandBirkenes IL11.48
167139496Mirjam BråtenVoss IL11.50
165203641Mari CowardOK Sør11.56
149207831Heidi BernerFossum IF11.57
156224784Hilde HetlandEgersund OK12.01
155168825Gunhild MyhrAsker Skiklubb12.02
174158599Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK12.05
162143337Lene FlessebergKongsberg OL12.07
160217250Kristin HjortlandLarvik OK12.08

D 17-C

1 820 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
174811Marianne SkusethBø OL11.05
185174922Christine KvilekvalSentrum OK11.08
189192127Inger-Helene CarlsenRøyken OL11.13
193225270Linda KvilekvalSentrum OK11.15
182225208Bjørg BogstrandNydalens SK11.17
188212782Halfrid WaageSkien OK11.18
190204839Kristin Smith ErkleivIL Vindbjart11.20
18098483Ann Mari StudsrudHisøy OK11.22
179480125Anette StrandBergens TF11.23
187226190Else MoeTorridal IL11.26
177208722Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)11.29
1861000217Elen Krohn GjessingHeming Orientering11.31
192200439Linda RivedalSentrum OK11.33
19860724Solveig SchouOK Sør11.35
194211217Marte LjådalIL Hauken11.38
184202992Cecilie Christin KvermeFossum IF11.41
199193095Tone Roll-ToftFana IL11.43
196219221Mona SveenVang OL11.44
195224340Mirjam HalvorsrudMelhus IL11.45
183212994Camilla FosstveitRaumar Orientering11.48
176184625Åse Aud Moldal NyhusBirkenes IL11.50
197193129Siri CowardOK Sør11.53
181211744Bente MolenaarModum OL11.56
178213419Hege AndersenIL Koll11.57

D 17-N

1 890 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4007185963Hilde SalvesenIL Koll09.00
205Ledig StartnummerNOTEAM11.06
204500278Gro Elisabeth HerumOtra IL11.09
201149177Tordis FrøytlogEgersund OK11.11
202199728Kari BjaadalOK Skeidi11.14
203204766Margunn BrandsbergEgersund OK11.16

D 17-20

3 180 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
239165634Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering12.01.00
82204761Nora TorgernsenHalden SK12.30.00
1901180221Ane DyrkornEiker OL12.30.00
124206254Ella Arentz HagenSandefjord OK12.32.00
1902187327Julie HjortlandLarvik OK12.33.05
1903224532Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK12.33.06
1904193045Silje HaugeHisøy OK12.35.58
1905145700Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)12.37.10
100500313Margrethe WisløffAsker Skiklubb12.38.35
107500266Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb12.38.40
861000145Martina NejezchlebovaSCM/TSM Jestedska oblast12.41.00
9091574Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering12.43.05
91186139Maria PrestbøenSandefjord OK12.44.00
96209833Karolina StanovaSCM/TSM Jestedska oblast12.44.36
94189019Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering12.45.00
106229985Lucie NovakovaSCM/TSM Jestedska oblast12.46.17
10377430Lucie JanouskovaSCM/TSM Jestedska oblast12.47.04
88182009Sarka SokolarovaSCM/TSM Jestedska oblast12.47.59
101192596Lucie RoskotovaSCM/TSM Jestedska oblast12.49.01
105197968Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering12.49.43
83220799Kristin Helland-HansenFossum IF12.55.00
84180812Martine TopstadLarvik OK12.55.00
85501170Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering12.55.00
89224622Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)12.55.00
92182102Anna FurstovaSCM/TSM Jestedska oblast12.55.00
93207629Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)12.55.00
97204666Åse BerganNydalens SK12.55.00
98174817Kristin MestadTorridal IL12.55.00
104196743Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)12.55.00
109180242Julie NærestadVegårshei IL12.55.00
110229996Ludmila HudskaSCM/TSM Jestedska oblast12.55.00
111174581Ingvild WangNTNUI12.55.00
112199456Birka Øhlenschlæger NielsenSilkeborg OK12.55.00
113185852Lenka KovarovaSCM/TSM Jestedska oblast12.55.00
114193888Kristina VollHaugesund IL Orientering12.55.00
115175247Sarka KnizkovaSCM/TSM Jestedska oblast12.55.00
116181468Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)12.55.00
117167958Marketa ThorovaSCM/TSM Jestedska oblast12.55.00
119181872Thea DyrkornEiker OL12.55.00
12078715Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular12.55.00
12177454Alena LinkovaSCM/TSM Jestedska oblast12.55.00
122195919Emma ArnesenByåsen IL12.55.00
123192920Julie Roll TørnqvistFana IL12.55.00
1081000136Synne FossøyNTNUI13.05.00

D 21-

3 250 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2101192184Elisabeth IngvaldsenNydalens SK12.30.00
206228426Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK12.31.00
2102179370Synnøve BråtenVegårshei IL12.32.03
23678518Monica WigemyrOddersjaa SSK12.34.00
210377433Katerina KaskovaSCM/TSM Jestedska oblast12.41.55
210495275Linda SjøgrenRøyken OL12.42.42
209170604Marianne AndersenKristiansand OK12.43.00
2105184264Marthe GløersenBækkelagets SK12.43.23
213230098Alena NeradovaSCM/TSM Jestedska oblast12.46.25
210402720Sunniva MorganMalvik IL12.46.38
216193027Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering12.47.00
214174685Henriette AlbonVaregg Fleridrett12.48.10
208158426Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering12.55.00
211229984Blanka KrenkovaSCM/TSM Jestedska oblast12.55.00
212221272Hege Holth RekaaRøyken OL12.55.00
215178225Sunniva Nergaard BergStokke IL12.55.00
218207611Silje ArntzenNTNUI12.55.00
22191321Hanne Wigemyr KjeldsenOddersjaa SSK12.55.00
22262220Aurora FossøyNTNUI12.55.00
22367395Kristin SletnerRøyken OL12.55.00
225201417Tone WigemyrBækkelagets SK12.55.00
226172255Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb12.55.00
22963735Anette HeggøyVoss IL12.55.00
23082335Hildegunn HeggøyNTNUI12.55.00
231211620Sølvi FossøyEiker OL12.55.00
23279070Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb12.55.00
233189092Janne BjorvandOddersjaa SSK12.55.00
23496612Lisbeth VollNydalens SK12.55.00
235181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering12.55.00
237160318Aina VienaLarvik OK12.55.00
238184022Ane Hansen KjensethÅrvoll IL12.55.00
227188964Hanne NøvikNydalens SK13.00.00

D 35-

3 180 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2301230099Dominika PachnerovaSCM/TSM Jestedska oblast12.00.00
2302206496Ellen TindelandStavanger Orienteringsklubb12.10.01
240155976Tone NilsenBø OL12.25.00
244203284Pernille NaufHedrum OL12.25.00
24686252Camilla AasrumKristiansand OK12.25.00
247217063Ingvill Heskestad MyklandOddersjaa SSK12.25.00

D 40-

2 800 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
248181678Linn Carina DalandKristiansand OK11.00.00
2501204302Ingrid UndstadLarvik OK11.00.00
269199541Siv WiersdalenPorsgrunn OL11.01.00
2502174687Barbara SchulthessOLC Kapreolo11.01.23
2503222718Astrid KravdalGjø-Vard OL11.02.47
268207422Mone NastadNotodden OL11.03.00
251402909Marianne Bruun LienSandefjord TIF11.05.00
2504206453Mariann Øren ArvesenSandefjord OK11.06.17
26582124Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK11.08.00
253221238Tone HirschIF Trauma11.09.00
257211551Milda ØhlckersIL Tyrving11.10.00
2505171876Ingjerd SommerstadKongsberg OL11.13.05
2661000300Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK11.18.00
25078332Berit HerstadBækkelagets SK11.25.00
252202996Ellen GustafssonKongsberg OL11.25.00
254197748Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering11.25.00
259156974Anette FiringAndebu IL11.25.00
260227050Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.25.00
261197878Målfrid KonstKristiansand OK11.25.00
263199634Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)11.25.00
264208955Trude HarstadBø OL11.25.00
267211201Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK11.25.00

