Norsk Orientering

Startliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

N-åpen

2 820 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2401Axel HøstlandØstmarka OK10.15
2402Gaute LindaasElverum OK10.15
2403Jonas Kortner VogtØstmarka OK10.15
2404Frederikke Warhuus SolbakkenOK Moss10.15
2405Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange10.15
2406Amund Kortner VogtØstmarka OK10.15
2409Sigrid HaugeSarpsborg OL10.15
2410Thea KvalheimHalden SK10.15
2411Charlotte Svartedal AasenTrøsken IL10.15
2413Aurora LøkkebergFredrikstad SK10.15
2414Selmer LøkenOK Moss10.15
2415Bertine MjøsterØstmarka OK10.15
2416Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK10.15
2417Anders Hovgaard EisvangOK Moss10.15
2418Julie SåheimFredrikstad SK10.15
2419Ask Felland SætnanFossum IF10.15
2420Jon StrandKongsberg OL10.15
2422Tonje RykkjeStord Orientering10.15
2423Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL10.15
2424Emma Aune JakobsenOK Moss10.15
2425Kristoffer KatlaFossum IF10.15
2426Albert MønnichOK Moss10.15
2427Erik Ellefsen FarnerØstmarka OK10.15
2428Thea Alvestad-ruparFredrikstad SK10.15
2429Caroline Svartedal AasenTrøsken IL10.15
2430Edvard KeransFredrikstad SK10.15
2431Erlend OtterleiØstmarka OK10.15
2432Milla SkålandTrøsken IL10.15
2433Malene BerstadHeming Orientering10.15
2434Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK10.15
2435Henrik HaugumØstmarka OK10.15
2436Jenny DanevadFredrikstad SK10.15
2437Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK10.15
2438Liv SimonsenOK Øst10.15
2439Amalie HuuseØstmarka OK10.15
2440Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK10.15
2441Aksel EideBækkelagets SK10.15
2442Martine Arntzen HaugØstmarka OK10.15
2443Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL10.15
2444Jakob ÅsmulØstmarka OK10.15
2448Hanne Wærp HaugeNydalens SK10.15
2449Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL10.15
2450Andreas SandernesØstmarka OK10.15
2451Malin Husebye AamodtFredrikstad SK10.15
2452Emil HuuseØstmarka OK10.15
2453Adele Øen SkålandTrøsken IL10.15
2454Ville Emil WingstedtHalden SK10.15
2456Mari KallesonOppsal Orientering10.15
2457Marte EgerKongsberg OL10.15
2458Juliane PedersenFredrikstad SK10.15
2459Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn10.15
2460Abdirahman Bashir HassanOK Moss10.15
2461Tor SimonsenOK Øst10.15
2462Birk BreimoOK Moss10.15
2464Hanna SpangbergKonnerud IL10.15
2465Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL10.15
2466Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL10.15
2467Gaute NysæterSkien OK10.15
2468Mikal EikKristiansand OK10.15
2469Caroline Sundby JakobsenOK Moss10.15
2470Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK10.15
2471Synne TjærnsmoRøyken OL10.15
2473Jens WoldSturla, IF10.15
2474Eskil OlaussenOppsal Orientering10.15
2475Astrid Svenne ThorbjørnsenEiker OL10.15

D -10

3 250 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3601Minna Sofie WingstedtHalden SK10.15
3602Maren HenriksenHalden SK10.15
3603Ingeborg EikåsSandefjord OK10.15
3604Julie BrenåsVarteig OL10.15
3605Sigrid Schmitt GranHalden SK10.15
3607Helle KvalheimHalden SK10.15
3608Mathilde FossaasGimle IF10.15
3609Tiril Ebon EspedalNydalens SK10.15
3610Anna KølbækAarhus 1900 Orientering10.15
3611Elma Sagli GudimIndre Østfold OK10.15
3612Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK10.15
3613Marie KravdalGjø-Vard OL10.15
3614Anna TaksdalGanddal IL10.15
3615Eva Taagehøi NykjærOK Pan Århus10.15
3616Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK10.15
3617Regina KaltoftOK Pan Århus10.15

D11-12

3 410 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
901Amalie LøkkebergFredrikstad SK10.30
902Pia Young VikNydalens SK10.30
903Janna Sofie TellesbøØstmarka OK10.30
904Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering10.30
905Eline AndersenKonnerud IL10.30
906Mille Baastad BergIL Tyrving10.30
907Mathilde Primdahl HøstOK Pan Århus10.30
910Sofie BergstrømHalden SK10.30
911Oda SørlieNydalens SK10.30
912Anna Taagehøi NykjærOK Pan Århus10.30
913Marie KvarmeRøyken OL10.30
914Eileen BjanesIL Tyrving10.30
916Marie Møller NielsenOK Pan Århus10.30
917Kristin LundanesEmblem IL10.30
918Mille JægtvikKonnerud IL10.30
919Veronika JacobsenFredrikstad SK10.30
920Eira LineØstmarka OK10.30
922Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb10.30
923Marie SaugestadNydalens SK10.30
924Ella BerstadHeming Orientering10.30
926Annika Jarstadmarken PriceØstmarka OK10.30
928Hannah Syrdal ØenHeming Orientering10.30
929Elise Wærp HaugeNydalens SK10.30
930Marie Roll-TørnqvistFana IL10.30
931Emilie Stenslet HalsRaumar Orientering10.30
932Elida Sagli GudimIndre Østfold OK10.30
933Embla ØvretveitFredrikstad SK10.30
934Frida Hovgaard EisvangOK Moss10.30
935Live ArntzenRaumar Orientering10.30
936Hannah MansNydalens SK10.30
937Kathinka Zahl HagenFossum IF10.30
939Ida Marie FlågenHeming Orientering10.30
940Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn10.30
941Noor Dirro-HeluMåren OK10.30
942Hedda SpangbergKonnerud IL10.30
943Luciana SvadsMåren OK10.30
944Frida SolsrudNydalens SK10.30
945Johanna Sofie LongfjeldModum OL10.30
946Vida Helland-HansenIL Tyrving10.30
947Ella Hedegaard RichardsonOK Pan Århus10.30
948Marie Lien BackstrømHalden SK10.30
949Mathea Spets StorhovFreidig10.30
950Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK10.30

D13-14

5 560 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2001Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL12.45
2002Berthe TesloHadeland OL12.45
2003Thea LandKonnerud IL12.45
2004Ada WulfsbergNydalens SK12.45
2006Ingeborg KvarmeRøyken OL12.45
2007Hedvig Valbjørn GydesenOK Melfar12.45
2008Oda ScheeleNydalens SK12.45
2009Hanne Eide RappRaumar Orientering12.45
2010Hanna JohanssonHedrum OL12.45
2011Anni SaarelaKonnerud IL12.45
2013Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL12.45
2016Ane Sofie KroghOppsal Orientering12.45
2017Tuva HepburnKristiansand OK12.45
2019Janne Tjørhom AasheimGanddal IL12.45
2020Astrid GyllingAarhus 1900 Orientering12.45
2021Christiane BøckmanKristiansand OK12.45
2022Maria KølbækAarhus 1900 Orientering12.45
2023Bethina Staulen FredinSkien OK12.45
2024Karoline BjørnerødOK Moss12.45
2025Åsne HaavengenKongsberg OL12.45
2027Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK12.45
2028Malin HaugeHisøy OK12.45
2029Sigrid EkelandOddersjaa SSK12.45
2030Mari Strømme LidTIF Viking12.45
2031Tale StrandKongsberg OL12.45
2032Kaisa AntonsenFredrikstad SK12.45
2033Silje Berner MyhreFossum IF12.45
2034Emma DanevadFredrikstad SK12.45
2035Tora Aasheim NymarkAskøy OL12.45
2036Silje KregnesKristiansand OK12.45
2037Carmen DirroMåren OK12.45
2039Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb12.45
2040Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)12.45
2041Ingvild LangeggenKongsberg OL12.45
2042Ea LunøeNydalens SK12.45
2043Tuva Aas StræteRingerike OL12.45
2044Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering12.45
2045Marte Madslien BakkenNydalens SK12.45
2048Kristine KravdalGjø-Vard OL12.45
2049Elise AusenPorsgrunn OL12.45
2050Marie LilandNydalens SK12.45
2051Andrea RanvikKonnerud IL12.45
2053Tina KallesonOppsal Orientering12.45
2054Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb12.45
2055Ida Sofie HjortlandLarvik OK12.45
2056Marieluise Schmitt GranHalden SK12.45
2057Karen Hoel JomaasFossum IF12.45
2058Kristine Eide RappRaumar Orientering12.45
2059Mari Landro SvingheimKonnerud IL12.45
2060Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering12.45
2061Yngvild Langedal BreivikNydalens SK12.45

