Norsk Orientering

Startliste for Ungdomsløp

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: torsdag 28 mai 2015

Byåsen IL

30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1Ida EilertsenN-åpen (53)1 200 m18.00
5Kasper LodgaardN-åpen (53)1 200 m18.00
13Johan BjørkanN-åpen (53)1 200 m18.00
18Aksel VikenN-åpen (53)1 200 m18.00
22Vebjørn Bergh-HansenN-åpen (53)1 200 m18.00
28Marie Wollan BenumN-åpen (53)1 200 m18.00
30Vilde Nordgård LeirenN-åpen (53)1 200 m18.00
32Stine Gilje HagelerN-åpen (53)1 200 m18.00
39Ingrid Wollan BenumN-åpen (53)1 200 m18.00
244Torvin Berg HansenN-åpen (53)1 200 m18.00
205Even Svengård ByeH 15-16 (12)3 400 m18.03
141Ingeborg A SæternesD 13-14 (6)2 400 m18.04
114Thea EilertsenD -10 (11)1 500 m18.05
182Lene Berg HanssenD 15-16 (12)2 900 m18.06
116Malin Nordgård LeirenD -10 (11)1 500 m18.07
74Vilde HolmqvistD 11-12 (12)1 800 m18.10
144Hedda Hoff HagenD 13-14 (6)2 400 m18.10
184Andrine VikenD 15-16 (12)2 900 m18.10
151Håkon SæternesH 13-14 (22)2 400 m18.11
209Are LodgaardH 15-16 (12)3 400 m18.11
185Solveig SæternesD 15-16 (12)2 900 m18.12
146Maren VikenD 13-14 (6)2 400 m18.14
189Ragnhild EideD 15-16 (12)2 900 m18.20
130Jørgen AuneH -10 (8)1 500 m18.21
193Marte Lien JohnsenD 15-16 (12)2 900 m18.28
94Erlend AuneH 11-12 (15)1 800 m18.30
166Einar EideH 13-14 (22)2 400 m18.41
200Ingvild, Ytterhus UtengenD 17-20 (7)2 900 m18.42
203Ingeborg EideD 17-20 (7)2 900 m18.48
171Petter Liabakk EriksenH 13-14 (22)2 400 m18.51

Freidig

66 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
15Nora HalvorsenN-åpen (53)1 200 m18.00
24Ine Bohnhorst TegdanN-åpen (53)1 200 m18.00
26Maja Sæterhaug KnudsenN-åpen (53)1 200 m18.00
40Sivert FolgerøN-åpen (53)1 200 m18.00
243Frida SkomsvollN-åpen (53)1 200 m18.00
245Sivert Sæther LevinN-åpen (53)1 200 m18.00
246Martin Sæther LevinN-åpen (53)1 200 m18.00
247Erlend GrønliN-åpen (53)1 200 m18.00
248Ida JakobsenN-åpen (53)1 200 m18.00
66Ella Fiskum NessD 11-12 (12)1 800 m18.02
111Eir Sverresdotter EksethD -10 (11)1 500 m18.02
112Ella SandstadD -10 (11)1 500 m18.03
68Ane Malene KolstadD 11-12 (12)1 800 m18.04
113Maria Strømdal WikD -10 (11)1 500 m18.04
206Mathias HermstadH 15-16 (12)3 400 m18.05
115Una KittilsenD -10 (11)1 500 m18.06
142Tale Tannvik SkeiD 13-14 (6)2 400 m18.06
71Mari EidsmoD 11-12 (12)1 800 m18.07
183Marie Bakken SørensenD 15-16 (12)2 900 m18.08
73Frid Sverresdotter EksethD 11-12 (12)1 800 m18.09
118Marita AskeD -10 (11)1 500 m18.09
150Alf Johan FolgerøH 13-14 (22)2 400 m18.09
208Mats EidsmoH 15-16 (12)3 400 m18.09
75Silje Marie NissenD 11-12 (12)1 800 m18.11
120Solveig Louise NissenD -10 (11)1 500 m18.11
145Emilie Margret Walbye MikkelsenD 13-14 (6)2 400 m18.12
77Mathea Spets StorhovD 11-12 (12)1 800 m18.13
122Tora KittilsenD -10 (11)1 500 m18.13
152Mikkel HoltH 13-14 (22)2 400 m18.13
211Mathias VindalH 15-16 (12)3 400 m18.15
125Lars Endreseth BaaslandH -10 (8)1 500 m18.16
81Oskar TangvoldH 11-12 (15)1 800 m18.17
126Tristan HalvorsenH -10 (8)1 500 m18.17
154Matias NissenH 13-14 (22)2 400 m18.17
188Vera MelkildD 15-16 (12)2 900 m18.18
83Vemund MølnvikH 11-12 (15)1 800 m18.19
128Kristoffer Strømdal WikH -10 (8)1 500 m18.19
84Kasper Sæterhaug KnudsenH 11-12 (15)1 800 m18.20
85Tomas EllefsenH 11-12 (15)1 800 m18.21
156Vegard KittilsenH 13-14 (22)2 400 m18.21
214Kristian Fredrik LynumH 15-16 (12)3 400 m18.21
131Hallvard HellevikH -10 (8)1 500 m18.22
87Sverre HellevikH 11-12 (15)1 800 m18.23
132Vegard Lereim StorliH -10 (8)1 500 m18.23
88Emil LeroyerH 11-12 (15)1 800 m18.24
133Andreas Bruun RuiH -10 (8)1 500 m18.24
191Dina ReitanD 15-16 (12)2 900 m18.24
158Tormod Kristian GevingH 13-14 (22)2 400 m18.25
90Håkon Høyem OlsenH 11-12 (15)1 800 m18.26
217Oskar Spets StorhovH 15-16 (12)3 400 m18.27
93Eskil EllefsenH 11-12 (15)1 800 m18.29
160Håkon HolstadH 13-14 (22)2 400 m18.29
194Maria Ulseth SylteD 15-16 (12)2 900 m18.30
95August MaskeH 11-12 (15)1 800 m18.31
96Vetle Grønvik EkraH 11-12 (15)1 800 m18.32
162Lars SandstadH 13-14 (22)2 400 m18.33
196Hilvi EmerenseD 17-20 (7)2 900 m18.34
163Jonas GrønliH 13-14 (22)2 400 m18.35
197Frida OpheimD 17-20 (7)2 900 m18.36
102Mathias Enebak IversenH 13-16C (7)1 800 m18.38
165Jostein RøH 13-14 (22)2 400 m18.39
199Pernille OpheimD 17-20 (7)2 900 m18.40
106Brage AsplemH 13-16C (7)1 800 m18.42
168Simen Spets StorhovH 13-14 (22)2 400 m18.45
62Ola Garstad PettersenH 11-12N (10)1 500 m18.47
170Jo Even KolstadH 13-14 (22)2 400 m18.49

