Norsk Orientering

Startliste for Sørlandsgaloppen 2016

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2016
Arrangørorganisasjoner: Birkenes IL / IL Høvdingen / IL Vindbjart / Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør / Søgne og Songdalen OK
Dato: torsdag 7 juli 2016 - søndag 10 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 3Dag 4

N-åpen

1 430 m, 128 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1415211699Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering09.00
4006200971Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)09.00
4009209619Fryling SelmaKolbotn og Skimt OL09.00
40111001564Hannah Broers DamsgaardHisøy OK09.00
40121001565Eli Signe KvaaleNOTEAM09.00
40131001566Eirik NastadNOTEAM09.00
4018206513Kristoffer NilsenBø OL09.00
4023204775Jørgen Rønning JohansenMåren OK09.00
40251001587Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering09.00
40301001594Paul Lavrans AuglandKlubbløs09.00
40391001613Elena Rosseland  SkadbergBirkenes IL09.00
4044149505Gustav LorentsenVoss IL09.00
4045149522Helena LorentzenVoss IL09.00
4046149517Chris InesVoss IL09.00
40481001655Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering09.00
4051212653Lars OftedalÅlgård Orientering09.00
40541001674Jon Tore ThorsetHemsedal09.00
4058502128Ola AurebekkFredrikstad SK09.00
4061182099Isak Aronsen HæstadBUL-Tromsø09.00
4062174816Olav Aronsen HæstadBUL-Tromsø09.00
40671001681Rav EideOK Sør09.00
4074174582Leif Martin BarsnesStavanger Orienteringsklubb09.00
4080134835Simon HärterNOTEAM09.00
40861001712Lene Spilde HasaasFossum IF09.00
4090158104Christian ÅnonsenØyestad IF allianse09.00
40921001721Tuva Aurebekk UdøTorridal IL09.00
40931001718Anne Aurebekk UdøTorridal IL09.00
4095118653Aksel TorgersenHalden SK09.00
4096401198Pernille Lytskjold BakkevigHeming Orientering09.00
4098207602Eirik NastadNOTEAM09.00
4101152186Sereina SnerthammerKristiansand OK09.00
4105230096Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubb09.00
4110206452Ragne Hasaas KlaveresSandefjord OK09.00
4111159939Helle FrischkneditAlta OL09.00
4112197862Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL09.00
4117215123Astrid ThorstensenNOTEAM09.00
4118174684Frank SolåsSøgne og Songdalen OK09.00
4119174817Hege S SortedalOK Skeidi09.00
4120174927Marthe SortedalOK Skeidi09.00
4123194882Rav EideOK Sør09.00
4125174918Simen Kjenseth GlendrangeNittedal OL09.00
4128224336Mathilde KristiansenStokke IL09.00
4129223821Anna Emilie LonaWing OK09.00
4136175250Pernille LienSandefjord TIF09.00
4147225302Ellen Krohn GjessingHeming Orientering09.00
4149178382Agnes BjørkenesHisøy OK09.00
4150174921Signe ChristiansenHisøy OK09.00
4151205577Jenny BjørkenesHisøy OK09.00
4152206051Emil S. ØyreOdda OL09.00
4156187174Fabian JohannesenKristiansand OK09.00
4158174928Yehudith Bar-NathanNOTEAM09.00
4159174691Nathan Bar-NathanNOTEAM09.00
4167203486Siri LienSandefjord TIF09.00
5178212320Rannveig Elisa EenVoss IL09.00
1001647Gustav LorentzenVoss IL09.00
5157212614Una NastadAsker Skiklubb11.03
51621001501Andreas SommerbakkStatoil BIL11.05
5159194470Astrid ReuschHeming Orientering11.10
5155176509Eline DalandKristiansand OK11.13
5160204355Jon Felix Eckhoff GjermestadEgersund OK11.14
5177203792Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb11.15
4272200942Frøydis EkelandOddersjaa SSK11.18
5156176836Linea DalandKristiansand OK11.20
5158211880Sindre FurlandSandefjord OK11.21
5161175251Markus A KaarvaagStatoil BIL11.22
5227157214Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11.24
5239409347Kristian Kaupang LyeLarvik OK11.25
5229203225Kristoffer KatlaFossum IF11.26
5232203291Elena Rosseland SkadbergBirkenes IL11.27
5237217447Jørgen FlatenVegårshei IL11.28
5238225105Lars BirkenesBirkenes IL11.29
1201192421Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL11.30
5241157215Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11.30
5230212395Vebjørn OftedalÅlgård Orientering11.31
5235224874Ingeborg ÅneslandBirkenes IL11.32
5231200940Brage BjorvandOddersjaa SSK11.33
5240224819Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL11.34
5233224356Eline KravdalGjø-Vard OL11.35
5228206068Harald Solheim EideOdda OL11.36
5236502094Jo Bogstrand IngvaldsenNydalens SK11.37
523479005Ida Amundsen BjørkliRingerike OL11.38
5199212887Katia MolenaarModum OL11.40
518080357Marie SundsdalBirkenes IL11.41
521084723Liv Jorunn Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb11.42
5190217664Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering11.43
5197213061Leo Benjamin MorganMalvik IL11.44
5188221492Eline BerganVegårshei IL11.45
5208174815Øyvind Haga NesseHaugesund IL Orientering11.46
5189212842Niklas MolenaarModum OL11.47
5206193011Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11.48
52111001151Sandra Sofie TømtIL Imås11.49
5200212360Gudrun Fidje GrytingGjerstad IL11.50
5224225171Fredrik GrønsethFossum IF11.51
5215224459Maja WangNydalens SK11.52
52181001122Lars VigreÅlgård Orientering11.53
521479813Anne Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb11.54
5220211850Erle FosstveitRaumar Orientering11.55
5202177485Olaf Blom-HagenFossum IF11.56
5186209391Vilde PuntervoldEgersund OK11.57
5221224124Sofie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb11.58
5213211683Lily Alexandra MorganMalvik IL11.59
5192224844Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)12.00
5198213112Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)12.01
5183226022Aksel ErvikOK Skeidi12.02
5203212181Maren OftedalÅlgård Orientering12.03
5209221401Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL12.04
5219501267Mari RichterSandnes IL (Rogaland)12.05
520584747Kamilla Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb12.06
5212212199Livar OftedalÅlgård Orientering12.07
5201203466Filip MolenaarModum OL12.08
5225223942Oliver Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb12.09
5191209739Julie M HellandEgersund OK12.10
5195225066Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)12.11
5223172256Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.12
5181197821Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering12.13
5204212786Marie Haga NesseHaugesund IL Orientering12.14
5216196856Jarand GustafssonKongsberg OL12.15
5194209289Markus M. HellandEgersund OK12.16
5196201074Solveig Sandvand OmfjordOddersjaa SSK12.17
5182229420Vilma DanevadFredrikstad SK12.18
5217221136Olav BerganVegårshei IL12.19
520787009Frida RichterSandnes IL (Rogaland)12.20
5187212692Stine KleppaÅlgård Orientering12.21
5185211749Elvira Solberg DalseggSkien OK12.22
518486849Emil S MolenaarModum OL12.23
5226211958Ingvild RingheimLarvik OK12.24
5193212912Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering12.25
5222193091Jenny DanevadFredrikstad SK12.26

D -10

2 510 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50131000012Ragne KlavenesSandefjord OK12.18
5012188816Kristina KleppaÅlgård Orientering12.19
5006212310Pernille ZagarLarvik OK12.20
5010223941Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering12.21
5009224852Synne Skeie PettersonEgersund OK12.22
5008202157Astrid YtterbøAsker Skiklubb12.23
5004212783Sofia ØhlckersIL Tyrving12.24
5003150791Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK12.25
5005174578Iselin HøivoldKongsberg OL12.26
5007211053Sigrid Øhlenschlæger NielsenSilkeborg OK12.27
5011Ledig StartnummerNOTEAM12.28

D 11-12

2 510 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5032160978Vida Helland-HansenIL Tyrving11.32
5060207894Nora Arentz HagenSandefjord OK11.34
5059212419Sigrid NermoenØstmarka OK11.35
5041203004Ingvild GustafssonKongsberg OL11.36
5058208752Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)11.37
5051223924Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb11.38
50461000047Flora HänselSV Lengefeld11.39
5057198036Maria KostølKristiansand OK11.40
5036197921Anne ØstvoldHeming Orientering11.41
5048206369Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi11.42
5047206417Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering11.43
5038204756Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL11.44
5035191202Ingvild Øverli BergKongsberg OL11.45
5033207601Martha WisløffAsker Skiklubb11.46
5043212433Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)11.47
5040181460Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)11.48
5054184262Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn11.49
5056201972Marie KravdalGjø-Vard OL11.50
5039137184Tonje JohnsenØyestad IF allianse11.51
5050184481Helene Hoel JomaasFossum IF11.52
5053212325Ragnhild Blom-HagenFossum IF11.53
5044186299Maria StødleKristiansand OK11.54
5052213167Hannah Syrdal ØenHeming Orientering11.55
5034211944Synne SandvenNotodden OL11.56
5042180714Iril RingheimLarvik OK11.57
5037204740Thea Beate PuntervoldEgersund OK11.58
5045191374Ingvild Berner MyhreFossum IF11.59
5049182028Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb12.00
5055184277Alida OftedalÅlgård Orientering12.01

