Norsk Orientering

Startliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal
Arrangørorganisasjoner: Alvdal IL / Folldal IF / Tynset IF
Dato: fredag 3 juli 2015 - søndag 5 juli 2015

SprintMellomdistanseDølaspretten

N-åpen

2 110 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
456Martine Rød FeragenTynset IF18.38
457Eline Rød FeragenTynset IF18.39
458Mia UrsetIL BUL-Tromsø18.40
464Oline KjønsbergFolldal IF18.46
465Emil HusomFolldal IF18.47
466Markus KjønsbergFolldal IF18.48
467Ida Marie Dæhli RyenVingelen IL18.49
469Torbjørn DalløkkenIL GeoForm18.51
470Kroken SiljeFolldal IF18.52
471Simen Hansæl-NergaardKvikne IL18.53
472Hannah Gustad StrømOK Skøynar18.54
473Sigrid HaugskottOL Trollelg18.55
474Ole Einar BrendryenFolldal IF18.56
475Tina UglemsmoSelbu OK18.57
476Astrid SchjølbergRøros IL18.58
477Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK18.59
478Marit SvendgårdOK Skøynar19.00
479Margrethe HårstadSelbu OK19.01
480Ingrid Gustad StrømOK Skøynar19.02
481Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK19.03
482Markus TørumSelbu OK19.04
484Amund Hagberg SolumRond OL19.06
485Aurora OldertrøenTynset IF19.07
486Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange19.08
487Jørgen RøhjellFolldal IF19.09
488Laura HegstadOK Skøynar19.10
489Erlend OtterleiØstmarka OK19.11
491Hans Mathias Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering19.13
492Ida Joanne OldertrøenTynset IF19.14
493Håkon HallanOK Skøynar19.15

D -10

2 500 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
426Guro SchjølbergTynset IF18.08
427Rebekka VeieOK Skøynar18.09
428Ida HøsøienTynset IF18.10
429Marie ScheeleNydalens SK18.11
430Guro HegstadOK Skøynar18.12
431Emilie FløLillomarka OL18.13
432Sunniva HusomFolldal IF18.14

H -10

2 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
422Vebjørn RøhjellFolldal IF18.04

D 11-12N

2 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
446Anna Aurora NolteFreidig18.28
447Ingrid N. BrendryenFolldal IF18.29
448Marte Sofie SkroveRingerike OL18.30

H 11-12N

2 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
438Lars Erik UglemsmoSelbu OK18.20
439Anders TørumSelbu OK18.21
440Anton HovdalOK Skøynar18.22
441Gaute LindaasElverum OK18.23

D 11-12

3 280 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
390Emilie SchärerKvikne IL18.17
391Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK18.18
392Mari Grøtli SvergjaKvikne IL18.19
393Eline Horten JordetVingelen IL18.20
394Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK18.21
388Andrea sæther VerdeniusVingelen IL18.31

H 11-12

3 280 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
376Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK18.03
377Lukas KortOs IL18.04
378Sebastian Rød FeragenTynset IF18.05
380Hans UrsetIL BUL-Tromsø18.07
382Mats LindaasElverum OK18.09
383Anders TaraldsenLillehammer OK18.10
385Truls LunåsmoTynset IF18.12
386Lars Horten JordetVingelen IL18.13

D 13-16C

3 280 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
401Frida HaugskottOL Trollelg18.28

H 13-16C

3 280 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
396Lars HovdalOK Skøynar18.23
397Nikolai RenolenWing OK18.24

D 17-C

3 280 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
411Tone FlægstadOK Skøynar18.38
412Bente Bolstad NergårdRena IL18.39
413Kjersti Hagberg SolumRond OL18.40
414Lise Tuset GustadOK Skøynar18.41
415Sissel BolstadTynset IF18.42
416Hildegunn Prytz DjupdalÅlen IL18.43
417Elisabeth EspelandTynset IF18.44

H 17-C

3 280 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
405Idar SchjølbergTynset IF18.32
407Arne Gunnar BarfloLøten o-lag18.34

D 13-14

4 180 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
338Inga SkjevdalRøros IL18.38
339Maren VikenByåsen IL18.39
340Inga SandvoldTynset IF18.40
341Oda ScheeleNydalens SK18.41
342Anna Vangen LunåsmoTynset IF18.42
343Elin FløLillomarka OL18.43
344Hege HallanOK Skøynar18.44
345Mari Landro SvingheimKonnerud IL18.45