D 45-

2 800 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2701196768Signe Astrup ArnesenHeming Orientering12.30.00
2702181955Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb12.33.09
295184312Annette Cecilie ArentzSandefjord OK12.34.00
2703207530Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb12.36.05
2704197958Kjersti Holt HanssenMåren OK12.37.37
2705176142Christina WhiteSøgne og Songdalen OK12.38.54
287172689Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK12.39.53
293182001Kristin SandvenNotodden OL12.40.57
27387596Arnhild U. BråtenVegårshei IL12.43.16
29178908Marianne HaugeHisøy OK12.47.36
272198900Elise GisholtFossum IF12.55.00
274180326Solveig BerganNydalens SK12.55.00
275500271Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb12.55.00
277155651Marianne HøivoldKongsberg OL12.55.00
278132013Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering12.55.00
279227060Gro EideOK Sør12.55.00
280212044Benedicte BeckmannOddersjaa SSK12.55.00
281195678Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb12.55.00
282160761Anne Sofie KorsveienAsker Skiklubb12.55.00
283204412Monica FeylingKolbotn og Skimt OL12.55.00
285188769Marian KjellevoldIL Gular12.55.00
286187127Ann Elin FlågenHeming Orientering12.55.00
29263734Idun Magdalene Bøyum AuglandBergens TF12.55.00
294194448Marianne ReuschHeming Orientering12.55.00
2961000318Kristin FalkFossum IF12.55.00
297173321Jorunn HadlandEgersund OK12.55.00

D 50-

2 510 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2901207630Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)11.30.00
2902181360Kjersti HovFossum IF11.33.22
2903186852Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11.33.40
343160811Maria PerssonAsker Skiklubb11.34.00
32167793Kari ChristiansenSandefjord OK11.46.00
2904207721Vanja StaffOL Toten-Troll11.46.21
33387670Kirsten Blakstad CappelenHisøy OK11.52.00
32261802Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)11.55.00
323211280Hege FjellbirkelandIL Gular11.55.00
324228397Ragnhild HaldKristiansand OK11.55.00
325211662Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen11.55.00
326217077Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)11.55.00
32880134Nina Elise JørgensenNittedal OL11.55.00
329197726Lise ChristensenTIF Viking11.55.00
330200487Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)11.55.00
331500602Ann Sissel VehusVerdal OK11.55.00
336214295Ulrika HaajanenOK Raseborg11.55.00
337203485Lise RollFana IL11.55.00
338213139Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb11.55.00
339501595Solveig SikkelandIL Tyrving11.55.00
340206560Hilde KløvstadSandefjord OK11.55.00
34164748Britt Helene FossøyNotodden OL11.55.00
342220857Ingrid NermoenØstmarka OK11.55.00
34491027Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering11.55.00
34586413Turid ArnesenByåsen IL11.55.00

D 55-

2 090 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3101500599Runa SkyttersæterHeming Orientering12.30.00
310289041Eli Marie WiigPorsgrunn OL12.32.01
310376105Ingrid RavnanOL Toten-Troll12.35.44
310482951Gro PedersenOK Skeidi12.36.35
310560790Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering12.49.09
34791002Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL12.55.00
35062839May MelingStavanger Orienteringsklubb12.55.00
35191510Hanne HerumOK Skeidi12.55.00
352400784Gro Hege LudvigsenMåren OK12.55.00
354179406Inger SchibstedRøyken OL12.55.00
356188902Eli FrafjordGanddal IL12.55.00
35868034Trude BråtenVoss IL12.55.00
359181665Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering12.55.00
36089661Gunn BotnenBø OL12.55.00
361184157Grete S B HoviSkien OK12.55.00
36284997Anne Karin RibeKristiansand OK12.55.00
363400598Grete BerntsenMåren OK12.55.00
36462680Bente MestadTorridal IL12.55.00

D 60-

2 090 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3301500609Rannveig SolliAskøy OL11.30.00
3302188464Tonny LindquistOK Skeidi11.32.41
377186240Wenche HultgreenIL Tyrving11.33.00
3761000394Solveig OlsenOddersjaa SSK11.34.00
330362488Anne Kjersti DaltveitFana IL11.36.55
3304222555Kjellaug GrødemVoss IL11.37.33
330596274Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn11.49.17
366198006Inger NergaardStokke IL11.55.00
367500394Grethe Wanvik JohansenSturla, IF11.55.00
368221166Elin Glad BalchenOddersjaa SSK11.55.00
37480104Brit I. DanielsenOddersjaa SSK11.55.00
375174818Jorunn SandsdalenOddersjaa SSK11.55.00

D 65-

1 880 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3501207689Edel SlettemarkStord Orientering12.30.00
3502192586Hedvig AndaSandnes IL (Rogaland)12.34.06
3503211574Margareta BrynhildsenStokke IL12.35.05
379158601Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK12.55.00
38098007Anne Karin StigemoIL Imås12.55.00
383197880Signe HeivollSøgne og Songdalen OK12.55.00

D 70-

1 880 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1201183856Kari Timenes LaugenIL Imås11.30.00
394221371Astrid GjelstadSandefjord OK11.34.00
1202157189Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb11.46.50
386157079Ingeborg BøbelIL Imås11.55.00
38780459Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK11.55.00
38983055Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag11.55.00
391221368Eli KlovningPorsgrunn OL11.55.00
392170304Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb11.55.00
393501160Thorunn Aamodt OvesenLardal OL11.55.00
395200976Edel HolteOddersjaa SSK11.55.00
396208756Inger Lise SolbergBø OL11.55.00
397412892Liv HorntvedtIL Imås11.55.00

D 75-

1 880 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1701203765Unni Dirro BøhlerengenMåren OK11.00.00
1702181467Gudveig JørundlandOK Sør11.09.49
399211633Johanna YtterbølGimle IF11.25.00
400211595Tirill Liby SeipOK Skeidi11.25.00
401192094Hjørdis EgnerHeming Orientering11.25.00
404207889Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL11.25.00

D 80-

1 880 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
200187594Ellen MathisenPorsgrunn OL11.00

H -10

1 720 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5070189133syverOle Magnus Repstad StoremyrIL Hauken12.03
5082206522Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)12.04
5083186106Nov Bar-NathanLillomarka OL12.05
5078195570Theo Winsents SæterMåren OK12.06
5072Ledig StartnummerNOTEAM12.07
5079211914Håvard Rekve LianFossum IF12.08
5080206186Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi12.09
5076211804Ask Felland SætnanFossum IF12.10
5081180054Lukas Jones ArnesenHeming Orientering12.11
5075208390Mathias LinløkkenØstmarka OK12.13
5073195724Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)12.14
5074160170Lauritz BrunborgNittedal OL12.15

H 11-12

1 720 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5113174813Henrik Repstad StoremyrIL Hauken11.00
5114Ledig StartnummerNOTEAM11.01
5141207732Henrik Andreas TømtIL Imås11.02
5144186273Rasmus D. EastwoodLillomarka OL11.03
5140199597Anders KlavenesSandefjord OK11.04
5142216964Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb11.05
5143199542Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL11.06
5130116896Daniel Sandvand OmfjordOddersjaa SSK11.07
5129501266Markus RichterSandnes IL (Rogaland)11.08
5121180485Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb11.09
5139158631Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)11.10
5117223935Edvin AakreEgersund OK11.11
5133194460Fridtjof ReuschHeming Orientering11.12
5135175245Eirik FrostAlta OL11.13
5123191210Kristoffer ØhlckersIL Tyrving11.14
5137211301Johannes HalvorsrudMelhus IL11.15
5119187180Reno PapeKonnerud IL11.16
5127220783Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb11.17
5134195833Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11.18
5126211139Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)11.19
513660717Erik ZagarLarvik OK11.20
5116185923Christian Fredrik BorgIL Koll11.21
5131212462Isa Bønnhoff UclerOK Sør11.22
5120181492Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)11.23
5125149208Ole Andre BrandsbergEgersund OK11.24
5122205994Fredrik SkovlyIL Vindbjart11.25
5118212378Chris Ruben ErfjordOK Sør11.26
5124197959Einar ØstvoldHeming Orientering11.27
5138168429Felix R. HyllesethSentrum OK11.28
5132212147Henrik Kaupang LyeLarvik OK11.29
5115204534Mathias NyhaugAsker Skiklubb11.30
512889684Simen Rønning JohansenMåren OK11.31

