Norsk Orientering

Startliste for Marsipanløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Marsipanløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: tirsdag 29 desember 2015

D lang

6 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marita HernandezOL Toten-Troll12.00
0Kristine KravdalGjø-Vard OL12.00
0Ingrid RavnanOL Toten-Troll12.00

H lang

6 000 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Steinar BakkenLillehammer OK12.00
0Simen BallangrudRaufoss IL Orientering12.00
0Are EriksenOslostudentenes IK12.00
0Eskil FrøislandVang OL12.00
0Sondre Sande GullordNTNUI12.00
0Håvard KvammeOL Toten-Troll12.00
0Brynjar Larssen BakkenLillehammer OK12.00
0Øyvind LienGjø-Vard OL12.00
0Bjarte LindstadOL Toten-Troll12.00
0Ove MartinsenHauketo IF12.00
0Stein Arne NegårdVang OL12.00
0Eirik RavnanOL Toten-Troll12.00
0Sigurd RavnanOL Toten-Troll12.00
0Vegard RuttenborgNTNUI12.00
0Arno SchneiderOL Toten-Troll12.00
0Anders SollienOL Toten-Troll12.00
0Marius StaffOL Toten-Troll12.00
0Nils Harald StaffOL Toten-Troll12.00
0Michael SætvedtGjø-Vard OL12.00
0Morten TangenMåren OK12.00
0Onno VerberneOL Toten-Troll12.00
0Richard Zeiner-GundersenFossum IF12.00
0Harald ØstbyeElverum OK12.00

D mellom

4 000 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Eldrid Hågård AasOL Toten-Troll12.00
0Ida EngenRaumar Orientering12.00
0Linda FredhMåren OK12.00
0Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering12.00
0Hege HeibergHadeland OL12.00
0Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering12.00
0Hildegunn LindstadOL Toten-Troll12.00
0Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL12.00
0Tiril ReksnesHadeland OL12.00
0Vanja StaffOL Toten-Troll12.00
0Anita StensethSnertingdal IF Orientering12.00
0Anne SørumRingsaker OK12.00

H mellom

4 000 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Øystein BakkenLillehammer OK12.00
0Even ErlienGjø-Vard OL12.00
0Øivind FrøislandVang OL12.00
0Erik GrøndalenHamar OK12.00
0Lars GrøndalenHamar OK12.00
0Terje GudbrandsenHamar OK12.00
0Erik HaugenRingsaker OK12.00
0Jo Randar HolmøyHadeland OL12.00
0Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering12.00
0Lars LienGjø-Vard OL12.00
0Kristian LundLidköpings Vintersportklubb12.00
0John Thomas PetersenNittedal OL12.00
0Kjell Joar RognstadLillehammer OK12.00
0Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL12.00
0Svein SolerødOL Toten-Troll12.00
0Andreas Bjørke SollienOL Toten-Troll12.00
0Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering12.00
0Simon Wich-HeiterGjø-Vard OL12.00

D kort

2 500 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tove BakkenLillehammer OK12.00
0Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll12.00
0Anne FrøislandVang OL12.00
0Marie KravdalGjø-Vard OL12.00
0Guri LarssenLillehammer OK12.00
0Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll12.00
0Live Raknes SogstadGjø-Vard OL12.00
0Maren SogstadGjø-Vard OL12.00
0Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL12.00
0Hege SolerødGjø-Vard OL12.00
0Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll12.00
0Eivor StensrudRaufoss IL Orientering12.00
0Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL12.00
0José van der WaaNederland12.00

H kort

2 500 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Amund FlaskerudOL Toten-Troll12.00
0Gaute FosstveitRaumar Orientering12.00
0Håvard GjestvangOL Toten-Troll12.00
0Sigurd KvammeOL Toten-Troll12.00
0Even LienGjø-Vard OL12.00
0Jon Vegard LundeLillehammer OK12.00
0Einar SogstadGjø-Vard OL12.00
0Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL12.00
0Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL12.00
0Espen TorsethGjø-Vard OL12.00

Annonser

IOF Eventor