Frol IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
210Oscar LyngenH 15-16 (12)3 400 m18.13

Malvik IL

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
8Silja FuglemN-åpen (53)1 200 m18.00
16Oskar Falk-Larssen KrogsrudN-åpen (53)1 200 m18.00
21Wilma Falk-Larssen KrogsrudN-åpen (53)1 200 m18.00
27Oda Fuglem SjursenN-åpen (53)1 200 m18.00
34Synnøve Iversen HosethN-åpen (53)1 200 m18.00
41Mads Andre AuranN-åpen (53)1 200 m18.00
155Øystein MoltumyrH 13-14 (22)2 400 m18.19
92William P WalsethH 11-12 (15)1 800 m18.28
161Kenneth KjelaasH 13-14 (22)2 400 m18.31
164Emil Kristoffer AuranH 13-14 (22)2 400 m18.37
104Jens HusbyH 13-16C (7)1 800 m18.40
135Thea WalsethD 13-16N (2)1 900 m18.46

Melhus IL

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9Johannes LerliN-åpen (53)1 200 m18.00
52Oskar StorlerH 11-12N (10)1 500 m18.37
54Andreas AagensenH 11-12N (10)1 500 m18.39
55Espen KarlsenH 11-12N (10)1 500 m18.40
58Kristoffer LerliH 11-12N (10)1 500 m18.43
59Mikael OlsenH 11-12N (10)1 500 m18.44
61Håkon Wærnes ØfstiH 11-12N (10)1 500 m18.46
63Peter Prytz JensenH 11-12N (10)1 500 m18.48
138Sander SandmoH 13-16N (1)1 900 m18.52

Nidarøst OK

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3Hedda SæbøN-åpen (53)1 200 m18.00
11Thomas GundersenN-åpen (53)1 200 m18.00
23Eivind MjaalandN-åpen (53)1 200 m18.00
29Solveig Fougner NordhagenN-åpen (53)1 200 m18.00
36Gaute RomundstadN-åpen (53)1 200 m18.00
38Emilie Aune BenjaminsenN-åpen (53)1 200 m18.00
42Sandra Skogstad DanielsenN-åpen (53)1 200 m18.00
44Leah Korsnes VinjeN-åpen (53)1 200 m18.00
250Nicholas Trent StendahlN-åpen (53)1 200 m18.00
127Ruben Aune BenjaminsenH -10 (8)1 500 m18.18
89Tord RomundstadH 11-12 (15)1 800 m18.25
91Aapo HaukiojaH 11-12 (15)1 800 m18.27
220Martin LøvåsH 17-20 (3)3 400 m18.33
105Johannes LangaasH 13-16C (7)1 800 m18.41
108Tobias GundersenH 13-16C (7)1 800 m18.44

