Norsk Orientering

Startliste for KM lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang
Arrangørorganisasjon: Melhus IL
Dato: søndag 7 juni 2015

N-åpen

1 200 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206044Nora HalvorsenFreidig
179843Oskar Falk-Larssen KrogsrudMalvik IL
179808Wilma Falk-Larssen KrogsrudMalvik IL
203645Gaute RomundstadNidarøst OK

D -10

1 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207404Tora KittilsenFreidig
206519Una KittilsenFreidig
213142Maria Strømdal WikFreidig

D 11-12

1 620 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
182074Mathea Spets StorhovFreidig

D 13-14

3 040 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179918Vilde Lereim StorliFreidig12.03

D 15-16

4 170 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203661Marie Bakken SørensenFreidig12.02
195757Anine LomeHamar OK12.04
480023Marte Lien JohnsenByåsen IL12.05
180322Vera MelkildFreidig12.06
159018Anna RenolenWing OK12.07
160996Sarah BrynhildsenWing OK12.10
211561Maria Ulseth SylteFreidig12.11
145211Lene Berg HanssenByåsen IL12.14
145072Martine Klock FletenWing OK12.15
199600Ragnhild EideByåsen IL12.23
181017Andrine VikenByåsen IL12.24

D 17-A kort

4 170 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
66733Marit SchmidOL Trollelg12.16
97462Jorunn KvaklandNTNUI12.21

D 17-18

5 740 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
137114Oda Q FossumFreidig12.08
199727Ingeborg EideByåsen IL12.17
142526Pernille OpheimFreidig12.24
195919Emma ArnesenByåsen IL12.28

D 19-20

7 620 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
161005Kristine Klock FletenWing OK12.04
180266Frida SætherFreidig12.05
160436Marte Hoff HagenByåsen IL12.09

D 21-

9 860 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
209912Ingrid OkkenhaugNTNUI12.02
206010Gunhild Rogne HallandNTNUI12.04

D 35-

7 620 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
199490Gøril EideByåsen IL12.03
203785Kari Solem AuneByåsen IL12.06
97757Randi LillealternFreidig12.10

D 45-

5 740 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181956Torunn Spets StorhovFreidig12.26
157006Tone AlmåsIL Leik12.29
132741Sigrid MelkildFreidig12.31
182039Heidi ArnesenFreidig12.33

D 50-

4 940 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
209988Elisabeth SæthreFreidig12.01
199602Nina-Beate LiabakkByåsen IL12.02
215147Mona Høiås SætherFreidig12.03
76088Rine HanssenByåsen IL12.12

D 55-

4 940 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
196923Guri BjørndalByåsen IL12.10
176244Grete Berge OwrenFreidig12.13
157218Karin GalaaenSelbu OK12.14

D 60-

4 170 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
159523Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK12.12
128550Gerd BjørsethKrokstadøra IL12.19
211204Ruth SchmidOL Trollelg12.22

D 65-

4 170 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201973Gunn Kari HygenFreidig12.08
180863Stina ElfvingByåsen IL12.13
401037Torid KvaalFreidig12.27

H -10

1 200 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
153935Jørgen AuneByåsen IL
148995Erik Windseth BakkMelhus IL
176201Tristan HalvorsenFreidig
180307Hallvard HellevikFreidig
179862Kristoffer Strømdal WikFreidig

H 11-12

1 620 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
200441Erlend AuneByåsen IL
201157Aapo HaukiojaNidarøst OK
154340Sverre HellevikFreidig
192662Emil LeroyerFreidig
213734Tord RomundstadNidarøst OK
88704Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL

H 11-12N

1 200 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
149203Peter Prytz JensenMelhus IL
149106Espen KarlsenMelhus IL
197733Kristoffer LerliMelhus IL
148949Michael OlsenMelhus IL
147828Oskar StorlerMelhus IL

H 13-14

3 040 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
199482Petter Liabakk EriksenByåsen IL12.00
203648Jostein RøFreidig12.01
184323Mikkel HoltFreidig12.02
203586Simen Spets StorhovFreidig12.05
153660Vegard KittilsenFreidig12.07
209976Einar EideByåsen IL12.08

H 13-16C

1 620 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
172166Nikolai RenolenWing OK

H 13-16N

1 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
83225Sander SandmoMelhus IL

H 15-16

4 940 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
114924Sivert BellingmoOL Gaula12.00
182044Oskar Spets StorhovFreidig12.05
217107Anders HaugskottOL Trollelg12.08
216729Are LodgaardByåsen IL12.09
159540Mathias HermstadFreidig12.11
198055Filip Rønning HosethMelhus IL12.17

H 17-A kort

5 740 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
413091Per Ivar SkinderhaugWing OK12.13
183818Geir Arne LodgaardByåsen IL12.18

H 17-18

7 620 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
191301Olav Andreas RemmenOL Trollelg12.07
211297Johannes K. MidtbøWing OK12.13
152308Petter Vangen LunåsmoTynset IF12.14
203662Adrian OpheimFreidig12.15