D 13-14

3 120 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
29204667Malene JebsenHeming Orientering11.02
27413030Oda Kjellevold MaldeIL Gular11.03
28186113Netta Bar-NathanLillomarka OL11.04
8189015Mia HirschIF Trauma11.05
4158320Alexandra LinløkkenØstmarka OK11.06
22192918Marie Roll-TørnqvistFana IL11.07
11210112Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL11.08
12201989Kristine KravdalGjø-Vard OL11.09
10172001Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.10
16221419Fanny SkindloIF Trauma11.11
14155652Selma HøivoldKongsberg OL11.12
7209884Ida Sofie HjortlandLarvik OK11.13
21224455Pia Young VikNydalens SK11.14
15196903Ida Marie FlågenHeming Orientering11.15
20153714Dina Marie SalvesenAsker Skiklubb11.16
23192334Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11.17
9207587Petra HoveidAsker Skiklubb11.18
25195677Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11.19
19186171Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11.20
17222169Julie ChristiansenKristiansand OK11.21
13181518Live ØstvoldHeming Orientering11.22
18229983Anna BudskaSCM/TSM Jestedska oblast11.23
24213410Kristine Bog VikaneFana IL11.24
3189018Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering11.25
5171152Maya Jones ArnesenHeming Orientering11.26
6203326Ada Helene OlsenIF Trauma11.27
26186172Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11.28

D 13-16C

2 760 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
45180901Viktoria TinderholtOK Skeidi11.03
36180902Andrea SortedalOK Skeidi11.05
42187025Silje Berner MyhreFossum IF11.06
33181848Maren KjøstvedtIL Høvdingen11.08
41160721Silje JohnsenØyestad IF allianse11.09
46156976Åsta Firing SimonsenAndebu IL11.12
40207643Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL11.13
39Ledig StartnummerNOTEAM11.15
31177707Julie EikelandOL Tønsberg og omegn11.16
37224800Ingrid MosfjellBirkenes IL11.17
441000084Victoria Lund JensenOddersjaa SSK11.21
32207890Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK11.22
43193094Victoria Roll-ToftFana IL11.23
35202107Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK11.25
34174924Anna Trindade EriksenNydalens SK11.29

D 13-16N

2 590 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
47212604Karoline StudsrudHisøy OK11.01
48185969Hanne-Emilie Svanberg HelleTIF Viking11.08
50203633Ingvild JohnsenHedrum OL11.12
51225132Nora GrønsethFossum IF11.14
49204434Ingrid TrøanKolbotn og Skimt OL11.16

D 15-16

3 850 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
81154061Anniken RanvikKonnerud IL11.37
74203743Carmen DirroMåren OK11.38
63201976Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK11.39
75184062Rose RibySCM/TSM Jestedska oblast11.40
56207662Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11.41
53204767Julie PuntervoldEgersund OK11.42
64154535Ada WulfsbergNydalens SK11.43
80211180Sigrid EkelandOddersjaa SSK11.44
59203471Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK11.45
67192291Christine HoenEiker OL11.46
66168568Katerina DolejsiSCM/TSM Jestedska oblast11.47
58154062Andrea RanvikKonnerud IL11.48
5577435Marketa PavlikovaSCM/TSM Jestedska oblast11.49
73500063Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL11.50
57221435Silje KregnesKristiansand OK11.51
541000111Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK11.52
68179999Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubb11.53
78208730Emma DanevadFredrikstad SK11.54
62198019Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11.55
69186700Sofie Fenger-GrønOK Snab11.56
60152441Karen Hoel JomaasFossum IF11.57
65221130Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK11.58
79201437Hanna NysæterSkien OK11.59
71186309Inga StødleKristiansand OK12.00
72200631Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)12.01
77212879Malin HaugeHisøy OK12.02
61217479Maren NorderudIL Tyrving12.03
76191341Pernille KatlaFossum IF12.04
70195946Ingrid HasaasFossum IF12.05

D 17-A kort

3 210 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
135230093Ingrid TrøanHadeland OL11.08
143199431Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK11.17
136158240Kari LundNittedal OL11.18
132480108Benedikte BøenPorsgrunn OL11.27
13086339Margrete Omdal HildebrandtIL Vindbjart11.28
133157738Silje BøenKristiansand OK11.29
134157081Susan BøbelIL Imås11.30
127217585Alise KløvstadSandefjord OK11.32
131169106Lene Therese MyrlandNotodden OL11.35
140217726Mie ZagarLarvik OK11.42
139217006Kristin VatlandHadeland OL11.46
142199270Tone Fidje GrytingGjerstad IL11.50
145184182Solveig SletnerRøyken OL11.52
12897790Vilde Brabrand UrfjellIL Imås11.55
144221139Anette Fidje BerganVegårshei IL11.57
141216970Celine Vik OlsenLarvik OK11.58
138180157Otilie OftedalÅlgård Orientering12.03
137193028Heidi Fidje AndersenOK Sør12.04

D 17-B

3 640 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
164184416Liv Bente H FriestadKristiansand OK11.07
163186275Line Bar-NathanLillomarka OL11.10
169501599Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11.12
471204354Sophie Christin Eckhoff GjermestadEgersund OK11.13
170175248Oddbjørg MoeKristiansand OK11.14
152181843Anne Margrete MyhrmoenIL Høvdingen11.16
165203641Mari CowardOK Sør11.17
151203399Anne Kari BirkelandBirkenes IL11.23
160217250Kristin HjortlandLarvik OK11.28
156224784Hilde HetlandEgersund OK11.29
173192462Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)11.32
174158599Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK11.33
167139496Mirjam BråtenVoss IL11.34
149207831Heidi BernerFossum IF11.35
162143337Lene FlessebergKongsberg OL11.37
155168825Gunhild MyhrAsker Skiklubb11.39
148216691Ingunn Lysaker NorbomKonnerud IL11.41
15886124Ingvild Møretrø FossøyØyestad IF allianse11.42
15039114Gerd Berit RekveFossum IF11.43
153145291Anne Marie EkelandOddersjaa SSK11.49
166220077Marianne ArnesenAsker Skiklubb11.50
15484212Gro EllegaardVang OL11.53
159209949Jane M HellandEgersund OK11.55
157186982Hilde Gunn HellenesOK Skeidi12.00
171184505Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)12.01
175176292Anja DyrkolbotnBø OL12.03
168182117Monica Renate TrøanNittedal OL12.10

D 17-C

3 310 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1202174811Marianne SkusethBø OL11.03
179480125Anette StrandBergens TF11.07
189192127Inger-Helene CarlsenRøyken OL11.08
190204839Kristin Smith ErkleivIL Vindbjart11.13
182225208Bjørg BogstrandNydalens SK11.14
188212782Halfrid WaageSkien OK11.15
187226190Else MoeTorridal IL11.19
193225270Linda KvilekvalSentrum OK11.20
185174922Christine KvilekvalSentrum OK11.22
18098483Ann Mari StudsrudHisøy OK11.24
183212994Camilla FosstveitRaumar Orientering11.29
178213419Hege AndersenIL Koll11.31
197193129Siri CowardOK Sør11.33
176184625Åse Aud Moldal NyhusBirkenes IL11.34
181211744Bente MolenaarModum OL11.38
195224340Mirjam HalvorsrudMelhus IL11.39
194211217Marte LjådalIL Hauken11.40
19860724Solveig SchouOK Sør11.42
184202992Cecilie Christin KvermeFossum IF11.44
199193095Tone Roll-ToftFana IL11.48
1861000217Elen Krohn GjessingHeming Orientering11.49
192200439Linda RivedalSentrum OK11.53
177208722Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)11.54
196219221Mona SveenVang OL11.57

D 17-N

2 590 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4007185963Hilde SalvesenIL Koll09.00
205Ledig StartnummerNOTEAM11.03
203204766Margunn BrandsbergEgersund OK11.07
202199728Kari BjaadalOK Skeidi11.09
201149177Tordis FrøytlogEgersund OK11.10
204500278Gro Elisabeth HerumOtra IL11.15