H 13-14

1 800 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1401501113Sondre YtterbøAsker Skiklubb11.00.00
1402184396Nils TveiteÅs-NMBU Orientering11.07.15
1403191269Grunde IsaksætreGrue IL11.07.47
1404194450Henrik ReuschHeming Orientering11.10.24
1405160804Felix FinsrudAsker Skiklubb11.14.14
425205387Simen FritznerNittedal OL11.14.47
439151433Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering11.17.00
411208676Ulrik HellenTIF Viking11.17.09
434500634Martin Vehus SkjerveVerdal OK11.19.01
449215050Jonas MyhrAsker Skiklubb11.19.07
431187011August Syrdal ØenHeming Orientering11.19.24
408186064Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering11.25.00
409212416Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering11.25.00
412203103Mikkel KatlaFossum IF11.25.00
415198899Sindre GisholtFossum IF11.25.00
418216720Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering11.25.00
419209963Mats LindaasElverum OK11.25.00
420211799Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)11.25.00
421149100Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering11.25.00
422222540Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering11.25.00
423195800Sindre Skeie PettersonEgersund OK11.25.00
426199999Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb11.25.00
427212894Simen KolbergsrudRøyken OL11.25.00
428224153Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb11.25.00
429195549Iver RingheimLarvik OK11.25.00
430160154Arthur BrunborgNittedal OL11.25.00
435159943Eskil FrischknechtAlta OL11.25.00
436180136Gaute FosstveitRaumar Orientering11.25.00
437207401Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.25.00
438197834Jørgen WesterheimStord Orientering11.25.00
440223652Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering11.25.00
441212369Eilev KvaaleAsker Skiklubb11.25.00
442187042Kristian ØstermannHeming Orientering11.25.00
443152178Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK11.25.00
444189160Samuel KleppaÅlgård Orientering11.25.00
445225174Vebjørn Blom-HagenFossum IF11.25.00
44669524Sindre Fidje AndersenOK Sør11.25.00
447204760Jakob TorgersenHalden SK11.25.00
448198046Brage TakleKristiansand OK11.25.00
450180942Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL11.25.00
451204739Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OK11.25.00
452213433Birk Felland SætnanFossum IF11.25.00
453175244Gard FrostAlta OL11.25.00
433212595Petter Andreas LonaWing OK11.28.00
416217086Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL11.32.00
432186912Birk ThorstensenOppsal Orientering11.38.00

H 13-16C

1 580 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
460203436Haakon Smith EidetIL Vindbjart11.02
462200442Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart11.05
455176148Lars Gåsvik NarvestadHalden SK11.06
464209386Ole Simen Eckhoff GjermestadEgersund OK11.07
459217088Even Amundsen BjørkliRingerike OL11.09
456179351Gaute LindaasElverum OK11.14
457211249Anders LjådalIL Hauken11.15
465149195Preben Bransdsberg StormyrEgersund OK11.19
466171913Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)11.20
461199731Magnus Ellefsen MoenOK Skeidi11.22
463204411Morten TrøanKolbotn og Skimt OL11.23
45895782Erlend SundsdalBirkenes IL11.25

H 13-16N

1 890 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
468226136Aydin KeskinTorridal IL11.03
4691000551Hans Petter ErdvigIL Høvdingen11.04
470214364Jostein NermoenØstmarka OK11.05
47297672Sigve FeylingKolbotn og Skimt OL11.10
204354204353Ove StrømsvågEgersund OK11.13

H 15-16

2 510 m, 49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
319197771Sander S. LindevikKristiansand OK11.32.00
1601184460Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK12.00.00
1602208690Marius AurebekkKristiansand OK12.00.28
473184362Asgeir R. JensenBirkenes IL12.01.00
1603211112Petter Astrup ArnesenHeming Orientering12.05.47
1604174688Fredrik HamreforsVästerås SOK12.05.47
1605500222Sander ArntzenAsker Skiklubb12.06.18
510186295Lars Young VikNydalens SK12.06.48
488202094Even LindaasVang OL12.06.58
499208085Eskil FrøislandVang OL12.08.35
514197847Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering12.09.07
508500300Per Clemet WisløffAsker Skiklubb12.10.29
479501605Audun BerganNydalens SK12.11.36
5151000555Ole HänselSV Lengefeld12.12.00
513229986Dan PavlovecSCM/TSM Jestedska oblast12.14.47
486191177Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange12.16.00
481153248Josef NagySCM/TSM Jestedska oblast12.17.09
477213681Alexander Repstad StoremyrIL Hauken12.18.12
509211766Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb12.18.50
492207399Trygve MyhrAsker Skiklubb12.19.13
503179826Sivert Sande KvermeFossum IF12.19.34
474186097Jonas MyhreKristiansand OK12.25.00
475190333Herman BrunborgNittedal OL12.25.00
476188458Fredrik SveenVang OL12.25.00
478211484Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL12.25.00
482501156Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular12.25.00
48377453Antonin SmausSCM/TSM Jestedska oblast12.25.00
484221505David RundeKristiansand OK12.25.00
485198904Peter GisholtFossum IF12.25.00
489230100Jakub BradacSCM/TSM Jestedska oblast12.25.00
491221206Kristian PyttenKristiansand OK12.25.00
493204748Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK12.25.00
494500623Odd-Anton HermansenKristiansand OK12.25.00
495205990Kristian SkovlyIL Vindbjart12.25.00
496230101Ondrej BudskySCM/TSM Jestedska oblast12.25.00
497197833Erik Hæstad BjørnstadFossum IF12.25.00
49877446Petr MelicharSCM/TSM Jestedska oblast12.25.00
500222559Anders VestølVegårshei IL12.25.00
501187105Eivind Berner MyhreFossum IF12.25.00
502187146Martin AdamecSCM/TSM Jestedska oblast12.25.00
504192821Erlend Fidje AndersenOK Sør12.25.00
505192129Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering12.25.00
506189060Vegard Øverli BergKongsberg OL12.25.00
512226137Njaal Ellegaard MelbyVang OL12.25.00
516182101Jakub BilySCM/TSM Jestedska oblast12.25.00
517187014Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK12.25.00
51986360Jonas Sjursen RuudIL Vindbjart12.25.00
5201000553Hans Jacob BamleOK Skeidi12.25.00
490203450Magnus MosfjellBirkenes IL12.42.00

H 17-A kort

2 700 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4100Roger SlowikNOTEAM11.01
58891596Stig Erik ØrumSøgne og Songdalen OK11.03
592192478Ottar EideOdda OL11.04
591203338Espen BirkenesBirkenes IL11.06
587183901Øyvind GlendrangeÅrvoll IL11.07
590130740Yngve VetrhusSøgne og Songdalen OK11.08
586Ledig StartnrNOTEAM11.09
577206419Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering11.10
583203294Guttorm NyhusBirkenes IL11.11
589192904Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering11.12
580220929Jørn BerganVegårshei IL11.14
576149848Kurt KleppaÅlgård Orientering11.15
585226946Håkon EideOK Sør11.18
582207695Peter CarlsenRøyken OL11.19
593131387Steinar SundeSøgne og Songdalen OK11.20
5751000661Per Ivar VaajeMarnardal IL11.21
594156979Steinar AasBirkenes IL11.23
57971279Espen CowardOK Sør11.24
578191400Andreas SommerfeltVegårshei IL11.25
5731001183Kjell Ingolf RopstadOtra IL11.26
581203290Sigurd Svaland AasKristiansand OK11.27

