Norsk Orientering

Startliste for Åpent klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Åpent klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: torsdag 14 mai 2015

N-åpen

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
186195Ola AurebekkFredrikstad SK
2212515Aurora LøkkebergFredrikstad SK
3212470Julie SåheimFredrikstad SK
4212581Audun NordbyFredrikstad SK
583997Malin Husebye AamodtFredrikstad SK
6Ingrid SteinslandFredrikstad SK
7196747Martin-Oliver PedersenFredrikstad SK
861941Isak SolbergFredrikstad SK
9Johanna EvensenFredrikstad SK
10152196Guro OttesenFredrikstad SK
11Sofia EvensenFredrikstad SK
12212303Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK
13202093Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK
14193091Jenny DanevadFredrikstad SK
15Martha EvensenFredrikstad SK
16Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK
17183732Erle EliassenFredrikstad SK
18142305Emil Husebye AamodtFredrikstad SK

D 10-12N

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
42196961Juliane PedersenFredrikstad SK11.23
43Emma Sofie SteinlandFredrikstad SK11.24
44197816Emilie Sophie KorssjøenFredrikstad SK11.25
45212091Amalie LøkkebergFredrikstad SK11.26

D 10-12

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
39212461Tiril HvidstenFredrikstad SK11.20

D 13-14

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
25208730Emma DanevadFredrikstad SK11.06
26212709Kaisa AntonsenFredrikstad SK11.07
27157181Alexandra AngvollFredrikstad SK11.08

D 15-16

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
81183671Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK11.35
82158434Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK11.36
83170303Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK11.37

D17C

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
28192529Bjørg Synnøve NigardsøyFredrikstad SK11.09
29Liv NigardsøyFredrikstad SK11.10
30180941Jorunn Kirsti KrosbyFredrikstad SK11.11
31202089Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK11.12
32Randi PedersenFredrikstad SK11.13
33209937Stine LøkkebergFredrikstad SK11.14
34209934Camilla ImrikFredrikstad SK11.15
35Heidi Iren TrulsenFredrikstad SK11.16

D 21-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6198031Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK11.15
62211091Marit KahrsHalden SK11.16
63480204Jennie RunessonGöteborg Majorna OK11.17

D 35-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
84211201Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK11.38
85197722Heidi StoksethHalden SK11.39
86131435Linda SolbergFredrikstad SK11.40

D 45-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
92146451Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK11.00
93203117Hilde PoppeFredrikstad SK11.01
9470446Christine Roll PaulsenFredrikstad SK11.02

D 55-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9579862Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK11.03
96200749Unni Strand KarlsenFredrikstad SK11.04
9779884Elisabeth RuudFredrikstad SK11.05
98165464Siv AntonsenFredrikstad SK11.06

H 10-12N

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40Martinus MydskeFredrikstad SK11.21
41177768Endre EliassenFredrikstad SK11.22

H 10-12

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36Isak Hagaseth MydskeFredrikstad SK11.17
37192398Sivert PoppeFredrikstad SK11.18
38176086Thomas BlomkvistFredrikstad SK11.19

H 13-14

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
19214737Eirik KrokaFredrikstad SK11.00
20181972Eirik ImrikFredrikstad SK11.01
21212553Sondre OttesenFredrikstad SK11.02
22183666Runar Saur ModahlFredrikstad SK11.03
23182092Bendik EliassenFredrikstad SK11.04
24202983Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK11.05

H 15-16

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
75170467Eirik Klavestad MoenFredrikstad SK11.29
76207830Alexander Skaug YtterbølHalden SK11.30
77196756Henrik HvidstenFredrikstad SK11.31
78190325Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK11.32
79193618Eirik Nigardsøy JohnsenFredrikstad SK11.33
80197772Bendik BergsengFredrikstad SK11.34

H17C

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103209964David StandalFredrikstad SK11.11
104209930Petter LøkkebergFredrikstad SK11.12
105Bernt SteinlandFredrikstad SK11.13
10610193Gisle PaulsenFredrikstad SK11.14
107Morten HelminsenFredrikstad SK11.15

H 21-

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
46193983Andreas HøyeFredrikstad SK11.00
47172140Øyvind StoksethHalden SK11.01
48194878Henrik OttesenFredrikstad SK11.02
49197869Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK11.03
50210109Mattias KarlssonHalden SK11.04
5171981Lasse SimonsenFredrikstad SK11.05
5261947Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK11.06
53180916Hans Petter MathisenNTNUI11.07
5479095Espen DanevadFredrikstad SK11.08
5586274Håvard BergetFredrikstad SK11.09

H 35-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
56181944Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK11.10
57211416Lars Ole KlavestadFredrikstad SK11.11
58Ole Christian EvensenFredrikstad SK11.12
5986172Lars AurebekkFredrikstad SK11.13
60202087Anders BrynildsenFredrikstad SK11.14

H 45-

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
66160742Henning MartinsenFredrikstad SK11.20
6761948Haakon JacobsenFredrikstad SK11.21
68159031Arnfinn MoeFredrikstad SK11.22
69209932Håkon StandalFredrikstad SK11.23
70413078Svend Arne YtterbølHalden SK11.24
71196846Pål AngvollFredrikstad SK11.25
72198709Jørn Christen JohnsenFredrikstad SK11.26
73175839Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK11.27
74179412Thor MoenFredrikstad SK11.28

H 55-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87160441Øystein RuudFredrikstad SK11.41
88204100Tom A. KarlsenFredrikstad SK11.42
89196902Knut Magne FuruheimFredrikstad SK11.43
90190637Terje Wiig MathisenNydalens SK11.44
91203121Trygve TveteråsFredrikstad SK11.45

H 65-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9993984Anders Johan KrosbyFredrikstad SK11.07

H 70-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
100165465Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK11.08
101201916Harald LundhaugOK Moss11.09
102204305Arne Chr. ScheieØstmarka OK11.10

D 17-20

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
64155768Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK11.18
65190662Maren Roll PaulsenFredrikstad SK11.19

Annonser

IOF Eventor