D 17-20

4 980 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
82204761Nora TorgernsenHalden SK11.00
83220799Kristin Helland-HansenFossum IF11.01
124206254Ella Arentz HagenSandefjord OK11.03
12177454Alena LinkovaSCM/TSM Jestedska oblast11.04
10898004Synne FossøyNTNUI11.05
96209833Karolina StanovaSCM/TSM Jestedska oblast11.06
10377430Lucie JanouskovaSCM/TSM Jestedska oblast11.07
107500266Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb11.08
119181872Thea DyrkornEiker OL11.09
97204666Åse BerganNydalens SK11.10
89224622Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)11.11
118145700Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)11.12
105197968Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.13
87193045Silje HaugeHisøy OK11.14
106229985Lucie NovakovaSCM/TSM Jestedska oblast11.15
84180812Martine TopstadLarvik OK11.16
113185852Lenka KovarovaSCM/TSM Jestedska oblast11.17
99224532Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK11.18
117167958Marketa ThorovaSCM/TSM Jestedska oblast11.19
123192920Julie Roll TørnqvistFana IL11.20
95180221Ane DyrkornEiker OL11.21
9862681Kristin MestadTorridal IL11.22
112199456Birka Øhlenschlæger NielsenSilkeborg OK11.23
101192596Lucie RoskotovaSCM/TSM Jestedska oblast11.24
102187327Julie HjortlandLarvik OK11.25
12078715Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular11.26
115175247Sarka KnizkovaSCM/TSM Jestedska oblast11.27
88182009Sarka SokolarovaSCM/TSM Jestedska oblast11.28
100500313Margrethe WisløffAsker Skiklubb11.29
85501170Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering11.30
92182102Anna FurstovaSCM/TSM Jestedska oblast11.31
122195919Emma ArnesenByåsen IL11.32
110229996Ludmila HudskaSCM/TSM Jestedska oblast11.33
93207629Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)11.34
109180242Julie NærestadVegårshei IL11.35
861000145Martina NejezchlebovaSCM/TSM Jestedska oblast11.36
114193888Kristina VollHaugesund IL Orientering11.37
91186139Maria PrestbøenSandefjord OK11.38
94189019Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering11.39
104196743Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)11.40
116181468Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)11.41
9091574Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering11.42
111174581Ingvild WangNTNUI11.43
239165634Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering11.44

D 21-

5 400 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206228426Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK11.00
235181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering11.02
23496612Lisbeth VollNydalens SK11.03
23678518Monica WigemyrOddersjaa SSK11.04
238184022Ane Hansen KjensethÅrvoll IL11.05
237160318Aina VienaLarvik OK11.06
233189092Janne BjorvandOddersjaa SSK11.07
23279070Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb11.08
23082335Hildegunn HeggøyNTNUI11.09
231211620Sølvi FossøyEiker OL11.10
22963735Anette HeggøyVoss IL11.11
215178225Sunniva Nergaard BergStokke IL11.12
218207611Silje ArntzenNTNUI11.13
213230098Alena NeradovaSCM/TSM Jestedska oblast11.14
212221272Hege Holth RekaaRøyken OL11.15
228184264Marthe GløersenBækkelagets SK11.16
227188964Hanne NøvikNydalens SK11.17
225201417Tone WigemyrBækkelagets SK11.18
22262220Aurora FossøyNTNUI11.19
217192184Elisabeth IngvaldsenNydalens SK11.20
214174685Henriette AlbonVaregg Fleridrett11.21
224179370Synnøve BråtenVegårshei IL11.22
216193027Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11.23
211229984Blanka KrenkovaSCM/TSM Jestedska oblast11.24
210402720Sunniva MorganMalvik IL11.25
209170604Marianne AndersenKristiansand OK11.26
208158426Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering11.27
226172255Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb11.28
22191321Hanne Wigemyr KjeldsenOddersjaa SSK11.29
22077433Katerina KaskovaSCM/TSM Jestedska oblast11.30
21995275Linda SjøgrenRøyken OL11.31
22367395Kristin SletnerRøyken OL11.32

D 35-

4 980 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
24686252Camilla AasrumKristiansand OK11.45
247217063Ingvill Heskestad MyklandOddersjaa SSK11.46
245203467Hilde MolenaarModum OL11.47
243230099Dominika PachnerovaSCM/TSM Jestedska oblast11.48
241206496Ellen TindelandStavanger Orienteringsklubb11.50
240155976Tone NilsenBø OL11.51
244203284Pernille NaufHedrum OL11.52

D 40-

4 380 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
248181678Linn Carina DalandKristiansand OK11.00
269199541Siv WiersdalenPorsgrunn OL11.01
268207422Mone NastadNotodden OL11.02
267211201Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK11.03
266211385Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK11.04
252202996Ellen GustafssonKongsberg OL11.05
260227050Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.06
262206453Mariann Øren ArvesenSandefjord OK11.07
255204302Ingrid UndstadLarvik OK11.08
254197748Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering11.09
261197878Målfrid KonstKristiansand OK11.10
259156974Anette FiringAndebu IL11.11
251402909Marianne Bruun LienSandefjord TIF11.12
264208955Trude HarstadBø OL11.13
256174687Barbara SchulthessOLC Kapreolo11.14
253221238Tone HirschIF Trauma11.15
26582124Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK11.16
25078332Berit HerstadBækkelagets SK11.17
258171876Ingjerd SommerstadKongsberg OL11.18
249222718Astrid KravdalGjø-Vard OL11.19
263199634Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)11.20
257211551Milda ØhlckersIL Tyrving11.21

D 45-

4 380 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
295184312Annette Cecilie ArentzSandefjord OK11.24
297173321Jorunn HadlandEgersund OK11.25
296212353Kristin FalkFossum IF11.26
274180326Solveig BerganNydalens SK11.27
283204412Monica FeylingKolbotn og Skimt OL11.28
272198900Elise GisholtFossum IF11.29
294194448Marianne ReuschHeming Orientering11.30
290197958Kjersti Holt HanssenMåren OK11.31
282160761Anne Sofie KorsveienAsker Skiklubb11.32
287172689Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK11.33
281195678Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb11.34
276176142Christina WhiteSøgne og Songdalen OK11.35
278132013Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering11.36
280212044Benedicte BeckmannOddersjaa SSK11.37
284207530Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb11.38
29263734Idun Magdalene Bøyum AuglandBergens TF11.39
288196768Signe Astrup ArnesenHeming Orientering11.40
289181955Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.41
27387596Arnhild U. BråtenVegårshei IL11.42
279227060Gro EideOK Sør11.43
293182001Kristin SandvenNotodden OL11.44
285188769Marian KjellevoldIL Gular11.45
286187127Ann Elin FlågenHeming Orientering11.46
29178908Marianne HaugeHisøy OK11.47
275500271Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb11.48
277155651Marianne HøivoldKongsberg OL11.49

D 50-

4 030 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Stavanger Orienteringsklubb09.00
34491027Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering11.45
34586413Turid ArnesenByåsen IL11.46
342220857Ingrid NermoenØstmarka OK11.47
343160811Maria PerssonAsker Skiklubb11.48
34164748Britt Helene FossøyNotodden OL11.49
330200487Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)11.50
332181360Kjersti HovFossum IF11.51
334186852Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11.52
329197726Lise ChristensenTIF Viking11.53
32880134Nina Elise JørgensenNittedal OL11.54
33387670Kirsten Blakstad CappelenHisøy OK11.55
340206560Hilde KløvstadSandefjord OK11.56
323211280Hege FjellbirkelandIL Gular11.57
32261802Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)11.58
324228397Ragnhild HaldKristiansand OK11.59
327207721Vanja StaffOL Toten-Troll12.00
326217077Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)12.01
325211662Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen12.02
337203485Lise RollFana IL12.03
335207630Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)12.04
338213139Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb12.05
32167793Kari ChristiansenSandefjord OK12.06
331187015Ann Sissel VehusVerdal OK12.07
336214295Ulrika HaajanenOK Raseborg12.08
339501595Solveig SikkelandIL Tyrving12.09

D 55-

3 800 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36462680Bente MestadTorridal IL12.06
363400598Grete BerntsenMåren OK12.07
35789041Eli Marie WiigPorsgrunn OL12.08
34791002Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL12.09
35868034Trude BråtenVoss IL12.10
35062839May MelingStavanger Orienteringsklubb12.11
35191510Hanne HerumOK Skeidi12.12
352400784Gro Hege LudvigsenMåren OK12.13
361184157Grete S B HoviSkien OK12.14
36089661Gunn BotnenBø OL12.15
34982951Gro PedersenOK Skeidi12.16
359181665Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering12.17
354179406Inger SchibstedRøyken OL12.18
356188902Eli FrafjordGanddal IL12.19
35576105Ingrid RavnanOL Toten-Troll12.20
34860790Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering12.21
36284997Anne Karin RibeKristiansand OK12.22
353500599Runa SkyttersæterHeming Orientering12.23

D 60-

3 800 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
376201015Solveig OlsenOddersjaa SSK12.25
377186240Wenche HultgreenIL Tyrving12.26
375174818Jorunn SandsdalenOddersjaa SSK12.27
37480104Brit I. DanielsenOddersjaa SSK12.28
36962488Anne Kjersti DaltveitFana IL12.29
372188464Tonny LindquistOK Skeidi12.30
37396274Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn12.31
368221166Elin Glad BalchenOddersjaa SSK12.32
371500609Rannveig SolliAskøy OL12.33
366198006Inger NergaardStokke IL12.34
370222555Kjellaug GrødemVoss IL12.35
367500394Grethe Wanvik JohansenSturla, IF12.36

D 65-

2 620 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
384192586Hedvig AndaSandnes IL (Rogaland)11.45
382211574Margareta BrynhildsenStokke IL11.46
379158601Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK11.47
38098007Anne Karin StigemoIL Imås11.48
381207689Edel SlettemarkStord Orientering11.49
383197880Signe HeivollSøgne og Songdalen OK11.50

