Norsk Orientering

Startliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal
Arrangørorganisasjoner: Alvdal IL / Folldal IF / Tynset IF
Dato: fredag 3 juli 2015 - søndag 5 juli 2015

SprintMellomdistanseDølaspretten

N-åpen

1 470 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0217828Ingrid JørgensenLillehammer OK12.00
457205970Martine Røed feragenTynset IF12.00
433203583Linnea Skaufel SimensenFreidig12.15
453217876Jørgen Holm GrønengLillehammer OK12.35
458151322Mia UrsetIL BUL-Tromsø12.36
454201018Helene ScheeleNydalens SK12.37
456205972Eline Rød FeragenTynset IF12.40
461174268Iver Prytz DjupdalÅlen IL12.41
463160008Bertine Simensen ScheieLillehammer OK12.42
46297438Sander RøsetTynset IF12.43
460202453Maren Julie FinstadSentrum OK12.44
459212282Maria BøgebergLøten o-lag12.45
490192237Maria sæther VerdeniusVingelen IL12.46
489203228Erlend OtterleiØstmarka OK12.47
483186861Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL12.48
48471205Amund Hagberg SolumRond OL12.49
493144653Håkon HallanOK Skøynar12.50
49177057Hans Mathias Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering12.51
487127167Jørgen RøhjellFolldal IF12.52
488186952Laura HegstadOK Skøynar12.53
48572029Aurora OldertrøenTynset IF12.54
492206515Ida Joanne OldertrøenTynset IF12.55
486217242Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange12.56
46578803Emil HusomFolldal IF12.57
470127027Kroken SiljeFolldal IF12.58
467Ida Marie Dæhli RyenVingelen IL12.59
464127030Oline KjønsbergFolldal IF13.00
466127028Markus KjønsbergFolldal IF13.01
471212006Simen Hansæl-NergaardKvikne IL13.02
468203596Kristian Dæhli RyenVingelen IL13.03
481217673Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK13.05
482172207Markus TørumSelbu OK13.06
47478802Ole Einar BrendryenFolldal IF13.07
480204332Ingrid Gustad StrømOK Skøynar13.08
47678751Astrid SchjølbergRøros IL13.09
475172074Tina UglemsmoSelbu OK13.10
478144730Marit SvendgårdOK Skøynar13.11
479172206Margrethe HårstadSelbu OK13.12
472204338Hannah Gustad StrømOK Skøynar13.13
473216833Sigrid HaugskottOL Trollelg13.14
477217672Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK13.15

D -10

1 900 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
434200969Andrine Helander RøsetTynset IF12.08
430206279Guro HegstadOK Skøynar12.09
429213757Marie ScheeleNydalens SK12.10
426166982Guro SchjølbergTynset IF12.11
43278804Sunniva HusomFolldal IF12.12
431205528Emilie FløLillomarka OL12.13
428191217Ida HøsøienTynset IF12.14
427206567Rebekka VeieOK Skøynar12.16

H -10

1 900 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
422127166Vebjørn RøhjellFolldal IF12.02
420191251Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK12.03
421157997Simen Gløgård StensrudNittedal OL12.04
423191249Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK12.05

D 11-12N

1 900 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
444217668Birgitte Simensen ScheieLillehammer OK12.26
450191250Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK12.27
448190679Marte Sofie SkroveRingerike OL12.29
44778801Ingrid N. BrendryenFolldal IF12.31

H 11-12N

1 900 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
43792549Erlend Gløgård StensrudNittedal OL12.19
441179351Gaute LindaasElverum OK12.20
440186845Anton HovdalOK Skøynar12.21
439157736Anders TørumSelbu OK12.22
43898812Lars Erik UglemsmoSelbu OK12.23

D 11-12

2 600 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ledig StartnrNOTEAM00.00
389217724Serine JørgensenLillehammer OK12.16
393203270Eline Horten JordetVingelen IL12.17
394177763Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK12.18
390213321Emilie SchärerKvikne IL12.19
391217670Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK12.20
392213330Mari Grøtli SvergjaKvikne IL12.21
388189067Andrea sæther VerdeniusVingelen IL12.28
446206048Anna Aurora NolteFreidig12.30
445211724Silje Skaufel SimensenFreidig12.32