D15-16

9 020 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1002Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb12.45
1003Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL12.45
1004Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK12.45
1005Anine LomeHamar OK12.45
1006Synne SkjærsteinIL Tyrving12.45
1007Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL12.45
1008Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF12.45
1009Marie HansenSarpsborg OL12.45
1010Ingrid G. KvålsgardFossum IF12.45
1011Hedda SkatvedtRaumar Orientering12.45
1012Thea Feiring HaltiaIL Tyrving12.45
1013Ingrid HasaasFossum IF12.45
1014Kristiane RogstadKongsberg OL12.45
1015Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL12.45
1017Kjersti LundqvistÅs-NMBU Orientering12.45
1019Ingvil AhlsandNydalens SK12.45
1020Hanne VassendPorsgrunn OL12.45
1023Kathinka RogstadKongsberg OL12.45
1024Synne StrandAsker Skiklubb12.45
1025Agnes Irene LongfjeldModum OL12.45
1026Birka Øhlenschlæger NielsenSilkeborg OK12.45
1027Helene EgerKongsberg OL12.45
1028Karianne Olsvik DengerudNydalens SK12.45
1029Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL12.45
1030Pernille KatlaFossum IF12.45
1032Maren NorderudIL Tyrving12.45
1033Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF12.45
1034Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering12.45
1035Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF12.45
1037Eli KolstadMo OK12.45
1038Sarah WølloKongsberg OL12.45
1039Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb12.45
1040Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK12.45
1041Trine Eg StaugaardKolding OK12.45
1042Aurora GjølsjøOK Moss12.45
1044Ragne WiklundNydalens SK12.45
1045Ragnhild EideByåsen IL12.45
1046Heidi Elisabeth BrækkeHalden SK12.45
1047Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK12.45
1048Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK12.45
1049Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK12.45
1050Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12.45
1051Nora TorgersenHalden SK12.45
1052Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL12.45
1053Ella Arentz HagenSandefjord OK12.45
1055Lisa JenssenHalden SK12.45
1056Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL12.45
1057Maria PrestbøenSandefjord OK12.45
1058Dina ReitanFreidig12.45
1059Thea DyrkornEiker OL12.45
1060Marlin HaavengenKongsberg OL12.45
1061Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK12.45
1062Linn Mei WaalerMåren OK12.45
1063Solveig Eline BergIL Tyrving12.45
1065Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK12.45
1066Ane DyrkornEiker OL12.45

D35

10 770 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1201Heidi StoksethHalden SK11.30
1202Astrid KravdalGjø-Vard OL11.30
1203Elin BjervaLarvik OK11.30
1204Anja WingstedtHalden SK11.30
1205Gunilla OtterstenEds SK11.30
1206Monica BerglundRingerike OL11.30
1207Hege Rønning JohansenMåren OK11.30

D40

10 770 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1701Berit Sofie WiklundNydalens SK11.30
1702Mai Britt BjørkSandefjord OK11.30
1703Anne UrsetIL BUL-Tromsø11.30
1704Heidi TronbølFet OL11.30
1705Birgit Økern JensenStjørdals-Blink Orientering11.30
1706Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering11.30
1707Linda RykkjeStord Orientering11.30
1708Doris Stien KaspersenMo OK11.30
1709Aud Hognestad TaksdalGanddal IL11.30
1710Line Skjevik ArnevikRingerike OL11.30
1711Karianne StrømmeTIF Viking11.30
1712Paula BerstadHeming Orientering11.30
1713Ingrid UndstadLarvik OK11.30
1715Line NybakkenÅs-NMBU Orientering11.30

D45

9 020 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2601Aud Ellen BrevikSturla, IF10.45
2602Anett WallinIL Tyrving10.45
2603Tove AasheimAskøy OL10.45
2605Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering10.45
2606Inger ReinhartsenKristiansand OK10.45
2607Runa Lien BackstrømHalden SK10.45
2608Anne Guro NøklebyRingerike OL10.45
2609Carina RegbornHagaby GoIF10.45
2610Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK10.45
2611Monica FeylingKolbotn og Skimt OL10.45
2612Irene Felde OlaussenHalden SK10.45
2613Mette Eline HeimstadRingerike OL10.45
2614Hanne Lerche RaadalHalden SK10.45
2615Jorun RuudAsker Skiklubb10.45
2616Ingrid KvistadKongsberg OL10.45
2617Anita StensethSnertingdal IF Orientering10.45
2618Hilde VassendPorsgrunn OL10.45
2619Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)10.45
2620Helena ErikssonEds SK10.45
2621Ann Elin FlågenHeming Orientering10.45
2622Frauke Schmitt GranHalden SK10.45
2623Kathrine LunøeNydalens SK10.45
2624Ingrid Eide RappRaumar Orientering10.45
2626Maria JonssonNydalens SK10.45
2627Marianne ReuschHeming Orientering10.45
2628Gry AhlsandNydalens SK10.45
2629Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering10.45
2631Ina Cecilie LandroKonnerud IL10.45
2632Hege FeiringIL Tyrving10.45
2633Hanne SandstadFreidig10.45
2634Siri Thortveit MyhreKristiansand OK10.45
2635Stine ArntzenSandefjord OK10.45
2636Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK10.45
2637Kristin BruserudOL Trollo10.45
2638Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL10.45
2640Trine OldernesLillomarka OL10.45
2641Kari MadslienNydalens SK10.45
2642Lill-Ann TorpSandefjord OK10.45
2644Kirsti KringhaugRingerike OL10.45
2645Åshild FlatebakkenIL Tyrving10.45
2646Wenche LindløvSarpsborg OL10.45
2647Torunn økern JensenRingerike OL10.45

D50

9 020 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2201Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK10.45
2202Anne DanielsenLyn Ski10.45
2203Marianne NjåsteinIL Tyrving10.45
2204Anna Weckner WestlundOK Tyr10.45
2205Magnhild T. MølnvikFossum IF10.45
2206Trude FixdalIL Koll10.45
2207Agneta ErikssonUddevalla OK10.45
2208May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering10.45
2209Tove HeimdalKonnerud IL10.45
2210Hege HeibergHadeland OL10.45
2211Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb10.45
2212Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange10.45
2213Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering10.45
2214Kjersti HovFossum IF10.45
2215Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK10.45
2216Anne Kristine NorderudIL Tyrving10.45
2217Hilde KløvstadSandefjord OK10.45
2218Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL10.45
2219Bjørg Marit SollieOL Trollo10.45
2220Unn Hilde HeggedalKongsberg OL10.45
2221Tone HollowellOK Tyr10.45
2222Dagrun MelkildHeming Orientering10.45
2223Anne Marit BjergaardNydalens SK10.45
2224Heidi BørstadSarpsborg OL10.45
2225Margrete EngzeliusAsker Skiklubb10.45
2226Kristin FleisjeNittedal OL10.45
2227Maria TorgersenBækkelagets SK10.45
2228Kirsti RogstadKongsberg OL10.45
2229Kari ChristiansenSandefjord OK10.45
2230Hilde StorløkkenKongsberg OL10.45
2231Vanja StaffOL Toten-Troll10.45
2232Kristin Damsgaard GrindstadSarpsborg OL10.45
2234Ingvild MulenKristiansand OK10.45
2235Helle HundseidIL Tyrving10.45

D55

7 540 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1151Sidsel NørstebøIL Tyrving11.15
1152Ellen Marie TurterNydalens SK11.15
1153Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb11.15
1154Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb11.15
1155Wenche BjørnstadRingsaker OK11.15
1157Kjersti SkantzeIL Tyrving11.15
1158Ann Karin TjørhomGanddal IL11.15
1159Berit DanielsenIL Tyrving11.15
1160Sirpa LiljaModum OL11.15
1161Tove DamgaardOL Trollo11.15
1163Lena RunessonOK Vivill11.15
1164Helga HaverstadLierbygda OL11.15
1166Grete HoviSkien OK11.15
1167Ingrid RavnanOL Toten-Troll11.15
1168Anne SørumRingsaker OK11.15
1169Elsa PutOMEGA11.15
1170Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL11.15
1171Bente LineIndre Østfold OK11.15
1172Randi NilstadIL Tyrving11.15
1173Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF11.15
1174Berit BergeIL Tyrving11.15

