Norsk Orientering

Startliste for Sørlandsgaloppen 2016

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2016
Arrangørorganisasjoner: Birkenes IL / IL Høvdingen / IL Vindbjart / Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør / Søgne og Songdalen OK
Dato: torsdag 7 juli 2016 - søndag 10 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 3Dag 4

D 11-12

2 080 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5060207894Nora Arentz HagenSandefjord OK14.34
5059212419Sigrid NermoenØstmarka OK14.35
5037204740Thea Beate PuntervoldEgersund OK14.36
5056201972Marie KravdalGjø-Vard OL14.37
5040181460Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)14.38
5039137184Tonje JohnsenØyestad IF allianse14.39
5049182028Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb14.40
5055184277Alida OftedalÅlgård Orientering14.41
5053212325Ragnhild Blom-HagenFossum IF14.42
5045191374Ingvild Berner MyhreFossum IF14.43
5042180714Iril RingheimLarvik OK14.44
5034211944Synne SandvenNotodden OL14.45
5050184481Helene Hoel JomaasFossum IF14.46
5054184262Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn14.47
5052213167Hannah Syrdal ØenHeming Orientering14.48
5044186299Maria StødleKristiansand OK14.49
5046229422Flora HänselSV Lengefeld14.50
5058208752Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)14.51
5051223924Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb14.52
5038204756Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL14.53
5033207601Martha WisløffAsker Skiklubb14.54
5057198036Maria KostølKristiansand OK14.55
5035191202Ingvild Øverli BergKongsberg OL14.56
5036197921Anne ØstvoldHeming Orientering14.57
5043212433Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)14.58
5047206417Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering14.59
5041203004Ingvild GustafssonKongsberg OL15.00
5048206369Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi15.01

D 13-14

2 230 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
23192334Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular14.05
24213410Kristine Bog VikaneFana IL14.06
20153714Dina Marie SalvesenAsker Skiklubb14.07
25195677Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb14.08
6203326Ada Helene OlsenIF Trauma14.09
9207587Petra HoveidAsker Skiklubb14.10
3189018Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering14.11
17222169Julie ChristiansenKristiansand OK14.12
19186171Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering14.13
13181518Live ØstvoldHeming Orientering14.14
18229983Anna BudskaSCM/TSM Jestedska oblast14.15
26186172Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering14.16
5171152Maya Jones ArnesenHeming Orientering14.17
8189015Mia HirschIF Trauma14.18
15196903Ida Marie FlågenHeming Orientering14.19
11210112Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL14.20
4158320Alexandra LinløkkenØstmarka OK14.21
21224455Pia Young VikNydalens SK14.22
10172001Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb14.23
7209884Ida Sofie HjortlandLarvik OK14.24
16221419Fanny SkindloIF Trauma14.25
14155652Selma HøivoldKongsberg OL14.26
22192918Marie Roll-TørnqvistFana IL14.27
12201989Kristine KravdalGjø-Vard OL14.28

D 13-16C

2 070 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36180902Andrea SortedalOK Skeidi14.05
35202107Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK14.06
34174924Anna Trindade EriksenNydalens SK14.08
32207890Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK14.11
37224800Ingrid MosfjellBirkenes IL14.15
43193094Victoria Roll-ToftFana IL14.18
31177707Julie EikelandOL Tønsberg og omegn14.19
42187025Silje Berner MyhreFossum IF14.21
40207643Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL14.22
33181848Maren KjøstvedtIL Høvdingen14.24
46156976Åsta Firing SimonsenAndebu IL14.27
41160721Silje JohnsenØyestad IF allianse14.29

D 13-16N

1 970 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50203633Ingvild JohnsenHedrum OL14.12
49204434Ingrid TrøanKolbotn og Skimt OL14.13
48185969Hanne-Emilie Svanberg HelleTIF Viking14.16

D 15-16

2 620 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
81154061Anniken RanvikKonnerud IL14.37
57221435Silje KregnesKristiansand OK14.38
68179999Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubb14.39
70195946Ingrid HasaasFossum IF14.40
77212879Malin HaugeHisøy OK14.41
76191341Pernille KatlaFossum IF14.43
61217479Maren NorderudIL Tyrving14.44
79201437Hanna NysæterSkien OK14.45
71186309Inga StødleKristiansand OK14.46
62198019Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL14.47
72200631Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)14.48
78208730Emma DanevadFredrikstad SK14.49
69186700Sofie Fenger-GrønOK Snab14.50
60152441Karen Hoel JomaasFossum IF14.51
66168568Katerina DolejsiSCM/TSM Jestedska oblast14.53
80211180Sigrid EkelandOddersjaa SSK14.54
64154535Ada WulfsbergNydalens SK14.55
67192291Christine HoenEiker OL14.56
63201976Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK14.57
74203743Carmen DirroMåren OK14.58
56207662Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular14.59
75184062Rose RibySCM/TSM Jestedska oblast15.00
59203471Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK15.01
58154062Andrea RanvikKonnerud IL15.02
53204767Julie PuntervoldEgersund OK15.03
73500063Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL15.04
5577435Marketa PavlikovaSCM/TSM Jestedska oblast15.05

D 17-A kort

2 610 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
135230093Ingrid TrøanHadeland OL14.15
145184182Solveig SletnerRøyken OL14.18
12897790Vilde Brabrand UrfjellIL Imås14.22
144221139Anette Fidje BerganVegårshei IL14.23
137193028Heidi Fidje AndersenOK Sør14.30
140217726Mie ZagarLarvik OK14.31
142199270Tone Fidje GrytingGjerstad IL14.32
138180157Otilie OftedalÅlgård Orientering14.33
139217006Kristin VatlandHadeland OL14.40
141216970Celine Vik OlsenLarvik OK14.42
133157738Silje BøenKristiansand OK14.45
132480108Benedikte BøenPorsgrunn OL14.53
136158240Kari LundNittedal OL14.56
131169106Lene Therese MyrlandNotodden OL14.57
13086339Margrete Omdal HildebrandtIL Vindbjart14.59
127217585Alise KløvstadSandefjord OK15.02
134157081Susan BøbelIL Imås15.04

D 17-B

2 260 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
170175248Oddbjørg MoeKristiansand OK14.13
164184416Liv Bente H FriestadKristiansand OK14.16
15039114Gerd Berit RekveFossum IF14.17
157186982Hilde Gunn HellenesOK Skeidi14.22
168182117Monica Renate TrøanNittedal OL14.26
15484212Gro EllegaardVang OL14.33
166220077Marianne ArnesenAsker Skiklubb14.34
159209949Jane M HellandEgersund OK14.37
171184505Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)14.39
153145291Anne Marie EkelandOddersjaa SSK14.41
175176292Anja DyrkolbotnBø OL14.43
148216691Ingunn Lysaker NorbomKonnerud IL14.45
172204354Sophie Christin Eckhoff GjermestadEgersund OK14.46
149207831Heidi BernerFossum IF14.47
174158599Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK14.49
151203399Anne Kari BirkelandBirkenes IL14.50
162143337Lene FlessebergKongsberg OL14.51
155168825Gunhild MyhrAsker Skiklubb14.55
173192462Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)14.56
160217250Kristin HjortlandLarvik OK15.02
167139496Mirjam BråtenVoss IL15.04
165203641Mari CowardOK Sør15.05
156224784Hilde HetlandEgersund OK15.09