H 11-12

2 600 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
373217875Sjur Holm GrønengLillehammer OK12.00
386203272Lars Horten JordetVingelen IL12.03
38589815Truls LunåsmoTynset IF12.04
377186880Lukas KortOs IL12.05
376217671Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK12.06
381192813Arne GalaaenVingelen IL12.07
380170789Hans UrsetIL BUL-Tromsø12.08
382209963Mats LindaasElverum OK12.09
378154057Sebastian Rød FeragenTynset IF12.10
384211723Jørgen LangbekkheiOs IL12.11
379203595Eirik Dæhli RyenVingelen IL12.12
383192627Anders TaraldsenLillehammer OK12.13

D 13-16C

2 600 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
398157271Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF12.25
400202036Sigrid Helene BøgebergLøten o-lag12.27
401216794Frida HaugskottOL Trollelg12.28

H 13-16C

2 600 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
397172166Nikolai RenolenWing OK12.23
396181439Lars HovdalOK Skøynar12.24

D 17-C

2 600 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
410208924Anne Marie ÅstebølOppsal Orientering12.37
415176115Sissel BolstadTynset IF12.38
416174371Hildegunn Prytz DjupdalÅlen IL12.39
417216748Elisabeth EspelandTynset IF12.40
411204511Tone FlægstadOK Skøynar12.41
41478811Lise Tuset GustadOK Skøynar12.42
41296629Bente Bolstad NergårdRena IL12.43
41371991Kjersti Hagberg SolumRond OL12.44

H 17-C

2 600 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
469216873Torbjørn DalløkkenIL GeoForm12.29
404167071Geir FinstadSentrum OK12.31
40691115Bjørn EriksrudRaufoss IL Orientering12.32
407178162Arne Gunnar BarfloLøten o-lag12.33
405217037Idar SchjølbergTynset IF12.34

D 13-14

2 980 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
343177513Elin FløLillomarka OL12.18
345173015Mari Landro SvingheimKonnerud IL12.19
344206280Hege HallanOK Skøynar12.20
33878757Inga SkjevdalRøros IL12.21
339145212Maren VikenByåsen IL12.22
340154056Inga SandvoldTynset IF12.23
341157482Oda ScheeleNydalens SK12.24
342152307Anna Vangen LunåsmoTynset IF12.25

H 13-14

2 980 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
327186846Hallvar HallanOK Skøynar12.02
335191248Jakob HøsøienTynset IF12.03
32692088Kasper RamloOs IL12.04
332215180Even BordalRingsaker OK12.05
323192801Ola GalaaenVingelen IL12.06
328191208Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK12.07
330179410John OtterleiØstmarka OK12.08
333188718Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL12.09
329203667Asgeir EspelandTynset IF12.10
325181491Trym Nergård RønningOK Skøynar12.11
324187109Gaute Kvittum NytrøenTynset IF12.12
322206180Håvard VeieOK Skøynar12.13
331167087Jørgen SchjølbergTynset IF12.14
334151236Simen HegstadOK Skøynar12.15

D 15-20B

2 980 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
348157013Hanne Grøtli SvergjaKvikne IL12.28
350146556Ida UrsetIL BUL-Tromsø12.29
349188860Signe Sveen GussgardFolldal IF12.30

H 15-20B

2 980 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35397944Vetle NergårdRena IL12.33