D60

7 540 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1951Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK11.15
1952Gro EiaOL Trollo11.15
1953Elle M. MelbyeHeming Orientering11.15
1954Anne Lise AndreassenSandefjord OK11.15
1955Live Joronn YtrehusRingerike OL11.15
1956Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL11.15
1957Kjersti ThoStabæk IF11.15
1958Inger TiltnesIL Tyrving11.15
1959Lis DæhliLøten o-lag11.15
1960Monica MartinssonOK Tranan11.15
1961Gabriella AxelssonIdefjordens SK11.15
1962Gro SolnørdalRudsbygd IL11.15
1963Randi Kristin NærumLarvik OK11.15
1964Wenche HultgreenIL Tyrving11.15
1965Lisa AnnersandOK Tyr11.15
1966Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OL11.15
1967Ingeborg BakkenMåren OK11.15
1968Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL11.15
1969Bjørg SvanbergRøyken OL11.15
1971Aud KjemperudEiker OL11.15

D65

5 080 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1251Eva TaraldrudIndre Østfold OK11.00
1252Margit Ryen SteenBø OL11.00
1253Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL11.00
1254Ingjerd SognnæsBergens TF11.00
1255Eva Marie GranOK Øst11.00
1256Brynhild FanuelsenFossum IF11.00
1257Marion HallstenUddevalla OK11.00
1258Anne KaasaDriv IL11.00
1259Signe HeivollSøgne og Songdalen OK11.00
1260Berit GrosvoldEiker OL11.00
1261Bodil BerbyTrøsken IL11.00
1262Gry Bruland VråleSturla, IF11.00
1263Inger LindløvOK Moss11.00

D70

5 080 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2151Birgitte BekkelundRøyken OL11.00
2153Eva NilsenLillomarka OL11.00
2154Torid KvaalFreidig11.00
2155Liv FeiringHamar OK11.00
2156Tordis Rytter JakobsenOK Moss11.00
2157Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag11.00
2158Aase Tove GoldenMåren OK11.00
2159Inger Lise BjordalOppsal Orientering11.00
2160Inger HalckMåren OK11.00
2161Synnøve DalvaBø OL11.00
2163Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb11.00
2165Ingeborg BøbelIL Imås11.00

D75

4 890 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2181Johanna YtterbølGimle IF11.00
2182Unni Dirro BøhlerengenMåren OK11.00
2183Unni DrageHaugerud IF11.00
2184Gudveig JørundlandOK Sør11.00
2185Tirill Liby SeipOK Skeidi11.00

H -10

3 250 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3701Theo Winsents SæterMåren OK10.15
3702Audun NordbyFredrikstad SK10.15
3704Emil Husebye AamodtFredrikstad SK10.15
3705Brage EikåsSandefjord OK10.15
3706Sondre OlaussenOppsal Orientering10.15
3707Liam Viggo WingstedtHalden SK10.15
3708Mathias LinløkkenØstmarka OK10.15
3709Valdemar Taagehøi NykjærOK Pan Århus10.15
3710Simen Gløgård StensrudNittedal OL10.15
3711Jakob A. GjedeboOppsal Orientering10.15
3712Niels DalgaardKolding OK10.15
3713Rasmus BerglundRingerike OL10.15

H11-12

3 410 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3401Elia ThorvikNydalens SK10.00
3402Tobias MathisenPorsgrunn OL10.00
3403Teodor Mo HjelsethNydalens SK10.00
3404Tor Erling GjølsjøOK Moss10.00
3405Tidemann LierIndre Østfold OK10.00
3406Olav MelheimSturla, IF10.00
3407Martin Nøkleby MellingRingerike OL10.00
3408Johan EgerKongsberg OL10.00
3409Birk ThorstensenOppsal Orientering10.00
3410Eivind Bogen ArenthSturla, IF10.00
3412Kristian Norum MeløysundNydalens SK10.00
3413Gustav Andresen SkotteFossum IF10.00
3414Sander Tonjer FingarsenElverum OK10.00
3415Thomas BlomkvistFredrikstad SK10.00
3416Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering10.00
3417Sivert PoppeFredrikstad SK10.00
3418Alfred BjørnerødOK Moss10.00
3419Jens DalgaardKolding OK10.00
3421Sondre EngebretsenOK Moss10.00
3422Oliver NilsenFossum IF10.00
3423Ludvik SætherFredrikstad SK10.00
3424Mats LindaasElverum OK10.00
3425Ola KjølstadRøyken OL10.00
3426Theodor BjørkSandefjord OK10.00
3427Eivind NybergNydalens SK10.00
3429Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb10.00
3430Mikkel BerglundRingerike OL10.00
3431Birk F. SætnanFossum IF10.00
3432Atle Nikolai WølloKongsberg OL10.00
3433Mikael BirkelundAsker Skiklubb10.00
3434Gaute BerganNydalens SK10.00
3435Herman Lien BackstrømHalden SK10.00
3437Herman Hvideberg MoerRaumar Orientering10.00
3438Christian Fredrik BorgIL Koll10.00
3439Kasper Bakken UlsethNydalens SK10.00
3440Fridtjof ReuschHeming Orientering10.00
3441Martin Reiersen JensenBirkenes IL10.00
3442Anselm ReichenbachOppsal Orientering10.00
3443Benjamin August VikenTverlandet IL10.00
3444Arthur BrunborgNittedal OL10.00
3446Stein Aas StræteRingerike OL10.00
3447Rolf Andreas BergNydalens SK10.00
3448Mads Stavund SkødtOK Pan Århus10.00
3449Hans UrsetIL BUL-Tromsø10.00
3450Jonas KroghOppsal Orientering10.00
3451Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn10.00
3452Silas Ribergaard SkammelsenOK Pan Århus10.00
3453Elias StubberudNydalens SK10.00
3454Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb10.00
3455Felix R. HyllesethSentrum OK10.00
3456Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK10.00
3457Sigurd Saxe SandvikHalden SK10.00
3458Ask OlaussenOppsal Orientering10.00
3460Lukas KlausenSturla, IF10.00
3461Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL10.00
3462Jon Randar HolmøyHadeland OL10.00
3463Atle TrollehaveOK Pan Århus10.00

H13-14

5 560 m, 76 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
751Theodor LierIndre Østfold OK12.30
752Runar Saur ModahlFredrikstad SK12.30
754Simen Spets StorhovFreidig12.30
755Asbjørn KaltoftOK Pan Århus12.30
756Grunde IsaksætreGrue IL12.30
757Sondre Zahl HagenFossum IF12.30
758August Syrdal ØenHeming Orientering12.30
759Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK12.30
760Felix FinsrudAsker Skiklubb12.30
761Jakob TorgersenHalden SK12.30
762Isak JonssonNydalens SK12.30
763Asgeir EspelandTynset IF12.30
764Eivind Berner MyhreFossum IF12.30
765Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL12.30
766Eirik ImrikFredrikstad SK12.30
767Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn12.30
768Daniel B. SchmidtOK Pan Århus12.30
769Mats Andre NygårdIndre Østfold OK12.30
770Ola DahlFredrikstad SK12.30
771Jonas GrønliFreidig12.30
772David RundeKristiansand OK12.30
773Anders HorveiRaumar Orientering12.30
774Adam ConwayGuildford Orienteers12.30
775Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL12.30
776Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett12.30
777Ådne SkjærsteinIL Tyrving12.30
778Ole Jakob FrankrigNydalens SK12.30
779Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering12.30
780Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK12.30
781Lars SandstadFreidig12.30
782Gaute FosstveitRaumar Orientering12.30
783Jonas EikåsSandefjord OK12.30
784Joakim Wilkens JernbergNydalens SK12.30
785Even GravningenStokke IL12.30
786Odin SætherFredrikstad SK12.30
787Gaute Kvittum NytrøenTynset IF12.30
788Elias Hinge KrogsgaardSilkeborg OK12.30
789Elias BergsetIL Veten12.30
790Ferdinand FremmingHeming Orientering12.30
791Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.30
792Alexander SmebyNydalens SK12.30
793Bendik EliassenFredrikstad SK12.30
794Simen FritznerNittedal OL12.30
795Petter Liabakk EriksenByåsen IL12.30
796Nicolai HarvikKonnerud IL12.30
797Ole Øivind NorstedHalden SK12.30
798Vemund HeierNydalens SK12.30
799Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering12.30
800Cornelius BjørkSandefjord OK12.30
802Lars Øderud VatneBækkelagets SK12.30
803Kristian ØstermannHeming Orientering12.30
805Iver RingheimLarvik OK12.30
806Nils TveiteÅs-NMBU Orientering12.30
807Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK12.30
808Magnus MosfjellBirkenes IL12.30
809Tobias Mikael EspedalNydalens SK12.30
810Eirik BlågestadIndre Østfold OK12.30
811Erlend BørliFossum IF12.30
812Sondre OttesenFredrikstad SK12.30
813Anders VestølVegårshei IL12.30
814Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL12.30
815Mikkel KatlaFossum IF12.30
816Tobias HalleAarhus 1900 Orientering12.30
817Sondre YtterbøAsker Skiklubb12.30
818Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK12.30
819Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK12.30
820Sivert Sande KvermeFossum IF12.30
821Christopher EngebretsenOK Moss12.30
822Mikkel KølbækAarhus 1900 Orientering12.30
823Lars Young VikNydalens SK12.30
824Odd-Anton HermansenKristiansand OK12.30
826Herman BrunborgNittedal OL12.30
827Vebjørn Blom-HagenFossum IF12.30
828Eirik KrokaFredrikstad SK12.30
829Henrik ReuschHeming Orientering12.30
830Eskil FrischknechtAlta OL12.30