D 17-C

2 140 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1202174811Marianne SkusethBø OL14.02
188212782Halfrid WaageSkien OK14.12
18098483Ann Mari StudsrudHisøy OK14.19
179480125Anette StrandBergens TF14.21
184202992Cecilie Christin KvermeFossum IF14.28
177208722Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)14.30
196219221Mona SveenVang OL14.35
194211217Marte LjådalIL Hauken14.36
192200439Linda RivedalSentrum OK14.37
186225302Elen Krohn GjessingHeming Orientering14.40
199193095Tone Roll-ToftFana IL14.43
19860724Solveig SchouOK Sør14.44
181211744Bente MolenaarModum OL14.45
178213419Hege AndersenIL Koll14.46
176184625Åse Aud Moldal NyhusBirkenes IL14.48
195224340Mirjam HalvorsrudMelhus IL14.54
183212994Camilla FosstveitRaumar Orientering14.55

D 17-N

1 970 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4007185963Hilde SalvesenIL Koll12.00
205Ledig StartnummerNOTEAM14.04
204500278Gro Elisabeth HerumOtra IL14.08
202199728Kari BjaadalOK Skeidi14.10
201149177Tordis FrøytlogEgersund OK14.11
203204766Margunn BrandsbergEgersund OK14.15

D 17-20

3 660 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
82204761Nora TorgernsenHalden SK14.00
124206254Ella Arentz HagenSandefjord OK14.03
116181468Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)14.04
111174581Ingvild WangNTNUI14.06
9091574Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering14.07
115175247Sarka KnizkovaSCM/TSM Jestedska oblast14.08
122195919Emma ArnesenByåsen IL14.09
12078715Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular14.10
93207629Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)14.11
102187327Julie HjortlandLarvik OK14.12
114193888Kristina VollHaugesund IL Orientering14.13
92182102Anna FurstovaSCM/TSM Jestedska oblast14.14
101192596Lucie RoskotovaSCM/TSM Jestedska oblast14.15
104196743Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)14.16
112199456Birka Øhlenschlæger NielsenSilkeborg OK14.17
110229996Ludmila HudskaSCM/TSM Jestedska oblast14.18
109180242Julie NærestadVegårshei IL14.19
94189019Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering14.20
88192307Sarka SokolarovaSCM/TSM Jestedska oblast14.21
85501170Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering14.22
100500313Margrethe WisløffAsker Skiklubb14.23
86182009Martina NejezchlebovaSCM/TSM Jestedska oblast14.24
95180221Ane DyrkornEiker OL14.25
10377430Lucie JanouskovaSCM/TSM Jestedska oblast14.26
89224622Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)14.27
106229985Lucie NovakovaSCM/TSM Jestedska oblast14.28
87193045Silje HaugeHisøy OK14.29
12177454Alena LinkovaSCM/TSM Jestedska oblast14.30
119181872Thea DyrkornEiker OL14.31
99224532Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK14.32
105197968Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering14.33
97204666Åse BerganNydalens SK14.34
113185852Lenka KovarovaSCM/TSM Jestedska oblast14.36
84180812Martine TopstadLarvik OK14.37
123192920Julie Roll TørnqvistFana IL14.39
118145700Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)14.40
107500266Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb14.41
96209833Karolina StanovaSCM/TSM Jestedska oblast14.42
117167958Marketa ThorovaSCM/TSM Jestedska oblast14.43

D 21-

3 800 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
23279070Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb14.02
23496612Lisbeth VollNydalens SK14.03
238184022Ane Hansen KjensethÅrvoll IL14.04
233189092Janne BjorvandOddersjaa SSK14.07
237160318Aina VienaLarvik OK14.08
23082335Hildegunn HeggøyNTNUI14.11
22367395Kristin SletnerRøyken OL14.12
22077433Katerina KaskovaSCM/TSM Jestedska oblast14.13
209170604Marianne AndersenKristiansand OK14.14
208158426Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering14.15
22191321Hanne Wigemyr KjeldsenOddersjaa SSK14.16
210402720Sunniva MorganMalvik IL14.17
21995275Linda SjøgrenRøyken OL14.18
216193027Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering14.19
226172255Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb14.20
211229984Blanka KrenkovaSCM/TSM Jestedska oblast14.21
224179370Synnøve BråtenVegårshei IL14.22
217192184Elisabeth IngvaldsenNydalens SK14.23
218207611Silje ArntzenNTNUI14.25
228184264Marthe GløersenBækkelagets SK14.26
227188964Hanne NøvikNydalens SK14.27
214174685Henriette AlbonVaregg Fleridrett14.28
215178225Sunniva Nergaard BergStokke IL14.29
213230098Alena NeradovaSCM/TSM Jestedska oblast14.31
212221272Hege Holth RekaaRøyken OL14.32

D 35-

3 660 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
244203284Pernille NaufHedrum OL14.47
241206496Ellen TindelandStavanger Orienteringsklubb14.48
240155976Tone NilsenBø OL14.50
243230099Dominika PachnerovaSCM/TSM Jestedska oblast14.51
245203467Hilde MolenaarModum OL14.52

D 40-

3 200 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
268207422Mone NastadNotodden OL14.01
269199541Siv WiersdalenPorsgrunn OL14.03
264208955Trude HarstadBø OL14.04
249222718Astrid KravdalGjø-Vard OL14.07
263199634Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)14.08
25078332Berit HerstadBækkelagets SK14.09
257211551Milda ØhlckersIL Tyrving14.10
256174687Barbara SchulthessOLC Kapreolo14.11
258171876Ingjerd SommerstadKongsberg OL14.12
251402909Marianne Bruun LienSandefjord TIF14.13
261197878Målfrid KonstKristiansand OK14.14
266211385Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK14.15
255204302Ingrid UndstadLarvik OK14.16
260227050Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb14.17
262206453Mariann Øren ArvesenSandefjord OK14.18
254197748Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering14.19
259156974Anette FiringAndebu IL14.20
252202996Ellen GustafssonKongsberg OL14.21