H 17-B

1 790 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
604219117Assaf Bar-NathanLillomarka OL11.09
618153876Tom André AlstadsætherEiker OL11.12
611192235Helge JørgensenHaugesund IL Orientering11.15
615501115Per Anders YtterbøAsker Skiklubb11.23
612180810Lars Andreas EenVoss IL11.24
602160771Arild NyhaugAsker Skiklubb11.27
620227514Torodd KolbergsrudRøyken OL11.31
606204833Eiliv Bjarne LønningenOtra IL11.32
605184415Bjørn A FriestadKristiansand OK11.33
610187248Geir Egil NorbomKonnerud IL11.36
59992499Frode RødølenVoss IL11.37
598195860Nils-Henrik PedersenHisøy OK11.39
617178176Runar ThorstensenOppsal Orientering11.42
60062291Sander FeylingKolbotn og Skimt OL11.46
619200438Tommy SæterKongsberg OL11.49
608207018Espen Ekholt BergKongsberg OL11.51
613192692Morten CowardOK Sør11.52
616226010Ronny ErvikOK Skeidi11.54
614207822Olav HellandEgersund OK11.55
601187234Morten AndresenOK Skeidi11.59
60366810Arild JørgensenOddersjaa SSK12.03
59762292Simon FeylingKolbotn og Skimt OL12.04
609173096Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)12.06
607216675Eivind KløvstadSandefjord OK12.10

H 17-C

1 820 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ledig StartnrNOTEAM00.00
623501145Andreas DalseggSkien OK11.06
639174925Sverre KvilekvalSentrum OK11.07
635212819Peter Preben PrebensenSkien OK11.14
12001000649Ola MjaalandOddersjaa SSK11.17
64080732Tommy BirkelandEgersund OK11.21
634220778Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL11.25
622209390Tor Eckhoff GjermestadEgersund OK11.27
631180086Gunnar FosstveitRaumar Orientering11.28
638216740Svein-Tore Gåsvik NarvestadHalden SK11.30
62680591Arnfinn SørumSkien OK11.32
633400186Lars-Erik ØsterudEiker OL11.34
637149176Steinar FrøytlogEgersund OK11.36
629410839Erik HasliSnertingdal IF Orientering11.40
6281000700Egil Christopher HoenEiker OL11.42
6251001185Arne ThomassenLillesand IL11.46
632213429Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)11.47
636212929Rodney MolenaarModum OL11.49
630209516Frode TrøanKolbotn og Skimt OL11.51
621204646Tony HalsallOtra IL11.54
627175904Bjørn A. RopstadOtra IL11.55

H 17-20

3 780 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1801226304Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering11.00.00
1802158637Matias Hodne HanischKristiansand OK11.00.38
1803501163Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK11.04.50
1804157185Matej BurdaSCM/TSM Jestedska oblast11.05.39
1805209873Bjørn Anders FlågenHeming Orientering11.06.25
552216933Tobias KristensenLarvik OK11.07.19
535197877Marius PyttenKristiansand OK11.07.48
550200717Einar EkelandOddersjaa SSK11.08.13
565114963Michal BoránekUSK Prague11.08.31
548192340Tomas ThorSCM/TSM Jestedska oblast11.12.27
570180903Jørgen WulfsbergNydalens SK11.13.34
539186932Vit KostejnSCM/TSM Jestedska oblast11.13.52
563195884Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK11.16.11
534184471Henrik UpsalNTNUI11.16.41
546412226Fredrik StudsrudHisøy OK11.18.00
569184263Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn11.19.00
567159540Mathias HermstadFreidig11.19.05
531184222Ole KostølKristiansand OK11.24.00
525200630Magnus SandvenNotodden OL11.25.00
528182007Krystof KaratsiolisSCM/TSM Jestedska oblast11.25.00
530181663Ole Martin EdstrømOppsal Orientering11.25.00
533182010Jan SmausSCM/TSM Jestedska oblast11.25.00
536182100Vojtech MelicharSCM/TSM Jestedska oblast11.25.00
537220801Knut KyrkjebøTIF Viking11.25.00
5381000602Torkel ReinhartsenKristiansand OK11.25.00
540203289Kristian NyhusBirkenes IL11.25.00
541194509John RundeKristiansand OK11.25.00
542182008Tomas HlubucekSCM/TSM Jestedska oblast11.25.00
543180081Henrik Chr. HirschIF Trauma11.25.00
544153553Bjørnar KregnesKristiansand OK11.25.00
545187145Ondrej BekSCM/TSM Jestedska oblast11.25.00
549212832Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering11.25.00
551200550Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)11.25.00
554186967Miroslav JanecekSCM/TSM Jestedska oblast11.25.00
555197879Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF11.25.00
557211047Jostein BaustadHaugesund IL Orientering11.25.00
558206421Even FossumIK Grane Arendal Orientering11.25.00
559181677Sebastian DalandKristiansand OK11.25.00
560187208Marek NovotnySCM/TSM Jestedska oblast11.25.00
562174689Henrik HamreforsVästerås SOK11.25.00
566174923Johannes Bakke AashamarKristiansand OK11.25.00
568195845Joar FuglestadÅlgård Orientering11.25.00
571199496Styrk Hundseid KamsvågFossum IF11.25.00
547500581Lavran ThorstensenOppsal Orientering11.28.00
5561000642Alf Gabriel Krohn GjessingHeming Orientering11.34.00
553192284Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK11.44.00

H 21-

4 140 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2201151194Vegard DanielsenKristiansand OK12.00.00
2202192578Jostein AndersenNydalens SK12.04.35
2203184414Gaute FriestadKristiansand OK12.04.58
2204216987Christian BøenKristiansand OK12.05.58
690181255Audun WeltzienIL Tyrving12.06.00
683203418Gard LindsethNydalens SK12.13.00
2205197823Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett12.14.01
659179375Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK12.15.01
670230080Tomas DlabajaSCM/TSM Jestedska oblast12.16.13
67477445Dan WolfSCM/TSM Jestedska oblast12.19.39
677500520Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering12.23.00
641175242Såmund BotnenBø OL12.25.00
642153988Kristian BråtenFørde IL12.25.00
6431001411Jan Tore LudvigsenIL Koll12.25.00
645127264Jonathan AlbonVaregg Fleridrett12.25.00
646219196Eivind Romberg KvaaleBø OL12.25.00
64895276Martin Holth JohannessenRøyken OL12.25.00
649222447Harald Astrup ArnesenHeming Orientering12.25.00
65062371Håvard Krey HansenOK Silsand12.25.00
651182085Jan PicekSCM/TSM Jestedska oblast12.25.00
652227556Eirik Holth JohannessenRøyken OL12.25.00
653221391Morten JørgensenKristiansand OK12.25.00
654186924Stanislav NejmanSCM/TSM Jestedska oblast12.25.00
656480139Lasse KløvstadSandefjord OK12.25.00
65789665Sigve BotnenBø OL12.25.00
658175252Thorstein WangNTNUI12.25.00
660216944Kenneth MydlandEgersund OK12.25.00
662221348Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL12.25.00
663230102Tomas KrenekSCM/TSM Jestedska oblast12.25.00
666230078Tomas KobrSCM/TSM Jestedska oblast12.25.00
66793947Hallvard TyldumEmblem IL12.25.00
668230079Jan CechlovskySCM/TSM Jestedska oblast12.25.00
671227555Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering12.25.00
672203615Håkon Nergaard BergStokke IL12.25.00
673224960Jørgen HetlandEgersund OK12.25.00
67590382Nicholas MorganMalvik IL12.25.00
67677451Jan KocibSCM/TSM Jestedska oblast12.25.00
678197802Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb12.25.00
679230081Ondrej VanisSCM/TSM Jestedska oblast12.25.00
68089664Øystein BotnenBø OL12.25.00
681199298Henrik Rindom KnudsenOK Melfar12.25.00
682181953Pål SkogedalAsker Skiklubb12.25.00
68486070Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa12.25.00
685209916Thomas HadlandEgersund OK12.25.00
686174855Asger KirkegaardCopenhagenO12.25.00
687226027Jostein MoeTorridal IL12.25.00
68891484Haakon IngvaldsenNydalens SK12.25.00
689205576Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering12.25.00
691200831Aske JepsenOK Pan Århus12.25.00
69274923Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering12.25.00
661181970Simen A BjøringsøyNydalens SK12.42.00