H15-16

10 770 m, 75 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1301Petter Astrup ArnesenHeming Orientering12.15
1302Håvard RokkanMo OK12.15
1303Audun Uglenes BerganNydalens SK12.15
1304Sander ArntzenAsker Skiklubb12.15
1305Jørgen BaklidKonnerud IL12.15
1306Sebastian DalandKristiansand OK12.15
1307Stian RykkjeStord Orientering12.15
1308Alexander Repstad StoremyrIL Hauken12.15
1309Håkon LundKongsberg OL12.15
1310Benjamin AasenSarpsborg OL12.15
1311Einar MelsomFossum IF12.15
1312Axel HoveidAsker Skiklubb12.15
1313Alexander Skaug YtterbølHalden SK12.15
1315Fredrik SveenVang OL12.15
1316Bjørn Anders FlågenHeming Orientering12.15
1317Trygve MyhrAsker Skiklubb12.15
1319Einar EkelandOddersjaa SSK12.15
1320Elias JonssonNydalens SK12.15
1321Amund KorsæthTrøsken IL12.15
1322Njaal Ellegaard MelbyVang OL12.15
1324Eirik Nigardsøy JohnsenFredrikstad SK12.15
1325Kristian PyttenKristiansand OK12.15
1326Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange12.15
1327Haakon JohannesenIndre Østfold OK12.15
1328Søren Eg StaugaardKolding OK12.15
1329Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK12.15
1330Per Clemet WisløffAsker Skiklubb12.15
1332Torjus UllernIL Tyrving12.15
1333Mathias VindalFreidig12.15
1334Sindre R HoltHedrum OL12.15
1335Sverre NarumOL Vallset/Stange12.15
1336Oskar ArnevikRingerike OL12.15
1337Andreas Bock BjørnsenOK Pan Århus12.15
1338Even LindaasElverum OK12.15
1339Marius AurebekkKristiansand OK12.15
1340Audun Melby JacobsenLardal OL12.15
1341Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF12.15
1342Kristian RykkjeVaregg Fleridrett12.15
1344Thomas KortNord-Østerdal OK12.15
1345Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn12.15
1346Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF12.15
1347Rasmus MathisenPorsgrunn OL12.15
1348Even-Johan KaspersenMo OK12.15
1349Vegard LøvliAsker Skiklubb12.15
1350Oliver Wallin HigginsIL Tyrving12.15
1351Linus OlhansÅs-NMBU Orientering12.15
1352Håkon SturødNydalens SK12.15
1353Mathias HermstadFreidig12.15
1354Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK12.15
1356Jeppe Kejser Dahl JensenOK Pan Århus12.15
1360Mathias RosenlundVaregg Fleridrett12.15
1361Aslak HeimdalKonnerud IL12.15
1362Jonas MyhreKristiansand OK12.15
1363Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK12.15
1364Elias ØhmanGjø-Vard OL12.15
1365Malthe PoulsenFIF Hillerød Orientering12.15
1366Kasper FosserHeming Orientering12.15
1367Joar GjerdahlKonnerud IL12.15
1369Niels Christian HellerudHalden SK12.15
1370Øyvind HjermstadFossum IF12.15
1371Tord StrandKongsberg OL12.15
1372Lavran ThorstensenOppsal Orientering12.15
1373Erik Hæstad BjørnstadFossum IF12.15
1374Erlend BrendstuenHalden SK12.15
1375Martin Andresen SkotteFossum IF12.15
1376Eskil FrøislandVang OL12.15
1377Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb12.15
1378Styrk Hundseid KamsvågFossum IF12.15
1379Trym B IslandOL Tønsberg og omegn12.15
1380Lukas LilandNydalens SK12.15
1382Mikkel Holm NielsenOK Pan Århus12.15
1383Henrik HaugKongsberg OL12.15
1384Oscar LyngenFrol IL12.15
1385Erling HjermstadFossum IF12.15
1386Øyvind Eliaeussen-SkalleHarstad OL12.15

H35

13 650 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2303Anders HöijeGöteborg Majorna OK11.30
2304Erik Rytter JakobsenOK Moss11.30
2305Einar TommelstadNydalens SK11.30
2306Marius WikstrømRingsaker OK11.30
2307Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering11.30
2308Øystein PettersenNydalens SK11.30
2309Sigve VågsnesOppsal Orientering11.30
2310Robert BanfiÅs-NMBU Orientering11.30
2311Magnus NordbrødenHalden SK11.30
2312Jostein AndersenNydalens SK11.30
2313Øyvind LøkenOK Moss11.30
2314Kristoffer JacobsenIL Tyrving11.30
2315Donatas KontautasOK Moss11.30
2317Roger Telle-HansenIL Tyrving11.30

H40

13 650 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3501Espen TorsethGjø-Vard OL11.30
3502Truls KvaaseBækkelagets SK11.30
3503Mats HaldinHalden SK11.30
3504Olav EideOslostudentenes IK11.30
3505Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK11.30
3506Knut AaldeNydalens SK11.30
3507Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL11.30
3508Dag Arne LierIndre Østfold OK11.30
3509Anders DalgaardKolding OK11.30
3511Steinar ØvreåsKongsberg OL11.30
3512Tore SandvikHalden SK11.30
3513Bengt HansskeKils OK11.30
3514Audun BjerknesMåren OK11.30
3515Johs HjelmstadBækkelagets SK11.30
3516Øystein Ringstad KristiansenSteinkjer OK11.30
3517Ulf BrennaBækkelagets SK11.30
3518Anders StorbratenIFK Lidingö SOK11.30
3519David LøverModum OL11.30
3520Tom BerganFet OL11.30
3521Tage EidissenSarpsborg OL11.30
3522Emil WingstedtHalden SK11.30
3524Pål Christian IngierdBækkelagets SK11.30
3525Hans Christian MeenPorsgrunn OL11.30
3527Pål ThomassenVaregg Fleridrett11.30
3528Trond MyhreFossum IF11.30
3529Geir HoffIL Tyrving11.30
3530Tore GranheimOK Moss11.30
3531Anders GrevstadFossum IF11.30
3532Henning Bratland CarlsenOK Moss11.30
3533Øyvind StoksethHalden SK11.30
3534Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK11.30
3535Kyrre GranFet OL11.30
3536Torbjørn KravdalGjø-Vard OL11.30
3537Øyvind ThømtIndre Østfold OK11.30
3538Gisle NysæterSkien OK11.30
3539Fredrik KarlssonGöteborg Majorna OK11.30
3541Thomas BedinIndre Østfold OK11.30
3542Lars BerglundRingerike OL11.30
3543Rune BlågestadIndre Østfold OK11.30
3544Per Øyvind SteneNydalens SK11.30
3546Torstein HoleNydalens SK11.30
3547Joacim CarlssonHalden SK11.30
3548Fredrik SvenssonJönköping OK11.30
3549Jonas LundbergGöteborg Majorna OK11.30