D 45-

3 200 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
295184312Annette Cecilie ArentzSandefjord OK14.24
297173321Jorunn HadlandEgersund OK14.25
277155651Marianne HøivoldKongsberg OL14.27
279227060Gro EideOK Sør14.28
285188769Marian KjellevoldIL Gular14.29
286187127Ann Elin FlågenHeming Orientering14.30
289181955Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb14.31
288196768Signe Astrup ArnesenHeming Orientering14.32
29263734Idun Magdalene Bøyum AuglandBergens TF14.33
29178908Marianne HaugeHisøy OK14.34
27387596Arnhild U. BråtenVegårshei IL14.35
284207530Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb14.36
275500271Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb14.37
293182001Kristin SandvenNotodden OL14.38
276176142Christina WhiteSøgne og Songdalen OK14.39
280212044Benedicte BeckmannOddersjaa SSK14.40
281195678Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb14.41
287172689Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK14.42
272198900Elise GisholtFossum IF14.43
283204412Monica FeylingKolbotn og Skimt OL14.44
290197958Kjersti Holt HanssenMåren OK14.45
278132013Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering14.46
294194448Marianne ReuschHeming Orientering14.47
274180326Solveig BerganNydalens SK14.48
282160761Anne Sofie KorsveienAsker Skiklubb14.49

D 50-

2 870 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
343160811Maria PerssonAsker Skiklubb14.46
34491027Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering14.48
342220857Ingrid NermoenØstmarka OK14.49
324228397Ragnhild HaldKristiansand OK14.51
336214295Ulrika HaajanenOK Raseborg14.52
325211662Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen14.53
335207630Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)14.54
331187015Ann Sissel VehusVerdal OK14.55
327207721Vanja StaffOL Toten-Troll14.56
326217077Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)14.57
339501595Solveig SikkelandIL Tyrving14.58
337203485Lise RollFana IL14.59
338213139Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb15.00
332181360Kjersti HovFossum IF15.02
340206560Hilde KløvstadSandefjord OK15.03
329197726Lise ChristensenTIF Viking15.04
334186852Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL15.05
32261802Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)15.06
323211280Hege FjellbirkelandIL Gular15.07
330200487Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)15.08
32880134Nina Elise JørgensenNittedal OL15.09

D 55-

2 210 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36089661Gunn BotnenBø OL15.08
353500599Runa SkyttersæterHeming Orientering15.09
36284997Anne Karin RibeKristiansand OK15.10
35576105Ingrid RavnanOL Toten-Troll15.11
354179406Inger SchibstedRøyken OL15.12
34982951Gro PedersenOK Skeidi15.13
356188902Eli FrafjordGanddal IL15.14
34860790Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering15.15
359181665Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering15.16
361184157Grete S B HoviSkien OK15.17
35868034Trude BråtenVoss IL15.18
352400784Gro Hege LudvigsenMåren OK15.19
35191510Hanne HerumOK Skeidi15.20
35789041Eli Marie WiigPorsgrunn OL15.21
35062839May MelingStavanger Orienteringsklubb15.22
34791002Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL15.23

D 60-

2 210 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
376201015Solveig OlsenOddersjaa SSK15.26
375174818Jorunn SandsdalenOddersjaa SSK15.28
370222555Kjellaug GrødemVoss IL15.29
368221166Elin Glad BalchenOddersjaa SSK15.30
366198006Inger NergaardStokke IL15.31
367500394Grethe Wanvik JohansenSturla, IF15.32
371500609Rannveig SolliAskøy OL15.33
372188464Tonny LindquistOK Skeidi15.34
37396274Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn15.35
36962488Anne Kjersti DaltveitFana IL15.36

D 65-

2 040 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
383197880Signe HeivollSøgne og Songdalen OK14.45
38098007Anne Karin StigemoIL Imås14.46
379158601Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK14.47
381207689Edel SlettemarkStord Orientering14.48
384192586Hedvig AndaSandnes IL (Rogaland)14.49
382211574Margareta BrynhildsenStokke IL14.50

D 70-

2 040 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
397412892Liv HorntvedtIL Imås14.16
394221371Astrid GjelstadSandefjord OK14.17
396208756Inger Lise SolbergBø OL14.18
386157079Ingeborg BøbelIL Imås14.20
388183856Kari Timenes LaugenIL Imås14.21
38983055Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag14.22
391221368Eli KlovningPorsgrunn OL14.23
393501160Thorunn Aamodt OvesenLardal OL14.24
390157189Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb14.25
38780459Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK14.26
392170304Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb14.27

D 75-

2 040 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
404207889Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL14.09
401192094Hjørdis EgnerHeming Orientering14.10
399211633Johanna YtterbølGimle IF14.11
402203765Unni Dirro BøhlerengenMåren OK14.12
403181467Gudveig JørundlandOK Sør14.13

D 80-

2 040 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40587594Ellen MathisenPorsgrunn OL14.00

H 11-12

2 080 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5114Ledig StartnummerNOTEAM14.00
5113174813Henrik Repstad StoremyrIL Hauken14.01
5142216964Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb14.02
5144186273Rasmus D. EastwoodLillomarka OL14.04
5143199542Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL14.06
5117223935Edvin AakreEgersund OK14.07
5139158631Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)14.09
5137211301Johannes HalvorsrudMelhus IL14.10
5121180485Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb14.11
5134195833Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb14.12
5133194460Fridtjof ReuschHeming Orientering14.13
5129501266Markus RichterSandnes IL (Rogaland)14.14
5127220783Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb14.15
5126211139Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)14.16
5135175245Eirik FrostAlta OL14.17
5119187180Reno PapeKonnerud IL14.18
5123191210Kristoffer ØhlckersIL Tyrving14.19
5122205994Fredrik SkovlyIL Vindbjart14.20
5138168429Felix R. HyllesethSentrum OK14.21
512889684Simen Rønning JohansenMåren OK14.22
5132212147Henrik Kaupang LyeLarvik OK14.23
5116185923Christian Fredrik BorgIL Koll14.24
5131212462Isa Bønnhoff UclerOK Sør14.25
5125149208Ole Andre BrandsbergEgersund OK14.26
5118212378Chris Ruben ErfjordOK Sør14.27
5120181492Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)14.28
5115204534Mathias NyhaugAsker Skiklubb14.29
513660717Erik ZagarLarvik OK14.30
5124197959Einar ØstvoldHeming Orientering14.31