D 70-

2 620 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
394221371Astrid GjelstadSandefjord OK11.16
396208756Inger Lise SolbergBø OL11.17
397412892Liv HorntvedtIL Imås11.18
395200976Edel HolteOddersjaa SSK11.19
392170304Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb11.20
38780459Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK11.21
390157189Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb11.22
393501160Thorunn Aamodt OvesenLardal OL11.23
386157079Ingeborg BøbelIL Imås11.24
391221368Eli KlovningPorsgrunn OL11.25
38983055Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag11.26
388183856Kari Timenes LaugenIL Imås11.27

D 75-

2 620 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
404207889Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL11.09
400211595Tirill Liby SeipOK Skeidi11.10
403181467Gudveig JørundlandOK Sør11.11
401192094Hjørdis EgnerHeming Orientering11.12
399211633Johanna YtterbølGimle IF11.13
402203765Unni Dirro BøhlerengenMåren OK11.14

D 80-

2 620 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40587594Ellen MathisenPorsgrunn OL11.00

H -10

2 510 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5070189133Ole Magnus Repstad StoremyrIL Hauken12.02
5083186106Nov Bar-NathanLillomarka OL12.04
5082206522Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)12.05
5074160170Lauritz BrunborgNittedal OL12.06
5073195724Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)12.07
5075208390Mathias LinløkkenØstmarka OK12.09
5079211914Håvard Rekve LianFossum IF12.10
5076211804Ask Felland SætnanFossum IF12.11
5078195570Theo Winsents SæterMåren OK12.12
5081180054Lukas Jones ArnesenHeming Orientering12.13
5072Ledig StartnummerNOTEAM12.14
5080206186Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi12.15

H 11-12

2 510 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5114Ledig StartnummerNOTEAM11.00
5113174813Henrik Repstad StoremyrIL Hauken11.01
5141207732Henrik Andreas TømtIL Imås11.02
5143199542Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL11.03
5142216964Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb11.04
5140199597Anders KlavenesSandefjord OK11.05
5144186273Rasmus D. EastwoodLillomarka OL11.06
5120181492Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)11.07
5125149208Ole Andre BrandsbergEgersund OK11.08
5124197959Einar ØstvoldHeming Orientering11.09
5122205994Fredrik SkovlyIL Vindbjart11.10
5138168429Felix R. HyllesethSentrum OK11.11
513660717Erik ZagarLarvik OK11.12
5131212462Isa Bønnhoff UclerOK Sør11.13
512889684Simen Rønning JohansenMåren OK11.14
5132212147Henrik Kaupang LyeLarvik OK11.15
5118212378Chris Ruben ErfjordOK Sør11.16
5116185923Christian Fredrik BorgIL Koll11.17
5115204534Mathias NyhaugAsker Skiklubb11.18
5121180485Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb11.19
5123191210Kristoffer ØhlckersIL Tyrving11.20
5139158631Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)11.21
5134195833Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11.22
5117223935Edvin AakreEgersund OK11.23
5127220783Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb11.24
5126211139Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)11.25
5135175245Eirik FrostAlta OL11.26
5129501266Markus RichterSandnes IL (Rogaland)11.27
5133194460Fridtjof ReuschHeming Orientering11.28
5119187180Reno PapeKonnerud IL11.29
5137211301Johannes HalvorsrudMelhus IL11.30
5130116896Daniel Sandvand OmfjordOddersjaa SSK11.31

H 13-14

3 120 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
451204739Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OK11.31
441212369Eilev KvaaleAsker Skiklubb11.32
409212416Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering11.33
418216720Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering11.34
450180942Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL11.35
414501113Sondre YtterbøAsker Skiklubb11.36
433212595Petter Andreas LonaWing OK11.37
442187042Kristian ØstermannHeming Orientering11.38
444189160Samuel KleppaÅlgård Orientering11.39
438197834Jørgen WesterheimStord Orientering11.40
427212894Simen KolbergsrudRøyken OL11.41
416217086Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL11.42
443152178Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK11.43
435159943Eskil FrischknechtAlta OL11.44
434500634Martin Vehus SkjerveVerdal OK11.45
429195549Iver RingheimLarvik OK11.46
447204760Jakob TorgersenHalden SK11.47
424160804Felix FinsrudAsker Skiklubb11.48
436180136Gaute FosstveitRaumar Orientering11.49
432186912Birk ThorstensenOppsal Orientering11.50
431187011August Syrdal ØenHeming Orientering11.51
448198046Brage TakleKristiansand OK11.52
445225174Vebjørn Blom-HagenFossum IF11.53
422222540Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering11.54
439151433Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering11.55
415198899Sindre GisholtFossum IF11.56
413191269Grunde IsaksætreGrue IL11.57
412203103Mikkel KatlaFossum IF11.58
411208676Ulrik HellenTIF Viking11.59
449215050Jonas MyhrAsker Skiklubb12.00
419209963Mats LindaasElverum OK12.01
446169707Sindre Fidje AndersenOK Sør12.02
420211799Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)12.03
417184396Nils TveiteÅs-NMBU Orientering12.04
410194450Henrik ReuschHeming Orientering12.05
440223652Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering12.06
425205387Simen FritznerNittedal OL12.07
408186064Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering12.08
423195800Sindre Skeie PettersonEgersund OK12.09
421149100Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering12.10
453175244Gard FrostAlta OL12.11
426199999Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb12.12
428224153Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb12.13
437207401Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb12.14
430160154Arthur BrunborgNittedal OL12.15
452213433Birk Felland SætnanFossum IF12.16

H 13-16C

2 760 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
460203436Haakon Smith EidetIL Vindbjart11.02
462200442Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart11.04
45895782Erlend SundsdalBirkenes IL11.07
466171913Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)11.10
461199731Magnus Ellefsen MoenOK Skeidi11.11
463204411Morten TrøanKolbotn og Skimt OL11.14
464209386Ole Simen Eckhoff GjermestadEgersund OK11.18
459217088Even Amundsen BjørkliRingerike OL11.20
455176148Lars Gåsvik NarvestadHalden SK11.24
465149195Preben Bransdsberg StormyrEgersund OK11.26
456179351Gaute LindaasElverum OK11.27
457211249Anders LjådalIL Hauken11.28

H 13-16N

2 590 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
470214364Jostein NermoenØstmarka OK11.04
4691000551Hans Petter ErdvigIL Høvdingen11.05
468226136Aydin KeskinTorridal IL11.06
47297672Sigve FeylingKolbotn og Skimt OL11.11
204354204353Ove StrømsvågEgersund OK11.13

H 15-16

4 030 m, 49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
319197771Sander S. LindevikKristiansand OK11.44
473184362Asgeir R. JensenBirkenes IL12.10
474186097Jonas MyhreKristiansand OK12.11
5201000553Hans Jacob BamleOK Skeidi12.12
51986360Jonas Sjursen RuudIL Vindbjart12.13
505192129Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering12.14
475190333Herman BrunborgNittedal OL12.15
488202094Even LindaasVang OL12.16
49877446Petr MelicharSCM/TSM Jestedska oblast12.17
509211766Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb12.18
481153248Josef NagySCM/TSM Jestedska oblast12.19
510186295Lars Young VikNydalens SK12.20
487211112Petter Astrup ArnesenHeming Orientering12.21
478211484Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL12.22
506189060Vegard Øverli BergKongsberg OL12.23
513229986Dan PavlovecSCM/TSM Jestedska oblast12.24
502187146Martin AdamecSCM/TSM Jestedska oblast12.25
500222559Anders VestølVegårshei IL12.26
48377453Antonin SmausSCM/TSM Jestedska oblast12.27
501187105Eivind Berner MyhreFossum IF12.28
485198904Peter GisholtFossum IF12.29
511208690Marius AurebekkKristiansand OK12.30
517187014Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK12.31
516182101Jakub BilySCM/TSM Jestedska oblast12.32
490203450Magnus MosfjellBirkenes IL12.33
491221206Kristian PyttenKristiansand OK12.34
508500300Per Clemet WisløffAsker Skiklubb12.35
486191177Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange12.36
507184460Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK12.37
496230101Ondrej BudskySCM/TSM Jestedska oblast12.38
477213681Alexander Repstad StoremyrIL Hauken12.39
494500623Odd-Anton HermansenKristiansand OK12.40
514197847Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering12.41
518500222Sander ArntzenAsker Skiklubb12.42
476188458Fredrik SveenVang OL12.43
5151000555Ole HänselSV Lengefeld12.44
493204748Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK12.45
489230100Jakub BradacSCM/TSM Jestedska oblast12.46
492207399Trygve MyhrAsker Skiklubb12.47
480174688Fredrik HamreforsVästerås SOK12.48
484221505David RundeKristiansand OK12.49
504192821Erlend Fidje AndersenOK Sør12.50
495205990Kristian SkovlyIL Vindbjart12.51
503179826Sivert Sande KvermeFossum IF12.52
479501605Audun BerganNydalens SK12.53
512226137Njaal Ellegaard MelbyVang OL12.54
482501156Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular12.55
499208085Eskil FrøislandVang OL12.56
497197833Erik Hæstad BjørnstadFossum IF12.57