H45

12 690 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2701Kjetil BjørloHalden SK11.00
2702Peter CarlsenRøyken OL11.00
2703Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb11.00
2705Trond LundIL Tyrving11.00
2706Arild AndresenFossum IF11.00
2707Jens Even StorhovFreidig11.00
2708Per Øivind EgerKongsberg OL11.00
2709Otto Richard EideByåsen IL11.00
2712Arne NåtedalOL Trollo11.00
2713Anders FlågenHeming Orientering11.00
2714Espen WigaardOppsal Orientering11.00
2715Hans JevanordFossum IF11.00
2716Jon Terje EkelandOddersjaa SSK11.00
2717Peder NatvigIL Koll11.00
2718Christian GrotnesIL Tyrving11.00
2719Helge RosenlundVaregg Fleridrett11.00
2720Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø11.00
2721Bent Erik SkaugOppsal Orientering11.00
2722Torleif AhlsandKjelsås IL11.00
2723Ebbe Møller NielsenOK Pan Århus11.00
2724Knut Harald HyllesethSentrum OK11.00
2725Vidar StrandLierbygda OL11.00
2726Per Olav GulbrandsenLarvik OK11.00
2727Lars GrandeKjelsås IL11.00
2728Jori ArrakoskiFSO11.00
2729Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering11.00
2730Finn Henry LillestrandTrøsken IL11.00
2731Jørn MoeFet OL11.00
2733Sveinung RykkjeStord Orientering11.00
2734Harald StorrønningByåsen IL11.00
2735Harald IweIL GeoForm11.00
2736Knut AurebekkTorridal IL11.00
2737Bjørn Axel GranHalden SK11.00
2738Einar TesloHadeland OL11.00
2739Christian JomaasFossum IF11.00
2741Stig MellingRingerike OL11.00
2742Svein MelbySarpsborg OL11.00
2744Svein NygårdLillomarka OL11.00
2745Gerard KortOs IL11.00
2746Tomas EidsmoFreidig11.00
2747Pål TveterIndre Østfold OK11.00
2748Christian GløgårdNittedal OL11.00
2749Asle Sagli GudimIndre Østfold OK11.00
2750Stein H. HagenFossum IF11.00
2751Torgeir SnilsbergOK Moss11.00
2752Tom KristensenLarvik OK11.00
2753Bjørn Gaute HerlyngGrue IL11.00
2754Sigmund VisterIndre Østfold OK11.00
2755Ronny RykkjeVaregg Fleridrett11.00
2757Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb11.00
2758Jon Iver BakkenNydalens SK11.00
2759Harald EikKristiansand OK11.00
2760Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering11.00
2761Lars-Inge ArnevikRingerike OL11.00
2762Nils BerganNydalens SK11.00
2763Geir TorgersenHalden SK11.00
2764Lars EnerhaugenModum OL11.00
2765Kjetil DammTIF Viking11.00
2766Per Erik LarsenSandefjord OK11.00
2767Tore NymarkAskøy OL11.00
2769Håkon BørliFossum IF11.00
2770Esten KorenNydalens SK11.00
2771Christian ReuschHeming Orientering11.00
2772Espen BergstrømHalden SK11.00
2773Jan Erik IsaksenNydalens SK11.00

H50

12 690 m, 66 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1801Nils Petter FremmingHeming Orientering11.30
1802Dag SyversenSarpsborg OL11.30
1803Knut Erling ØenHeming Orientering11.30
1805Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb11.30
1806Bjørn BakkevigHeming Orientering11.30
1807Oddbjørn BergersenEidskog OL11.30
1808Christian KorvaldHeming Orientering11.30
1809Per Olav NærestadIF Trauma11.30
1810Rolv Anders SystadLyn Ski11.30
1811Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL11.30
1812Ole TørnqvistFana IL11.30
1813Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering11.30
1815Juha VienaRingerike OL11.30
1816Sindre LangaasNydalens SK11.30
1817Arne TorgersenBækkelagets SK11.30
1819Sjur LangedalNydalens SK11.30
1820Tore SandemIndre Østfold OK11.30
1821Øystein ØstermannHeming Orientering11.30
1822Per StedjeØstmarka OK11.30
1824Kjetil RønhovdeOdda OL11.30
1825Harald VingerhagenKristiansand OK11.30
1826Leif Kåre BessebergEiker OL11.30
1827Jo WiklundNydalens SK11.30
1828Svend Arne YtterbølHalden SK11.30
1829Einar LunøeNydalens SK11.30
1830Kjetil KarlsenOK Moss11.30
1831Dag BrenåsVarteig OL11.30
1832Jim OlaussenHalden SK11.30
1833Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL11.30
1834Trygve LeivestadSarpsborg OL11.30
1835Rune S. NielsenIndre Østfold OK11.30
1836Frode KamsvågIL Tyrving11.30
1837Jan Richard EriksenAsker Skiklubb11.30
1838Jon Ivar BergersenEidskog OL11.30
1839Anders BergsetIL Veten11.30
1840Nils Harald StaffOL Toten-Troll11.30
1841Terje MelsomFossum IF11.30
1842Ole Johnny PetersenEiker OL11.30
1843Nils Inge BrurbergSturla, IF11.30
1844Svein-Erik SøgårdKongsberg OL11.30
1845Bo EngdahlIL Koll11.30
1846Jan Sverre EdstrømOppsal Orientering11.30
1848Gløer WinsvoldSentrum OK11.30
1849Bjørn Henning GrandalIL Tyrving11.30
1850Oluf BøckmanKristiansand OK11.30
1851Tore BjørnerødOK Moss11.30
1853Tore KolstadMo OK11.30
1854Stein BlomsethLillomarka OL11.30
1856Ole Petter VestølVegårshei IL11.30
1857Svein ThorsbergGrue IL11.30
1858Per Eg PedersenKolding OK11.30
1859Roar ByeModum OL11.30
1860Jan Petter HansenIL Gular11.30
1861Njål SvingheimKonnerud IL11.30
1862Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)11.30
1863Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn11.30
1864Hallvard KorenOK Moss11.30
1865Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb11.30
1866Lasse ArnesenHeming Orientering11.30
1867Terje UrfjellIL Imås11.30
1869Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK11.30
1870Tom AasrumHedrum OL11.30
1871Per ØstrengRaumar Orientering11.30
1872Gjermund RørenEiker OL11.30
1873Terje HenriksenAsker Skiklubb11.30
1874Lasse SkalleHarstad OL11.30

