Norsk Orientering

Startliste for Blåbærløpet/MOT TV CUP

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Blåbærløpet/MOT TV CUP
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 19 september 2015

N-åpen

1 630 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1097Frida OlsenBotne SK12.00
1110Victoria StørenBø OL12.00
1111Sander Ravndal JohnsenArnadal IL12.00
1112Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12.00
1113Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL12.00
1114Fredrik BueOL Tønsberg og omegn12.00
1115Malin Johansson HendenHedrum OL12.00
1116Tuva Eckdahl BookOK Horten12.00
1201Anette L. RasmussenBotne SK12.00
1216Julie Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering12.00
1220Karoline EikebergNOTEAM12.00
1221Henrik StoremyrIL Hauken12.00
1222Ole Magnus StoremyrIL Hauken12.00
1223Aleksander G. DybvikStokke IL12.00
1224Christopher David EriksenLarvik OK12.00
1225Aksel KlausenSturla, IF12.00

D -10

1 810 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1105Ylva KlausenSturla, IF13.19
1103Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL13.40
1104Iril RingheimLarvik OK13.41
1106Ingeborg EikåsSandefjord OK13.43
1211Serine Kierulf DirdalLarvik OK14.01

D -10N

1 630 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1120Vilde Aakre LeistadSkien OK13.14
1121Emilie Holtskog-FeremansSkien OK13.15
1122Annika van RaaijHedrum OL13.16
1123Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL13.17

D 11-12

1 810 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1092Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn12.00
1212Loise Bentsen MalmquistHedrum OL13.07
1091Kristin Melby JacobsenLardal OL13.28
1093Ingrid MobråthenBotne SK13.30
1094Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn13.31
1095Marlene SkramdalHedrum OL13.32
1096Eline SchjervenLardal OL13.33
1098Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn13.35
1099Nora RøedStokke IL13.36

D 13-14

2 830 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
824Elise StørenBø OL13.58
825Frida DalerStokke IL14.00
826Hanna JohanssonHedrum OL14.02
827Malene NysæterSkien OK14.04
829Ylva AasestadHedrum OL14.08
830Elise AusenPorsgrunn OL14.10
831Ragnhild Marie KristensenStokke IL14.12
832Bethina Staulen FredinSkien OK14.14
833Anni SaarelaKonnerud IL14.16

D 13-16C

1 990 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1081Emilie StørenBø OL13.46
1082Silje Skatvedt StensrudOK Horten13.47
1083Åsta Firing SimonsenAndebu IL13.48

D 13-16N

1 710 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1108Stine AsmyhrLardal OL13.19

D 15-16

3 980 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
925Mona Engel Sjøvaag KireulfLarvik OK13.09
922Hanne VassendPorsgrunn OL13.26
923Hanna NysæterSkien OK13.28
924Anna MeenPorsgrunn OL13.30

D 17-C

2 430 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
971Lene MeenPorsgrunn OL13.47
1067Kari BergLarvik OK13.55
1068Rita KirsteSkien OK13.56
1069Nina KlausenSturla, IF13.57
1070Kristin JohanssonHedrum OL13.58
1071Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL13.59
1073Ellen Strøm HassumOL Tønsberg og omegn14.01
1074May-Britt ReppesgårdHedrum OL14.02
1075Inger-Lene FlatinSkien OK14.03
1076Hilde Gunn HellenesOK Skeidi14.04
1077Janne KlophmannOL Tønsberg og omegn14.05
1078May-Britt SkramdalHedrum OL14.06

D 17-N

1 710 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1107Nina BrodahlStokke IL13.18

D 17-

4 660 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1208Lise HorntvedtNydalens SK13.10
951Anne Berg GjølbergLarvik OK13.17
946Silje Borge HoviSkien OK14.12
947Ingrid UndstadLarvik OK14.13
948Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn14.14
949Elin BjervaLarvik OK14.15
950Undis EllevogOslostudentenes IK14.16
952Kari Rød AakreAndebu IL14.18
953Linn Hege RosoLardal OL14.19

D 40-

4 060 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
965Sara MathisenPorsgrunn OL13.52
967Birgit Økern JensenStjørdals-Blink Orientering13.54
968Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn13.55
969Ingjerd SommerstadKongsberg OL13.56
970Mai Britt BjørkSandefjord OK13.57
972Kari Reppesgård HoltHedrum OL13.59
973Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn14.00
974Siv WiersdalenPorsgrunn OL14.01
975Veslemøy SolbergKonnerud IL14.02
976Anette FiringAndebu IL14.03
977Liv KnudtzonOL Tønsberg og omegn14.04
978Anikken Gjein DybvikStokke IL14.05