H 21-

5 420 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4206055Øystein Jaren SamuelsenFreidig12.03
27172140Øyvind StoksethHalden SK12.04
18123574Mathias Stensland LillevoldNTNUI12.05
16147141Knut AustbøTynset IF12.06
24209107Tore Borchgrevink AluHamar OK12.07
7199444Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK12.08
2184104Yngve VoldenLøten o-lag12.09
12187100Ragnar TonjerNydalens SK12.10
13207863Simen SmestadBækkelagets SK12.11
14153692Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI12.12
22129688Eirik RustadRaumar Orientering12.13
28204679Jostein KvaklandVaregg Fleridrett12.14
19184673Marius WikstrømRingsaker OK12.15
1578816Jan LunaasKrigsskolen IL12.16
2678812Erlend Engzelius GylverAsker Skiklubb12.17
10157727Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK12.18
25211131Sindre Engzelius GylverNTNUI12.19
20181960Sindre JohannessenFreidig12.20
8147142Bjørn AustbøTynset IF12.21
1778815Simen HansmoenKrigsskolen IL12.22
23401512Geir Myhr ØienRingsaker OK12.23
5206305Adrian OpheimNTNUI12.24
6160833Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering12.25
11159004Robin LarssonRaumar Orientering12.26
9151397Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø12.27

H 19-20

5 330 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31157730Sigve Wanvik KrogstadmoSelbu OK12.29
30160506Ola KeiseråsIL Leik12.30

H 35-

5 330 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
34191312Thomas JørgensenLillehammer OK12.33
36483745Håvard SundbergStor-Elvdal SK12.34
35203496Trond SimensenFreidig12.35

H 40-

5 330 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40186900Dag Arne LierIndre Østfold OK12.38
44180141Geir SchjølbergTynset IF12.39
41206323Brage KeiseråsIL Leik12.40
45160883Ståle RuudIndre Østfold OK12.41
4239781Jan Jacob VerdeniusVingelen IL12.42
43204377Lars StrømOK Skøynar12.43
3968487Tormod KleppaLillehammer OK12.44

D 21-

4 880 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
58197722Heidi StoksethHalden SK12.07
65153833Anne Kamstrup HovindRaumar Orientering12.08
6497462Jorunn KvaklandNTNUI12.09
54211187Cecilie Sundsbø ArnemoTynset IF12.10
53208108Martine ÅstebølNTNUI12.11
6379561Unni ØygardLøten o-lag12.12
56184454Kaisa SvergjaRaumar Orientering12.13
6098068Ingrid UrsethVingelen IL12.14
62181961Hedvig ÅstebølNTNUI12.15
6196427Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK12.16
5796426Selma TonjerNydalens SK12.17
67206010Gunhild Rogne HallandNTNUI12.18
66176222Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg12.19
5579054Ine HoviÅs-NMBU Orientering12.20
59143211Kirsten Marie LynumOK Skøynar12.21

H 17-18

4 880 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4992337Johannes BordalRingsaker OK12.01
47181456Brage JørumByåsen IL12.02
48206907Anders NyaasTynset IF12.03
50203337Anders RønningVingelen IL12.04

H 45-

4 880 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
93483740Hans Arild SkjevdalRøros IL12.24
10171770Reidar SelmerFreidig12.25
9178817Mattias RobertsonCentrum OK12.26
99157222Agnar RenolenWing OK12.27
98173400Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering12.28
105203526Jens Kjetil MehammerWing OK12.29
97206177John-Ola HovdalOK Skøynar12.30
95413091Per Ivar SkinderhaugWing OK12.31
103410900Arild HeggesetFreidig12.32
88203489Rune StræteWing OK12.33
90487816Svein OtterleiØstmarka OK12.34
92187048Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering12.35
100155727Jan LenndinLillehammer OK12.36
9668603Kai SolumRond OL12.37
94207658Rune ScheeleNydalens SK12.38
102187018Jan HageIL Leik12.39
89175977Torger HøsøienTynset IF12.40
104312832Christian GløgårdNittedal OL12.41

D 19-20

4 530 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
70203459Mari jensen AasNord-Østerdal OK12.01
69146540Aina VingelenVingelen IL12.02

D 35-

4 530 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10939593Mari TaraldrudSentrum OK12.20
108203582Ingunn SkaufelFreidig12.21
110176252Kristin JægerOppsal Orientering12.22