H55

10 770 m, 71 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1601Morten SkoglundByåsen IL10.00
1602Øyvind Roger HansenRøyken OL10.00
1603Egil Wickstrand IversenHeming Orientering10.00
1604Einar JensenNydalens SK10.00
1606Audun StrandlieGjø-Vard OL10.00
1607Terje DengerudNydalens SK10.00
1608Henry Michael ØdegaardOK Øst10.00
1609Tore KjølsethNydalens SK10.00
1610Tore SagvoldenØstmarka OK10.00
1611Jørgen MårtenssonModum OL10.00
1613Morten Roger AndersenHalden SK10.00
1614Kjell Einar AndersenVarteig OL10.00
1615Karl Aasmund ErøyOK Moss10.00
1616Bjørn WilladssenHeming Orientering10.00
1617Per KaarbyFossum IF10.00
1618Jan BlandkjennKristiansand OK10.00
1620Nikolay KrupnovIL Tyrving10.00
1621Lars HjermstadFossum IF10.00
1622Lasse NatvigByåsen IL10.00
1623Sture OttesenIndre Østfold OK10.00
1624Kjell-Erik KristiansenIndre Østfold OK10.00
1625Morten DueMåren OK10.00
1626Jack BjørnsenKristiansand OK10.00
1627Øystein KildahlØstmarka OK10.00
1628Ivar RefslandIL Tyrving10.00
1629Stein MartinsenSandefjord OK10.00
1630Arve GlittumOK Skeidi10.00
1631Hallvard FjærLillomarka OL10.00
1632Per Kristian EkebergIL Tyrving10.00
1633Inge GlittumOK Skeidi10.00
1634Nils HæstadFossum IF10.00
1635Ove MartinsenHauketo IF10.00
1636Morten BergliaEiker OL10.00
1637Jon BjørgumKristiansand OK10.00
1638Kai Jostein BergersenEidskog OL10.00
1639Rolf LundHSOK-DK10.00
1642 John HofossHadeland OL10.00
1643Kristian KalagerAsker Skiklubb10.00
1644Pål HellerudHalden SK10.00
1645Sören JonssonNydalens SK10.00
1646Thor Inge TollehaugEiker OL10.00
1647Axel WasseniusUddevalla OK10.00
1648Kjetil KløvstadSandefjord OK10.00
1649Lars Roger LundanesEmblem IL10.00
1650Søren MaarupKolding OK10.00
1651Kjell MarksetIL Koll10.00
1652Martin GranlyLillomarka OL10.00
1653Leif S. ThingsrudØstmarka OK10.00
1654Eirik NordbrødenHalden SK10.00
1655Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering10.00
1656Helge StubberudNydalens SK10.00
1657Herman BakkeLøten o-lag10.00
1658Bjørn ÅstorpSarpsborg OL10.00
1659Jan GranstedtHalden SK10.00
1660Tormod StrandMåren OK10.00
1661Lars FremstadLarvik OK10.00
1662Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering10.00
1663Per SandbergNydalens SK10.00
1664Ketil ÅstebølOppsal Orientering10.00
1665Eirik Næss-UlsethNydalens SK10.00
1666Richard Zeiner-GundersenFossum IF10.00
1667Per SchancheAsker Skiklubb10.00
1668Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK10.00
1669Odd-Ragnar PettersenOK Moss10.00
1670Sixten WestlundOK Tyr10.00
1671Bjørn Are CarlssonFossum IF10.00
1672Trond OlsenLøten o-lag10.00
1673Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL10.00
1674Ernst Fristad NilsenLillehammer OK10.00
1675Terje Wiig MathisenEvry Oslo BIL10.00
1676Arild KirkerødSarpsborg OL10.00

H60

10 770 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3301Per OsenVestre Akers SK10.15
3302Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb10.15
3303Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK10.15
3304Urban LarssonOK Gipen10.15
3305Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK10.15
3306Bent GalborgenIndre Østfold OK10.15
3308Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL10.15
3309Einar Kristian LundeVarteig OL10.15
3311Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering10.15
3312Johan Toverud JensenNydalens SK10.15
3314Torgeir StrandhagenRøyken OL10.15
3315Petter F. JohannessenSturla, IF10.15
3316Runar KirkerudEiker OL10.15
3317Jan SveenRaumar Orientering10.15
3318Tore TvedtVaulen Orienteringsklubb10.15
3319Ketil BergeVestre Akers SK10.15
3320Karsten StaldHorsens OK10.15
3321Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK10.15
3323Dagfinn TorpePorsgrunn OL10.15
3324Finn IngwersenHorsens OK10.15
3325Widar TrømborgSande Sportsklubb10.15
3326Morten DåsnesRingerike OL10.15
3327Arvid GalborgenEds SK10.15
3328Øyvind GylverAsker Skiklubb10.15
3329Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn10.15
3331Are EriksenOslostudentenes IK10.15
3332Harald ThonSturla, IF10.15
3333Mathias MartinsenHeming Orientering10.15
3334Stein TurtumøygardMåren OK10.15
3335Bjørn GrindeOslostudentenes IK10.15
3336Erik LindströmModum OL10.15
3337Olav ØsthagenOL Vallset/Stange10.15
3338Harald HoviSkien OK10.15
3339Reidar FossumAsker Skiklubb10.15
3341Sjur GjestvangOL Toten-Troll10.15
3342Terje WikstrømRingsaker OK10.15
3343Geir Holm GundersenSturla, IF10.15
3344Trond SyversenOK Øst10.15
3345Jon KaarbyNydalens SK10.15
3346Svein S JacobsenIL Tyrving10.15
3347Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb10.15

H65

9 020 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1501Øivind BergetSarpsborg OL11.45
1502Joar WangTistedalen FL11.45
1503Jan-Erik FredriksenIndre Østfold OK11.45
1504Bjørn SteenBø OL11.45
1505Atle RemmePorsgrunn OL11.45
1506Ingvar BergmanOK Tranan11.45
1507Einar LundHamar OK11.45
1508Kjell Audun SundsdalMelum IL11.45
1509Helge FossheimHedrum OL11.45
1510Per Ove LindemarkTrøsken IL11.45
1511Elling AakreAndebu IL11.45
1512John Thomas PetersenNittedal OL11.45
1513Svein EriksenSandefjord OK11.45
1514Ola BækkevoldOK Moss11.45
1516Poul BobachAalborg OK11.45
1517Rolf GjølbergLarvik OK11.45
1518Tor TrøanHadeland OL11.45
1519Kjell WintherOppsal Orientering11.45
1521Geir ArnesenBærums Skiklub11.45
1522Jimmy NordliTrøsken IL11.45
1523Per ØhlckersIL Tyrving11.45
1524Harry BreilandÅlgård Orientering11.45
1525Trygve LølandBirkenes IL11.45
1526Ottar StangTrøsken IL11.45
1527Helge RevhaugRingerike OL11.45
1528Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn11.45
1529Per-Erik ØstlieDriv IL11.45
1530Hans Lyder HaareKonnerud IL11.45
1531Øyvind HoveidAsker Skiklubb11.45
1532Per Oskar LarsenIndre Østfold OK11.45
1533Tom WahlgrenSarpsborg OL11.45
1534Nils-Petter WiikDriv IL11.45
1535Per Oscar SaugestadOK Moss11.45
1536Øistein HagenOK Øst11.45
1537Kjell MartinssonOK Tranan11.45
1538Atle BergsethKvernbit IL11.45
1539Eldar BørsumBækkelagets SK11.45
1540Egil SyverstadTrøsken IL11.45
1541Hasse BergstrømIL Tyrving11.45
1542Willy GrønstadGimle IF11.45
1543Anders WaageFreidig11.45
1544Steinar SkoglundFossum IF11.45
1545Inge SkavhaugRingkollen Skiklubb11.45

H70

7 540 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1751Øivind Magne RogndalenHamar OK11.45
1752Hans StordalOL Tønsberg og omegn11.45
1753Torleif StephansenNidarøst OK11.45
1754Ragnar HillestadLardal OL11.45
1755Helge BjaalandHeming Orientering11.45
1756Magnus LandstadFreidig11.45
1757Per Anders FlesjøOK Moss11.45
1758Magnar ØvreåsBotne SK11.45
1759Per Chr. EvensenSarpsborg OL11.45
1761Tore LangaardOppsal Orientering11.45
1762Thorolf TrolsrudBotne SK11.45
1764Trond FeiringHamar OK11.45
1765Sören AnderssonIK Dran11.45
1766Klaus EngenEidskog OL11.45
1767Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL11.45
1768Anders TaraldrudIndre Østfold OK11.45
1769Arne SvartedalTrøsken IL11.45
1770Henrik HvoslefIK Stern11.45
1771Kristen LundSkaukameratene OL11.45
1772Rune SandbergUddevalla OK11.45
1773Jan JansenOK Moss11.45
1774Per-Erik WintherOppsal Orientering11.45
1775Geir TrøanKolbotn og Skimt OL11.45
1776Knut Erik ØstengenOMEGA11.45
1777Thor PalmgrenHalden SK11.45
1778Arne Kristian SkiftenesIL Imås11.45
1779Knut LindløvOK Moss11.45
1780Kjell RøkkeIL Tyrving11.45
1781Lars Åge SeimGimle IF11.45
1782Bjørn W. LudvigsenSturla, IF11.45
1783Knut JørgensenSarpsborg OL11.45
1784Amund Ragnar HerrebrødenOK Øst11.45
1785Roar ForbordMalvik IL11.45