H 17-A kort

3 670 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
590130740Yngve VetrhusSøgne og Songdalen OK11.02
587183901Øyvind GlendrangeÅrvoll IL11.03
591203338Espen BirkenesBirkenes IL11.05
592192478Ottar EideOdda OL11.07
58891596Stig Erik ØrumSøgne og Songdalen OK11.08
5731001183Kjell Ingolf RopstadOtra IL11.09
594156979Steinar AasBirkenes IL11.10
578191400Andreas SommerfeltVegårshei IL11.11
57971279Espen CowardOK Sør11.13
581203290Sigurd Svaland AasKristiansand OK11.14
575174929Per Ivar VaajeMarnardal IL11.15
593131387Steinar SundeSøgne og Songdalen OK11.16
589192904Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering11.17
583203294Guttorm NyhusBirkenes IL11.19
580220929Jørn BerganVegårshei IL11.20
586Ledig StartnrNOTEAM11.21
582207695Peter CarlsenRøyken OL11.22
577206419Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering11.23
585226946Håkon EideOK Sør11.24
576149848Kurt KleppaÅlgård Orientering11.25

H 17-B

3 640 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
611192235Helge JørgensenHaugesund IL Orientering11.06
618153876Tom André AlstadsætherEiker OL11.11
604219117Assaf Bar-NathanLillomarka OL11.15
60366810Arild JørgensenOddersjaa SSK11.19
607216675Eivind KløvstadSandefjord OK11.21
609173096Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)11.22
616226010Ronny ErvikOK Skeidi11.24
608207018Espen Ekholt BergKongsberg OL11.25
601187234Morten AndresenOK Skeidi11.26
59762292Simon FeylingKolbotn og Skimt OL11.27
619200438Tommy SæterKongsberg OL11.31
614207822Olav HellandEgersund OK11.36
613192692Morten CowardOK Sør11.40
617178176Runar ThorstensenOppsal Orientering11.45
606204833Eiliv Bjarne LønningenOtra IL11.46
615501115Per Anders YtterbøAsker Skiklubb11.48
602160771Arild NyhaugAsker Skiklubb11.56
59992499Frode RødølenVoss IL11.57
610187248Geir Egil NorbomKonnerud IL11.59
620227514Torodd KolbergsrudRøyken OL12.04
598195860Nils-Henrik PedersenHisøy OK12.05
605184415Bjørn A FriestadKristiansand OK12.06
60062291Sander FeylingKolbotn og Skimt OL12.08
612180810Lars Andreas EenVoss IL12.09

H 17-C

3 310 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ledig StartnrNOTEAM00.00
623501145Andreas DalseggSkien OK11.06
635212819Peter Preben PrebensenSkien OK11.10
64080732Tommy BirkelandEgersund OK11.11
639174925Sverre KvilekvalSentrum OK11.16
12001000649Ola MjaalandOddersjaa SSK11.18
634220778Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL11.25
6251001185Arne ThomassenLillesand IL11.27
636212929Rodney MolenaarModum OL11.30
627175904Bjørn A. RopstadOtra IL11.32
632213429Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)11.35
630209516Frode TrøanKolbotn og Skimt OL11.36
621204646Tony HalsallOtra IL11.37
62680591Arnfinn SørumSkien OK11.41
629410839Erik HasliSnertingdal IF Orientering11.45
637149176Steinar FrøytlogEgersund OK11.46
628174820Egil Christopher HoenEiker OL11.47
638216740Svein-Tore Gåsvik NarvestadHalden SK11.50
633400186Lars-Erik ØsterudEiker OL11.51
622209390Tor Eckhoff GjermestadEgersund OK11.52
631180086Gunnar FosstveitRaumar Orientering11.56

H 17-20

5 650 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
525200630Magnus SandvenNotodden OL11.00
571199496Styrk Hundseid KamsvågFossum IF11.02
558206421Even FossumIK Grane Arendal Orientering11.03
556170683Alf Gabriel Krohn GjessingHeming Orientering11.04
563195884Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK11.05
528182007Krystof KaratsiolisSCM/TSM Jestedska oblast11.06
561158637Matias Hodne HanischKristiansand OK11.07
540203289Kristian NyhusBirkenes IL11.08
545187145Ondrej BekSCM/TSM Jestedska oblast11.09
542182008Tomas HlubucekSCM/TSM Jestedska oblast11.10
544153553Bjørnar KregnesKristiansand OK11.11
564157185Matej BurdaSCM/TSM Jestedska oblast11.12
548192340Tomas ThorSCM/TSM Jestedska oblast11.13
534184471Henrik UpsalNTNUI11.14
527209873Bjørn Anders FlågenHeming Orientering11.15
555197879Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF11.16
549172270Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering11.17
553192284Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK11.18
541194509John RundeKristiansand OK11.19
530181663Ole Martin EdstrømOppsal Orientering11.20
567159540Mathias HermstadFreidig11.21
554186967Miroslav JanecekSCM/TSM Jestedska oblast11.22
547500581Lavran ThorstensenOppsal Orientering11.23
529501163Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK11.24
531184222Ole KostølKristiansand OK11.25
537220801Knut KyrkjebøTIF Viking11.26
546412226Fredrik StudsrudHisøy OK11.27
562174689Henrik HamreforsVästerås SOK11.28
533182010Jan SmausSCM/TSM Jestedska oblast11.29
550200717Einar EkelandOddersjaa SSK11.30
535197877Marius PyttenKristiansand OK11.31
551200550Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)11.32
569184263Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn11.33
536182100Vojtech MelicharSCM/TSM Jestedska oblast11.34
539186932Vit KostejnSCM/TSM Jestedska oblast11.35
557211047Jostein BaustadHaugesund IL Orientering11.36
566174923Johannes Bakke AashamarKristiansand OK11.37
559181677Sebastian DalandKristiansand OK11.38
552216933Tobias KristensenLarvik OK11.39
5381000602Torkel ReinhartsenKristiansand OK11.40
570180903Jørgen WulfsbergNydalens SK11.41
532226304Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering11.42
568195845Joar FuglestadÅlgård Orientering11.43
543180081Henrik Chr. HirschIF Trauma11.44
560187208Marek NovotnySCM/TSM Jestedska oblast11.45
565114963Michal BoránekUSK Prague11.46

H 21-

6 890 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6431001411Jan Tore LudvigsenIL Koll11.00
641175242Såmund BotnenNOTEAM11.02
642153988Kristian BråtenFørde IL11.03
68891484Haakon IngvaldsenNydalens SK11.04
691155165Aske JepsenOK Pan Århus11.05
682181953Pål SkogedalAsker Skiklubb11.06
681199298Henrik Rindom KnudsenOK Melfar11.07
690181255Audun WeltzienIL Tyrving11.08
689205576Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering11.09
685209916Thomas HadlandEgersund OK11.10
68486070Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa11.11
686174855Asger KirkegaardCopenhagenO11.12
69274923Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering11.13
683203418Gard LindsethNydalens SK11.14
687226027Jostein MoeTorridal IL11.15
65789665Sigve BotnenBø OL11.16
65062371Håvard Krey HansenOK Silsand11.17
68089664Øystein BotnenBø OL11.18
666230078Tomas KobrSCM/TSM Jestedska oblast11.19
67477445Dan WolfSCM/TSM Jestedska oblast11.20
654186924Stanislav NejmanSCM/TSM Jestedska oblast11.21
660216944Kenneth MydlandEgersund OK11.22
663230102Tomas KrenekSCM/TSM Jestedska oblast11.23
652227556Eirik Holth JohannessenRøyken OL11.24
67590382Nicholas MorganMalvik IL11.25
679230081Ondrej VanisSCM/TSM Jestedska oblast11.26
668230079Jan CechlovskySCM/TSM Jestedska oblast11.27
661181970Simen A BjøringsøyNydalens SK11.28
67677451Jan KocibSCM/TSM Jestedska oblast11.29
651182085Jan PicekSCM/TSM Jestedska oblast11.30
658175252Thorstein WangNTNUI11.31
670230080Tomas DlabajaSCM/TSM Jestedska oblast11.32
649222447Harald Astrup ArnesenHeming Orientering11.33
647216987Christian BøenKristiansand OK11.34
678197802Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb11.35
64895276Martin Holth JohannessenRøyken OL11.36
665151194Vegard DanielsenKristiansand OK11.37
662221348Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL11.38
673224960Jørgen HetlandEgersund OK11.39
646219196Eivind Romberg KvaaleBø OL11.40
653221391Morten JørgensenKristiansand OK11.41
645127264Jonathan AlbonVaregg Fleridrett11.42
66793947Hallvard TyldumEmblem IL11.43
671227555Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering11.44
656480139Lasse KløvstadSandefjord OK11.45
677500520Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering11.46
664192578Jostein AndersenNydalens SK11.47
669184414Gaute FriestadKristiansand OK11.48
655197823Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett11.49
672203615Håkon Nergaard BergStokke IL11.50
659179375Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK11.51

H 35-

5 650 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
702165135Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb11.48
703152657Frode Øverøyen BalchenOddersjaa SSK11.49
699203400Thomas RoskifteOK Moss11.50
698188699Kim RichterSandnes IL (Rogaland)11.51
696217736Per Henrik ZagarLarvik OK11.52
700114960Petr BoránekUSK Prague11.53
701158607Svein SundeSøgne og Songdalen OK11.54
695230082Pavel PachnerSCM/TSM Jestedska oblast11.55
694203518Erik S MolenaarModum OL11.56
697502123Lars AurebekkFredrikstad SK11.57