H 13-14

2 230 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
428224153Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb14.31
445225174Vebjørn Blom-HagenFossum IF14.32
437207401Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb14.33
419209963Mats LindaasElverum OK14.34
430160154Arthur BrunborgNittedal OL14.35
446169707Sindre Fidje AndersenOK Sør14.36
417184396Nils TveiteÅs-NMBU Orientering14.37
408186064Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering14.38
426199999Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb14.39
420211799Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)14.40
411208676Ulrik HellenTIF Viking14.41
452213433Birk Felland SætnanFossum IF14.42
422222540Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering14.43
439151433Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering14.44
415198899Sindre GisholtFossum IF14.45
453175244Gard FrostAlta OL14.46
449215050Jonas MyhrAsker Skiklubb14.47
410194450Henrik ReuschHeming Orientering14.48
440223652Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering14.49
421149100Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering14.50
425205387Simen FritznerNittedal OL14.51
412203103Mikkel KatlaFossum IF14.52
423195800Sindre Skeie PettersonEgersund OK14.53
413191269Grunde IsaksætreGrue IL14.54
414501113Sondre YtterbøAsker Skiklubb14.55
443152178Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK14.56
427212894Simen KolbergsrudRøyken OL14.57
418216720Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering14.58
435159943Eskil FrischknechtAlta OL14.59
424160804Felix FinsrudAsker Skiklubb15.00
450180942Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL15.01
448198046Brage TakleKristiansand OK15.02
447204760Jakob TorgersenHalden SK15.03
434500634Martin Vehus SkjerveVerdal OK15.04
436180136Gaute FosstveitRaumar Orientering15.05
429195549Iver RingheimLarvik OK15.06
441212369Eilev KvaaleAsker Skiklubb15.07
416217086Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL15.08
442187042Kristian ØstermannHeming Orientering15.09
444189160Samuel KleppaÅlgård Orientering15.10
433212595Petter Andreas LonaWing OK15.11
451204739Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OK15.13
409212416Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering15.14
438197834Jørgen WesterheimStord Orientering15.15
431187011August Syrdal ØenHeming Orientering15.16

H 13-16C

2 070 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
460203436Haakon Smith EidetIL Vindbjart14.02
462200442Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart14.04
456179351Gaute LindaasElverum OK14.09
465149195Preben Bransdsberg StormyrEgersund OK14.10
455176148Lars Gåsvik NarvestadHalden SK14.12
457211249Anders LjådalIL Hauken14.13
459217088Even Amundsen BjørkliRingerike OL14.14
464209386Ole Simen Eckhoff GjermestadEgersund OK14.16
466171913Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)14.20
461199731Magnus Ellefsen MoenOK Skeidi14.23
463204411Morten TrøanKolbotn og Skimt OL14.25
45895782Erlend SundsdalBirkenes IL14.28

H 13-16N

1 970 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4059192567Johannes S. ØyreOdda OL12.00
469174927Hans Petter ErdvigIL Høvdingen14.03
470214364Jostein NermoenØstmarka OK14.05
468226136Aydin KeskinTorridal IL14.06
471204353Ove StrømsvågEgersund OK14.07
47297672Sigve FeylingKolbotn og Skimt OL14.09

H 15-16

2 870 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
473184362Asgeir R. JensenBirkenes IL15.10
474186097Jonas MyhreKristiansand OK15.11
5201000553Hans Jacob BamleOK Skeidi15.13
484221505David RundeKristiansand OK15.14
479501605Audun BerganNydalens SK15.15
512226137Njaal Ellegaard MelbyVang OL15.16
496230101Ondrej BudskySCM/TSM Jestedska oblast15.17
489230100Jakub BradacSCM/TSM Jestedska oblast15.18
494500623Odd-Anton HermansenKristiansand OK15.19
499208085Eskil FrøislandVang OL15.20
497197833Erik Hæstad BjørnstadFossum IF15.21
493204748Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK15.22
486191177Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange15.23
504192821Erlend Fidje AndersenOK Sør15.24
492207399Trygve MyhrAsker Skiklubb15.25
503179826Sivert Sande KvermeFossum IF15.26
508500300Per Clemet WisløffAsker Skiklubb15.27
507184460Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK15.28
480174688Fredrik HamreforsVästerås SOK15.29
477213681Alexander Repstad StoremyrIL Hauken15.30
518500222Sander ArntzenAsker Skiklubb15.31
495205990Kristian SkovlyIL Vindbjart15.32
514197847Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering15.33
482501156Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular15.34
515229421Ole HänselSV Lengefeld15.35
476188458Fredrik SveenVang OL15.36
517187014Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK15.37
488202094Even LindaasVang OL15.38
490203450Magnus MosfjellBirkenes IL15.39
500222559Anders VestølVegårshei IL15.40
513229986Dan PavlovecSCM/TSM Jestedska oblast15.41
511208690Marius AurebekkKristiansand OK15.42
49877446Petr MelicharSCM/TSM Jestedska oblast15.43
509211766Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb15.44
485198904Peter GisholtFossum IF15.45
516182101Jakub BilySCM/TSM Jestedska oblast15.46
478211484Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL15.47
475190333Herman BrunborgNittedal OL15.48
501187105Eivind Berner MyhreFossum IF15.49
487211112Petter Astrup ArnesenHeming Orientering15.50
502187146Martin AdamecSCM/TSM Jestedska oblast15.51
510186295Lars Young VikNydalens SK15.52
481153248Josef NagySCM/TSM Jestedska oblast15.53
506189060Vegard Øverli BergKongsberg OL15.54
491221206Kristian PyttenKristiansand OK15.55
505192129Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering15.56
48377453Antonin SmausSCM/TSM Jestedska oblast15.57

H 17-A kort

2 960 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
58891596Stig Erik ØrumSøgne og Songdalen OK14.03
590130740Yngve VetrhusSøgne og Songdalen OK14.04
592192478Ottar EideOdda OL14.05
591203338Espen BirkenesBirkenes IL14.07
587183901Øyvind GlendrangeÅrvoll IL14.08
576149848Kurt KleppaÅlgård Orientering14.12
580220929Jørn BerganVegårshei IL14.13
583203294Guttorm NyhusBirkenes IL14.14
582207695Peter CarlsenRøyken OL14.15
589192904Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering14.16
586Ledig StartnrNOTEAM14.17
585226946Håkon EideOK Sør14.18
577206419Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering14.19
593131387Steinar SundeSøgne og Songdalen OK14.20
57971279Espen CowardOK Sør14.22
594156979Steinar AasBirkenes IL14.23
581203290Sigurd Svaland AasKristiansand OK14.24
578191400Andreas SommerfeltVegårshei IL14.25
575174929Per Ivar VaajeMarnardal IL14.27