H 13-14

4 180 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
322Håvard VeieOK Skøynar18.22
324Gaute Kvittum NytrøenTynset IF18.24
325Trym Nergård RønningOK Skøynar18.25
326Kasper RamloOs IL18.26
327Hallvar HallanOK Skøynar18.27
328Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK18.28
329Asgeir EspelandTynset IF18.29
330John OtterleiØstmarka OK18.30
331Jørgen SchjølbergTynset IF18.31
332Even BordalRingsaker OK18.32
333Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL18.33
334Simen HegstadOK Skøynar18.34
335Jakob HøsøienTynset IF18.35

D 15-20B

4 180 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
348Hanne Grøtli SvergjaKvikne IL18.48
350Ida UrsetIL BUL-Tromsø18.50

H 15-20B

4 180 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
353Vetle NergårdRena IL18.53

H 21-

11 850 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4Øystein Jaren SamuelsenFreidig18.13
6Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering18.15
7Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK18.16
9Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø18.18
10Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK18.19
12Ragnar TonjerNydalens SK18.21
13Simen SmestadBækkelagets SK18.22
15Jan LunaasKrigsskolen IL18.24
17Simen HansmoenKrigsskolen IL18.26
18Mathias Stensland LillevoldNTNUI18.27
19Marius WikstrømRingsaker OK18.28
20Sindre JohannessenFreidig18.29
24Tore Borchgrevink AluHamar OK18.33
25Sindre Engzelius GylverNTNUI18.34
26Erlend Engzelius GylverAsker Skiklubb18.35
27Øyvind StoksethHalden SK18.36
28Jostein KvaklandVaregg Fleridrett18.37

H 19-20

10 240 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30Ola KeiseråsIL Leik18.39
31Sigve Wanvik KrogstadmoSelbu OK18.40

H 35-

10 240 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36Håvard SundbergStor-Elvdal SK18.45

H 40-

10 240 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
39Tormod KleppaLillehammer OK18.48
40Dag Arne LierIndre Østfold OK18.49
41Brage KeiseråsIL Leik18.50
42Jan Jacob VerdeniusVingelen IL18.51
43Lars StrømOK Skøynar18.52
44Geir SchjølbergTynset IF18.53
45Ståle RuudIndre Østfold OK18.54

D 21-

8 360 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53Martine ÅstebølNTNUI18.07
54Cecilie Sundsbø ArnemoTynset IF18.08
55Ine HoviÅs-NMBU Orientering18.09
57Selma TonjerNydalens SK18.11
58Heidi StoksethHalden SK18.12
59Kirsten Marie LynumOK Skøynar18.13
60Ingrid UrsethVingelen IL18.14
61Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK18.15
62Hedvig ÅstebølNTNUI18.16
63Unni ØygardLøten o-lag18.17
64Jorunn KvaklandNTNUI18.18
67Gunhild Rogne HallandNTNUI18.21

H 17-18

8 360 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50Anders RønningVingelen IL18.04

H 45-

8 360 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
88Rune StræteWing OK18.42
89Torger HøsøienTynset IF18.43
90Svein OtterleiØstmarka OK18.44
91Mattias RobertsonCentrum OK18.45
92Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering18.46
93Hans Arild SkjevdalRøros IL18.47
94Rune ScheeleNydalens SK18.48
95Per Ivar SkinderhaugWing OK18.49
96Kai SolumRond OL18.50
97John-Ola HovdalOK Skøynar18.51
98Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering18.52
99Agnar RenolenWing OK18.53
100Jan LenndinLillehammer OK18.54
101Reidar SelmerFreidig18.55
102Jan HageIL Leik18.56
105Jens Kjetil MehammerWing OK18.59

D 19-20

4 530 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
69Aina VingelenVingelen IL18.23
70Mari jensen AasNord-Østerdal OK18.24

D 35-

7 360 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
110Kristin JægerOppsal Orientering19.04