H 40-

5 400 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7041001416Odd SnerthammerNOTEAM11.34
739217372Arild FlatenVegårshei IL11.35
733199543Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL11.36
737216713Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK11.37
730221274Espen JohannessenIL Høvdingen11.38
73588666Steinar LandeBø OL11.39
732180716Jan Erik TinderholtOK Skeidi11.40
734203561Ola BratlieIL BUL-Tromsø11.41
738192443Asbjørn BygglandHøydalsmo IL11.42
731411292Idar TveitOtra IL11.43
736191287Steinar EastwoodLillomarka OL11.44
74082350Eivind Frode RindeBø OL11.45
716203672Atle BorgersenHedrum OL11.46
726203011Torbjørn Blom-hagenFossum IF11.47
725192989Kjell Arne HålandOK Sør11.48
711191378Gunnar PettersonEgersund OK11.49
728193630Knut Jostein SætnanFossum IF11.50
708192250Hans TrøanNittedal OL11.51
720188797Johs HjelmstadBækkelagets SK11.52
721195791Eskil ÅsmulOL Trollelg11.53
71979095Espen DanevadFredrikstad SK11.54
718197885Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK11.55
727174819Asle ÅsmulBirkenes IL11.56
713199446Tallak Olav GrytingGjerstad IL11.57
722193098Torbjørn KravdalGjø-Vard OL11.58
717210151Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)11.59
709187322Sander StielstraSauda Orienteringsklubb12.00
710191338Trond MyhreFossum IF12.01
71472475Stig DalsørenKristiansand OK12.02
707189148Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)12.03
729204757Espen RøsteKongsberg OL12.04
723199596Sturle FurlandSandefjord OK12.05
706192426Martin BjørkenesHisøy OK12.06
712194813Marcel NiederhauserAskøy OL12.07
724211262Eivind LonaWing OK12.08
715223987Lars FolgerøSauda Orienteringsklubb12.09

H 45-

4 980 m, 61 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
74393939Thorbjørn VærpKristiansand OK11.53
802192554Olav HasaasFossum IF11.55
80089677Øyvind FlaattenOK Skeidi11.56
803204665Johan JebsenHeming Orientering11.57
801216677Bjørn Idar SætranIF Trauma11.58
793206546Per Kristian TømtIL Imås11.59
750223712Knut Harald HyllesethSentrum OK12.00
748197944Kenneth WesterheimStord Orientering12.01
768215576Kjetil DammTIF Viking12.02
744197505Dag WangLillomarka OL12.03
752216356Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering12.04
772103737Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL12.05
762198968Erik EngløkkHaugesund IL Orientering12.06
761226659Einar GisholtFossum IF12.07
758197776Jørgen FrøydLarvik OK12.08
769195788Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)12.09
79160735Svein-Erik KvameGanddal IL12.10
749158558Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb12.11
775204759Geir TorgersenHalden SK12.12
789501142Thomas FrostAlta OL12.13
746413165Pål WinsentsMåren OK12.14
795216881Pål WinbergOK Skeidi12.15
778184473Frode NysæterSkien OK12.16
756197500Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL12.17
7731000848Jörg HänselSV Lengefeld12.18
781220872Lars BaklidKonnerud IL12.19
753177539Tom KristensenLarvik OK12.20
764208689Knut AurebekkTorridal IL12.21
770172254Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.22
765209885Ole Edvard HjortlandLarvik OK12.23
787208740Trond GjelstadSandefjord OK12.24
786500062Are StrandlieGjø-Vard OL12.25
783184541Øystein FuglestadÅlgård Orientering12.26
774158074Håkon BrynjulfsenOK Silsand12.27
771213457Anders HolstPorsgrunn OL12.28
799411539Anders FlågenHeming Orientering12.29
763191345Christian JomaasFossum IF12.30
790182118Espen JohnsenHedrum OL12.31
79784024Kimme ArnesenHeming Orientering12.32
747224566Jesper Fenger-GrønOK Snab12.33
777181982Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering12.34
759204645Ove KjetsåOtra IL12.35
76679164Espen FeylingKolbotn og Skimt OL12.36
751216858Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering12.37
792169769Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb12.38
760208567Bjart Are HellenTIF Viking12.39
796219497Torstein KvaaleAsker Skiklubb12.40
779204299Gunnar Engen VikNydalens SK12.41
767204741Nils Tore PuntervoldEgersund OK12.42
776214745Vidar GjelstadOppsal Orientering12.43
755228399Sverre WisløffAsker Skiklubb12.44
7451000804Jørgen LienSandefjord TIF12.45
782400927Odd-Ivan LorentsenOK Silsand12.46
785194449Christian ReuschHeming Orientering12.47
788173172Inge HaugeHisøy OK12.48
757209845Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)12.49
754160438Tor BrennaNittedal OL12.50
780222573Truls KvaaseBækkelagets SK12.51
794204203Per Olav GulbrandsenLarvik OK12.52
784203487Jan EideOK Sør12.53
798176262Jon SkriubakkenPorsgrunn OL12.54

H 50-

4 380 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
880184642Asle KregnesKristiansand OK11.52
86986412Haakon ArnesenByåsen IL11.53
871190618Øyvind HyllesethSkien OK11.54
87988722Jan Petter HansenIL Gular11.55
87691370Ingvar BraatenModum OL11.56
87396736Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)11.57
872158042Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb11.58
870207706Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb11.59
87497792Terje UrfjellIL Imås12.00
878180922Jørn MoeFet OL12.01
875199499Frode KamsvågIL Tyrving12.02
881216920Magne LøeNotodden OL12.03
87786123Helge FossøyØyestad IF allianse12.04
860183826Geir FrøytlogEgersund OK12.05
854229989Helge Aronsen HæstadIL BUL-Tromsø12.06
864201868Vidar SkjerveVerdal OK12.07
839207628Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)12.08
843195873Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb12.09
831187010Knut Erling ØenHeming Orientering12.10
847211661Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingen12.11
840483517Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering12.12
868184174Oluf BøckmanKristiansand OK12.13
856216793Bjarne SommerstadAndebu IL12.14
86677862Leif HaajanenOK Raseborg12.15
867132005Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering12.16
851222073Ole Petter VestølVegårshei IL12.17
842174874Oskar KaaløySandefjord OK12.18
845211559Jon Terje EkelandOddersjaa SSK12.19
838402531Per Olav HaarrGanddal IL12.20
857196876Lasse ArnesenHeming Orientering12.21
858181466Stein-Erik ScheieOK Sør12.22
837211193Bjørn HøllelandFana IL12.23
859193466Egil FossumIK Grane Arendal Orientering12.24
836487977Nils Harald StaffOL Toten-Troll12.25
85294900Helge GisholtOK Skeidi12.26
835203432Are SkindloIF Trauma12.27
861179812Øystein ØstermannHeming Orientering12.28
849402911Pål AuglandBergens TF12.29
863210922Terje LinløkkenØstmarka OK12.30
855205989Hans Martin SkovlyIL Vindbjart12.31
853211230Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)12.32
844198012Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering12.33
846216874Tore JuvikIL Gular12.34
86260598Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering12.35
850402917Erik BorgIL Koll12.36
83461055Juha VienaRingerike OL12.37
841226009Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb12.38
832192921Ole TørnqvistFana IL12.39
86578910Ole-Herman CappelenHisøy OK12.40
848188700Per Olav NærestadIF Trauma12.41
833172690Vegard HaldenNydalens SK12.42

H 55-

4 030 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
921488340Tron SolbergOK Skeidi11.02
911500276Roald KjetsåOtra IL11.03
918195822Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb11.04
908191221Morten HulløenKristiansand OK11.05
91091423Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL11.06
92387024Hans Henrik FremmingHeming Orientering11.07
909221240Magne DølemoOK Sør11.08
9161000950Jon KvisliBø OL11.09
915181270Martin GranlyLillomarka OL11.10
91966662Kjell MarksetIL Koll11.11
912222625Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL11.12
913208650John HansenKristiansand OK11.13
91784213Øystein MelbyVang OL11.14
91491600Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering11.15
922221269Bjørn ChristensenØstmarka OK11.16
924205950Jens Arild KrokenVegårshei IL11.17
920183832Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)11.18
907174692Ulf HamreforsVästerås SOK11.19
888191375Nils HæstadFossum IF11.20
892209078Terje HenriksenAsker Skiklubb11.21
886217636Erik HøivoldKongsberg OL11.22
890190985Inge GlittumOK Skeidi11.23
902159620Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb11.24
897501673Lars Peder VaajeMarnardal IL11.25
898153550Øivind SæbøKristiansand OK11.26
895216835Tor LohneSøgne og Songdalen OK11.27
89679932Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse11.28
903178500Svein Harald HansenOK Silsand11.29
88984996Kristen RibeKristiansand OK11.30
887209927Jon BjørgumKristiansand OK11.31
884221312Egil Wickstrand IversenHeming Orientering11.32
906206561Kjetil KløvstadSandefjord OK11.33
905500246Lars FremstadLarvik OK11.34
900200991Lasse JohnsenOddersjaa SSK11.35
904206911Johan LundeIL Koll11.36
893188867Christian SchibstedRøyken OL11.37
894207674Onno VerberneOL Toten-Troll11.38
885220882Tore LindaasElverum OK11.39
901226293Svein S JacobsenIL Tyrving11.40
89184978Per KaarbyFossum IF11.41
899400006Morten KarlsenMåren OK11.42