H 15-16

4 530 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
82206442Sverre NarumOL Vallset/Stange12.06
81198094Martin SelmerFreidig12.07
85186878Thomas KortNord-Østerdal OK12.08
83181455Kristian VeieOK Skøynar12.09
76202094Even LindaasElverum OK12.10
84206287Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK12.11
79186842Morten SvendgårdOK Skøynar12.12
75208085Eskil FrøislandVang OL12.13
80145620Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering12.14
74181762Alf Briskerud HasselvoldGrue IL12.15
78217107Anders HaugskottOL Trollelg12.16
77191177Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange12.17

H 50-

4 530 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
124210013Øyvind SchjelderupFreidig12.00
112127103Erik SlettumGjøvard12.23
114211214Eirik SlettenFolldal IF12.25
113174255Jon Inge BreenÅlen IL12.26
12669137John SvergjaNord-Østerdal OK12.27
123179391Geir PaulsenOL Trollelg12.28
12589081Svein ThorsbergGrue IL12.30
127200368Njål SvingheimKonnerud IL12.31
116412970Per EngebakkenNord-Østerdal OK12.32
117413164Atle BergNord-Østerdal OK12.33
115305546Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL12.34
122216715Frode HaugskottOL Trollelg12.35
121184562Harald SvergjaNord-Østerdal OK12.36
12078906Stig BratsbergMolde og Omegn IF12.37
119178029Frode SjøvoldRøros IL12.38
118483391Terje SchjølbergRøros IL12.39

D 15-16

4 100 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
128165091Ane Holm GrønengLillehammer OK12.00
136159018Anna RenolenWing OK12.03
13571311Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF12.04
137181814Jorun BækkenOs IL12.05
131206172Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL12.06
132187237Hilde Moan BjørsholKvikne IL12.07
133181017Andrine VikenByåsen IL12.08
134137334Guri SandvoldTynset IF12.09

D 40-

4 100 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
159216726Kristin HaugskottOL Trollelg12.28
16280425Anne Kjersti BriskerudGrue IL12.29
166184561Anne Mette GrøtliNord-Østerdal OK12.30
163190619Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF12.31
157203656Birgit Økern JensenStjørdals-Blink Orientering12.32
165186948Hege HegstadOK Skøynar12.33
156192594Else Kari ScheeleNydalens SK12.34
164146555Anne UrsetIL BUL-Tromsø12.35
160180879Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF12.36
158182160Valborg MadslienLillehammer OK12.37
161197515Anne Ruste FløLillomarka OL12.38

H 55-

4 100 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
141402029Yngve GottfridssonNittedal OL12.12
140188773Bjørn GussgardFolldal IF12.13
150188799Terje RønningOK Skøynar12.14
152400286Morten DueMåren OK12.15
14982107Harald ØstbyeElverum OK12.16
151202141Herman BakkeLøten o-lag12.17
153483728Petter GullikstadRøros IL12.18
14272389Leif Gunnar SmistadOL Trollelg12.19
143182046Hans Boye SkogstadOL Gaula12.20
144158053Ketil ÅstebølOppsal Orientering12.21
146142673Arild BjarkøNord-Østerdal OK12.22
145181270Martin GranlyLillomarka OL12.23
14862644Torgeir VoldenLøten o-lag12.24
147161048Eirik VefsnmoByåsen IL12.25

D 45-

3 490 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223174572Hilde GrønengLillehammer OK12.36
23672257Hilde ForbordMalvik IL12.39
237Britt Vangen SandvoldTynset IF12.40
23478814Åsa DetterfeltLinköpings OK12.41
235155726Ane BjørnsgaardLillehammer OK12.42
233200367Ina Cecilie LandroKonnerud IL12.43
227157006Tone AlmåsIL Leik12.44
226145621Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering12.45
231205505Mai Iren AlmåsIL Leik12.46
229189102May Kristin Pedersen TangenRingsaker OK12.47
22896709Kjersti SelmerFreidig12.48
232216396Torunn økern JensenRingerike OL12.49
23092322Anne Marit BordalRingsaker OK12.50