H 15-16

7 360 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
74Alf Briskerud HasselvoldGrue IL18.28
75Eskil FrøislandVang OL18.29
76Even LindaasElverum OK18.30
77Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange18.31
78Anders HaugskottOL Trollelg18.32
79Morten SvendgårdOK Skøynar18.33
80Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering18.34
81Martin SelmerFreidig18.35
82Sverre NarumOL Vallset/Stange18.36
83Kristian VeieOK Skøynar18.37
84Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK18.38
85Thomas KortNord-Østerdal OK18.39

H 50-

7 360 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
112Erik SlettumGjøvard19.06
115Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL19.09
116Per EngebakkenNord-Østerdal OK19.10
117Atle BergNord-Østerdal OK19.11
118Terje SchjølbergRøros IL19.12
119Frode SjøvoldRøros IL19.13
120Stig BratsbergMolde og Omegn IF19.14
121Harald SvergjaNord-Østerdal OK19.15
122Frode HaugskottOL Trollelg19.16
123Geir PaulsenOL Trollelg19.17
124Øyvind SchjelderupFreidig19.18
125Svein ThorsbergGrue IL19.19
127Njål SvingheimKonnerud IL19.21

D 15-16

6 310 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
131Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL18.23
132Hilde Moan BjørsholKvikne IL18.24
133Andrine VikenByåsen IL18.25
135Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF18.27
136Anna RenolenWing OK18.28
137Jorun BækkenOs IL18.29

D 40-

6 310 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
156Else Kari ScheeleNydalens SK18.48
157Birgit Økern JensenStjørdals-Blink Orientering18.49
158Valborg MadslienLillehammer OK18.50
159Kristin HaugskottOL Trollelg18.51
160Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF18.52
161Anne Ruste FløLillomarka OL18.53
162Anne Kjersti BriskerudGrue IL18.54
163Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF18.55
164Anne UrsetIL BUL-Tromsø18.56
165Hege HegstadOK Skøynar18.57
166Anne Mette GrøtliNord-Østerdal OK18.58

H 55-

6 310 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
142Leif Gunnar SmistadOL Trollelg18.34
143Hans Boye SkogstadOL Gaula18.35
144Ketil ÅstebølOppsal Orientering18.36
145Martin GranlyLillomarka OL18.37
146Arild BjarkøNord-Østerdal OK18.38
147Eirik VefsnmoByåsen IL18.39
148Torgeir VoldenLøten o-lag18.40
149Harald ØstbyeElverum OK18.41
150Terje RønningOK Skøynar18.42
151Herman BakkeLøten o-lag18.43
152Morten DueMåren OK18.44

D 45-

5 380 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
226Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering18.39
227Tone AlmåsIL Leik18.40
228Kjersti SelmerFreidig18.41
230Anne Marit BordalRingsaker OK18.43
231Mai Iren AlmåsIL Leik18.44
232Torunn økern JensenRingerike OL18.45
233Ina Cecilie LandroKonnerud IL18.46
234Åsa DetterfeltLinköpings OK18.47
235Ane BjørnsgaardLillehammer OK18.48
236Hilde ForbordMalvik IL18.49
237Britt Vangen SandvoldTynset IF18.50

D 50-

5 380 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
241Britt Laila NilsgårdRøros IL18.54
243Margrete EngzeliusAsker Skiklubb18.56
244Anne Grethe RustadRaumar Orientering18.57
245Ragnhild DåsnesOs IL18.58

D 55-

5 380 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
251Karin GalaaenSelbu OK19.04
252Margaret RoseveareOppsal Orientering19.05
253Inger Lise PettersenKorgen IL19.06
254Kari OsmoenOs IL19.07
255Anne Mette NormannTynset IF19.08
256Kjersti RønningHamar OK19.09
257Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF19.10
258Mary Falkevik OlssonVästvärmlands OK19.11
259Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb19.12
260Kari NatvigNittedal OL19.13

H 60-

5 380 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
189Ragnar Niemi BergStokke IL18.02
190Øyvind GylverAsker Skiklubb18.03
191Hans ZachariasenOppsal Orientering18.04
192Kai MidtskogenBotne SK18.05
193Per Hermann KrøgerMåren OK18.06
194Lars OlssonVästvärmlands OK18.07
195Bård NatvigNittedal OL18.08
196Reidar FossumAsker Skiklubb18.09
197Avle Christen BjørnHamar OK18.10
199Frank BjarkøWing OK18.12
200Helge SundbergRøros IL18.13
201Gisle DueMåren OK18.14