H 17-B

2 260 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
611192235Helge JørgensenHaugesund IL Orientering14.08
605184415Bjørn A FriestadKristiansand OK14.18
610187248Geir Egil NorbomKonnerud IL14.19
615501115Per Anders YtterbøAsker Skiklubb14.20
59992499Frode RødølenVoss IL14.21
60062291Sander FeylingKolbotn og Skimt OL14.25
598195860Nils-Henrik PedersenHisøy OK14.28
602160771Arild NyhaugAsker Skiklubb14.30
620227514Torodd KolbergsrudRøyken OL14.31
612180810Lars Andreas EenVoss IL14.36
606204833Eiliv Bjarne LønningenOtra IL14.42
609173096Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)14.52
59762292Simon FeylingKolbotn og Skimt OL14.54
608207018Espen Ekholt BergKongsberg OL14.57
614207822Olav HellandEgersund OK14.59
607216675Eivind KløvstadSandefjord OK15.00
601187234Morten AndresenOK Skeidi15.01
613192692Morten CowardOK Sør15.03
619200438Tommy SæterKongsberg OL15.07
616226010Ronny ErvikOK Skeidi15.08
60366810Arild JørgensenOddersjaa SSK15.10

H 17-C

2 140 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
64080732Tommy BirkelandEgersund OK14.06
635212819Peter Preben PrebensenSkien OK14.15
634220778Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL14.18
623501145Andreas DalseggSkien OK14.20
62680591Arnfinn SørumSkien OK14.27
638216740Svein-Tore Gåsvik NarvestadHalden SK14.29
628174820Egil Christopher HoenEiker OL14.31
622209390Tor Eckhoff GjermestadEgersund OK14.32
629410839Erik HasliSnertingdal IF Orientering14.33
637149176Steinar FrøytlogEgersund OK14.34
633400186Lars-Erik ØsterudEiker OL14.38
631180086Gunnar FosstveitRaumar Orientering14.41
630209516Frode TrøanKolbotn og Skimt OL14.47
621204646Tony HalsallOtra IL14.52
632213429Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)14.53
636212929Rodney MolenaarModum OL14.57

H 17-20

3 830 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
525200630Magnus SandvenNotodden OL14.01
562174689Henrik HamreforsVästerås SOK14.04
533182010Jan SmausSCM/TSM Jestedska oblast14.05
551200550Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)14.07
536182100Vojtech MelicharSCM/TSM Jestedska oblast14.08
565114963Michal BoránekUSK Prague14.09
552216933Tobias KristensenLarvik OK14.10
537220801Knut KyrkjebøTIF Viking14.11
568195845Joar FuglestadÅlgård Orientering14.12
529501163Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK14.14
570180903Jørgen WulfsbergNydalens SK14.15
560187208Marek NovotnySCM/TSM Jestedska oblast14.16
535197877Marius PyttenKristiansand OK14.18
543180081Henrik Chr. HirschIF Trauma14.19
539186932Vit KostejnSCM/TSM Jestedska oblast14.21
532226304Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering14.23
550200717Einar EkelandOddersjaa SSK14.24
557211047Jostein BaustadHaugesund IL Orientering14.25
528182007Krystof KaratsiolisSCM/TSM Jestedska oblast14.26
554186967Miroslav JanecekSCM/TSM Jestedska oblast14.27
540203289Kristian NyhusBirkenes IL14.28
567159540Mathias HermstadFreidig14.29
544153553Bjørnar KregnesKristiansand OK14.31
564157185Matej BurdaSCM/TSM Jestedska oblast14.32
541194509John RundeKristiansand OK14.33
542182008Tomas HlubucekSCM/TSM Jestedska oblast14.34
530181663Ole Martin EdstrømOppsal Orientering14.35
555197879Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF14.36
549172270Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering14.37
527209873Bjørn Anders FlågenHeming Orientering14.38
534184471Henrik UpsalNTNUI14.39
545187145Ondrej BekSCM/TSM Jestedska oblast14.41
558206421Even FossumIK Grane Arendal Orientering14.43
563195884Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK14.44
548192340Tomas ThorSCM/TSM Jestedska oblast14.45
561158637Matias Hodne HanischKristiansand OK14.46

H 21-

4 610 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
642153988Kristian BråtenFørde IL14.00
641175242Såmund BotnenNOTEAM14.02
682181953Pål SkogedalAsker Skiklubb14.04
69274923Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering14.09
685209916Thomas HadlandEgersund OK14.13
689205576Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering14.14
683203418Gard LindsethNydalens SK14.15
664192578Jostein AndersenNydalens SK14.16
653221391Morten JørgensenKristiansand OK14.17
672203615Håkon Nergaard BergStokke IL14.18
66793947Hallvard TyldumEmblem IL14.19
646219196Eivind Romberg KvaaleBø OL14.20
659179375Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK14.21
662221348Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL14.22
649222447Harald Astrup ArnesenHeming Orientering14.23
673224960Jørgen HetlandEgersund OK14.24
665151194Vegard DanielsenKristiansand OK14.25
655197823Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett14.26
656480139Lasse KløvstadSandefjord OK14.28
678197802Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb14.29
671227555Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering14.30
647216987Christian BøenKristiansand OK14.31
645127264Jonathan AlbonVaregg Fleridrett14.32
669184414Gaute FriestadKristiansand OK14.33
64895276Martin Holth JohannessenRøyken OL14.34
658175252Thorstein WangNTNUI14.35
679230081Ondrej VanisSCM/TSM Jestedska oblast14.36
668230079Jan CechlovskySCM/TSM Jestedska oblast14.37
67677451Jan KocibSCM/TSM Jestedska oblast14.38
651182085Jan PicekSCM/TSM Jestedska oblast14.39
67590382Nicholas MorganMalvik IL14.40
670230080Tomas DlabajaSCM/TSM Jestedska oblast14.41
660216944Kenneth MydlandEgersund OK14.42
65789665Sigve BotnenBø OL14.43
654186924Stanislav NejmanSCM/TSM Jestedska oblast14.44
65062371Håvard Krey HansenOK Silsand14.45
67477445Dan WolfSCM/TSM Jestedska oblast14.46
652227556Eirik Holth JohannessenRøyken OL14.47
661181970Simen A BjøringsøyNydalens SK14.48
68089664Øystein BotnenBø OL14.49
666230078Tomas KobrSCM/TSM Jestedska oblast14.50
663230102Tomas KrenekSCM/TSM Jestedska oblast14.51

H 35-

3 830 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
703152657Frode Øverøyen BalchenOddersjaa SSK14.48
702165135Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb14.49
695230082Pavel PachnerSCM/TSM Jestedska oblast14.50
700114960Petr BoránekUSK Prague14.51
694203518Erik S MolenaarModum OL14.52
701158607Svein SundeSøgne og Songdalen OK14.53
697502123Lars AurebekkFredrikstad SK14.54
699203400Thomas RoskifteOK Moss14.55
696217736Per Henrik ZagarLarvik OK14.56
698188699Kim RichterSandnes IL (Rogaland)14.57