H75

5 080 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3801Gunnar ØsterbøFreidig12.00
3802Oddvar GjelstadSandefjord OK12.00
3803Harald WibyeOK Moss12.00
3804Øivind NielsenHalden SK12.00
3805Kåre KnudsenIL GeoForm12.00
3806Erling TidemannLommedalens IL12.00
3807Egil RyghOL Tønsberg og omegn12.00
3808Per LøvaasOL Trollelg12.00
3809Odd KletteliBækkelagets SK12.00
3810Leif BråtenHeming Orientering12.00
3811Trygve FosseGimle IF12.00
3812Per MeilandLommedalens IL12.00
3813Jon Vegard LundeLillehammer OK12.00
3814Knut MelbySarpsborg OL12.00
3815Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering12.00
3816Ola AaldeFreidig12.00
3818Willy JohansenRingsaker OK12.00
3820Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag12.00
3821Ronald InglingstadOppsal Orientering12.00
3822Knut Kristen HangeraasIL GeoForm12.00
3823Harry BergseterRomsås IL12.00
3824Tom SletnerRøyken OL12.00
3825Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange12.00
3826Harald LundhaugOK Moss12.00
3827Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn12.00
3828Stein R. JensenLia IL12.00
3829Arne ØfsthusAsker Skiklubb12.00

H80

4 890 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2552Bjørn TveiteÅs-NMBU Orientering12.00
2553Nils JanssonSkattkärrs SOK12.00
2554Iver RognstadHadeland OL12.00
2555Arne StrandlieGjø-Vard OL12.00
2556Peo BengtssonOK Pan Kristianstad12.00
2557Einar JørundlandOK Sør12.00
2559Tor DrageHaugerud IF12.00

Damer åpen

7 540 m, 70 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3101Julie BøbelNydalens SK11.45
3102Susan BøbelIL Imås11.45
3103Kristin HjortlandLarvik OK11.45
3104Kristin SletnerRøyken OL11.45
3105Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering11.45
3106Helen GåsvikLierbygda OL11.45
3107Cecilie Wærp HaugeNydalens SK11.45
3108Barbara Willkommen EikenKongsberg OL11.45
3110Anna-Thekla TonjerElverum OK11.45
3111Selma TonjerNydalens SK11.45
3112Hege KullerudKonnerud IL11.45
3114Marita Weierud KvaaleRøyken OL11.45
3115Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK11.45
3116Anikken Gjerde AlnæsRaumar Orientering11.45
3117Ingrid NermoenØstmarka OK11.45
3119Eva SyversenRøyken OL11.45
3120Torunn Herrebrøden BerntsenFet OL11.45
3121Cathrine LillestrandTrøsken IL11.45
3122Hege Næss BjørgulHalden SK11.45
3123Thea KleivenRingerike OL11.45
3125Hanne Maria VisterOslostudentenes IK11.45
3128Ragna BrenneVarteig OL11.45
3129Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn11.45
3130Milda ØhlckersIL Tyrving11.45
3131Mette HjerrildDansk Orienterings-Forbund11.45
3132Kristin EgerKongsberg OL11.45
3133Ane Baldishol BrevigRøyken OL11.45
3134Anne Marthe PeveriEiker OL11.45
3135Sofie AarnesNydalens SK11.45
3136Sandra Busa-KleusenaSortland OL - Orientering11.45
3137Torun DyrkornEiker OL11.45
3138Eldbjørg NarumFossum IF11.45
3140Mona StrandMåren OK11.45
3141Ann-Karin LestebergKongsberg OL11.45
3142Oda ModalsliFossum IF11.45
3143Kristin HeivollSøgne og Songdalen OK11.45
3144Stine Frogner TømmervoldHamar OK11.45
3145Ingvild Løver ThonModum OL11.45
3146Caroline GjøtterupDansk Orienterings-Forbund11.45
3147Hanne Løver ThonModum OL11.45
3148Tonje Granne KvaleNOTEAM11.45
3149Oda WennemoHalden SK11.45
3150Marianne BakkenNydalens SK11.45
3151Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL11.45
3152Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL11.45
3154Linda FredhMåren OK11.45
3155Hilde JarstadmarkenØstmarka OK11.45
3156Idunn HaavengenKongsberg OL11.45
3158Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving11.45
3159Nikoline BromanderFredrikstad SK11.45
3160Ida Marie Næss BjørgulHalden SK11.45
3161Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK11.45
3162Arnhild U. BråtenVegårshei IL11.45
3164Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering11.45
3165Helena ÅsbergSarpsborg OL11.45
3166Ingvild Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb11.45
3167Gøril FristadHalden SK11.45
3168Jennie RunessonGöteborg Majorna OK11.45
3169Elin EkebergIL Tyrving11.45
3170Ingrid TronshaugStokke IL11.45
3172Inge Skovgaard KnudsenOK Pan Århus11.45
3173Belinda Østvik JørandliGjø-Vard OL11.45
3174Camilla StridsklevIL Tyrving11.45
3175Ida Solberg SvenneEiker OL11.45
3176Ingjerd MyhreJärla Orientering11.45
3177Guro AlexandersenFredrikstad SK11.45
3178Ida ThoresenSarpsborg OL11.45
3180Cora EbnerKongsberg OL11.45
3181kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb11.45
3182Hanne NøvikNydalens SK11.45

Herrer åpen

9 020 m, 131 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2851Oskar KaaløySandefjord OK10.15
2802Daniel OliversenTrøsken IL12.00
2803Kristian KullerudKonnerud IL12.00
2804Martin Sollie NåtedalOL Trollo12.00
2805Steinar KvaaleBø OL12.00
2806Per Magnus DahlElverum OK12.00
2807Jonas NordströmHalden SK12.00
2808Oscar VångellÄrla IF12.00
2810Håkon NesetFossum IF12.00
2811Ole Christian BangHamar OK12.00
2812Ole-Kristian KaspersenMo OK12.00
2813Jakob Ekhard EdsenDansk Orienterings-Forbund12.00
2814Sondre Ruud BråtenNydalens SK12.00
2815Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL12.00
2816Glenn Remi BerglandIndre Østfold OK12.00
2817Runar ThorstensenOppsal Orientering12.00
2818Knut Jostein SætnanFossum IF12.00
2819Magnus Skauge OliversenTrøsken IL12.00
2820Lars LindstrømDansk Orienterings-Forbund12.00
2821Ståle RuudIndre Østfold OK12.00
2822Martin SchälliBækkelagets SK12.00
2823Mads LillevoldÅs-NMBU Orientering12.00
2825Helge BrynestadRingsaker OK12.00
2826Terkel GydesenOK Melfar12.00
2827Helge EriksenByåsen IL12.00
2828Viktor StenssonGöteborg Majorna OK12.00
2829Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL12.00
2830John TangenHamar OK12.00
2831Atle RokkanMo OK12.00
2832Per-Arne MartinsenIndre Østfold OK12.00
2833Sander ArnevikRingerike OL12.00
2834Henrik Chr. HirschIF Trauma12.00
2836Ole Edvard HjortlandLarvik OK12.00
2837Stian BergersenIL Tyrving12.00
2838Tobias R. HyllesethSentrum OK12.00
2839Trond HegnaAsker Skiklubb12.00
2840Anders LøsetRingerike OL12.00
2841Per Olaf KlemsdalVarteig OL12.00
2842Michael ReinhartKFUM Örebro OK12.00
2843Eirik WatterdalBækkelagets SK12.00
2844Jon SkriubakkenPorsgrunn OL12.00
2845Torben UtzonOK Pan Århus12.00
2847Mogens FinderupOK Pan Århus12.00
2848Fredrik SaugestadNydalens SK12.00
2849Stian OverskeidIndre Østfold OK12.00
2850Christopher SchiveOK Moss12.00
2852Paul Christian JensenBirkenes IL12.00
2853Sven Reidar TonjerIL Tyrving12.00
2854Are StrandlieGjø-Vard OL12.00
2855Marius StaffOL Toten-Troll12.00
2856Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL12.00
2857Audun FingarsenElverum OK12.00
2859Morten Kaare MoeFet OL12.00
2860Phil ConwayGuildford Orienteers12.00
2861Stian LundteppenElverum OK12.00
2862Tarjei VollsetHeming Orientering12.00
2863Thomas Natvig ÅrstadHalden SK12.00
2865Per Dahl JensenOK Pan Århus12.00
2866Roar TønnessenKongsberg OL12.00
2867Ole Underthun JohansenIL Tyrving12.00
2868Trond KortnerØstmarka OK12.00
2870Mats HaugeNOTEAM12.00
2871Halvor SaunesNydalens SK12.00
2872Ola BroxOL Toten-Troll12.00
2873Joar Dørum KleivaElverum OK12.00
2874Christer BechIdefjordens SK12.00
2876Martin ØhmanGjø-Vard OL12.00
2878Niklas IngwersenOK Pan Århus12.00
2879Petter SkedsmoHadeland OL12.00
2881Sigbjørn ModalsliFossum IF12.00
2882Terje Ulla EikenKongsberg OL12.00
2883André JægtvikKonnerud IL12.00
2884Henning C StrandhagenRøyken OL12.00
2885Henrik NykjærOK Pan Århus12.00
2886Oscar MelheimSturla, IF12.00
2887Anders HedbergGöteborg Majorna OK12.00
2888Ivar LindsethRingerike OL12.00
2889Jan KølbækAarhus 1900 Orientering12.00
2890Andreu Blanes ReigSödertälje-Nykvarn Orientering12.00
2891Terje AldárTrøsken IL12.00
2892Fredrik LarsenIndre Østfold OK12.00
2893Halvor Eid NielsenNydalens SK12.00
2894Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL12.00
2896Martin MalmstrømNOTEAM12.00
2897Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL12.00
2898Stian SvaeØstmarka OK12.00
2899Oddbjørn KrageSarpsborg OL12.00
2900Roy GjerdingOK Moss12.00
2901Rolf E. AndersenLierbygda OL12.00
2902Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering12.00
2903Bjørn HaugeFet OL12.00
2904Anders GustafssonSturla, IF12.00
2905Jørgen ElisenbergHamar OK12.00
2906Morten TangenMåren OK12.00
2907Snorre FrydenlundSturla, IF12.00
2908Vetle ReinhartsenKristiansand OK12.00
2910Erik RosenvoldØstmarka OK12.00
2911Håvard MølnåsMo OK12.00
2912Kjetil Rasmussen ModalsliFossum IF12.00
2913Dag AndersenVarteig OL12.00
2914Bent Sande KvermeFossum IF12.00
2915Håvard BakkeRingerike OL12.00
2916Kjetil LundOL Trollo12.00
2917Pål WinsentsMåren OK12.00
2918Henrik Drange RuudRøyken OL12.00
2919Roar MathisenOL Tønsberg og omegn12.00
2920Jørn-Are LongfjeldModum OL12.00
2921Håkon Nergaard BergStokke IL12.00
2922Kristian NøssRøyken OL12.00
2923Antonio Martínez PérezHalden SK12.00
2924Peter KildenOK Pan Århus12.00
2925Jon Erik KvarmeRøyken OL12.00
2926Aske JepsenDansk Orienterings-Forbund12.00
2927Freddy AndreassenNOTEAM12.00
2928Jo KøhnHalden SK12.00
2929Morten Nilstad PettersenIL Tyrving12.00
2930Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering12.00
2931Endre StoksethNydalens SK12.00
2932Håkon KindemGimle IF12.00
2933Kristian GundersenNydalens SK12.00
2934Jan Andreas EdstrømNTNUI12.00
2935Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering12.00
2936Lacho IlievHalden SK12.00
2937Anders LarssonTolered-Utby OL12.00
2938Maths CarlssonTolered-Utby OL12.00
2939Øyvind LarsenIndre Østfold OK12.00
2940Erik DaleAvinor Sola BIL12.00
2941Erik Barlinn KorvoldNOTEAM12.00
2942Tormod SørumTrøsken IL12.00
2943Emil AlexanderssonStora Tuna IK SK12.00
2944Håkon HeggedalNTNUI12.00