OL Trollelg

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2Tobias SundN-åpen (53)1 200 m18.00
4Amalie SivertsenN-åpen (53)1 200 m18.00
10Karen VaagN-åpen (53)1 200 m18.00
12Sofie ThonstadN-åpen (53)1 200 m18.00
14Stina GåsøN-åpen (53)1 200 m18.00
17Vilde SolliN-åpen (53)1 200 m18.00
19Anders Berge MjølhusN-åpen (53)1 200 m18.00
33Simen Martinsen BekkvikN-åpen (53)1 200 m18.00
43Lea SolliN-åpen (53)1 200 m18.00
249Magnus Harbak MusumN-åpen (53)1 200 m18.00
117Åsne Lønnebakke NorbergD -10 (11)1 500 m18.08
76Guro Harbak MusumD 11-12 (12)1 800 m18.12
187Malin OpøienD 15-16 (12)2 900 m18.16
129Sondre Holås SødringN-åpen (53)1 200 m18.20
216Anders HaugskottH 15-16 (12)3 400 m18.25
49Mina Skottvoll GrindhagenD 11-12N (2)1 500 m18.34
103Daniel SivertsenH 13-16C (7)1 800 m18.39
202Thea JondumD 17-20 (7)2 900 m18.46

Stjørdals-Blink Orientering

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
6Even Wikdahl BjørgumN-åpen (53)1 200 m18.00
37Lars Wikdahl BjørgumN-åpen (53)1 200 m18.00
69Marie Nielsen SolbergD 11-12 (12)1 800 m18.05
53Oliver Andreas GjærumH 11-12N (10)1 500 m18.38
60Amund Wikdahl BjørgumH 11-12N (10)1 500 m18.45

Wing OK

34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
7Kristine BraathenN-åpen (53)1 200 m18.00
20Benjamin CallananN-åpen (53)1 200 m18.00
25Ingeborg KolstadN-åpen (53)1 200 m18.00
31Sofus H LindN-åpen (53)1 200 m18.00
35Johanna SøraasN-åpen (53)1 200 m18.00
67Johanne Stefanussen FloD 11-12 (12)1 800 m18.03
70Astrid Oline Rinnan GreenD 11-12 (12)1 800 m18.06
207Hallvard DahleH 15-16 (12)3 400 m18.07
72Tuva GrøtteD 11-12 (12)1 800 m18.08
143Mona Eggen KongsbakD 13-14 (6)2 400 m18.08
119Ingrid Myhr AmundsenD -10 (11)1 500 m18.10
186Sarah BrynhildsenD 15-16 (12)2 900 m18.14
153Erik Hagen BergH 13-14 (22)2 400 m18.15
212Martin Grøntvedt PedersenH 15-16 (12)3 400 m18.17
82Petter Andreas LonaH 11-12 (15)1 800 m18.18
190Martine Klock FletenD 15-16 (12)2 900 m18.22
157Gabriel CallananH 13-14 (22)2 400 m18.23
215Andreas Helland EriksenH 15-16 (12)3 400 m18.23
173Ella Eriksen KongsvikD 15-16B (2)2 400 m18.24
174Marte Myhr AmundsenD 15-16B (2)2 400 m18.26
159Trygve Annar NæssH 13-14 (22)2 400 m18.27
219Arvid LyngstadH 17-20 (3)3 400 m18.31
48Kristina Hagen BergD 11-12N (2)1 500 m18.33
98Stine Myhr AmundsenD 13-16C (3)1 800 m18.34
99Synne KvammeD 13-16C (3)1 800 m18.35
221Birk GravdahlH 17-20 (3)3 400 m18.35
100Ingvild Lauvstad SundeD 13-16C (3)1 800 m18.36
107Henrik BraathenH 13-16C (7)1 800 m18.43
167Nikolai RenolenH 13-14 (22)2 400 m18.43
201Eldrid BratsbergD 17-20 (7)2 900 m18.44
136Ragnhild KolstadD 13-16N (2)1 900 m18.47
169Jonas VindalH 13-14 (22)2 400 m18.47
177Ådne Skjæveland JøssingH 15-16B (2)2 400 m18.59
178Ulrik Harsha Vasseljen LundboH 15-16B (2)2 400 m19.01

Annonser

IOF Eventor