H 40-

3 800 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
704201417Odd SnerthammerNOTEAM14.33
737216713Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK14.35
730221274Espen JohannessenIL Høvdingen14.38
739217372Arild FlatenVegårshei IL14.39
736191287Steinar EastwoodLillomarka OL14.40
733199543Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL14.42
734203561Ola BratlieIL BUL-Tromsø14.43
729204757Espen RøsteKongsberg OL14.46
722193098Torbjørn KravdalGjø-Vard OL14.47
712157199Marcel NiederhauserAskøy OL14.48
724211262Eivind LonaWing OK14.49
715223987Lars FolgerøSauda Orienteringsklubb14.50
706192426Martin BjørkenesHisøy OK14.51
717210151Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)14.52
71472475Stig DalsørenKristiansand OK14.53
709187322Sander StielstraSauda Orienteringsklubb14.54
723199596Sturle FurlandSandefjord OK14.55
713199446Tallak Olav GrytingGjerstad IL14.56
710191338Trond MyhreFossum IF14.57
707189148Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)14.58
716203672Atle BorgersenHedrum OL14.59
727174819Asle ÅsmulBirkenes IL15.00
726203011Torbjørn Blom-hagenFossum IF15.01
725192989Kjell Arne HålandOK Sør15.02
720188797Johs HjelmstadBækkelagets SK15.03
71979095Espen DanevadFredrikstad SK15.04
711191378Gunnar PettersonEgersund OK15.05
708192250Hans TrøanNittedal OL15.06
728193630Knut Jostein SætnanFossum IF15.07
718197885Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK15.08
721195791Eskil ÅsmulOL Trollelg15.09

H 45-

3 660 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
802192554Olav HasaasFossum IF14.55
80089677Øyvind FlaattenOK Skeidi14.58
777181982Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering14.59
76679164Espen FeylingKolbotn og Skimt OL15.00
760208567Bjart Are HellenTIF Viking15.01
784203487Jan EideOK Sør15.02
779204299Gunnar Engen VikNydalens SK15.03
745402945Jørgen LienSandefjord TIF15.04
780222573Truls KvaaseBækkelagets SK15.05
783184541Øystein FuglestadÅlgård Orientering15.06
790182118Espen JohnsenHedrum OL15.07
794204203Per Olav GulbrandsenLarvik OK15.08
763191345Christian JomaasFossum IF15.09
767204741Nils Tore PuntervoldEgersund OK15.10
757209845Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)15.11
755228399Sverre WisløffAsker Skiklubb15.12
785194449Christian ReuschHeming Orientering15.13
796219497Torstein KvaaleAsker Skiklubb15.14
751216858Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering15.15
747224566Jesper Fenger-GrønOK Snab15.16
776214745Vidar GjelstadOppsal Orientering15.17
782400927Odd-Ivan LorentsenOK Silsand15.18
774158074Håkon BrynjulfsenOK Silsand15.19
798176262Jon SkriubakkenPorsgrunn OL15.20
799411539Anders FlågenHeming Orientering15.22
79784024Kimme ArnesenHeming Orientering15.23
771213457Anders HolstPorsgrunn OL15.24
792169769Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb15.25
754160438Tor BrennaNittedal OL15.26
759204645Ove KjetsåOtra IL15.27
795216881Pål WinbergOK Skeidi15.28
79160735Svein-Erik KvameGanddal IL15.29
761226659Einar GisholtFossum IF15.30
770172254Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb15.31
758197776Jørgen FrøydLarvik OK15.32
750223712Knut Harald HyllesethSentrum OK15.33
746413165Pål WinsentsMåren OK15.34
749158558Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb15.35
773230094Jörg HänselSV Lengefeld15.37
769195788Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)15.38
772103737Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL15.39
778184473Frode NysæterSkien OK15.40
787208740Trond GjelstadSandefjord OK15.41
768215576Kjetil DammTIF Viking15.42
789501142Thomas FrostAlta OL15.43
756197500Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL15.44
748197944Kenneth WesterheimStord Orientering15.45
764208689Knut AurebekkTorridal IL15.46
781220872Lars BaklidKonnerud IL15.47
752216356Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering15.48
744197505Dag WangLillomarka OL15.49
753177539Tom KristensenLarvik OK15.50
762198968Erik EngløkkHaugesund IL Orientering15.51
775204759Geir TorgersenHalden SK15.52
786500062Are StrandlieGjø-Vard OL15.53
765209885Ole Edvard HjortlandLarvik OK15.54

H 50-

3 200 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
870207706Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb14.52
878180922Jørn MoeFet OL14.55
881216920Magne LøeNotodden OL14.56
872158042Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb14.57
87988722Jan Petter HansenIL Gular14.58
880184642Asle KregnesKristiansand OK15.00
87691370Ingvar BraatenModum OL15.02
87497792Terje UrfjellIL Imås15.03
87396736Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)15.04
85294900Helge GisholtOK Skeidi15.05
841226009Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb15.06
849402911Pål AuglandBergens TF15.07
832192921Ole TørnqvistFana IL15.08
836487977Nils Harald StaffOL Toten-Troll15.09
863210922Terje LinløkkenØstmarka OK15.10
859193466Egil FossumIK Grane Arendal Orientering15.12
855205989Hans Martin SkovlyIL Vindbjart15.13
861179812Øystein ØstermannHeming Orientering15.15
83461055Juha VienaRingerike OL15.16
833172690Vegard HaldenNydalens SK15.17
844198012Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering15.18
848188700Per Olav NærestadIF Trauma15.19
835203432Are SkindloIF Trauma15.20
837211193Bjørn HøllelandFana IL15.21
846216874Tore JuvikIL Gular15.22
853211230Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)15.23
86260598Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering15.24
864201868Vidar SkjerveVerdal OK15.25
86677862Leif HaajanenOK Raseborg15.26
831187010Knut Erling ØenHeming Orientering15.28
845211559Jon Terje EkelandOddersjaa SSK15.29
854229989Helge Aronsen HæstadIL BUL-Tromsø15.30
840483517Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering15.31
857196876Lasse ArnesenHeming Orientering15.32
839207628Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)15.33
838402531Per Olav HaarrGanddal IL15.34
860183826Geir FrøytlogEgersund OK15.35
858181466Stein-Erik ScheieOK Sør15.36
851222073Ole Petter VestølVegårshei IL15.37
867132005Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering15.39
847211661Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingen15.40
843195873Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb15.41
856216793Bjarne SommerstadAndebu IL15.42