D 50-

3 490 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
246413071Birgit Wikan BergNord-Østerdal OK12.53
241483749Britt Laila NilsgårdRøros IL12.54
240400534Tove StrandMåren OK12.55
243186625Margrete EngzeliusAsker Skiklubb12.56
24488365Anne Grethe RustadRaumar Orientering12.57
242208003Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK12.58
24583196Ragnhild DåsnesOs IL12.59

D 55-

3 490 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
250145136Åse BrødholtIndre Østfold OK13.02
24989841Lena GottfridssonNittedal OL13.03
260157293Kari NatvigNittedal OL13.04
258124956Mary Falkevik OlssonVästvärmlands OK13.05
259190665Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb13.06
25771309Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF13.07
251157217Karin GalaaenSelbu OK13.08
25274969Margaret RoseveareOppsal Orientering13.09
256480289Kjersti RønningHamar OK13.10
254181473Kari OsmoenOs IL13.11
253192093Inger Lise PettersenKorgen IL13.12
25580586Anne Mette NormannTynset IF13.13

H 60-

3 490 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
193147545Per Hermann KrøgerMåren OK12.02
198188864Terje TangenRingsaker OK12.03
197189087Avle Christen BjørnHamar OK12.04
189197800Ragnar Niemi BergStokke IL12.05
195217340Bård NatvigNittedal OL12.06
191175854Hans ZachariasenOppsal Orientering12.07
19660917Reidar FossumAsker Skiklubb12.08
201176111Gisle DueMåren OK12.09
190195801Øyvind GylverAsker Skiklubb12.10
19262564Kai MidtskogenBotne SK12.11
200483732Helge SundbergRøros IL12.12
194202454Lars OlssonVästvärmlands OK12.13
199188759Frank BjarkøWing OK12.14

H 65-

3 490 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205485464Knut LillealternFreidig12.17
206172117Knut Vidar JohansenMåren OK12.18
207480070Ole LienLøten o-lag12.19
208207763Tore StubbeNord-Østerdal OK12.20
20491122Stein Erik EdvardsenElverum OK12.21
22096183Tor TrøanHadeland OL12.22
21891263Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering12.23
221191276John Birger SkansenRudsbygd IL12.24
219214964Helge RevhaugRingerike OL12.25
222146401Egil RepvikOL Trollelg12.26
212412688Nils Olav VennevikFreidig12.27
211211405Knut WikstrømRingsaker OK12.28
209191274Paul Martin BergRudsbygd IL12.29
210160717Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering12.30
21666745Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg12.31
21562148Steinar SimensenVingelen IL12.32
214206901Terje MalmHamar OK12.33
21366605Jan Gaute BuvikKorgen IL12.34
217201818Knut FjæstadHamar OK12.35

D 60-

2 890 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
287142519Grethe Lill RyengSturla, IF12.25
288198006Inger NergaardStokke IL12.26
286191273Gro SolnørdalRudsbygd IL12.27

D 65-

2 890 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
29172133Anne-Lise BrenneOL Trollelg12.30
29787562Kjersti ThoStabæk IF12.31
29462149Inger Johanne SimensenVingelen IL12.32
293175780Randi Aas FjæstadHamar OK12.33
295202040Åse Eng MusumOL Trollelg12.34
296206031Kari LillealternFreidig12.35
292191359Marit TyldumRudsbygd IL12.36

D 70-

2 890 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
308195815Siri HestadHamar OK12.47
312191275Odbjørg NordengRudsbygd IL12.48
31369017Tea ForbergRond OL12.49
31492146Solveig VingelenVingelen IL12.50
310216897Grete UrsetVingelen IL12.51
309214963Aase Tove GoldenMåren OK12.52
311145318Hjørdis ØvreåsBotne SK12.53

D 75-

2 890 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31886371Marit Økern JensenBærums Skiklub12.55
31797448Inger E. VamnesHamar OK12.56
31666650Astrid VigenstadLillehammer OK12.57