Damer åpen B

4 500 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3951Maria PerssonAsker Skiklubb12.45
3952Vilde RetteraasenIndre Østfold OK12.45
3953Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK12.45
3954Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL12.45
3955Elisabet Høgset RiseRingsaker OK12.45
3956Marianne Granum HelsvigKonnerud IL12.45
3957Eli Tufte HanssenEiker OL12.45
3958Kristin JohanssonHedrum OL12.45
3959Jartrud SteinsliØstmarka OK12.45
3960Bjørg Synnøve NigardsøyFredrikstad SK12.45
3961Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK12.45
3963Stine AustadRaumar Orientering12.45
3964Trude HansenBerger og Svelvik OL12.45
3965Line BjørnåsKonnerud IL12.45
3967Berit AndersenVarteig OL12.45
3968Ina BlågestadIndre Østfold OK12.45
3969Elsie BrenneVarteig OL12.45
3971Laila Eriksen BlomFet OL12.45
3972Ingrid Grønlund MoenGimle IF12.45
3973Solveig BerganNydalens SK12.45
3974Hanne StensletRaumar Orientering12.45
3975Marianne ArnesenAsker Skiklubb12.45
3976Celine Vik OlsenLarvik OK12.45
3977Jenny WinsvoldSentrum OK12.45
3978Laila ThomassenModum OL12.45
3980Yvonne SvendsenIL Tyrving12.45
3981Eva Steffensen JohansenGimle IF12.45
3982Anne-Grete AustadRaumar Orientering12.45
3983Sanna Aurora SandellKristiansand OK12.45
3985Mia JønsbergGimle IF12.45
3986Line NordhaugKonnerud IL12.45
3987Gunhild MyhrAsker Skiklubb12.45
3988Anna LarssonOK Gipen12.45
3989Marta StangModum OL12.45
3990Inga StødleKristiansand OK12.45
3991Anne Berg GjølbergLarvik OK12.45
3992Kirsti Grundnes BergIL Tyrving12.45
3994Anne Lise NyengenIndre Østfold OK12.45
3995Anne-Sofie KristiansenFredrikstad SK12.45
3996Arnhild KroghOppsal Orientering12.45
3997Kristin GjølsjøOK Moss12.45
3998Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)12.45
3999Irèn BratsethGimle IF12.45
4000Åsgerd BergmanOK Tranan12.45

Herrer åpen B

4 500 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3851Arne OlaussenOppsal Orientering12.45
3853Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL12.45
3854Nikolai NordhaugKonnerud IL12.45
3856Patrick ThomassenModum OL12.45
3857Frode G. WaalerMåren OK12.45
3858Arnstein DaleOL Vallset/Stange12.45
3859Bjørn ChristensenØstmarka OK12.45
3860Geir Thrane KnutsenGimle IF12.45
3861Kjetil JacobsenHamar OK12.45
3862Sverre WisløffAsker Skiklubb12.45
3864Jørn TvetenIndre Østfold OK12.45
3865Martin ReichenbachOppsal Orientering12.45
3866Tore Grønlund MoenGimle IF12.45
3867Gunnar FosstveitRaumar Orientering12.45
3868Hans Petter JevanordRingsaker OK12.45
3869Pål Espen NordhaugKonnerud IL12.45
3870Bård StangModum OL12.45
3871Henrik HvidstenFredrikstad SK12.45
3873Pål RundeKristiansand OK12.45
3874Per Anders YtterbøAsker Skiklubb12.45
3875Geir Egil NorbomKonnerud IL12.45
3876Tor KaurinMåren OK12.45
3877Halvor MangsethOslostudentenes IK12.45
3878Martin KaspersenMo OK12.45
3879Petter FureOppsal Orientering12.45
3880Pål Kogstad NæssRaumar Orientering12.45
3881Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL12.45
3882Lars-Henrik GalborgenEds SK12.45
3883Jørn TorgersenTIF Viking12.45
3885Sindre ValsgårdIndre Østfold OK12.45
3886Sjur GrindstuenIndre Østfold OK12.45
3887Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL12.45
3888David StandalFredrikstad SK12.45
3889Håkon Kopperud KnutsenGimle IF12.45
3891Tom RådahlIL Tyrving12.45
3893Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL12.45
3894Odd RiseRingsaker OK12.45
3895Arne LandeBø OL12.45
3896Janne ErikssonEds SK12.45
3897Trond I. RussaasGimle IF12.45
3898Martin FrischknechtAlta OL12.45
3899Tov Arne BondalNotodden OL12.45
3900Trond RetteraasenIndre Østfold OK12.45
3902Olav HasaasFossum IF12.45
3903Lars Emil KnudsenSarpsborg OL12.45
3904Rune NygårdIndre Østfold OK12.45
3905Jan Vegard RudsengenNOTEAM12.45
3906Håvard AndersenVarteig OL12.45
3907Knut WinsvoldØstmarka OK12.45
3908Andreas -Ås IL12.45

Annonser

IOF Eventor