H 35-

3 780 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2401502123Lars AurebekkFredrikstad SK11.30
6941000761Erik S MolenaarModum OL11.55
695230082Pavel PachnerSCM/TSM Jestedska oblast11.55
696217736Per Henrik ZagarLarvik OK11.55
698188699Kim RichterSandnes IL (Rogaland)11.55
699501165Thomas RoskifteOK Moss11.55
700114960Petr BoránekUSK Prague11.55
701158607Svein SundeSøgne og Songdalen OK11.55
702165135Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb11.55
703152657Frode Øverøyen BalchenOddersjaa SSK11.55

H 40-

3 250 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
260179095Espen DanevadFredrikstad SK12.00.00
2602210151Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)12.00.47
2603199446Tallak Olav GrytingGjerstad IL12.01.01
7041001416Odd SnerthammerNOTEAM12.02.00
2604192989Kjell Arne HålandOK Sør12.03.26
736191287Steinar EastwoodLillomarka OL12.08.00
739217372Arild FlatenVegårshei IL12.09.00
260572475Stig DalsørenKristiansand OK12.09.18
733199543Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL12.10.00
723199596Sturle FurlandSandefjord OK12.15.41
718197885Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK12.19.13
706192426Martin BjørkenesHisøy OK12.25.00
707189148Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)12.25.00
708192250Hans TrøanNittedal OL12.25.00
709187322Sander StielstraSauda Orienteringsklubb12.25.00
710191338Trond MyhreFossum IF12.25.00
711191378Gunnar PettersonEgersund OK12.25.00
712194813Marcel NiederhauserAskøy OL12.25.00
715223987Lars FolgerøSauda Orienteringsklubb12.25.00
716203672Atle BorgersenHedrum OL12.25.00
720188797Johs HjelmstadBækkelagets SK12.25.00
721195791Eskil ÅsmulOL Trollelg12.25.00
722193098Torbjørn KravdalGjø-Vard OL12.25.00
724211262Eivind LonaWing OK12.25.00
726203011Torbjørn Blom-hagenFossum IF12.25.00
727174819Asle ÅsmulBirkenes IL12.25.00
728193630Knut Jostein SætnanFossum IF12.25.00
729204757Espen RøsteKongsberg OL12.25.00
730221274Espen JohannessenIL Høvdingen12.25.00
731411292Idar TveitOtra IL12.25.00
732180716Jan Erik TinderholtOK Skeidi12.25.00
734203561Ola BratlieIL BUL-Tromsø12.25.00
73588666Steinar LandeBø OL12.25.00
737216713Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK12.25.00
738192443Asbjørn BygglandHøydalsmo IL12.25.00
74082350Eivind Frode RindeBø OL12.25.00

H 45-

3 180 m, 61 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2801197944Kenneth WesterheimStord Orientering11.00.00
2802195788Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)11.01.34
74393939Thorbjørn VærpKristiansand OK11.02.00
803204665Johan JebsenHeming Orientering11.04.00
2803501142Thomas FrostAlta OL11.04.05
2804184473Frode NysæterSkien OK11.05.00
2805223712Knut Harald HyllesethSentrum OK11.05.11
802192554Olav HasaasFossum IF11.06.00
757209845Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)11.08.07
787208740Trond GjelstadSandefjord OK11.09.04
761226659Einar GisholtFossum IF11.09.09
775204759Geir TorgersenHalden SK11.11.47
754160438Tor BrennaNittedal OL11.14.10
763191345Christian JomaasFossum IF11.14.39
794204203Per Olav GulbrandsenLarvik OK11.15.29
747224566Jesper Fenger-GrønOK Snab11.16.17
79784024Kimme ArnesenHeming Orientering11.17.46
780222573Truls KvaaseBækkelagets SK11.18.22
744197505Dag WangLillomarka OL11.25.00
749158558Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb11.25.00
751203821Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering11.25.00
753177539Tom KristensenLarvik OK11.25.00
755228399Sverre WisløffAsker Skiklubb11.25.00
756197500Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL11.25.00
758197776Jørgen FrøydLarvik OK11.25.00
759204645Ove KjetsåOtra IL11.25.00
760208567Bjart Are HellenTIF Viking11.25.00
764208689Knut AurebekkTorridal IL11.25.00
765209885Ole Edvard HjortlandLarvik OK11.25.00
76679164Espen FeylingKolbotn og Skimt OL11.25.00
767204741Nils Tore PuntervoldEgersund OK11.25.00
768215576Kjetil DammTIF Viking11.25.00
770172254Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.25.00
772103737Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL11.25.00
774158074Håkon BrynjulfsenOK Silsand11.25.00
776214745Vidar GjelstadOppsal Orientering11.25.00
777181982Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering11.25.00
779204299Gunnar Engen VikNydalens SK11.25.00
782400927Odd-Ivan LorentsenOK Silsand11.25.00
783184541Øystein FuglestadÅlgård Orientering11.25.00
784203487Jan EideOK Sør11.25.00
785194449Christian ReuschHeming Orientering11.25.00
788173172Inge HaugeHisøy OK11.25.00
790182118Espen JohnsenHedrum OL11.25.00
79160735Svein-Erik KvameGanddal IL11.25.00
792169769Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb11.25.00
793206546Per Kristian TømtIL Imås11.25.00
795216881Pål WinbergOK Skeidi11.25.00
796219497Torstein KvaaleAsker Skiklubb11.25.00
798176262Jon SkriubakkenPorsgrunn OL11.25.00
799411539Anders FlågenHeming Orientering11.25.00
80089677Øyvind FlaattenOK Skeidi11.25.00
801216677Bjørn Idar SætranIF Trauma11.25.00
7451000804Jørgen LienSandefjord TIF11.34.00
771213457Anders HolstPorsgrunn OL11.35.00
746413165Pål WinsentsMåren OK11.38.00
752216356Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering11.40.00
781220872Lars BaklidKonnerud IL11.46.00
762198968Erik EngløkkHaugesund IL Orientering11.50.00
786500062Are StrandlieGjø-Vard OL12.01.00
7731000848Jörg HänselSV Lengefeld12.02.00

H 50-

2 800 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3001188700Per Olav NærestadIF Trauma11.30.00
3002195873Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb11.31.44
300394900Helge GisholtOK Skeidi11.33.11
3004198012Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering11.33.58
878180922Jørn MoeFet OL11.34.00
3005187010Knut Erling ØenHeming Orientering11.36.55
83461055Juha VienaRingerike OL11.38.48
858181466Stein-Erik ScheieOK Sør11.38.55
837211193Bjørn HøllelandFana IL11.39.14
86677862Leif HaajanenOK Raseborg11.40.57
870207706Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb11.41.00
864201868Vidar SkjerveVerdal OK11.42.11
871190618Øyvind HyllesethSkien OK11.43.00
880184642Asle KregnesKristiansand OK11.45.00
845211559Jon Terje EkelandOddersjaa SSK11.47.26
867132005Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering11.48.07
840483517Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering11.48.28
838402531Per Olav HaarrGanddal IL11.48.44
832192921Ole TørnqvistFana IL11.55.00
833172690Vegard HaldenNydalens SK11.55.00
835203432Are SkindloIF Trauma11.55.00
836487977Nils Harald StaffOL Toten-Troll11.55.00
839207628Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)11.55.00
841226009Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb11.55.00
846216874Tore JuvikIL Gular11.55.00
847211661Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingen11.55.00
849402911Pål AuglandBergens TF11.55.00
851222073Ole Petter VestølVegårshei IL11.55.00
853211230Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)11.55.00
854229989Helge Aronsen HæstadIL BUL-Tromsø11.55.00
855205989Hans Martin SkovlyIL Vindbjart11.55.00
857196876Lasse ArnesenHeming Orientering11.55.00
859193466Egil FossumIK Grane Arendal Orientering11.55.00
860183826Geir FrøytlogEgersund OK11.55.00
861179812Øystein ØstermannHeming Orientering11.55.00
86260598Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering11.55.00
863210922Terje LinløkkenØstmarka OK11.55.00
86986412Haakon ArnesenByåsen IL11.55.00
872158042Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb11.55.00
87396736Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)11.55.00
87497792Terje UrfjellIL Imås11.55.00
875199499Frode KamsvågIL Tyrving11.55.00
87691370Ingvar BraatenModum OL11.55.00
87786123Helge FossøyØyestad IF allianse11.55.00
87988722Jan Petter HansenIL Gular11.55.00
881216920Magne LøeNotodden OL11.55.00
850402917Erik BorgIL Koll11.58.00
86578910Ole-Herman CappelenHisøy OK12.03.00
856216793Bjarne SommerstadAndebu IL12.07.00
842174874Oskar KaaløySandefjord OK12.10.00
868184174Oluf BøckmanKristiansand OK12.23.00