H 70-

2 890 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
265202135Trond FeiringHamar OK12.02
264173406Johan Arnt JohansenNord-Østerdal OK12.03
263191313Trygve HestadHamar OK12.04
27386406Leif RøhjellByåsen IL12.05
27580763Øistein ÅsmulOL Trollelg12.06
274157990Bjørn Ivar RyenVingelen IL12.07
272402677Einar StensbyLøten o-lag12.08
267186281Magnar ØvreåsBotne SK12.09
266411054Per (Jakob) KjusRøyken OL12.10
27071474Per VoldVang OL12.11
269137120Odd MusumOL Trollelg12.12
268208600Roar ForbordMalvik IL12.13
27162150Lars ButtingsrudVingelen IL12.14

H 75-

2 890 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
282137141Jarle Th. NestvoldOL Trollelg12.17
280174345Reidar MyliusÅlen IL12.18
28187081Erland LilleøksethLøten o-lag12.19
278191358Jon TyldumRudsbygd IL12.20
283192269Oddvar ErlienVingelen IL12.21
27966718Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL12.22
284209987Per LøvaasOL Trollelg12.23

H 80-

2 890 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
300159338Herleik NylundLøten o-lag12.39
30596463Mads BergNord-Østerdal OK12.40
304159337Halstein ØdegårdLøten o-lag12.41
301137200Gunnar SmistadOL Trollelg12.42
302487955Hans LarsenRaumar Orientering12.43
30362370Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK12.44

Trim Direktepåmelding A

4 100 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
16791302Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF12.39
168202413Per HolmIFKMoraOK12.41
172171912Gerard KortOs IL12.42
170201052Jonas DetterfeltLinköpings OK12.43
16980042Øyvind FrøislandVang OL12.44
173203565Ingrid TronshaugStokke IL12.45
180154729Tore LindaasElverum OK12.46
183190986Arnstein DaleOL Vallset/Stange12.47
176211442Børge RøhjellFolldal IF12.48
175160505Geir Inge KeiseråsIL Leik12.49
181177531Andreas FløLillomarka OL12.50
186207861Per Martin RørvikNOTEAM12.51
17496424Sven Reidar TonjerIL Tyrving12.52
18297440Ingrid AustbøTynset IF12.53
177203615Håkon Nergaard BergStokke IL12.54
17867404Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK12.55
185188746Mette Resell NolteFreidig12.56
184178225Sunniva Nergaard BergStokke IL12.57
179202405Leik FæmundshyttenNOTEAM12.58

Trim Direktepåmelding B

2 980 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
49797441Grete  SteihaugTynset IF12.00
498123471Ottar EvensenElverum OK12.00
500168971Ragnild SkogsrudOL Vallset/Stange12.00
354137279Ivar VamnesHamar OK12.34
355156692Conrad SchärerKvikne IL12.35
35780762Inger NestvoldOL Trollelg12.36
358195922Arnfinn SjønnesenNittedal OL12.37
35672356Kirsten RepvikOL Trollelg12.38
36091223Leikny EngesmoEmblem IL12.39
17171355Bjørn  BrenneOL Trollelg12.40
35978507Per Einar EngesmoEmblem IL12.40
368203271Leif JordetVingelen IL12.41
369191209Aase RanheimRingsaker OK12.42
371132847Inger SvalandOL Vallset/Stange12.43
372212798Marleen KortOs IL12.44
370203370Bente HortenVingelen IL12.45
362117695Gunn-Marit WanvikSelbu OK12.46
361204550Leif Arne NytrøenTynset IF12.47
36686324Anne Margit BrattenNOTEAM12.48
363206278Einar Otto IngulfsvannOK Skøynar12.49
364155126Helge BrynestadRingsaker OK12.50
36789549Sondre ØstbyeElverum OK12.51
365206178Mona Lund VeieOK Skøynar12.52

Annonser

IOF Eventor