H 19-20

9 860 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
209354Matthias LeibundgutOLV Hindelbank12.00
160506Ola KeiseråsIL Leik12.03
181989Jonas Madslien BakkenNTNUI12.05
155924Øyvind WiggenByåsen IL12.09
180173Arvid LyngstadWing OK12.10
148951Ola HjulstadMelhus IL12.11
208822Rein Helle MårdalenFreidig12.14

H 21-

12 480 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192814Petter ReinemoFreidig12.00
211189Jan SchmidOL Trollelg12.01
206040Pål KittilsenFreidig12.02
211537Tommy SchmidOL Trollelg12.03
208437Bjørn LundanesNTNUI12.04
199547Mihail UtkinWing OK12.05
123574Mathias Stensland LillevoldNTNUI12.06
181960Sindre JohannessenFreidig12.07
197586Joakim Blix PrestmoWing OK12.08
191298Roar SkulbørstadOL Trollelg12.09
160424Lars OwrenFreidig12.10
216649Andreas SølbergOL Trollelg12.11

H 35-

9 860 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
175991Otto Richard EideByåsen IL12.01
191299Vegard HansenOL Trollelg12.06
206323Brage KeiseråsIL Leik12.07
199651Stein-Erik FletenWing OK12.08
181701Harald StorrønningByåsen IL12.12
191303Jørgen TegdanOL Trollelg12.13

H 45-

7 620 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207646Ingebrigt FuglemMalvik IL12.00
178780Jon RøstumOL Gaula12.01
157222Agnar RenolenWing OK12.02
179864Arild H ClausenFreidig12.08
412977Bjørn P. LøvåsNidarøst OK12.11
158440Bernt BrynhildsenWing OK12.12
137211Roy SelandWing OK12.16
203489Rune StræteWing OK12.17

H 50-

5 740 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203008Bjørn SolhjemMelhus IL12.01
483391Terje SchjølbergRøros IL12.02
161008Eivind HoffIL Tyrving12.03
116813Sturla SætherFreidig12.04
200231Knut HagenByåsen IL12.06
401016Stig Magnar LøvåsFreidig12.12
81063Bjarne LienByåsen IL12.16
210013Øyvind SchjelderupFreidig12.20
200454Øistein BøeFana IL12.21
198901Jostein MårdalenFreidig12.25
86412Haakon ArnesenByåsen IL12.27
216715Frode HaugskottOL Trollelg12.30

H 55-

5 740 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
199601Helge EriksenByåsen IL12.00
69073Vemund JarenFreidig12.05
483728Petter GullikstadRøros IL12.07
400936Geir OwrenFreidig12.09
211381John LerliMelhus IL12.10
182046Hans Boye SkogstadOL Gaula12.11
206202Svein Olav ÅmotIL Leik12.14
188889Bjørn Erik JohnsenByåsen IL12.15
412983Dag StenersenNidarøst OK12.19
199655Terje MidtbøWing OK12.22
413180Kjell MaroniByåsen IL12.23
209980Lasse NatvigByåsen IL12.32

H 60-

4 940 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
188759Frank BjarkøWing OK12.04

H 65-

4 940 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71687Steinar AasvangWing OK12.06
211274Tom BuggeByåsen IL12.07
485464Knut LillealternFreidig12.15
175896Tore Angell-PetersenFreidig12.16
412688Nils Olav VennevikFreidig12.18

H 70-

4 170 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80763Øistein ÅsmulOL Trollelg12.03
483336Magnus LandstadFreidig12.18
137120Odd MusumOL Trollelg12.20
188838Robert StrømWing OK12.26
127137Torleif StephansenNidarøst OK12.28
208600Roar ForbordMalvik IL12.29

H 75-

4 170 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179385Henry SundsetvikOL Trollelg12.01
179416Anders LaugloOL Trollelg12.09
181218Gunnar ØsterbøFreidig12.17
76076Arne SæterhaugByåsen IL12.25

H 80-

3 040 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
96243Jostein GlesåenOL Gaula12.04
191258Paul ForsethOL Trollelg12.06

A-direkte

4 940 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
215182Marit AlbinsonGimle IF
156740Torgeir AuneByåsen IL
197007Pauline Røstum BellignmoGaula OK
410900Arild HeggesetFreidig
61876Erik JonssonSintef
413072Marianne LøvåsFreidig
156595Sina Blix PrestmoWing OK
173333Helge RustadFreidig
182078Jens Even StorhovFreidig
182033Andreas SylteFreidig
160509Ole Gunnar SølbergIL Leik
195952Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL

B-direkte

3 040 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205505Mai Iren AlmåsLeik
160997Susanna BrynhildsenWing OK
187009Rune M HoltFreidig
68369Oddvar OplandTrollelg OL
119436Rudolf SchmidTrollelg OL
137200Runar SmistadTrollelg OL
160507Kristin SølbergIL Leik
72148Tina VikFreidig

C-direkte

1 620 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211656Gisle BjørnøGimle IF

Annonser

IOF Eventor