H 55-

2 870 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91091423Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL14.02
922221269Bjørn ChristensenØstmarka OK14.03
91784213Øystein MelbyVang OL14.04
916154622Jon KvisliBø OL14.05
92387024Hans Henrik FremmingHeming Orientering14.09
915181270Martin GranlyLillomarka OL14.10
920183832Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)14.11
924205950Jens Arild KrokenVegårshei IL14.12
913208650John HansenKristiansand OK14.14
91966662Kjell MarksetIL Koll14.15
909137076Magne DølemoOK Sør14.16
912222625Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL14.17
918195822Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb14.18
906206561Kjetil KløvstadSandefjord OK14.19
884221312Egil Wickstrand IversenHeming Orientering14.20
88984996Kristen RibeKristiansand OK14.21
899400006Morten KarlsenMåren OK14.22
893188867Christian SchibstedRøyken OL14.23
905500246Lars FremstadLarvik OK14.24
885220882Tore LindaasElverum OK14.25
901226293Svein S JacobsenIL Tyrving14.26
887209927Jon BjørgumKristiansand OK14.27
894207674Onno VerberneOL Toten-Troll14.28
89184978Per KaarbyFossum IF14.29
904206911Johan LundeIL Koll14.30
900200991Lasse JohnsenOddersjaa SSK14.31
907174692Ulf HamreforsVästerås SOK14.32
886217636Erik HøivoldKongsberg OL14.33
895216835Tor LohneSøgne og Songdalen OK14.34
902159620Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb14.35
903178500Svein Harald HansenOK Silsand14.36
892209078Terje HenriksenAsker Skiklubb14.37
898153550Øivind SæbøKristiansand OK14.39
897501673Lars Peder VaajeMarnardal IL14.41

H 60-

2 620 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
956184578Dag MoeKristiansand OK14.02
955206403Kjell SandåkerIL Imås14.03
957145799Olav SmestadGjerstad IL14.04
958149178Arvid MydlandEgersund OK14.05
959413248Jon A BjørgumIL Vindbjart14.06
960192464Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb14.07
942312743Stein TurtumøygardMåren OK14.08
954188444Arve GlittumOK Skeidi14.09
95171282Stein CowardOK Sør14.10
952184572Harald HoviSkien OK14.11
950174693Ketil KvaaleHøydalsmo IL14.12
94380466Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn14.13
940229667Morten JohannessenRøyken OL14.14
94160788Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering14.15
94680031Dagfinn HaarrOddersjaa SSK14.16
927197876Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK14.17
92891022Magne VollenOslostudentenes IK14.18
947480058Øivind PedersenOK Skeidi14.19
939189001Arild BjørkenesMarnardal IL14.20
93888880Peter Foppenolv MINOR14.21
933165888Bjarne GimreGanddal IL14.22
937180711Gunnar BråtenVoss IL14.23
936483010Torgeir StrandhagenRøyken OL14.24
953172099Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn14.25
948160920Ove OalandGanddal IL14.26
92994133Per Chr. HagenBø OL14.27
930195715Are EriksenOslostudentenes IK14.28
945207912Kjell RønnebergRøyken OL14.29
935187140Bjørn GrindeOslostudentenes IK14.30
934411794Bernt HeggøyVoss IL14.31
932193685Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering14.32
949186000Erling StrandBergens TF14.33
931201595Øivind FadumSande Sportsklubb14.34
944170925Jarle BotnenBø OL14.35

H 65-

2 210 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
98891631Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK14.02
987168617Inge SkjæveslandIF Trauma14.03
98191185Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering14.04
98260726Jostein KorsvikOK Sør14.07
984180545Svein ØderudKristiansand OK14.08
985186174Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering14.10
972182122Martin NaufHedrum OL14.11
97684731Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK14.12
9741001013Erik HodneOddersjaa SSK14.13
96796183Tor TrøanHadeland OL14.14
968157021Øyvin SimonsenIL Imås14.15
969192474Frank Glad BalchenOddersjaa SSK14.16
975186202Atle RemmePorsgrunn OL14.17
980199326Per ØhlckersIL Tyrving14.19
963197800Ragnar Niemi BergStokke IL14.20
979411362Hogne KjæråsAndebu IL14.21
970211500Atle BergsethVaregg Fleridrett14.22
971485697Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering14.23
97796166Kjell Audun SundsdalMelum IL14.24
978480043Sveinung RekaaNotodden OL14.25
966500608Jan Arve SolliAskøy OL14.26
973201390Anders WaageFreidig14.27
964170747Widar TrømborgSande Sportsklubb14.28

H 70-

2 210 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1015211532Kåre ThorbjørnsenLarvik OK14.30
1021195769Jan JansenOK Moss14.31
1025168567Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering14.32
1019203367Olav SolbergBø OL14.33
101661925Lars Ole Dahl LarsenSilkeborg OK14.34
1017231193Arne Kristian SkiftenesIL Imås14.36
1018217008Ole Kristian LauvnesKristiansand OK14.37
1022174919Sigurd N. AndersenSøgne og Songdalen OK14.38
1024216923Svein MyklandTorridal IL14.39
102068301Erik Johan GrorudHaslum IL14.40
1011156918Bjørn W. LudvigsenSturla, IF14.41
1000186215Geir TrøanKolbotn og Skimt OL14.42
996207797Steinar SlettemarkStord Orientering14.43
99460725Bjørn A. SchouOK Sør14.44
99979131Harald WesterheimFitjar IL14.45
1013203627Lars Martin GjeinStokke IL14.47
1003172002Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb14.48
99198612Thor PalmgrenHalden SK14.49
100680763Øistein ÅsmulOL Trollelg14.50
1002184426John Ivar KjellevoldModum OL14.51
100962690Tor Svein LangåsOddersjaa SSK14.52
998226157Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering14.53
1008199690Hans StordalOL Tønsberg og omegn14.54
992224604Konrad BeckerOLG Basel14.55
993184542John Thomas PetersenNittedal OL14.56
1012157017Erling LauvrakIL Imås14.57
1007214964Helge RevhaugRingerike OL14.58
1005159034Ragnar HillestadLardal OL14.59
997211569Rolf MikkelsenIL Imås15.00
1010181616Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb15.01
1014197988Knut SkjævelandGanddal IL15.02
1004173145Arne BrandsbergEgersund OK15.03
1001158606Floke BredlandSøgne og Songdalen OK15.04

H 75-

2 040 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1038177772Tor Eivind EdvardsenLarvik OK14.31
1039195709Egil RonæssPorsgrunn OL14.32
103471619Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag14.33
1037174810Alfred SteinerOLC Kapreolo14.35
102882402Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL14.36
1031152360Tom SletnerRøyken OL14.37
1029181511Jon C. FougnerHeming Orientering14.38
1035207009Bjørn EgnerHeming Orientering14.39
1032186048Bjørn SyvertsenIL Vindbjart14.40
1030197827Ingolf DybvikStord Orientering14.41
1027203330Arild TelstøIL Vindbjart14.42
1033221026Oddvar GjelstadSandefjord OK14.43

H 80-

2 040 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1047195712Ørnulf FremmingHaugerud IF14.01
1048145791Einar LarsenSturla, IF14.02
1046207752Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb14.03
1044500403Kjell H. EriksenFossum IF14.04
104578632Magnar NilsenKolbotn og Skimt OL14.05
1042501265Helge KvaaseBækkelagets SK14.06
1043211619Einar JørundlandOK Sør14.07
398169252Helge TvedtenLarvik OK14.08
1203200585Leiv HopeKongsberg OL14.28

