Norsk Orientering

Startliste for Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 6

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 6
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 14 desember 2014

Herrer

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
182103Håkon Raadal BjørloHalden SK10.00
Magnus CarlstedtSävedalens AIK10.00
158089Fredrik EliassonHalden SK10.00
187227Espen FiskumHalden SK10.00
160885Markus HolterHalden SK10.00
200010Eirik Kamstrup HovindNTNUI10.00
201416Olav LundanesHalden SK10.00
203959Antonio Martínez PérezHalden SK10.00
Ewan McCarthyBadenoch and Strathspey OC10.00
186978Marcus MillegårdHalden SK10.00
184944Peter NordbrødenHalden SK10.00
143260Matthieu PuechIFK Göteborg10.00
208496Emil WingstedtHalden SK10.00
201412Carl Godager KaasBækkelagets SK
123585Mattias KarlssonHalden SK

Damer

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
170854Jennie AnderssonHalden SK10.06
Runa Lien BackstrømHalden SK10.06
201505Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK10.06
158423Nina Asheim BirkelandHalden SK10.06
181217Ida Marie Næss BjørgulHalden SK10.06
Ingrid BronebakkHalden SK10.06
193887Gina GranstedtHalden SK10.06
208391Sara HagströmFalköpings AIK OK10.06
158822Bodil HelgerudHalden SK10.06
173098Iliana IlievaHalden SK10.06
184340Eva JurenikovaHalden SK10.06
173408Marit KahrsHalden SK10.06
194088Matilda MartinssonFalkenbergs OK10.06
184267Hanna Haugen NordbrødenHalden SK10.06
196727Marie OlaussenFredrikstad SK10.06
181105Elena RoosHalden SK10.06
85408Jo ShepherdHalden SK10.06
197722Heidi StoksethHalden SK10.06
204860Ingvild TorgersenHalden SK10.06
206420Siri UlvestadNydalens SK10.06
170609Nadiya VolynskaOK Orion10.06

Gutter

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
158430August Asheim BirkelandHalden SK10.03
182092Bendik EliassenFredrikstad SK10.03
181019Olav Schmitt GranHalden SK10.03
191070Trygve Kristoffer LøvliHalden SK10.03
197869Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK10.03
207830Alexander Skaug YtterbølHalden SK10.03
180501Håkon Østraat SævareidHalden SK10.03

Åpen mellom

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Pål BackstrømHalden SK10.03
181471Bjørn Axel GranHalden SK10.03
89402Jan GranstedtHalden SK10.03
170606Oleksandr KratovOK Orion10.03
79573Per OlaussenFredrikstad SK10.03
Øyvind StoksethHalden SK10.03
204759Geir TorgersenHalden SK10.03
199492Jørgen VisterIndre Østfold OK10.03
144864Sigmund VisterIndre Østfold OK10.03
413078Svend Arne YtterbølHalden SK10.03

Åpen kort

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
88606Elin Cathrine HagenHalden SK10.06
Anne Julsrud HaugenHalden SK10.06
159033Hanna Lye MoumHalden SK10.06
175840Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL10.06

Annonser

IOF Eventor