H 55-

2 510 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3201500246Lars FremstadLarvik OK12.30.00
3202209927Jon BjørgumKristiansand OK12.33.23
3203221312Egil Wickstrand IversenHeming Orientering12.35.47
912222625Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL12.38.00
320484996Kristen RibeKristiansand OK12.40.10
3205226293Svein S JacobsenIL Tyrving12.40.50
91966662Kjell MarksetIL Koll12.41.00
904206911Johan LundeIL Koll12.42.33
894207674Onno VerberneOL Toten-Troll12.43.20
895216835Tor LohneSøgne og Songdalen OK12.45.45
903178500Svein Harald HansenOK Silsand12.47.41
899400006Morten KarlsenMåren OK12.48.01
900200991Lasse JohnsenOddersjaa SSK12.48.46
885220882Tore LindaasElverum OK12.55.00
886217636Erik HøivoldKongsberg OL12.55.00
89184978Per KaarbyFossum IF12.55.00
892209078Terje HenriksenAsker Skiklubb12.55.00
893188867Christian SchibstedRøyken OL12.55.00
897501673Lars Peder VaajeMarnardal IL12.55.00
898153550Øivind SæbøKristiansand OK12.55.00
902159620Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb12.55.00
906206561Kjetil KløvstadSandefjord OK12.55.00
907174692Ulf HamreforsVästerås SOK12.55.00
908191221Morten HulløenKristiansand OK12.55.00
909221240Magne DølemoOK Sør12.55.00
91091423Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL12.55.00
911500276Roald KjetsåOtra IL12.55.00
913208650John HansenKristiansand OK12.55.00
91491600Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering12.55.00
915181270Martin GranlyLillomarka OL12.55.00
9161000950Jon KvisliBø OL12.55.00
91784213Øystein MelbyVang OL12.55.00
918195822Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb12.55.00
920183832Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)12.55.00
921488340Tron SolbergOK Skeidi12.55.00
922221269Bjørn ChristensenØstmarka OK12.55.00
92387024Hans Henrik FremmingHeming Orientering12.55.00
924205950Jens Arild KrokenVegårshei IL12.55.00
89679932Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse13.02.00
890190985Inge GlittumOK Skeidi13.11.00
888191375Nils HæstadFossum IF13.12.00

H 60-

2 330 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3401188444Arve GlittumOK Skeidi11.00.00
3402187140Bjørn GrindeOslostudentenes IK11.00.28
3403184572Harald HoviSkien OK11.01.54
957145799Olav SmestadGjerstad IL11.04.00
3404195715Are EriksenOslostudentenes IK11.10.47
3405197876Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK11.14.29
939189001Arild BjørkenesMarnardal IL11.15.02
931201595Øivind FadumSande Sportsklubb11.15.37
92891022Magne VollenOslostudentenes IK11.15.42
92994133Per Chr. HagenBø OL11.25.00
932193685Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering11.25.00
933165888Bjarne GimreGanddal IL11.25.00
934411794Bernt HeggøyVoss IL11.25.00
936483010Torgeir StrandhagenRøyken OL11.25.00
937180711Gunnar BråtenVoss IL11.25.00
93888880Peter Foppenolv MINOR11.25.00
940229667Morten JohannessenRøyken OL11.25.00
94160788Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering11.25.00
942312743Stein TurtumøygardMåren OK11.25.00
94380466Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn11.25.00
944170925Jarle BotnenBø OL11.25.00
945207912Kjell RønnebergRøyken OL11.25.00
94680031Dagfinn HaarrOddersjaa SSK11.25.00
947480058Øivind PedersenOK Skeidi11.25.00
948160920Ove OalandGanddal IL11.25.00
949186000Erling StrandBergens TF11.25.00
950174693Ketil KvaaleHøydalsmo IL11.25.00
95171282Stein CowardOK Sør11.25.00
953172099Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn11.25.00
955206403Kjell SandåkerIL Imås11.25.00
956184578Dag MoeKristiansand OK11.25.00
958149178Arvid MydlandEgersund OK11.25.00
959413248Jon A BjørgumIL Vindbjart11.25.00
960192464Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb11.25.00

H 65-

2 090 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3601500608Jan Arve SolliAskøy OL12.00.00
98368409Finn PettersenGjerstad IL12.02.00
3602170747Widar TrømborgSande Sportsklubb12.05.09
360396183Tor TrøanHadeland OL12.06.45
98191185Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering12.07.00
360496166Kjell Audun SundsdalMelum IL12.08.30
98260726Jostein KorsvikOK Sør12.09.00
3605186202Atle RemmePorsgrunn OL12.14.32
965201001Tor MjaalandOddersjaa SSK12.18.00
971485697Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering12.18.37
980199326Per ØhlckersIL Tyrving12.20.00
961180873Øystein HalvorsenKristiansand OK12.25.00
963197800Ragnar Niemi BergStokke IL12.25.00
968157021Øyvin SimonsenIL Imås12.25.00
969192474Frank Glad BalchenOddersjaa SSK12.25.00
970211500Atle BergsethVaregg Fleridrett12.25.00
972182122Martin NaufHedrum OL12.25.00
973201390Anders WaageFreidig12.25.00
97484867Erik HodneOddersjaa SSK12.25.00
97684731Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK12.25.00
978480043Sveinung RekaaNotodden OL12.25.00
979411362Hogne KjæråsAndebu IL12.25.00
984180545Svein ØderudKristiansand OK12.25.00
985186174Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering12.25.00
986184537Jiri UrvalekPorsgrunn OL12.25.00
987168617Inge SkjæveslandIF Trauma12.25.00
98891631Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK12.25.00
989231205Ove Gunnar JacobsenStokke IL12.25.00