H 65-

5 380 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
209Paul Martin BergRudsbygd IL18.22
210Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering18.23
211Knut WikstrømRingsaker OK18.24
212Nils Olav VennevikFreidig18.25
213Jan Gaute BuvikKorgen IL18.26
214Terje MalmHamar OK18.27
215Steinar SimensenVingelen IL18.28
216Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg18.29
217Knut FjæstadHamar OK18.30
218Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering18.31
219Helge RevhaugRingerike OL18.32
220Tor TrøanHadeland OL18.33
221John Birger SkansenRudsbygd IL18.34
222Egil RepvikOL Trollelg18.35

D 60-

3 780 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
286Gro SolnørdalRudsbygd IL18.25
287Grethe Lill RyengSturla, IF18.26
288Inger NergaardStokke IL18.27

D 65-

3 780 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
291Anne-Lise BrenneOL Trollelg18.30
293Randi Aas FjæstadHamar OK18.32
294Inger Johanne SimensenVingelen IL18.33
295Åse Eng MusumOL Trollelg18.34
297Kjersti ThoStabæk IF18.36

D 70-

3 780 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
309Aase Tove GoldenMåren OK18.48
310Grete UrsetVingelen IL18.49
311Hjørdis ØvreåsBotne SK18.50
312Odbjørg NordengRudsbygd IL18.51
313Tea ForbergRond OL18.52
314Solveig VingelenVingelen IL18.53

D 75-

3 780 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
316Astrid VigenstadLillehammer OK18.55
317Inger E. VamnesHamar OK18.56
318Marit Økern JensenBærums Skiklub18.57

H 70-

3 780 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
266Per (Jakob) KjusRøyken OL18.05
267Magnar ØvreåsBotne SK18.06
268Roar ForbordMalvik IL18.07
269Odd MusumOL Trollelg18.08
270Per VoldVang OL18.09
271Lars ButtingsrudVingelen IL18.10
272Einar StensbyLøten o-lag18.11
273Leif RøhjellByåsen IL18.12
274Bjørn Ivar RyenVingelen IL18.13
275Øistein ÅsmulOL Trollelg18.14

H 75-

3 780 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
280Reidar MyliusÅlen IL18.19
282Jarle Th. NestvoldOL Trollelg18.21
283Oddvar ErlienVingelen IL18.22
284Per LøvaasOL Trollelg18.23

H 80-

3 780 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301Gunnar SmistadOL Trollelg18.40
302Hans LarsenRaumar Orientering18.41
303Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK18.42
304Halstein ØdegårdLøten o-lag18.43
305Mads BergNord-Østerdal OK18.44

Trim Direktepåmelding A

6 310 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
170Jonas DetterfeltLinköpings OK19.02
171T BrenneOL Trollelg19.03
172Gerard KortOs IL19.04
173Ingrid TronshaugStokke IL19.05
174Sven Reidar TonjerIL Tyrving19.06
175Geir Inge KeiseråsIL Leik19.07
177Håkon Nergaard BergStokke IL19.09
180Tore LindaasElverum OK19.12
181Andreas FløLillomarka OL19.13
184Sunniva Nergaard BergStokke IL19.16
185Mette Resell NolteFreidig19.17
186Per Martin RørvikNOTEAM19.18

Trim Direktepåmelding B

4 180 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
355Conrad SchärerKvikne IL18.55
356Kirsten RepvikOL Trollelg18.56
357Inger NestvoldOL Trollelg18.57
358Arnfinn SjønnesenNittedal OL18.58
361Leif Arne NytrøenTynset IF19.01
362Gunn-Marit WanvikSelbu OK19.02
363Einar Otto IngulfsvannOK Skøynar19.03
364Helge BrynestadRingsaker OK19.04
365Mona Lund VeieOK Skøynar19.05
366Anne Margit BrattenNOTEAM19.06
367Sondre ØstbyeElverum OK19.07
368Leif JordetVingelen IL19.08
369Aase RanheimRingsaker OK19.09
370Bente HortenVingelen IL19.10
371Inger SvalandOL Vallset/Stange19.11
372Marleen KortOs IL19.12

Annonser

IOF Eventor