H 60-

3 850 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
957145799Olav SmestadGjerstad IL11.02
960192464Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb11.03
956184578Dag MoeKristiansand OK11.04
958149178Arvid MydlandEgersund OK11.05
959413248Jon A BjørgumIL Vindbjart11.06
955206403Kjell SandåkerIL Imås11.07
944170925Jarle BotnenBø OL11.08
948160920Ove OalandGanddal IL11.09
949186000Erling StrandBergens TF11.10
945207912Kjell RønnebergRøyken OL11.11
934411794Bernt HeggøyVoss IL11.12
935187140Bjørn GrindeOslostudentenes IK11.13
932193685Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering11.14
953172099Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn11.15
931201595Øivind FadumSande Sportsklubb11.16
937180711Gunnar BråtenVoss IL11.17
92994133Per Chr. HagenBø OL11.18
930195715Are EriksenOslostudentenes IK11.19
936483010Torgeir StrandhagenRøyken OL11.20
93888880Peter Foppenolv MINOR11.21
92891022Magne VollenOslostudentenes IK11.22
939189001Arild BjørkenesMarnardal IL11.23
947480058Øivind PedersenOK Skeidi11.24
94380466Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn11.25
927197876Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK11.26
942312743Stein TurtumøygardMåren OK11.27
94680031Dagfinn HaarrOddersjaa SSK11.28
952184572Harald HoviSkien OK11.29
94160788Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering11.30
933165888Bjarne GimreGanddal IL11.31
940229667Morten JohannessenRøyken OL11.32
954188444Arve GlittumOK Skeidi11.33
95171282Stein CowardOK Sør11.34
950174693Ketil KvaaleHøydalsmo IL11.35

H 65-

3 800 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
961180873Øystein HalvorsenKristiansand OK11.01
986184537Jiri UrvalekPorsgrunn OL11.02
98368409Finn PettersenGjerstad IL11.03
984180545Svein ØderudKristiansand OK11.04
98891631Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK11.05
985186174Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering11.06
989231205Ove Gunnar JacobsenStokke IL11.07
98260726Jostein KorsvikOK Sør11.08
987168617Inge SkjæveslandIF Trauma11.09
98191185Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering11.10
970211500Atle BergsethVaregg Fleridrett11.11
973201390Anders WaageFreidig11.12
964170747Widar TrømborgSande Sportsklubb11.13
979411362Hogne KjæråsAndebu IL11.14
966500608Jan Arve SolliAskøy OL11.15
971485697Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering11.16
978480043Sveinung RekaaNotodden OL11.17
97796166Kjell Audun SundsdalMelum IL11.18
980199326Per ØhlckersIL Tyrving11.19
969192474Frank Glad BalchenOddersjaa SSK11.20
96796183Tor TrøanHadeland OL11.21
965201001Tor MjaalandOddersjaa SSK11.22
968157021Øyvin SimonsenIL Imås11.23
97484867Erik HodneOddersjaa SSK11.24
97684731Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK11.25
972182122Martin NaufHedrum OL11.26
963197800Ragnar Niemi BergStokke IL11.27
975186202Atle RemmePorsgrunn OL11.28

H 70-

3 800 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1022174919Sigurd N. AndersenSøgne og Songdalen OK11.30
1023200945Arne Hallvard HolteOddersjaa SSK11.31
1019203367Olav SolbergBø OL11.32
1024216923Svein MyklandTorridal IL11.33
1017231193Arne Kristian SkiftenesIL Imås11.34
102068301Erik Johan GrorudHaslum IL11.35
1021195769Jan JansenOK Moss11.36
1018217008Ole Kristian LauvnesKristiansand OK11.37
101661925Lars Ole Dahl LarsenSilkeborg OK11.38
1025168567Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering11.39
1015211532Kåre ThorbjørnsenLarvik OK11.40
1014197988Knut SkjævelandGanddal IL11.41
1001158606Floke BredlandSøgne og Songdalen OK11.42
1007214964Helge RevhaugRingerike OL11.43
992224604Konrad BeckerOLG Basel11.44
993184542John Thomas PetersenNittedal OL11.45
1005159034Ragnar HillestadLardal OL11.46
1004173145Arne BrandsbergEgersund OK11.47
997211569Rolf MikkelsenIL Imås11.48
1008199690Hans StordalOL Tønsberg og omegn11.49
1012157017Erling LauvrakIL Imås11.50
1010181616Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb11.51
1011156918Bjørn W. LudvigsenSturla, IF11.52
100962690Tor Svein LangåsOddersjaa SSK11.53
100680763Øistein ÅsmulOL Trollelg11.54
1003172002Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb11.55
99198612Thor PalmgrenHalden SK11.57
1000186215Geir TrøanKolbotn og Skimt OL11.58
1002184426John Ivar KjellevoldModum OL11.59
1013203627Lars Martin GjeinStokke IL12.00
996207797Steinar SlettemarkStord Orientering12.01
998226157Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering12.02
99979131Harald WesterheimFitjar IL12.03
99460725Bjørn A. SchouOK Sør12.04

H 75-

2 620 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1041187324Helge HalvorsenLarvik OK11.29
1039195709Egil RonæssPorsgrunn OL11.30
1040203285Anton LommeHedrum OL11.31
1038177772Tor Eivind EdvardsenLarvik OK11.32
1027203330Arild TelstøIL Vindbjart11.33
1030197827Ingolf DybvikStord Orientering11.34
1035207009Bjørn EgnerHeming Orientering11.35
1033221026Oddvar GjelstadSandefjord OK11.36
1032186048Bjørn SyvertsenIL Vindbjart11.37
1031152360Tom SletnerRøyken OL11.38
102882402Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL11.39
1029181511Jon C. FougnerHeming Orientering11.40
1037174810Alfred SteinerOLC Kapreolo11.41
103686351Peter RosendahlIL Vindbjart11.42
103471619Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag11.43

H 80-

2 620 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1047195712Ørnulf FremmingHaugerud IF11.01
1046207752Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb11.02
1048145791Einar LarsenSturla, IF11.03
1043211619Einar JørundlandOK Sør11.04
1042501265Helge KvaaseBækkelagets SK11.05
1044500403Kjell H. EriksenFossum IF11.06
104578632Magnar NilsenKolbotn og Skimt OL11.07
398169252Helge TvedtenLarvik OK11.08
1203200585Leiv HopeKongsberg OL11.28

D 10-12N

2 040 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ledig StartnrNOTEAM00.00
40601001660Karina S. ØyreOdda OL09.00
5019175254Malena Bråten GabrielsenVoss IL09.00
5020174579Marie Trøan HvamstadHadeland OL09.00
5027213243Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL11.13
5029192442Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL11.16
5021217032Ida VatlandFossum IF11.20
5017213455Sofia Daltveit SlettebøFana IL11.22
5022212302Kristina Fidje GrytingGjerstad IL11.26
5024223925Ingrid Karoline MølstreSandnes IL (Rogaland)11.29
502365280Silje Gåsvik NarvestadHalden SK11.31
5018223991Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb11.33
5028213390Amanda Daltveit SlettebøFana IL11.40
5030206523Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering11.41

H 10-12N

2 040 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5085175255Markus Bråten RødølenVoss IL09.00
5094206527Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)11.12
5106173450Oliver Johan Moe SyvertsenTorridal IL11.14
5111200415Ole Kristian Omdal TharaldsenIL Vindbjart11.15
5112192098Sindre Solheim EideOdda OL11.17
5097212637Martin Christoffer BorgIL Koll11.19
5095165717Sondre Harstad RindeBø OL11.21
5092195889Carl Marcus Eckhoff GjermestadEgersund OK11.23
5093159929Niclas GunnerødStokke IL11.24
50911000458Trygve Haga NesseHaugesund IL Orientering11.25
5096217242Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange11.27
5100213510Lars KostølKristiansand OK11.28
5108204510Eskil TrøanKolbotn og Skimt OL11.32
510797669Stene FeylingKolbotn og Skimt OL11.34
5103206904Eimund Øverli BergKongsberg OL11.35
5098213219Johannes Salvesen-LundeIL Koll11.36
5101208649Tobias Harstad RindeBø OL11.37
5099213495Sigurd AsplinIL Koll11.38
5102211769Brage FosstveitRaumar Orientering11.39
5104212198Markus MollestadKristiansand OK11.42

D 45AK

3 210 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
309185988Torun DyrkornEiker OL11.06
310203474Liv Grete VollHaugesund IL Orientering11.09
312144870Gerd Karin VestølVegårshei IL11.12
301158085Randi L.H. BirkelandEgersund OK11.13
302209844Eli Serine EikeskogSandnes IL (Rogaland)11.14
317206521Anita SælevikHaugesund IL Orientering11.19
314159012Toini SkyttersæterKonnerud IL11.21
31698613Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL11.25
311413225Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering11.31
315220770May-lill DammTIF Viking11.33
313184155Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb11.37
318208566Torild MyrliTIF Viking11.39
299158427Hege WangLillomarka OL11.40
307225254Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb11.45
30663711Nina Glendrange WoldStavanger Orienteringsklubb11.47
305181948Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.49
304212117Hanne NarvestadHalden SK11.53
303157137Ylva Svanberg HelleTIF Viking11.54
308208791Linda Fenger-GrønOK Snab12.00
300170700Trude KyrkjebøTIF Viking12.02