H 70-

2 090 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3701184542John Thomas PetersenNittedal OL11.00.00
1021195769Jan JansenOK Moss11.04.00
1017231193Arne Kristian SkiftenesIL Imås11.05.00
3702197988Knut SkjævelandGanddal IL11.09.05
1024216923Svein MyklandTorridal IL11.10.00
370379131Harald WesterheimFitjar IL11.16.40
99198612Thor PalmgrenHalden SK11.25.00
992224604Konrad BeckerOLG Basel11.25.00
99460725Bjørn A. SchouOK Sør11.25.00
998226157Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering11.25.00
1000186215Geir TrøanKolbotn og Skimt OL11.25.00
1002184426John Ivar KjellevoldModum OL11.25.00
1003172002Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb11.25.00
1004173145Arne BrandsbergEgersund OK11.25.00
100680763Øistein ÅsmulOL Trollelg11.25.00
1007214964Helge RevhaugRingerike OL11.25.00
1008199690Hans StordalOL Tønsberg og omegn11.25.00
100962690Tor Svein LangåsOddersjaa SSK11.25.00
1010181616Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb11.25.00
1011156918Bjørn W. LudvigsenSturla, IF11.25.00
1012157017Erling LauvrakIL Imås11.25.00
1013203627Lars Martin GjeinStokke IL11.25.00
1015211532Kåre ThorbjørnsenLarvik OK11.25.00
101661925Lars Ole Dahl LarsenSilkeborg OK11.25.00
1018217008Ole Kristian LauvnesKristiansand OK11.25.00
1019203367Olav SolbergBø OL11.25.00
102068301Erik Johan GrorudHaslum IL11.25.00
1022174919Sigurd N. AndersenSøgne og Songdalen OK11.25.00
1023200945Arne Hallvard HolteOddersjaa SSK11.25.00
1025168567Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering11.25.00
3705207797Steinar SlettemarkStord Orientering11.25.00
10001158606Floke BredlandSøgne og Songdalen OK11.25.00
10002159034Ragnar HillestadLardal OL11.25.00
997211569Rolf MikkelsenIL Imås11.30.00

H 75-

1 880 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
102882402Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL11.07.00
1101181511Jon C. FougnerHeming Orientering12.00.00
1102207009Bjørn EgnerHeming Orientering12.00.21
1103174810Alfred SteinerOLC Kapreolo12.01.11
1104197827Ingolf DybvikStord Orientering12.02.12
1027203330Arild TelstøIL Vindbjart12.25.00
1031152360Tom SletnerRøyken OL12.25.00
1032186048Bjørn SyvertsenIL Vindbjart12.25.00
1033221026Oddvar GjelstadSandefjord OK12.25.00
103471619Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag12.25.00
103686351Peter RosendahlIL Vindbjart12.25.00
10381001083Tor Eivind EdvardsenLarvik OK12.25.00
1039195709Egil RonæssPorsgrunn OL12.25.00
1040203285Anton LommeHedrum OL12.25.00
1041187324Helge HalvorsenLarvik OK12.25.00

H 80-

1 880 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1001500403Kjell H. EriksenFossum IF10.30
1047195712Ørnulf FremmingHaugerud IF10.31
1048145791Einar LarsenSturla, IF10.33
1042501265Helge KvaaseBækkelagets SK10.55
1043211619Einar JørundlandOK Sør10.55
104578632Magnar NilsenKolbotn og Skimt OL10.55
1046207752Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb10.55
1203200585Leiv HopeKongsberg OL10.55
398169252Helge TvedtenLarvik OK11.01

D 10-12N

1 590 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ledig StartnrNOTEAM00.00
40601001660Karina S. ØyreOdda OL09.00
5019175254Malena Bråten GabrielsenVoss IL09.00
5020174579Marie Trøan HvamstadHadeland OL09.00
5027213243Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL11.15
5029192442Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL11.16
5030206523Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering11.19
5028213390Amanda Daltveit SlettebøFana IL11.21
5018223991Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb11.23
5024223925Ingrid Karoline MølstreSandnes IL (Rogaland)11.24
502365280Silje Gåsvik NarvestadHalden SK11.31
5017213455Sofia Daltveit SlettebøFana IL11.34
5022212302Kristina Fidje GrytingGjerstad IL11.37
5021217032Ida VatlandFossum IF11.42

H 10-12N

1 590 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5085175255Markus Bråten RødølenVoss IL09.00
5094206527Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)11.12
5112192098Sindre Solheim EideOdda OL11.14
5111200415Ole Kristian Omdal TharaldsenIL Vindbjart11.17
5106173450Oliver Johan Moe SyvertsenTorridal IL11.18
5101208649Tobias Harstad RindeBø OL11.22
5099213495Sigurd AsplinIL Koll11.25
5104212198Markus MollestadKristiansand OK11.26
5103206904Eimund Øverli BergKongsberg OL11.27
5108204510Eskil TrøanKolbotn og Skimt OL11.28
510797669Stene FeylingKolbotn og Skimt OL11.29
5098213219Johannes Salvesen-LundeIL Koll11.30
5102211769Brage FosstveitRaumar Orientering11.32
5096217242Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange11.33
5100213510Lars KostølKristiansand OK11.35
5095165717Sondre Harstad RindeBø OL11.36
5092195889Carl Marcus Eckhoff GjermestadEgersund OK11.38
5093159929Niclas GunnerødStokke IL11.39
50911000458Trygve Haga NesseHaugesund IL Orientering11.40
5097212637Martin Christoffer BorgIL Koll11.41

D 45AK

2 120 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
309185988Torun DyrkornEiker OL11.03
302209844Eli Serine EikeskogSandnes IL (Rogaland)11.04
301158085Randi L.H. BirkelandEgersund OK11.07
312144870Gerd Karin VestølVegårshei IL11.11
310203474Liv Grete VollHaugesund IL Orientering11.17
308208791Linda Fenger-GrønOK Snab11.18
304212117Hanne NarvestadHalden SK11.22
305181948Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.27
307225254Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb11.29
303157137Ylva Svanberg HelleTIF Viking11.31
300170700Trude KyrkjebøTIF Viking11.33
30663711Nina Glendrange WoldStavanger Orienteringsklubb11.34
299158427Hege WangLillomarka OL11.35
314159012Toini SkyttersæterKonnerud IL11.46
313184155Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb11.49
318208566Torild MyrliTIF Viking11.55
31698613Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL11.58
315220770May-lill DammTIF Viking11.59
311413225Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering12.03
317206521Anita SælevikHaugesund IL Orientering12.04

H 45AK

2 120 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
824190986Arnstein DaleOL Vallset/Stange11.06
815180797Jørn Roar BamleOK Skeidi11.08
810203431Tor OlsenIF Trauma11.09
811192271Halvard VesterhusIL Høvdingen11.10
828195680Geir Henrik HirschIF Trauma11.12
821145186Nils Egil JohannessenIL Høvdingen11.13
817203437Svein EidetIL Vindbjart11.14
823146560Erik Utne VieHaugesund IL Orientering11.15
812203339Paul-Erling LiaBirkenes IL11.23
814173470Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb11.25
813159913Martin FrischknechtAlta OL11.26
808222627Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering11.32
818175243Torgeir ErdvigIL Høvdingen11.37
809500249Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn11.39
816193880Trygve VollHaugesund IL Orientering11.40
8071000873Erik Broers DamsgaardHisøy OK11.42
826181985Geir BråtenVegårshei IL11.44
825203394Svein Roar JonsmyrBirkenes IL11.45
81982390Helge Chr. PedersenAlta OL11.51
820192198Jan Helge KjøstvedtIL Høvdingen11.52
827500241Jørn MyrlandNotodden OL11.53
806188881Øivind StenstadOddersjaa SSK11.54
822192274Audun KjøstvedtIL Høvdingen12.01