D 45-

3 260 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
989Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL13.10
990Anne-Marie BrekkeOK Skeidi13.11
991Anniken AusenPorsgrunn OL13.12
992Katrine van RaaijHedrum OL13.13
993Eli SæterdalSkien OK13.14
994Tone Sølie LysnesHedrum OL13.15
995Ida Vår DirdalLarvik OK13.16
996Kristin BruserudOL Trollo13.17

D 50-

3 260 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1207Anne  Lindalen StenerudOL Tønsberg og omegn13.05
997Sidsel ØkstraSuldal OL13.18
998Kari ChristiansenSandefjord OK13.19
999Turid VongravenSkien OK13.20
1000Hilde KløvstadSandefjord OK13.21
1001Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL13.22
1002Tone BakkenLillomarka OL13.23

D 55-

3 260 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1018Elisabeth Meum JohansenOK Moss13.39
1019Eli Marie WiigPorsgrunn OL13.40
1017Grete HoviSkien OK14.17

D 60-

2 750 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1031Elisabeth RødAndebu IL13.10
1032Randi Kristin NærumLarvik OK13.11
1033Anne Marit NaufHedrum OL13.12
1034Randi HansenArnadal IL13.13
1036Unni Strand KarlsenFredrikstad SK13.15

D 65-

2 750 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1037Kjersti ThoStabæk IF13.16
1038Aud I SpjelkavikIL Tyrving13.17
1039Astrid GjelstadSandefjord OK13.18

D 70-

2 750 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1040Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb13.19
1041Birgitte BekkelundRøyken OL13.20
1042May Helene HansenSandefjord OK13.21
1043Astrid Reppesgård LieHedrum OL13.22
1044Hjørdis ØvreåsBotne SK13.23
1045Eli Jorid KlovningPorsgrunn OL13.24

D 75-

2 750 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1200Marit Økern JensenBærum Skiklubb13.09
1046Tirill Liby SeipOK Skeidi13.25

H -10

1 810 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1100Martin DybvikStokke IL13.37
1101Gaute NysæterSkien OK13.38
1102Brage EikåsSandefjord OK13.39

H -10N

1 630 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1117Ludvig SkramdalHedrum OL13.11
1118Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn13.12
1119Sindre Flatin ErichsenSkien OK13.13

H 11-12

1 810 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1213Christian Filip Selbu MalmquistHedrum OL13.08
1084Tobias MathisenPorsgrunn OL13.21
1085Henrik Kaupang LyeLarvik OK13.22
1086Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL13.23
1087Lukas KlausenSturla, IF13.24
1088Magnus BrodinPorsgrunn OL13.25
1089Theodor BjørkSandefjord OK13.26
1090Martin AusenPorsgrunn OL13.27

H 13-14

2 830 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
724Cornelius BjørkSandefjord OK13.40
725Snorre SlokvikNotodden OL13.42
726Henrik R HoltHedrum OL13.44
727Åsmund SlokvikNotodden OL13.46
728Kristoffer FjæreHedrum OL13.48
729Per Anders EckdahlOK Horten13.50
730Iver RingheimLarvik OK13.52
731Viljan van RaaijHedrum OL13.54

H 13-16C

1 990 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1204Jon Markus  Borgundvåg BergOL Tønsberg og omegn13.00
1079Ludvig JohnsenHedrum OL13.44
1080Andreas Skjelland HeggStokke IL13.45

H 15-16

3 980 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
624Trym B IslandOL Tønsberg og omegn13.10
625Alexander Repstad StoremyrIL Hauken13.12
626Skjalg NysæterSkien OK13.14
627Rasmus MathisenPorsgrunn OL13.16
628Georg S. AndresenSkien OK13.18
629Audun Melby JacobsenLardal OL13.20
630Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn13.22
631Even Andre ThorbjørnsenNotodden OL13.24

H 17-C

2 430 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1203Ole Fredrik Borgundvåg BergOL Tønsberg og omegn13.02
1214Thor Magne MalmquistHedrum OL13.06
1063Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn13.33
1061Morten AndresenOK Skeidi13.49
1062Kjetil JacobsenHamar OK13.50
1064Bjørn CarlsenNotodden OL13.52
1065Nils J. HassumOL Tønsberg og omegn13.53
1066Arnfinn SørumSkien OK13.54