D 45AK

2 610 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
312144870Gerd Karin VestølVegårshei IL14.05
301158085Randi L.H. BirkelandEgersund OK14.09
310203474Liv Grete VollHaugesund IL Orientering14.12
302209844Eli Serine EikeskogSandnes IL (Rogaland)14.17
307225254Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb14.19
308208791Linda Fenger-GrønOK Snab14.21
30663711Nina Glendrange WoldStavanger Orienteringsklubb14.26
300170700Trude KyrkjebøTIF Viking14.27
299158427Hege WangLillomarka OL14.28
304212117Hanne NarvestadHalden SK14.34
303157137Ylva Svanberg HelleTIF Viking14.35
305181948Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering14.37
31698613Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL14.47
313184155Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb14.48
318208566Torild MyrliTIF Viking14.49
314159012Toini SkyttersæterKonnerud IL14.51
317206521Anita SælevikHaugesund IL Orientering14.58
315220770May-lill DammTIF Viking15.00

H 45AK

2 610 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
824190986Arnstein DaleOL Vallset/Stange14.03
828195680Geir Henrik HirschIF Trauma14.06
810203431Tor OlsenIF Trauma14.08
815180797Jørn Roar BamleOK Skeidi14.10
818175243Torgeir ErdvigIL Høvdingen14.20
813159913Martin FrischknechtAlta OL14.24
809500249Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn14.25
812203339Paul-Erling LiaBirkenes IL14.29
816193880Trygve VollHaugesund IL Orientering14.36
807500400Erik Broers DamsgaardHisøy OK14.38
814173470Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb14.39
808222627Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering14.41
820192198Jan Helge KjøstvedtIL Høvdingen14.43
827500241Jørn MyrlandNotodden OL14.46
806188881Øivind StenstadOddersjaa SSK14.50
81982390Helge Chr. PedersenAlta OL14.52
822192274Audun KjøstvedtIL Høvdingen14.55
826181985Geir BråtenVegårshei IL15.01
825203394Svein Roar JonsmyrBirkenes IL15.03

Åpen A

2 960 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4015206212Frank SandbergFlyfemkamp12.00
4017205977Wenche RydningFlyfemkamp12.00
401975949Kristin HeivollSøgne og Songdalen OK12.00
4020229528William HarterNOTEAM12.00
4022209001Lars Rønning JohansenMåren OK12.00
4029199599Tiri RebårdSandefjord OK12.00
4032160945Julie BøbelNydalens SK12.00
403579914Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse12.00
4040195812Ingrid StrandeSkien OK12.00
4047183677Rune HultgreenOppsal Orientering12.00
4057194882Rune AbrahamsenHemsedal12.00
4063401024Oda Lohne van der EydenSøgne og Songdalen OK12.00
406461053Glenn TøråKristiansand OK12.00
406584867Lasse HodneOddersjaa SSK12.00
4066485352Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering12.00
4069229995Per Kåre LimmesandKlubbløs12.00
4073173098Iliana IlievaHalden SK12.00
4075141052Lacho IlievHalden SK12.00
407663204Jan BergmanOK Kåre12.00
408196681Arne KristensenStokke IL12.00
4082184468Torkel ReinhartsenKristiansand OK12.00
4083207016Fredrik WulfsbergIL Koll12.00
4088158128Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse12.00
4099227448Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK12.00
4102227062Ragnhild BråkenHeming Orientering12.00
67815Vidar FossliNOTEAM12.00
125215577Marion AmundsenRingerike OL14.02
4004203508Erik Nistad NesseHaugesund IL Orientering14.09
4002183340Rasmus Fenger-GrønOK Snab14.11
4001401039Jan F. H. KristensenKlubbløs14.26

Åpen B

2 260 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4021208158Hege Rønning JohansenMåren OK12.00
40341001601Johanne  TerjesenØyestad IF allianse12.00
403880771Monica SyrdalHeming Orientering12.00
404378992Eli StrandeRingerike OL12.00
4055197862Gunvor T. AbrahamsenHemsedal12.00
4077211796Nicolai GranlyLillomarka OL12.00
4078176023Inger SkjøveslandIF Trauma12.00
4084501608Per GustafssonKongsberg OL12.00
4089212597Jørn Idar EllingsenKonnerud IL12.00
4142227511Christine ØhlenschlægerSilkeborg OK14.10
414460696Ida Solheim EideOdda OL14.14
4134203475Katrine Haga NesseHaugesund IL Orientering14.24
4139195762Roger ØstvoldHeming Orientering14.29
4137175249Hildegunn GrønsethFossum IF14.32
4138175257Øystein VatlandKlubbløs14.38
4143171033Aagot HartmannRøyken OL14.40
4141152353Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb14.48
4010206514Elisabet BråtenVoss IL14.49
4140155711Tor Kjetil NilsenBø OL14.53
12968036Rebekka BråtenVoss IL14.54
4135181963Isak Aasemoen AardalOddersjaa SSK14.58

Åpen C

2 140 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4014Inger Johanne ChristiansenNOTEAM12.00
4016147561Merethe OlsenFlyfemkamp12.00
402468532Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)12.00
4041192139Nora HannisdalRingerike OL12.00
4042134798Geir Strande SyrristRingerike OL12.00
4049132006Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering12.00
4050177978Aileen RundeKristiansand OK12.00
4052230096Oddvar AbrahamsenOddersjaa SSK12.00
4053174921Miriam Thorset AbrahmsenHemsedal12.00
4056174918Øystein T. AbrahamsenHemsedal12.00
4068174690Liv SkrettingTorridal IL12.00
407060714Kjell Erling HålandOK Sør12.00
4097211907Victoria Louise Lund JensenOddersjaa SSK12.00
4274181846Kristin Elise MyhrmoenIL Høvdingen14.14
4269213635Tone HandegårdVoss IL14.16
4276211767Ann Merete HandegårdVoss IL14.24
4270207080Anne Grethe PapeKonnerud IL14.25
4271152173Ingrid Marie EkelandOddersjaa SSK14.26
4273181032Isaac LoringOddersjaa SSK14.39
4267159939Helle J. FrischknechtAlta OL14.42

D 15-16B

2 260 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1049184670Tuva HepburnKristiansand OK14.05
147208723Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK14.07

H 15-16B

2 260 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4085168539Hans  Jacob BamleOK Skeidi12.00
523184628Anund NyhusBirkenes IL14.23
522203297Mardon RødliBirkenes IL14.35
524225011Erling Heggelund LiaBirkenes IL15.06

Annonser

IOF Eventor