Norsk Orientering

Startliste for Tøffen - det egentlige Tøffen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Tøffen - det egentlige Tøffen
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 27 desember 2015

Damer - Tøfflus

3 560 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
83Linda FredhMåren OK11.00
117Kristin JohanssonHedrum OL11.06
118Rita RaastadSkien OK11.06
120Heidi EriksenLarvik OK11.06

Damer - Tøffeln

5 540 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
84Hanna JohanssonHedrum OL11.00
86Grete HoviSkien OK11.00
87Ida Vår DirdalLarvik OK11.00
88Mai Britt BjørkSandefjord OK11.00
89Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL11.00
90Tiri RebårdSandefjord OK11.00
91Julie HjortlandLarvik OK11.00
92Annette Cecilie ArentzSandefjord OK11.00
93Ida Sofie HjortlandLarvik OK11.00
94Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL11.00
97Berit DanielsenIL Tyrving11.00

Damer - Tøffen

9 990 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31Runa FremstadLarvik OK11.05
32Ella Arentz HagenSandefjord OK11.05
33Elin BjervaLarvik OK11.05
35Tone StoklandSandefjord OK11.05
36Ingrid UndstadLarvik OK11.05
37Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK11.05

Herrer - Tøfflus

3 560 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
107Ragnar HillestadLardal OL11.00
101Thor EdvardsenLarvik OK11.06
102Trond FossSandefjord OK11.06
103Per Øystein AndersenLarvik OK11.06
104Oddvar GjelstadSandefjord OK11.06
106Tom SagaSkien OK11.06
108Göran BörjeskogOK Tor11.06
109Peder Torhaug-MollerudLarvik OK11.06
110Halvard KornmoPorsgrunn OL11.06
112Henrik Kaupang LyeLarvik OK11.06

Herrer - Tøffeln

5 540 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21Morten TangenMåren OK11.00
43Roger WisthLarvik OK11.00
44Ole JohanssonPorsgrunn OL11.00
45Knut Ivar JohansenSandefjord OK11.00
46Iver RingheimLarvik OK11.00
47Kay JørgensenPorsgrunn OL11.00
48Anders Kristian HoltHedrum OL11.00
49Atle RemmePorsgrunn OL11.00
50Ole Petter AasrumLarvik OK11.00
51Espen JohnsenHedrum OL11.00
52Jan GatevoldPorsgrunn OL11.00
53Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn11.00
54Terje LudvigsenLarvik OK11.00
55Are EriksenOslostudentenes IK11.00
57Helge FossheimHedrum OL11.00
58Arne Håkon JørgensenSandefjord OK11.00
59Tom KristensenLarvik OK11.00
60Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn11.00
61Ole Edvard HjortlandLarvik OK11.00
62Erlend RaastadSkien OK11.00
63Kristian ThaysenNOTEAM11.00
64Einar DrengLarvik OK11.00
65Espen RaastadSkien OK11.00
66Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL11.00
67Oskar KaaløySandefjord OK11.00
68Thomas HågøyNOTEAM11.00
70Vidar GjelstadSandefjord OK11.00
71Hans StordalOL Tønsberg og omegn11.00
72Rolf GjølbergLarvik OK11.00
74Jørgen FrøydLarvik OK11.00
76Tom AasrumHedrum OL11.00
77Cornelius BjørkSandefjord OK11.00
79Håkon KornmoPorsgrunn OL11.00
82Elling AakreAndebu IL11.00
56Jiri UrvalekPorsgrunn OL11.18

Herrer - Tøffen

9 990 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Helge GisholtOK Skeidi11.05
2Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL11.05
3Bjørn EkebergIL Tyrving11.05
4Richard Zeiner-GundersenFossum IF11.05
6Alexander Repstad StoremyrIL Hauken11.05
7Vegard Brun SagaIL Tyrving11.05
8Stein BlomsethLillomarka OL11.05
9Tobias KristensenLarvik OK11.05
10Sindre R HoltHedrum OL11.05
11Roar FjeldboSandefjord OK11.05
12Lars FremstadLarvik OK11.05
13Hallvard Arntzen FossSandefjord OK11.05
14Trond GjelstadSandefjord OK11.05
15Jan BøhleOL Trollo11.05
16Bjørn GrindeOslostudentenes IK11.05
17Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn Orientering11.05
18Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI11.05
19Øyvind HyllesethSkien OK11.05
20Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn11.05
23Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK11.05
24Harald HoviSkien OK11.05
25Per Kristian EkebergIL Tyrving11.05
26Thore KornmoPorsgrunn OL11.05
27Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn11.05
38Frode NysæterSkien OK11.05

Tøffer'n(N)

2 000 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
115Serine Kierulf DirdalLarvik OK11.06
119Elin BordøyHedrum OL11.06
127Emilie JohansenSandefjord OK11.06
128Nora Arentz HagenSandefjord OK11.06
129Henrik Omlid JohansenLarvik OK11.06
130Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK11.06
132Theodor BjørkSandefjord OK11.06

Annonser

IOF Eventor