H 17-

4 660 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1209Erik B. HolterFærder Seilforening13.05
935David SolliSkien OK13.09
927Harald HoviSkien OK13.53
928Jarle LysnesHedrum OL13.54
929Øyvind WatterdalHadeland OL13.55
931Ole FlaattenOK Skeidi13.57
932Gjermund RørenEiker OL13.58
933Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL13.59
934Robert FredriksenNotodden OL14.00
936Simon NysæterSkien OK14.02
937Eirik LarsenSkien OK14.03
938Frode NysæterSkien OK14.04

H 40-

4 660 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1205Ole Håkon NordbyOL Tønsberg og omegn13.00
1206Bent HallingOL Tønsberg og omegn13.02
939Gisle NysæterSkien OK14.05
940Hans Christian MeenPorsgrunn OL14.06
941Espen RøsteKongsberg OL14.07
942Eelco van RaaijHedrum OL14.08
943Kenneth DybvikStokke IL14.09
944Jørgen FjæreHedrum OL14.10
945Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL14.11

H 45-

4 060 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
954Dag AusenPorsgrunn OL13.41
955Per Erik LarsenSandefjord OK13.42
956Jon SkriubakkenPorsgrunn OL13.43
957Yngve MobråthenBotne SK13.44
958Ingar AasestadHedrum OL13.45
959Lars Erik GjeinSandefjord OK13.46
960Espen JohnsenHedrum OL13.47
961Øyvind FlaattenOK Skeidi13.48
962Morten HamreIL Hauken13.49
963Anders GustafssonSturla, IF13.50
964Jo Børre EikåsSandefjord OK13.51

H 50-

4 060 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
983Oskar KaaløySandefjord OK13.00
979Sven OhrvikKonnerud IL14.06
980Olav BakkenLillomarka OL14.07
981Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL14.08
982Arne KristensenStokke IL14.09
984Bjørn Richard KirsteSkien OK14.11
985Rune RøedStokke IL14.12
986Morten JohnsenArnadal IL14.13
987Jan GatevoldPorsgrunn OL14.14
988Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL14.15

H 55-

3 260 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1003Roy GjerdingOK Moss13.24
1005Petter FureOppsal Orientering13.26
1006Kjetil KløvstadSandefjord OK13.27
1007Richard Zeiner-GundersenFossum IF13.28
1008Morten JohansenOK Moss13.29
1009Sigbjørn ModalsliFossum IF13.30

H 60-

3 260 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1010Ole JohanssonPorsgrunn OL13.31
1011Torgeir StrandhagenRøyken OL13.32
1012Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL13.33
1013Øivind FadumSande Sportsklubb13.34
1014Dagfinn TorpePorsgrunn OL13.35
1015Tom A. KarlsenFredrikstad SK13.36
1016Eilef LandsverkSkien OK13.37

H 65-

3 260 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1202Atle BergsethKvernbit IL13.07
1215Jyri UrvalekPorsgrunn OL13.08
1020Jørgen KvilhaugBotne SK13.41
1021Bjørn Helge CeebergHedrum OL13.42
1022Kåre ThorbjørnsenLarvik OK13.43
1023Martin NaufHedrum OL13.44
1024Hogne KjæråsAndebu IL13.45
1025Rolf GjølbergLarvik OK13.46
1026Elling AakreAndebu IL13.47
1027Georg KapperudOppsal Orientering13.48
1028Jakob KløverødPorsgrunn OL13.49
1029Ove Gunnar JacobsenStokke IL13.50
1030Bjørn SpjelkavikIL Tyrving13.51

H 70-

2 750 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1047Ragnar HillestadLardal OL13.26
1048Per Øystein AndersenLarvik OK13.27
1049Bjørn Willy HansenSandefjord OK13.28
1050Anton LommeHedrum OL13.29
1051Magnar ØvreåsBotne SK13.30
1052Eirik EriksenSturla, IF13.31
1053Geir TrøanKolbotn og Skimt OL13.32
1054Lars Martin GjeinStokke IL13.33

H 75-

2 750 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1210Arne LieStokke IL13.08
1055Steinar RuudKonnerud IL13.34
1056Oddvar GjelstadSandefjord OK13.35
1057Harald LundhaugOK Moss13.36
1058Thor EdvardsenLarvik OK13.37
1059Leif O. RebårdSandefjord OK13.38
1060Bjørn GunnerødAsker Skiklubb13.39

Annonser

IOF Eventor