Åpen A

2 700 m, 68 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ole Kristian AuglandKlubbløs00.00
Arne KristensenStokke IL00.00
4008156593Øyvind HoveidAsker Skiklubb09.00
4015206212Frank SandbergFlyfemkamp09.00
401975949Kristin HeivollSøgne og Songdalen OK09.00
4020229528William HarterNOTEAM09.00
4022209001Lars Rønning JohansenMåren OK09.00
40281001588Tor E AuglandKlubbløs09.00
4029199599Tiri RebårdSandefjord OK09.00
403110642Nikolai ArnesenHeming Orientering09.00
4032160945Julie BøbelNydalens SK09.00
403579914Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse09.00
4036195874Åse NysæterSkien OK09.00
4037Nora TorgersenHalden SK09.00
4040195812Ingrid StrandeSkien OK09.00
4047183677Rune HultgreenOppsal Orientering09.00
40571001666Rune AbrahamsenHemsedal09.00
406461053Glenn TøråKristiansand OK09.00
40651001691Lasse HodneOddersjaa SSK09.00
4066221212Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering09.00
40691001694Per Kåre LimmesandKlubbløs09.00
4073173098Iliana IlievaHalden SK09.00
4075141052Lacho IlievHalden SK09.00
407663204Jan BergmanOK Kåre09.00
408196681Arne KristensenStokke IL09.00
4082184468Torkel ReinhartsenKristiansand OK09.00
4088158128Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse09.00
4099227448Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK09.00
4102227062Ragnhild BråkenHeming Orientering09.00
4104193800Jan Arild JohnsenFossum IF09.00
4116174691Jon KvisliBø OL09.00
4121229422Dag Helland  HansenIL Tyrving09.00
4124209915Geir Anders HadlandEgersund OK09.00
4127193137Atle T AndersenOK Sør09.00
4145402945Jørgen LienSandefjord OK09.00
4148114839Åge AashammarFlosta IL09.00
4154204624Atle Wendel ScheieOK Sør09.00
4155204755Mads Wendel ScheieOK Sør09.00
41571001846Tore Fidje GjerstadGjerstad IL09.00
4169203469Hilde MolenaarModum OL09.00
4170203518Erik MolenaarModum OL09.00
417386514Julie ArnesenNTNUI09.00
4174174820Nikolai ArnesenHeming Orientering09.00
4177177772Tor Eivind EdvardsenLarvik OK09.00
4178201015Solveig OlsenOddersjaa SSK09.00
4179174684Gunnar MollestadNOTEAM09.00
4180192272Kåre SyvertsenIL Høvdingen09.00
4182168226Eirik Glad BalchenOddersjaa SSK09.00
4184212353Kristin FalkFossum IF09.00
418698004Synne  FossøyNTNUI09.00
4187211385Inger Marie B. DamsgaardHisøy OK09.00
41921001940Ragnhild BråtenHeming Orientering09.00
4193126537Torum Omdal StølenIL Vindbjart09.00
4194Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK09.00
4196170683Alf Gabriel Krohn GjessingHeming Orientering09.00
4197174927Johan MalmOK Kålmården09.00
4201229666Anstein  MyklandOddersjaa SSK09.00
420291573Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering09.00
67815Vidar FossliNOTEAM09.00
1001702Eli Signe KvaaleNOTEAM09.00
154622Jon KvisliBø OL09.00
400586890Anders FossøyNotodden OL11.02
4003199378Einar KlavenesSandefjord OK11.05
4002183340Rasmus Fenger-GrønOK Snab11.13
4004203508Erik Nistad NesseHaugesund IL Orientering11.16
4001401039Jan F. H. KristensenKlubbløs11.22
245203467Hilde MolenaarModum OL12.25
125215577Marion AmundsenRingerike OL12.33

Åpen B

1 790 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4017205977Wenche RydningFlyfemkamp09.00
4021208158Hege Rønning JohansenMåren OK09.00
4033197790Thea K TerjesenØyestad IF allianse09.00
40341001601Johanne  TerjesenØyestad IF allianse09.00
403880771Monica SyrdalHeming Orientering09.00
404378992Eli StrandeRingerike OL09.00
40551001680Gunvor T. AbrahamsenHemsedal09.00
4063401024Oda Lohne van der EydenSøgne og Songdalen OK09.00
40771001698Nicolai GranlyLillomarka OL09.00
4078176023Inger SkjæveslandIF Trauma09.00
4083207016Fredrik WulfsbergIL Koll09.00
4084501608Per GustafssonKongsberg OL09.00
4087480094Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering09.00
4089212597Jørn Idar EllingsenKonnerud IL09.00
4122229421Solveig Nyaas KjæveBø OL09.00
413339730Randi RothSandnes IL (Rogaland)09.00
4161156736Reidun Margrete KarlsenStavanger Orienteringsklubb09.00
4162179912Bente  KvermeFossum IF09.00
4163186236Toril WiigNOTEAM09.00
4166217726Mie ZagarLarvik OK09.00
4168189116Toril EgnerHeming Orientering09.00
419591394Lise HørtvedtKongsberg OL09.00
4205211796Nicolai GranlyLillomarka OL09.00
42061001963Oda Lohne Van Der EydenSøgne og Songdalen OK09.00
Ida Solheim EideSandnes IL (Rogaland)09.00
414460696Ida Solheim EideOdda OL11.06
4103212906Silje CarlsenRøyken OL11.11
4142227511Christine ØhlenschlægerSilkeborg OK11.13
4143171033Aagot HartmannRøyken OL11.18
4138175257Øystein VatlandKlubbløs11.20
4139195762Roger ØstvoldHeming Orientering11.28
4137175249Hildegunn GrønsethFossum IF11.34
41341001166Katrine Haga NesseHaugesund IL Orientering11.41
4135181963Isak Aasemoen AardalOddersjaa SSK11.53
12968036Rebekka BråtenVoss IL11.56
4141152353Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb11.58
4140155711Tor Kjetil NilsenBø OL12.00
4010206514Elisabet BråtenVoss IL12.05

Åpen C

1 820 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Gry M OlaisenÅs-NMBU Orientering00.00
4014Inger Johanne ChristiansenNOTEAM09.00
40161001571Merethe OlsenFlyfemkamp09.00
402468532Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)09.00
4026222156Adriana EikKristiansand OK09.00
4041192139Nora HannisdalRingerike OL09.00
4042192616Geir Strande SyrristRingerike OL09.00
40491001652Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering09.00
4050177978Aileen RundeKristiansand OK09.00
40521001668Oddvar AbrahamsenOddersjaa SSK09.00
40531001678Miriam Thorset AbrahmsenHemsedal09.00
40561001673Øystein T. AbrahamsenHemsedal09.00
4059192567Johannes S. ØyreOdda OL09.00
4068174690Liv SkrettingTorridal IL09.00
407060714Kjell Erling HålandOK Sør09.00
4079229995Eli Signe KvaaleNOTEAM09.00
4091195732May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)09.00
4094147561Merethe OlsenFlyfemkamp09.00
4097211907Victoria Louise Lund JensenOddersjaa SSK09.00
4106203475Katrine Haga NesseHaugesund IL Orientering09.00
4107208024Trygve Haga NesseHaugesund IL Orientering09.00
4108149512Chris EknesVoss IL09.00
4109175253Andreas SommerbakkStatoil BIL09.00
4113207609Torgeir SalvesenAsker Skiklubb09.00
41141001782Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering09.00
4126145083Kristine AmlieIL Tyrving09.00
413084866Helle HodneOddersjaa SSK09.00
4132171914Jonas Spilde HasaasFossum IF09.00
41531001838Marianne TveterNittedal OL09.00
4160197824Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)09.00
4164230095Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse09.00
4165204824Frode JensenOddersjaa SSK09.00
4176132006Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering09.00
4185184386Gunhild OftedalÅlgård Orientering09.00
4188175250Hege S SortedalOK Skeidi09.00
4189174928Martha SortedalOK Skeidi09.00
4198197764Mariann BjørkliØyestad IF allianse09.00
4199197728Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse09.00
1001784Eli Signe KvaaleNOTEAM09.00
1001576Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)09.00
1001658Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)09.00
4270207080Anne Grethe PapeKonnerud IL11.09
4271152173Ingrid Marie EkelandOddersjaa SSK11.10
4269213635Tone HandegårdVoss IL11.11
4268224727Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)11.16
4274181846Kristin Elise MyhrmoenIL Høvdingen11.19
4276211767Ann Merete HandegårdVoss IL11.24
4273181032Isaac LoringOddersjaa SSK11.37
42671001173Helle J. FrischknechtAlta OL11.39
4275181245Vemund Aasemoen AardalOddersjaa SSK11.52

D 15-16B

1 790 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1049184670Tuva HepburnKristiansand OK11.04
147208723Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK11.12

H 15-16B

1 790 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4085168539Hans  Jacob BamleOK Skeidi09.00
523184628Anund NyhusBirkenes IL11.26
522203297Mardon RødliBirkenes IL11.38
524225011Erling Heggelund LiaBirkenes IL12.09

Annonser

IOF Eventor