H 45AK

3 210 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
823146560Erik Utne VieHaugesund IL Orientering11.03
817203437Svein EidetIL Vindbjart11.04
828195680Geir Henrik HirschIF Trauma11.05
811192271Halvard VesterhusIL Høvdingen11.07
815180797Jørn Roar BamleOK Skeidi11.10
824190986Arnstein DaleOL Vallset/Stange11.11
821145186Nils Egil JohannessenIL Høvdingen11.15
810203431Tor OlsenIF Trauma11.16
820192198Jan Helge KjøstvedtIL Høvdingen11.22
826181985Geir BråtenVegårshei IL11.23
81982390Helge Chr. PedersenAlta OL11.24
822192274Audun KjøstvedtIL Høvdingen11.26
827500241Jørn MyrlandNotodden OL11.34
806188881Øivind StenstadOddersjaa SSK11.36
825203394Svein Roar JonsmyrBirkenes IL11.38
813159913Martin FrischknechtAlta OL11.41
818175243Torgeir ErdvigIL Høvdingen11.43
814173470Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb11.44
807500400Erik Broers DamsgaardHisøy OK11.48
808222627Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering11.51
809500249Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn11.56
812203339Paul-Erling LiaBirkenes IL11.59
816193880Trygve VollHaugesund IL Orientering12.01

Åpen A

3 670 m, 49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ole Kristian AuglandKlubbløs00.00
Arne KristensenStokke IL00.00
4008156593Øyvind HoveidAsker Skiklubb09.00
4015206212Frank SandbergFlyfemkamp09.00
401975949Kristin HeivollSøgne og Songdalen OK09.00
4020229528William HarterNOTEAM09.00
4022209001Lars Rønning JohansenMåren OK09.00
40281001588Tor E AuglandKlubbløs09.00
4029199599Tiri RebårdSandefjord OK09.00
403110642Nikolai ArnesenHeming Orientering09.00
4032160945Julie BøbelNydalens SK09.00
403579914Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse09.00
4036195874Åse NysæterSkien OK09.00
4037Nora TorgersenHalden SK09.00
4040195812Ingrid StrandeSkien OK09.00
4047183677Rune HultgreenOppsal Orientering09.00
40571001666Rune AbrahamsenHemsedal09.00
4063401024Oda Lohne van der EydenSøgne og Songdalen OK09.00
406461053Glenn TøråKristiansand OK09.00
40651001691Lasse HodneOddersjaa SSK09.00
4066221212Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering09.00
4069229995Per Kåre LimmesandKlubbløs09.00
4073173098Iliana IlievaHalden SK09.00
4075141052Lacho IlievHalden SK09.00
407663204Jan BergmanOK Kåre09.00
408196681Arne KristensenStokke IL09.00
4082184468Torkel ReinhartsenKristiansand OK09.00
4088158128Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse09.00
4099227448Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK09.00
4102227062Ragnhild BråkenHeming Orientering09.00
4104193800Jan Arild JohnsenFossum IF09.00
4116154622Jon KvisliBø OL09.00
4121229422Dag Helland  HansenIL Tyrving09.00
4124209915Geir Anders HadlandEgersund OK09.00
4127193137Atle T AndersenOK Sør09.00
4145402945Jørgen LienSandefjord OK09.00
4148114839Åge AashammarFlosta IL09.00
4154204624Atle Wendel ScheieOK Sør09.00
4155204755Mads Wendel ScheieOK Sør09.00
415769524Tore Fidje GjerstadGjerstad IL09.00
Sandefjord OK09.00
67815Vidar FossliNOTEAM09.00
1001702Eli Signe KvaaleNOTEAM09.00
125215577Marion AmundsenRingerike OL11.02
400586890Anders FossøyNotodden OL11.04
4003199378Einar KlavenesSandefjord OK11.06
4001401039Jan F. H. KristensenKlubbløs11.12
4002183340Rasmus Fenger-GrønOK Snab11.26
4004203508Erik Nistad NesseHaugesund IL Orientering11.27

Åpen B

3 640 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4017205977Wenche RydningFlyfemkamp09.00
4021208158Hege Rønning JohansenMåren OK09.00
4033197790Thea K TerjesenØyestad IF allianse09.00
40341001601Johanne  TerjesenØyestad IF allianse09.00
403880771Monica SyrdalHeming Orientering09.00
404378992Eli StrandeRingerike OL09.00
40551001680Gunvor T. AbrahamsenHemsedal09.00
4077211796Nicolai GranlyLillomarka OL09.00
4078176023Inger SkjøveslandIF Trauma09.00
4083207016Fredrik WulfsbergIL Koll09.00
4084501608Per GustafssonKongsberg OL09.00
4087480094Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering09.00
4089212597Jørn Idar EllingsenKonnerud IL09.00
4122229421Solveig Nyaas KjæveBø OL09.00
413339730Randi RothSandnes IL (Rogaland)09.00
4146161016Ingrid Elise VingerhagenNOTEAM09.00
4161156736Reidun Margrete KarlsenStavanger Orienteringsklubb09.00
4162179912Bente  KvermeFossum IF09.00
4163186236Toril WiigNOTEAM09.00
4168189116Toril EgnerHeming Orientering09.00
Ida Solheim EideSandnes IL (Rogaland)09.00
4100Roger SlowikNOTEAM11.01
414460696Ida Solheim EideOdda OL11.08
4103212906Silje CarlsenRøyken OL11.09
4142227511Christine ØhlenschlægerSilkeborg OK11.13
4141152353Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb11.18
12968036Rebekka BråtenVoss IL11.20
4135181963Isak Aasemoen AardalOddersjaa SSK11.30
4140155711Tor Kjetil NilsenBø OL11.38
4139195762Roger ØstvoldHeming Orientering11.44
4143171033Aagot HartmannRøyken OL11.47
4010206514Elisabet BråtenVoss IL11.49
4137175249Hildegunn GrønsethFossum IF11.51
4138175257Øystein VatlandKlubbløs11.54
41341001166Katrine Haga NesseHaugesund IL Orientering12.07

Åpen C

3 310 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Gry M OlaisenNOTEAM00.00
4014Inger Johanne ChristiansenNOTEAM09.00
40161001571Merethe OlsenFlyfemkamp09.00
402468532Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)09.00
4026222156Adriana EikKristiansand OK09.00
4041192139Nora HannisdalRingerike OL09.00
4042192616Geir Strande SyrristRingerike OL09.00
40491001652Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering09.00
4050177978Aileen RundeKristiansand OK09.00
40521001668Oddvar AbrahamsenOddersjaa SSK09.00
40531001678Miriam Thorset AbrahmsenHemsedal09.00
40561001673Øystein T. AbrahamsenHemsedal09.00
4059192567Johannes S. ØyreOdda OL09.00
4068174690Liv SkrettingTorridal IL09.00
407060714Kjell Erling HålandOK Sør09.00
4079230094Eli Signe KvaaleNOTEAM09.00
4091195732May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)09.00
4094147561Merethe OlsenFlyfemkamp09.00
4097211907Victoria Louise Lund JensenOddersjaa SSK09.00
4106203475Katrine Haga NesseHaugesund IL Orientering09.00
4107208024Trygve Haga NesseHaugesund IL Orientering09.00
4108149512Chris EknesVoss IL09.00
4109175253Andreas SommerbakkStatoil BIL09.00
4113207609Torgeir SalvesenAsker Skiklubb09.00
4114132006Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering09.00
4126145083Kristine AmlieIL Tyrving09.00
413084866Helle HodneOddersjaa SSK09.00
4132171914Jonas Spilde HasaasFossum IF09.00
4153198045Marianne TveterNittedal OL09.00
4160197824Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)09.00
4164230095Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse09.00
4165204824Frode JensenOddersjaa SSK09.00
1001576Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)09.00
1001658Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)09.00
4268224727Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)11.09
4269213635Tone HandegårdVoss IL11.12
4270207080Anne Grethe PapeKonnerud IL11.17
4276211767Ann Merete HandegårdVoss IL11.21
4274181846Kristin Elise MyhrmoenIL Høvdingen11.23
4271152173Ingrid Marie EkelandOddersjaa SSK11.26
4275181245Vemund Aasemoen AardalOddersjaa SSK11.28
4273181032Isaac LoringOddersjaa SSK11.43
42671001173Helle J. FrischknechtAlta OL11.55

D 15-16B

3 640 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1049184670Tuva HepburnKristiansand OK11.04
147208723Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK11.19

H 15-16B

3 640 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4085168539Hans  Jacob BamleOK Skeidi09.00
524225011Erling Heggelund LiaBirkenes IL11.20
523184628Anund NyhusBirkenes IL11.52
522203297Mardon RødliBirkenes IL11.58

Annonser

IOF Eventor